چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۵:۵۷May 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت نظارت»

رادیو فرهنگ   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جداول بودجه سال 1403 با کار دقیق و کارشناسی کمیسیون و صحن مجلس و با کمک سایر کمیسیون های تخصصی برای اولین بار در طول دوران پس از انقلاب کمترین ایرادات را از سوی شورای نگهبان داشت و هیأت نظارت مجمع نیز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تبریز-دبیر هیأت نظارت بر تشکل های اسلامی دانشگاهیان دانشگاه تبریز از صدور مجوز نهایی تأسیس تشکل انجمن اسلامی دانشجویان آرمانخواه دانشگاه تبریز خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از فراخوان ثبت نام پنجمین دوره انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در استان بوشهر خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۰    
گنبد کاووس- رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان گلستان گفت: در صورت لزوم و ازدحام جمعیت، ساعت اخذ رای تمدید خواهد شد.
رئیس ستاد انتخابات کشور، گفت: با توجه به جمع بندی های صورت گرفته در وزارت کشور، حوزه انتخابیه تهران جزو برترین ها در امر برگزاری انتخابات در کشور ارزیابی شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۵    
هیأت نظارت بر مطبوعات از گردانندگان کانال های خبری در پیام رسان ها که تا کنون اقدام به اخذ مجوز فعالیت نکرده اند، خواست تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به ثبت درخواست در سامانه جامع رسانه های کشور اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات خراسان جنوبی گفت: معرفی نمایندگان نامزد های انتخابات مجلس شورای اسلامی در شعب اخذ رأی تا 19 اردیبهشت ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- مسؤول هیأت نظارت بر انتخابات خوزستان گفت: 990 ناظر بر روند اجرای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان نظارت می کنند.
زومیت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام هیئت نظارت بر مطبوعات، کانال های خبری فعال در پیام رسان ها تا پایان اردیبهشت 1402 باید برای ثبت درخواست مجوز فعالیت خود اقدام کنند. تبلیغات ...
هیأت نظارت بر مطبوعات از گردانندگان کانال های خبری در پیام رسان ها که تا کنون اقدام به اخذ مجوز فعالیت نکرده اند، خواست تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به ثبت درخواست در سامانه جامع رسانه های کشور اقدام کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیستن به نقل از وزارت کشور، متن اطلاعیه به شرح زیر است: به استناد بند (3) و تبصره (3) ماده (10) قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی مصوب 1394 مجلس شورای اسلامی و بر اساس مصوبه جلسه 1403/1 ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس ستاد انتخابات گلستان از تایید اعتبارنامه 6 نفر از منتخبین مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی در هیأت اجرایی شهرستان با تایید هیأت نظارت خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در این جلسه دکتر اعلمی، مدیر شبکه تهران سیما ضمن خداقوت و خسته نباشید به عوامل و دست اندرکاران امر انتخابات در رسانه ملی، مروری بر اقدامات رسانه ملی در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری داشت و تاکید کرد: پس از شمارش آرا در دور اول ...
عصر شرق   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان دماوند گفت: صحت انتخابات حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه بدون هیچ گونه بازشماری تأیید شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۳۳    
اسماعیلی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس جزئیاتی از بررسی دوباره طرح ساماندهی کارکنان دولت را منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مدیران مسوول رسانه ها در هیأت نظارت بر مطبوعات درگذشت پدر مدیر عامل خبرگزاری مهر را تسلیت گفت.
روند انتخابات سالانه نمایندگان مدیران مسئول نشریات در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران با صدور فراخوانی از سوی اداره کل فرهنگی دانشگاه تهران آغاز شد. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تسنیم: مسلم مخفی رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان همدان درباره بازشماری آرای حوزه انتخابیه همدان و فامنین اظهار داشت: با مجوز شورای نگهبان، جلسه باز شماری آراء حوزه انتخابیه همدان و فامنین با حضور اعضای هیأت اجرایی ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبر دیشموک ،سید مهدی جوکار در گفتگو با خبرنگار در یاسوج با اشاره به اخباری مبنی بر ابطال انتخابات گچساران اظهار کرد از اصل این موضوع شایعه بوده و کذب است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۳    
رئیس حوزه انتخابیه و فرماندار شهرستان کرمانشاه با تکذیب شایعه بازشماری آرا گفت : صحت و سلامت انتخابات در این حوزه انتخابیه توسط هیأت نظارت و هیأت اجرایی تآیید شده است.
طریق پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت شورای نگهبان در استان بوشهر گفت: با پابان مهلت ثبت اعتراضات کاندیداها و بارگذاری مستندات در سامانه شورای نگهبان در مجموع تعداد 11 داوطلب در چهار حوزه انتخابیه استان شکایات خود را ثبت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/تهران جلسه مشترک هیأت اجرایی و هیأت نظارت حوزه انتخابیه شهریار ، قدس و ملارد در خصوص اعتراض داوطلبین انتخابات این حوزه برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
قاسمی فرزاد گفت: تمام فرآیند انتخابات طبق قانون و با انسجام و هماهنگی در ستاد انتخابات استان و هیأت نظارت برگزار شد و هیچ گونه مشکلی در روند برگزاری انتخابات ایجاد نشد.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان لرستان: از مجموع 712428 رأی ماخوذه در استان لرستان ، تعداد 526840 رأی صحیح به صندوقها انداخته شده است که دو منتخب برگزیده مجلس خبرگان رهبری درحوزه انتخابیه استان لرستان به ترتیب ذیل می باشند . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان گلستان گفت: شکایت احتمالی نامزد های انتخابات از طریق سامانه داوطلب قابل پیگیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۴:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
خرم آباد- با انطباق صورت جلسه هیأت اجرایی و نظارت و همچنین تأیید هیأت نظارت جزئیات نتایج انتخابات مجلس و خبرگان در حوزه های انتخابیه مختلف استان اعلام و در نهایت خبر صبح شنبه مهر تأیید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- رییس ستاد انتخابات لرستان اعلام جزئیات آرای حوزه های انتخابیه این استان اعم از مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را به بعد از تأیید هیأت نظارت موکول کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- استاندار لرستان با حضور در دفتر نظارت بر انتخابات استان با رییس هیأت نظارت استان دیدار و گفتگو کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۳    
حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد مهری رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان قم گفت: رای گیری از ساعت 8 شروع شده و مردم بابصیرت، حضوری پرشور در پای صندوق های رای دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان زنجان گفت: 3 مسئول در استان زنجان به دلیل تخلفات برکنار شدند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان زنجان گفت: حدود 3 هزار و 500 نفر از ناظران ما را در برگزاری انتخابات امروز بر انتخابات شامل قبل، حین و بعد از انتخابات است و این انتخابات جزو انتخاباتی است با کمترین مشکل برگزار می شود.
هرمز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۱    
رئیس هیأت نظارت و بازرسی انتخابات استان هرمزگان گفت: هر رأی ملت ایران، به مثابه یک موشکی است که بر پیکره استکبار جهانی فرود می آید.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۲۲    
جلسه آموزشی نمایندگان فرماندار و اعضا شعب در بخش پادنا علیا جلسه آموزشی اعضا شعب و نمایندگان فرماندار در شهر بیده بخش پادنا علیا برگزار شد. آخرین هماهنگی ها و آموزش های لازم توسط رئیس هیأت نظارت شورای نگهبان و مهندس قائم مقامی به اعضا شعب، ناظران و نمایندگان فرماندار در بخش پادنا علیا ارائه شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- استاندار خوزستان گفت: 611 شعبه اخذ رأی تعیین شده برای اهواز یک سوم کل شعبه های خوزستان است که به عوامل اجرایی، بازرسان وزارت کشور و هیأت نظارت زیادی نیاز دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات نوشت: از فردای انتخابات، نوبت مجلس و دولت است که حمایت های تقنینی، زیر ساختی و مالی خود از رسانه را سامانی تازه ببخشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان قم گفت: فرآیند انتخابات از ساعت 8 صبح به مدت 10 ساعت و تا ساعت 18 غروب ادامه داشته و امکان تمدید آن هم وجود دارد که با همراه داشتن یکی از این مدارک (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه، کارت پایان خدمت و گواهینامه) می توان در انتخابات شرکت کرده و رای داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/تهران در آستانه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، نشست مشترک نمایندگان فرماندار و سرناظرات هیأت نظارت و کاربران رایانه ستاد انتخابات شهرستان قرچک برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مراوه تپه ،فرماندار مراوه تپه در همایش انتخاباتی نمایندگان فرماندار ، ناظر مسئول هیأت نظارت و کاربران دستگاه احراز هویت و ضابطین قضایی گفت: چشم و امید مردم به دولتمردان است و به ایشان اعتماد دارند و این اعتماد مردم بزرگترین پشتوانه ما مسئولین است . ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مریوان گفت: در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد بعد از بررسی های هیأت اجرایی شهرستان و هیأت نظارت بر انتخابات استان و کشور، 24 نفر برای رقابت به دست آوردن کرسی نمایندگی مجلس باقی ماندند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات خراسان جنوبی گفت: مهلت قانونی تبلیغات نامزد های انتخابات ساعت 8 صبح امروز به پایان رسید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت استان قزوین گفت: بر برگزاری به موقع انتخابات تاکید داریم و تمامی 1096 شعبه اخذ رای باید راس ساعت 8 روز جمعه فعالیت خود را آغاز کنند.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
علی اصغر میرزایی فرماندار بهشهر، در راستای توافق نامه وزارت کشور با شورای نگهبان و در جلسه مشترک نمایندگان فرماندار، هیأت نظارت ، هیات اجرایی ،کاربران و سر ناظران در سالن بصیرت بهشهر اظهار کرد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مرادی رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان همدان گفت: هرکس که توسط شورای نگهبان تأیید شده، صالح است اما اصلح نیست و مردم باید فرد اصلح را با بررسی لازم انتخاب کنند و به آن رأی دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان یزد: در شهرستان یزد هزار و 300 نفر برای نظارت بر انتخابات آموزش دیده اند.
گام خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۷    
رئیس هیأت نظارت شورای نگهبان در استان بوشهر آمار داوطلبانی که پس از تایید نهایی شورای نگهبان انصراف خود را اعلام و در سامانه مخصوص ثبت کرده اند را 16 نفر اعلام کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، فرماندار مرودشت با بیان اینکه از میان نامزدهای تائید صلاحیت شده توسط هیأت نظارت شورای نگهبان تاکنون یازده نفر انصراف داده اند گفت: با انصراف این افراد، تعداد پنجاه و پنج نامزد باقی مانده اند که برای کسب بیشترین رأی از سوی مردم رقابت می کنند. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت و بازرسی انتخابات خراسان جنوبی گفت:امشب آخرین مهلت معرفی نمایندگان نامزد ها در شعب اخذ رأی اعلام شد.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۲    
مانور شبیه سازی روز اخذ رأی مانور شبیه سازی روز اخذ رأی با حضور اصغر هدایت فرماندار سمیرم و رئیس هیأت اجرایی، رئیس هیأت نظارت شورای نگهبان و دیگر اعضا برگزار شد. هاشمی کارشناس فناوری اطلاعات فرمانداری سمیرم گفت : این مانور در چهار بخش مرکزی، پادنا، وردشت و پادنا علیا برگزار شد. مانور شبیه [...]