چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۶:۲۱Oct 2020 21

جدیدترین‌های «تجهیز»

بسیج   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: نمازخانه های تمام مدارس بالای سه کلاس استان با فرش سجاده ای مفروش می شود.
آقای خبر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اظهارات رییس جمهور درباره تامین کالاهای ضروری و دارو/ واکنش سخنگوی دولت به شکسته شدن حصر تسلیحاتی کشورمان/ تخلفاتی در استانداری یکی از استان های جنوبی کشور/ اعلام آمادگی وزارت دفاع برای تجهیز نیروی انتظامی و .. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
اظهارات رییس جمهور درباره تامین کالاهای ضروری و دارو/ واکنش سخنگوی دولت به شکسته شدن حصر تسلیحاتی کشورمان/ تخلفاتی در استانداری یکی از استان های جنوبی کشور/ اعلام آمادگی وزارت دفاع برای تجهیز نیروی انتظامی و .. ...
وزیر بهداشت در سفر خود به استان آذربایجان غربی از پروژه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان ارومیه که مراحل ساخت آن پایان یافته و در مرحله تجهیز است، بازدید و بر لزوم تجهیز این بیمارستان و راه اندازی آن در یکی دو ماه آینده، تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان با بیان اینکه هدف گذاری تعهد خیرین مدرسه سازی در سال 1399 معادل 15 میلیارد تومان بوده است، گفت: 11 میلیارد و 500 میلیون تومان کمک خیرین در زنجان جمع آوری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۱    
210 هکتار از اراضی و باغات روستای چنار محمودی به سامانه های نوین آبیاری تجهیز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۸    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره منابع آب شهرستان اردستان گفت: تاکنون 95 درصد از چاه های کشاورزی شهرستان اردستان به کنتور حجمی هوشمند مجهز شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل در شمال سیستان وبلوچستان گفت: ساختمان بیمارستان سل این شهرستان با کمک خیران ساخته شده و وزارت بهداشت نیز تجهیز آن را بر عهده گرفته که بزودی افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۵    
شیراز-ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان فارس گفت: در حال حاضر 780 مدرسه این استان نیازمند تخریب، نوسازی یا بازسازی است و برای انجام این مهم، اعتبارات پیش بینی شده برای سال 99 از محل مشارکت خیران 130 میلیارد تومان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۷    
غفوری نژاد با بیان اینکه تمام مدارس بالای سه کلاس استان مفروش شده است، گفت: طبق برنامه ریزی به عمل آمده همه نماز خانه های مدارس استان لرستان به فرش سجاده ای مفروش می شوند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس خودروی دناپلاس خود را برای ساخت مدرسه اهدا کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۷    
تاخیر در تصویب طرح ویژه راهبردی توسعه پایدار و یکپارچه جزایر جنوب کشور، در رقابت با کشورهای همسایه بیشتر نمودار می شود اما توجه به این ظرفیت های زیست محیطی و اقتصادیِ خدادای در یک سال گذشته به نحوی تسریع یافته که در قسمت های مختلف از جمله توجه به تجهیز بنادر تجاری جنوب ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: نمازخانه های تمام مدارس بالای سه کلاس استان با فرش سجاده ای مفروش می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان فارس با بیان اینکه فارس بیشترین میزان استفاده از بخاری نفتی در مدرسه را داشته است، گفت: طرح جمع آوری 6 هزار بخاری نفتی را اجرایی و بالغ بر 90 درصد این بخاری ها را جمع آوری کرده ایم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رحمدل بامری گفت: تکمیل بازسازی انبارها جهت جذب بیشتر کشتی به بندر و تخلیه و ذخیره سازی حداکثری کالاهای اساسی از ضروریات مجتمع ذخیره سازی طریق القدس چابهار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
22 خانه ورزش روستایی با اعتبار یک میلیارد تومان به مناسبت هفته تربیت بدنی در استان بوشهر تجهیز شد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۴۰ سایت دیگر  
دکتر سالاری از نهایی شدن مطالعات مربوط به سطح بندی مراکز درمانی خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته به بیمارستان های موجود سازمان تأمین اجتماعی 550 تخت اضافه می کنیم و توسعه و تجهیز مراکز موجود را با جدیت پیگیری می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۰    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با تاکید بر تجهیز بیمارستان رازی بر اساس سطح تعریف شده برای آن گفت: با توجه به عدم تمایل مردم برای مراجعه به این بیمارستان، ضریب اشغال تخت در آن 10 درصد است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۷۵ سایت دیگر  
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: بعد از اینکه لاریجانی از مجلس بیرون آمد، از او درخواست کردیم کار خود را در خصوص پیگیری سند 25 ساله ادامه دهد، او هم پذیرفت و این روزها برای پیشبرد برنامه های مربوط به اجرای این توافق همکاری ایران و چین وقت می گذارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: باقیمانده 205 بخاری نفتی از مدارس این استان جمع آوری خواهد شد.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سیدحمزه امینی خواستار تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) هشترود شد و گفت: تجهیز این بیمارستان با توجه به ارایه خدمات به مردم این 2 شهرستان و مصدومان حوادث رانندگی در اتوبان پیامبر اعظیم (ص) ضروری است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۸    
گروه علمی: به گفته مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران در بامداد روزهای سه شنبه 29 مهر تا روز پنج شنبه اول آبان می توان انتظار مشاهده شهاب های زیبایی از این بارش در آسمان را داشت و برای عکاسی از این پدیده زیبای نجومی می توان با تجهیز دوربین به لنز میدان دید باز و دارا بودن دوربین به قابلیت [...]
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ امیر حاتمی در نشست راهبردی وزارت دفاع در بخشی از سخنان خود با تبریک هفته نیروی انتظامی و با تقدیم سلام و درود به ارواح طیبه تمامی شهدای سرافراز انقلاب اسلامی به ویژه شهدای والامقام نیروی انتظامی گفت ...
سینا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سیناخبر- تمام روستا ها و مبادی ورودی شهرستان دهاقان به دوربین کنترل و پلاک خوان ماشین مجهز شده است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که عملیات ریپو برای نخستین بار در توسعه عملیات بازار باز به کار گرفته شده است. براساس گزارش بانک مرکزی، هدف از این ابزار، تامین نقدینگی کوتاه مدت بانک ها است ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رحیم فلاح زاده گفت: این پنج سایت همراه اول شهری و جاده ای و روستایی با تکنولوژی های G2 و G3 و G4 جهت ارائه خدمات مطلوب و افزایش پوشش شبکه ای همراه و اینترنت پرسرعت تجهیز و به روزرسانی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه تا پایان سال 5 سایت موبایل در تهران به تکنولوژی نسل پنجم ارتباطات تجهیز می شود، گفت: برای کاربست های 5G کارگروه مدیریت پروژه راه اندازی شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: در زمینه تجهیز و ایجاد موانع در ورودی پارک ها و نصب تابلوها و بنرهای اطلاع رسانی برای جلوگیری از ورود موتورسیکلت ها اقدامات لازم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه – مدیر شیلات و آبزیان آذربایجان غربی گفت: با تجهیز و مکانیزاسیون مزارع تولید آبزیان امسال نزدیک به 16 هزار تن آبزی در استان تولید و روانه بازار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۵    
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: در شرایط تعطیلی دانشگاه ها از این فرصت استفاده کرده و 80 درصد خوابگاه های دانشگاه را تعمیرات اساسی کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گفته مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران در بامداد روزهای سه شنبه 29 مهر تا روز پنج شنبه اول آبان می توان انتظار مشاهده شهاب های زیبایی از این بارش در آسمان را داشت و برای عکاسی از این پدیده زیبای نجومی می توان با تجهیز دوربین به لنز میدان دید باز و دارا بودن دوربین به قابلیت نوردهی با زمان دلخواه و ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۹    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره کتابخانه های عمومی مهاباد گفت: کتابخانه های این شهرستان با وجود زیرساخت های مناسب و تجهیز به یک هزار جلد کتاب گویا، عضو نابینا ندارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۴    
زاهدان (پانا) - مدرسه روستایی گواتامک که آوازه محرومیت دانش آموزانش کمتر از یک هفته گذشته از طریق فضای مجازی جهانی شد، پس از تجهیز با دو دستگاه کانکس، کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه آن امروز با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش به زمین خورد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرماندار رامشیر بهبود شاخص های بهداشتی و درمانی و تجهیز مراکز درمانی شهرستان را یک ضرورت و مهم ترین مطالبه مردم عنوان کرد.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران حیدر نوروزی مدیر کل باتفاق معاونین، رئیس حراست و عامل ذیحساب اداره کل با بازدید از راهها و راهدارخانه های حوزه استحفاظی استان تهران ، اولویت کاری خود را هماهنگی ، برنامه ریزی، و تجهیز امکانات به منظور ارزیابی کمیت ها ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه های ست ویدئو آندوسکوپ وگاسترسکوپ Full HD و دستگاه کولپوسکوپی مرکز غربالگری سرطان این شهرستان تحویل داده شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۶    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز عنوان کرد: اقدامات اولیه برای تجهیز آزمایشگاه های این دانشگاه به منظور اخذ مجوز آزمایشگاه همکار استاندارد صنایع غذایی در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - مهرالله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور روز دوشنبه در سفر به سیستان و بلوچستان کلنگ ساخت یک فضای آموزشی را در منطقه محروم گواتامک ایرندگان خاش به زمین زد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - عملیات ساخت مدرسه روستای گواتامک بخش ایرندگان خاش با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و شماری از خیران و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان، فرماندار خاش و علما و معتمدان شروع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
کلنگ آغاز ساخت هنرستان 12 کلاسه دارالفنون زاهدان با اعتبار بیش از 20 میلیارد تومان امروز با حضور معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این شهر به زمین زده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۶    
با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور،نماینده مردم خاش،عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و همچنین جمعی از خیرین آیین خشت گذاری مدرسه 6 کلاسه در روستای گواتامک بخش ایرندگان صورت گرفت، در حاشیه برگزاری این مراسم ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۱    
شرکت کرونشتاد سنت پترزبورگ پهپاد نانویی برای تجهیز سرباز آینده طراحی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۹    
ایسنا/اصفهان رییس دانشگاه سوره گفت: نمی توانیم با خبر جعلی مقابله کنیم، مگر اینکه جنس آن را بشناسیم و یکی از مهمترین راه های مقابله با خبر جعلی، تجهیز کاربران به امکانات سواد رسانه ای است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلنا: گواتامک روستایی دور افتاده در استان سیستان و بلوچستان با مسیری صعب العبور است که پس از انتشار تصاویری از کمبود مدرسه در فضای مجازی، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و با دستور وزیر آموزش و پرورش برای رفع محرومیت آموزشی در این بخش، با سرعت وارد عمل شد. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار پاوه گفت: لازم است بخشداری نوسود در خصوص تجهیز گمرک بازارچه ی مرزی به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری تلاش کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۸    
با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، مدیرکل آموزش و پرورش استان، خیر بزرگوار حاج اکبر ابراهیمی و نماینده مردم شریف خاش در مجلس شورای اسلامی آیین خشت گذاری مدرسه 6 کلاسه روستای گواتامک شهرستان خاش برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۱    
همزمان با هفته تربیت بدنی 9 خانه ورزش روستایی در بهمئی بهره برداری و به امکانات ورزشی تجهیز شدند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بدنبال افزایش موارد ابتلا به کرونا در لهستان، دولت این کشور قصد دارد تا ورزشگاه ملی ورشو را در پایتخت، به بیمارستان موقت تبدیل کند. به گزارش ایرنا، این ورزشگاه 58 هزار و 800 نفری گنجایش کافی برای جا دادن 500 بیمار را داشته و می توان آن را به تجهیزات اکسیژن مصنوعی تجهیز کرد. ...
بزرگترین مزیت آن این است که افراد کنترل کننده خواهند توانست به شکلی ایمن و دور از دید اهداف تهدیدآمیز احتمالی به سگ دستور دهند.