یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۰:۰۶Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاونت عمرانی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۷    
سرپرست معاونت عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امسال 9 هزار و 500 میلیارد تومان پروژه عمرانی در دست اجرا داریم گفت : در دولت سیزدهم روند اجرایی پروژه ها سرعت خوبی گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بمنظور رفاه حال مسافران نوروزی نظارت بر پایانه های حمل و نقل شهری و برون شهری بطور محسوس و نامحسوس و بدون وقفه ادامه دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
با صدور احکامی از سوی استاندار گیلان، سخاوت سلیمان نژاد به عنوان سرپرست معاونت عمرانی و بابک باستانی به عنوان سرپرست بخشداری بخش مرکزی آستارا منصوب شدند.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
با صدور احکامی از سوی استاندار گیلان، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی، سرپرست معاونت عمرانی فرمانداری آستارا، سرپرست بخشداری مرکزی این شهرستان، سرپرست بخشداری مرکزی ضیابر صومعه سرا و بخشداری مرکزی فومن منصوب شدند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مهندس پورزادی و اصحاب رسانه کیش و جمعی از مدیران جزیره کیش ، طرح ساخت و عملیات اجرایی باند جنوبی فرودگاه بین المللی جزیره کیش پس از چندین سال توقف متوالی با فعالیت های شبانه روزی تیم مدیریتی معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت بنادر و فرودگاههای کیش به بهره برداری رسید .
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سرپرست معاونت عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه هیچ پروژه غیرفعالی در چهارمحال و بختیاری نداریم، گفت: پروژه ها طبق زمانبندی اجرا و به پایان می رسد، در پروژه گردنه چری نیاز به تغییر 12 کیلومتری مسیر داریم، از این مسیر 6 ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۱    
به گزارش راک نیوز ،با حضور استاندار، معاون سیاسی و سرپرست معاونت عمرانی و مدیران حوزه زیرساخت عمرانی بازدیدی از محور دهدشت پاتاوه انجام گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارتقاء سطح خدمات به مسافران نوروزی اولویت ستاد خدمات سفر استان باشد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دیوان عدالت اداری نامه ی معاونت عمرانی استانداری گیلان مبنی بر ایرادات شکلی مصوبه انتخاب شهردار تالش را رد کرده و نامه ی صادره را خارج از حدود اختیارات مرجع صادر گردیده تشخیص داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۴    
سرپرست معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو محور ارتباطی این استان در میان 100 محور پر خطر کشور قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو محور ارتباطی این استان در میان 100 محور پر خطر کشور قرار دارد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ نشست مشورتی بخشداران تابعه با فرماندار خلخال در خصوص بررسی مسایل و مشکلات در حوزه شهری و روستایی برگزار گردید در این جلسه بخشداران تابعه گزارشی از وضعیت بخش ارائه داده و فرماندار شهرستان خلخال ضمن تشکر از بخشداران با توجه به تعطیلات عید نوروز و تقارن آن با ماه ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۱    
جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری وآمایش سرزمینی و محیط زیست استان کردستان به ریاست کیومرث حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در محل معاونت عمرانی استانداری کردستان برای بررسی 38دستوربرگزار شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، احمدرضا دالوند روز شنبه در همایش ملی گردشگری در دانشگاه لرستان، گردشگری را از موضوعات مهم و اولویت دار برشمرد و اظهار داشت: میراث فرهنگی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه از تلاش برای 24 ساعته شدن مرز خسروی در اربعین امسال خبر داد و افزود: با این کار بسیاری مشکلات در حوزه اسکان و تغذیه و معطلی زوار در مرز مرتفع می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای قضایی گیلان گفت: هیچ گونه تعلل و اتلاف زمانی در جهت مرمت و بازسازی به هیچ وجه پذیرفته نیست و پیمانکار مربوطه باید سریعا و با نظارت معاونت عمرانی استانداری به صورت اصولی و علمی نسبت به مرمت و بازسازی منطقه اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک شهر کرمانشاه با اشاره به عملیات تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه که با نظارت معاونت عمرانی و توسط پیمانکار درحال اجراست، گفت : اجرای این طرح و عملیات تعریض پل قره سو (کمربندی غربی) در راستای کاهش بار ترافیکی در حال انجام است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۲۰    
رئیس شورای قضایی استان خاطر نشان کرد: هیچ گونه تعلل و اتلاف زمانی در جهت مرمت و بازسازی به هیچ وجه پذیرفته نیست و پیمانکار مربوطه باید سریعا و با نظارت معاونت عمرانی استانداری به صورت اصولی و علمی نسبت به مرمت و بازسازی منطقه اقدام نماید.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۱    
سومین ستاد اجرایی خدمات سفر استان ایلام با حضور معاونت عمرانی استانداری ایلام، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و همچنین دیگر دستگاه های مربوط برگزار شد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۱    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ جبار روشن شهردار اسبق دیشموک به عنوان مدیر عامل سازمان همیاری و شهرداری های استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۴    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از انتصاب سرپرست موقت معاونت عمرانی استانداری این استان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پس از گذشت چندین هفته از اتمام کار کیامرث حاجی زاده، استاندار کهگیلویه و بویراحمد بالاخره طی حکمی عیسی شهامت را به عنوان سرپرست موقت معاونت عمرانی استاندار معرفی کرد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۴    
عیسی شهامت سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: رعایت اصول کیفی و فنی در ساخت و سازهای کرمانشاه الزامی است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب/جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان ( کارگروه استانی سازگاری با کم آبی) با حضور دکتر هژبری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، دکتر علیمرادی سرپرست شرکت آب منطقه ای استان و سایر اعضای کارگروه در محل سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری ایلام برگزار شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
با راه اندازی سامانه اطلاع رسانی وقوع زمین لرزه در معاونت عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش، امکان مشاهده شکل موج دریافتی از ایستگاه های لرزه نگاری موقت و نیز ایستگاه های لرزه نگاری دائم در استان های هرمزگان، کرمان، فارس و بوشهر فراهم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به نقش همگان در مدیریت مصرف آب، گفت: جلسات قرارگاه آب کرمانشاه باید به صورت برنامه محور دنبال شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور از کمک نقدی سرانه به هر نفر 5 میلیون و 800 هزار تومانی وزارت امور خارجه به یکهزار و 600 زلزله زده تحت پوشش شهرستان خوی خبر داد و گفت: براساس تفاهم سه جانبه سازمان بهزیستی کشور با بنیاد مسکن و معاونت عمرانی استانداری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۵    
در راستای اجرای طرح مناسب سازی اماکن و معابر شهر برای رفاه حال افراد دارای معلولیت از شهردار و معاونت عمرانی شهرداری باغستان تقدیر شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزلرش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت سیزدهم در بدو ورود مورد استقبال گرم مردمان این روستا قرار گرفت و ضمن گفتگو با مردم، مشکلات روستا و نیز وضعیت شبکه ارتباطی روستاهای شهرستان را بررسی و پیگیری کرد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: معاونت عمرانی وظیفه ترمیم خطوط حفاری را بر عهده شهرداری قرار داده است و امیدواریم که تا اردیبهشت ماه ترمیم های خطوط حفاری صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست معاونت عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: توسعه راه های کرمانشاه احیای مسیر ترانزیت غرب را به دنبال دارد.
کارگاه توجیهی – آموزشی با محوریت تبیین خدمات صندوق برای بخشداران تابعه استان البرز در محل سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری البرز برگزار گردید به گزارش روابط عمومی یمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۴    
جلسه شورای راهبری سامانه های خورشیدی روز یکشنبه 30 بهمن با حضور معاون عمرانی استانداری، مدیرکل بهزیستی کردستان، مدیرکل دفترامور روستایی و شوراها، معاونت مشارکتهای مردمی بهزیستی، مدیرکل توزیع بسیج سازندگی و عاملین بانکهای عامل در محل معاونت عمرانی استانداری کردستان برگزار شد.
رویش   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از 20 سال بلاتکلیفی، زمین متعلق به 2500 مالک در شهر بهارستان با تلاش معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تعیین تکلیف شد. به گزارش رویش نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: پروژه های کمیته عمران کنگره 6544 شهید والامقام استان از پیشرفت خوبی برخوردار هستند. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان، احمدرضا دالوند روز یکشنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه های کمیته عمران کنگره 6544 شهید والامقام استان ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر محمدطیب صحرایی در جلسه بررسی آخرین وضعیت پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن در استان کرمانشاه با حضور سرپرست معاونت عمرانی استانداری و مدیران راه و شهرسازی استان، اظهار داشت: متولیان این حوزه باید به سرعت ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان بر استفاده از ظرفیت نخبگان در جلسات تأکید کرد و گفت: کارگروهی ذیل معاونت عمرانی برای تصمیم گیری در خصوص مسائل اساسی حوزه مسکن تشکیل شود.
خوزپرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، محمد رضا کرمی نژاد صبح امروز به همراه معاونت عمرانی استانداری خوزستان از مخزن تاسیسات آبرسانی و دیگر پروژه های شهرستان شادگان بازدید کردند . ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه دولت سیزدهم در بخش آبرسانی به روستاهای خوزستان پیشتاز است، گفت: با اقدامات انجام شده و پیگیری های نماینده مردم شادگان در مجلس پروژههای آبرسانی و فاضلاب در شهرستان شادگان در حال اجرا است. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
علی حیدری سرپرست معاونت عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری، از بارش سنگین برف در استان خبر داد و گفت: ارتفاع برف به دو متر و 35 سانتیمتر رسیده است.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان البرز گفت: با توجه بر ظرفیت های شهرک مهرگان در خصوص احداث طرح مسکن ملی و با پیگیری ها و هماهنگی های صورت گرفته معاونت عمرانی استانداری و دستگاه های مربوطه، شاهد فراهم شدن زیرساخت ها و تسریع در فرآیند احداث این پروژه هستیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد - سرپرست معاونت عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: در شهرستان بن 22 پروژه با اعتباری بالغ بر 49 میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم 106 نفر مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرد.
معاونت عمرانی استانداری کردستان گفت افتخار است که این جوانان و معلمین در حوزه تعلیم و تربیت میتوانند کسانی با سوادتر تحویل جامعه دهند و انشالله این مدرسه نقش مهمی در تعلیم و تربیت در این منطقه ایفا کند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر دو مورد طرح اشتغالزایی مددجویان بهزیستی با عناوین شغلی " پرورش گل و گیاه " و "فروشگاه مواد غذایی و زیتون " در شهرستان رودبار و بخش رستم آباد با حضور صباح مهدی پور رئیس اداره حراست و محمد نوروزی مسئول بازرسی بهزیستی گیلان ...
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: اگر تا عید حذف سواره از عرصه هگمتانه صورت گیرد در رفع موانع ثبت جهانی موفق می شویم اما اگر بعد از عید باشد در ثبت این اثر مهم موفق نخواهیم شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان از تشکیل دبیرخانه دائمی پرونده ثبت جهانی هگمتانه و مرکز تاریخی همدان با محوریت معاونت عمرانی استانداری برای رصد و انجام اقدامات مناسب به منظور ثبت این یادمان مهم تاریخی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۰    
سرپرست معاونت عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی بیش از 510 طرح در استان همزمان با دهه فجر گفت: اعتبارات طرح های قابل افتتاح و آماده کلنگ زنی در دهه فجر امسال چهار برابر اعتبارات عمرانی یکساله استان است.