چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۷:۱۵Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورامین»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
ورامین - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: نامزدهای انتخابات که برای ایجاد شور و نشاط سیاسی و جلب مشارکت مردم، وارد این عرصه شده اند، عبادت بزرگی را انجام داده اند ولی باید مراقب باشند که این عبادت را با کارهای ناثواب همچون تخریب، توهین و تهمت به دیگر نامزدها آلوده نکنند.
فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که ادعا می شود مربوط به صف سپرده صدمیلیونیِ خرید اقامت ایران توسط افغان هاست.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ورامین - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت: پلیس با اشراف اطلاعاتی و تمام توان نظم و امنیت انتخابات را تأمین می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۷ ساعت پیش    
نشست خبری اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان ورامین با مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان وپاسخگویی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با حضورفرماندار ویژه شهرستان ورامین در فرمانداری برگزار شد
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ورامین - ایرنا - فرماندار ویژه ورامین از آبگیری تنها تالاب استان تهران در این شهرستان خبر داد و گفت: حقآبه کشاورزان ورامینی از حقآبه تالاب بندعلیخان جدا است و تعارضی با هم ندارند
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۳    
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستانهای ورامین قرچک و پیشوا گفت:گشت های مشترک با همکاری ضابطین بصورت موردی انجام می شود و بمناسبت عید نوروز در سال جاری از پانزده اسفند این مرحله راه اندازی خواهد شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
با وجود گذشت تنها دو روز از شروع طرح اتباع شرکت بیمه حکمت صبا در شهر ورامین ، مهاجرین این شهر استقبال بسیار چشم گیری را از این طرح انجام نمودند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ورامین گفت: متاسفانه حداقل ها برای معلولان در سطح شهرستان اعمال نشده و در مدیریت شهری مناسب سازی و ارائه خدمات به راحتی در ادارات برای این قشر ضعیف جامعه مشکل دارد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۵۳    
شهردار ورامین از اجرای 500 هزار مترمربع آسفالت طی دو سال اخیر در سطح معابر، خیابان ها و کوچه های شهر ورامین خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۲۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ورامین از امضای تفاهم نامه همکاری با اداره امور عشایری خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۳    
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین نمایش شاد، موزیکال و آموزنده هاپوی قهرمان کاری از گروه فرنام هنر و با هدف شور و نشاط اجتماعی و امید آفرینی در جامعه، در دهه سوم بهمن 1402 با استقبال ویژه تماشاگران به روی صحنه رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ورامین- فرماندار ویژه ورامین و معاون استاندار تهران از آغاز واگذاری زمینهای فرهنگیان این شهرستان از نیمه شعبان خبر داد.
همگردی   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خاوه روستایی از توابع بخش جوادآباد شهرستان ورامین در استان تهران است. این روستا در دهستان بهنام عرب جنوبی قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1395، جمعیت آن 1012 نفر بوده است. نام قدیم این روستا خوابه یا خاور بوده که محل زندگی کمال ابوالقاسم خوابی از بزرگان شیعه در قرن ششم بوده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۲    
ورامین - ایرنا - شهردار ورامین گفت: به منظور سهولت دسترسی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به امکانات تبلیغاتی و رعایت عدالت، شهرداری ورامین 40 نقطه را برای تبلیغات این افراد در مناطق پرتردد شهر ایجاد کرده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۷    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ورامین از برگزاری نمایشگاه ورامین در قاب کاشی از تاریخ 20 الی 30 بهمن ماه خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۴    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ورامین از برگزاری نمایشگاه چشمان تاریخ با شعار از دیروز تا امروز در محل برج تاریخی علاالدوله خبر داد.
همگردی   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۱    
تالاب بند علیخان در 35 کیلومتری جنوب شهرستان ورامین و در منطقه حفاظت شده کویر مرکزی قرار دارد. تالاب بند علیخان زیستگاه و محل زمستان گذرانی پرندگانی همچون اردک های سرسبز، خوتکا، غازها، آبچلیک های پاسبز و پاسرخ و فیلوش است ...
سازمان تبلیغات اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸    
همزمان با برگزاری جشن فرشته ها در سراسر کشور، دختران دانش آموز تازه مکلف شده ورامین نیز 25 بهمن ماه در جوار مزار شهدای گمنام این شهر جشن تکلیف خود را برگزار کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۸    
فرزندان زیر 12 سال زنان سرپرست خانوار به تماشای تئاتر عروسکی موزیکال هاپوی قهرمان در سالن قطب الدین رازی رفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۸    
ویلچر های برقی به افراد مددجو دارای اختلال حرکتی تحت پوشش بهزیستی اهدا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۳    
همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل عباس (ع) و روز جانباز رؤسای ادارات ورامین با رئیس اداره بهزیستی ورامین دیدار کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۱    
مراسم جشن به مناسبت ولادت ابوالفضل العباس (ع) علمدار کربلا و بزرگذاشت روز جانباز در مرکز جامع بازتوانی طللوع رهایی ایثار برگزارشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۸    
جشن اعیاد شعبانیه ولادت باسعادت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام سجاد (ع) در جمع پرسنل اداره بهزیستی ورامبن برگزار شد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
اول فارس تاکسی اینترنتی به دنبال ناپدید شدن یک زن راننده و کشف جسد ناشناس سوخته در بیابان های شرق تهران، 3 مرد جوان در جریان تحقیقات جنایی بازداشت شدند. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: همزمان با دستگیری سه مرد در رابطه با قتل زن راننده خودرو اینترنتی، متهمان در حالی جنایت را به گردن دیگری انداخته اند که جسد سوخته ای در همان حوالی محل جنایت کشف شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۲    
اجرای برنامه موسیقی هنرجویی با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری آموزشگاه آزاد هنری موسیقی نواک به مدیریت مهران اردستانی به مدت یک روز به مناسبت اعیاد شعبانیه در فرهنگسرای رازی برگزار شد.
به مناسبت با فرارسیدن چهل وپنجمین دهه ی فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کتابخانه های عمومی ورامین به انجام برنامه های متنوع فرهنگی با موضوع انقلاب پرداختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه برق شهرستان ورامین از اعطای مجوز احداث نیروگاه خورشیدی 6 مگاواتی در ورامین خبر داد و گفت: تلاش می کنیم این پروژه در تابستان سال آینده با جانمایی در جاده چرمشهر اجرایی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ورامین- شهردار ورامین از تصویب بودجه یک هزار و 700 میلیارد تومانی این شهرداری برای سال 1403 خبر داد و گفت: 67 درصد این بودجه عمرانی است.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ورامین با اشاره به آمادگی این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور، گفت: آمار نامزدهای تأیید صلاحیت شده، تقریباً 1.5 برابر بیشتر از دوره پیشین انتخابات است.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ورامین (پانا) - مربی کاراته و نایب قهرمان کاراته کشور، آموزش و پرورش را محل شکوفایی استعدادها دانست و از کسب 4 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز توسط کاراته کاران ورامینی خبر داد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه منطقه خیرآباد ورامین گفت:امروز مردم به وظیفه خودشان را تا به امروز به درستی انجام داده اند و همیشه مردم از مسؤولین جلوتر بوده و هستند اما ببینیم آیا مسؤولین هم توانسته اند چنین کاری را در برابر این مردم شریف که با بدترین شرایط پای کار انقلاب بوده و هستند انجام دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ورامین- امام جمعه موقت ورامین گفت: متاسفانه اعتیاد جرم اولی است، که جوانان را گرفتار کرده و دشمنان برای اعتیاد این قشر نقشه کشیده اند.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۰    
در سالروز ولادت باسعادت قمر بنی هاشم حضرت ابالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، صبح امروز جمعی از مسئولان شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا با حضور در منازل تعدادی از جانبازان دفاع مقدس در تهران، از فداکاری، صبر و ایستادگی آنان تجلیل کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۲    
فرماندار ویژه شهرستان ورامین گفت: در طول 10 سال گذشته عده ای در کشور به جای پرداختن به مفاهیم اسلامی مشغول به اجرای سند غربی 30 20 بودند که با روی کار آمدن دولت سیزدهم معارف اسلامی دوباره در حوزه دانش آموزی احیا شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مراسم محوری شهرستان ورامین در روز نیمه شعبان شاد پیمایی برای برگزاری این روز بزرگ در سطح شهر می باشد.
پایگاه خبری 2020   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۳    
به گزارش پایگاه خبری2020، مسابقات روز نخست مرحله اول لیگ دسته اول را در هشت گروه در شهرهای مختلف پیگیری شد. نتایج روز نخست به شرح زیر است: گروه اول: عاشوری زاده چالوس یک_یک مقاومت نوین تنکابن تیپ 377 نزاجا مشهد 5_2 وحدت تربت جام بهشتی سازه گنبد 4_یک آپادانا سان نفیسی گروه دوم: ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۴۸    
تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیشوا ورامین قرچک برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۰    
عملیات احداث جاده مواصلاتیْ میان روستا های باغ خواص، علی آباد و حسین آبادْ منتهی به روستای احمدآباد از توابعِ بخش مرکزی شهرستانِ ورامین آغاز شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۷    
جشن پیروزی انقلاب اسلامی و عید میعث در مرکز توانمندی طللوع ایثار شهرستان ورامین برگزار شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
صبح 22 بهمن در ورامین، خورشید از لابه لای پرچم های سه رنگ ایران، طلوعی دیگر را به نظاره نشست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۲    
گالری هنری هفت بهشت به یاد هفت شهید هنرمند شهرستان ورامین در ایام الله دهه فجر افتتاح شد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مجید درویشی، فرماندار ویژه ورامین اظهار کرد: با طرح بحث تقسیمات کشوری، همه شهرستان ها و فعالان سیاسی علاقه مند هستند که مرکزیت در منطقه خودشان باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار ویژه ورامین با تشریح طرح متروی این شهرستان گفت: طرح احداث مترو مصوب و تهیه شده است و نظارت و اجرای طرح با مطالعه و تصمیم نهایی با بودجه ای در حدود 7هزار میلیارد تومان به شهرداری تهران سپرده شده است.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در سال های اخیر، توجه به توسعه این شهرستان، به ویژه روستاهای تابعه، از سوی مسئولین افزایش یافته و گام های مؤثری در این زمینه برداشته شده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۳    
راهپیمایی 22 بهمن شهرستان ورامین با حضور شاهچراغی معاون سیاسی وزیر کشور و مهندس چمران رئیس شورای شهر تهران برگزار شد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۲    
شهرستان ورامین در نماز جمعه درابام دهه فجر انقلاب اسلامی میز خدمت برپا کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۲    
به مناسبت چهل وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مراسم جشنی در مرکز اقامتی بهبودی ترک اعییاد احسان برکزارشد
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۹    
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، نخستین نمایشگاه آثار هنری مهدی نادری با عنوان ورامین در قاب کاشی در مسجد جامع ورامین برگزارشد.