یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۱:۰۶Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جهاد دانشگاهی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی در پیامی درگذشت والده حجت الاسلام والمسلمین رستمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، عضو هیات امنا جهاددانشگاهی و مادر دو شهید دفاع مقدس را تسلیت گفت.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۰:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی در پیامی درگذشت والده حجت الاسلام والمسلمین رستمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، عضو هیات امنا جهاددانشگاهی و مادر دو شهید دفاع مقدس را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: بیش از 500 شرکت دانش بنیان و فناور در پارک های علم و فناوری این نهاد داریم که با برنامه ریزی های جدید به این پارک ها وسعت خواهیم بخشید.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: رشد تولید محصولات بومی نیازمند حمایت همه جانبه مردم و دولت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه اثرات تورم، بیشتر بر روی تولیدات دانش بنیان آشکار می شود، گفت: جهاد دانشگاهی با توجه به ظرفیت هایی که دارد نشستی را در زمینه مهار تورم برگزار کرده و در آن نشست پیشنهاد شد که برای تحقق این امر نسبت به افزایش درآمدهای دولت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۳۱    
رئیس جهاددانشگاهی گفت: دولت باید عالمانه با تورم در کشور برخورد کند و از نهاد های علمی مثل جهاد دانشگاهی کمک بگیرد و از اساتید دانشگاه ها برای حل این مشکل در کشور استفاده کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی با تأکید بر ضرورت تلاش مسوولان برای تحقق مطالبه مقام معظم رهبری در زمینه مهار تورم و رشد تولید، گفت: پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی با برگزاری هم اندیشی های استادان و متخصصان تلاش دارد نظرات کارشناسی را به مسوولان ارسال کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی فارس با بیان اینکه این نهاد به عنوان یکی از رویش های انقلاب اسلامی، دارای ظرفیت های مناسبی است که در کنار سایر دستگاه ها می تواند نقش مهمی در رفع نیازهای جامعه ایفا کند، گفت: همکاری جهاددانشگاهی با سایر نهادها می تواند به صورت موضوع محور ادامه یابد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
با حکم رئیس جهاددانشگاهی سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی با صدور حکمی حسن فارسی قائم مقام رئیس جهاددانشگاهی را منصوب کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان سمنان با اهداء لوحی، از رئیس جهاددانشگاهی سمنان تقدیر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
علی اصغر فاتحی فر، با تبدیل حکم برای مدت یکسال سال به عنوان رییس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی فارس شهدای امنیت را یکی از مظلوم ترین اقشار جامعه عنوان کرد و گفت: باید تلاش جهادی برای رفع مظلومیت و غربت این شهدایی که عزیزترین دارایی خویش یعنی جان را برای حفظ امنیت مردم در طبق اخلاص گذاشتند، انجام دهیم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی فارس از آمادگی انعقاد تفاهم نامه همکاری میان این نهاد و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به منظور ارائه خدمات آموزشی به این قشر فداکار جامعه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
با حکم رئیس جهاددانشگاهی کشور، مهدی بازمانده به عنوان رئیس جهاددانشگاهی واحد کرمان در سمت خود ابقا شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۶    
به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، به پیشنهاد رئیس سازمان دانشجویان و با حکم دکتر مسلمی نایینی، رئیس جهاددانشگاهی حکم عضو حقیقی شورای مرکزی سازمان دانشجویان ایران صادر شد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
با هدف گرامیداشت روز شهید (22 اسفند) و در راستای اجرای طرح ملی ماندگاران صبور، رئیس و اعضای جهاد دانشگاهی مازندران با خانواده شهید رسانه محمد حسن قریب طزره در شهرستان نکا دیدار کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس، معاونان و اعضای جهاد دانشگاهی واحد مازندران، 23 اسفندماه در راستای اجرای طرح ملی ماندگاران صبور و بزرگداشت شهدای جهاد دانشگاهی، با حضور در منزل عکاس و خبرنگار شهید خبرگزاری دانشجویان ایران محمدحسن قریب طزره در شهرستان نکا با خانواده این شهید والمقام دیدار کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۰    
دکتر حسین آبادی سرپرست بهزیستی استان مرکزی با مرادی رئیس و مدیر برنامه ریزی جهاد دانشگاهی با هدف همکاری و روابط دوجانبه دیدار نمودند
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مهدی بازمانده، رئیس جهاددانشگاهی کرمان و دکتر مسعود ایرانمنش، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان از مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی زرند بازدید کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم به همراه جمعی از اعضای این نهاد، امروز، 23 اسفندماه با خانواده شهیدان سیدمهدی و سیدصادق موسوی دیدار و گفت وگو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
حسن مسلمی نائینی، رئیس جهاددانشگاهی و جمعی از اعضای این نهاد انقلابی، شامگاه 22 اسفند در منزل شهید حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی تقوی حضور یافتند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان به همراه معاون فرهنگی، معاون فنآوری مرکز رشد و مدیر مرکز بانک خون بند ناف این واحد با مادر شهید استوار یکم مصطفی ابراهیم نژاد دیدار کرد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه های دانشجویی در سه دقیقه، به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان اردبیل با شرکت دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری از دانشگاه های این استان برگزار شد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی فارس با اشاره به فعالیت های اشتغالزایی و کارآفرینی این نهاد گفت: جهاددانشگاهی فارس با حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی می تواند در زمینه اشتغال و کارآفرینی دانشجویان علمی کاربردی هم فعال تر بوده و هم راهبر سایر مراکز در این عرصه باشد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران از ایجاد 5 مرکز دیابت و زخم مزمن در 5 جهاددانشگاهی استان های مختلف خبر داد و گفت: زخم های مزمن، حجم بالایی از هزینه های مادی و معنوی برای جامعه به همراه دارد. مرگ و میر پنج ساله زخم های مزمن معادل مرگ و میر های ناشی از سرطان های پستان، پروستات و لنفوم است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس جهاد دانشگاهی لرستان از راه اندازی رشته های جدید اشتغال محور برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۲    
در نشست رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک بر لزوم همکاری مشترک درمانی تاکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی در پیامی درگذشت حسن غفوری فرد را تسلیت گفت.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر مسلمی نائینی، جهاد دانشگاهی را حلقه واسط بین صنعت و دانشگاه توصیف کرد و اظهار نمود: جهاد دانشگاهی همواره برای ارتباط بیشتر بین دانشگاه و صنعت و رفع نیاز های جامعه و کشور تلاش می کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست هماهنگی و هم افزایی رئیس جهاددانشگاهی فارس با معاون فرهنگی آستان مقدس شاهچراغ(ع) با هدف توسعه همکاری ها جهت معرفی هرچه بیشتر شهدای حادثه تروریستی این حرم مطهر برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان کردستان تواضع و فروتنی شهید کاظمی آشتیانی را شاخص ترین ویژگی این شهید بزرگوار در کنار حرکت در مرزهای دانش و علم و کسب جایگاه ویژه برای ایران ذکر کرد و گفت: معرفی این شخصیت ها و آشنایی جوانان با چنین الگوهایی وظیفه همه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس جهاددانشگاهی فارس با اشاره به اینکه ارتقاء بهره وری نیروی انسانی را به شکل ویژه مد نظر دارد، اعلام کرد که بستر ایده پردازی و نوآوری برای رشد و توسعه فعالیت ها و بهبود بهره وری در این نهاد فراهم است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: آماده گسترش تعاملات آموزشی و پژوهشی خود با مجموعه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان هستیم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی لرستان گفت: در نظر داریم مرکز غربالگری ناباروری را در ابتدای ازدواج در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی راه اندازی کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی بیان کرد: کمکی که از وزارت علوم می خواهیم این است که به ما رشته های تخصصی بدهند نه رشته های معمولی که باعث مزاحمت برای دانشگاه های دیگر شود. ما نباید شبیه دیگر دانشگاه ها کار کنیم بلکه باید رشته های خاص راه اندازی کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۲    
یازدهمین دوره مناظرات دانشجویی در دو مرحله رده بندی و فینال با حضور رئیس جهاددانشگاهی گلستان و مسئولان استانی و جمعی از دانشجویان امروز، 15 اسفندماه در دانشکده فنی و حرفه ای مائده گرگان برگزار شد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی اکنون در بسیاری از رشته های تخصصی در ایران و جهان پیشرو است و مسوولیت سنگینی نیز در حوزه آموزش دارد. این نهاد باید با کمک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رشته ها و تخصص هایی مورد نیاز جامعه را راه اندازی کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان سازمان بازرسی کل کشور و جهاد دانشگاهی با حضور قائم مقام این سازمان و رئیس جهاد دانشگاهی به منظور همکاری های پژوهشی امضاء شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی علم و صنعت گفت: قطار ملی که توسط محققان این جهاد طراحی شده در حال اخذ مجوز و انجام تست های مربوط به مسافرگیری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس جهاد دانشگاهی طی حکمی، حسن محمدی مجد را به عنوان سرپرست این سازمان جامع استانی منصوب کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان قم با بیان اینکه باید خرافات را برای نسل تحصیل کرده تحلیل و تبیین کنیم، گفت: اگر نتوانیم به خوبی موضوع مهدویت را به نسل تحصیل کرده آموزش دهیم قطعا مدیون این نسل خواهیم شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۲    
ایسنا/گلستان رئیس جهاددانشگاهی استان گلستان از برگزاری مرحله فینال مناظرات دانشجویی جهاددانشگاهی در گرگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی گفت: لزوم ایجاد زیرساخت های لازم برای حرکت به سمت اقتصاد مردمی در میان دانشگاهیان، بسط و گسترش فرهنگ قرض الحسنه در میان دانشجویان و دانشگاهیان است که سال ها در جهاددانشگاهی به آن توجه ویژه ای شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۵    
رئیس جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با تأکید بر اهمیت سبک زندگی سالم گفت: با رعایت یک سبک زندگی سالم در ارتباطات اجتماعی، خواب مناسب، دوری و مدیریت استرس، انجام ورزش منظم و تغذیه سالم، می توانیم 70 تا 80 درصد از بروز بیماری ها جلوگیری کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه نمایشگاه جهاددانشگاهی؛ الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت دانش بنیان با ارائه دستاوردهای شاخص حوزه های پزشکی، سلول های بنیادی، فرهنگی، پژوهش و فناوری، آموزش و کارآفرینی، تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان این نهاد انقلابی ظهر امروز شنبه سیزدهم اسفندماه با حضور علیرضا منادی سفیدان ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه معرفی گزیده ای از دستاوردهای حوزه های پژوهش و فناوری، آموزش و کارآفرینی، تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان و فرهنگی جهاد دانشگاهی با حضور علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری و تنی چند از نمایندگان از جمله محمدمهدی مفتح ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان با اشاره به تحلیل مسائل حوزه نماز در استان گفت: براساس این تحلیل، در بحث دینداری، بین زن و مرد تفاوتی وجود نداشته و رابطه بین میزان تاب آوری افراد با دینداری مستقیم است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان در شورای فرهنگی این نهاد بیان کرد: نبض جهاد دانشگاهی کار فرهنگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم گفت: جهاد دانشگاهی، توانسته است هزینه های درمان ناباروری در کشور را کاهش دهد و مراکز این نهاد علمی، مورد اعتماد مراجعه کنندگان داخلی و خارجی است.