جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۱۵Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطلوب»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
رامسر - ابراهیم شیرود آشوریان مشارکت مردم شهرستان را در پای صندوق های رای مطلوب توصیف کرد.
انصاف نیوز   ۱ ساعت پیش    
آیت الله محسن قمی و حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی، دو کاندیدای مجلس خبرگان رهبری در گفت وگویی کوتاه با انصاف نیوز دیدگاه های خود را پیرامون انتخابات 11 اسفند مطرح کردند. آیت الله قمی: مشارکت قابل قبول است اما ... ...
شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسین میرزایی گفت: تاکنون مشارکت و حضور مردم شهرستان های 12 گانه استان در پای صندوق های رأی مطلوب بوده است و به فضل الهی روند برگزاری انتخابات در استان برابر قانون و به نحو مطلوب در حال انجام است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام با مطلوب دانستن میزان مشارکت مردم در انتخابات، گفت : در لحظات پیش رو حتماً شاهد موج عظیم مردم در پای صندوق های رای خواهیم بود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین امروز 11 اسفند در شعب مختلف اخذ رأی در استان قزوین اقشار مختلف حضور داشتند اما در میان مردم به دنبال کارگران گشتیم تا نظر آن ها را درباره حضور در انتخابات و رأی دادن به گزینه مطلوب بپرسیم.
ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: خوشبختانه کردستانی ها از آغاز انتخابات تاکنون مشارکت مطلوب و حضور بیش از حد انتظار داشته اند.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش    
به گزارش مشرق، محمدجواد محمد زاده، کاربر فضای مجازی، در توئیت خود نوشت: خوشمان بیاد یا نه، مشارکت در انتخابات بیش از آنکه برای جمهوری اسلامی معنای سیاسی داشته باشه و مصادره به مطلوب بشه، برای دشمنان ایران معنای سیاسی داره. ...
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اصفهان در فاصله چندساعت مانده به پایان رأی گیری، ضمن اعلام ارزیابی خود از مشارکت مطلوب اصفهانی ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، رأی مردم را در تعیین سرنوشت کشور مهم و اثرگذار خواند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم- استاندار قم روند برگزاری انتخابات الکترونیک در استان قم را مطلوب ارزیابی کرد.
علیرضا فخاری گفت: تاکنون گزارشی از بروز تخلف در هیچ یک از شعب اخذ رای سطح این استان مخابره نشده و رای گیری در شرایط مطلوب از مردم در همه شعب در حال انجام است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
ایلام-استاندار ایلام گفت:وضعیت برگزاری انتخابات در ایلام مطلوب است.
مشرق نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد تقی شاهچراغی، روز جمعه در ستاد انتخابات کشور و در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی، با اشاره به استقرار 59 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور و مشارکت حدود یک میلیون نفر در فرایند برگزاری انتخابات و رای گیری گفت ...
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یزد- رییس ستاد انتخابات استان یزد، روند برگزاری انتخابات در استان یزد را مطلوب اعلام کرد و گفت: هیچ مشکلی در فرآیند برگزاری انتخابات در هیچ نقطه ای از استان نداریم.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی گیلان گفت: تاکنون مشکلی از نظر امنیتی در روند برگزاری انتخابات در گیلان وجود نداشته و حضور و مشارکت مردم در انتخابات بسیار مطلوب است.
استانداری گلستان   ۵ ساعت پیش    
فرماندار و رئیس هیات اجرایی شهرستان رامیان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان از شعب اخذ رای با هدف بررسی روند رای گیری و وضعیت شعب بازدید بعمل آورد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان رامیان ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا - رییس ستاد انتخابات استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با بیان اینکه فرآیند انتخابات در مناطق مختلف این دیار به نحو مطلوب در حال برگزاری است گفت: تاکنون موضوع و مشکل امنیتی در این فرایند رخ نداده است.
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
غلامحسین لکزائیان پور (کارشناس علوم و مهندسی آب) با اشاره به اینکه هر سال بویژه در فصل گرم در جنوب و مرکز استان سیستان و بلوچستان، بارش های زیادی صورت می گیرد، گفت: پدیده مونسون که بارش های موسمی را در پی دارد، یکی از امتیازات این استان بشمار می آید ...
خبر دیشموک   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رهبر انقلاب تاکید کردند: ملت عزیزمان بدانند امروز چشم بسیاری از مردم دنیا چه آحاد مردم و چه افراد سیاسی و صاحبان جایگاه های معتبر ملی و سیاسی امروز چشمشان به ایران است چشمشان به شماست ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت: روند برگزاری انتخابات در شهرستان گچساران مطلوب است و تاکنون تخلف انتخاباتی در شعب اخذ رای این شهرستان مشاهده نشده است.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان قزوین گفت: فرآیند آغاز و تداوم رأی گیری در شعب اخذ راغی و نظم و انضباط حاکم بر آن مطلوب و قابل تقدیر است .
امام جمعه موقت بندرعباس گفت: مردم برای مشارکت در حماسه سیاسی انتخابات هر چه سریع تر باحضور در شعبه ها، رای خود را به صندوق بیاندازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
پلیس از همه امکانات و ظرفیت های موجود برای برقراری امنیت مطلوب در زمان انتخابات استفاده کرده است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار همدان با بیان اینکه طبق پیش بینی ها حضور مردم همدان در پای صندوق های رأی حضور بسیار خوبی است، گفت: روند انتخابات در شعب همدان روند مطلوبی است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- فرماندار بیجار روند برگزاری انتخابات و حضور مردم در پای صندوق های اخذ رای در این شهرستان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: انتخابات در این شهرستان با آرامش کامل در حال برگزاری است.
رئیس ستاد انتخابات استان کردستان میزان مشارکت مردم کردستان در پای صندوق های رأی تا ظهر امروز را 45 درصد اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
سمنان- استاندار سمنان حضور شهروندان استان را در پای صندوق های رای مطلوب دانست و گفت: اولین دقایق رای گیری در استان با مشارکت پنج هزار نفر همراه شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس ستاد انتخابات استان مازندران مشارکت مردم در پای صندوق های اخذ رای را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با وجود سرما و یخبندان با تدابیر امنیتی، اعضای شعب اخذ رای از شب گذشته در 100 نقطه صعب العبور استان مستقر شدند و از صبح امروز در حال جمع آوری آرا مردم هستند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرماندار رامهرمز با اشاره به اینکه 116 شعبه اخذ رای در این شهرستان وجود دارد، گفت: آمار و ارقام ما نشان دهنده شور و اشتیاق و حضور بسیار بالای مردم در انتخابات است.
ایکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان کردستان با بیان اینکه مشارکت تا ساعت 12 امروز در استان 12 درصد بوده است، گفت: این میزان مشارکت نسبت به دوره قبل تا کنون مطلوب بوده است.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همدان-فرماندار همدان روند رای گیری را مطلوب دانست و گفت: اقشار مختلف مردم پای صندوق های رای آمده اند.
رهیاب   ۹ ساعت پیش    
دادستان عمومی و انقلاب اهواز گفت: هیات نظارت و بازرسان وزارت کشور بر روند اجرای مطلوب انتخابات نظارت دارند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کردستان گفت:حضور حداکثری مردم زبان مسئولان را برای پیگیری مطالبات پویاتر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندار لرستان شرایط برگزاری انتخابات در این استان را مطلوب خواند و بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرماندار شهرکرد گفت: با توجه به اینکه در سرمای 13 درجه زیر صفر قرار داریم اما حضور خوب مردم در شعب مطلوب ارزیابی شده که امید است در سطح کشور، چهارمحال و بختیاری و شهرستان شهرکرد مشارکت خوبی را داشته باشد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۱    
طرفداری | عملکرد مطلوب گل گهری ها در پنج هفته گذشته در حالی رقم خورده است که سعید سحرخیزان مهاجم جوان این تیم با آقای گلی در گل گهر تأثیر بسزایی در این تیم داشته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
رهبر انقلاب بعد از انداختن رأی خود به صندوق، فرمودند: از خداوند درخواست می کنیم امروز را برای ملت ایران روز مبارکی قرار بدهد و به نتایج مطلوب برسد و به نفع ملت ایران تمام شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از آماده باش کامل ناوگان تاکسیرانی در مبادی ورودی، خطوط پیرامون حرم مطهر و شبکه های بیسیم برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان عزیز در شب و روزهای برفی خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه وبویراحمد مردم استان را به حضور پر شور و حماسی در انتخابات 11 اسفند دعوت کرد و گفت: حضور حماسی مردم در انتخابات موجب وحدت و تبعیت از رهبری، تعیین سرنوشت و خنثی کردن ترفند های استکبار جهانی خواهد بود.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی دارای ظرفیتی مناسب مطلوب برای تبدیل علم و فناوری به تولید در عرصه های مختلف است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های هفته هجدهم لیگ برتر در حالی با انجام هفت بازی و تعویق یک مسابقه پیگیری شد که استقلال پیروزی ارزشمند و 6 امتیازی برابر سپاهان داشت تا صدرنشین بماند و پرسپولیس هم با عبور از سد ذوب آهن نتیجه مطلوب خود را کسب کرد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، کاهش نرخ زاد ولد و برخورداری افراد سالخورده از شرایطی مطلوب برای بقا و امید به زیست بیشتر، جمعیت ایتالیا را به طور قابل توجهی پیر کرده و به نگرانی هایی در مورد آینده این کشور دامن زده است. یورونیوز در گزارشی نوشت: پیری جمعیت در ایتالیا به حدی مساله ساز شده که در [...]
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در راستای تجهیزونوسازی ناوگان حمل ونقل مراکز بهداشتی به خصوص خانه های بهداشت سراسر استان جهت ارائه خدمات رسانی مطلوب تر به مردم100 دستگاه موتور سیکلت ویژه بهورزان دانشگاه علوم پزشکی لرستان وارد دانشگاه علوم پزشکی لرستان شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۷    
داوری درعین آگاهی به وضعیت موجود، پیگیر راه وصال به وضعیت مطلوب نیز هست و با چراغ فلسفه در مسیر تاریخ قدم می گذارد و اینجاست که به اهمیت علوم انسانی تاکید می کند و می گوید من نسبت به هیچ علمی و حتی نسبت به فلسفه تعصب ندارم ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۲    
حجت الاسلام اصغری با بیان اینکه به فرموده رهبری کشور مطلوب از دل انتخاباتی مطلوب حاصل خواهد شد، گفت: مشارکت بالا و انتخاب اصلح مایه قدرت می شود.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کرباسچی دبیرکل پیشین حزب کارگزاران گفت: کسانی که از جایگاه قبول نداشتن نظام می گویند رای نمی دهیم، بحث دیگری است. کسی که نظام را قبول ندارد باید به این فکر کند که با رای ندادن آیا به مطلوب خود می رسد؟ چه اصل نظام را قبول داشته باشند چه قبول نداشته باشند در همین کشور و حکومت زندگی می کنند و همه ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۵    
آزمون آیلتس یکی از معتبرترین و در عین حال سخت ترین آزمون های مربوط به تعیین سطح زبان برای پروسه مهاجرت است. می دانیم که آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون ها برای سنجش زبان انگلیسی بوده که در کشورهای متعددی برگزار می شود ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
خط 49 اتوبوسرانی اصفهان با هدف سرویس دهی مطلوب تر به شهروندان تغییر کرد. معاون بهره برداری شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به مسدود بودن خیابان شهید کاظمی، تا اطلاع ثانوی مسیر جایگزین از لیمجیر و خانه اصفهان است، همچنین این اقدام با هدف سرویس دهی مطلوب تر به شهروندان انجام شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۴    
تهران- ایرنا- عملکرد سالم مجریان انتخابات و شفافیت در تعیین شرایط آنها می تواند در یک انتخابات مطلوب موجبات اعتماد مردم را به فرایندهای اجرایی و نتایج انتخابات فراهم سازد.