یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۱:۳۵Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدارس کانکسی»

ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: مدارس کانکسی عشایر استان فرسوده هستند و نیاز به توجه بیشتری دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
دانش آموزان 256 روستا در آذربایجان شرقی هنوز هم از مدارس کانکسی و کمبود امکانات آموزشی رنج می برند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سال هاست که مسئولان وعده های زیادی را برای حذف مدارس کانکسی در سراسر کشور می دهند، با وجود این، اما تعداد زیادی مدرسه از این جنس در کشور وجود دارد و جان دانش آموزان و معلمان را تهدید می کند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور وزیر در امور خیرین مدرسه ساز کشور از تعهد خیرین برای ساماندهی مدارس کانکسی بیش از 10 دانش آموز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد:90 درصد مدارس کانکسی تا مهر 1403 جمع می شود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رسانه وزارت آموزش و پرورش در صفحه ویراستی خود از جمع آوری حدود 54 درصد از مدارس کانکسی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: برچیدن مدارس کانکسی با انعقاد تفاهم نامه در دستور کار قرار دارد و امسال با تمام توان این طرح را دنبال می کنیم.
اقتصاد آنلاین / جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اشاره به وجود 100 هزار کلاس درس ناایمن در کشور، گفت: در سال 1403 صنعتی سازی، سبک سازی و ارزان سازی موضوعاتی است که پیگیری آن در دستور کار است؛ در حوزه مقاوم سازی کار به صورت جدی دنبال می شود تا مدارس نایمن به مدارس ایمن تبدیل شوند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه 64 درصد از پروژه هایی که در 1402 افتتاح کردیم، پروژه های روستایی بود، گفت: ساخت فضای آموزشی در کشور 17 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۰    
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: مدارس کانکسی بیشتردر مناطق کم برخوردار وجود دارند. اولویت ما ساماندهی مدارس کانکسی با بیش از 10 دانش آموز است.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: پارسال حدود 900 هزار و امسال بیش از 200 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل شناسایی شدند و کارهای ادامه تحصیل این افراد بازمانده از تحصیل در حال انجام است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۲    
مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش با اشاره به وجود حدود 7320 مدرسه عشایری از نوسازی، بهسازی و مقاوم سازی مدارس عشایری با کمک سازمان نوسازی مدارس خبر داد ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۸:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
علی تیرگیر، افزود: علاوه بر مدارس عشایری، مدارس کانکسی نیز داریم که تلاش می شود در آینده نه چندان دور با کمک معاونت عمرانی و نوسازی مدارس، فضای ایمنی برای دانش آموزان عشایری ایجاد کنیم. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از جمع آوری مدارس کانکسی دارای بیش از 10 دانش آموز تا مهر 1403 خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۴۶ سایت دیگر  
صحرایی با اشاره به اقدامات دولت در راستای بسط عدالت آموزش، گفت: توجه ویژه به افزایش پوشش تحصیلی یکی از اولویت های مهم وزارت آموزش و پرورش است و بر این اساس در کشور بالغ بر 14 هزار مدرسه با تعداد 10 دانش آموز داریم.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۲    
اراک (پانا) - رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش پرورش استان مرکزی گفت: پس از انقلاب اسلامی، نظام تعلیم و تربیت از ابعاد مختلف توسعه و گسترش داشته و تعداد مدارس کانکسی کاهش و ساخت مدارس جدید افزایش داشته است . ...
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۲    
در راستای نهضت مدرسه سازی در سال 1402 مبلغ 92 میلیارد و 300 میلیون ریال برای احداث مدرسه جدید و حذف مدارس کانکسی و 11 میلیارد و 770 میلیون ریال برای تجهیز مدارس از سوی منطقه آزاد ماکو هزینه شده است.
استانها / چهارمحال و بختیاری نماینده چهارمحال و بختیاری شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه زیبنده نیست که مدارس کانکسی یا کمبود فضای آموزشی داشته باشیم، افزود: مدارس تخریبی، نبود خانه های بهداشت، بیکاری و ... باید مورد توجه قرار گیرند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، آخرین وضعیت مدارس کانکسی استان را تشریح کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی دوسال اخیر همه مدارس کانکسی بالای 10 نفر دانش آموز استان که اغلب در مناطق عشایری بودند جمع آوری و مدرسه جدید با امکانات استاندارد ساخته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش لرستان از جایگزینی 168 مدرسه به جای مدارس کانکسی در مناطق روستایی و عشایری استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل آموزش وپرورش لرستان از جایگزینی 168 مدرسه به جای مدارس کانکسی در مناطق روستایی و عشایری این استان خبر داد.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : مدیرعامل بنیاد برکت اولویت برنامه های امسال در حوزه عمرانی و طرح های زیربنایی بنیاد را احداث 200 مدرسه جدید در مناطق محروم و جایگزین کردن مدارس استاندارد به جای مدارس کانکسی فعلی در کشور اعلام کرد.
با حضور نماینده محترم خیر بزرگ کشوری جناب آقای حاج اکبر ابراهیمی و مدیرکل نوسازی مدارس استان و مدیر عامل آبفای استان همدان جلسه مشترکی با مجمع خیّرین آبرسان و خیّرین مدرسه برگزار و تعهد احداث 10 مدرسه یک و دو کلاسه با هدف برچیده شدن مدارس کانکسی در سطح استان امضا گردید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۱    
مدیرکل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی گفت: در سال 1401 طرح شهید پناهی با هدف جمع آوری مدارس کانکسی مستقل شروع شد که در استان خراسان رضوی 87 مدرسه (با مشارکت بنیاد برکت) جایگزین مدرسه کانکسی در سطح استان شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال جمع آوری مدارس کانکسی بالای 10 نفر مورد نظر بود، ولی از سال آینده حتی مدارس کانکسی زیر 10 نفر هم جمع آوری خواهد شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۸:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: همه مدارس کانکسی جمع آوری می شود؛ البته تا امسال مدارس بالای 10 نفر مورد نظر بود که از سال آینده حتی مدارس کانکسی زیر 10 نفر هم جمع آوری خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۳    
ایمنی مدارس دولتی خراسان رضوی چه به لحاظ سیستم های گرمایشی و لوازم و تجهیزات اطفای حریق و آمادگی در برابر حوادث و چه از نظر استحکام بنا چگونه است؟ آمار بازدیدها و شرایط موجود چطور است؟ مدارس کانکسی و عشایری چه وضعیتی دارند؟
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۱:۲۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان مرکزی جواد لنجابی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی در جلسه شواری معاونین آموزش و پرورش که با حضور مدیران مناطق پانزده گانه آموزش وپرورش استان مرکزی برگزار شد اظهار داشت ...
پانا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۸:۱۸    
تا سال 1404 جشن تعطیلی مدارس کانکسی در استان خوزستان را برگزار خواهیم کرد
پانا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۷    
7 مدرسه جدید در حال ساخت است
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۰:۰۱    
اراک (پانا) - دانش آموز خبرنگار پانا استان مرکزی در چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان مرکزی در بخش فیلم و ویدئو رتبه سوم را کسب کرد. فاطمه احمدی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اداره آموزش و پرورش عشایری خوزستان از تشکیل کلاس دانش آموزان کوچ رو عشایری مستقر در فتح المبین شوش در فضای باز به دلیل از بین رفتن مدارس کانکسی بر اثر بارندگی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۰    
زنجان (پانا) - مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس زنجان با بیان اینکه در استان زنجان در مجموع 36 مدرسه کانکسی شناسایی شده که 10 مدرسه بالای 10 دانش آموز وجود دارد، گفت طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا انتهای سال هیچ مدرسه بالای10نفر دانش آموز کانکسی وجود نخواهد داشت. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۶    
200 کلاس ناایمن در استان حذف شده است/هدف آینده، جمع آوری مدارس کانکسی بالای 5 نفر است که نیازسنجی های لازم صورت گرفته است
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۰    
ارومیه (پانا) - به گفته حسین رضایی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو، 16 کلاس درس کانکسی در این شهرستان وجود دارند که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال آینده همه آن ها برچیده و کلاس های احداثی جایگزین آن ها خواهند شد. دانش آموز خبرنگار پانا: مهدیسا سلمان نژاد
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تقریباً 100 هزار کلاس درس نیازمند تخریب و بازسازی است که در اولویت رسیدگی قرار دارد
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۰    
ساخت مدرسه جدید شوق یادگیری دانش آموزان را افزایش داد
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۹    
مدارس کانکسی زیر 10 نفر، 41 مدرسه با 82 کانکس است/ هم اکنون 311 دانش آموز گیلانی در مدارس کانکسی تحصیل می کنند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس همدان با بیان اینکه در استان 17 مدرسه کانکسی با جمعیت بسیار کم داریم گفت: از این تعداد هشت مورد آن در نهاوند است که به تدریج با ساخت فضاهای یک کلاسه جمع آوری می شوند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۴۸    
ارومیه (پانا) - مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی از وجود 318 کلاس در قالب246 مدرسه کانکسی در آذربایجان غربی خبر داد که به گفته وی مدارس کانکسی با بیش از 10 دانش آموز تا پایان سال آینده برچیده می شود. دانش آموز خبرنگار پانا: آتنا کریمیان
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۸:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با افتتاح 16پروژه آموزشی، مدارس کانکسی و سنگی در بسیاری از روستاهای شهرستان فریدونشهر برچیده می شود تا دانش آموزان در فضایی امن و آرام به درس و تحصیل بپردازند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی حضرت امام(ره) چهارمحال و بختیاری با اشاره به اجرای طرح شهید پناهی برای حذف مدارس کانکسی در سطح استان گفت: بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مشارکت در ساخت 14 مدرسه را برعهده دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل ستاد اجرایی حضرت امام(ره) چهارمحال وبختیاری از اجرا و تکمیل 14 پروژه جایگزینی مدارس جدید با مدارس کانکسی استان ذیل طرح شهید پناهی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۶    
ارومیه (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان شاهین دژ از برچیده شدن مدارس کانکسی با بیش از 10 دانش آموز این شهرستان تا پایان سال آینده خبر داد. دانش آموز خبرنگاران پانا: ایلیا گل مرادی و آراز عبدی
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۹    
هرمزگان (پانا) - در سال تحصیلی جدید دانش آموزان روستای دستگرد درگاز شهرستان بشاگرد با حضور در ساختمان نوساز مدرسه با شور و شوقی وصف ناپذیر در حال کسب علم هستند و برای همیشه مدرسه کانکسی را به فراموشی سپردند. الهه دیوان زاده
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 20 مدرسه استعداد درخشان در شهرهای کوچک و محروم ساخته ایم