پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۰۲Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات مدیره»

شما نیوز   ۲۸ دقیقه پیش    
در نشست رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر بر گسترش همکاری های دو جانبه و ارتقای فعالیت های فرهنگی و هنری تاکید شد.
پالیزدار که مشاور معاون اول رئیس جمهور و مسئول دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی است، ظاهرا در آخرین روزها به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بازرگانی توسعه پایدارکیش معرفی شده است!
احتساب   ۲ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
احتساب - مدیریت پتروشیمی بندرامام با ارایه دستاوردهای سال گذشته شرکت در مجمع عمومی سالیانه ، توانمندی و نبوغ مدیریتی خود را در حضور صاحبان سهام به عرصه نمایش گذاشت . ...
رئیس هیات مدیره بانک شهر با اشاره به حرکت پرشتاب این بانک در مسیر بانکداری حرفه ای، گفت: افزایش خدمات رسانی به مشتریان در تمامی حوزه ها و پیشرفت های بانک، تاکیدی بر حرکت در مسیر بانکداری حرفه ای است.
در حالی که بر اساس برنامه، قرار بود امروز سپاهان و گیتی پسند در شهرآورد اصفهان به مصاف هم بروند اما به گفته عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان این تیم در بازی امروز به میدان نمی رود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان جنوبی رییس هیات مدیره و مدیر عامل موسسه خیریه صیانت از نهاد خانواده مقدس خراسان جنوبی اظهار کرد: از عمده ترین مشکلات خانواده ها می توان به تغییر سبک زندگی، عدم آشنایی با یکدیگر ...
"محمدرضا عربی مزرعه شاهی"، عضو هیات مدیره شرکت بیمه آسیا گفت: مشکلی که در اقتصاد ایران وجود دارد این است که چیزی به نام انحلال یا ادغام شرکت ها وجود ندارد وشرکتی سال ها با شرایط نامناسب به فعالیت خود ادامه می دهدو این نه در صنعت بیمه بلکه حتی در بورس که قرار است شرکت های درجه یک و خوب در آن فعال ...
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران با بیان اینکه زنگ خطر کاهش نهاده های دامی به صدا در آمده است گفت: جابجایی دولت و بی توجهی به جریان مستمر تامین نهاده های تولید باعث توقف یک ماهه تامین ارز واردات نهاده های دامی شده است .
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
افشار، عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان قارچ خوراکی ایران گفت: قطعی برق، مانع تراشی بانک کشاورزی برای اعطای تسهیلات و عدم تثبیت قیمت کمپوست از علل اصلی کاهش تولید قارچ و کمبود آن در بازار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان از بازی نکردن تیم فوتسال این باشگاه در هفته اول لیگ برتر خبر داد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ذوب آهن هیات مدیره باشگاه ذوب آهن ضمن قطع همکاری رسمی با مجتبی حسینی و جریمه 20 درصدی اعضای تیم، مقرر شد که در خصوص سرمربی جدید هم تصمیم گیری شود و شش گزینه مختلف در نظر گرفته شد. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۰۲    
نشست رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی ایران با مجری راه اندازی سیستم یکپارچه اطلاعاتی کشاورزی برگزار شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۳    
برچسب ها دانستنی آنلاین شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه علی عبدالله پور واکسن کرونا واکسیناسیون برچسب ها
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران با بیان اینکه زنگ خطر کاهش نهاده های دامی به صدا در آمده است گفت: جابجایی دولت و بی توجهی به جریان مستمر تامین نهاده های تولید باعث توقف یک ماهه تامین ارز واردات نهاده های دامی شده است .
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،مراسم کلید سپاری 5 دستگاه کشنده FAW با حضور مدیر عامل گروه بهمن و نیز مدیر عامل سیبا موتور و اعضای هیات مدیره پرسی ایران گاز برگزار شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری دانایان پارس در تاریخ 1400/05/24 برگزار می شود.
رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با اشاره به تاخیر در بارگیری نهاده های دامی از بنادر گفت:واحدهای دام پرواری نهاده دولتی نمی گیرند وناچارند نهاده مورد نیازشان را از بازار آزاد تامین کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
همایش برنامه راهبردی پنجم بانک و سیاست های سازمانی در راستای جاری شدن اهداف استراتژیک بانک صنعت و معدن با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران سازمانی و جمعی از کارشناسان این بانک برگزار گردید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت موتورسازان تراکتور سازی ایران ، با تصویب هیات مدیره نرخ فروش محصولات خود را به گروه صنایع تراکتورسازی، به طور متوسط 32 درصد بالا برد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: بیش از50 درصد از کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ظرف مدت هفت روز واکسینه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۴    
تهران - ایرنا - هیات مدیره صندوق بین المللی پول، اختصاص بودجه اضافی 650 میلیارد دلاری به منابع این نهاد برای حمایت از کشورهای ضعیف و آسیب پذیر اقتصادی در مبارزه با همه گیری ویروس کرونا و رکود اقتصادی را تصویب کرد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۱    
آخرین جلسه شورای معاونین وزارت نیرو و مدیران عامل شرکت های استانی در دولت دوازدهم به ریاست دکتر اردکانیان، وزیر نیرو و با حضور اعضای شورای معاونین، کلیه مدیران کل حوزه ستادی وزارت نیرو، مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره شرکت های مادر تخصصی و حضور مجازی مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران دفاتر حراست ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در جلسه ای که با حضور ریاست هیئت مدیره و مدیرعامل بانک ایران زمین برگزار شد از حمایت بانک ایران زمین که با اهدا دستگاه های ساخت واکسن در راه اندازی خط تولید واکسن کو برکت مشارکت کرده بود، تقدیر شد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه کوثر اعضای اصلی و علی البدل بیمه کوثر برای مدت دو سال انتخاب شدند. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر؛ با توجه به اعلام تنفس در پایان جلسه قبلی مجمع عمومی عادی سالیانه سهام داران که 26 تیر 1400 برگزار شده بود، ادامه مجمع ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: دیروز (سه شنبه) پس از جلسه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن رای به اتمام همکاری مجتبی حسینی با این تیم داده شد. عملکرد مجتبی حسینی در نیم فصلی که هدایت ذوبی ها را به عهده داشت، رضایت هیات مدیره را به همراه نداشت و به این ترتیب حسینی به کار خود در این تیم پایان داد. ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه احداث پروژه باغ ایرانی به ارزش 300 میلیارد ریال صبح امروز بین شرکت گهرزمین و شهرداری سیرجان با حضور دکتر محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین،رضا سروش نیا شهردار سیرجان ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت دارویی حاضر در فرابورس از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 45 درصدی از محل سود انباشته خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۰    
عضو هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان اظهار کرد: اگر به جای همه بن هایی که به عناوین مختلف در طول سال توزیع می شود، این یارانه به عامه مردم تخصیص یابد نتایج آن قطعاً تاثیرگذارتر و بهتر خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر ضرورت استفاده از فناوری های آینده در کسب و کارها گفت: این صندوق از طرح های راه گشا برای صنعت در قالب گرنت (اعتبار پژوهشی) حمایت می کند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
انجمن صنفیِ سراسریِ نویسندگان کودک و نوجوان، با برگزاری نخستین مجمع عمومی، تأسیس و هیات مدیره و بازرسان نخستین دوره فعالیت این انجمن صنفی انتخاب شد.
کوتاه آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت های زیر مجموعه موسسه اعتباری نور اندازه فونت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت های زیرمجموعه موسسه اعتباری نور منتهی به 1399/12/30 برگزار شد . ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه میوه و تره بار استان تهران از افزایش 20 درصدی قیمت میوه نسبت به ماه گذشته و کاهش خرید مردم خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران: شرکت فولاد مبارکه اسلب API خط انتقال نفت خام گوره به جاسک را برای نخستین بار در کشور بومی سازی کرد که یکی از افتخارات ملی در بخش فولادسازی کشور محسوب می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۱    
اعضای هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن در سفری به استان هرمزگان از پروژه های شاخص استان از جمله پروژه های اقدام ملی، اراضی شرق شهربندرعباس و پروژه های مشارکتی مرتبط با سازمان ملی زمین و مسکن بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گیلان گفت: جامعه وکلای دادگستری که به لحاظ اوضاع ابتلا به کرونا بنا به اقتضائات شغلی در شرایط بحران واقعی قرار دارند، جزو فراموش شدگان روند واکسیناسیون سراسری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: این شرکت تا تعیین تکلیف واگذاری فازهای مسکن مهر به شهرداری پردیس در حوزه خدمات شهری به مهرنشینان خدمات رسانی خواهد داشت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
نصف جهان: اعضای هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در جلسه ظهر روز سه شنبه خود رأی به قطع همکاری با مجتبی حسینی دادند. مجتبی حسینی کار خود را در پنجره تابستانی پس از اینکه با مس کرمان موفق به صعود نشد ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت سهامی بیمه ایران در جلسه مورخ 1400/5/11صورت های مالی مربوط به عملکرد سال 1399 این شرکت را تایید کرد. به گزارش پیام فوری، نشست مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سهامی بیمه ایران به ریاست دکتر معمارنژاد معاون امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی و با حضور دکتر سلیمانی رییس کل ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
روز گذشته در حالی دولت سیزدهم به کار خود پایان داد که مشخص نیست با آغاز به کار ابراهیم رییسی و تیم اقتصادی او، برنامه دولت جدید برای ارز 4200 تومانی یا همان ارز ترجیحی چیست؟ یک عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفته است که به دلیل جابه جایی دولت و بی توجهی به جریان مستمر ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان بر لزوم همکاری و تعامل میان بخش ها و نهادهای مختلف جهت افزایش کیفیت زندگی ساکنان جزیره قشم و حرکت به سوی توسعه پایدار تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد استان البرز اعلام کرد که پساب تصفیه شده جایگزین شبکه آب آشامیدنی برای آبیاری فضای سبز شهر جدید هشتگرد شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا)- بر اساس اعلام سخنگوی انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران هیات مدیره جدید انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران، اولین جلسه هیات مدیره جدید انجمن صنفی عکاسان سینمای ایران، سه شنبه 12 مرداد ماه ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۱۱   + ۴۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون میزان تسهیلات پرداختی قرض الحسنه ازدواج جوانان از سال 97 تاکنون را حدود 12 هزار میلیارد ریال اعلام نمود. راه مردم؛ امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون اظهار داشت ...
فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
فرازنیوز : نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: نخستین مسابقه فرهنگی و هنری عکس و آثار چند رسانه ای (مولتی مدیا) فرهنگ اقوام و مردم ایران در متروی تهران پس از بررسی آثار ارسال شده توسط هیأت داوران و معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۱:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
فرازنیوز : نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا از طرح جدید بیمه ای این شرکت با عنوان" رفاه دانا" با مشارکت بانک رفاه کارگران خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
پیرو انتصاب محمدرضا شهریاری به عنوان رییس جدید هیات مدیره شرکت کارگزاری، آیین معرفی وی در تاریخ 28/04/1400 با حضور شایان مدیرعامل بانک، جواهری مدیرعامل گروه مالی و بحرالعلوم مدیرعامل شرکت کارگزاری در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد. ...
فراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
فرازنیوز : رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون میزان تسهیلات پرداختی بانک در حوزه اشتغال پایدار روستایی و عشایری را 26 هزار میلیارد ریال اعلام نمود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: در عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفند 99، بانک صنعت و معدن، با سود حساب های خود را بست. رئیس هیات مدیره بانک صنعت و معدن در نشست مجمع عمومی سالانه ضمن اعلام سودآوری مطلوب این بانک ...