دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۴:۰۸May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاغلین»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر از آغاز واکسیناسیون 400 نفر از پاکبانان ، رانندگان و شاغلین بخش خدمات شهری پسماند این سازمان خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۴    
روز گذشته (22 اردیبهشت ماه) شاغلین مهندسی و تعمیرات شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی هما مقابل ساختمان مرکزی این شرکت تجمع کردند، این در حالی است که وزیر راه و شهرسازی چندی پیش وعده حل مشکلات را داده بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۰    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران گفت: احکام بیش از 39 هزار نفر از کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی شاغل در سطح استان مازندران صادر و حقوق جدید آنان به همراه معوقه افزایش فروردین ماه درپایان اردیبهشت ماه پرداخت خواهد شد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز آمار ایران نرخ بیکاری در سال گذشته بدلیل کاهش 2.8 درصدی نرخ مشارکت اقتصادی، 9.6 درصد بوده بوده است. همچنین در این سال بیش از یک میلیون نفر از جمعیت شاغلین کشور کاسته شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش هرمزگان گفت: از صادر شدن احکام حقوقی 25 هزار و 500 فرهنگی استان هرمزگان با افزایش ضریب سالیانه 25 درصد خبر داد. ...
بانک و صنعت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز آمار ایران نرخ بیکاری در سال گذشته بدلیل کاهش 2.8 درصدی نرخ مشارکت اقتصادی، 9.6 درصد بوده است. همچنین در این سال بیش از یک میلیون نفر از جمعیت شاغلین کشور کاسته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۰۵ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز آمار ایران نرخ بیکاری در سال گذشته بدلیل کاهش 2.8 درصدی نرخ مشارکت اقتصادی، 9.6 درصد بوده است. همچنین در این سال بیش از یک میلیون نفر از جمعیت شاغلین کشور کاسته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی براساس آمار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، جمعیت فعال استان (شاغلین و بیکاران ) جمعاً یک میلیون و 349 هزار نفر بوده که تعداد یک میلیون و 214 هزار نفر آن را شاغلین و 135 هزار نفر آن را بیکاران تشکیل می دهند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد بیش از نیمی از آمریکایی ها معتقدند مالیات اخذشده از درآمدشان بالا است. به گزارش ایسنا به نقل از فاکس بیزینس، نظرسنجی موسسه گالوپ از شهروندان آمریکایی که اظهارنامه های مالیاتی خود را ارایه کرده اند نشان می دهد که 51 درصد شاغلین معتقدند نرخ مالیات بر درآمد در این ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میر اث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی البرز گفت: شرط تمدید کارت مهارت فنی شاغلین در حوزه صنایع دستی و هنر ها ی سنتی به منظور استفاده از خدمات بیمه ای حذف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: با مدیریت و کنترل بیماری، شیب ابتلا رو به پایین است و از حدود دو هزار بستری به هزار و سیصد بستری رسیده ایم و آمار فوتی از 40 نفر به 18 الی 22 نفر رسیده که آمار امیدوار کننده ای است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: مجموع درآمد شاغلین جهانی در نتیجه کرونا 1.6 تریلیون دلار کاهش یافته است. در دو سال اخیر اقتصاد جهانی شاهد یکی از بدترین شرایط خود در نتیجه شیوع ویروس کرونا و تعطیلی گسترده کسب و کارها بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مجلس در قانون بودجه 1400 تصویب کرد که شاغلین ایثارگری که در دستگاه های اجرایی مشغول به کارند، با هر وضعیتی، باید تبدیل وضعیت شوند. همه دستگاه ها برای اجرای این قانون، همصدا شده اند، اما هنوز گام اول آن برداشته نشده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۴    
شفقنا- رئیس مرکز بهداشت استان قم، میزان استفاده از ماسک از سوی مردم را 69 درصد و اصناف را نیز 65 درصد عنوان کرد. به گزارش شفقنا از تسنیم، دکتر سیامک محبی در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم ...
شرایط حاکی از این موضوع است که بیمه شدگان اصلی، 39.1 درصد از کل بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی را شامل می شود که سهم بیمه شدگان شاغل 34.7 درصد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
برخلاف بسیاری از شاغلین که متاثر از شرایط پاندمی کووید 19 طی یک سال اخیر، با خانه نشینی و کاهش فعالیت مواجه شدند؛ "معلم ها" از جمله معدود افرادی هستند که نه تنها خانه نشینی کرونایی و تدریس آنلاین از حجم فعالیت آنها نکاست بلکه زحماتشان را نیز دو چندان کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
صادقی فر با بیان اینکه تاکنون 6 هزار و 204 نفر از گروه های هدف اول در این استان واکسن کرونا دریافت کرده اند، گفت: روند ابتلای شاغلین به کرونا در استان با شیب ملایم در حال افزایش است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افزایش روند ابتلا شاغلان در استان با شیب ملایم خبر داد وگفت: کارمندان ادارات به عنوان الگو باید بیشتر از بقیه افراد پروتکل های بهداشتی به ویژه زدن ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سعید محمد در توئیتی نوشت: توجه به قشر زحمتکش کارگر به عنوان گرداننده اصلی چرخ اقتصاد کشور باید در اولویت قرار بگیرد. امنیت شغلی کارگران، بهبود معیشت شاغلین و بازنشستگان و اجرای طرح مسکن کارگری از اولویت های اصلی است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۱:۴۸    
افرادی که به خاطر نوع اشتغال شان ساعت های زیاد را پشت میز می نشینند خیلی بیشتر از افراد عادی در معرض ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی، آرتروزو حتی استرس و هیجانات روحی قرار دارند؛
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۳    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در نامه ای خطاب به دکتر حق دوست معاون آموزشی این وزارتخانه ، اضافه شدن سند "راهنمای عمومی اخلاق حرفه ای شاغلین حرف پزشکی و وابسته سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران" را به عنوان مراجع سوالات اخلاق پزشکی در آزمون های رشته های مختلف بویژه آزمون های پیش کارورزی ...
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز در نامه ای سرگشاده به رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حذف آگهی ها از جراید نوشت: ضمن بازنگری در اظهارنظر و مکاتبه اخیر ترتیبی اتخاذ فرمایید تا تنها راه حمایت و کمک به مطبوعات ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با همکاری شرکت ها و صنایع در سال جاری 20 مرکز فنی و حرفه ای جوار کاگاهی در راستای ارتقاء دانش فنی و مهارتی شاغلین صنایع در استان بوشهر راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و هشتاد و نهمین جلسه خود به بررسی یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به خرید واکسن برای فعالان حوزه های ماموریتی مدیریت شهری و گروه های آسیب پذیر مرتبط می پردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
24 هزار نفر از شاغلین حوزه کشاورزی استان پارسال بیش از 12 هزار میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حقوق فروردین ماه فرهنگیان و شاغلین رسمی و پیمانی بصورت نظام هماهنگ (پایا) در سال 1400 درسطح کشور در حال پرداخت است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حقوق فروردین ماه فرهنگیان و شاغلین رسمی و پیمانی بصورت نظام هماهنگ (پایا) در سال 1400 درسطح کشور در حال پرداخت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای ریاستی لیبی و فرمانده کل ارتش این کشور کلیه شاغلین مناصب نظامی را از سفر بی اجازه به خارج از کشور یا هرگونه اظهار نظر در مقابل رسانه ها منع کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به افزایش ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال 1400 را ابلاغ کرد. *** افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت به گزارش خبرگزاری صنایع ، هیئت وزیران در جلسه مورخ 25 فروردین 1400، با افزایش ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، مصوبه مربوط به افزایش ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال جاری را ابلاغ کرد. به گزارش فکرشهر از فارس، هیات وزیران در جلسه مورخ 25 فروردین 1400، با افزایش ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و قضات ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، مصوبه مربوط به افزایش ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال جاری را ابلاغ کرد. هیات وزیران در جلسه مورخ 25 فروردین 1400، با افزایش ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و قضات، شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی به عدم پرداخت حقوق کامل فروردین ماه به معلمان مدارس غیرانتفاعی اشاره کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400، در جلسه هیأت دولت به رئیس جمهوری تعیین شد. به گزارش ایلنا، براساس مصوبه هیأت وزیران، ضریب حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات، شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان نظام پرستاری با صدور اطلاعیه ای سامانه ثبت نام تزریق واکسن کرونا برای پرستاران را معرفی کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از آموزش حدود هزار نفر در حوزه آموزش شاغلین و ترویج عمومی صنایع دستی در استان طی سال 1399 خبر داد. ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱۰۰ سایت دیگر  
ایلنا: میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400، در جلسه هیأت دولت به رئیس جمهوری تعیین شد. براساس مصوبه هیأت وزیران، ضریب حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات، شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۱۷۴ سایت دیگر  
در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت به ریاست روحانی رییس جمهور، میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400 تعیین شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان به نظر می رسد علی رغم اعلام قرنطینه 10 روزه در پی پیک چهارم کرونا و تعطیلی مشاغل به جز گروه یک، بسیاری از مردم رفتار ساده انگارانه در برابر کرونا دارند و این تعطیلی فقط به مثابه یک ضربه سنگین اقتصادی بر پیکر شاغلین اصناف است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۴    
اقتصاد نیوز: بحران کرونا باعث شده تا بالغ بر 680 هزار نفر از شاغلین بخش خدمات در سال 99 نسبت به سال 98 کاسته شده ،اما قسمت عمده ای از این افراد در بخش صنعت شاغل شده اند .
اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور در فرمانداری دامغان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی استان از جذب نیروهای شاغل درآموزش وپرورش، برای همکاری دراجرای طرح سنجش سلامت جسمانی وآمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان وپیش دبستان سال 1400 خبر داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۹    
اقتصاد ایران: مرکز آمار ایران اعلام کرد: در زمستان 1399 نرخ بیکاری جمعیت 15 ساله و بیش تر 9,7 درصد شد.
در زمستان 1399 نرخ بیکاری جمعیت 15 ساله و بیش تر 9,7 درصد است. ( منبع )
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۳   + ۸۲ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ بیکاری در زمستان سال گذشته به 9,7 درصد رسید که 0.9 درصد نسبت به زمستان سال 98 کاهش داشت؛ اما نرخ مشارکت اقتصادی هم 1.5درصد (300 هزار نفر) افت را در این فصل ثبت کرده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۰:۱۶    
به مناسبت نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف مسابقات ورزشی در 6 رشته بین شاغلین حراست های ادارات و نهادهای دولتی همدان آغاز شد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۱    
تورم هم ترمز بریده است، در چنین شرایط که اقتصاد و روابط کار بحرانی است، شاغلین مجبور هستند در دو الی سه جا کار کنند و بعد از بازنشستگی باز هم دنبال کار باشند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی نوشت: 90 هزار میلیارد تومان عدد مهمی است . 90 هزار میلیارد تومان همان رقمی است که امکان براورده شدن مطالبات تاریخی 4 میلیون مستمری بگیرسازمان تامین اجتماعی برای همسان سازی حقوقشان را فراهم کرد .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۷:۵۶    
همتی رییس کل بانک مرکزی گفت: 50درصد رشد اقتصادی و ارزش افزوده کشور در بخش خدمات است و با شیوع کرونا بیشترین رشد منفی را در همین بخش شاهد بودیم و به همین دلیل احساس شد که این شاغلین این بخش برای تامین معیشت نیاز بیشتری به حمایت دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از آموزش شاغلین صنایع دستی این استان به صورت آنلاین خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۷    
گوهر تراشی، هنری زیباست که برای شاغلین در این حرفه، درآمد مناسبی تا 10 برابر ارزش افزوده بهمراه دارد.