یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۱۶Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش حقوق کارمندان»

سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
میثم لطیفی معاون رئیس جمهور: برای افزایش حقوق کارمندان متوسط افزایش 20 درصدی در نظر گرفته شده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۳    
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرملت، دولت، مصوبه حذف سقف افزایش حقوق کارمندان در سال جاری را اصلاح و مجددا برای حقوق کارمندان و بر رعایت سقف مندرج برای حقوق کارمندان در تبصره 12 قانون بودجه یعنی 2.5 میلیون تومان تاکید کرد ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 15 اردیبهشت ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ احسان خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت، در نشست خبری در رابطه با برنامه اقتصادی کوتاه مدت دولت گفت: برنامه 10گانه مهار تورم و رشد اقتصادی نهایی شده است و این بسته امروز توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ می شود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: معاون حقوقی مجلس و امور استان های سازمان اداری و استخدامی گفت: هنوز موضوع اصل 75 قانون اساسی و داشتن بار مالی طرح در شورای نگهبان بررسی نشده است. هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در دو مورد با سیاست های کلی نظام اداری و سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مغایرت اعلام کرد. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
افزایش حقوق کارمندان و کارگران در نیمه دوم سال از موضوعاتی بود که پس از تصویب افزایش حقوق ها مطرح شد.رئیس مجلس در نامه به رئیسی در خصوص مصوبه ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال 1402 ایراداتی را مطرح کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مایکروسافت تصمیم گرفت برای کمک به پشت سر گذاشتن ناملایمات اقتصادی، افزایش حقوق همه کارمندان تمام وقت خود را امسال متوقف کند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
پس از مشخص شدن افزایش 20 درصدی در لایحه بودجه 1402 در ماه های گذشته خبرهای زیادی از افزایش حقوق بازنشستگان به گوش رسید و همه موضوع افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان را خبری قطعی تلقی می کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۹   + ۴۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: رئیس مجلس در نامه ای به رئیس جمهور در خصوص مصوبه ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال 1402 ایراداتی را مطرح کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: : نماینده مهریز و بافق در مجلس تاکید کرد: میزان افزایش حقوق و دستمزد در سال جاری ناعادلانه است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سالانه با افزایش حقوق کارمندان تورم در کشور افزایش پیدا می کند که ما سعی کردیم در این مقاله تاثیر افزایش حقوق را در سال 1402 بر قیمت مسکن و ویلا و یا حتی طلا و غیره را بررسی کنیم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به تحلیل نظارتی بر اجرایی سازی اجزاء 1 و 4 بند الف تبصره 12 قانون بودجه سال 1402 کل کشور در خصوص حداقل حکم کارگزینی و قرارداد ماهانه و حداقل حقوق و مزایای مستمر کارکنان دولت، پرداخت.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با شکست بانک های مهم تجاری از آغاز سال 2023 و حذف نیمی از کارکنان هر بخش، در طرف دیگر جهان، عربستان حقوق کارمندان بانک را افزایش می دهد. بررسی های به عمل آمده در خصوص اقتصاد این منطقه نشان می دهد که افزایش پاداش ها ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از مستقل آنلاین، جدیدترین جدول افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری، دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق کد ملی+ tamin.ir را در اندیشه معاصر بیابید. افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان لشگری و کشوری در سال 1402 را در ادامه مشاهده کنید.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: امسال حقوق نمایندگان مجلس مطابق کارکنان دولت 20 درصد افزایش می یابد. جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با ایرنا با اشاره به بررسی میزان افزایش حقوق کارمندان و کارگران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیسیون برنامه و بودجه ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۸    
تهران- ایران پرس: سخنگوی دولت از افزایش حقوق بازنشستگان به اندازه افزایش حقوق کارمندان و کارگران خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از 9 صبح، برای افزایش حقوق کارمندان متوسط افزایش 20 درصدی در نظر گرفته شده است. پیش از این رئیس سازمان اداری و استخدامی با اشاره به اینکه در بودجه 1402 شاهد افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان هستیم، گفته بود: سه سناریو برای مدلهای مختلف این افزایش حقوق کارمندان لحاظ شده است ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 22 فروردین ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۵۱ سایت دیگر  
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 22 فروردین ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ساماندهی نظام پرداخت دستگاه های مشمول مقررات خاص، 22 فروردین ماه در نخستین جلسه شورای حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: از زمستان سال گذشته نامه نگاری ها را با وزارت کشور در مورد مباحث دارای اهمیت در بودجه کشور از جمله درآمدهای واقعی دولت، افزایش فشارهای مالیاتی بر فعالان اقتصادی ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۱:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق یک طرح مجلس، کارکنان دولتی صرفاً مجاز به ادامه تحصیل در دوره های مجازی و غیرحضوری دانشگاهها در ساعات غیراداری هستند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
پس از مشخص شدن افزایش 20 درصدی در لایحه بودجه 1402 در ماه های گذشته خبرهای زیادی از افزایش حقوق بازنشستگان به گوش رسید و همه موضوع افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان را خبری قطعی تلقی می کردند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۰    
وزیر کار در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص میزان افزایش حقوق کارمندان در صورت افزایش تورم امسال گفت: هنوز پیش بینی خاصی نداریم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ابوی با اشاره به اینکه در سال های گذشته این مشکل وجود داشت و این تفاوت دیدگاه این اجازه را نمی داد تا بتوانیم فکری به حال سبد معیشت کارگران بعد از تعیین دستمزد داشته باشیم، گفت: با اضافه شدن این بند به مصوبات شورای عالی کار، نمایندگان مجاز شدند با تغییر نرخ تورم یا افزایش حقوق کارمندان دولت ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اکوایران، حقوق کارمندان هر ساله با مصوبه مجلس تغییر می کند. حقوق کارمندان متناسب با تورم موجود پاسخگو نیست. حال افزایش حقوق کارمندان در مجلس مطرح است. حقوق کارمندان بر اساس پایه خدمتی پرداخت می شود. حقوق کارمندان از دغدغه های دولت است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی لایحه ساماندهی کارکنان دولت در جلسات این هفته کمیسیون متبوعش خبر داد. ابطال آیین نامه افزایش حقوق کارمندان دولت در دستور کار مجلس سقف پرداختی کارکنان کشوری و لشکری تعیین شد + جزئیات
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس اخیرا از عزم مجلس برای لغو افزایش پلکانی حقوق خبر داده که در صورت اجرا باعث کاهش میزان رشد حقوق کارمندان حداقلی بگیر و در مقابل، افزایش بیشتر حقوق کارمندان حداکثربگیر می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 با بیان اینکه آئین نامه افزایش حقوق کارمندان در سال جاری خلاف مصوبه مجلس نیست، گفت: افزایش 20 درصدی حقوق شامل همه کارمندان خواهد شد و سقف دریافت 55 میلیون تومان هم در آئین نامه دولت رعایت شده است.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 1402 از ورود هیئت تطبیق مصوبات مجلس به آیین نامه افزایش حقوق کارمندان دولت خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۷    
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 با بیان اینکه آیین نامه افزایش حقوق کارمندان در سال جاری خلاف مصوبه مجلس نیست، گفت: افزایش 20 درصدی حقوق شامل همه کارمندان خواهد شد. احسان ارکانی گفت: افزایش حقوق ها در سال جاری برای همه کارکنان دولت 20 درصد اعمال شده و پلکانی هم نیست ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۸:۱۱   + ۷۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 با بیان اینکه آئین نامه افزایش حقوق کارمندان در سال جاری خلاف مصوبه مجلس نیست، گفت: افزایش 20 درصدی حقوق شامل همه کارمندان خواهد شد و سقف دریافت 55 میلیون تومان هم در آئین نامه دولت رعایت شده است.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۸۵ سایت دیگر  
رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 1402، با تاکید بر اینکه دولت افزایش حقوق 20 درصدی برای کارمندان در نظر گرفته است گفت: افزایش حقوق ها به صورت پلکانی توسط سازمان برنامه و بودجه بابد اصلاح شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۷    
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی بر موضوع افزایش حقوق کارمندان و کارگران و بازنشستگان متناسب با تورم تاکید کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1402 مجلس، به دولت درباره آئین نامه افزایش حقوق کارمندان ایراد گرفت و گفت: این آئین نامه خلاف قانون بودجه است.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ابطال آئین نامه افزایش حقوق کارمندان این هفته در دستور کار هییت تطبیق؛ از آنجا که تخلف دولت در آیین نامه ابلاغی جدید چگونگی افزایش 20 درصدی حقوق های کارکنان دستگاه های اداری و اجرایی کشور محرز است انتظار داریم این آئین نامه بزودی در هیئت تطبیق باطل و برای اصلاح به دولت بازگردانده شود. ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۹۶ سایت دیگر  
میزان افزایش حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، قضات، شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت به پیشنهاد مشترک سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۳۸ سایت دیگر  
فاش نیوز - جدول افزایش حقوق سال 1402 کارمندان دولت، بازنشستگان و والدین شهدا منتشر شد. بر اساس این گزارش میزان افزایش حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، قضات ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۱:۱۱    
در ایران سالهاست که تا اسم افزایش حقوق کارمندان و کارگران و معلمان و ... می شود سریعا مسئولین مدعی می شوند که پول نداریم. این درحالی است که بانکها روزی چندین هزار میلیارد تومان پول چاپ می کنند.
سلام نو / فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
به گفته معاون توسعه و تعاون بنیاد شهید، در خصوص افزایش حقوق جامعه ایثارگری در سال 1402 هنوز قانون بودجه ابلاغ نشده اما آنچه مسلم است حقوق ها بر اساس مصوبات دولت خواهد بود.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۶    
فعالان کارگری به رویکرد دولت در جلسات مزدی انتقاد کردند. به گزارش ایلنا، در آخذین نشست شورای عالی کار که بدون حصول نتیجه خاتمه یافت، نمایندگان دولت اعداد بسیار پایینی در محدوده افزایش حقوق کارمندان در بودجه را پیشنهاد داده و بر آن پافشاری کرده اند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: پیش بینی دولت برای افزایش حقوق ها به صورت متوسط 20 درصد بود و ما پیش بینی افزایش پلکانی داشتیم یعنی کسی که حقوق کمتری می گیرد، افزایش بیشتری داشته باشد و بالعکس ولی متأسفانه سال گذشته و امسال تاکنون در مجلس مورد موافقت قرار نگرفت.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: فعالان کارگری به رویکرد دولت در جلسات مزدی انتقاد کردند.به گزارش ایلنا، بیست و ششم اسفند، نشست پانزده ساعته ی شورایعالی کار بدون حصول نتیجه خاتمه یافت؛ ظاهراً نمایندگان دولت اعداد بسیار پایینی در محدوده ی افزایش حقوق کارمندان در بودجه را پیشنهاد داده و بر آن پافشاری کرده اند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال کارگری در واکنش به صحبت های وزیر کار در مورد حداقل حقوق کارگران گفت: طبق قانون، مرجع تعیین دستمزد کارگران شورایعالی کار است و استناد به افزایشِ حقوق کارمندان در بودجه و تأکید بر افزایش حقوق کارگران هیچ وجاهت قانونی ندارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
افزایش حقوق کارمندان در سال آینده به صورت پلکانی پیش بینی و متوسط آن 20 درصد اعلام شد، اما در مجلس تنها با میزان این افزایش موافقت شد و سخنگوی دولت امیدوار است که تغییراتی در راستای افزایش پلکانی حقوق ها در شورای نگهبان روی لایحه بودجه اعمال شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
افزایش حقوق کارمندان در سال آینده به صورت پلکانی پیش بینی و متوسط آن 20 درصد اعلام شد، اما در مجلس تنها با میزان این افزایش موافقت شد و سخنگوی دولت امیدوار است که تغییراتی در راستای افزایش پلکانی حقوق ها در شورای نگهبان روی لایحه بودجه اعمال شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت درباره افزایش حقوق کارمندان گفت: دولت پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق به نفع کسانی که حقوق پایین تری می گیرند، در بودجه داده بود و همچنان بر این موضوع اصرار دارد؛ زیرا اجرای این افزایش حقوق به عدالت نزدیک تر است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت: پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق ها پلکانی است. افزایش پلکانی حقوق به عدالت نزدیک است. بودجه هنوز در مرحله بررسی شورای نگهبان است می توانیم شاهد تغییر در این زمینه باشیم.