دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۸:۴۴May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه های دولتی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بر اساس ابلاغ های رسمی، سطح بندی دانشگاه های دولتی لغوشده است و استفاده از این دسته بندی به هر منظور در هر موضوعی از نظر وزارت علوم اعتبار قانونی ندارد.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۱    
اعتبار علمی دانشگاه های خصوصی ترکیه همچون دانشگاه های دولتی آن بسیار بالا می باشد. از 200 دانشگاه موجود در این کشور 120 دانشگاه دولتی و مابقی خصوصی هستند. تحصیل در دانشگاه های دولتی بسیار ارزان بوده اما جهت تحصیل در دانشگاه های خصوصی باید هزینه های بالایی پرداخت کرد ...
تلنگر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۷    
شرایط تحصیل دانشجویان در دانشگاه های دولتی و بین المللی متفاوت است شهریه دانشگاه های دولتی بسیار کمتر از دانشگاه های بین المللی می باشد و دانشجویان می توانند به زبان های انگلیسی و یا ترکی در دانشگاه های خصوصی و دولتی در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ثبت نام مهمانی و انتقال دانشجویان در سال تحصیلی 1401-1400 از امروز در سامانه سجاد آغاز شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش برای همسان سازی پرداختی با دانشگاه های دولتی از طریق حل مشکل مسکن کارکنان خبرداد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۰    
وجود یک دبیرستان غیرانتفاعی در خط مرزی مشهد و شاندیز محلی شده برای تجمع فرزندان افراد متمولی که با کمترین تلاش و کسب سهمیه ای خاص از سد کنکور عبور کرده و پشت میز دانشگاه های دولتی و غیردولتی بنشینند .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۲    
از آنجایی که انتخاب رشته کنکور دکتری 1400 دانشگاه آزاد به صورت جداگانه از دانشگاه های دولتی سراسر کشور برگزار می شود، به چگونگی ثبت این انتخاب ها پرداختیم.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سختی راه و کوهستان را به جان خرید تا به جاده آرزوهایش نزدیک شود. با پشتکار و زحمت، نردبان ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد. در کنار کولبری، تحصیلات دانشگاهی خود را به اتمام رساند، اما آرزوهایش مانند ستاره دنباله دار ادامه داشت تا جایی که دانشجوی ارشد عمران در یکی از دانشگاه های دولتی است. ...
سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور از اول اردیبهشت ماه سال 1400 در همه دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور از اول اردیبهشت ماه سال 1400 در همه دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز می شود.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۷    
استادان دانشگاه آزاد اسلامی یک و نیم برابراستادان دانشگاهای دولتی تدریس موظف هفتگی دارند اما دریافتی حقوق ماهانه استادان دانشگاه آزاد اسلامی ، کمتر از حقوق استادان دانشگاهها ی دولتی است.
وبینار وضعیت آموزش زبان فارسی در قرقیزستان؛ مشکلات و راهکارها (26 فروردین ماه) با حضور اساتید دانشگاه های دولتی بیشکک، اوش و اسلاویانی قرقیزستان و علامه طباطبایی برگزار می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی سهند تبریز از بین فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی با مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از در رشته های مدیریت منابع انسانی و حقوق دعوت به همکاری می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی بر اساس رتبه بندی و ارزیابی دانشگاه های دولتی که تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1399-1398 و از سوی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) اعلام شد، دانشگاه صنعتی سهند، در جمع دانشگاه های برتر کشور قرار گرفت.
دکتر محمد جواد دهقانی،رئیس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در نشست مجازی روسای دانشگاه ها و موسسات پژوهشی ،گزارش نتایج رتبه بندی دانشگاه های دولتی وموسسات پژوهشی را ارائه کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، طبق اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، رتبه بندی و ارزیابی دانشگاه های دولتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1399-1398، دانشگاه تبریز بر اساس این رتبه بندی همچنان در جمع برترین دانشگاه های کشور قرار گرفته است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۱    
کشور ترکیه به دلیل همسایگی همزمان با اروپا و آسیا در سالهای اخیر پیشرفتهای چشمگیری داشته است از جمله این پیشرفت ها می توان به تاسیس دانشگاه های دولتی و خصوصی بین المللی اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: در آخرین رتبه بندی و ارزیابی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) دانشگاه های دولتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1399-1398، دانشگاه شهید چمران اهواز جزو 10 دانشگاه برتر کشور قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - دانشگاه های اصفهان در جدیدترین رتبه بندی داخلی دانشگاه های دولتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال تحصیلی 1399-1398 در جایگاه های برتر قرار گرفتند.
از سوی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، رتبه بندی و ارزیابی دانشگاه های دولتی تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1399-1398 اعلام شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام کرد با استناد به آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری و مصوبات داخلی از میان دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال آخر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی بر اساس یک سری شرایط خاص دانشجو می پذیرد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آمار ها نشان می دهد که برعکس آن چیزی که طرفداران آموزش عالی رایگان ادعا می کنند، این دانشگاه های دولتی هستند که بالاترین آمار فرار مغز ها را به خود اختصاص می دهند و دلیل آن هم کیفیت بالاتر این دانشگاه ها و بالا بودن شانس پذیرش دانشجویان آن ها از سوی دانشگاه های کشور های توسعه یافته است.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۱:۵۲    
رئیس دانشگاه نبی اکرم(ص) گفت: در طول مدت 25 سال فعالیت دانشگاه نبی اکرم(ص)، بیش از 12هزار نفر از دانشجویان فارغ التحصیل شده اند.
روزنامه هموطن سلام   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۰:۳۴    
رشته پزشکی علاوه بر دانشگاه های دولتی در بعضی از دانشگاه های خصوصی نیز موجود است اما پذیرش در این دانشگاه ها نیز نیازمند کسب نمرات بالا می باشد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با آیت الله نوری همدانی گفت: دانشگاه آزاد در حوزه پزشکی قدمتی بیشتر نسبت به دانشگاه های دولتی دارد؛ اما متاسفانه تا حدودی در این حوزه عقب مانده بود که با تاسیس دانشکده پزشکی در قم به دنبال جبران این عقب افتادگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر علوم از اعلام نتیجه رتبه بندی دانشگاه ها در هفته جاری خبر داد و گفت: به طور موکد اعلام می کنم که سطح بندی دانشگاه های دولتی ملغی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی درباره عدم کارکرد پژوهش های دانشگاه ها در مسیر نیازهای کشور گفت: دولت مرتب به سازمان ها و حتی به دانشگاه های دولتی بودجه می دهد، ولی این بودجه ها در مسیر نیازهای پژوهشی کشور نیستند.
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش حدودا 12 هزار داوطلب در آزمون دکتری سال 1400 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خبر داد. دکتر ابراهیم خدایی ضمن بیان این مطلب به ظرفیت پذیرش داوطلب در آزمون دکتری سال 1400 دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی خبر داد و اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در کردستان گفت: امسال 2 هزار و 537 داوطلب کردستانی در کنکور سراسری دکتری دانشگاه های دولتی شرکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: ظرفیت پذیرش کنکور دکتری 1400 هنوز نهایی نشده است اما پیش بینی می شود حدود 12 هزار نفر از شرکت کنندگان این آزمون در دانشگاه های دولتی پذیرش شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه 1400 با اختصاص اعتبار 50 میلیارد تومان به دانشجویان دکتری دانشگاه های دولتی موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس دولت را موظف کردند تا سقف 50 میلیارد تومان به صورت ماهانه و در قالب پژوهانه به دانشجویان روزانه دکتری دانشگاه های دولتی پرداخت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مشاور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم شروط و نحوه جذب پژوهشگران پسادکتری در دانشگاه های دولتی را تشریح کرد و گفت: برای بیمه این پژوهشگران در حال طراحی برنامه ای با مجلس و وزارت کار هستیم.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۰    
رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاداسلامی واحد علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه در دوره رکود تشکل ها به سر می بریم گفت: این رکود هم در دانشگاه های دولتی و هم دانشگاه آزاد وجود دارد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۳۷    
دبیر انجمن علمی دانشجویی فلسفه و حکمت اسلامی دانشگاه الزهرا (س) گفت: وزارت علوم زمینه ارتباط انجمن های علمی دانشگاه های دولتی با غیردولتی را فراهم کند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: الحاق 21 تا 22 موسسه دولتی به دانشگاه های بزرگ تر در شورای گسترش آموزش عالی این وزارتخانه به تصویب رسید. پیشتر نیز حدود 10 موسسه دولتی به دانشگاه های بزرگ تر الحاق شده بودند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهد در خیلی از رشته های دانشگاه های دولتی و خصوصاً دانشگاه های برتر، تقاضای داوطلبان از تعداد ظرفیت پذیرش به مراتب بیشتر است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت کمک هزینه تحصیلی تشویقی به 2 هزار و 100 دانشجوی تحت پوشش بهزیستی که در دانشگاه های دولتی تحصیل می کنند، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عصرامروز نفرات برتر کنکور که در رشته های پزشکی وقبول شدگان دانشگاه های دولتی باحضور معاون آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان و امام جمعه مهربان تجلیل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای آموزش ها را بر پایه دروس مهارتی ارائه می دهد که دانشگاه های دولتی هم بر روی این موضوع تمرکز کرده و به سمت کارآفرینی در حال حرکت هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه کوثر بجنورد گفت: برای نخستین بار در میان دانشگاه های دولتی خراسان شمالی با صدور مجوز مجله علمی تخصصی از سوی دانشگاه کوثر موافقت شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۷    
یکی از رسانه های رسمی کشور در حالی از دومینویی شدن مطالبات همسان سازی حقوق در دولت ابراز نگرانی کرده است که همزمان از همین مطالبات در دانشگاه آزاد اسلامی بدون ریالی دریافتی از دولت، حمایت می کند!
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی با اشاره به اینکه موضوع همسان سازی حقوق وزارتین سیاسی است، گفت: بسیاری از دانشگاه های دولتی اضافه کارها را قطع کرده و فقط توان پرداخت حقوق را دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد عصر امروز در اعتراض به عدم همسان سازی حقوق با دانشگاه های دولتی و ساماندهی شخصیت حقوقی این دانشگاه مقابل سازمان مرکزی تجمع کردند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ دکتر احمد محقر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه سرانه جمعیت دانشجویی در کشور حدود نیم درصد است اظهار داشت: این سرانه در استان کمتر از این میزان است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۰:۱۲    
براساس یک رأی دیوان عدالت اداری حقوق دانشگاه های دولتی تا حدودی کاهش می یابد چراکه سقف حقوق شامل حال اعضای هیئت علمی دانشگاه ها می شود.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر بیژن عبدالکریمی- دانشیار گروه فلسفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال می گوید: به هر حال نکته اصلی ما این است که خیلی از اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد از خیلی از حقوقی که همتایان ها در دانشگاه های دولتی دارند، محروم هستند ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد، طی تجمعی که اخیرا در مقابل مجلس داشتند، خواستار هم طرازی حقوق و مزایا اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه آزاد با دانشگاه های دولتی شدند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/سمنان معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در دانشگاه سمنان گفت: استان سمنان رشد بسیار خوبی در حوزه اموزش عالی دولتی غیرپزشکی در کشور داشته به طوری که مجموع ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه های دولتی استان سمنان به نسبت جمعیت بالاترین در کشور بوده است.