چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۰۵Oct 2020 28

جدیدترین‌های «حقوق بازنشستگان»

دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از توافق دولت و مجلس برای اجرای کامل همسان سازی خبر داد. به گزارش ایلنا حمیدرضا حاجی بابایی با حضور در شبکه خبر سیما، از توافق دولت و مجلس برای تامین منابع کالا های اساسی، اجرای کامل همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری ...
کیهان   ۵ ساعت پیش    
جمعی از بازنشستگان و مستمری بگیران کشور در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، درخواست کردند قوه مقننه به موضوع همسان سازی مستمری های آنان ورود کند.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: سخنگوی دولت امروز گفتند، دولت با طرح کالاهای اساسی مجلس مخالفند، دلایلی که ایشان آورده بی ربط، بلاوجه و غیرمنطقی است. دولت حقوق بازنشستگان را اضافه کرده ولی حدود 22 میلیون نفر حقوق بگیر نیستند و باید کالای اساسی به دستشان برسد، چرا دولت مخالفت می کند؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۷    
دهقان کیا گفت: احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اصلاح شد و در حقوق آذر ماه آنها اجرا می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۴    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تلاش مجلس برای تامین کالاهای اساسی مردم و همچنین همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی 30 مهر ماه در حاشیه جلسه هیات دولت و یک روز پس از نخستین واریزی حقوق افزایش یافته بازنشستگان کشوری، از بسته شدن پرونده همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد، اما بدون شک این اقدام را باید یکی از نقاط عطف پرونده خدمت دولت تدبیر و امید برشمرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، حمیدرضا حاجی بابایی در برنامه تیتر امشب 2 شنبه شب شبکه خبر از لزوم توافق دولت و مجلس شورای اسلامی برای تأمین منابع کالا های اساسی، اجرای کامل همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و اموربین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، محمدباقر نوبخت در نخستین گفت وگوی زنده اینستاگرامی خود پس از گذران بیماری کرونا ، به نکات مختلفی همچون پرداخت فوق العاده ویژه کادر درمان به محض اصلاح احکام کارکنان وزارت بهداشت ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور خاطرنشان کرد: بعد از سال ها توانسته ایم دست و پا شکسته همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی را اجرا کنیم و می خواهیم که این مسئله تداوم پیدا کند و نمایندگان مجلس از بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز حمایت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک کارشناس اقتصادی گفت: اگر می خواهیم به قشر زحمتکش مستوجب کمک و احترام بازنشستگان کمک کنیم، باید این کمک در قالب کمک های معیشتی و هدفمند انجام شود.
رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به چالش تضاد منافع دستگاه های اجرایی در مسیر اصلاح ساختار بودجه،گفت:همسان سازی حقوق بازنشستگان همچنان ادامه خواهد یافت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۵    
بیات گفت: طرحی در مجلس در دستور کار قرار گرفته که 17 هزار میلیارد تومان از 32 هزار میلیارد تومانی که برای متناسب سازی اختصاص یافته بود، به دولت بازگردانده شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ضمن تشکر از دولت در خصوص ترمیم حقوق بازنشستگان که البته با تاخیر فراوان صورت گرفت، افزود: از وزارت آموزش و پرورش مطالبه جدی داریم که لایحه نظام رتبه بندی را هرچه سریع تر به مجلس ارائه دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۲    
همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین، بعد از سال ها از ماه گذشته اجرایی شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
[ad_1] حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تشریح جلسه مشترک مجلس و دولت برای تأمین کالاهای اساسی، گفت: طرح تامین کالاهای اساسی در دستورکار جلسه مشترک مجلس و دولت قرار گرفت و در خصوص منابع این طرح پس از بررسی های لازم توافق لازم صورت گرفت و مقرر شد ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امسال یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته دولت را می توان افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران، لشگری، کشوری و تامین اجتماعی دانست. ▫️فروردین امسال بود که رییس جمهوری دستور همسان سازی حقوق بازنشستگان را صادر کرد و حالا در سی ام مهر ماه شریعتمداری، وزیر تعاون ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از توافق دولت و مجلس برای تامین منابع کالاهای اساسی، اجرای کامل همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی و تکمیل پروژه های ناتمام و توازن در مناطق محروم خبر داد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
میانگین حقوق بازنشستگان 77 درصد افزایش یافت، این را محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار ور فاه اجتماعی می گوید و صحت مدعایش در فیش های حقوقی بازنشستگان قابل اثبات است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
در سخت ترین سال بودجه در حالی موضوع همسان سازی دریافتی 1.5 میلیون بازنشسته دولتی تا سقف 90 درصد حقوق شاغلان کلید خورده که مشخص نیست منابع طرح دقیقا چگونه تامین شده و نگرایی هایی هخم از تبعات تورمی این طرح و کوچکتر شدن سفره بازنشسته ها وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
در حالی امسال همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری اجرا شد که این سوال مطرح است که آیا در سال های بعدی نیز این فرایند ادامه پیدا خواهد کرد؟
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان (کشوری، لشکری و تامین اجتماعی) وعده ای که پس از سال ها در شرایط تحریمی و کرونایی در دولت تدبیر و امید اجرایی شد و افزایش دوبرابری را به دنبال داشت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۶:۳۴    
سه شنبه 29 مهر 1399 حقوق بازنشستگان عزیز با سرفصل مناسب سازی به حساب بنده و سایر دوستان بازنشسته واریز شد.
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیر تأمین اجتماعی از طرح مجلس برای بازگرداندن 17 هزار میلیارد از 32 هزار میلیارد تومانی که دولت بابت بدهی خود به تامین اجتماعی پرداخت کرده بود، خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: پس گرفتن منابع تخصیص یافته به سازمان تامین اجتماعی تداوم اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان را به خطر می اندازد و جفا در حق کارگران و بازنشستگان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس، مانع اجرای نادرست متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی شوند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، ایرنا نوشت: می گوید نامش "مراد" است و کارمند بازنشسته فرمانداری یکی از شهرستانهای لرستان است و 68 سال سن دارد. او ادامه می دهد بعد از بازنشستگی چون حقوقم پایین بود زندگی برایم سخت شده بود و با وجود دو فرزند و چند نوه حقوق بازنشستگی کفاف زندگی ام را نمی داد تا بالاخره مجبور شدم ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۴۶    
رمضان زاده در واکنش به توییت یک کاربر که حرف سعید لیلاز اقتصاددان را نقل کرده که افزایش حقوق بازنشستگان را مهمترین دستاورد اقتصادی دولت در سال 1399 خوانده، در توییتر نوشت دست مریزاد آقای محمد شریعتمداری!
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
یک تحلیلگر سرشناس مسائل اقتصادی و سیاسی با اشاره به موفقیت دولت در همسان سازی حقوق بازنشستگان این حرکت را سبب افزایش تاب آوری ایران در برابر تحریم های ظالمانه دانست و ضمن تشکر از دولت به ارائه برخی پیشنهادات پرداخت.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: همزمان با متناسب سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری بر اساس مصوبه هیات وزیران و دستورالعمل سازمان امور اداری و سازمان برنامه و بودجه، متناسب سازی حقوق بازنشستگان شرکت تلفن سابق عملیاتی می شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تأمین کالاهای اساسی ملزم شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
دهقان کیا گفت: احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اصلاح شد و در حقوق آبان ماه آنها اجرا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۴۸    
سال های زیادی است که همسان سازی حقوق بازنشستگان مطرح می شود اما این روزها دولت تدبیر و امید با این انجام این کار بزرگ در شرایط سخت اقتصادی، حمایت خود را از بازنشستگان اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۳۰    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 30 مهر، در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از همسان سازی حقوق بازنشستگان و افزایش حقوق بازنشستگان امروز وام 10 میلیون تومانی بازنشستگان به حساب واریز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و کشوری، به محل اعتراض بازنشستگان تامین اجتماعی تبدیل شده است. زیرا، گفته می شود که در افزایش حقوق بازنشستگان تبعیض دیده می شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در حاشیه جلسه هیات دولت گفت : خوشنودم که در روزهای اول ماه ربیع الاول ، مسئله همسان سازی حقوق یک میلیون و 500 هزار نفر از بازنشستگان کشوری را که یکی از مطالبات مهم آنان بود به میزان سقف 90 درصد از دریافتی شاغلان مشابه اعمال کردیم. ...
رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران با اشاره به اینکه افزایش مجدد حقوق بازنشستگان سازمان به امسال نمی رسد، گفت: دولت دست از تبعیض بردارد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تأمین کالاهای اساسی ملزم شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش 77 درصدی حقوق 1/5 میلیون بازنشسته با هدف همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری خبر داد.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: شریعتمداری وزیر کار صبح امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز گذشته با استفاده از مکانیزم هایی که دولت مهیا کرد توانستیم اولین واریز حقوق افزایشی بازنشستگان عزیز کشور را انجام دهیم. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور، دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالاهای اساسی ملزم شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰    
شیراز-ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح در استان فارس گفت: طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان وابسته به این نهاد که از مهرماه 99 اجرایی شده، بازخورد مثبتی به دنبال داشته است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای مرحله سوم ارایه تسهیلات خرید کالا از فروشگاه های رفاه از ابتدای آبان ماه 1399 خبر داد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه - رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان استان زنجان گفت: با صدور پیش نویس احکام برقراری مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی، پرداخت حقوق و مزایای این گروه به صورت آنی و بدون وقفه انجام می شود. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دیروز اولین واریزی افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در راستای همسان سازی حقوق شان انجام شد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که هیات امنای سازمان تامین اجتماعی امروز (چهارشنبه/30 مهر) 2 مصوبه برای اجرای همسان سازی در صندوق های بازنشستگی فولاد و بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر تصویب کرده است. ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با اجرایی شدن مصوبه های اخذ شده برای صندوق بیمه اجتماعی عشایر، روستاییان، کارکنان و بازنشستگان صندوق فولاد، پرونده همسان سازی و متناسب سازی حقوق بسته خواهد شد. ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
حقوق مهر ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق بر اساس احکام جدید تا آخر وقت امشب (سه شنبه 29 مهر ماه) به حساب این افراد واریز می شود.