یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۳۸May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طغیان»

فرادید   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تداوم بارندگی باعث طغیان آب در رودخانه شهر قم شده و بسیاری از محلات و مناطق شهر از شدت آبگرفتگی ویران شدند. منبع: اطلاعات آنلاین
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی برای تهران از احتمال وقوع سیلاب، طغیان رودخانه ها، آب گرفتگی معابر وخسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
در پی هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی با ورود فعالیت سامانه بارشی ،بارش باران و رعد و برق برای پایتخت پیش بینی می شود.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی استقلال معتقد است برخی عوامل در فدراسیون فوتبال نمی گذارند این تیم قهرمان شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به هشدار نارنجی هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی و احتمال سیلاب ناگهانی و طغیان رودخانه ها گفت: مردم طی دو روز آتی از تردد و اتراق کنار رودخانه های فصلی پایتخت خودداری کند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به هشدار نارنجی هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی و احتمال سیلاب ناگهانی و طغیان رودخانه ها گفت: مردم طی دو روز آتی از تردد و اتراق کنار رودخانه های فصلی پایتخت خودداری کند.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ساعت 24- سازمان هواشناسی با صدور هشدارهای سطح نارنجی و زرد از تشدید فعالیت سامانه بارشی در 10 استان و احتمال سیلاب ناگهانی، طغیان رودخانه ها و آب گرفتگی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۵    
با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر ادامه بارش های تندری تا روز یکشنبه و هشدارهای آب منطقه ای در خصوص طغیان رودخانه ها مردم و گردشگران به حریم رودخانه ها نزدیک نشوند.
سازمان هواشناسی با صدور هشدارهای سطح نارنجی و زرد از تشدید فعالیت سامانه بارشی در 10 استان و احتمال سیلاب ناگهانی، طغیان رودخانه ها و آب گرفتگی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۲    
شهروندخبرنگار ما فیلمی از بارش شدید باران و طغیان رودخانه در روستای ناریان شهرستان طالقان را به نمایش گذاشت.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
عباسعلی کیخایی گفت: بارش های اخیر موجب افزایش ورودی آب به رودخانه های استان شده که با خطراتی برای گردشگران همراه است. وی ادامه داد: از سوی دیگر ادامه بارش های سیلابی احتمال طغیان رودخانه های دائمی و فصلی را درپی دارد که حضور گردشگران در محدوده این منابع می تواند حادثه ساز باشد. ...
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
ازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی از رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۲    
هواشناسی مازندران با صدور هشدار زرد از طغیان رودخانه ها، سیلاب ناگهانی، آب گرفتگی معابر و ممنوعیت فعالیت دریایی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از شدت بارش ها در ارتفاعات و دامنه های استان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: بارندگی تا عصر فردا شدت می گیرد و رانش زمین و طغیان رودخانه ها دور از انتظار نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی در 15 استان از جمله تهران از وقوع آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه های فصلی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از تشدید فعالیت سامانه بارشی در ارتفاعات و دامنه های استان خبر داد و گفت: جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه ها دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان گفت: بارش باران در مناطق کوهستانی گیلان تا عصر فردا شدت می گیرد و رانش زمین و طغیان رودخانه ها دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۹    
هواشناسی مازندران با صدور هشدار زرد از طغیان رودخانه ها، سیلاب ناگهانی، آب گرفتگی معابر و ممنوعیت فعالیت دریایی خبر داد.
سلام نو / ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن صدور هشدار نارنجی برای بسیاری از استان های ایران، آخرین وضعیت آب و هوایی کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با صدور هشدار زرد از طغیان رودخانه ها، سیلاب ناگهانی، آب گرفتگی معابر و ممنوعیت فعالیت دریایی خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به هشدار سطح نارنجی هواشناسی در استان گفت: بالا آمدن آب رودخانه ها و آب گرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه ها در این مدت دور از انتظار نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی فعالیت سامانه بارشی و احتمال وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها به مردم توصیه کرد از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی فعالیت سامانه بارشی و احتمال وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها به مردم توصیه کرد از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خودرو نیسان بر اثر طغیان رودخانه سرباز در سیستان و بلوچستان گرفتار شد. در این ویدئو تصاویری از گرفتاری خودرو نیسان بر اثر طغیان رودخانه سرباز در سیستان و بلوچستان را مشاهده می کنید.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
بارندگی های بی وقفه و شدید باعث طغیان رود هریرود افغانستان و بروز سیلاب شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به شدت بارش ها طی امروز و فردا، آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب، طغیان رودخانه ها، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها و لغزندگی جاده ای دور از انتظار نیست.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۳    
کارشناس هواشناسی گفت: بارندگی امروز در مناطقی از خراسان رضوی، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و گیلان شدت دارد. در این مناطق هشدار سطح نارنجی درباره آب گرفتگی معابر، طغیان رودخانه ها و وقوع سیلاب صادر شده است.
صادق ضیائیان مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی تا دوشنبه 31 اردیبهشت، از هشدار هواشناسی برای 10 استان، طغیان رودخانه های فصلی و آبگرفتگی معابر خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از صدای جنوب، ظاهرا جسد وی توسط یکی از اهالی پیدا شد و خانواده وی جهت شناسایی به محل پیدا شدن جسد رفته تا بعد از، شناسایی مقدمات تشییع و تدفین سبحان آماده شود. یکی از اهالی محل در منطقه آتشگاه (روستای فاج) سردشت جسد را پیدا کرد. ...
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۶    
فروزان سلیمانی، سرمربی تیم ملی فوتسال زنان، نسبت به روند آماده سازی این تیم معترض است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 50 سال از همکاری های مشترک ایران و جمهوری آذربایجان در بهره برداری از رودخانه مرزی ارس می گذرد و طی این سال ها به مدد سازه های احداث شده و ابزارهای اطلاع رسانی و سامانه های پیش بینی و اندازه گیری ورودی وخروجی آب، تا حد زیادی خسارت های ناشی از طغیان رودخانه در دو کشور به حداقل رسیده است.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار مهر با تشریح آخرین وضعیت جوی کشور، گفت: امروز شنبه با صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی در پی وقوع رگبار، وزش باد شدید، رعد و برق در استان های شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی موجب اختلال در سفرهای جاده ای، کاهش دید، لغزندگی جاده ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با ادامه فعالیت سامانه بارش زا به سبب شدت سامانه در نواحی شمالی هشدار نارنجی برای استان های اردبیل، گیلان، مازندران و خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی صادر گردید. احتمال سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی وجود دارد. اقدامات لازم در نظر گرفته شود./آخرین خبر
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، احتمال آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه های فصلی، صاعقه، تگرگ، خسارت به سازه های موقت از جمله بنرها، داربست ها و تابلو های تبلیغاتی و احتمال سقوط سنگ در نواحی کوهستانی در هفت استان اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی ...
الف   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هلال احمر کلات: ساکنان حاشیه رودخانه روستاهای کالو و کرناوه به دلیل طغیان رودخانه ها، منازل خود را فوری تخلیه کنند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی کرمان برای امروز (جمعه ) در برخی مناطق استان بارش باران، جاری شدن رواناب، سیلابی شدن مسیلها و طغیان رودخانه های فصلی را پیش بینی کرد.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۵۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران در نقاط مختلف کشور و تشدید بارش در شش استان همچنین جاری شدن روان آب و سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس؛ سرهنگ امیر بلوچی اظهار کرد: محور نیشابور به کاشمر بر اثر بارش شدید باران و تگرگ، ریزش کوه، طغیان رودخانه های فصلی و پر شدن آب نماهای این مسیر تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۵۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست؛ محمودی، رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی در استان های شمالی، شمال شرقی و همچنین استان فارس، گفت: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، احتمال آبگرفتگی معابر، جاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه های فصلی، صاعقه، تگرگ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با صدور هشدار نارنجی و زرد از طغیان رودخانه ها، سیلاب ناگهانی، آب گرفتگی معابر و ممنوعیت فعالیت دریایی خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بارش های کم سابقه در روز گذشته (چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403) منجر به ایجاد سیل در مناطق مختلف شهر مشهد و همین طور برخی مناطق در استان خراسان رضوی شد. ادامه این بارش ها در روز جاری نیز منجر به طغیان رودخانه ها شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر کلات از ساکنان حاشیه رودخانه روستا های کالو و کرناوه خواست به دلیل طغیان رودخانه منازل خود را فوری تخلیه کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۲    
جلسه دیگری از سلسله جلسات اخلاق عمومی با عنوان شرح دعای هشتم صحیفه سجادیه در مسجد حوزه علمیه قائم چیذر برگزار شد. محور بحث این جلسه که در ادامه شرح فراز اَللَّهُمَّ إِنِّی أَعُوذُ بِکَ مِنْ... مَلَکَةِ الْحَمِیَّةِ ایراد شد، آثار شوم تکبر بود.
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۲:۰۷    
مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، اعلام کرد که از مدیریت باشگاه عصبانی نیست و از کسب عنوان قهرمانی جام حذفی ایتالیا خوشحال است.
عصر توس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اثر بارش شدید باران و طغیان رودخانه روستای مایان طرقبه دو خودرو در سیل گرفتار شدند.