سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۶:۰۶Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت نظارت»

خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در تشریح نشست این کمیسیون گفت: در این نشست ادامه بررسی طرح اصلاح قانون آئین نامه داخلی مجلس در دستور کار قرار گرفت و ماده یک به تصویب رسید.
یافته   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۳۸    
چاپ ایمیل هیأت نظارت بر مطبوعات کشور، مجوز انتشار هشتاد و هشتمین پایگاه خبری لرستان را صادر کرد. به گزارش یافته، پایگاه خبری " فریاد لرستان " با صاحب امتیازی و مدیر مسوولی " بهمن امیری امرایی " مجوز انتشار گرفت. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در تشریح نشست این کمیسیون گفت: در این نشست شأن نمایندگی تعریف و نحوه انتخاب اعضای هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان تعیین و تصویب شد.
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
پدرام پاک آیین با کسب 75 درصد آرا و 1413 رای با تایید کمیته ناظر بر انتخابات به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات معرفی شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری دومین مرحله از هجدهمین دوره تعیین نماینده مدیران مسئول رسانه ها در هیات نظارت بر مطبوعات، پدرام پاک آئین با 75 درصد آرا، منتخب این دوره از انتخابات شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
با اعلام نتایج مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات، پدرام پاک آیین با کسب بیش از 75 درصد آرا، نماینده منتخب رسانه ها شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ دور دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات با مشارکت 1868 نفر، معادل 46 درصد واجدین شرایط برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با اعلام نتایج مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات، پدرام پاک آیین با کسب بیش از 75 درصد آرا، نماینده منتخب رسانه ها شد.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات ساعت 11 به صورت الکترونیکی و با حضور 69 نامزد تایید صلاحیت شده در سراسر کشور آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات به صورت الکترونیکی و با حضور 69 نامزد تایید صلاحیت شده در سراسر کشور آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات لحظاتی پیش به صورت الکترونیکی در سراسر کشور آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دور دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات لحظاتی پیش با حضور تعداد 69 نامزد تایید صلاحیت شده در سراسر کشور آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیران رسانه با انتشار فراخوانی برای مشارکت گسترده در بر مطبوعات از انصراف 82 کاندیدا به نفع پدرام پاک آیین خبر دادند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیران مسئول 104 روزنامه با دعوت از مدیران رسانه ها در سراسر کشور برای شرکت در مرحله دوم انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، از همصنفان خود خواستند راهی را که در مرحله اول انتخابات برگزیدند و مهر تاییدی بر آگاهی صنفی خود زدند ...
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مریم حضرتی مدیرعامل پایگاه خبری جهانی خبر با صدور بیانیه ای از کاندیداتوری پدرام پاک آیین نامزد مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات حمایت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
چندتشکل صنفی رسانه ای در نامه ای خطاب به وزیر ارشاد خواستار برگزاری انتخاباتی عادلانه و به دور از شائبه های دولتی شده و اعلام کردنددرصورت بی اعتنایی به این خواسته در دور دوم شرکت نخواهندکرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مهدی رحمانیان در بیانیه ای انصراف خود را از حضور در مرحله دوم انتخابات هیأت نظارت بر مطبوعات اعلام کرد. به گزارش انصاف نیوز متن این بیانیه در پی می آید: ناگزیر از انصراف ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۲    
تهران (پانا) - هیأت نظارت بر انتخابات کنگره سیزدهم، اسامی نامزدهای دانش آموزی که صلاحیتشان برای انتخابات دومین اجلاس کنگره سیزدهم احراز شده را اعلام کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
بیژن مقدم در بیانیه ای انصراف خود را از حضور در مرحله دوم انتخابات هیأت نظارت بر مطبوعات اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس دهم گفت: امامی اگر نسبت به یکی از نمایندگان مجلس عضو تحقیق و تفحص مسأله داشت باید به دفتر هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گزارش می داد و اگر هم که در رابطه با تحقیق و تفحص، مسأله ای دارد، باید بگذارد از روال قانونی کار پیش برود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: خروج هرگونه تولیدات و محصولات شرکت کشت و صنعت مغان صرفا با نظارت اعضای هیأت نظارت و انجام هماهنگی های لازم ممکن است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
هجدهمین دوره انتخابات تعیین نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات به دلیل به حدنصاب نرسیدن آرای نامزدها، به مرحله دوم رفت.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این رای گیری به دلیل به نصاب نرسیدن آرای نامزدها، به مرحله دوم رفت. بنابر آنچه در سایت معاونت مطبوعاتی اعلام کرد، پدرام پاک آئین مدیر روزنامه اسکناس توانست بیشترین آرای ثبت شده را به خود اختصاص دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
با پایان انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات هیچ از نامزدها نتوانستند اکثریت آرا را کسب کنند و انتخابات به دور دوم کشید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۸    
با پایان انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات هیچ از نامزدها نتوانستند اکثریت آرا را کسب کنند و انتخابات به دور دوم کشید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر هیأت نظارت بر مطبوعات از آغاز انتخابات الکترونیکی هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات با حضور 116 نامزد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسؤول در هیأت نظارت از ساعت 10 صبح آغاز شده و به شکل برخط در حال برگزاری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران بر لزوم تناسب شعار تبلیغاتی نامزدهای انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات، با حیطه وظایفشان در این هیئت تأکید کرد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۰    
در اوایل تابستان 1366 پس از مطرح شدن نظریات استاد شهید آیت الله مطهری در زمینۀ نظام اقتصادی اسلام بین عدّه ای از آقایان علما و همچنین در مطبوعات، این بحث مطرح شد که آیا از دیدگاه اسلام بین فقر و غنا جنگی وجود دارد یا نه؟
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی جزئیات طرح اصلاح قانون هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی کشور با اشاره به لزوم برگزاری برنامه های خبری به صورت مجازی در کشور درباره سلامت برگزاری انتخابات هیأت نظارت بر مطبوعات گفت: پلیس فتا و مرکز ماهر در برگزاری انتخابات هیأت نظارت بر مطبوعات با ما همکاری می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: انتخابات نماینده مدیران مسؤول در هیأت نظارت بر مطبوعات به صورت الکترونیکی در روز 20 آبان برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس با سابقه حوزه رسانه با اشاره به اهمیت انتخاب نماینده اصلح در هیئت نظارت بر مطبوعات گفت: نجابت رسانه های کشور مانع از پیگیری مشکلات خودشان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۲۳    
محسن هدایتی بنیادآباد نفر سوم دوره هفدهم و کاندیدای هجدهمین دوره انتخابات الکترونیکی نماینده مدیران مسوول در هیأت نظارت بر مطبوعات طی انتشار پیامی از شرکت در انتخابات 20 آبان کناره گیری و عنوان کرد به نفع بیژن مقدم از انتخابات انصراف داده است.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۰:۱۶    
مدیرمسئول پایگاه خبری روزانه نیوز با صدور بیانیه ای، ضمن حمایت قطعی از دکتر پدرام پاک آئین، نامزد نمایندگی مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات کشور، از کاندیداتوری خویش اعلام انصراف کرد. به گزارش “ روزانه نیوز ” متن انصراف دکتر اشکان یوسفی به شرح زیر می باشد: ...
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۷:۵۵    
تنور هجدهمین دوره انتخابات نماینده هیأت نظارت بر مطبوعات هر لحظه داغ تر می شود و گمانه زنی ها درباره نماینده منتخب، در گعده های رسانه ای متفاوت تر از دوره های پیشین است چرا که رقبا اغلب طیف اصولگرایان را در بر می گیرند ...
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۱    
دانستنی آنلاین : هجدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات با ثبت نام بیش از 300 نفر برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
نشست کارگروه حکمیت نمایندگان تشکل های صنفی مطبوعات و رسانه ها برای انتخاب کاندیدای اصلح جهت نمایندگی مدیران مسؤول در هیأت نظارت برگزار شد. به گزارش انصاف نیوز نشست کارگروه حکمیت نمایندگان تشکل های صنفی مطبوعات و رسانه ها برای انتخاب کاندیدای اصلح جهت نمایندگی مدیران مسؤول در هیأت نظارت بر ...
خبرنما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۵    
به گزارش خبرنما,نشست کارگروه حکمیت نمایندگان تشکل های صنفی مطبوعات و رسانه ها برای انتخاب کاندیدای اصلح جهت نمایندگی مدیران مسؤول در هیأت نظارت بر مطبوعات ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
جمعی از مدیران مسئول رسانه های مختلف اعم از خبرگزاری ها، روزنامه، و سایت های خبری با انتشار بیانیه ای مشترک درباره انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات از بیژن مقدم اعلام حمایت کردند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۰:۳۸    
خلیج فارس: هیأت نظارت بر مطبوعات، در نشست روز دوشنبه، چهاردهم مهرماه خود، با انتشار ماهنامه دادورزی موافقت کرد.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۵۱    
سیاوش عینالو مدیرمسئول و صاحب امتیاز دوهفته نامه ندای ملکان و پایگاه خبری اخبار ملکان کاندیدای هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات کشور شد.
رییس قوه قضاییه گفت: گاهی دیده می شود برخی افراد آبرومند و قانونمدار، بر اثر یک غفلت دچار خطا می شوند که اگر به موقع به آن ها تذکر داده شود که در مسیر نادرست حرکت می کنند، از اعتبار و آبرو و جایگاه اجتماعی آن ها صیانت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس از دیدار عصر امروز (سه شنبه) این هیأت با رئیس قوه قضاییه خبر داد و گفت: در این نشست آیت الله رئیسی بر تقدم نظر این هیأت بر قوه قضاییه در تشخیص مصادیق رفتار خارج از وظایف نمایندگی تأکید کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، سید علاءالدین ظهوریان با بیان اینکه هجدهمین دوره انتخابات تعیین نماینده مدیران مسئول مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، 20 آبان ماه جاری و مطابق دو دوره گذشته به صورت الکترونیکی برگزار می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
لزوم ایجادِ نظام تناسبی انتخابات شوراها همزمان با قوت گرفتن بحث نظارت بر شوراها در مجلس فعلی مطرح شد اما در ادامه گویا مجلس یازدهم تنها به بحث نظارت بسنده کرد و برنامه ای درباره ادامه طرح تناسبی شدن تا به حال ارائه نکرده است.
آی سی تی پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۹    
ICTPRESS - هیأت نظارت بر انتخابات در اطلاعیه ای وظایف قانونی این هیأت را برشمرده و خواستار دقت نظر بیشتر در مفاد قانونی دستورالعمل و آیین نامه های برگزاری انتخابات سازمان نصر شده است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۳۶    
سایت مشرق عصر روز 25 مهر در مطلبی با تیتر کلیددار یارانه ها برنده انتخابات پرابهام رایانه ای شد خبر پیروزی حسین انتظامی را داد: انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات به رغم برگزاری به صورت الکترونیک و 2 بار تمدید زمان رأی گیری ...