جمعه ۲۱ مردادساعت ۰۹:۴۵Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بازنشستگان»

به گزارش ایران اکونومیست، افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی برای سال جاری اوایل خردادماه در هیئت دولت به تصویب رسید و بر این اساس حقوق حداقلی بگیران که 62 درصد کل بازنشستگان تامین اجتماعی را تشکیل می دهند، مشمول افزایش 57 ...
رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با وجود این که هنوز رقم دقیق میزان افزایش حقوق بازنشستگان کارگری سایر سطوح مشخص نشده است، اما جمیع نظرات هیات امنای سازمان تامین اجتماعی بر لزوم پایبندی به همان پیشنهاد اولیه یعنی افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح به میزان 38 درصد بعلاوه 500 هزار تومان است ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
عملکرد دولت رئیسی در یک سال از عمر خود بعضی از نمایندگان مجلس را وادار به انتقاد از دولت سیزدهم کرده است!
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی بعد از گذشت 5 ماه از سال جاری همچنان بلاتکلیف مانده است و دولت تصمیم گیری درباره این موضوع را به هیات امنای تامین اجتماعی واگذار کرده است.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
قرار شد سرپرست وزارت کار دو هفته قبل در روز شنبه در صداوسیما افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان را اعلام کند اما باز هم دولت به وعده خود عمل نکرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
درست است که دولت در اصلاح مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تعلل دارد اما اگر کسی فکر می کند کارگران بازنشسته بی خیال افزایش حقوقشان هستند، سخت در اشتباه است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه بی برنامگی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اوج خود رسیده است تا جایی که بعد از گذشت 5 ماه از سال هنوز حقوق بازنشستگان تعیین تکلیف نشده، از رئیس جمهور خواست تا هر چه سریعتر نسبت به معرفی وزیر برای این وزارتخانه مهم اقدام کند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ، در رابطه با زمان اعمال افزایش و صدور احکام جدید سایر سطوح بازنشستگان گفت: پیرو اعلام سرپرست محترم وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مبنی بر موافقت با اصلاح و افزایش مستمری سایر سطوح مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی بر اساس ماده 96 قانون تامین اجتماعی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
درحالیکه هر ساله با نزدیک شدن به سال جدید منتظر تعیین تکلیف افزایش حقوق ها هستیم. امسال در اتفاقی عجیب بعد از گذشت 5 ماه و نیم از سال جدید بالاخره تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۲    
برابر جدولی که برای ماه های متوالی مبنای واریز مستمری کارگران بازنشسته محسوب شده است، سازمان تامین اجتماعی از بیستم تا پایان هرماه حقوق بازنشستگان خود را پرداخت می کند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۱    
برابر جدولی که برای ماه های متوالی مبنای واریز مستمری کارگران بازنشسته محسوب شده است، سازمان تامین اجتماعی از بیستم تا پایان هرماه حقوق بازنشستگان خود را پرداخت می کند.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل تامین اجتماعی کشور در کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد که دولت مصوبه هیات امنا درباره افزایش حقوق بازنشستگان را تایید کرده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته اعضای دولت پس از پایان نشست هیأت وزیران در جمع خبرنگاران حضور یافتند و خبرها و اطلاعات متنوعی را برای اطلاع افکار عمومی ایرانیان مطرح کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته اشتغال و روابط کار کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه بازنشستگان مطابق با قانون تامین اجتماعی تعیین تکلیف می شوند از قول رییس سازمان تامین اجتماعی در نشست این کمیسیون برای اعمال افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان از ماه آینده خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مهم ترین عناوین روزنامه های امروز _پنجشنبه، بیستم مردادماه 1401_ را در ادامه می خوانید.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۰۳    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین وضعیت افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی توضیحاتی را ارائه داد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۷:۴۳    
بدانید و آگاه باشید که معیشت ما به تبانی کانون عالی بازنشستگان با دولت گره خورده است.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در خصوص میزان افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی، دولت به وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اختیار تصمیم گیری داد که در بررسی های گذشته به جمع نهایی نرسیدیم و مستلزم ارزیابی مجدد هستیم.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
هیات امنای سازمان تامین اجتماعی افزایش حقوق بازنشستگان را پذیرفتند و اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه در شهریور انجام می پذیرد. مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: پیرو موافقت سرپرست وزارت تعاون مبنی بر اصلاح و افزایش مستمری سایر سطوح مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۰:۳۲    
4 مرداد ماه بود که رییس مجلس به دولت مهلت یک هفته ای برای تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان داد و طی نامه ای که ابلاغ شد قرار بود
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین اخبار امروز سرویس جامعه ایمنا نظیر خاموش شدن یک چاه نفت با مهاجرت هر نخبه، تحصیل بیش از یک هزار دانش آموز در مدارس سنگی و کانکسی، ثبت نام کتب درسی تا 10 شهریور، هشدار زرد هواشناسی اصفهان و آبگرفتگی در خوانسار، گلپایگان و نجف آباد را مطالعه کنید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
برابر جدولی که برای ماه های متوالی مبنای واریز مستمری کارگران بازنشسته محسوب شده است، سازمان تامین اجتماعی از بیستم تا پایان هرماه حقوق بازنشستگان خود را پرداخت می کند.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
هیات امنای تامین اجتماعی افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان را پذیرفت.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اعمال افزایش و صدور احکام جدید سایر سطوح بازنشستگان تامین اجتماعی در شهریور ماه انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هیات امنای سازمان تامین اجتماعی افزایش حقوق بازنشستگان را پذیرفتند و اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه در شهریور انجام می پذیرد.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان را پذیرفتند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۴   + ۸۹ سایت دیگر  
مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۹:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
محمدهادی زاهدی وفا : با تاکید رئیس جمهور اختیارات هیئت وزیران به وزرای عضو هیئت امنای تامین اجتماعی تفویض شده است که این وزرا بر اساس اختیارات خود در چارچوب پایداری منابع و منابع سازمان تامین اجتماعی نسبت به مستمری سایر سطوح بازنشستگان، اصلاح را پذیرفتند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بازنشستگان این امکان را ندارند که به مانند شاغلان؛ از کارانه، اضافه کار و حق ماموریت ها برخوردار شوند بنابراین بهتر است بازنگری در زمینه افزایش حقوق این اقشار صورت گیرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
حسن صادقی گفت: انتظار داریم دولت تا پایان هفته مصوبه ی افزایش حقوق بازنشستگان را ابلاغ کند. بازنشستگان کارگری همچنان در انتظار ابلاغ مصوبه ی افزایش مستمری بازنشستگان هستند؛ نامه ی محمدباقر قالیباف بیست و نهم تیرماه صادر شده و اکنون هجدهم مرداد است؛ چرا این انتظار تا این اندازه طولانی شد؟ ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت رفاه از به تعویق افتادن تصمیم گیری درباره حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هئیت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی خرم آباد گفت: عدم تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تامبن اجتماعی اقدامی غیرقانونی است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس بررسی های کارشناسی صورت گرفته و در پی پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی مقرر شد مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین اجتماعی اصلاح شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان را پذیرفتند.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان افزایش حقوق بازنشستگان مستلزم بررسی بیشتر است و هنوز رقم آن مشخص نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اعضای هیأت دولت در حاشیه هیأت دولت مطالب مهمی چون کاهش تورم، پرداخت 10 روزه وام ازدواج، سهامداری مردمی در پتروپالایشگاه ها، وضعیت حقوق بازنشستگان، رفع مشکل زمین برای ساخت مسکن و اینترنت خبرنگاران را مطرح کردند.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
نصرالله دریابیگی در گفتگویی، با بیان اینکه 5 ماه است، بازنشستگان تامین اجتماعی در انتظار ابلاغ مصوبه ی افزایش مستمری خود هستند و بازنشستگان؛ وزیر کار و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی را مسبب به تعویق افتادن افزایش حقوق خود در سال جاری عنوان می کنند ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار درباره افزایش حقوق بازنشستگان گفت: کار هنوز در اختیار دولت است و این یکی از ابهامات عجیبی است که دولت در خصوص بحث افزایش مستمری بازنشستگان ایجاد می کند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۰    
کیمیا نجفی محسن باقری می گوید: مهم ترین پیامد تعلل در افزایش حقوق بازنشستگان بحث بی اعتمادی جامعه نسبت به دولت خواهد بود. این روزها گرانی کالاهای اساسی، افزایش قیمت خدمات و صعود نرخ ها در بازار اجاره، خرید مسکن و .. ...
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
13 روز دیگر که بگذرد، پنجمین ماه سال 1401 به پایان می رسد و هنوز افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان تعیین تکلیف نشده است. و این در حالی است که فیش حقوق مردادماه بازنشستگان بدون افزایش صادر شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: وزرای دولت سیزدهم امروز ( چهارشنبه ) پس از پایان جلسه هیات دولت به سئوال های خبرنگاران در باره مسایل مختلف کشور پاسخ دادند.
سلام نو / شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
تصمیم درباره افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی که قرار بود از دولت به هیات امنای تامین اجتماعی واگذار شود اما یک کارشناس بازار کار درباره یک اتفاق عجیب در این باره گفت و گو کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۷۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان افزایش حقوق بازنشستگان مستلزم بررسی بیشتر است و هنوز رقم آن مشخص نشده است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
محمدهادی زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درباره آخرین وضعیت زمان تصویب افزایش حقوق بازنشستگان توضیح داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرهایی به گوش می رسد که قرار است تامین اجتماعی در رابطه با افزایش حقوق بازنشستگان اطلاعیه صادر کند.