سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۱۴Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بازنشستگان»

خبرگزاری تسنیم   ۵۲ دقیقه پیش    
گروه استان ها- مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: در سال جاری و از اردیبهشت ماه حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خراسان شمالی حدود 130 درصد افزایش پیدا می کند.
تحلیل بازار   ۵۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- متفکر آزاد، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از وعده سازمان تامین اجتماعی درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: در جلسه با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی مقرر شد ایراداتی که در زمینه صدور احکام جدید بازنشستگان وجود داشت، برطرف شود. ...
سلام نو   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: از نمایندگان درخواست می کنم در ادامه کار به موضوع تأمین منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان که متأسفانه نقطه ضعف بودجه 1400 بود عنایت کنند.
مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به اواخر اردیبهشت ماه موکول شد. این خبر برگرفته از اطلاعیه ای است که سازمان تامین اجتماعی منتشر کرد.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل محترم تامین اجتماعی از افزایش سالانه و مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فروردین خبر داد اما حقیقت ماجرا طور دیگری رقم خورده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۹ ساعت پیش    
برخی از بازنشستگان در مرحله جدید اجرای همسان سازی، مبلغ کمتری از رقم پیش بینی شده را دریافت کردند. پیگیری ها نشان می دهد که این مشکل، فقط برای تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی به علت مشکلات فنی سامانه رخ داده و در اردیبهشت ماه قرار است ما به التفاوت حقوق آن ها پرداخت شود. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حسین امیری گنجه، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ که در حاشیه برگزاری ستاد بحران این اداره کل سخن می گفت با ذکر مطلب بالا افزود: بر اساس نامه اداری 21 فروردین امسال مستمری و افزایش سالیانه حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران لغایت فروردین ماه سال 1400 و بر اساس حروف الفبا پرداخت خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: میانگین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی استان براساس طرح همسان سازی و احکام حقوقی سال 1400 بین 39 تا 43 میلیون ریال می رسد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
در این گزارش به بررسی حداقل و حداکثر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1400 می پردازیم.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
متناسب سازی حقوق و افزایش سالانه مستمریهای (فروردین ماه) بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی بر اساس مواد 96 و 111 تا پایان فروردین ماه سال 1400 پرداخت می شود. تهران – اقتصاد برتر – 23 فروردین 1400 ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۲    
زمان واریز مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مشخص شد و بازنشستگان تامین اجتماعی که در فروردین ماه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال نشده است، در اردیبهشت ماه مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان دریافت میکنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۹    
نماینده مردم دهلران در مجلس با بیان اینکه مجلس به دنبال دائمی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان است،گفت:طبق مستندات دره شهر، ابدانان و بدره که تا سال 74 یک شهرستان بوده اند ،جزو مناطق جنگی بشمار می آیند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: برخی بازنشستگان در مرحله جدید اجرای همسان سازی، مبلغ کمتری از رقم پیش بینی شده را دریافت کردند. پیگیری ها نشان می دهد که این مشکل، فقط برای تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی به علت مشکلات فنی سامانه رخ داده و در اردیبهشت ماه قرار است ما به التفاوت حقوق آنها پرداخت شود.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۰    
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باز هم با یک مشکل روبرو شد، گویا برخی از بازنشستگان در مرحله جدید اجرای همسان سازی، مبلغ کمتری از رقم پیش بینی شده را دریافت کرده اند. ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۸    
برخی از بازنشستگان در مرحله جدید اجرای همسان سازی، مبلغ کمتری از رقم پیش بینی شده را دریافت کردند که این مشکل، فقط برای تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی به علت مشکلات فنی سامانه رخ داده و در اردیبهشت ماه قرار است ما به التفاوت حقوق آنها واریز شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۳   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برخی از بازنشستگان در مرحله جدید اجرای همسان سازی، مبلغ کمتری از رقم پیش بینی شده را دریافت کردند پیگیری ها نشان می دهد که این مشکل، فقط برای تعدادی از بازنشستگان تامین اجتماعی به علت مشکلات فنی سامانه رخ داده و در اردیبهشت ماه قرار است ما به التفاوت حقوق آنها پرداخت شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان در گفت وگو با همشهری به تشریح همه ابعاد اشتباه صورت گرفته در صدور احکام مستمری بگیران پرداخت.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: با وجود پیگیری های بسیار مجلس یازدهم و اعتراضات تشکلات کارگری و بازنشستگان تامین اجتماعی دولت در همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی مجلس را دور زد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
متناسب سازی و افزایش حقوق در این ماه با اعتراض بازنشستگان همراه شده و براساس جدیدترین اطلاعات افزایش حقوق با تغییراتی همراه شده است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش میانگین 77 درصدی حقوق بازنشستگان کشوری در سال 99 را ازجمله دستاورد های صندوق بازنشستگی کشوری دانست.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در فرودین 1400 بر روی فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی اعمال نشد و خبر مهم از همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اردیبهشت 1400 منتشر شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان از پاسخ رئیس جمهور به نامه خود در مورد رسیدگی به اجرای ناقص قانون و اصلاح متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: ایشان به وزیر کار و رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد این موضوع دستور اقدام داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تهران با اشاره به اقدام عجیب مسئولان این سازمان برای صدور احکام جدید حقوق بازنشستگان در سال 1400 گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عدم اجرایی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی صبح امروز - یکشنبه 22 فروردین ماه- بار دیگر تجمع اعتراضی این قشر را رقم زد.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
صبح امروز جمعی از مستمری بگیران تبریزی در اعتراض به عدم اجرایی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در محل اداره کل تامین اجتماعی دست به تحصن زدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع عدم افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل تامین اجتماعی کردستان، گفت: با افزایش حقوق بازنشستگان و اجرای مرحله دوم متناسب سازی، فاصله حقوق دریافتی بازنشستگان صندوق تامین اجتماعی با صندوق کشوری ترمیم شد.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۶۴ سایت دیگر  
ایسنا: با دریافت تماس های متعدد از سراسر کشور و طرح اشکالات احتمالی در خصوص پرداخت حقوق به سایر سطوح مستمری بگیران(غیرحداقلی بگیران)، دستور بررسی مجدد احکام جدید توسط مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صادر شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۹    
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی خراسان رضوی گفت: افزایش حقوق سال 99 متناسب با تورم و هزینه های سرسام آور زندگی نبود و بخش بسیار زیادی از بازنشستگان ما به زیر خط فقر سقوط کردند.
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه کشور درباره ابهام ها و سوالات ایجاد شده درخصوص نقش و جایگاه سوخت مایع در سبد سوخت خودروها، دلایل اقتصادی را مهمترین عامل در جایگزینی این سوخت با سی.ان.جی عنوان کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با ارائه گزارشی از روند اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری و تامین اجتماعی با شاغلین؛ از تلاش برای تدوین لایحه ای دو فوریتی به منظور دائمی کردن این موضوع خبر داد و ابراز امیدواری کرد که در مجلس به تصویب نمایندگان برسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در نامه ای به رئیس جمهور خواستار رسیدگی به اجرای ناقص قانون در باره متناسب سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و برخورد با عوامل اجرای ناقص قانون در این زمینه شد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
علی رغم اینکه قرار بود حقوق 3 میلیون و 400 بازنشسته سازمان تأمین اجتماعی در فروردین امسال افزایش یاید که در اقدامی عجیب از سوی تأمین اجتماعی اعلام شد که این افزایش به ماه بعد موکول شده یعنی رقمی حدود 5 هزار میلیارد تومان حاصل این تعویق است!
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی، با وجود اینکه برای دومین بار اصلاح شده، روند اجرایی شدن آن با حرف وحدیث هایی همراه بوده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۳۸ سایت دیگر  
این هفته سه واریزی برای گروه های مختلف مردم انجام می شود که شامل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، مرحله دوم سود سهام عدالت و یارانه ماه رمضان است. اگرچه هنوز واریز یارانه رمضان قطعی نیست.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۹۶ سایت دیگر  
به منظور جلوگیری از توقف در پرداخت مستمری ها، پرداخت برمبنای محاسبات فعلی استمرار یابد و همزمان نسبت به بررسی و رفع ایرادات نرم افزاری و اعمال اصلاحات و صدور احکام جدید برای مستمری بگیران فوق تا پایان اردیبهشت سال جاری اقدام لازم انجام شود.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نما، اواخر سال 99 بالاخره مصوب شد که 89 هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود تا تامین اجتماعی متناسب سازی حقوق بازنشستگان را در مرحله دوم به اجرا درآورد و اینجا بود که وعده مسئولان سازمان به بازنشستگان آغاز شد ...
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور با ارائه گزارشی از روند اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری و تامین اجتماعی با شاغلین؛ از تلاش برای تدوین لایحه ای دو فوریتی به منظور دائمی کردن این موضوع خبر داد و ابراز امیدواری کرد که در مجلس به تصویب نمایندگان برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان، جزییات متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را اعلام کرد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۰    
با وجود اعلام قبلی مبنی بر اعمال مقادیر افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1400 در فیش های حقوقی فروردین ماه امسال، سازمان با صدور اطلاعیه ای افزایش حقوق اقشار بازنشسته و مستمری بگیر را به تعویق انداخت. ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) با اشاره به جلسه روز گذشته خود با مدیرعامل تامین اجتماعی، موارد مطرح شده در این جلسه را تشریح کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از ارسال لایحه دوفوریتی به مجلس شورای اسلامی برای دائمی کردن متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۱۸   + ۵۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دولت: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از ارسال لایحه دوفوریتی دائمی کردن متناسب سازی حقوق امسال بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی به مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در نامه ای به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با انتقاد از محاسبات مربوط به افزایش ناشی از مرحله اول مستمری بازنشستگان، راهکارهایی را به وی پیشنهاد کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش میانگین 77درصدی حقوق بازنشستگان کشوری در سال 99 را از جمله دستاورد های صندوق بازنشستگی کشوری دانست.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۱۶   + ۶۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - چگونگی متناسب سازی مستمری بازنشستگان در فروردین سال جاری ابهاماتی را به دنبال داشت که به گفته رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی قرار است این ابهامات بازنگری و ایرادها برطرف شود. ...