شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۴۵Oct 2020 24

جدیدترین‌های «مراوه تپه»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار گلستان با اشاره به اهمیت پیشگیری در حوزه سلامت اظهار کرد: سلامت بانوان استان یسیار مهم است و ارتقا امکانات درمانی و غربالگری به موقع و مناسب موجب پیشگیری از 70 بیماری ها در حوزه بانوان می شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۸    
در حکمی از سوی مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان سرپرست امور آب و فاضلاب مراوه تپه معرفی شد . به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیادمسکن گلستان از اختصاص هزار تن سیمان رایگان برای ساخت خانه های زلزله زدگان استان در روستا های زلزله زده رامیان و مراوه تپه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۹    
گروه استان ها- پیش بینی 40 میلیارد تومان اعتبار برای عمران روستاها در شهرستان مرزی مراوه تپه، ساخت مسکن ویژه محرومان، وجود 8 هزار خانه ناایمن از موضوعات مهم مطرح شده در جلسه شورای اقتصادی این شهرستان بود.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یغمور قلی زاده 61 ساله سیاستمدار اصلاح طلب و نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در دورهٔ سوم مجلس شورای اسلامی بوده است. مشخص نیست که وی با توجه به این که 61 سال دارد آیا بازنشسته است یا خیر؟
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مراوه تپه خبر داد با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی بیش از 112 هزار متر مکعب اراضی مرتعی به منابع طبیعی باز گردانده شد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۵    
ستاره حجتی- خبرنگار قازانقایه روستایی در منطقه مرزی گلستان و از توابع شهرستان مراوه تپه است. روستایی که به گفته دهیارش با وجود سال ها محرومیت، مدتی است بر مدار توسعه عمرانی قرار گرفته. توسعه عمرانی اگرچه کند، اما پیش می رود ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پروژه عمرانی بازسازی و تعریض پل دوم محور کلاله به مراوه تپه توسط پیمانکار اداره راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۳    
گنبدکاووس - ایرنا - برگزاری مراسم تودیع معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، تصویب 10 میلیارد ریال برای ساماندهی آرامگاه مختومقلی در مراوه تپه و توزیع 400 بسته کیف و نوشت افزار در گنبدکاووس از مهمترین اخبار کوتاه روز چهارشنبه گلستان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۱    
ضمیر گفت: نخستین واحد مسکونی خسارت دیده از زلزله آبان ماه به بهره برداری می رسد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سیفی گفت : با وجود کمبود نیروی انسانی در بیمه سلامت شهرستان مراوه تپه 95 درصد افراد تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند ." خدایار سیفی " گفت : هماهنگی های لازم برای اجرای طرح مشوق های بیمه ای جهت خدمات پیشگیرانه و مراقبت های ارتقاء سلامت در شهرستان مراوه تپه انجام شده است و تصور می کنیم که مردم استقبال ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۰    
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره مرتع و بیابان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که امسال 1.5 میلیون بوته مرتعی در سه هزار هکتار از مناطق بیابانی آق قلا، گنبدکاووس و مراوه تپه که خطر بیابان زایی آنها را تهدید می کند، غرس خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۳    
ضمیر گفت: با توجه به وقوع حدود 20 پس لرزه پس از زلزله پنجم مهرماه مراوه تپه، خواستار اعزام تیم پژوهشی لرزه نگاری برای بررسی علل این حادثه در منطقه شدیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۱    
حسینی گفت: اعتبارات لازم برای جبران خسارت های ناشی از زلزله به واحدهای مسکونی مراوه تپه تأمین شده و ما در این خصوص محدودیتی نداریم.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۴    
در پی وقوع زمین لرزه 5.2 ریشتری صبح روز گذشته در شهرستان مراوه تپه، دکتر حق شناس، استاندار گلستان، امروز یکشنبه 6 مهر، از روستاهای خسارت دیده بازدید و با مردم این مناطق گفتگو کرد؛ همچنین عملیات اجرایی بازسازی 250 واحد مسکونی خسارت دیده از این زلزله آغاز و یک مدرسه کودکان استثنایی افتتاح شد.
وزارت نفت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان گلستان از تکمیل گازرسانی به روستاهای شرق این استان در سال 1400 خبرداد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، علی طالبی در نشستی با رضا آریان پور، نماینده مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس درباره شرایط گازرسانی به روستاهای فاقد گاز چهار شهرستان شرق استان ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۲    
نماینده مردم مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: همانگونه که به استقلال قوه قضاییه معتقدیم، اعتقاد داریم نهاد وکالت نیز باید استقلال را در کنار پاسخگویی داشته باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۰    
ضمیر با بیان اینکه 67 درصد از منازل مسکونی مراوه تپه غیرمقاوم است، گفت: برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی کم دوام در مراوه تپه باید تدبیر اساسی اندیشیده شود.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
جلسه اعضای هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان و نماینده مردم مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه 15/07/1399 در محل کانون وکلای گلستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
در هفته گذشته سرخه استان سمنان با زمینلرزه ای به بزرگای 4.1 و مراوه تپه استان گلستان با زلزله 4.2 لرزیدند ضمن آنکه در دماوند استان تهران زلزله 2.7 به ثبت رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رییس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان از دستگیری دو شکارچی کبک در یکی از زیستگاه های جنگلی شهرستان مراوه تپه واقع در شرق این استان شمالی خبر داد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مرزی مراوه تپه از کشف 10هزار و 700 سیگار غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۷    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان از خسارت نداشتن زلزله شب گذشته در مراوه تپه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۳:۱۷    
زمین لرزه امشب در مراوه تپه خسارتی در پی نداشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر مراوه تپه در شرق استان گلستان را لرزاند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان گلستان گفت که زمین لرزه 4.2 ریشتری ساعت 20 و 33 دقیقه امروز چهارشنبه این شهرستان مرزی خسارت نداشت.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 4.2 ریشتری حوالی مراوه تپه در استان گلستان را لرزاند.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین گلستان - حوالی مراوه تپه را لرزاند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مرکز لرزه نگاری کشور شامگاه چهارشنبه اعلام کرد: این زمین لرزه ساعت 20 و 33 دقیقه و 13 ثانیه امروز چهارشنبه به طول جغرافیایی 56.01، عرض جغرافیایی 38.06 و به عمق 10 کیلومتر حوالی مراوه تپه در استان گلستان روی داد. نزدیک ترین شهرها به کانون زلزله شامل [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۳۴    
گروه استان ها- زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر دقایقی پیش شهرستان مراوه تپه در شرق استان گستان را لرزاند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین استان گلستان - حوالی مراوه تپه را لرزاند
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی مرکز لرزه نگاری کشوری زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر حوالی مراوه تپه واقع در استان گلستان را لرزاند. براساس گزارش مقدماتی این زمین لرزه در ساعت 20 و 33 دقیقه و در عمق 10 کیلومتری از سطح زمین رخ داده است. انتهای پیام/
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین حوالی مراوه تپه در استان گلستان را لرزاند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین گلستان - حوالی مراوه تپه را لرزاند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر مراوه تپه در استان گلستان را لرزاند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۲    
فرماندار مراوه تپه در خصوص خبر تغییرش، توضیح داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ضمیر گفت: به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار و هفته وحدت در 142 مدرسه شهرستان مراوه تپه مسابقه نقاشی و کاریکاتور برگزار می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عملیات ساخت واحدهای مسکونی آسیب دیده از زلزله 5/2 ریشتری مراوه تپه باحضور استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی گلستان در روستای فرقسر این شهرستان مرزی آغاز شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مراوه تپه- مدیرکل بنیاد مسکن گلستان از آغاز عملیات احداث و آواربرداری واحدهای خسارت دیده از زلزله مراوه تپه خبر داد و گفت: 55 درصد از 250 واحد مسکونی خسارت دیده احداثی هستند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 3.2 ریشتری، مراوه تپه در شرق گلستان را لرزاند.
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: زلزله ای به بزرگی 4.2 ریشتر ساعت 20 و 33 دقیقه چهارشنبه مراوه تپه در شرق گلستان را لرزاند. این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری از سطح زمین و در عرض 38.057 و طول جغرافیایی 56.011 به وقوع پیوست. تاکنون گزارشی از خسارت های احتمالی این زمین لرزه اعلام نشده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان مراوه تپه گفت که با همت تعدادی از نیکوکاران، 27 خانه بهداشت مناطق روستایی این شهرستان مرزی به دستگاه سونیکید که برای جنین یابی، محاسبه تعداد ضربان قلب جنین و تشخیص صدای آن کاربرد دارد، مجهز شدند.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان گلستان از تلاش های این نهاد برای واگذاری کل املاک علوی در سطح استان گلستان به ذی نفعان تا شهریور سال 1400 خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
علیپوری گفت: 66 درصد از عشایر گلستان در شهرستان مراوه تپه زندگی می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مینودشت، کلاله و مراوه تپه در جمع دانشجومعلمان گنبدکاووس گفت: به وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد کرده ام که برای جذب معلم، به سیستم دبیری سابق بازگردیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - سفر وزیر بهداشت به گلستان، برگزاری مسابقات ملی زیبایی آیینی اسب ترکمن در علی آبادکتول، وقوع آتش سوزی در منطقه جهان نما کردکوی، دستگیری سه کارمند رشوه گیر در اداره کل ثبت و اسناد گنبدکاووس، توقف فعالیت کارخانه سیمان گالیکش و وقوع زلزله 5 ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بیشترین زمین لرزه های هفته گذشته در مراوه تپه استان گلستان رخ داد و در 4 استان کشور نیز زمین لرزه هایی با بزرگای 4 ریشتر به وقوع پیوست.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان مراوه تپه گفت : با وجود کمبود نیروی انسانی در بیمه سلامت شهرستان مراوه تپه 95 درصد افراد تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراوه تپه گفت که برای تسریع در احداث بناهای آسیب دیده از زلزله 5.2 ریشتری پنجم مهر امسال 100 میلیارد ریال از منابع این نهاد در قالب تسهیلات بانکی برای صاحبان 200 واحد مسکونی مناطق روستایی و شهری این شهرستان مرزی پیش بینی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۵    
گنبدکاووس - ایرنا - دومین زلزله یک ماه اخیر گلستان با شدت بیشتر بخش هایی از مراوه تپه را لرزاند اما برنامه ریزی مسوولان برای جبران خسارت ها در زمانی کوتاه، تحمل مشکل ویرانی خانه ها را برای مردم آسیب دیده آسان و آن ها را برای کوچ به منازل نوساز قبل از فرارسیدن زمستان امیدوار کرد.