یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۰۳Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جهاد دانشگاهی»

جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۲    
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی قزوین؛ فرشاد پیله چی، رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: با حمایت معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی کشور، نمایندگی پایگاه خبری بازارکار مجهز به استودیوی تولید محتوا در استان فعال و مقارن با عید سعید فطر افتتاح شد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل از اجرای طرح پژوهشی بررسی عوامل کاهش جمعیت در استان اردبیل و ارائه راهکار برای افزایش فرزند آوری در استان اردبیل با رویکرد میدانی در این واحد خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مهندس حمید جاویدان فعال برتر گردشگری و مدیر کل هتل بزرگ شیراز طی حکمی از سوی رئیس جهاددانشگاهی فارس به عنوان مشاور گردشگری این نهاد معرفی شد.
سینا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس از روابط عمومی جهاددانشگاهی سمنان، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی در دیدار امروز سه شنبه 21 فروردین ماه با رئیس جهاددانشگاهی استان، معاونین و برخی مدیران این نهاد، گفت: فعالیت ها و اقدامات شاخص جهاددانشگاهی در حوزه های مختلف، امید بخش، رضایت بخش و افتخار آفرین است ...
سینا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس از روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم در این تفاهمنامه که سه شنبه 21 فروردین ماه به امضاء حجت الاسلام والمسلمین جواد رهبر دبیرستاد خاتم الاوصیا قم و دکتر حامد حیاتی رئیس جهاددانشگاهی قم رسید، استفاده بهینه از منابع، ظرفیت ها و امکانات، توسعه همکاری ها و تعاملات علمی- آموزشی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: کتاب راهبرد های نوین در توسعه حسابداری از منظر دانش در استان منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: نسل امروز ما نیازمند توجه به مفاهیم قرآنی است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان گفت: تحقق هر امری در کشور منوط به همراهی و مشارکت آحاد مردم است و نامگذاری با مسمای امسال به عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم، سرآغاز مناسبی برای گره گشایی از مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه با مشارکت خود مردم است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی از راه اندازی شهرک معدنی خبر داد و گفت: موافقت ایجاد این شهرک انجام شده و دستور آن را هم معاون اول رئیس جمهور صادر کرده است. رایزنی هایی نیز با وزارت صمت صورت گرفته تا این برنامه هرچه زودتر وارد فاز عملیاتی شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس طی حکمی از سوی رئیس جهاددانشگاهی فارس، حمید جاویدان به عنوان مشاور گردشگری این نهاد معرفی شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی با بیان اینکه رهبری انقلاب علم را رکن اصلی دانشگاه ها می دانند، گفت: براساس تاکید ایشان تربیت عالم، تولید علم و جهت دادن به این دو عرصه سه وظیفه مهم دانشگاه هاست که باید بیشتر در این حوزه ها متمرکز شوند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
حسن مسلمی نائینی، رئیس جهاددانشگاهی با تمدید حکم علی اصغر فاتحی فر وی را مجدداً به عنوان رئیس جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی منصوب کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۵    
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی هرمزگان، امروز 19 فروردین ماه، دکتر زاهری رئیس جهاددانشگاهی هرمزگان با حسین امیرتیموری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ، پیرو تفاهم نامه جهاددانشگاهی با وزرات کشور در خصوص توانمند سازی اتباع بیگانه، دیدار و گفتگو کرد. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه علم و صنعت از راه اندازی نیروگاه های خورشیدی خبر داد و گفت: باید اینورتر های خورشیدی یک مگاواتی به بازار داخلی معرفی شوند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، دکتر زاهری رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان با حکم دکتر مهدی دوستی استاندار هرمزگان بعنوان عضو شورای سالمندان استان منصوب گردید. متن حکم انتصاب بدین شرح است: جناب آقای دکتر احمد زاهری رئیس محترم جهاددانشگاهی استان هرمزگان ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۷    
با موافقت رئیس جهاددانشگاهی، " فاطمه حافظی " به عنوان معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف منصوب گردید. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف طی حکمی از سوی دکتر مردانی رئیس سازمان و پیرو موافقت رئیس جهاددانشگاهی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۷    
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند و قرار است زمین های مربوط به پارک های متعلق به جهاد دانشگاهی به این شرکت ها واگذار شوند تا تولید محصولات خود را گسترش دهند.
رئیس جهاددانشگاهی گفت: امروز چهره واقعی اسرائیل حتی برای کشورهایی که روزگاری از حامیان جدی این رژیم خونخوار بوده اند نیز آشکار شده است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۱    
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، جهاددانشگاهی همدان 17 فروردین در روز قدس، روز سمبل مقاومت و ایستادگی و نماد فلسطین و محور وحدت جهان اسلام،در راهپیمایی همگام با سایر اقشار حضوری پر شور داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس جهاد دانشگاهی استان و استاد دانشگاه های اردبیل گفت: روز قدس بهترین زمان برای فریاد علیه جنایت های رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: تنها دستاورد رژیم جعلی و غاضب اسرائیل، کارنامه سیاه جنایت و نسل کشی زنان و کودکان است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست جدید مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران از سوی رئیس جهاد دانشگاهی منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: طرح تولید فناوری مولدسازی ماهی های بومی خلیج فارس در مرکز آبزیان دریایی جهاد دانشگاهی بوشهر با ظرفیت سالانه 100 مولد برای حفظ ذخایر آبزی پروری در یک دوره یک ساله انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان با تبدیل حکم سرپرستی از سوی رئیس جهاد دانشگاهی، زاهد شفیعی، برای مدت دو سال به عنوان رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان منصوب شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۱    
زنجان- رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان گفت: 2 مسابقه فرهنگی و ادبی توسط جهاد دانشگاهی استان زنجان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: 12 فروردین روز به منصه ی ظهور رسیدن بلوغ فکری و سیاسی مردم انقلابی ایران است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۴    
رئیس جهاددانشگاهی گفت: یکی از کارهای اصلی ایکنا باید این باشد که به دنیا نشان دهد، ایرانی ها در رابطه با مسائل قرآنی پیشران هستند، مرجع اصلی آن ها قرآن است و توجه ویژه ای به قرآن دارند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی با بیان اینکه امروز فعالیت های قرآنی و تدبر در قرآن در تمامی سطوح جهاددانشگاهی در حال توسعه است، گفت: قرآن کریم تعهدآور است و کسانی که با قرآن آشنا باشند و از قرآن یاد بگیرند، به واقع هدایت لازم را دریافت کرده اند و قطعا اثرات بزرگی را از خود به جای خواهند گذاشت.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جهاد دانشگاهی کشور با تمجید از سنت های اصیل حوزه در طول تاریخ، گفت: فرهنگ نقد و بررسی و نوشتاری همواره از سابق در حوزه های علمیه وجود داشته که لازم است این سنت های حسنه حوزوی به دانشگاه ها نیز منتقل شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۲۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
حسن مسلمی نائینی، رئیس جهاددانشگاهی، امروز چهارم فروردین همزمان با چهارمین روز برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از این نمایشگاه بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: این نهاد برای تحقق شعار سال زمین و ساختمان در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار می دهد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی با اشاره به ظرفیت های جهاددانشگاهی برای تحقق شعار سال، گفت: در حوزه های رسانه، آموزش، پژوهش، تجاری سازی، فرهنگی، درمانی و ... می توانیم به تبیین و تحقق شعار سال بپردازیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از برجسته تر شدن نقش مردم در شعار سال به عنوان سرآغازی خجسته بر گره گشایی از مشکلات اقتصادی مردم در سال جدید نام برد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی با انتشار پیامی به مناسبت سال جدید با اشاره به نام گذاری سال جاری با عنوان (جهش تولید با مشارکت مردم) از جانب رهبر معظم انقلاب اسلامی، اقدامات این نهاد را برای تحقق شعار سال تشریح کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۸:۵۷    
رئیس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به مناسبت آغاز سال1403 با صدور پیامی ضمن تبریک سال نو تأکید کرد: هدف ما نقش آفرینی مسئولانه و جهادگرانه برای تحقق ایران توسعه یافته،قوی و سربلند در همه ابعاد است و تردیدی نداریم که در دستیابی به این اهداف، دلها و اراده های ما با هم یکی و یک جهت است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان رضوی گفت: ماهیت جهاد دانشگاهی، فعالیت های جهاد دانشگاهی در ساحت های مختلف، تأکید بر فرهنگ میزبانی در حوزه قرآن و زیارت، و ضرورت شبکه سازی، برجسته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۱    
ایسنا/هرمزگان رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی با شهر جدید علوی منعقد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از هدف گذاری این نهاد برای راه اندازی خط تولید سه محصول فناورانه در سال 1403 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان با بیان اینکه آمادگی توانمندسازی جامعه ایثارگر در حوزه های مهارتی را داریم، گفت: ارائه خدمات به ایثارگران در حوزه بانک خون بند ناف و مجموعه رویان با تخفیف 20 درصدی و پرداخت اقساطی در دستور کار است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از هدفگذاری این نهاد برای راه اندازی خط تولید سه محصول فناورانه در سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی و مدیرعامل شرکت نگهدار توسعه صنعت و معدن تدبیر وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بر گسترش همکاری های این دو نهاد تأکید کردند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و رییس کمیسیون دانشجویی استان مرکزی با ارسال تقدیرنامه ای از تلاش و خدمات ارزنده رییس جهاددانشگاهی در حوزه کمیسیون امور دانشجویی این استان تقدیر و تشکر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی در یادداشتی به تشریح اقدامات این نهاد برای تشویق مردم به مشارکت در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان گفت: در راستای دستیابی به اهداف سند چشم انداز و سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تفاهم نامه همکاری با معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان منعقد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی دانشگاه علم و صنعت گفت: کشور در شرایط فعلی به فرهنگ تعامل و گفت وگو نیاز دارد و اگر بتوانیم فرهنگ گفت وگو در دانشگاه را نهادینه کنیم، دیگر شاهد بداخلاقی ها در جامعه نخواهیم بود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۸    
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی هرمزگان، مرکز تندرستی، سلامت و ورزش ، با حضور دکتر زاهری رئیس جهاددانشگاهی هرمزگان، دکتر خادمی نسب مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان، دکتر درویشی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان و مهندس رفیعی مدیر عامل منطقه 6 عملیات انتقال گاز هرمزگان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان گفت: دپارتمان های تخصصی آموزشی جدید، متناسب با نیازهای هرمزگان راه اندازی شده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سمنان با اهداء لوحی به رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از فعالیت ها و علمکرد این نهاد در دو نمایشگاه روایت پیشرفت و خدمات کسب و کار تقدیر کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
با تبدیل حکم سرپرستی دکتر ابراهیمی به عنوان معاون رئیس جهاددانشگاهی و رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان منصوب شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان، با اشاره به لزوم تقویت وگسترش گفتمان نو ارتباط دانشگاه با جامعه، گفت: ارتباط میان دانشگاه و جامعه در تمام ابعاد علمی، اجتماعی، اقتصادی و ... باید تقویت شود. ...