سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۱:۴۶Oct 2020 27

جدیدترین‌های «رئیس جهاد دانشگاهی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با برگزاری مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی، جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری به عنوان مجری برگزیده این دوره از مسابقات شناخته و تقدیر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس جهاد دانشگاهی استان ایلام گفت: تا امروز 1400 نفر در طرح توسعه مشاغل خانگی ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران حسن اسحاقی مدیرکل شیلات مازندران با همراهی محمد رضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی مازندران ظهر امروز از مجتمع تولیدی تحقیقاتی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی جهاد دانشگاهی در راستای توسعه مباحث شیلاتی در چپکرود جویبار بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۸    
ایسنا/همدان رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان از برگزاری آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین با همکاری جهاددانشگاهی خبر داد و گفت: آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین وابسته به سازمان تأمین اجتماعی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در همدان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین از اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قزوین خبر داد و گفت: این طرح می تواند منجر به توسعه و اشتغال پایدار در استان قزوین شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد گفت: آزمون سراسری استخدامی تامین اجتماعی در این استان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام گفت : آزمون استخدامی تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین سازمان تامین اجتماعی، امروز 2 آبان همزمان با سراسر کشور، توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی ایلام برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۰۳    
ایسنا/مرکزی رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: طرح توسعه مشاغل خانگی در سراسر کشور در حال انجام است و ظرفیتی که برای اجرای آن در استان مرکزی در نظر گرفته شده بالغ بر دو هزار نفر است که تا به امروز حدود 1100 نفر در این طرح ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مرکز نوآوری کشاورزی هوشمند کرمانشاه با حضور رئیس جهاددانشگاهی و جمعی از مسئولین استانی افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام فرمانده انتظامی استان ایلام و رئیس جهاددانشگاهی واحد استان با بر تداوم همکاری های آموزشی، پژوهشی ، علمی ، فرهنگی و اجتماعی تاکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی گفت: می توانیم اقتصاد قوی دانش بنیان، متکی بر توسعه علم و فناوری داخلی داشته باشیم، اما هنوز به خوبی از این الگوسازی ها استفاده نمی کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۱    
عصر ایکنای بیست ونهم مهرماه، به صحبت های رئیس جهاد دانشگاهی در همایش ملی طریق جاوید ، آخرین اطلاعات از مسابقات سراسری قرآن کریم، تعویض پرچم گنبد منور حضرت رضا (ع) و نگاهی نو از ارادت به امام حسین (ع) در سریال نجلا پرداخته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۱    
در همایش یاوران وقف از رئیس جهاددانشگاهی به دلیل راه اندازی مزرعه دام سنگین فناوری تکثیر دام مرغوب و بذر های هیبریدی تجلیل به عمل آمد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی در همایش طریق جاوید با اشاره به اینکه در این نهاد انقلابی اثبات کردیم در پیشرفته ترین علوم نیز می توانیم در مرز علم حرکت کنیم، تصریح کرد: دریافتیم که خودمان می توانیم علم را به فن تبدیل کنیم و این فن مبنای اقتدار اقتصادی و سیاسی ما شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: راه اندازی گلخانه هوشمند 20 هزار مترمربعی جهاد دانشگاهی در ارومیه می تواند بعنوان یک مدل علمی عملی در حوزه کشاورزی تحول در اقتصاد کشاورزی کشور و الگوی بومی توسعه را در کشور و منطقه ترسیم نماید.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ رییس جهاد دانشگاهی استان امروز دوشنبه 28مهرماه با اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دهقانی، رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: بیش از 50 طرح پژوهشی در دستور کار جهاد دانشگاهی استان بوده که عملیاتی کردن پژوهش ها برای توسعه لرستان ضروری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۷    
ایسنا/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: در راستای توسعه فعالیت های درمانی و پزشکی، مجتمع سلامت جهاددانشگاهی امسال در دهه مبارک فجر در اردبیل کلنگ زنی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه محققان جهاد ساخت تجهیزات گلخانه ای را به صورت هوشمند در پیش گرفته اند، گفت: این پروژه تا یکسال به طول می انجامد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران کاوه جعفری خورشیدی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران با همراهی محمدرضا شافعیان رئیس جهاد دانشگاهی این استان از مجتمع تولیدی تحقیقاتی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی جهاد دانشگاهی در راستای توسعه همکاری های دوجانبه در چپکرود جویبار بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس دانشگاه فرهنگیان قزوین در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی استان گفت: امید است با حضور جدی جهاددانشگاهی بخش عمده ای از نیازهای فرهنگی و کمک آموزشی که با توجه به شرایط کرونایی کمرنگ تر از گذشته شده پویا و فعال تر ادامه یابد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس جهاد دانشگاهی مازندران گفت: طرح توسعه مشاغل خانگی بستر مناسبی برای فعال شدن ظرفیت اقتصادی بیکاران ناشی از شوک کرونا، دانشگاهیان و نیز خانواده های آسیب پذیر و تحت پوشش نهادهای حمایتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جهاد دانشگاهی برای رفع نیازهای اساسی صنایع مهمی از جمله خودرو و حمل و نقل پروژه های فناورانه ای تعریف کرده و وارد میدان شده که دقیقا نیاز واقعی و روز صنایع را هدف قرار داده اند. رئیس جهاد دانشگاهی کشور آخرین اقدامات را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس جهاددانشگاهی استان قزوین گفت: طرح توسعه مشاغل خانگی به مهاجرت معکوس کمک ویژه ای کرده و زنجیره ارزش را تکمیل خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام از تمدید مهلت ثبت نام در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تا پنجم آبان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۲    
ایسنا/همدان دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان همدان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان و جمعی از مسئولان به طور رسمی آغاز به کار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از ادامه ثبت نام از متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تا ششم آبان ماه در استان خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان ایلام گفت: نخستین مرکز فناوری و تحقیقاتی تولید گیاهان دارویی گرمسیری با مساحت 35 هکتار و پیش بینی اشتغال یک هزار نفر در شهرستان دهلران راه اندازی شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران صبح امروز در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی با مدیرکل شیلات مازندران در محل این اداره کل در بابلسر تفاهم نامه علمی، پژوهشی، فناوری و آموزشی منعقد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- سفر وزیر جهاد کشاورزی به خراسان جنوبی در حالی رقم خورد که ظرفیت های پژوهشی مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی در زمینه محصولات استراتژیک از جمله زرشک و عناب مورد بی توجهی قرار گرفت این مطلب بخشی از یادداشت رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: 730 نفر در اجرای طرح ملی مشاغل خانگی در این استان با هدف توانمندسازی و اشتغال پایدار مشارکت دارند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : محققان جهاد دانشگاهی در حال طراحی سیستم هایی هستند که با نمک زدایی نفت وارد زمین می شود و آب شور را به آب قابل تحمل در طبیعت تبدیل می کند و راه استفاده ای برای منابع کشاورزی باز می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۸    
ایسنا/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان رتبه دوم مراکز رشد جهاد دانشگاهی سراسر کشور را به دست آورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۸    
ایسنا/همدان رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان از افتتاح و راه اندازی مرکز مشاوره کسب و کار در جهاددانشگاهی همدان خبر داد.
دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان سمنان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس جهاد دانشگاهی و مدیریت صندوق کارآفرینی امید در محل جهاد دانشگاهی استان سمنان افتتاح شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی به مناسبت 15 مهرماه سالروز تاسیس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی پیامی صادر و اعلام کرد: سازمان دانشجویان با تأسیس و تقویت شبکه دانشجویی جهاددانشگاهی در سراسر کشور و با همراهی و همکاری همه واحدها، مراکز و بخش های گوناگون جهاددانشگاهی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی کشور گفت: توسعه فعالیت های جهاددانشگاهی در سراسر کشور متناسب با ظرفیت های هر استان تعریف شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از رشد 121 درصدی ثبت قراردادهای ذخیره سازی خون بند ناف در استان در شش ماهه اول سالجاری نسبت به سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از راه اندازی فروشگاه های اینترنتی در مکان بازارهای ملی برای فروش محصولات مشاغل خانگی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۸    
ایسنا/مرکزی رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: در راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی مزیت های نقاط مختلف استان در این عرصه شناسایی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، رئیس جهاددانشگاهی استان و مدیریت صندوق کارآفرینی امید استان سمنان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۶    
ایسنا/اردبیل با هدف توسعه همکاری های مشترک، رئیس جهاددانشگاهی اردبیل با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان دیدار و بر لزوم هماهنگی فعالیت ها تأکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس جهاددانشگاهی با بیان اینکه جهاددانشگاهی در زمینه اغلب تجهیزات مورد نیاز مجموعه زباله سوز صاحب دانش و فناوری است، گفت: یک مجموعه با ظرفیت سوزاندن 4 – 5 تن زباله در ساعت، جزء مواردی است که خودمان هم می توانیم طراحی و اجرا کنیم که مقرر شد مطالعات اولیه در این زمینه انجام گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: محققان جهاد دانشگاهی درصدد هستند علاوه بر تولید برخی قطعات خودرو از دانش خود برای قرار دادن این قطعات در یک شرکت خودروسازی استفاده کنند.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۳    
جلسه رئیس جهاد دانشگاهی اصفهان با فرماندار لنجان محمود مرآثی رئیس جهاد دانشگاهی اصفهان با خدا مراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان ضمن این دیدار به تبادل نظر بر فعالیت های مرکز جهاد دانشگاهی شهرستان پرداخته و بر افزایش تعاملات با سایر نهاد ها و صنایع و ارگان ها گفتگو کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان از برگزاری آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی، از سوی مرکز آزمون جهاددانشگاهی همزمان با سراسر کشور در کردستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۷    
رئیس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: در استان سیستان و بلوچستان 2500نفر از حمایتهای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی بهره مند می شوند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس جهاددانشگاهی با بیان اینکه ما آمادگی راه اندازی مرکز تحقیقات و درمانی سرطان گوارش را در گیلان داریم، گفت: جهاددانشگاهی در زمینه سرطان سینه بسیار خوب عمل کرده لذا با وجود ظرفیت های لازم علاقمند هستیم که در منطقه آزاد انزلی مرکز تحقیقات سرطان گوارش را راه اندازی کنیم. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان عملیات ساخت مجتمع فرهنگی – آموزشی جهاد دانشگاهی با حضور رئیس جهاد دانشگاهی و مسئولان استانی در چابکسر به طور رسمی آغاز شد. حمیدرضا طیبی در آیین آغاز عملیات احداث مجتمع فرهنگی – آموزشی جهاد دانشگاهی در چابکسر ...
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۴۶    
رشت – آژانس خبری ریحان- رئیس جهاد دانشگاهی کشور با بیان اینکه واحدهای استانی جهاد دانشگاهی با توجه به ظرفیت های بومی، فعالیت های تخصصی را به صورت هدفمند دنبال می کنند، گفت: آمادگی راه اندازی مرکز تحقیقات و درمانی سرطان گوارش در گیلان و منطقه آزاد انزلی را داریم.