پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۲۳:۵۷Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورامین»

مدیر کل هواشناسی استان تهران گفت: بیشینه دمای هوای امروز تهران 37 درجه و کمینه دما به 25 درجه سانتیگراد خواهد رسید و برای جمعه 28 خرداد، دمای 38 درجه ای در تهران پیش بینی می شود.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : 6 خودرو در ورامین به طرز عجیبی با هم تصادف کرده و وارد یک سبزی فروشی شدند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – مردم شهرستان ورامین که در پاسداری از ارزش های اسلامی، از پیشگامان نظام مقدس جمهوری اسلامی به حساب می آیند، آماده اند تا بار دیگر در انتخایات 28 خرداد، برگ زرین دیگری در تاریخ سراسر افتخار این دیار ثبت کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مهناز زن 41 ساله که به جرم قتل شوهرش در زندان بود سرنوشت عجیبی برایش رقم خورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۹    
تهران- ایرنا- انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان های جنوب شرق تهران شامل هفت شهر در حالی برگزار شد که بر اساس قانون جدید انتخابات، شوراهای اسلامی شهر ورامین و پاکدشت از 13 عضو به 9 عضو کاهش یافت و نامزدها در رقابتی نزدیک، موفق به کسب یکی از کرسی های شورا اسلامی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران مسئول کمیته امحاء ستاد انتخابات شهرستان ورامین گفت: از آغاز زمان رسمی تبلیغات نامزدهای انتخابات شورا و ریاست جمهوری تا کنون، بیش از 16 هزار عدد اقلام تبلیغاتی که در مناطق غیرمجاز نصب شده بود، جمع آوری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا – رئیس هیأت بازرسی انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی اعلام کرد: مردم می توانند هر گونه گزارش خود را در خصوص انتخابات و تخلفات تبلیغاتی به اطلاع هیأت بازرسی انتخابات بدهند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۵    
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، جلسه آموزشی و توجیهی نمایندگان فرماندار در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا باحضور معاون سیاسی انتظامی و رئیس ستاد انتخابات ورامین برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۵    
در آستانه برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی ،جلسه توجیهی نامزدهای این انتخابات در شهرستان ورامین برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۰    
جلسه آموزشی آنلاین اعضای شعب اخذ رأی ورامین با حضور کاربران در فضای مجازی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۹    
تهران- ایرنا- با نزدیک شدن به پایان تبلیغات انتخاباتی شوراهای اسلامی، طرفداران برخی از نامزدهای انتخابت شوراها در ورامین، پوسترهای تبلیغاتی را روی شاخه درختان نصب کردند تا به گفته مردم، درختان خیابانی چون چنار، بار پوستر دهند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۵    
ورامین(پانا)-رئیس آموزش و پرورش ورامین با مستند سازی املاک آموزش و پرورش شهرستان از خارج شدن بلاتکلیفی وضعیت املاک آموزش و پرورش خبر داد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ورامین، امیر محمدی، مدیر آموزش و پرورش ورامین با داوودی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات شهرستان ورامین گفت: طرح آموزش غیرحضوری عوامل اجرایی برگزار کننده انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهرستان ورامین آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با هفته جهاد کشاورزی و با حضور ویدئو کنفرانسی استاندار تهران، 7 طرح کشاورزی روز سه شنبه در ورامین افتتاح شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۶    
امام جمعه موقت ورامین گفت: در حوزه مسائل فرهنگی و الگو دهی به جامعه نیروی انتظامی می تواند اثر گذار باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۶    
جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان ورامین با حضور اعضا برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۶    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ورامین گفت: برای انتخابات 28 مرداد ماه نیروی انتظامی شهرستان ورامین آمادگی صددرصد حراست از صندوق های رای را دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۷    
ورامین(پانا)-مدیر آموزش و پرورش ورامین ازاولیا خواست فرزندان خود را برای آموزش حضوری و مجازی در سال تحصیلی آینده آماده کنند. به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ورامین ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۰    
ورامین(پانا)- معاون مدرسه منتصرین شاهد آموزش و پرورش ورامین در خصوص چرایی رأی دادن می گوید رأی می دهد زیرا آسایش مردم ایران برایش اهمیت دارد. مرضیه کیخا خواهر دو شهید معزز و معاون مدرسه منتظرین شاهد آموزش و پرورش ورامین در گفت و گو با پانا اظهار کرد: من رأی می دهم برای آسایش خود و فرزندانم ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حیدر مظاهری گفت: محجوب هویت کارگران است و هر زمانی مشکلی برای کارگران به وجود آمده اولین کسی که کارگران روی او حساب باز می کنند محجوب است. خیلی ها محجوب را به عنوان دادخواه و دادرس می دانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۹    
امروز به ورامین رفتیم و از مردم درباره انگیزه شان برای رای دادن پرسیدیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندا ر ورامین گفت: با اجرای 14 هزار و 260 مورد بازرسی از اصناف مختلف، 133 واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی در این شهرستان پلمب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره دامپزشکی ورامین گفت: 200 کیلوگرم گوشت شترمرغ که به صورت غیرمجاز ذبح شده و قرار بود خارج از شبکه توزیع شود، در این شهرستان شناسایی و توقیف شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: آتش سوزی مخازن سوخت گازوئیل در جاده ورامین با حضور به موقع آتش نشانان مهار و خاموش شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۰    
امام جمعه موقت ورامین گفت: کسانی که در طول 8 سال، پست مدیریتی داشتند در جاهایی که کم کاری شده باید پاسخگو باشند، لذا شناخت اصلح یک کاری است که باید به درستی انجام بگیرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۴    
فراخوان نیروهای ادیولوژیست در برنامه غربالگری شنوایی کودکان سنین 3 تا 5 سال در شهرستان های اسلامشهر، پاکدشت و ورامین اعلام شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان ورامین با هدف اطلاع رسانی و صیانت از منابع آبی در فرمانداری شهرستان پیشوا برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه آموزشی و توجیهی نمایندگان فرماندار در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا باحضور معاون سیاسی انتظامی و رئیس ستاد انتخابات ورامین برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: برداشت طالبی از هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ورامین گفت: در جریان برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، 6 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم، در برگزاری این رویداد مهم سیاسی با ستاد انتخابات ورامین همکاری می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فیلم تاریخی فتانه شهر در روز پانزدهم خرداد در شهرستان ورامین فیلمبرداری خود را آغاز کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۵    
جلسه ستاد انتخابات شهرستان ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار ورامین برگزار شد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
انتشار تصاویری از حضور سعید جلیلی در روستای عشق آباد ورامین و گفتگو با روستائیان در فضای مجازی و شباهت آن با فعالیت های تبلیغاتی بایدن قبل از پیروزی در انتخابات آمریکا مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: انتشار تصاویری از حضور سعید جلیلی در روستای عشق آباد ورامین و گفتگو با روستائیان در فضای مجازی و شباهت آن با فعالیت های تبلیغاتی بایدن قبل از پیروزی در انتخابات آمریکا مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه استان در نشستی در آموزش و پروش ورامین، از همت دبیران جهت افتخار آفرینی در سطح کشور تقدیر کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز هاشمی معاون آموزش متوسطه اداره کل شهرستان های استان تهران ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : طبقه دوم یک منزل مسکونی 2 طبقه در منطقه قلعه نوی جاده ورامین آتش گرفت و خساراتی ببار آمد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
برخی از طرفداران نامزدهای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در ورامین و قرچک، با نصب پوسترهای تبلیغاتی بر روی امکانات شهری، مناظر نازیبایی را پیش چشم رهگذران ایجاد کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۳    
تهران- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری ورامین گفت: آثار غیرمجاز تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر نصب شده بر دیوارها، جداول و امکانات شهری ورامین جمع آوری شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۳    
در ویدیو زیر شاهد واژگونی یک دستگاه خودروی پراید خودرو در کمربندی جنوبی قرچک خواهید بود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار ورامین گفت: شهرداری ورامین برای تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و خبرگان رهبری 30 نقطه را تعیین کرده و طرفداران نامزدها می توانند اقلام تبلیغاتی خود را در این نقاط نصب کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۸    
فراخوان دعوت به همکاری مراکز غیر دولتی و سازمان های مردم نهاد برای فعالیت در طرح های آموزش پیش از ازدواج و آموزش زندگی خانواده در سطح شهرستان ورامین اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تولید در کنار انتخابات در واحد های تولیدی شهرستان ورامین این روزها گرمای خاصی دارد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۵    
جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین با هدف رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و بهبود فضای کسب و کار به ریاست معاون برنامه ریزی فرماندار برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۵    
جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در محل فرمانداری ورامین برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۵    
جلسه هیأت اجرایی انتخابات ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار شهرستان برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مریم سرخوش- خبرنگار برگزاری تجمع های انتخاباتی، نگرانی ها از آغاز پیک پنجم کرونا این بار با جهش های جدید را بالا برده است. در هفته گذشته، چندین مورد تجمع در اهواز، یاسوج، اسلامشهر و ورامین از سوی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری و حامیانش ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین اظهار داشت: این وعده خداوند است که برای مؤمنان راه نجات وجود دارد و معاندان و دشمنان گرفتار عذاب می شوند بنابراین باید در سختی ها و تنگناها ایستادگی کرد ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: مردم رأی دادن و شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی بدانند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
حسین کاغذلو روز جمعه در حاشیه برگزاری مانور انتخابات در جمع خبرنگاران اظهارداشت: به منظور رفاه حال بانوان، هشت شعبه اختصاصی ویژه این قشر از جامعه در نظر گرفته شده که در آن تمامی دست اندرکاران شعبه اعم از مسوولان اجرایی، عوامل نظارتی، کاربران رایانه ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه خیرآباد ورامین گفت: اصرار بر رفع فیلترینگ برخی از نامزدها در مورد فضای مجازی آیا جواب مشکلات اقتصادی مردم را می دهد.