سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۱:۰۶Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدارس کانکسی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
پنج مدرسه در شهرسستان خداآفرین به همت منطقه آزاد ارس جایگزین مدارس کانکسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی گفت: تمام تلاش ما این است که در سال آینده تمام 66 مدرسه کانکسی مستقل بالای 10 نفر در استان را با مدارس ایمن و استاندارد جایگزین و تا یک مهر 1402 جشن برچیده شدن این مدارس کانکسی را با هدف برقراری عدالت آموزشی برگزار کنیم،
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس لرستان از کمک 20 میلیارد تومانی بنیاد برکت برای جایگزینی مدارس کانکسی در مناطق محروم استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از ساماندهی 1500 مدرسه کانکسی در سطح کشور تا پایان سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی گفت: با اعتبارات دولتی و کمک خیران، روند ساخت مدارس استاندارد برای جایگزینی مدارس اتاقکی در استان با شتاب صورت می گیرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی با اشاره به وجود 309 مدرسه کانکسی(اتاقکی) در استان، گفت: با اعتبارات دولتی و کمک خیران روند ساخت مدارس استاندارد برای جایگزینی مدارس اتاقکی با شتاب انجام می شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان اهمیت مدیریت آموزش وپرورش بر مبنای علم و تخصص، گفت: دانش موجب تولید ثروت و ایجاد رفاه و زندگی مناسب در جوامع می شود و در این زمینه باید با تمام تلاش، گام هایی برای ارتقای وضعیت آموزش وپرورش برداشته شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبلغ 15 همت اوراق برای نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اولویت تکمیل مدارس خیرساز و مدارس کانکسی و عشایری اختصاص دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رضا حسینی نیک ، از سال تحصیلی آینده ، هیچ مدرسه کانکسی در استان کهگیلویه و بویراحمد نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به اینکه در حال حاضر 400 مدرسه و کلاس کانکسی در استان فعالیت دارد که برخی مدرسه مستقل و برخی نیز کمکی و شناور است، گفت: تا پایان 1402 طبق اعتبارات مصوبات، این مدارس کانکسی جمع آوری خواهند شد.
رادیو پیام   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو پیام به نقل از ایرنا، مرزبان نظری روز دوشنبه اظهار کرد: از اعتبارات سفر رییس جمهور یک هزار میلیارد تومان در ردیف های مختلف برای این سازمان مصوب شده است که در بحث بازسازی، حذف مدارس کانکسی و هوشمند سازی مدارس هزینه شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل نوسازی مدارس استان ایلام گفت: تا پایان سال جاری 15 مدرسه کانکسی جمع آوری خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۶    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: 40 مدرسه کانکسی استان تا مهرماه سال آینده با مدارس ایمن جایگزین می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: از 211 روستای شهرستان، 99 روستا فاقد راه احداثی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه به وجود بیش از 1600 طرح نیمه تمام در استان اشاره کرد و گفت: بیشتر از 50 درصد این طرح ها برای تخصیص منابع در سفر استانی رئیس جمهور تصویب شده و باید تا دو سال تمام شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۲    
گرگان- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: در راستای اجرای طرح جمع آوری مدارس کانکسی در گلستان، تمامی کانکس های بیش از 10 دانش آموز تا پایان فصل بهار سال آینده جمع آوری می شود.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان در خصوص مدارس کانکسی نیز گفت: در استان هشتصد کلاس درس کانکسی مستقل و غیر مستقل داریم که در سال جاری از محل منابع ملی و با ورود بنیاد برکت و دیگر مجموعه های خیرین ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش پارس آباد از برچیده شدن مدارس کانکسی تا مهرماه سال آینده خبر داد و گفت: تلاش می کنیم با تحقق برنامه های تدوین شده، کلیه واحدهای آموزشی کانکسی موجود در برخی مناطق عشایری و روستایی برچیده و دانش آموزان از فضای آموزشی ایمن بهره مند شوند.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه قبل از انقلاب، خبری از امکانات زیرساختی و خدمات رفاهی در مناطق مرزی نبود، گفت: پیشرفت، عمران و آبادی این مناطق در سایه انقلاب اتفاق افتاده، اما به این مقدار هم راضی نیستیم و باید تلاش بیشتری کنیم تا این خدمات را گسترش دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۲۶    
در ادامه حذف مدارس کانکسی در استان بوشهر اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیزات مدارس استان بوشهر اقدام به شناسایی هشت مدرسه کانکسی کرده است، که از این تعداد پنج مدرسه در مناطق محروم شهرستان دشتستان میباشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان با اشاره به آغاز جمع آوری مدارس کانکسی در سطح استان، گفت: تا سه ماهه نخست سال 1402 مدارس کانکسی بالای 10 نفر دانش آموز در استان برچیده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان گفت: توسعه ساخت، نوسازی و تجهیز مدارس و فضاهای آموزشی وپروزشی جزو وظایف اصلی و قانونی ما در اداره نوسازی است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از جمع آوری مدارس کانکسی و برگزاری برنامه های دهه فجر در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدارس کانکسی بالای 10 دانش آموزی این استان تا مهرماه 1402 جمع آوری می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان با بیان اینکه طرح شهید پناهی یک جهش و فرصت برای برچیده شدن مدارس کانکسی و سنگی خشکه چین است، گفت: از 165 پروژه طرح شهید پناهی عملیات اجرایی 42 پروژه آغاز و 35 مدرسه آماده انعقاد قرارداد است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری طرح ساخت36 مدرسه دو کلاسه در راستای برچیده شدن مدارس کانکسی مناطق دارای 15 دانش آموز در استان اجرا شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی با بیان اینکه هنرستان های جوار صنعت در این استان ایجاد می شود، گفت: ایجاد 2 هنرستان جوار صنعت با همکاری واحدهای تولیدی شرکت هپکو اراک و شرکت ماشین سازی اراک در دستور کار این اداره کل قرار دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: از ابتدای سال 97 تاکنون 45 درصد از مدارس کانکسی جمع آوری شده و تا مهرماه 1402 این مدارس به طور کامل جمع آوری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: تمام مدارس کانکسی بالای 10 دانش آموز تا ابتدای مهر ماه سال آینده جمع آوری می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مدارس کانکسی با بیش از 10 دانش آموز استان برچیده می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۱    
مدارس کانکسی و فرسوده شهرستان ماکو چشم انتظار همت ویژه دولت و خیرین مدرسه سازاست
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: در دهه فجرسال جاری، 30 کلاس درسی جدید در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری می رسد. قهرمان رحمانی در شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد ماکو که با حضور معاون وزیرآموزش و پرورش و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار شد افزود ...
تفاهم نامه ی اجرای ساخت 11 مدرسه که قرار است در قالب طرح دانش آموز شهید پناهی جایگزین مدارس کانکسی استان شوند، فی مابین اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان و قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه ثارالله استان کرمان به امضا رسید.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با دعوت این معاونت، معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی این وزارتخانه به منظور حضور در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد ماکو و بازدید میدانی از زیرساخت های آموزشی بخصوص محرومیت زدایی و ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۱    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس اصفهان گفت: دو مدرسه کانکسی در قالب طرح شهید دانش آموز پناهی در مناطق صعب العبور و کوهستانی استان استقرار دارند که پس از مخاطرات جوی و آب وهوایی، اوایل سال آینده اقدامات لازم برای حذف آن ها اجرایی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: در سال 1402 همه مدارس کانکسی در بخش چاروسا جمع آوری می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از جمع آوری مدارس کانکسی بالای 15 نفر دانش آموزی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
بهاروند با اشاره به کلنگ زمی پنج واحد آموزشی، اظهار داشت: نوسازی مدارس استان بیشترین میزان مدارس کانکسی استان در راستای اجرای طرح شهید پناهی به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد_استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در سفر ریاست جمهوری اعتبارات قابل توجهی به مدرسه سازی اختصاص یافت و همچنین مقرر شد تمام مدارس کانکسی چهارمحال و بختیاری جمع آوری شود.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۹    
مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان با اشاره به اجرای طرح شهید پناهی برای جمع آوری مدارس کانکسی استان زنجان، گفت: در این طرح تمامی مدارس کانکسی که بیش از 10 دانش آموز دارند تا شهریور 1402 جمع آوری می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش عشایر خوزستان از استقرار چهار مدرسه کانکسی در مناطق عشایری اندیمشک خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس اصفهان گفت: با اجرای طرح تحولی آجربه آجر هر فردی با هر توان مالی می تواند در امر مدرسه سازی مشارکت کند و نخستین گام این طرح، جمع آوری مدارس کانکسی در سطح استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۷    
مدیرکل نوسازی مدارس بوشهر در خصوص مدارس کانکسی گفت: تاکنون هشت مدرسه کانکسی شناسایی شده که تأمین اعتبار، مناقصه، تعیین پیمانکار و بعضی از آنها عملیات اجرایی آن شروع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر با اشاره به استفاده از سبک معماری بومی بوشهر در مدرسه سازی گفت: مدارس کانکسی بوشهر جمع می شوند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۸    
وزیر آموزش و پرورش در بیست و چهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان گفت: با استفاده از سامانه هایی که طراحی شده است گامی نو در شفافیت، پاسخگویی به خیرین و ارتباط با آن ها برداشته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- وزیر آموزش و پرورش از اختصاص 500 میلیون یورو اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام مدارس و مدارس کانکسی و تخریبی کشور خبر داد.
مدیر روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان در خصوص مطلب منتشر شده راجع به دبستان شهید مطهری روستای دریاچه ی جیرفت در پایگاه خبری کنارصندل، اعلام کرد: نوسازی مدارس در حال حاضر قصد برچیدن مدارس کانکسی مستقل را دارد و هیچ قولی مبنی بر اختصاص کانکس به مدارس توسط این اداره کل داده نشده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۳    
آموزش و یادگیری بخش مهمی از زندگی هر انسان و تحصیل در یک فضای آموزشی نوساز و استاندارد، حق دانش آموزان و معلمان است. این امر در مقاطع مختلف تحصیلی از مهم ترین وظایف آموزش وپرورش به عنوان بزرگ ترین دستگاه اجرایی کشور است، لذا باید مسئولان ذی ربط اقدامات لازم را در این راستا مد نظر قرار دهند.