سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۵:۱۷Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بازنشستگان»

صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
دائمی شدن لایحه متناسب سازی حقوق بازنشستگان در حالی به مجلس رفته که هنوز در دستور کار قرار نگرفته و این در حالیست که بازنشستگان در ادامه اجرا شدن متناسب سازی حقوق خود در سال های آتی تردید دارند، و منتظرند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع کانون های بازنشستگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان بهداشت و درمان شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۳:۳۷    
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در ماه جاری از 20 مهر آغاز شده و تا 30 مهر بر اساس حروف الفبا واریز می شود. حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در مهر 1400 بر اساس حرف اول نام خانوادگی نصیرن [...]
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان 20 مهرماه واریز می شود. حقوق بازنشستگان بر اساس حروف الفبا در هرماه به ترتیب پرداخت می شود.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق روال معمول در آبان ماه دولت چند واریزی مهم دارد؛ از یارانه نقدی و معیشتی تا حقوق بازنشستگان کشوری.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
واریز حقوق بازنشستگان از روز 20 مهر آغاز شده و تا پایان روز گذشته بیش از 3٫3 میلیون نفر حقوق خود را گرفته اند؛ همچنین طبق وعده سازمان تامین اجتماعی بیش از هشت هزار نفر وام هفت میلیون تومانی گرفته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
لایحه دائمی شدن لایحه متناسب سازی حقوق بازنشستگان در حالی به مجلس رفته که هنوز در دستور کار نمایندگان قرار نگرفته و این در حالیست که بازنشستگان در ادامه اجرا شدن متناسب سازی حقوق خود در سال های آتی تردید دارند.
رادیو جوان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۲    
- رییس جمهور: استان داران امید آفرینی را سرلوحه اقدامات قرار دهند. - قالیباف: شبکه های اجتماعی مسدود نمی شوند. - بیمه تامین اجتماعی در پرداخت حقوق بازنشستگان به مشکل برخورده است.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۵    
بهروز محبی با اشاره به اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان نیازمند منابع پایدار است، گفت: بسیاری از وزرا در حال مذاکره با کشورهایی مانند چین و روسیه هستند تا پروژه ها از طریق تهاتر با نفت خام عملیاتی شوند. این ایده باعث آزادسازی احتمالی بخشی از منابع و استفاده از آنها برای حمایت از بازنشستگان خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بهروز محبی با اشاره به اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان نیازمند منابع پایدار است، گفت: بسیاری از وزرا در حال مذاکره با کشورهایی مانند چین و روسیه هستند تا پروژه ها از طریق تهاتر با نفت خام عملیاتی شوند. این ایده باعث آزادسازی احتمالی بخشی از منابع و استفاده از آنها برای حمایت از بازنشستگان خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیان اینکه لایحه دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان از ششم مرداد ماه سال جاری به مجلس ابلاغ شده، ولی مورد بی مهری مجلس قرار گرفته و از دستور کار خارج شده است گفت ...
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق مهرماه یک و نیم میلیون بازنشسته و وظیفه بگیر این صندوق خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: از نمایندگان به خاطر توجه به لایحه نظام رتبه بندی معلمان تشکر می کنم و انتظار داریم که ضمن بررسی در کمیسیون هر چه سریع تر در صحن مجلس هم تصویب شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شهریار حیدری گفت: انتظار داریم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری ضمن بررسی این لایحه در کمیسیون، نمایندگان هر چه سریعتر این لایحه را در صحن علنی مجلس تصویب کنند تا حداقل خدمتی از سوی مجلس انقلابی و جهادی برای معلمان محسوب شود. همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان هر چه سریعتر اجرایی شود.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان باید هر چه سریعتر عملیاتی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۵    
نماینده گیلانغرب در مجلس نسبت به روند اجرای سریع همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان انتقاد کرد.
خبر خوی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۴    
مهدی موسوی در راستای احقاق حقوق بازنشستگان و برای تسریع در بررسی و تصویب قانون بازسازی و ترمیم معاش و همسان سازی حقوق آنها، عادل نجف زاده نماینده مردم شهرستان های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با حمایت جمعی از نمایندگان، با رئیس مجلس مکاتبه کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ورشکستگی صندوق های بازنشستگی از جمله مسایلی است که به گفته کارشناسان مدت هاست زنگ خطر آن به دا درآمده است و کارشناسان اقتصادی، از آن به عنوان مهم ترین ابَرچالش بازنشستگان نام برده اند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۰۰    
به گزارش بولتن نیوز ، نویسنده : مهدی حسن زاده، این یک دوگانه تلخ است؛ انتخاب بین بد و بدتر! همه ما حقوق بگیران از کارگران تا کارمندان و بازنشستگان منتظر پایان سال و مشخص شدن میزان افزایش حقوق هستیم. افزایش حقوقی که قطعا نمی تواند بار سنگین تورم این سال ها را جبران کند. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی مفتح گفت: طبق گزارش های روسای سازمان تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی کشوری، آن ها در پرداخت حقوق به بازنشستگان دچار مشکل هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت که طبق گزارش های روسای سازمان تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی کشوری، آن ها در پرداخت حقوق به بازنشستگان دچار مشکل هستند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ علی اصغر بیات، رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت ...
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۴   + ۱۰۱ سایت دیگر  
براساس بخشنامه بودجه سال 1401 و پیوست های آن، حقوق سال 1401 کارکنان دولت و شرکت های دولتی علی الحساب 10 درصد افزایش خواهد یافت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ علی دهقان کیا، رئیس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی شهر تهران با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: انتظار کارگران از دولت سیزدهم ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ ولی اسماعیلی، نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان در حال اجرایی شدن است و ادامه دار خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: با این اختلاف فاحش حقوق معلمان و بازنشستگان فرهنگی با دیگر دستگاه ها، برای تربیت نسل های آتی باید نگران بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از موافقت بیشتر نمایندگان با تصویب لایحه دائمی شدن همسان سازی خبر داد. این در حالی است که به تازگی حدود 100 نماینده مجلس برای بررسی دو فوریتی این لایحه امضا جمع کرده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مخالفی در مجلس برای هماهنگ سازی نظام حقوق و دستمزد بازنشستگان وجود ندارد و نمایندگان نگاه مثبتی به امور بازنشستگان دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۲    
رئیس کمیته آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در راستای تکریم مقام و منزلت آنها تاکید کرد.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دکتر فتحی از تمامی بازنشستگان درخواست کرد تا این پیام را به همدیگر ارسال کنید و تمامی بازنشستگان از نمایندگان مجلس خود بخواهند که هر چه زودتر این طرح را امضا بکنند و با رای قاطع به تصویب برسانند و چون دولت همسو با مجلس است لطفا این فرصت را بازنشستگان از دست ندهند بطوری که سه میلیون بازنشسته از ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم گفت: بعد از تصویب طرح تسهیل مجوزهای فضای کسب وکار‬⁩ که مخالف صریح رانت و انحصار و تعارض منافع بود، باید شفافیت، رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان در اسرع وقت در دستور کار مجلس قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس در حال بررسی است و در صورت آمدن این طرح به صحن، مجلس آن را تصویب می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: موافق اجرای کامل و دائمی کردن قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان هستم، چون این اقدام مجلس می تواند گام بزرگی برای حفظ کرامت انسانی بازنشستگان عزیز باشد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۸    
رکنا: علی آذری از امضای درخواست بررسی خارج از نوبت لایحه "متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری، کشوری و تامین اجتماعی" در جلسه علنی مجلس خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۳    
سماکچی همسان سازی حقوق بازنشستگان را مطالبه مهمی که این قشر از دولت دارد خواند و گفت: در کشور فاصله طبقاتی وجود دارد که باید دولت انقلابی در جهت کاهش آن اقدام کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - نماینده شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه دایمی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان بزودی در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: دستگاه های دولتی باید به صورت اساسی به مسئله بازنشستگان به خصوص کسانی که در پوشش سازمان تأمین اجتماعی و سازمان های دولتی بیمه هستند توجه و به صورت ویژه به آنها رسیدگی کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
هر هفته سعی بر این داریم تا با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهیم که قطعا باید شنیده و خوانده شوند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
براساس اظهارات رئیس کانون بازنشستگان استان تهران، تورم باعث شده که بیش از دو میلیون تومان از حقوق بازنشستگان کم شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
در بحث تقویت حقوق بازنشستگان ایشان اعلام کردند که در تلاشند با بهبود وضعیت شرکت های شستا و سرمایه گذاری هایی که در آنها سازمان انجام داده سود خوب و معقولی عاید سازمان شود و از محل این سود حقوق بازنشستگان بهبود پیدا کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس،گفت: قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان باید کامل اجرایی شده و دائمی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جعفر قادری با اشاره به اینکه اگر دولت قصد واقعی کردن حقوق بازنشستگان را دارد، باید از طریق عادلانه کردن پرداخت ها توازن را برقرار سازد، گفت: پیشنهاد می کنم دولت از طریق کاهش دریافتی های غیر متعارف و حذف پاداش های نجومی برخی گروه های با نفوذ، این منابع را صرف همسان سازی حقوق بازنشستگان کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: تعداد زیادی از بازنشستگان سال گذشته، همچنان در انتظار دریافت پاداش پایان خدمت خود هستند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۳    
حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از 20 مهرماه 1400 تا 30 مهرماه براساس حروف الفبا پرداخت می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس لایحه ی دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان را از قید دو فوریت خارج کرده و تبدیل به لایحه ی عادی نموده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج،دیواندره و کامیاران در مجلس در توئیتی به بررسی خارج از نوبت لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان اشاره کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۶۲ سایت دیگر  
ایسنا، بر اساس این اطلاعیه، زمان پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در این ماه از 20 مهر آغاز شده است و تا 30 مهر بر اساس حروف الفبا واریز می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس از حساسیت مجلس نسبت به پرداخت معوقات بازنشستگان و اجرای قانون رتبه بندی معلمان سخن گفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
شفقنا-100 نماینده مجلس در نامه ای با رئیس مجلس از وی خواستند که پیگیر تصویب لایحه همسان سازی شود. به گزارش شفقنا، در نامه این نمایندگان به محمد باقر قالیباف آمده است: ...