چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۳۴Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانه های بهداشت»

ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار خوانسار گفت:اجرای محدودیت ها در روستاهای شهرستان نیز باید اعمال شود و در این زمینه دهیاران و خانه های بهداشت روستایی همکاری و اهتمام لازم را باید داشته باشند.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۴:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش میرملاس ؛ محسن منصوری شامگاه جمعه در نشست طرح های بنیاد استان اظهار داشت: برخی از ماموریت های بنیاد مستضعفان جنبه عمومی و برخی اختصاصی داشته است که ساخت مسکن محرومین و خانواده های پر معلول، کمک به تامین سیمان مناطق سیل زده ،ساخت خانه های بهداشت و تهیه زمین های ورزشی را [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - پایش علائم بیماری های سرماخوردگی، آنفلوآنزا و کرونا تحت عنوان طرح نظام مراقبت سندرومیک برای پیشگیری، تشخیص و درمان در مراکز و خانه های بهداشت آستارا آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه اعلام کرد که خانه های بهداشت کارگری به منظور نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در واحدهای تولیدی استان فعال شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۳    
ایسنا/اصفهان فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: بدون شک بهترین راه برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا استفاده از ظرفیت های محلات اعم از مساجد، پایگاه های بسیج و خانه های بهداشت است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، اولیای دانش آموزان برای اندازی گیری وزن و قد فرزندشان جهت ثبت در سامانه سناد برای طرح کوچ به خانه های بهداشت روستایی و مراکز خدمات جامع سلامت، مراجعه نکنند. ...
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اختصاص اعتبار لازم جهت تامین وسایل گرمایشی گاز سوز با توجه به گازرسانی اخیر به مناطق چاروسا و دیشموک جهت مراکز جامع خدمات سلامت و خانه های بهداشت این مناطق و همچنین مرتقع نمودن مشکلات مربوط به حوزه آی تی در برخی مراکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شهرستان در راستای ارتقاء دسترسی به خدمات ...
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح الوند ، بسیجیان و اعضای گروه های جهادی استان همدان این روزها در روستاهای همدان مشغول کار و مجاهدت هستند تا در این شرایط شیوع کرونا با بازسازی خانه های بهداشت از درد و الام مردم کم کنند. ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، دکتر عبدالرسول همتی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه جایگاه شغل بهورزی به عنوان نخستین سطح ارائه خدمات بهداشتی درمانی نظام سلامت کشورمان بر هیچ کس پوشیده نیست ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در مرحله سوم، تعداد یک میلیون و 393 هزار و 398 نفر معادل 84 درصد از جمعیت استان از لحاظ بیماری کرونا غربالگری شده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: میانگین کشوری برای هر یک هزار و 200 نفر جمعیت، یک واحد خانه بهداشت است؛ اما در حوزه این دانشگاه، به ازای هر 900 نفر روستایی، یک خانه بهداشتی فعال شده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپید، رشید رمضانی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی در مورد بیماری هپاتیت، گفت: برنامه استرتژیک به صورت آبشاری برای اطلاع رسانی در تمام سطوح برگزار می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی سیرجان از جذب 6 نیروی بهورز برای کار در خانه های بهداشت شهرستان سیرجان خبر داد.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۴۴    
باید مدیریت بحران شهرستان با تشکیل جلسه فوری؛ از طریق دهیاران و با همکاری شبکه بهداشت و درمان و خانه های بهداشت به شناسایی این بیماران و مخصوصا امداد درمانی آنها بپردازد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف در گفت وگو با میزان، با اشاره به صدور فرمان فرماندهی معظم کل قوا به رییس ستاد کل نیرو های مسلح مبنی بر تخصیص ظرفیت درمانی نیرو های مسلح به بیماران کرونایی ، گفت: در مرحله اول بیماری کرونا و فضایی که ایجاد شد ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اعلام کرد بر اساس مواد مصرح در قانون، واحدهای تولیدی و صنعتی با بیش از 50 نفر نیروی کار ملزم به ایجاد مرکز مراقبت های بهداشتی شده اند. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
[امیرحسین خواجوی] با اینکه گفته می شود،کار توزیع و تزریق واکسن آنفلوآنزا برای گروه های پرخطر آغاز شده، اما بررسی های میدانی خبرنگار شهروند نشان می دهد این واکسن حتی برای گروه های پرخطر هم به اندازه کافی وجود ندارد. واکسنی که به زنان باردار هم نمی رسد ...
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۵    
آشفته بازار اوضاع این روز های خانه های بهداشت با جملات تست کرونا از شما نمی گیریم و واکسن آنفلوآنزا برای شما نداریم وحشتناک تر هم می شود.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم ساخت خیری خانه های بهداشت شمس اباد و اسداباد سفلی شهرستان ابرکوه و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد به امضا رسید.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: مردم به هیچ عنوان نگران نباشند و با مراجعه به هر کدام از مراکز بهداشتی و درمانی و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت می توانند با اطلاعات کامل بیماری خود را مدیریت کنند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۲:۲۵    
با گذشت حدود یک هفته از وعده مسؤولان وزارت بهداشت برای توزیع واکسن آنفلوآنزا در خانه های بهداشت برای گروه های پرخطر، متاسفانه نه تنها هنوز برخی از این مراکز واکسنی دریافت نکرده اند بلکه از دستورالعمل توزیع آن هم اطلاعی ندارند.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت حدود یک هفته از وعده مسؤولان وزارت بهداشت برای توزیع واکسن آنفلوآنزا در خانه های بهداشت برای گروه های پرخطر، متاسفانه نه تنها هنوز برخی از این مراکز واکسنی دریافت نکرده اند بلکه از دستورالعمل توزیع آن هم اطلاعی ندارند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
علیرضا رئیسی، از پزشکان خانواده به دلیل تلاش و نقش مؤثری که در مقابله با کووید 19 داشته اند، تقدیر کرد و افزود: راه اندازی خانه های بهداشت عشایری به عنوان یک حرکت خوب و بزرگ برای نظام سلامت کشور محسوب می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۶۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از توزیع واکسن آنفلوانزا در شبکه بهداشت کشور خبر داد و گفت: هنوز واکسن آنفلوانزا در داروخانه ها توزیع نشده و در مرحله بعد که زمان آن به زودی اعلام خواهد شد، واکسن آنفلوانزا بین داروخانه ها توزیع می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل امور عشایر اصفهان گفت: سازمان عشایر با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، 13 نقطه در مناطق عشایرنشین استان را برای احداث خانه های بهداشت مصوب کرده است.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر جواد بابائی گفت: شهروندان برای دریافت این واکسن به داروخانه ها مراکز بهداشتی مراجعه نکنند چون با گروههای اولویت دار از سوی مراکز و خانه های بهداشتی برای دریافت واکسن آنفولانزا تماس گرفته می شوند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۵    
استاندار فارس نیز ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی روستا و عشایر، گفت: افتخار داریم که عشایر فارس به عنوان پشتیبان نظام جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها حضور دارند و بدون هیچ ادعایی برای حفظ نظام تلاش می کنند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس نیز ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی روستا و عشایر، گفت: افتخار داریم که عشایر فارس به عنوان پشتیبان نظام جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها حضور دارند و بدون هیچ ادعایی برای حفظ نظام تلاش می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حاشیه برگزاری هشتمین پویش ره_سلامت ، از کشوری شدن ابتکار فارس در راه اندازی خانه های بهداشت سیار عشایری با هدف دسترسی عشایر کوچنده به خدمات و مراقبت های بهداشتی اولیه به عشایر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با اشاره به راه اندازی خانه های بهداشت سیار عشایری برای نخستین بار در کشور به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، این اقدام را موجب افزایش سرانه سلامت جامعه عشایری اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۱    
معاون بهداشت وزیر بهداشت : اکنون بیش از یک میلیون نفر از جمعیت عشایری کشور از کانکس های بهداشت سیار بهره مند شده اند و تا پایان دولت تمام عشایر عزیز کشور از خدمات خانه های بهداشت عشایری بهره مند خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۳    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: پروژه های بهداشتی درمانی روستایی و خانه های بهداشت کردستان از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: وضعیت خانه های بهداشت روستایی این شهرستان نامناسب بوده و نحوه ارئهه خدمات بهداشتی به مردم در این اماکن قابل قبول نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۱:۰۲    
کارشناس ارشد مامایی گفت: با شیوع بیماری کرونا میزان مراجعه مادران باردار و زنان تازه زایمان کرده به خانه های بهداشت کاهش پیدا کرده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل داروی سازمان غذا و دارو درباره وضعیت واکسن آنفولانزا در کشور در شبکه تهران گفت : از 16 میلیون دُز واکسن آنفلوآنزای مورد نیاز فقط یک و نیم میلیون دز وارد کردیم؛ خانه های بهداشت واکسن دارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل داروی سازمان غذا و دارو: از 16 میلیون دُز واکسن آنفلوآنزای مورد نیاز فقط یک و نیم میلیون دز وارد کردیم؛ خانه های بهداشت واکسن دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت توضیحاتی درباره تزریق واکسن آنفلوآنزا برای گروه های اولویت دار و احتمال قاچاق این واکسن ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۷    
گروه استان ها سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه شناسایی مادران باردار از طریق پرونده الکترونیک سلامت و خانه های بهداشت انجام می شود گفت: زنان باردار با بیماری زمینه ای در اولویت تزریق واکسن آنفلوآنزا قرار دارند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن داروسازان استان تهران، گفت: امیدواریم ظرف هفته آینده واکسن آنفلوانزا در سطح داروخانه ها توزیع شود. به گزارش تابا ؛بهمن صبور به تشریح آخرین اقدامات سازمان غذا و دارو برای توزیع واکسن آنفلوانزا در داروخانه ها پرداخت و افزود: فاز اول توزیع واکسن آنفلوانزا که شامل 2 ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سعید نمکی روز دوشنبه در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه ضمن بازدید از این بیمارستان و گفت وگو با کادر درمانی آن، افزود: با چانه زنی فراوان توانستیم منابعی جذب کنیم تا سه ماه از کارانه پزشکان و پرستاران را پرداخت کنیم ...
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: نخستین محموله واکسن آنفلوآنزا وارد خوزستان شد و در اختیار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اهواز قرار گرفته است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار گیلان مهمترین عامل مقابله با کرونا را رعایت توصیه های بهداشتی توسط آحاد جامعه دانست و با بیان اینکه لازم است مردم همچنان در مراعات دستورالعمل ها جدیت داشته باشند ...
شارا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط، غلامرضا پور مدیر HSE شرکت سنگ آهن به همراه فخری بافقی مدیر روابط عمومی و حامد فتاحی سرپرست بهداشت محیط شرکت از پرسنل بهداشت محیط در بهداری آهنشهر، شبکه بهداشت و درمان،بیمارستان ولیعصر(عج) و خانه های بهداشت بافق و مبارکه با اهداء شاخه گل تقدیر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های پخش دارو گفت: 25 روز است که واکسن آنفلوآنزا وارد انبارهای شرکت های پخش دارو شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: باید به نیازهای موجود در حوزه سلامت توجه کنیم و یکی از این نیازها طب سنتی و ایرانی است و مقرر شده بهورزها در خانه های بهداشت آموزش هایی در این زمینه دریافت کنند تا به مردم مشاوره درستی دهند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متأسفانه در شرایطی که در بعضی از استان ها وارد موج سوم کرونا می شویم رعایت بهداشت و استفاده از ماسک کاهش داشته و این موضوع بسیار خطرناک است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه افراد در مراجعه به داروخانه ها باید کدملی خود را به همراه کارت ملی برای دریافت واکسن آنفلوآنزا ثبت کنند، گفت: در فاز اول قرار است این واکسن در اختیار گروه های پرخطر قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اجرای طرح ادغام طب ایرانی در نظام شبکه بهداشت برای اولین بار درکشور به صورت آزمایشی در شهرستان اردکان در خانه های بهداشت و پایگاه های سلامت به اجرا درمی آید .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس مرکز بهداشت گنبدکاووس گفت که از ابتدای امسال تاکنون سه مرحله غربالگری کرونا برای بیماریابی و کنترل و پیشگیری از این بیماری با همکاری مراکز بهداشتی و درمانی، خانه های بهداشت روستایی و پایگاه های مراقبت سلامت شهری این شهرستان به صورت تلفنی انجام شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
عاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: به زودی 117 بهورز برای تامین نیاز پرسنل خانه های بهداشت روستایی و عشایری استان فارس عملیاتی خواهد شد. دکتر عبدالرسول همتی چهارشنبه 26 در جمع گروهی از بهورزان گفت ...