پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۸:۵۸Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طغیان»

رهیاب   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محمد سبزه زاری گفت: با تقویت سامانه بارشی از اواسط وقت فردا تا اواسط روز دوشنبه هفته آینده رگبار شدید باران به همراه رعد و برق و احتمال تگرگ و تندباد لحظه ای پیش بینی می شود که آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها و خطر صاعقه را در پی خواهد داشت.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
در روزهای گذشته رودخانه رود شور به دلیل بارندگی در بالادست دچار طغیان شد و باعث بسته شدن مسیر ارتباطی بین دو شهرستان گناوه و دشتستان ، گناوه و بوشهر و همچنین قطع ارتباط راه روستای رودشور گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۳    
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: از فردا تا روز دوشنبه 10 آذر هوای در اکثر مناطق استان قزوین شاهد بارندگی به صورت باران و برف خواهیم بود و به هم استانی ها توصیه می کنیم که از تردد در ارتفاعات خودداری کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش شدید در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: احتمال بالا آمدن سطح آب و طغیان رودخانه ها در این استان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۶    
طغیان کرونا درآذربایجان غربی 20 خانواده دیگر را داغدار کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۶    
استاد سطح خارج حوزه در یادداشتی به تحول آفرینی امام عسکری(ع) در دوره حکومت طغیان گر عباسیان و تربیت شاگردان در عین خفقان شدید پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناوه گفت: جاده ساحلی گناوه - بوشهر که به دلیل آبگرفتگی ناشی از بارندگی شدید و طغیان رودخانه های فصلی بالادست حدود 30 ساعت بصورت رفت و برگشت مسدود شده بود، لحظاتی پیش بازگشایی شد.
خبرنما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نشان داد،به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، افزایش مرگ و میر بر اثر بیماری کوید 19 به ویژه آبان امسال در کشورمان نشان داد خطر بسیار جدی تر است از تصور ماست و راهی جز رفتارهای مسئولانه شهروندان در رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای مهار طغیان ویروس کرونا باقی نمانده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به آبگرفتگی معابر و طغیان مسیل ها از اواخر هفته جاری در خوزستان هشدار داد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۳    
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت: تاکنون موردی از بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان مشاهده نشده ولی همچنان خطر شیوع این بیماری جدی است و اگر غفلت شود با طغیان بیماری مواجه می شویم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مسیر راه ارتباطی 18 روستای باوی که به علت طغیان رودخانه دچار آبگرفتگی شده بود بازگشایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
جاده برازجان- گناوه که ظهر امروز بر اثر طغیان رودخانه بسته شده بود، بازگشایی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، نسبت به سیلابی شدن رودخانه های شمال استان بوشهر هشدار داد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: بارش های امروز باعث آبگرفتگی معابر و منازل در نقاط مختلف استان بوشهر شد. به گزارش فکرشهر، جهانگیر دهقانی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با بارش شدید باران طی دیشب و امروز در استان بوشهر شاهد طغیان رودخانه های فصلی و انسداد برخی مسیرها بودیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر گفت: در بارندگی های اخیر آورد رودخانه های استان بوشهر افزایش یافته و باید مراقب طغیان رودخانه بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر روابط عمومی اداره راهداری شهرستان گناوه در استان بوشهر اعلام کرد: محور گناوه - برازجان در محدوده چهار روستایی تا روستای خلیفه ای به علت طغیان رودخانه بسته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۲    
فرماندار باغملک گفت: بارش باران در این شهرستان سبب طغیان رودخانه ها و مسدود شدن برخی محور ها شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: بارش باران و طغیان رودخانه باعث بسته شدن جاده برازجان-گناوه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- ایرنا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناوه گفت: محور ارتباطی چهار روستای این شهرستان به علت بارندگی و طغیان رودخانه های فصلی بالادست مسدود شده است.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سرمربی پرسپولیس در لحظات پایانی دیدار مقابل نفت آبادان در اعتراض به تصمیم داور توپ کنار خط طولی را شوت کرد تا از زمین اخراج شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اثر شدت بارندگی روز گذشته سطح آب در رودخانه شور (سور) در بخش عقیلی شهرستان گتوند بیش از 10 متر بالا رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۱    
ایلام- ایرنا - اعمال محدودیت های جامع پس از مدت ها طوفان و طغیان کرونا و بحرانی شدن وضعیت استان ایلام در زمینه افزایش موارد بستری و فوتی، حالا آرامش را در سطح جاده های برون شهری و شهرهای استان برقرار کرده و امید به فروکش کردن روند بیماری را افزایش داده است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: تاکنون موردی از بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان مشاهده نشده ولی همچنان خطر شیوع این بیماری جدی است و اگر غفلت شود با طغیان بیماری مواجه می شویم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی درباره سیلاب، آبگرفتگی و طغیان رودخانه ها در برخی استان ها هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - طغیان ویروس کرونا در موج سوم این بیماری در شرایطی ادامه دارد که هر روز بر تعداد قربانیان افزوده می شود و در چنین وضعیتی تنها دو راه پیش رو مانده یا باید به محدودیت های اعمال شده و رعایت موازین بهداشتی تن داد و یا با انتخابی سیاه، به کام مرگ رفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر شهری استانداری قزوین گفت: با توجه به تداوم بارش های اخیر و احتمال طغیان برخی رودخانه ها، شهرداری ها با بسیج امکانات باید برای مقابله با سیلاب آمادگی کامل داشته باشند.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
علیرضا خانی سردبیر روزنامه اطلاعات نوشت: انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی که نشان می دهد وسط روز روشن در یکی از خیابان های اصلی پایتخت، پلیس با بلندگو به راننده یک خودرو تذکر می دهد شیشه ماشین را بالا ببرد تا موتورسوار موبایلش را نزند، هم جای نگرانی دارد و هم بسی مایه شگفتی است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۴    
تصاویر از طغیان رودخانه Chamelecon به دلیل باران شدید را ببینید. منبع: reuters 265 41
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
گزارش ها حاکی از آن است که از شدت طوفان آیوتا (Iota) در آمریکای مرکزی کاسته شده اما وقوع سیلاب همچنان ادامه دارد و آمار تلفات این حادثه طبیعی رو به افزایش است. ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر – گروه استان ها: پل های کوچک و بزرگ در مسیر جاده پلدختر – خرم آباد که تنها راه امکان تردد و ارتباط اهالی روستاها با اطراف بود، همگی در سیلاب فروردین 1398 دست خوش طغیان رودخانه کشکان و تخریب شد به گونه ای که با فرو نشست رودخانه اسکلت و لاشه برخی از این پل ها بر [...]
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: شکست سنگین مقابل گل گهر باعث نیمکت نشینی ستاره های نامی سپاهان مقابل آلومینیوم شده است. سپاهان که در هفته نخست لیگ برتر شکست سنگین و تلخی مقابل گل گهر سیرجان متحمل شد امروز در اصفهان میزبان آلومینیوم اراک است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: از روز شنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می شود و بارش ها از سواحل غربی دریای خزر شروع خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، این آماده باش پیرو هشدار سطح نارنجی مورخ 27 آبان 99 اداره کل مدیریت بحران خوزستان در خصوص تقویت و تشدید سامانه بارشی از اواسط روز جمعه 30 آبان 99 تا اواخر روز یکشنبه 2 آذر 99 صادر شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
بایدن از دولت ترامپ خواسته است با تیم وی برای هماهنگی اجرای برنامه مقابله با کرونا همکاری شود ولی دولت تراپم تمرکزش بر مسئله شکست انتخاباتی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، هشدار داده که اگر دیر بجنبیم، ممکن است عدد مرگ های روزانه بیماران کرونایی، چهار رقمی شود و در این صورت همه چیز را باخته ایم. آیا با آمدن شنبه این بحران فروکش خواهد کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان - چندین فرماندار آمریکایی، از ایالت های ساحلی نیوجرسی و کالیفرنیا تا قلب ایالت آیووا و اوهایو، در پی افزایش هشدار ها مبنی بر از کنترل خارج شدن همه گیری کرونا، برای محدود کردن تجمع ها و افزایش استفاده از ماسک برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا اقدام کردند. ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد سبزه زاری گفت: از اواسط روز جمعه 30 آبان تا اواخر روز یکشنبه دوم آذر شاهد رگبارباران همراه با رعد وبرق ، احتمال ریزش تگرگ ، برف در ارتفاعات و وزش باد متوسط تا شدید و تند باد لحظه ای در اغلب مناطق استان هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: با اختصاص 60 میلیارد ریال به شرکت آب منطقه ای استان برای لایروبی، بازگشایی، ایجاد مسیر انحرافی و پیشگیری از رودخانه ها اقدام شده است.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۴۸ سایت دیگر  
برترین ها: امیرحسین قاضی زاده هاشمی؛ نائب رئیس مجلس در توئیتر خود نوشت: تولید محدود و گران این واکسن در جهان و رقابت جهانی باعث می شود ایرانیان از واکسن خارجی محروم باشند!
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۱    
2020 یکی از پرحادثه ترین سال های تاریخ لقب می گیرد. هر چه که تصور کنید در این سال رخ داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خیلی ها معتقدند که ایرانی ها سیاسی ترین مردم جهان هستند. در واقع اینجا همه چیز سیاسی می شود، حتی کرونا! به گزارش ایسنا، نزدیک 9 ماه است که ایران به شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند. ویروسی که تاکنون سه موج انتشار بزرگ در کشور داشته و با آغاز پاییز دوباره طغیان کرده است ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان: مدت زیادی از زمانی که نوشتیم محمود فکری آماده طغیان است نگذشته ولی همچنان اتفاقات مثبتی در باشگاه استقلال رخ نداده است. سرمربی جدید آبی ها عصبانی است آن هم به خاطر بسیاری از اتفاقاتی که در استقلال رخ می دهد و همچنان مشخص نیست چه عاقبتی در پس خیلی از این اتفاقات قرار گرفته و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 259 نفر رسید.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان درمیان گفت: شرایط اقلیمی جدید در سال های اخیر و احتمال افزایش بارندگی ها، طغیان و مهیاشدن شرایط برای بیماری های قارچی در غلات را مطابق خسارت های سال اخیر به بذور محلی کشت شده گندم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های استانی امروز پنج شنبه 22 آبان 99 را با عناوین مختلف مشاهده کنید.