دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۳:۵۹Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانه های بهداشت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۷    
با متصل شدن اینترنت در روستا های کشته گان و حق آباد سراوان مشکل ثبت و ارجاع نسخ دارویی چهار هزار نفر، مردم تحت پوشش خانه های بهداشت این مناطق رفع شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۲    
داور ملی جشنواره خانه های بهداشت کارگری و کارفرمای سلامت محور ملی، از برگزیدگان استان گیلان در بخش های مذکور، بازدید کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، در راستای برنامه های تبیین شده از سوی وزارت متبوع با موضوع بررسی وضعیت شرکتهای مشمول راه اندازی خانه های بهداشت کارگری بازدیدی از شرکت های فولاد آناهیتا گیلان و کیمیا سرام اوراسیا با حضور نماینده این اداره کل ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۱    
داوران ملی جشنواره خانه های بهداشت کارگری و کارفرمای سلامت محور ملی، از برگزیدگان استان یزد در این بخش های مذکور، بازدید کردند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به منظور رونق کسب کار در حوزه اکوسیستم شناختی و با هدف کمک به تجهیز مراکزدرمانی و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت و توسعه زیرساخت، پاویون ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران فعالیت خود را آغاز می کند. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مشهد، در نظر دارد جهت خانه های بهداشت تحت پوشش مراکز خدمات جامع سلامت روستائی مورد نیاز خود، افراد واجد شرایط در شغل بهورز را جذب نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۷:۰۲    
ساخت خانه های بهداشت محله دهنو شهر گله دار و روستای کارون شهرستان مُهر آغاز شد.
کلام تازه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان چناران در اطلاعیه ای اعلام کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان چناران در نظر دارد، جهت خانه های بهداشت روستای حکیم آباد (بهورز زن)، سرک (بهورز زن)، خیرآباد (بهورز زن)، کمبلان (بهورز زن)، گاش (بهورز زن) ...
جلسه آموزشی ارزیابی عملکرد مسئولین خانه های بهداشت کارگری و میزان رضایتمندی کارکنان واحد از عملکرد خانه بهداشت ویژه 32 واحد اقتصادی منتخب استان در برگزار شد.
خلخالیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خلخال در نظر دارد تعداد 18 نفراز افراد واجد شرایط به صورت قرارداد کار معین ( تبصره 3) از طریق آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه) و گزینش برای شغل بهورزی در مناطق روستایی بکارگیری نماید. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت: 10 قلم داروی طب سنتی به زودی در خانه های بهداشت و مراکز جامع سلامت در لیست دارو های تجویزی پزشکان این مراکز قرار می گیرد.
مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت از آموزش آموزه های طب ایرانی به مراقبین سلامت در مراکز جامع سلامت خبر داد و افزود: هر فردی که امروز به خانه های بهداشت و مراکز جامع سلامت در شهر و روستا مراجعه کند، یک شناسنامه سبک زندگی برای او تهیه شده و آموزش های سبک زندگی سالم را دریافت می کند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۳    
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در سفری یک روزه از امکانات و ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی همدان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز بر اهمیت نظارت مستمر بر فعالیت های مراکز بهداشتی و خانه های بهداشت استان فارس تأکید کرد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
خانوارهای مشمول این طرح توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شناسایی می شوند. اگر پس از معاینه کودک در خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی درمانی مشخص شود کودک رشد استاندارد ندارد به وزارت تعاون معرفی می شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۲    
شورای هماهنگی خدمات بهداشتی اولیه به بیمه شدگان استان اسامی خانه های بهداشت کارگری نمونه و کارفرمایان سلامت محور برتر استان در سال 1402 را اعلام کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: تعداد خانه های بهداشت کارگری در این دولت به 2/5 برابر افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۸    
همزمان با دهه کرامت ساخت خانه های بهداشت روستا های چاه شرف و میرملکی بخش وراوی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: علوم پزشکی و خانه های بهداشت با اجرای طرح نفس از سقط جنین جلوگیری و خانواده ها را به سمت فرزندآوری تشویق کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
طبق آمارها بیش از 3000 مرکز و خانه بهداشت کارگری در دولت سیزدهم در راستای ارتقای سطح سلامت و بهداشت کارگران راه اندازی شده و در سطح استان تهران نیز راه اندازی خانه های بهداشت کارگری و ایستگاه های بهگر از رشد 47 درصدی در مقایسه با دوره های گذشته برخوردار بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- تعداد 140 دستگاه موتورسیکلت ناوگان موتوری خانه های بهداشت استان فارس در آیینی با حضور مسولان استانی رونمایی شده و به چرخه خدمات سلامت در استان پیوست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۲    
کرمان - ایرنا - خدمات رایگان سطح یک دندانپزشکی در مراکز بهداشت در حالی به مردم ارائه می شود که بسیاری از اقشار جامعه از آن مطلع نیستند و این درحالی است که خدمات سطح 2 نیز برای برخی اقشار به صورت رایگان ارائه می شود و تعرفه ها نیز برای سایر شهروندان دولتی است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۱:۴۸    
در حالی که بنا به آمار رسمی طی سال گذشته 16 پزشک خودکشی کرده و طبق آمار غیررسمی که امسال مطرح شده از ابتدای سال تاکنون هر 10 روز یک پزشک خودکشی کرده است باز هم وزیر بهداشت و درمان در ملاقات چهره به چهره نمایندگان اقشار مردم بدون اشاره به هرگونه مشکل و کمبودی در حوزه بهداشت و درمان درباره موفقیت های ...
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: با افتتاح و بهره برداری از خانه بهداشت کارگری در شرکت زیست تخمیر واقع در پارک علم و فناوری شهرستان پردیس تعداد خانه های بهداشت کارگری در استان تهران به 1094 خانه بهداشت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاسیس خانه های بهداشت کارگری در واحدهای تولیدی در سال گذشته به 145 واحد رسید که نسبت به سال پیش از آن رشد 7 درصدی داشت.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۱    
جلسه آموزشی به مناسبت روز جهانی آسم و فشارخون برای بهورزان خانه های بهداشت شبکه بهداشت اسلامشهر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۸    
ایسنا/زنجان فرماندار زنجان گفت: با وجود خانه های بهداشت مجهز، می توانیم از تحمیل بسیاری از هزینه های جانبی به بیماران و نیز جامعه پیشگیری کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۰    
بوشهر- بخشدار سعدآباد گفت: دهیاران بخش سعد آباد در تدوین بودجه سالانه موضوع کمک به خانه های بهداشت را یکی از اولویت های خود قرار داده و از هیچ کوششی با در نظر گرفتن قانون دریغ نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم گفت: مردم بزرگ ترین جزیره ایرانی خلیج فارس در هفته سلامت می توانند با مراجعه به خانه های بهداشت و مراکز جامع سلامت شهری و روستایی در سرتاسر این جزیره میزان سلامتی خود را به صورت رایگان کنترل کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس گروه بیماری های غیرواگیر دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در ایام هفته سلامت، غربالگری سرطان های روده بزرگ، پستان و دهانه رحم برای گروه های سنی هدف در پایگاه های سلامت و مراکز و خانه های بهداشت انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان "خوشاب" گفت: 42 هزار نفر پارسال از خدمات بهداشتی و درمانی مراکز خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت این شهرستان خراسان رضوی بهره بردند.
خانه های بهداشت چشمه نادی و رشمه شهرستان گرمسار در استان سمنان توسط معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
خانه های بهداشت چشمه نادی و رشمه شهرستان گرمسار با حضور دکتر فرشیدی معاون بهداشتی وزریر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور افتتاح شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۷    
این بازدید در راستای برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی تجلیل از منتخبین ملی خانه های بهداشت کارگری برتر و کارفرمایان سلامت محور صورت گرفت.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۲    
دکتر عبدالجبار ذاکری افزود : در این ایام 2هزار و 777خدمت جهت مراقبت بیماران دیابت و فشارخونی توسط بهورز و یا مراقب سلامت در خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی ودرمانی و 535خدمت جهت مراقبت بیماران مبتلا به دیابت و فشارخون توسط پزشکان و همچنین تعداد هزارو 49خدمت خطر سنجی جهت پیشگیری از سکته های قلبی و ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع محلی می گویند بسیاری از خانه های بهداشت روستایی در منطقه بلوچستان قابلیت ارائهٔ خدمات ندارند
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۳    
در این جلسه دکتر جاودان رئیس دانشگاه بهورزان را پیشگامان خط سلامت در مناطق روستایی بر شمرد و در راستای تاکید بر اهمیت جایگاه بهورزان ابراز داشت: یک بهورز خوب در روستا می تواند نقش یک مدیر، پزشک ، معلم ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۲    
آیین تجلیل از کارفرمایان سلامت محور، خانه های بهداشت کار و ایستگاه های بهگر برتر استان خوزستان با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان برگزار شد
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۱    
کارشناس واحد گسترش مرکز بهداشت جنوب تهران از اهدای هدیه به بهورزان شاغل و بازنشسته خانه های بهداشت خبر داد.
هورگان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۲    
دانشگاه علوم پزشکی شیراز شهرستان نی ریز جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در قالب استخدام قراردادی در خانه های بهداشت روستائی شهرستان نی ریز در نظر دارد تعداد سه نفر بهورز (یک نفرمرد و دو نفر زن) از طریق آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه) و گزینش برای شغل بهورزی در روستای شهرک وزیره (بهورز مرد) و روستا ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت کشورمان و قائم مقام وزیر بهداشت عراق در حاشیه برگزاری نخستین اجلاس بین المللی پوشش همگانی سلامت، دیدار و بر گسترش همکاری های دوکشور در حوزه سلامت تاکید کردند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کار و رفاه: خانواده های دهک یک تا هفت با کودکان 6 ماهه تا 5 ساله به خانه های بهداشت مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان در سال جاری از توزیع 90 هزار وارنیش فلوراید در بین مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه ها و خانه های بهداشت استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام از مناسب سازی مسکن 845 معلول در مناطق مرکزی کشور توسط این بنیاد خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
با اعتباری بالغ بر 60میلیارد ریال 4خانه بهداشت در خرمشهر بهسازی، خریداری و تجهیز شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در راستای تجهیزونوسازی ناوگان حمل ونقل مراکز بهداشتی به خصوص خانه های بهداشت سراسر استان جهت ارائه خدمات رسانی مطلوب تر به مردم100 دستگاه موتور سیکلت ویژه بهورزان دانشگاه علوم پزشکی لرستان وارد دانشگاه علوم پزشکی لرستان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح تکمیلی واکسیناسیون فلج اطفال ویژه اتباع خارجی در مراکز و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت قم اجرا می شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر، گروه استان ها: جلسه هم اندیشی نمایندگان شهرستان ها در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد که در این جلسه نمایندگان شوراها مطالبات مردم شهر و روستاهای شهرستان خود را در خصوص حوزه بهداشت و درمان اعلام کردند. ...