دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۱۱:۴۴Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجوی»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۴۰ دقیقه پیش    
به گ زارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان ، با اعلام ابعاد مختلف اولین قرارداد بورسیه با تضمین اشتغال توسط شرکت خصوصی با دانشگاه هرمزگان نمود : این ابتکار دوجانبه (دانشگاه و شرکت بنا گستر کرانه) به مفهوم گذر از آزمون و حرکت به سمت مدل بورسیه برای جذب خواهد بود و می تواند عیب های استخدام مبتنی بر ...
آنا / سینا   ۴۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
محققان مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران موفق به طراحی زخم پوش های نوین ضدباکتریایی طبیعی برای ترمیم زخم های عمیق پوستی با خاصیت بندآورندۀ سریع خونریزی شدند.
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه معارف اسلامی برای نیم سال اول سال تحصیلی 1403 1402 از طریق آزمون ورودی اختصاصی کارشناسی ارشد از میان برادران و خواهران طلبه دانشجو می پذیرد.
آنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دانش آموخته دکتری فیزیک دانشگاه آزاد نجف آباد در تحقیق رساله دکتری خود موفق به طراحی و ساخت میکروکاواک دیود نورگسیل آلی و اخذ گواهی استاندارد نانومقیاس از معاونت علمی ریاست جمهوری شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۲ ساعت پیش    
مراکز قم، شیراز و تحصیلات تکمیلی تهران مجوز جذب دانشجوی خارجی به شیوه مجازی گرفتند. به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان ، دکتر مجتبی سلطانی احمدی رئیس مرکز امور بین الملل دانشگاه در نشست مشترک روسای استانی در سالن شورای ریاست دانشگاه گفت ...
سینا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل از اعزام یک هزار و 500 دانشجوی دانشگاه های این استان به اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
محمدرضا صفدریان دانشجوی پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر نشان برنز ماده سرعت رشته یخ نوردی مسابقات آسیایی را کسب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: دانشگاه علوم پزشکی بابل در آینده نزدیک دانشجوی خارجی جذب می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۵    
دانشجوی فوتبالیست سپیدانی به اردوی تیم ملی فوتبال دانشجویان کشور دعوت شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۸    
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، امیررضا جلیلی دانشجوی رشته پزشکی و دبیر کانون خیریه روزهای مهربانی با اعلام این خبر گفت: مشارکت در امر خیر و انجام امور نیکوکاری، بستری است که همگان داوطلب انجام آن هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون آموزش دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: این دانشگاه در ترم بهمن ماه، میزبان 143 دانشجو جدیدالورود خواهد بود که از این تعداد، رشته پزشکی بیشترین سهم پذیرش دانشجو را دارد.
آنا / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه تلویزیونی شهباز جدیدترین سریال تلویزیون در گونه پلیسی امنیتی است که از هفته آینده روی آنتن می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۵    
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل از اعزام یک هزار و 500 دانشجوی دانشگاه های این استان به اردو های راهیان نور و راهیان پیشرفت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا در سال تحصیلی 1403 - 1402 در مقطع کارشناسی ارشد از میان متقاضیان حائز شرایط دانشجوی بدون کنکور می پذیرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
جانشین بسیج دانشجویی فارس با تأکید بر افزایش سطح آگاهی سیاسی و دینی نسل جوان گفت: دانشجوی انقلابی باید از نظام اسلامی دفاع صریح و بدون تقیه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فنی حرفه ای با بیان اینکه بانک فارغ التحصیلان این دانشگاه در حال تدوین است، گفت: به زودی نیاز سنجی صنایع در دانشگاه فنی و حرفه ای صورت می پذیرد که بر این اساس آموزش فارغ التحصیلان به سمت نیاز بازار و صنعت می رود.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گنبدکاووس گفت: پذیرش دانشجوی پزشکی در یکی از بیمارستان های گنبدکاووس به عنوان یکی از مصوبات سفر استانی دولت به گلستان آغاز شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۰۷    
راضیه فلاح، خبرنگار: معاون فرهنگی در نظام تربیت اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. او می تواند با اعمال سیاست های درست، از یک دانشجوی منفعل اجتماعی، فردی تاثیرگذار پرورش دهد. این امر نیز با هدایت معاونت در ایجاد رابطه با استاد میسر می شود ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۲۵    
شفقنا- سمیر شطورو ، رئیس انجمن صنفی پزشکان تونسی اعلام کرد سالانه 90 درصد از پزشکان فارغ التحصیل شده، تونس را برای کار کردن در خارج از کشور ترک می کنند. ...
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۷    
شبنم مددزاده تنها کسی نیست که در دوران فعالیت دانشجویی متهم به ارتباط با مجاهدین خلق شده است. در دو دهه ی اخیر، چند دانشجوی دیگر نیز به اتهام ارتباط با مجاهدین خلق مجازات شده اند
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل از اعزان 1500 دانشجوی اردبیلی به راهیان نور جنوب کشور خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قم-رئیس دانشگاه قم با تاکید بر ورود جدی دانشگاه قم در حوزه بین الملل بیان داشت: بدنبال آن هستیم تا دانشگاه قم به قطب جذب دانشجویان بین المللی در کشور تبدیل شود.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی از تغییر آئین نامه پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس و اجرای آزمون های صلاحیت بالینی و حرفه ای برای تمامی رشته های علوم پزشکی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل از اعزام یک هزار و 500 دانشجوی دانشگاه های این استان به اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دانشجوی دکتری شیمی تجزیه دانشگاه سمنان در بین پژوهشگران پر استناد یک دهم درصد برتر دنیا در سال 2022 قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل کمیته امداد استان البرزگفت: 9 هزار و 539 نفر دانش آموز و دانشجوی مورد حمایت البرزی از برنامه های فرهنگی، تربیتی و آموزشی کمیته امداد این استان بهره مند می شوند.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
برنامه های نامنظم خواب می تواند بر خلق و خو تأثیر گذاشته و خطر ایجاد علائم افسردگی را افزایش دهد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۱۵    
جلسه سوم سلسله کارگاه های گویندگی و اجرا به همت کانون بیان سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و همکاری رسانه 43 معاونت دانشجویی و دانشکده داروسازی این دانشگاه، در محل دانشکده داروسازی این دانشگاه برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۶:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه تهران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش دانشجو در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد، از طریق آزمون اختصاصی در پردیس های بین الملل و خودگردان کیش، ارس، کاسپین و قشم (خلیج فارس) دانشگاه تهران در نیمسال دوم سال تحصیلی 1402-1401 خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از رکنا، دایانا حکیمی دانشجوی کارگردانی سینما می باشد. او اولین بار در سن 11 سالگی جلوی دروبین رفت و در چند سریال تلویزیونی نقش آفرینی کرده است، هنر در خانواده او غریب نبوده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پذیرش دانشجوی پزشکی در دانشکده علوم پزشکی سراب خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۵    
گرگان- رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اشاره به تحصیل بیش از 40 دانشجوی خارجی در این مرکز دانشگاهی طی سنوات اخیر گفت: 35 دانشجوی خارجی از دانشگاه گرگان فارغ التحصیل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۵    
پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران اعلام کرد: از طریق آزمون اختصاصی در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد نیمسال دوم سال تحصیلی 1402-1401 دانشجو پذیرش می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۲    
جوان دانشجوی گیلانی که در حین یک عملیات در منطقه پیرانشهر با اعضای گروهک تروریستی دمکرات کردستان درگیری شدیدی پیدا کرد و از ناحیه کمر مجروح شد و در 23 دی ماه سال 1365در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه توسط بعثی ها به شهادت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۵    
400 دانشجوی فارغ التحصیل در رشته های مکانیک خودرو، کنترل کیفیت، مونتاژ ، رایانه و برق با مهارت آموزی وارد صنعت خودروسازی بَم شده اند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
متخصصان از جمله پژوهشگران دانشگاه "اوپسالا" سوئد، 3525 دانشجوی شرکت کننده را از هشت دانشگاه استکهلم و اطراف آن انتخاب کردند و از آن ها خواستند به مدت یک سال بین 19 اوت 2019 تا 15 دسامبر 2021 هر سه ماه یک بار پرسشنامه هایی را پر کنند
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۱:۰۴    
دانشجوی شهید محبت علی عودی در وصیت نامه خود آورده است: شما را توصیه به تقوای الهی می کنم که وصیت مقتدایم علی (ع) است و اطاعت از ولایت فقیه که فلسفه ی انقلاب اسلامی است و تحرک شیعه نیز از آن است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یک دانشجوی دانشگاه پرینستون اپلیکیشنی ساخته است که تشخیص می دهد یک مقاله توسط ربات هوش مصنوعی ChatGPT نوشته شده است یا انسان.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه تروریستی داعش در سال 2014 در جریان حمله به مناطق شمالی و غربی عراق و به ویژه استان صلاح الدین 1700 دانشجوی غیرمسلح در پایگاه هوایی اسپایکر را قتل عام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران از اعزام 8 هزار نفر دانش آموز دختر دوره متوسطه خبر داد و گفت: 130 هزار دانشجو از 45 دانشگاه استان تهران برای اعزام به راهیان نور، با توجه به توانایی پشتیبانی دانشگاه ها ثبت نام می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۹    
یک دانشجوی دختر در دانشگاه پاری سیته هنگام خروج از آسانسور با سلاح سرد مورد حمله قرار گرفت. این دانشجو از این اقدام به شدت شوکه شده است.
ایستگاه آی تی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
لنوو به تازگی تعدادی لپ تاپ جدید را برای مشتریان دانش آموز و دانشجوی خود عرضه کرده است. در میان نسخه های جدید، این شرکت همچنین از مدل های کروم بوک جدیدی رونمایی کرده که “آموزش هوشمندانه تر” و تجربه بهتری را هنگام یادگیری ارائه می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های مراکشی گزارش دادند، سباستین رائو، دانشجوی 21 ساله فرانسوی که به حملات سایبری به بیش از 60 کمپانی متهم شده، از مراکش به آمریکا مسترد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
پلیس هند چند دانشجوی دانشگاه اسلامی جامعه میلیا را به خاطر تماشای یک مستند بازداشت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دانشگاه تهران برای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته (بدون آزمون - استعداد درخشان) سال تحصیلی 1403-1402 فراخوان داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
در این مطالعه که اوایل این ماه در مجله JAMA منتشر شد، این مسئله ارزیابی شد که آیا دانش آموزانی که کارها را به تعویق می اندازند از نظر سلامت روانی و جسمی بیشتر در معرض خطرند یا خیر. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فوزیه 17 ساله نزدیک به یک ماه است که در کابل مخفیانه زندگی می کند. این دانشجوی سال اول پزشکی در یک تماس ویدیویی از کابل، به روزنامه ال پائیس گفت که در 29 سنبله ناگهان به بهانه یک امتحان به دانشگاه خواسته شد. زمانی که او فقط زنان جوان و طالبان را در آنجا دید، متوجه شد که این یک دام بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد آمل گفت: از ابتدای سال تا پایان آذرماه 850 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت این نهاد از خدمات فرهنگی و آموزشی بهره مند شدند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۱۹    
گیتی آنلاین - کرمانشاه - معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این دانشگاه هزار و 754 دانشجوی خوابگاهی دارد که در 11 مجتمع خوابگاهی این دانشگاه ساکن هستند.