شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۰:۵۶Oct 2020 24

جدیدترین‌های «مشاوران»

دنیای اقتصاد   ۲۲ دقیقه پیش    
دنیای اقتصاد : مشاوران املاک در مناطق شمالی پایتخت عنوان می کنند: بخش عمده فایل های عرضه شده در بازار طی یکی، دو هفته اخیر، با زیربنای بیش از 100 مترمربع هستند که اغلب به دلیل دارا بودن امکانات خاص با قیمت های متفاوت و حتی عجیب و غریب از سوی مالکان پیشنهاد شده اند.
رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران تاکید کرد: گرفتن هرگونه کمیسیون خارج از نرخ های مصوب، ممنوع بوده و با بنگاه داران متخلف برخوردهای جدی و قانونی می شود.
اعتدال   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اعتدال براساس گفته های تحلیل گران حوزه تبلیغات انتخاباتی، هزینه های برآوردشده برای انتخابات 2020 آمریکا، رکوردی تازه در تاریخ برگزاری انتخابات در این کشور محسوب می شود. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی: وزارت خزانه داری آمریکا ایرج مسجدی ، سفیر ایران در بغداد را در فهرست تحریم ها قرار داد. در بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا، بهانه تحریمی ایرج مسجدی ارتباط با نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان شده است. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۳    
یک سایت صهیونیستی در خبری فاش کرد رئیس شورای انتقالی سودان دیداری محرمانه با مشاوران رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی داشته است..
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت خزانه داری آمریکا بامداد جمعه (به وقت تهران) ایرج مسجدی ، سفیر ایران در بغداد را در فهرست تحریم ها قرار داد. در بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا، بهانه تحریمی ایرج مسجدی ارتباط با نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان شده است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مشاور ترامپ سیاست دولت او در قبال ایران در صورت پیروزی در انتخابات آتی آمریکا را تداوم فشار حداکثری، و مشاور بایدن آن را گسترش مذاکرات به حوزه های دیگر نظیر مسایل موشکی عنوان کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۳    
مشاوران رئیس جمهوری آمریکا به وی توصیه کرده اند در آخرین مناظره ریاست جمهوری که تا ساعاتی دیگر برگزار می شود، مراقب رفتار خود باشد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، یکی از مشاوران دونالد ترامپ به تشریح سیاست ها او در قبال ایران در صورت انتخابات مجدد به عنوان رئیس جمهور آمریکا پرداخته است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۲۵    
یکی از مشاوران رئیس جمهور آمریکا سیاست های او در صورت پیروزی مجدد در انتخابات را تشریح کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۲۰    
مشاوران ترامپ به او توصیه کرده اند برای مناظره امشب، مراقب رفتارش باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مشاوران رئیس جمهور آمریکا سیاست های او در صورت پیروزی مجدد در انتخابات را تشریح کرده است.
یکی از مشاوران نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفته او در صورت پیروزی در انتخابات با متحدان آمریکا درباره برنامه موشکی ایران رایزنی خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
یک سایت عبری زبان مدعی شد، رئیس شورای انتقالی سودان به شکل محرمانه با مشاوران رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کرده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۶    
تهران (پانا) - عزیزاله بابلی بهمئی، رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی شهر تهران، فعالیت های اعضای دبیرخانه کشوری سرگروه های مشاوران را در جلسه تشریح کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
یک پایگاه صهیونیستی ضمن افشای جزئیاتی از سفر روز گذشته هیأت صهیونیستی به خارطوم، خبر داد که در این سفر، مشاوران رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی حضور داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۵    
زنجان-استاندار زنجان، گفت: یکی از رویکردهای دولت در استان زنجان، روی کار آمدن جوانان با تشکیل مشاوران جوان استاندار بود.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به خاطر کسب رتبه برتر در بین وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی کشور برای سومین سال پیاپی از معاونان و مشاوران وزیر، مدیران و همکاران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر و تشکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - روزنامه واشنگتن پست روز پنجشنبه نوشت که رییس جمهوری آمریکا در حال گفت وگو با مشاوران خود است تا پس از انتخابات ریاست جمهوری 2020 و در صورت پیروزی در این انتخابات، مدیر اف. بی. آی را اخراج کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
برخی واسطه های ملکی می گویند که با کاهش نرخ کمیسیون دفاتر املاک تهران، دیگر دخل و خرجشان با هم نمی خواند و قصد خروج از این شغل را دارند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سه عامل بر رویکرد شرکت های بزرگ اقتصادی آلمان نسبت به تحولات آینده سایه انداخته بود: برگزیت، جنگ تجاری و کرونا. ارزیابی مشاوران ارشد سیاست راهبردی شرکت ها و همچنین مسئولان اقتصادی آلمان نسبت به آینده مثبت اعلام شده است. تهران- اقتصادبرتر- 30 مهر 99 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مشاوران و مددکاران پلیس در سطح استان کرمان، خدمات مختلف روانشناختی ارائه می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از تصمیم هیأت رئیسه برای ساماندهی مشاوران کمیسیون ها و تعیین سازوکار مناسب برای این منظور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تصمیم رئیس جمهور به این منوال است که مشاوران املاک از ذیل وزارت صمت به ذیل وزارت راه و شهرسازی بیاید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- سرپرست مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه در آذربایجان شرقی از برگزاری امتحان اختبار برای تعداد 30 نفر از کارآموزان وکالت مرکز وکلای قوه قضائیه استان مربوط به سال 1396 خبر داد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه توسن به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در صنعت نرم افزار کشور همیشه نیاز به جذب نیروهای خبره داشته و خواهد داشت. به همین منظور دوره بوت کمپ برنامه نویسی توسن طراحی شده است که در این دوره برنامه نویسان خبره توسن به همراه مشاوران شرکت مشاوره مدیریت همرو بر روی بهبود مهارت های نرم و تخصصی شرکت ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه سایر رسانه های بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، جفری کارلینر عضو هیئت علمی دانشگاه بوستون آمریکا است. او سابقه تدریس در حوزه های تجارت بین الملل، توسعه اقتصادی و اقتصاد سیاسی را در پرونده دارد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، نتیجه وبینار با رییس دفتر منطقه ای یونسکو در تهران را تغییر مشاور ارشد و آغاز رسمی فاز دوم تدوین برنامه ملی توسعه گردشگری با استقرار تیم مشاوره جدید در تهران اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۲    
شهرری ایرنا - بخشدار قلعه نو از توابع شهرستان ری با بیان اینکه بنگاه مسکن بدون مجوز در این بخش جمع آوری می شود، گفت: مشاوران املاک فاقد مجوز اصلی ترین عامل ساخت و سازهای غیرمجاز در این بخش هستند.
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست آشنایی با فرآیند های انجام خدمت سربازی در شرکت های دانش بنیان و فناور با همکاری بنیاد نخبگان استان البرز و مشاوران نیک پندار شریف و با حمایت معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری برگزار می شود. ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۲    
جناب آقای رئیسی لطفاً از مشاوران خود بخواهید بررسی کنند حکم صادره علیه نویسندگان بیانیه 77نفر تا چه حد با سند امنیت قضایی مطابقت دارد؟
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۸   + ۴۹ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: حملات علیه آقای روحانی به نحو بی سابقه ای افزایش یافته است. هر چند این حملات انگیزه های قبلی و نیز اهداف انتخاباتی دارد ولی در ظاهر واکنشی نسبت به سخنان روحانی درباره صلح امام حسن بود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۱۵    
میز مشاوره با موضوع بحران روان شناختی خانواده در دوران کرونایی برپا شد. رئیس اداره اجتماعی و فرهنگی شهرداری ناحیه یک منطقه19 در این باره گفت: در این اقدام مشاوران خانه های سلامت در بخش مدیریت دلهره و اضطراب ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۰۲    
نشست بررسی مشکلات پروژ ه های راه آهن شهرستان پیشوا به ریاست حسین عباسی فرماندار و با حضور علی کاظمی منش مدیرکل راه آهن استان تهران و معاون وی، نجفی معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار و معاون وی، پیمانکار و مشاوران پروژه برگزار شد.
مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران می گویند: آپارتمان های با عمربنای کمتر از 20 سال، همچنان طرفداران بیشتری در میان خریداران دارند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که تا چند روز آینده اولین پروژه مسکن ملی با حضور رییس جمهوری افتتاح می شود به مردم قول داد که این پروژه تا پایان سال 1400 به اتمام می رسد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۶    
بوشهر(پانا)_ 45 نفر از مشاوران تحصیلی و تربیتی استان بوشهردر تولید محتوای الکترونیکی مورد تشویق قرار گرفتند. به گزارش پانا،علی موحدی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۴    
رئیس مرکز مطالعات مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه سامانه نجم، تدوین سندهای کلی برنامه هفتم توسعه را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: برگزیدگان سامانه نجم، مشاوران تخصصی کمیسیون های مجمع تشخیص مصلحت نظام می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس دانشگاه لرستان گفت: دانشجویان مشاوران خوبی برای سرمایه گذاری هستند و براین اساس باید مشکلات و چالش های واحدهای تولیدی و صنعتی در دانشگاه ها مطرح شود.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۳    
ساعت 24 - حزب کارگزاران سازندگی در سال 1374و درجریان انتخابات مجلس چهارم از سوی معاونان و مشاوران و برخی از وزیران شادروان آیت الله هاشمی مثل غلامحسین کرباسچی ؛ مرحوم محسن نوربخش ، عطالله مهاجرانی ونیز بیژن زنگنه تاسیس شد که بعدها وزیران وقت حزب را ترک کردند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
گزارش شده که مقامات اطلاعاتی مجبور بودند در گذشته اطلاعات حساس را با دقت بسیار بالایی به ترامپ منتقل کنند. براساس گزارشات، ترامپ یک گزارش شفاهی را به یک گزارش کتبی برای جلسات توجیهی روزانه اش ترجیح می دهد و مشاوران سابق وی افشا کردند که عمدا و به خاطر ترس از عصبانی شدن ترامپ ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
بیست و چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه سازمان منطقه آزاد قشم با حضور حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل، محمدباقر سعادت عضو هیات مدیره و جمعی از معاونین، مدیران و مشاوران این سازمان در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی به بیان توضیحاتی درباره فعالیت مراکز مشاوره و خدمات روانشناختی و میزان پوشش خدماتی که در دوران کرونا به دانش آموزان ارائه می دهند پرداخت. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۴    
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با ارزیابی و نظارت بر عملکرد مشاوران تحصیلی و تربیتی مدارس استان، 45 مشاور برتر در تولید محتوای الکترونیکی انتخاب و توسط اداره کل امور تربیتی، مشاوره ومراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش وپرورش تجلیل شدند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مهر : توییتر روز گذشته پست یکی از مشاوران رئیس جمهور آمریکا را حذف کرد. مشاور علمی رئیس جمهور آمریکا در توییتی اشاره کرده بود که استفاده از ماسک از گسترش کووید-19 جلوگیری نمی کند. در همین راستا پیام مذکور حذف شد. اسکات اطلس ، مشاور علمی ترامپ در توییتی نوشت: ماسک ها تاثیرگذار هستند؟ نه ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آموزش اجباری بدون بازی برای کودکان توسط روانشناسان و مشاوران توصیه نمی شود و کودک باید هم راستا با سن رشد خودش آموزش و یادگیری را فرا بگیرد و بر این اساس است که بازی در روانشناسی کودک یکی از نیاز های ضروری برای رشد فکری به حساب می آید.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یکی از مشاوران جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهارنظر تازه ای درباره موضع بایدن در خصوص بازگشت به برجام در صورت پیروزی او در انتخابات مطرح کرده است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۱    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از راه اندازی سامانه نجم برای بهره گیری از نظرات اساتید کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : یکی از مشاوران بلند پایه جو بایدن، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که در صورت پیروزی بایدن در انتخابات، او یک رقم کوچک از نیروهای آمریکایی را در افغانستان حفظ خواهد کرد.