جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۲:۲۱Jun 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمار هموفیلی»

صدا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تا کنون حدود 19 هزار بیمار مبتلا به تالاسمی، حدود 13 هزار بیمار هموفیلی و 90 هزار بیمار ام اس در سطح کشور داریم. در خصوص بیماری سرطان نیز، طبق گزارش وزارت بهداشت در سال گذشته، حدود 120 هزار بیمار جدید ثبت و اضافه شده است. هم چنین شمار بیماران دیالیزی نیز به حدود 42 الی 43 هزار نفر می رسد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۸    
از 269 بیمار هموفیلی استان همدان، 194 نفر نیازمند دریافت دارو به صورت مستمر هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر کانون هموفیلی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تقویت حمایت از بیماران هموفیلی در استان ضروری است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
17 آوریل روز جهانی هموفیلی نام گرفته است؛ روز جهانی هموفیلی روز جهانی آگاهی از بیماری هموفیلی و سایر اختلالات خون ریزی است. به گزارش سایت شیراز نوین، این روز سالانه در 17 آوریل، تاریخ تولد فرانک شنابل، بنیان گذار فدراسیون جهانی هموفیلی گرامی داشته می شود ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۷:۵۱    
مدیرعامل انجمن هموفیلی گفت: هزینه درمان هر بیمار هموفیلی یکصد میلیون تومان در ماه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران گفت: باید نگاه جامعه به بیماری هموفیلی تغییر کند و روند رسیدگی و خدمات باید اصلاح شود تا در چرخه نا مطلوب قرار نگیرد زیرا اکنون هربیمار هموفیلی ماهانه 100 میلیون هزینه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال پیگیری مستمر تامین دارو و فاکتور های انعقادی برای بیماران هموفیلی هستیم.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، دکتر سعید بَرپَروَشان مدیر کانون هموفیلی ایران با اشاره به 29 فروردین ماه روزجهانی هموفیلی، اظهار داشت: در ایران حدود 13 هزار بیمار هموفیلی داریم، این بیماری یک اختلال خونریزی دهنده است که 13 فاکتور انعقاد خون دارد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دکتر سعید بَرپَروَشان، مدیر کانون هموفیلی ایران با اشاره به 29 فروردین روزجهانی هموفیلی، اظهار داشت: در ایران حدود 13 هزار بیمار هموفیلی داریم، این بیماری یک اختلال خونریزی دهنده است که 13 فاکتور انعقاد خون دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام کانون هموفیلی استان کرمانشاه گفت: 255 بیمار هموفیلی در استان کرمانشاه از خدمات درمانی و دارویی بهره مند می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون اصفهان گفت: بیش از یک هزار و 100 بیمار هموفیلی در استان از فراورده های خونی استفاده می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۷    
رئیس هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران، شمار بیماران هموفیلی در ایران را بیش از 13 هزار نفر اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- عضو هیات علمی گروه علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: 337 بیمار هموفیلی در این استان شناسایی شده که نتیجه بررسی های صورت گرفته موید این است که داشتن شغل مهمترین دغدغه این بیماران به شمار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون اصفهان گفت: بیش از یک هزار و 100 بیمار هموفیلی در استان از فراورده های خونی استفاده می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان اصفهان از وجود بیش از 1100 بیمار هموفیلی در این استان خبر داد و گفت: کاهش دردهای بیماران و پشتیبانی از سلامت و درمان بیماران نیازمند به خون با تأمین خون و فراورده سالم و کافی، مسئولیت اداره کل انتقال خون است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
هم اکنون 92 بیمار هموفیلی زیر پوشش کانون هموفیلی چهارمحال و بختیاری قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۷:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری ها وزارت بهداشت با ارائه گزارشی از وضعیت بیماران خاص و صعب العلاج و هموفیلی، چگونگی پوشش بیمه ای این بیماران و وضعیت دسترسی به داروهای مورد نیاز را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: وجود سه هزار و 300 بیمار تلاسمی ماژور و یک هزار و 200 بیمار هموفیلی و همچنین اختصاص رتبه اول آمار تصادفات به این استان باعث شده تا در تقارن ماه مبارک رمضان و سفرهای نوروزی با کاهش محسوس اهدای خون در استان واجه شویم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۸:۲۴    
زاهدان - ایرنا - مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: وجود سه هزار و 300 بیمار تلاسمی ماژور و یک هزار و 200 بیمار هموفیلی و همچنین اختصاص رتبه اول آمار تصادفات به این استان باعث شده تا در تقارن ماه مبارک رمضان و سفرهای نوروزی با کاهش محسوس اهدای خون در استان واجه شویم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون 932 بیمار مبتلا به هموفیلی در مناطق زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان شناسایی شده اند که در حال دریافت خدمات درمانی به صورت رایگان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تاکنون 932 بیمار مبتلا به هموفیلی در مناطق زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان شناسایی شده اند که در حال دریافت خدمات درمانی به صورت رایگان هستند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل پیشین کانون هموفیلی ایران گفت: برای نمونه یک بیمار هموفیلی شدید اساساً توانایی بیش از 20 سال خدمت را ندارد و ظرفیت های جسمی او اجازه تداوم یک خدمت 30 ساله را نمی دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۵    
7 ماه است که بیماران هموفیلی چشم انتظار دریافت دارو های فاکتور 8، 7 و 9 هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون چهارمحال و بختیاری گفت: در استان 300 بیمار تالاسمی، 80 بیمار هموفیلی و 350 بیمار دیالیزی وجود دارد که همواره نیاز فوری به خون و فرآورده های خونی دارند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۶:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی و ثبت 13 هزار مبتلا به هموفیلی در کشور، گفت: بیشترین گروه این بیماران شامل هموفیلی A و B (کمبود فاکتور 8 و 9 ) و فون ویلبراند است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کمبود داروی بیماران هموفیلی این بیماران و خانواده های آنان را نگران و سرگردان کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس به گفته معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: تاکنون 850 بیمار مبتلا به هموفیلی در فارس شناسایی شده است که همگی خدمات درمانی از این دانشگاه دریافت می کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۶:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران درخصوص ادعای درمان قطعی بیماران هموفیلی توضیحاتی ارائه داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
حسن ابوالقاسمی یک عضو فرهنگستان علوم پزشکی، گفت: مراقبت های بیماران هموفیلی خیلی زیاد است. وقتی یک بیمار هموفیلی در خانواده ای متولد می شود. اولین علائم خونریزی به صورت خونریزی عمیق است و سپس خونریزی عضلانی، خونریزی مفصلی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خون برای زندگی تک تک ما خیلی مهم است و سرازیر شدن آن و بند نیامدنش حتی اگر آسیبی به ما نرساند، محرک ترس و نگرانی است. خونریزی در ارگان های مختلف و در یک کلام مشکل در انعقاد این ماده حیاتی مسأله ای است که بیماران هموفیلی با آن دست و پنجه نرم می کنند.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۱    
کارشناس بیماری های خاص معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: 110 بیمار هموفیلی و خونریزی دهنده در استان قزوین شناسایی شده که در بخش هموفیلی مرکز آموزشی درمانی ولایت تحت درمان می باشند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش علم و فناوری ؛دکتر حسن ابوالقاسمی افزود: ژن این بیماری روی کروموزوم x است بنابراین بسیار نادر است که هموفیلی در خانمی بروز کند، چونکه خانم ها دو کروموزوم x دارند ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; معاونت درمان، دکتر مهرداد شریفی در این باره گفت: هفدهم آوریل مصادف با بیست و هشتم فروردین با هدف افزایش آگاهی در مورد بیماری هموفیلی و سایر اختلالات خونریزی دهنده، مراقبت و حمایت از بیماران و افزایش آگاهی عمومی در این زمینه به عنوان روز جهانی هموفیلی نام گذاری شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، ارتقای خدمات درمانی، دسترسی عادلانه بیماران به خدمات درمانی و حفاظت مالی را سه محور اصلی ارائه خدمات به بیماران هموفیلی در سال جدید عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مسئول بیماری های خاص و پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ارائه خدمات درمانی به 238 بیمار هموفیلی کرمانشاه خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نصر: رییس هیات مدیره کانون هموفیلی ایران گفت: داروی فایزر فاکتور 8 با مساعدت سازمان غذا و دارو از ماه جاری در حال توزیع در داروخانه های کشور است و بار روانی از دوش بیماران هموفیلی برای دسترسی به این دارو برداشته شده است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۶    
رئیس هیات مدیره کانون هموفیلی ایران با اشاره به اینکه بیماران هموفیلی نه تنها محجور ماندند بلکه در خیلی جاها حقوقشان نادیده گرفته شده است، گفت: تمام تلاش ما این است که از حق و حقوق آنان دفاع کنیم و نگذاریم به غیر از درد بیماری درد دیگری را متحمل شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون گفت: در ایران بیش از 12 هزار و 500 بیمار هموفیلی وجود دارد که با مشکل انعقادی خون دست و پنجه نرم می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل کانون هموفیلی از وجود 13 هزار بیمار هموفیلی در کشور خبر داد.
سلام نو / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در تصویر اینفوگرافی زیر به معرفی آخرین آمارها درباره بیماران هموفیلی در ایران و هزینه های درمان این بیماری پرداخته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: از بین چهار هزار بیمار خاص در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل، 110 بیمار هموفیلی ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
13 هزار بیمار هموفیلی داریم که این روز ها با کمبود داروی مورد نیاز خود روبه رو هستند، اما قول داده اند تا پایان دی مشکل داروی این بیماران را حل کنند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۳    
13 هزار بیمار هموفیلی در کشور وجود دارند و این روزها با کمبود داروی مورد نیاز خود روبرو هستند؛ این در حالی که است محدودیت تولید و عرضه دارو به این بیماران، شرایط مطلوبی را برای آنها ایجاد نکرده و مشکل ساز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
13 هزار بیمار هموفیلی در کشور وجود دارند و این روزها با کمبود داروی مورد نیاز خود روبرو هستند؛ این در حالی که است محدودیت تولید و عرضه دارو به این بیماران، شرایط مطلوبی را برای آنها ایجاد نکرده و مشکل ساز شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد بی تدبیری و تصمیمات اشتباه مسئولان در این روزها منجر به کاهش دارو، سخت شدن زندگی و به خطر افتادن جان بیماران هموفیلی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجمع عمومی کانون هموفیلی ایران با بیان اینکه یکی از کلیدهای قانون جوانی جمعیت، "سلامت" جمعیت باشد، گفت: به دنبال اقدامات انجام شده در کشور تولد سالانه 300 الی 350 بیمار هموفیلی، تا سه الی چهار سال قبل به سالانه 110 و 120 کاهش یافته بود ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع عمومی کانون هموفیلی ایران با اشاره به دروغ بزرگ تحریم نبودن دارو برای بیماران ایران، عوارض متعدد و مستقیم تحریم ها بر روند تامین دارو و درمان بیماران هموفیلی را تشریح کرد، گفت: مواردی داشتیم که بر اثر نبود دارو که مستقیما عاملش تحریم بود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۶:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو مجمع عمومی کانون هموفیلی ایران با اشاره به دروغ بزرگ تحریم نبودن دارو برای بیماران ایران، عوارض متعدد و مستقیم تحریم ها بر روند تامین دارو و درمان بیماران هموفیلی را تشریح کرد، گفت: مواردی داشتیم که بر اثر نبود دارو که مستقیما عاملش تحریم بود ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سالانه نزدیک به 3هزار مبتلا به سندروم داون و 1200کودک ناشنوا به دنیا می آیند و نزدیک به 20هزار بیمار تالاسمی و 13هزار بیمار هموفیلی شناسایی شده اند. حدود 800هزار کم بینا و نابینا در کشور وجود دارند و 69درصد جمعیت کشور درگیر کم خونی هستند