دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۳:۱۷Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه های دولتی»

مدیر خدمات آموزشی دانشگاه خوارزمی از کنترل وزارت علوم روی ظرفیت دانشگاه های دولتی به منظور تعداد دانشجویان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی نخبگان خراسان رضوی گفت: اگر من به عنوان دانشگاه، به پول نفت وابسته باشم رسالتم را فراموش خواهم کرد و یکی از رسالت های مهم من این است که افرادی را تربیت کنم که مسائل جامعه را حل کنند. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
چند هزار عضو هیئت علمی و کارمند دانشگاه آزاد در نامه ای به علی اکبر ولایتی خواستار برابری حقوق شان با دانشگاه های دولتی شده اند. به گزارش دریافتی انصاف نیوز، متن کامل این بیانیه در پی می آید: به نام خدا ریاست محترم هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر علی اکبر ولایتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: درخواست ما این است که دانشگاه های دولتی که خوابگاه دارند و تعداد دانشجویان و اساتید آن از 300-400 هزار نفر تجاوز نمی کند، در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سوزنچی با اشاره به اینکه این طرح مبتنی بر آسیب شناسی نوشته شده است، تاکید کرد: کنکور قابل حذف شدن نیست، تعداد صندلی هایی که برای دانشگاه های دولتی و آزاد داریم 80 هزار صندلی است این در حالیست که بیش از یک میلیون متقاضی داریم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری: در حال حاضر اولویت حضور فیزیکی در دانشگاه ها به منظور فراگرفتن مباحث آموزشی در دانشگاه های دولتی و دانشگاه آزاد برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی یعنی ارشد و دکتری است.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سرپرست سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه دانشجویان در محل سکونت خود واکسن کرونا دریافت می کنند، گفت: ملاک اولویت تزریق واکسن به دانشجویان، مقطع تحصیلی و سال ورود است و دانشجویانی که واکسن دریافت کنند در خوابگاه اسکان می یابند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۴    
اطلاع از شیوه برگزاری کنکور 1400 برای تمام کسانی که از بهمن ماه سال گذشته برای شرکت در این آزمون داوطلب شده اند حائز اهمیت ویژه است. این داوطلبان اعم از کسانی که قصد قبولی در دانشگاه های دولتی و کسانی که قصد تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه های آزاد کشور را دارند بایستی از مسائلی چون زمان برگزاری ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان از بارگذاری سوابق تحصیلی دانش آموختگان در سامانه سجاد خبر داد و گفت: با توجه عمومی شدن الصاق کد صحت QR Code به زودی همه دانشگاه های دولتی نیز به این سامانه می پیوندند بر این اساس بررسی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس از تدوین پیشنهادی در خصوص رابطه آموزشی دانشگاه های آزاد و دولتی خبر داد و گفت: بر اساس این طرح پیشنهادی که به زودی تقدیم کمیسیون آموزش خواهد شد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۴    
پژوهشگر برتر جشنواره فرهیختگان گفت: پژوهشگران در دانشگاه های دولتی دغدغه مالی ندارند و می توانند با جدیت بیشتری تحقیقات را دنبال کنند. این تفاوت ها اختلاف و دلسردی برای اساتید دانشگاه آزاد ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت که اصلاح اساسنامه و همسان سازی حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد با دانشگاه های دولتی را پیگیری خواهد کرد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۳۱    
برچسب ها بهترین دانشگاههای ترکیه تحصیل در ترکیه برچسب ها
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۴    
تحصیل در دانشگاه های دولتی ایتالیا این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند تا از بورسیه های دولتی استفاده کنند و هزینه ای برای تحصیل نپردازند. این موضوع به دانشجویان در تأمین هزینه های زندگی و تحصیل در ایتالیا کمک فراوانی خواهد کرد ...
طهرانچی به افزایش صددرصدی حقوق اعضای هیأت علمی در دانشگاه های دولتی اشاره کرد و گفت: زمانی که درباره افزایش دوبرابری حقوق در دانشگاه های دولتی سؤال می شود ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۸    
شخصی که قصد ورود به یکی از دانشگاه های دولتی در رشته دلخواه خود را دارد نیاز به یادگیری بیشتر و استفاده از کتاب های کمک آموزشی مفید دارد از این رو در فکر خرید کتاب کمک درسی می افتد تا بتواند در کنکور سراسری قبول شود.
برترین خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش برترین خبر ، دومین نشست تخصصی کمیسیون علوم، تحقیقات و فناوری اتحادیه دانشگاه های دولتی حاشیه دریای مازندران(کاسپین) در روزهای پنج شنبه و جمعه ششم و هفتم خرداد 1400 به میزبانی دانشگاه دولتی آستراخان کشور فدراتیو روسیه برگزار گردید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
صندوق رفاه دانشجویان ضمن تسهیل در ضمانت وام برای مددجویان کمیته امداد، به دانشجویان مورد حمایت شهریه پرداز در دانشگاه های دولتی شبانه، آزاد اسلامی، پیام نور، غیر انتفائی و علمی کاربردی وام پرداخت می کند.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۶    
دومین نشست تخصصی کمیسیون علوم، تحقیقات و فناوری اتحادیه دانشگاه های دولتی حاشیه دریای خزر با حضور انستیتو تحقیقات بین المللی ماهیان خاویاری برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه از بین دانشجویان و دانش آموختگان ممتاز دوره کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی برای نیم سال اول تحصیلی 1401-1400 دانشجوی دکتری می پذیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از استادان و کارکنان دانشگاه های آزاد خوزستان در تجمع اعتراضی خواستار همسان سازی حقوق خود با کارکنان و استادان دانشگاه های دولتی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس جهاد دانشگاهی: توجه به مسائل زیرنظام غیردولتی آموزش عالی، باید بیش از پیش مورد عنایت وزارت علوم قرار گیرد و این وزارتخانه نباید به وزارت علوم دانشگاه های دولتی تبدیل شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۰    
در شرایط سخت اقتصادی و اپیدمی بیماری کرونا که دانشگاه های دولتی سعی در تسهیل امور دفاع دانشجویان خود دارند (همچون معافیت از نمره زبان، چاپ تنها یک مقاله و دفاع داخلی) ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- آخرین آمارهای سال 99 موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نشان می دهد که 58.9 درصد اعضای هیأت علمی معادل 50 هزار و 797 نفر در دانشگاه های دولتی و 41.1 درصد معادل 35 هزار و 462 نفر در دانشگاه های غیردولتی تدریس می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: وزارت علوم فقط تبدیل به وزارت علوم دانشگاه های دولتی تبدیل شده ما به این امر معترض هستیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فراخوان ثبت نام سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا یوسفی با بیان اینکه پژوهشگران در دانشگاه های دولتی از بودجه های مناسب دولتی برای پژوهش برخوردار بوده و اساتید آن دارای گرنت پژوهشی هستند، گفت: در دانشگاه آزاد پژوهش و مطالعات با هزینه شخصی استاد و یا دانشجو ها انجام می گیرد و متاسفانه بار سنگین آن به طور کامل برعهده پژوهشگر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بر اساس ابلاغ های رسمی، سطح بندی دانشگاه های دولتی لغوشده است و استفاده از این دسته بندی به هر منظور در هر موضوعی از نظر وزارت علوم اعتبار قانونی ندارد.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۱    
اعتبار علمی دانشگاه های خصوصی ترکیه همچون دانشگاه های دولتی آن بسیار بالا می باشد. از 200 دانشگاه موجود در این کشور 120 دانشگاه دولتی و مابقی خصوصی هستند. تحصیل در دانشگاه های دولتی بسیار ارزان بوده اما جهت تحصیل در دانشگاه های خصوصی باید هزینه های بالایی پرداخت کرد ...
تلنگر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۷    
شرایط تحصیل دانشجویان در دانشگاه های دولتی و بین المللی متفاوت است شهریه دانشگاه های دولتی بسیار کمتر از دانشگاه های بین المللی می باشد و دانشجویان می توانند به زبان های انگلیسی و یا ترکی در دانشگاه های خصوصی و دولتی در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ثبت نام مهمانی و انتقال دانشجویان در سال تحصیلی 1401-1400 از امروز در سامانه سجاد آغاز شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش برای همسان سازی پرداختی با دانشگاه های دولتی از طریق حل مشکل مسکن کارکنان خبرداد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۰    
وجود یک دبیرستان غیرانتفاعی در خط مرزی مشهد و شاندیز محلی شده برای تجمع فرزندان افراد متمولی که با کمترین تلاش و کسب سهمیه ای خاص از سد کنکور عبور کرده و پشت میز دانشگاه های دولتی و غیردولتی بنشینند .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۲    
از آنجایی که انتخاب رشته کنکور دکتری 1400 دانشگاه آزاد به صورت جداگانه از دانشگاه های دولتی سراسر کشور برگزار می شود، به چگونگی ثبت این انتخاب ها پرداختیم.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سختی راه و کوهستان را به جان خرید تا به جاده آرزوهایش نزدیک شود. با پشتکار و زحمت، نردبان ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد. در کنار کولبری، تحصیلات دانشگاهی خود را به اتمام رساند، اما آرزوهایش مانند ستاره دنباله دار ادامه داشت تا جایی که دانشجوی ارشد عمران در یکی از دانشگاه های دولتی است. ...
سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور از اول اردیبهشت ماه سال 1400 در همه دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور از اول اردیبهشت ماه سال 1400 در همه دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز می شود.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۷    
استادان دانشگاه آزاد اسلامی یک و نیم برابراستادان دانشگاهای دولتی تدریس موظف هفتگی دارند اما دریافتی حقوق ماهانه استادان دانشگاه آزاد اسلامی ، کمتر از حقوق استادان دانشگاهها ی دولتی است.
وبینار وضعیت آموزش زبان فارسی در قرقیزستان؛ مشکلات و راهکارها (26 فروردین ماه) با حضور اساتید دانشگاه های دولتی بیشکک، اوش و اسلاویانی قرقیزستان و علامه طباطبایی برگزار می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی سهند تبریز از بین فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی با مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از در رشته های مدیریت منابع انسانی و حقوق دعوت به همکاری می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی بر اساس رتبه بندی و ارزیابی دانشگاه های دولتی که تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1399-1398 و از سوی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) اعلام شد، دانشگاه صنعتی سهند، در جمع دانشگاه های برتر کشور قرار گرفت.
دکتر محمد جواد دهقانی،رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در نشست مجازی روسای دانشگاه ها و موسسات پژوهشی ،گزارش نتایج رتبه بندی دانشگاه های دولتی وموسسات پژوهشی را ارائه کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، طبق اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، رتبه بندی و ارزیابی دانشگاه های دولتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1399-1398، دانشگاه تبریز بر اساس این رتبه بندی همچنان در جمع برترین دانشگاه های کشور قرار گرفته است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۱    
کشور ترکیه به دلیل همسایگی همزمان با اروپا و آسیا در سالهای اخیر پیشرفتهای چشمگیری داشته است از جمله این پیشرفت ها می توان به تاسیس دانشگاه های دولتی و خصوصی بین المللی اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: در آخرین رتبه بندی و ارزیابی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) دانشگاه های دولتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1399-1398، دانشگاه شهید چمران اهواز جزو 10 دانشگاه برتر کشور قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - دانشگاه های اصفهان در جدیدترین رتبه بندی داخلی دانشگاه های دولتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال تحصیلی 1399-1398 در جایگاه های برتر قرار گرفتند.
از سوی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، رتبه بندی و ارزیابی دانشگاه های دولتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1399-1398 اعلام شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام کرد با استناد به آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری و مصوبات داخلی از میان دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال آخر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی بر اساس یک سری شرایط خاص دانشجو می پذیرد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آمار ها نشان می دهد که برعکس آن چیزی که طرفداران آموزش عالی رایگان ادعا می کنند، این دانشگاه های دولتی هستند که بالاترین آمار فرار مغز ها را به خود اختصاص می دهند و دلیل آن هم کیفیت بالاتر این دانشگاه ها و بالا بودن شانس پذیرش دانشجویان آن ها از سوی دانشگاه های کشور های توسعه یافته است.