چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۳۱Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت نظارت»

استاندار خوزستان گفت: شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اهواز به اتمام رسیده و در انتظار اعلام نظر ناظران بر انتخابات هستیم تا نتیجه نهایی اعلام شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۲    
نصف جهان: عضو هیأت نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراها در شهرستان اصفهان گفت: مستندات تخلفات مطرح شده درباره انتخابات شورای شهر بهارستان در حال بررسی است، که اگر به اثبات برسد در نتیجه انتخابات بهارستان تأثیر ویژه خواهد داشت. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان اینکه رویه هیأت نظارت بر انتخابات آذربایجان شرقی چندان رضایت بخش نبود، افزود: در حالی که تعدادی از افراد داوطلب عضویت در شوراهای شهر از جمله تبریز دارای پرونده های تخلف بودند، از سوی این هیأت تأیید صلاحیت شدند که این برای شهروندان جای سئوال و تأمل داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی گفت: برخی تلاش می کنند سازمانی صنفی و خوشنام را جولانگاه فعالیت های سیاسی خود قرار دهند، اما جامعه پزشکی هوشمندتر از این موضوع است که در دام این موضوعات بیفتد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۰    
عضو هیأت نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراها در شهرستان اصفهان گفت: مستندات تخلفات مطرح شده درباره انتخابات شورای شهر بهارستان در حال بررسی است، که اگر به اثبات برسد در نتیجه انتخابات بهارستان تأثیر ویژه خواهد داشت.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۲    
/سرویس سیاسی اشاره: انتخابات شوراهای اسلامی شهرها بالاخره برگزار شد و البته در برخی شهرها مانند ساری ؛ مرکز استان مازندران، نتیجه تقریبا غافلگیرکننده بود... ...
سراج24   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۴    
بیانیه بسیج دانشویی استان مرکزی خطاب به هیأت نظارت پیرامون ابطال آراء متخلفان شورای شهر اراک منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۰:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر شوراهای شهر و روستای استان تهران اظهار داشت: تجمیع آرای انتخابات شورای شهر تهران در سامانه وزارت کشور هنوز به اتمام نرسیده و قرار شده عوامل اجرایی سریعتر باقی صندوق ها را ثبت و نسبت به اعلام نتایج اولیه منتخبین تا روز دوشنبه اقدام کنند.
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
افکار عمومی مردم منتظر برخورد قاطع هیأت نظارت بر انتخابات استان مازندران با متخلفین است، برخوردی که می تواند سلامت انتخابات در دوره های آتی و سلامت شورای آینده را نیز تضمین نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۱:۵۴    
دبیر هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان اسلامشهر، گفت: اعضای هیات نظارت اسیر شیطنت ها و جوسازی های رسانه ای نمی شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به هیأت نظارت بر انتخابات دوره ششم شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان اصفهان خواستار بررسی برخی حواشی ایجاد شده در انتخابات شورای شهر بهارستان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به آراء نامزدهای ریاست جمهوری در استان گفت: سید ابراهیم رئیسی بیش از 755 هزار، عبدالناصر همتی بیش از 173 هزار، محسن رضایی 153 هزار و امیرحسین قاضی زاده هاشمی 49 هزار رای کسب کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در هرمزگان گفت: اعتراضاتی چه در سطح شورای شهر بندرعباس و چه از دیگر مناطق به دستمان رسیده که آنها را بررسی می کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای انتخابات سال 1400 در استان همدان از اعلام نهایی تخلفات انتخاباتی در پایان هفته جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رییس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در هرمزگان گفت: اکنون زمان برای رسیدگی به اعتراضات در انتخابات شوراهای شهر و روستا وجود دارد و چه در سطح شورای شهر بندرعباس چه در سایر مناطق استان هرمزگان اعتراضاتی به دستمان رسیده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - فرماندار تبریز نتایج انتخابات ششمین دوره شورای شهر تبریز را اعلام کرد. بهروز مهدوی گفت: پس از اینکه شمارش آرا به اتمام رسید و هیأت نظارت تایید کرد، نتایج انتخابات شورای شهر تبریز مشخص شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان البرز گفت: معترضین نسبت به نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان البرز می توانند طی دو روز بعد از اعلام نتایج قطعی شکایت و اعتراض خود را به صورت مکتوب و مستند به هیأت اجرایی در فرمانداری شهرستان ارائه دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای تهران گفت : انتشار اسامی منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا بدون تایید هیات های نظارت شهرستان و بخش ها فاقد وجاهت قانونی و اعتبار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر شوراهای شهر و روستای تهران گفت: منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا بعد از تایید هیات های نظارت منتشر و اعلام عمومی شود.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۴    
رئیس هیأت نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمانشاه گفت: گزارش ها حاکی از مشارکت بالا، سلامت و دقت در برگزاری این دوره از انتخابات است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان مشهد گفت: یک کاندیدای شورای شهر مشهد، دست به توزیع شب نامه ای که در آن اسم کاندیدایی معروف بوده است زده در صورتی که مقابل آن اسم، کد خودش را ذکر کرده تا با این ترفند آرا آن کاندیدا را به سود خود تغییر دهد!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستای کاشمر از شناسایی و دستگیری بیش از 10 متخلف انتخاباتی در جریان روند برگزاری انتخابات در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۲:۰۹    
عباس گلرو، عضو هیأت عالی نظارت استان سمنان درباره روند تأیید صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی در سمنان، مهدی شهر و سرخه می گوید: استعلام دستگاه های نظارتی پنج گانه، دوری از سلایق شخصی نماینده و اعضای هیأت نظارت و تلاش برای تأیید صلاحیت حداکثری، اولویت های اساسی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات خراسان جنوبی گفت: در بیشتر روستاهای استان انتخابات به پایان رسیده و شمارش آراء در روستاهایی که انتخابات در آن ها به پایان رسیده، آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: همه شعب بدون هیچ مشکلی فعال است، چنانچه مسائل جزئی وجود داشته، با هماهنگی اعضای شورای نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و هیأت نظارت بر انتخابات شورای شهر مقطعی مرتفع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۰:۴۴    
استاندار خراسان رضوی هنگام اذان مغرب به همراه رئیس و دبیر اجرایی هیأت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای خراسان رضوی و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خود از شعب اخذ رأی مشهد دیدن کرد.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۹:۲۱    
تلاشمان مشخص شدن نتایج انتخابات شوراهای شهر کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت 10 شنبه است. دبیر اجرایی هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با بویرنیوز گفت: میزان مشارکت بالای 70 درصد است، حضور مردم در همه مناطق کهگیلویه و بویراحمد در شور و خوب بوده است. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران گفت که گزارش هایی از خرید و فروش رای در برخی از شهرستان های استان تهران ارائه شده است. احمد نادری اظهار کرد: گزارش هایی به ما رسیده است که در برخی شهرستان های استان تهران خرید و فروش رأی صورت می گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت نظارت و بازرسی انتخابات استان همدان گفت: 6 هزار نفر ناظر، ناظرمسئول، بازرسان مشغول نظارت و بازرسی بر روند انتخابات هستند که در شعب شلوغ پنج نفر و در شعب خلوت تر سه نفر مستقر هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر شوراهای شهر و روستای تهران اظهار داشت: گزارش هایی به ما رسیده است که در برخی شهرستان های استان تهران خرید و فروش رأی صورت می گیرد و اگر این مسئله ثابت شود، آرای کاندیداها در همان شوراها و همان صندوق ها که خرید و فروش رأی صورت می گیرد توسط هیئت نظارت باطل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۷:۳۷    
سخنگوی هیأت نظارت بر انتخابات خراسان رضوی گفت: تا روز قبل از رأی گیری تنها از کاشمر گزارش انتخاباتی به هیأت نظارت بر انتخابات خراسان رضوی رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای خراسان رضوی بابیان اینکه کمبود کارت اخذ الکترونیکی رأی در شعبات اخذ رأی مشهد باعث گلایه مردم و تشکیل صف های طولانی شده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۵:۲۶    
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان گلستان گفت: مردم میتوانند تخلفات احتمالی انتخابات را در سامانه مردم ناظر مطرح کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۲    
سید مسعود عظیمی، رئیس هیأت نظارت ستاد انتخابات استان یزدبا بیان این که تأمین سلامت مردم از جمله اولویت های اجرایی ستاد انتخابات استان یزد است، گفت:1200 بازرس روند برگزاری انتخابات در استان یزد را نظارت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای خراسان رضوی بابیان اینکه کمبود کارت اخذ الکترونیکی رأی در شعبات اخذ رأی مشهد باعث گلایه مردم و تشکیل صف های طولانی شده است ...
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی هیأت نظارت بر انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستای خراسان جنوبی به مردم استان توصیه کرد قبل از ورود به شعب اخذ رأی به ویژه شعب الکترونیک، کد نامزد های مورد نظرشان را یادداشت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۱    
عضو هیأت نظارت بر انتخابات مازندران با اعلام اینکه وزارت کشور هماهنگی به خوبی انجام نداد،گفت: درحال مستندسازی مشکلات اجرایی هستیم که بعدها در صحن علنی مجلس شورای اسلامی پیگیری می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان زنجان گفت: مشکل اینجاست که افراد در ریاست جمهوری شرکت می کنند و چون دستگاه مشکل دارد دیگر در شورا شرکت نمی کند و این در واقع تضییع حقوق کاندیداها و خود مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رییس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در هرمزگان گفت: حق تعیین سرنوشت و انتخاب مستقیم و غیرمستقیم کلیه مسئولان کشور، از جمله موهبت های الهی است که به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی به مردم ما اعطاء شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت و بازرسی انتخابات استان همدان گفت: از آن جا که برخی از دستگاه های احراز هویت با مشکل فنی مواجه شده لذا رأی گیری باید ادامه یافته و احراز هویت بر مبنای مدارک شناسایی انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت نظارت برانتخابات مازندران درباره مشکلات فرآیند رای گیری انتخابات شوراها در استان گفت: همکاران ما در سراسر استان پیگیر حل این مشکل هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در خراسان رضوی گفت: برخی از دستگاه های احراز هویت هنوز شروع به کار نکردند و شاید این موضوع طبیعی باشد اما ضعف است چون از دیشب دستور داده بودیم این امور را لحاظ کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۲:۱۳    
بازرس کل استان ایلام از دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان ایلام بازدید و با رئیس هیأت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری استان گفت و گو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیأت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در خراسان رضوی با بیان اینکه شرایط سلامت شرکت کنندگان در انتخابات را فراهم کرده ایم، گفت: کسی نمی تواند حتی یک تخلف اثرگذار در انتخابات انجام دهد، بازرس، ناظر و نمایندگان کاندیداها در شعب امکان این تخلفات را از متخلفان می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۱    
رییس هیأت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان مشهد، با تشریح اقدامات هیأت نظارت این شهرستان از ابتدای امر انتخابات، گفت: این هیأت با برنامه ریزی لازم حدود 5 هزار و 500 نفر ناظر از اقشار مختلف مردم را سازماندهی کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رییس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در هرمزگان گفت: تمامی مستندات و گزارش ها در بحث تایید صلاحیت ها را بررسی کردیم و هیچ فردی بدون گزارش مستند رد صلاحیت نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در هرمزگان اظهار کرد: اکنون با موج وسیعی از نیروهای جوان تحصیل کرده علاقمند به خدمت هستیم و ما وارد گام دوم انقلاب شده ایم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی خراسان رضوی گفت: نه تنها شهردار بلکه تمامی مسئولان دستگاه ها و دوایری که از بیت المال استفاده می کنند، حق دخالت در انتخابات را ندارند.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۳    
دامنه حرف و حدیث ها در بررسی صلاحیت داوطلبان شورای شهر همچنان ادامه دارد. در حالی صلاحیت های انتخابات ششم دوره شورای شهر و روستا با فراز و نشیب های بسیاری به مرحله نهایی رسید که در لیست منتشر شده توسط وزارت کشور نام مرتضی طلایی به عنوان یکی از شاخص ترین چهره های اصول گرایان برای انتخابات شورای شهر ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۸    
فرماندار گالیکش بهمراه معاون فرماندار و دبیر هیأت بازرسی و اعضای هیأت نظارت و اجرایی انتخابات شهرستان از ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی در سطح این شهر بازدید کرد. ...