شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۱:۱۰Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معلم»

باشگاه خبرنگاران   ۱۵ دقیقه پیش    
بانوی معلم یزدی به آزادی یک زندانی کمک کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۴ دقیقه پیش    
انجمن آموزگاران آلمان اعلام کرد نظام آموزشی این کشور در نتیجه شکست سیاست های آموزشی، با بزرگترین کمبود معلم در 50 سال گذشته مواجه شده است.
قم پرس   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی مؤسسه بوستان کتاب، کتاب درآمدی بر فلسفه موسیقی فارابی اثر سید محسن موسوی به همت موسسه بوستان کتاب در 176 صفحه منتشر شد. ...
شبستان   ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام رضوی با بیان اینکه امام جماعت عامل اصلی جذابیت و خروج مسجد از انفعال است، گفت: اکتفای صرف به نماز، مسجد را از پویایی بازمی دارد، امام مسجد باید مربی و معلم تاثیرگذار در حوزه دین و فرهنگ باشد.
برترین ها / فرارو   ۱۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت حدود دو ماه از محرومیت بیش از 200 معلم از دریافت مزایای ریالی قانون رتبه بندی و درحالی که در این مدت، شائبه هایی درباره حذف موقت معلمان معترض از شمول این قانون به دلیل اعتراضات صنفی و مدنی مطرح بوده است.
پدر دانش آموز همان ابتدا تاکید کرد که معلم پرورشی مدرسه به طور مستقیم با شلنگ به صورت فرزندش زده و سه روز بعد، مدیر مدرسه که حتی تصویر منتشر شده را ندیده می گوید که تنبیه در کار نبوده و معلم از روی شوخی ضربه ای به دانش آموز به اسم علی محمدزهی وارد کرده که به دلیل بی احتیاطی خود دانش آموز ...
نتیجه بررسی یک موسسه مهم اقتصادی در آلمان نشان می دهد که بحران کمبود کارگران ماهر در آلمان در سال های آینده در بسیاری بخش ها تشدید می شود و انجمن معلمان آلمان هم از بزرگترین بحران کمبود معلم در 50 سال گذشته در سیستم آموزشی این کشور خبر داده است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۳:۰۳    
شهناز پرکاس معلم کاشانی و عضو شورای اسلامی شهر مشکات در یادداشتی نوشت: آقای حسن حسینقلی رئیس انجمن سرب و روی ایران در گفتگوی خود با دفاع از احداث کارخانه سرب در کاشان گفته چندین هزار شهروند دغدغه مند کاشانی که در یک پویش مدنی نسبت به احداث این کارخانه در شهر خود اعتراض کرده اند نمی دانسته اند چه ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۲    
محمدامین ساغندی آموزش و پرورش یکی از زیرساخت های اساسی پیشرفت هر جامعه ای است و به همین دلیل دولت ها همواره منابع عظیم انسانی و مالی را صرف تعلیم و تربیت نسل آینده کشور می کنند. در میان عوامل متعددی که در نظام آموزش و پرورش دخالت دارند، محتوای درسی مهم ترین آنهاست ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دوره آموزشی معلمان، کارشناسان و کارشناس مسئولان تربیت بدنی آموزش و پرورش لرستان با حضور مدیرکل دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۵    
جماران : مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام کرد، با بررسی های انجام شده، این تصویر ساختگی و حاصل شیطنت کودکانه دانش آموزان پایه دوازدهم رشته تجربی یکی از دبیرستان های دخترانه شهر اراک در ساعت زنگ تفریح و بدون حضور معلم در کلاس است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۰۱    
معلم پر تلاش مهابادی با ارائه سبک آموزش پژوهش محور، هم یادگیری دانش آموزان را متحول کرده و هم در عرصه های ملی و بین المللی موفقیتهای زیادی کسب کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده علی آباد کتول و نایب رئیس فراکسیون فرهنگیان می گوید : استخدام معلمان حق التدریسی از طریق آموزش در دانشگاه فرهنگیان می تواند کمبود معلم در آموزش و پرورش را جبران کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان از بهره برداری پروژه شاخص اتصال آزادراه معلم به بلوار فرزانگان خبر داد. حسین حق شناس اظهار کرد: به منظور گردش به چپ خودروها بین دو بزرگراه، یا اتوبان و دو جاده به همدیگر، به طور معمول با احداث تقاطع غیرهمسطح از سمت راست بزرگراه اول ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۲    
دوره آموزشی توانمندسازی و ارتقای صلاحت حرفه مدرسان میانی طرح شهید همت در راستای ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی فرایند تدریس در مدارس ابتدایی استان کردستان با حضور 256 معلم در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مدرس سنندج برگزار شد.
سلام نو / پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
روز گذشته عکسی جنجالی از یکی کلاس های درس در اراک منتشر شد که دانش آموزان با پتو در کلاس حضور داشتند که آموزش و پرورش به انتشار این عکس واکنش نشان داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: معلم اولین کسی است که در اولین نهاد رسمی تعلیم و تربیت با مربی سر و کار دارد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: معلم اولین کسی است که در اولین نهاد رسمی تعلیم و تربیت با مربی سر و کار دارد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: وزیر آموزش و پرورش گفت: معلم اولین کسی است که در اولین نهاد رسمی تعلیم و تربیت با مربی سر و کار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بیش از 69 هزار نمازخانه در مدارس کشور داریم، گفت: در حال حاضر بیش از 47 هزار امام جماعت در مدارس داریم.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، رحمان درکی روز پنجشنبه در نشست هیات ممیزی رتبه بندی معلمان استان البرز اظهار کرد: 24 هزارو 750 معلم البرزی مشمول رتبه بندی هستند که از این تعداد تاکنون مدارک 22 هزار و656 نفر تائید نهایی شده است . ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه اردبیل در ادامه دیدارهای سلسله وار خود با بازنشستگان و پیشکسوتان آموزش و پرورش، به دیدار معلم اول ابتدایی خود رفت و دست او را به جهت تکریم بوسید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۰۶    
کارش را با عشق شروع می کند. از سال 1354 به استخدام آموزش و پرورش درمی آید. آن زمان دانشگاه قبول می شود، ولی به خاطر شرایطی که داشته ورود به دانشگاه برایش مشکل بوده است. بعد از انقلاب در حین تدریس وارد دانشگاه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۱    
یک رسانه آلمانی در گزارشی با استناد به گفته های مسئولین مربوطه کمبود معلم را چالشی در سیستم آموزش و پرورش این کشور ارزیابی کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۲    
مریم محسنی: از زمان شیوع کرونا در کشور طی دو سال گذشته و تعطیلی تمامی مراکز آموزش، آموزش مجازی در دستور کار قرار گرفت و البته از همان زمان اتصال به شبکه شاد یا آموزش آنلاین دانش آموزان با مشکلات زیادی همراه بود و گلایه خانواده ها، معلم ها و دانش آموزان را در برداشت. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اعتراض - کجایند رسانه های مرتد اینترنشنال خبیث و بی بی سی مزخرف که گلوی خود را برای بی عدالتی و نقض حقوق بشر در عربستان پاره کنند؟ چگونه یک معلم به جرم پست انتقادی در توئیتر به اعدام محکوم می شود؟ ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وبینار آموزشی نقش دانش آموزان در فرهنگ سازی مصرف بهینه انرژی و همسویی والدین با معلمان با حضور نمایندگان شرکت گاز و آموزش و پرورش گیلان در شبکه آموزشی شاد با حضور بالغ بر 30 هزار نفر از معلمین و دانش آموزان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: پروژه اتصال محور آزادراه معلم به بلوار فرزانگان با هزینه ای بالغ بر 550 میلیارد ریال بهره برداری شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در سال تحصیلی کنونی با بکار گیری بیش از 7 هزار معلم جدید مشکل کمبود معلم در مدارس استان اصفهان رفع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دو سارق به عنفی که در پوشش مسافر با تهدید سلاح سرد قصد سرقت خودروی یک شهروند را داشتند، دستگیر شدند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
علی، دانش آموز مدرسه بنیاد علم نصرت آباد استان سیستان و بلوچستان است. مدرسه ای که به گفته پدرش، چاردیواری هم ندارد. رد شلنگ معلم پرورشی روی چشم خون آلود علی جا مانده و بینایی یک چشمش مختل شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به تربیت معلم چند مهارتی گفت: با توجه به پراکندگی پوشش تحصیلی دانش آموزان دوره اول متوسطه در مناطق مختلف، ضرورت دارد تربیت معلم چند مهارتی در راستای رفع نیاز های مدارس انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معلم مراغه ای با خلاقیت خود در کلاس هنر برای دانش آموزان آموزش ساخت وسایل تزئینی و زیور آلات را می دهد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست معاونان، کارشناس مسئولان و کارشناسان آموزش متوسطه آموزش و پرورش کرمانشاه در خانه معلم این استان برگزارشد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: بازنگری کتب درسی آغاز شده و تا سال 1403 به نتیجه می رسد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۶:۵۶    
سرمای هوا در اراک باعث شد دانش آموزان و معلم یک کلاس با پتو سر کلاس درس حاضر شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معلم ورزش اهل شهرستان اوز موفق شد رکورد ملی جدیدی با روپایی با توپ بسکتبال را ثبت کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۱    
در طی مسیر رسیدن به عدالت آموزشی در طی این 40 سال؛ اگر چه در همه مناطق لوله کشی گاز و بیمارستان و خدمات و.. وجود نداشته باشد، اما آموزش و پرورش افتخار این را دارد که اکنون در دورترین روستا های کشور، معلم و حتی مدارس عشایری داشته باشد و در این امر خدمت و عدالت، نسبت به ارگان های دیگر پیشران است.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امروزه تکنولوژی همه جوره به فکر راحت کردن کار ماست. تا همین چند سال قبل برای تحویل یک کار کلاسی به معلم، باید آن را روی یک سی دی می ریختید، آن را رایت می کردید، بعد آن را تحویل معلم می دادید که در خانه اش به بررسی کار شما بنشیند ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سعید جبلی اظهار داشت: در حوزه فروش سازمانی که سهامداران شرکت نیز در آن حوزه قرار می گیرند، سعی گردیده با برگزاری جلسات و ارتباطات سازمانی نیاز های تخصصی بر اساس نوع فعالیت و ماهیت کاری ایشان شناسایی، طرح های مناسب بیمه ای تهیه، با شرایط و پوشش های کامل و با نرخ های رقابتی عرضه گردد.
فرهنگ سدید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سال هاست فرایند یاددهی- یادگیری منحصر به محیط مدرسه و تعامل شاگرد و معلم بوده و نقش خانواده و سایر عوامل محیطی در آن نادیده گرفته شده است. در این فرایند معلم به عنوان یگانه منبع انتقال دانش و میراث فرهنگی مورد انتظار جامعه به شاگردان مطرح می شود و آموزش بدون کلاس درس و معلم در مخیله بسیاری نمی گنجد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۱    
تیراندازی ها در مدارس آمریکا با تدابیر نادرست مقامات این کشور افزایش شدیدی یافته است. خبرگزاری میزان – رسانه های آمریکا گزارش دادند که در پی تیراندازی در یک مدرسه دو دانش آموز کشته شده و یک معلم زخمی شده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
یک معلم 70 ساله در روز روشن در ایالت بیهار هند توسط دو پلیس زن مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در راستای توسعه مهارت های معلمان مدارس غیردولتی، تفاهم نامه ای بین سازمان مدارس غیردولتی با دانشگاه فرهنگیان برای آموزش170 هزار معلم مدارس غیردولتی منعقد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: بیش از 2 هزار معلم اردبیلی در پایان طرح شهید همت گواهی صلاحیت حرفه ای دریافت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان ساختمان رومیکا، با شعار رویش امید کاشان، روبروی پل شهید بهشتی، نشانی آشنای تاکسی های میدان معلم کاشان است که خانه امید بیماران مبتلا به سرطان در منطقه کاشان شده تا نشانی بر بانوی بی نشان، حضرت فاطمه زهرا(س) باشد و رنجی از خانواده این بیماران کم کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تیراندازی در مدرسه ای در ایالت آیووا آمریکا به کشته شدن دو دانش آموز و زخمی شدن یک معلم منجر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی از کشته شدن دو دانش آموز و زخمی شدن یک معلم زن بر اثر تیراندازی در مدرسه ای در ایالت آیووا خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۰    
اهالی معلم کلایه سالهاست، با مشکل کدر بودن و بی کیفیت بودن آب آشامیدنی دست و پنجه نرم می کنند و گلایه مند هستند.