چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۷:۳۵Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق فرهنگیان»

سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: در روزهای اخیر جلسات متعددی با حضور مقامات ارشد برای بررسی علت تأخیر پرداخت حقوق شب عید معلمان تشکیل شد و نتیجه این جلسات نشان می دهد با توجه به رعایت نشدن آیین نامه اجرایی رتبه بندی و عبور هزینه ها از سقف قانونی، حل مشکل نیاز به اصلاح قانون دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از بررسی علت تاخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان در نشست هفته آینده مجلس با حضور وزرای آموزش و پرورش، اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای ائتلاف گفت: از طریق نمایندگان مجلس که با نام ائتلاف نماینده شده اند به جدیت پیگیری می کنیم تا تمام تلاش خود را در قبال حل کامل مشکل فرهنگیان تا رسیدن به نتیجه مطلوب انجام دهند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری اصولگرای تسنیم نوشت: پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان با حذف معوقات رتبه بندی همراه بود، علاوه بر آن حقوق اسفند ماه تا آخرین روز اسفند هم پرداخت نشد و کار واریز به اول فروردین کشید و در این روز نیز حقوق فرهنگیان در چند مرحله و به صورت ناقص واریز شد! ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۳    
عملکرد ضعیف وزارت آموزش و پرورش در پرداخت حقوق فرهنگیان پایان کار یوسف نوری در این وزارت خانه را رقم می زند؟
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست بانک ملی گفت: با دستور رئیس جمهور و پیگیری های معاون اول دولت سیزدهم با همکاری بانک مرکزی، باقیمانده حقوق اسفندماه فرهنگیان پرداخت شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اختلاف در مبنای محاسباتی باعث تاخیر در پرداخت این بخش بوده است، نه اختلاف با سازمان برنامه و بودجه.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوربه ماجرای پرداخت حقوق فرهنگیان در اسفند ماه واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۸   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اجرای نادرست طرح خوب رتبه بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد، اما موضوع باید تا حصول نتیجه با جدیت بررسی و پیگیری شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان یکی از موضوعات مهمی است که در راستای ارتقای شایستگی حرفه ای معلمان باید به مرحله اجرا درآید. رتبه بندی معلمان دارای ابعاد و زوایای مختلفی است که معلمان باید نسبت به آن آشنایی داشته باشند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۱    
برخورد قاطع با اخلالگران امنیت و آسایش مردم، توافق ایران با عربستان تلاش آمریکا را ناکام گذاشت، برگزاری مراسم تحویل سال طلاب اردبیلی در کنار امدادگران هلال احمر، تحقق شعار سال وظیفه مسئولین پای کار است، برگزاری محفل جزء خوانی قرآن در مهدیه اردبیل، اجرای پویش بهار قرآن ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۶    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، کارشناس مسائل آموزشی در این رابطهمی گوید: طبق روال سنوات گذشته حقوق تا 20 اسفند واریز می شد ولی سال گذشته تا 29 اسفند ماه هنوز واریزی حقوق فرهنگیان انجام نشده بود و همه منتظر پرداخت حقوق با احکام واقعی رتبه بندی بودند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل گفت: تأخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان آن هم به صورت ناقص در 29 اسفند عیب و ضربه بزرگی به دولت محترم است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، به شاخص های مد نظر مجلس در برنامه هفتم اشاره کرد و گفت: باید ارزش پول ملی را افزایش دهیم، باید وابستگی به دلار را کم کنیم و باید تقویت و توسعه زیرساخت های کشاورزی و صنعتی را جدی بگیریم.
میزکار مرکزی رتبه بندی معلمان با صدور اطلاعیه ای در مورد امکان ثبت اعتراض و درخواست بازبینی رتبه بندی فرهنگیان توضیحاتی ارائه داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
در حالیکه اول فروردین ماه، سرپرست بانک ملی اعلام کرد که “باقیمانده حقوق اسفند ماه فرهنگیان پرداخت شده است” اما بر اساس اعلام فرهنگیان هنوز بخش زیادی از معلمان در استان های مختلف کشورمان حقوق اسفند ماه خود را به صورت کامل دریافت نکرده اند!
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: جمعیت حامیان انقلاب اسلامی باتوجه به رسالتی که دارد در خصوص مطالبه گری به حق مردم وپاسخگوئی مسئولین تا آخر این موضوع را پیگری خواهند کرد وکسانی که کام فرهنگیان را تلخ کردند کام آنها را تلخ خواهد کرد .
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۹   + ۷۲ سایت دیگر  
در حالیکه روز گذشته اول فروردین ماه، سرپرست بانک ملی اعلام کرد که باقیمانده حقوق اسفند ماه فرهنگیان پرداخت شده است اما بر اساس اعلام فرهنگیان هنوز بخش زیادی از معلمان در استان های مختلف کشورمان حقوق اسفند ماه خود را به صورت کامل دریافت نکرده اند!
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
باقی مانده حقوق اسفندماه فرهنگیان محترم، به دستور رئیس جمهور رئیسی توسط بانک ملی ایران پرداخت شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند: سفر عراقچی و خرازی به دمشق برای دیدار با مقامات ارشد سوریه / توضیحات سازمان برنامه و بودجه درباره عدم واریز حقوق فرهنگیان /نماینده مجلس: رییس سازمان برنامه و بودجه باید به خاطر عدم واریز حقوق فرهنگیان عزل شود / محمودوند ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، نماینده مردم ارومیه در مجلس در توییترش نوشت: چهارساعت مانده به سال تحویل، پیگیر پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان از دکتر میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه شدم، تلاش می کنند امشب یا طی یکی دو روز آینده، جبران مافات کنند. یافتن مقصر و قاصر را به بعد وا می گذاریم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۸    
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت کامل حقوق فرهنگیان خبرداد و گفت: موضوع در دستور کار قرار گرفت و بانک های عامل موظف شدند تا زمانی که پرداخت را برای همکاران فرهنگی نداشته باشند عملیات را متوقف نکنند و تا آخرین ساعات شب گذشته 29 اسفند 1401 حقوق فرهنگیان واریز شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران نسبت به سهل انگاری های اخیر سازمان برنامه و بودجه کشور در پرداخت حقوق فرهنگیان در نظام رتبه بندی معلمان واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر فرهنگیان درباره حقوق اسفندشان مشکلاتی دارند، حتما با شماره های 02188894075 و 02182287085 تماس بگیرند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وحید جلال زاده، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه پیگیری های عدم پرداخت حقوق اسفند ماه معلمان با رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر آموزش پرورش تلفنی گفت و گو کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس در نامه ای از رییس جمهور خواست تا رییس سازمان برنامه و بودجه و معاونان و کارشناسان این سازمان که شرایط تکدر خاطر جامعه فرهنگیان را فراهم آورده اند را عزل کند.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با عذرخواهی از فرهنگیان به دلیل تاخیر در پرداخت حقوق اسفندماه، از پرداخت معوقات فرهنگیان از صبح امروز(سه شنبه) خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ آموزش و پرورش در اقدامی عجیب روز گذشته حقوق فرهنگیان را تا دقیقه نود واریز کرد و واریز حقوق این قشر از اواخر روز 29 اسفند آغاز شد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از عرشه آنلاین، تعداد زیادی از فرهنگیان نسبت به عدم واریز حقوق شان گلایه کردند و خواستار پیگیری رسانه ای شدند؛ این تأخیر به دلیل اختلاف سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش در محاسبه حقوق معلمان است ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پیامی از تعلل مسئولان مربوطه در سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش در پرداخت حقوق فرهنگیان انتقاد کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
پحقوق معلمان با تاخیر فراوان عصر امروز بالاخره واریز شد. به گزارش خبرآنلاین، تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان در حالی نارضایتی زیادی را در پی داشت، اما زمانی این نارضایتی به حداکثر رسید که مبالغ پرداختی به معلمان از رقم های پیش بینی فاصله معناداری داشت و حتی حقوق ماه اسفند فرهنگیان از ماه بهمن هم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور عصر امروز، دستور رسیدگی به مشکلات واریز حقوق فرهنگیان را به معاون اول خود داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس: جناب میرکاظمی! خجالت دارد / از حقوق و مزایای خودتان بگویید خجالت دارد که فرهنگیان را تا لحظات پایانی سال منتظر چندرغاز حقوق گذاشته اید احمد نادری، نماینده اصولگرای مجلس نوشت: با وزیر آموزش و پرورش در مورد پرداخت حقوق فرهنگیان صحبت کردم ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
عدم پرداخت حقوق اسفند ماه به موضوع جنجالی امروز تبدیل شده است و نمایندگان مجلس تذکرات بسیاری به آموزش و پرورش درباره این دم واریز حقوق دادند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر دستغیب، رئیس کل دیوان محاسبات کشور هم در این بازدید بر لزوم پیگیری و رفع هر چه سریعتر مطالبات مردم به ویژه رفع اشکالات در پرداخت حقوق فرهنگیان تاکید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش به خاطر تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان عذرخواهی کرد و گفت امشب به بانک مرکزی می روم تا حقوق معوقه معلمان پرداخت و کامل شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
حاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، ضمن انتقاد از نحوه رتبه بندی معلمان و عدم پرداخت حقوق این قشر در آستانه سال جدید از وزیر آموزش و پرورش خواست تا در این مورد پاسخگو باشد. انتقاد از نحوه رتبه بندی معلمان و عدم پرداخت حقوق
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۱    
استاندار سمنان با اشاره به رایزنی با مسؤولان کشوری برای پرداخت مابه التفاوت حقوق فرهنگیان گفت: پیگیر پرداخت هرچه سریع تر مابه التفاوت حقوق اسفندماه فرهنگیان استان سمنان هستیم.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: رییس سازمان برنامه و بودجه باید به خاطر عدم واریز حقوق فرهنگیان عزل شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، با انتقاد از بی توجهی دولتمردان به عدم دریافت حقوق پایان سال جامعه فرهنگیان از رییس جمهور خواست تا به این موضوع ورود کند.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ دکتر احمدی سنگری، نماینده مردم شهرستان رشت و خمام و دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان گفت: با توجه به پیش بینی و تخصیص اعتبار رتبه بندی معلمان، این تاخیر نشان از بی مدیریتی و بی تدبیری مسئولان ذی ربط است. ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان برنامه و بودجه بر لزوم پرداخت هر چه سریعتر حقوق فرهنگیان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
شوش - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، حفظ کرامت و جایگاه معلم را در جامعه لازم و ضروری دانست و گفت: دلیل پرداخت نشدن به موقع حقوق فرهنگیان کشور، سوءمدیریت در وزارت آموزش و پرورش است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۵۸ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که اشکال در پرداخت حقوق فرهنگیان به دلیل خطای نرم افزاری بوده و مابه التفاوت حقوق های واریزی پرداخت خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: به اعتقاد من وزیر آموزش و پرورش امروز باید به هیات دولت برود و یا حقوق فرهنگیان را بگیرد یا استعفاء خود را تقدیم رئیس جمهور کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور از تعلل و تاخیر در پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان انتقاد کرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی که چند ساعت بیشتر به پایان سال 1401 باقی نمانده است، هنوز حقوق اسفند ماه معلمان و فرهنگیان پرداخت نشده و به همین خاطر نیز نمایندگان مجلس انتقادات تندی را نسبت به سازمان برنامه و بودجه، وزارت آموزش و پرورش و دولت مطرح کرده اند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
احمد نادری: با وزیر آموزش و پرورش در مورد پرداخت حقوق فرهنگیان صحبت کردم. سازمان برنامه و بودجه می خواهد تمامی مشکلات کشور را با کسر از همین حقوق آخر سال فرهنگیان حل کند.
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
فرهنگیان در تماس با خبرگزاری تسنیم، از واریز نشدن حقوق اسفند و معوقات رتبه بندی در آخرین ساعات سال 1401 گله داشتند؛ معاون سازمان برنامه و بودجه در این رابطه به تسنیم گفت: حقوق معلمان عزیز امروز 29 اسفند از طریق خزانه داری کل در حال پرداخت است.