دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۲۱:۴۵Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانه های بهداشت»

ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: واکسیناسیون کرونا در همه مراکز جامع سلامت شهری و خانه های بهداشت روستایی استان زنجان انجام می شود.
اوشیدا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ، هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل بیان کرد: این خانه بهداشت با 100 متر زیر بنا توسط خیر سلامت ساخته شد و به 1401 نفر ساکن روستای دلارامی و دو روستای همجوار خدمات رسانی صورت می گیرد. ...
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۲:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: بیانیه شماره 2 وزارت کشور درباره نتایج اولیه تحقیقات از مسایل پیش آمده در برخی از مدارس کشور، منتشر شد. در متن این بیانیه آمده است: ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۱    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان مانه و سملقان از نوسازی زنجیره سرما و فعال سازی سیستم هوشمند نگهداری واکسن در مراکز خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت این شهرستان با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال خبر داد.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان از انتخاب و معرفی خانه بهداشت کارگری برتر و کارفرمای سلامت محور استان طبق ماده 147 قانون کار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: در تلاش هستیم خدمات عمومی همچون خانه های بهداشت را به پارک ها بیاوریم، این همان مولدسازی است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۰    
بازدید معاون اجتماعی اداره کل کار استان با حضور جانشین ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و رئیس اداره امور اجتماعی اداره کل از معدن زرکوه کردستان در شهرستان قروه
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تقاضای کارفرمایان در جهت ارتقاء سلامت جسمی و روانی نیروی کار ماهر و ایجاد محیط های به دور از آسیب های اجتماعی گفت: با تأسیس خانه های بهداشت هم زمان، منافع کارگران و کارفرمایان تأمین می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به هفته ملی سلامت مردان که از تاریخ یکم الی هفتم اسفند ماه است گفت: هفته سلامت مردان درسال جاری به اطلاع رسانی ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۷    
در راستای اجرای طرح همیار کارکنان و کانون یاریگران زندگی و توانمندسازی کارشناسان بهداشت حرفه ای بنگاههای اقتصادی ، کارگاه بازآموزی مسئولین خانه های بهداشت کارگری استان با حضور حدود 120 نفر از مسئولین خانه های بهداشت کارگری و ایستگاههای بهگر شاغل در بنگاههای اقتصادی استان ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۹    
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش، طبق مفاد ماده یک دستورالعمل اجرایی پذیرشو استخدام بهورز در نظر دارد با توجه به مصوبات شماره 11267/25/د/1401مورخ23/06 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۵    
معاون فنی مرکز بهداشت خراسان رضوی گفت: در حال حاضر با توجه به فعالیت خانه های بهداشت و نیز اجرای طرح پزشک خانواده روستایی در سطح روستاهای استان بیش از 95 درصد مردم تحت پوشش خدمات بهداشتی قراردادند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: به منظور انتخاب خانه بهداشت برتر و کارفرمای سلامت محور طی دو روز بازدید شورای هماهنگی استان گیلان با حضور نماینده معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و نماینده مدیریت درمان تامین اجتماعی و نماینده اداره کل تعاون ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: 267 بنگاه اقتصادی این استان دارای خانه بهداشت کارگری فعال است و مسئولان خانه های بهداشت کارگری در راستای ارتقای سلامت کارگران فعالیت دارند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان راز و جرگلان از تجهیز مراکز و خانه های بهداشت این شهرستان به سیستم هوشمند زنجیره سرد با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 750 میلیون ریال خبر داد.
هرمزبان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان – دکتر عبدالجبار ذاکری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: برای دریافت خدمات رایگان تشخیص زودرس و غربالگری سرطان هرمزگانی ها می توانند به مراکز جامع سلامت، پایگاه ها و خانه های بهداشت مراجعه کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : تعداد خانه های بهداشت و مراکز شهری و روستایی استان، قبل از انقلاب کمتر از 50 واحد بود که اکنون به 999 مورد رسیده و تا دورترین نقاط روستایی در حال ارائه خدمت بهداشتی به مردم هستند.
همایش آموزشی بهداشتی و روانشناختی ایستگاه های بهتر و خانه های بهداشت کارگری در کرج برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ساخت و فعالیت خانه های بهداشت کارگری در استان اصفهان، نسبت به سال گذشته 300 درصد افزایش یافته است.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جشن فجر انقلاب اسلامی، تأسیس این دانشگاه را از برکات و مولود انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: در چهل سال اخیر، شاهد توسعه همه جانبه در حوزه سلامت استان، به ویژه در بخش های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گیلان نسبت به قبل از انقلاب اسلامی هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان راز و جرگلان گفت: از ابتدای سال تاکنون، تعداد 31500 خدمت رایگان اعم از ویزیت، آزمایشات و مراقبت های دوران بارداری توسط بهورز، ماما و پزشک به مادران باردار در سطح مراکز و خانه های بهداشت ارائه شده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یکی از سیاستهای اصلی این وزارتخانه، توجه ویژه به بهداشت از طریق توسعه و تجهیز خانه های بهداشت و مراکز جامع سلامت روستایی است تا در بعد پیشگیری از بیماریها، فعال تر شویم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دشتستان با اشاره به تقویت زیرساخت های درمانی در این شهرستان گفت: احداث خانه های بهداشت و توسعه خدمات، دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۳    
بوشهر- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اوایل انقلاب مشکلات بسیاری حتی در سطح آب شرب وجود داشت ولی با توسعه نظام بهداشتی و احداث خانه های بهداشت این وضعیت از اساس تغییر کرد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با حضور در یک مجموعه تولیدی در شهرک صنعتی بهارستان و یک مجموعه تولیدی نمایشگاهی مصالح و ابزار ساختمانی در کرج و اهدای شاخه گل به کارگران واحد تولیدی در ایام الله دهه فجر از تقدیر از تلاش های شبانه روزی جامعه کار و تولید تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ضمن تشریح اقدامات بهداشتی انجام شده برای زلزله زدگان خوی، بر لزوم رعایت بهداشت محیط و بهداشت فردی در این مناطق تاکید کرد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۷    
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم به منظور اجرای تعهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تأمین نیروی انسانی بهورز مورد نیاز مناطق روستایی و خانه های بهداشت در واحدهای تحت پوشش خود در نظر دارد باستناد دستورالعمل اجرایی جذب بهورز با تاریخ اجرای 1401/05/01 و نامه شماره 100 ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
قباد محمدی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته کرمانشاه در مسجد جامع این شهر، افتخارات حوزه بهداشت و درمان طی 44 سال گذشته را نتیجه خودباوری جوانان دانست و افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، امروز الحمدالله در شاخص های زیادی شاهد رشد و بالندگی کشور عزیزمان هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: شمار خانه های بهداشت فعال این استان با پیروزی انقلاب با رشدی 18 برابر داشته است.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از کلنگ زنی 11 خانه بهداشت، افتتاح یک مرکز جامع سلامت روستایی و یک پایگاه سلامت شهری در استان همدان در ایام دهه فجر خبر داد | بهورزان در خانه های بهداشت وظیفه ارائه خدمات بهداشتی مختلف متناسب با بسته های خدمتی وزارت بهداشت را بر عهده دارند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
محمد چکشیان گفت: جامعه کارگری بسیار بزرگ است و حل مسائل آن صرفا از عهده دولت به تنهایی برنمی آید و باید از ظرفیت اجتماعی بیشتری مثل ظرفیت تولیدکنندگان و کارفرمایان نیز کمک گرفت و دولت در این میان نقش حمایت گری و تسهیل گری را ایفا کند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۱    
مرصاد نیوز: مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های مرکز بهداشت کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه نیز همزمان با سراسر کشور غربالگری سه سرطان پستان، دهانه رحم و روده بزرگ در پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت انجام می شود .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح بیماریابی سل برای اتباع در پایگاهها و خانه های بهداشت فیروزکوه در حال اجرا است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: هم استانی ها برای دریافت خدمات رایگان تشخیص زودرس و غربالگری سرطان می توانند به مراکز جامع سلامت، پایگاه ها و خانه های بهداشت مراجعه کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۳    
دکتر "مرجان مهدوی روشن" متخصص تغذیه و رژیم درمانی در نشستی با خبرنگاران اظهار داشت : آموزش تغذیه سالم از طریق مراکز خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت در سراسر استان صورت می گیرد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۸    
بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توجه ویژه ای به حوزه بهداشت روستایی و ارتقای سلامت روستاییان شده است به گونه ای که تعداد خانه های بهداشت از هشت به 318 خانه بهداشت روستایی رسیده است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۱    
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی ایرانشهرجهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستایی بر اساس مفاد ماده 1 تبصره 1 و 2دستورالعمل اجرایی پذیرش بهورز مصوب هیت امناء وزارت بهداشت ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۸    
با سپاس به درگاه ایزد منان و آرزوی توفیق برای تمامی متقاضیان، به اطالع میرساند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰    
مراکز سلامت جامع شهری، پایگاه های سلامت شهری، خانه های بهداشت به صورت یک شیفته و همچنین مرکز تجمیعی دانشکده پرستاری (بیمارستان قدیم) به صورت 2 شیفته آماده تزریق واکسن کرونا برای مردم شهستان بوکان هستند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۲    
جلسه مجازی _ وبینار توجیهی جشنواره ملی تجلیل از عملکرد خانه های بهداشت کارگری و کارفرمایی سلامت محور با حضور اعضای شورای هماهنگی خدمات بهداشتی استان اردبیل برگزار گردید .
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۰    
ایسنا/کرمان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: با توجه به خیز موج جدید بیماری کووید 19 تمامی مراکز، پایگاه ها و خانه های بهداشت آماده ارائه خدمت به شهروندان هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۹    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: خانه های بهداشت این شهرستان به سیستم مانیتورینگ زنجیره سرد واکسن و دارو مجهز شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۰    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: پروژه مانیتورینگ یا کنترل دما خانه بهداشت های این شهرستان به جهت تشکیل زنجیره سرد واکسن با اعتبار 10 میلیاردریالی انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت بجنورد گفت: 22 هزار خدمت بهداشتی به حدود 7 هزار نفر در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت شهرستان بجنورد در هفته اخیر ارائه شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی علوم پزشکی گیلان شهرستان های املش، رودسر، شفت، سیاهکل، فومن، ماسال و رودبار را زرد دانست و گفت: هفته گذشته چهار شهرستان زرد داشتیم.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو از بهسازی و رفع مشکلات خانه های بهداشت و مراکز سلامت منطقه آزاد ماکو که دارای مشکلات و وضعیت نامطلوبی هستند خبرداد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
پویش واکسیناسیون تکمیلی و بیماریابی سیل برای اتباع در پایگاه ها و خانه های بهداشت فیروزکوه در حال اجرا است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خمین برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش، طبق مفاد ماده یک دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز در نظر دارد تعداد 25 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون تخصصی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
2800 بهورز و مراقب سلامت مراکز و خانه های بهداشت و پایگاه های سلامت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حوزه پیشگیری از سقط جنین سالم مشارکت دارند.