شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۳۳May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طغیان»

مرصاد   ۹ دقیقه پیش    
مرصاد نیوز: مدیرجهاد کشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب گفت: عدم توجه به آفت سن گندم میتواند خسارت جبران ناپذیری به زراعت کشاورزان وارد نماید که در صورت عدم مبارزه، احتمال دارد جمعیت سن گندم در سال آینده به حد طغیان برسد و مبارزه بسیار سخت شود.
ورزش 3   ۴۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سه باشگاه بارسلونا، رئال مادرید و یوونتوس به تهدیدات اخیر یوفا واکنش نشان داده اند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر معتقد است که کمبود بارش باران موجب آسیب به 4 هزار هکتار از اراضی جنگلی غرب مازندران شده است، آسیبی که از یک نوع آفت به نام "پروانه تخم انگشتری" به وجود آمد ...
میزان   ۵ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: ادامه بارندگی ها در شرق و شمال کشور
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی درباره وقوع رگبار، رعد و برق، تگرگ و طغیان رودخانه ها در استان هشدار داد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: شهر بنارس هندوستان که مقدس ترین شهر نزد هندوها، بودائیان و پیروان آیین جین است تا پیش از شیوع کرونا، محلِ مذهبیِ مورد علاقه مردمی بود که می خواستند روزهای آخر عمرشان را در آن بگذرانند تا با غسل در آب رودخانه گنگ از دور تناسخ وجودشان رهایی یافته و به حیات جاودان برسند. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در چند روز آینده در اغلب نقاط کشور به دلیل بارش های بهاری احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، جاری شدن روان آب در مسیل ها و آب گرفتگی معابر وجود دارد بنابراین از تردد و توقف در کنار رودخانه ها و مسیل ها خودداری شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس : آیت الله سید احمد علم الهدی، امام جمعه مشهد قوی ترین غریزه در دوران جوانی را غریزه جنسی برشمرد و گفت: تنها راه حل غریزه جنسی فراهم کردن بستر ازدواج است، اما شرایط زندگی و عدم بلوغ اقتصادی اجازه ازدواج نمی دهد و این فوران و کمبود مزاج جوان را ملتهب می کند.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رحیم مهردادی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار راهبردنیوز با اشاره به اینکه جنگل های ارسباران از ابتدای سال جاری مورد پایش کارشناسان گیاه پزشکی و اعضای کارگروه تخصصی گیاه پزشکی این اداره کل قرار گرفته است، افزود: بر اساس گزارش این کارشناسان ...
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از تداوم بارش ها در استان تا اواسط هفته ی آینده خبر داد و گفت که در مناطق مستعد، احتمال بارش تگرگ نیز وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: بخشی از استان قزوین که هم مرز با استان های گیلان و زنجان است، هر سال با مشکل حملهٔ ملخ ها مواجه می شود، امسال نیز متأسفانه به دلیل کم بارشی و خشکسالی ملخ ها در این منطقه طغیان کرده اند، سم پاشی ها در این منطقه حیات وحش منطقه را تهدید می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۶    
ناصر مهدوی در سومین مراسم شب قدر بنیاد زینب کبری(س) گفت: تجربه انسانی زمانی آغاز می شود که تجربه آزادی باشد و وقتی تجربه آزادی آغاز می شود که بر امیال درونی خود شورش کند. آنجا که توبه می کند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه دمای هوا در چند روز آینده تغییر محسوسی ندارد، بیان کرد: با توجه به اینکه بارش ها محلی و رگباری شدید و در زمان کوتاه است، لذا احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها در روزهای آینده دور از انتظار نیست.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل میر اث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی البرز گفت: با توجه به بار ش ها ی بهار ی و احتمال طغیان رود خانه ها ی فصلی، گردشگر ان از اتراق در حاشیه رودخانه ها ی استان به شدت پرهیز کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : فراوانی نسبی در آمارهای بستری و ابتلا به کرونا در روزهای اخیر به بیشترین حد خود رسیده است. دراین میان آمار مرگ و میر نشان از مسیری صعودی داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۲    
شریف لک زایی با اشاره به نکات تفسیری سوره علق بیان کرد: رسالت پیامبر(ص)، یک رسالت فرهنگی است و رسالت علم و خواندن و تعلیم است و اولین سخنی که در آغاز وحی، پیامبر(ص) با آن مواجهه پیدا می کند، اقرأ، قلم و علم است ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۲    
با تشدید بارندگی و طغیان حبله رود گرمسار، شاهد سیل در زیر یکی از پل های شبکه ریلی مستقر در محمودآباد گرمسار بودیم. تلاش اهالی باعث جلب توجه لکوموتیوران گردیده و قطار قبل از رسیدن به محل سیلاب متوقف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان – طغیان رودخانه گلباف در حالی جان 6 نفر را گرفت که با گذشت دو روز همچنان راه دسترسی سه روستا مسدود و برق و آب قطع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
در بارش های اخیر 24 ساعت گذشته تعدادی از روستاهای شهرستان دماوند به علت ریزش کوه و طغیان رودخانه ها دچار مشکلات رفت وآمد شدند و به رغم اعلام فرماندار دماوند مبنی بر عدم مشکلی اهالی محدوده روستای مشهد تا روستای آب چمن با مشکلات جدی روبه رو هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: همچنان 2 مسیر ارتباطی این استان که به دلیل طغیان رودخانه ها و سیلاب مسدود شده بود، بسته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: مسیرهای سفیدآبه - زابل و فنوج - کتیج - رمشک این استان به دلیل وقوع سیل و طغیان رودخانه های فصلی همچنان بسته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - معروف است که عراق از دیر زمان تاکنون همواره با دو تهدید جدی مواجه بوده است؛ سیلاب و طغیان رودخانه های دجله و فرات در فصل بارندگی یا خشکسالی و کم آبی در بقیه ایام سال؛ موضوعی که امسال در حال رخ دادن است و به همین دلیل تابستان سخت و خشکی برای این کشور پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره بیماریهای واگیر دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کم توجهی ناشی از درگیری همگانی با بحران کرونا، نسبت به لزوم واکسیناسیون در برابر دیگر بیماریها از جمله ایمن سازی نوزادان سبب ساز طغیان مواردی همچون "سرخک" شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: امروز سیل و طغیان رودخانه در محمودآباد گرمسار روی داد. راننده قطار هم قبل از برخورد با جریان شدید آب با اخطار اهالی روستا، قطار را متوقف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - شهردار اسالم تالش گفت: مرحله نخست احداث دیوار حفاظتی پایین دست پل اجرا شده است و با مشخص شدن پیمانکار، مرحله دوم آن به زودی اجرا می شود تا شهر از خسارت طغیان و سیلاب ناورود در امان بماند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
فرماندار کرمان گفت: ماموران اداره برق کرمان عصر روز گذشته در روستای هرمک بخش گلباف، حین انجام کار، در اثر وقوع بارندگی و طغیان رودخانه مفقود می شوند و تلاش نیروهای امدادی و هلال احمر برای یافتن آن ها به نتیجه نمی رسد تا این که صبح امروز 14 اردیبهشت ماه پیکر بی جان کارمندان اداره برق شهرستان کرمان ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
وقوع سیل و طوفان ناگهانی در استان کرمان خسارت جانی و مالی سنگینی به بار آورد که بر اثر طغیان رودخانه فصلی 6 کارمند اداره برق گرفتار سیلاب شدند و جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: محور عشق آباد به تپه طاق طبس به علت طغیان رودخانه و سیلاب مسدود شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۳۱    
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی اعلام کرد: محور عشق آباد به تپه طاق طبس مسدود شد.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۵۹    
حتماً شما دوستان تا به امروز داستان شکایت و به عبارت طغیان شرکت اپیک گیمز، از بزرگترین استودیوهای بازی سازی دنیا علیه اپل را شنیده اید. داستانی که با تغییر روش پرداخت خرید خدمات اپیک گیمز در بازی فورتنایت شروع شد و در ادامه با اخراج محصولات این شرکت از اپ استور، وارد فاز قضایی و دادگاهی شد ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
همچنین از صبح روز دوشنبه 3449 مرگ دیگر بر اثر این بیماری نیز گزارش شده و شمار کشته های آن در هند 222 هزار و 408 تن اعلام شده است. افزایش آمار مرتبط با کووید 19 در این کشور همچنان ادامه دارد اما دولت فدرال هند، قرنطینه کامل را رد کرده است ...
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: 14 تیم امداد هوایی و زمینی هلال احمر در جستجوی مفقودین سیل در گلباف هستند. رضا فلاح، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان: 14 تیم امدادونجات زمینی و هوایی از جمعیت هلال احمر مرکز استان و شهر های گلباف، ماهان، شهداد و کرمان به محل حادثه سیل اعزام شده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۲۲    
استاندار اردبیل گفت: در هفته آینده به احتمال بالا با فوت افراد بستری در بخش مراقبت های ویژه به دلیل مقاوم بودن در برابر درمان ها مواجه خواهیم شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۹    
در پی بارش شدید باران در سیستان وبلوچستان و طغیان رودخانه های محلی، 2 محور مواصلاتی در جنوب استان مسدود و راه ارتباطی 40 روستا قطع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مریوان گفت: موش ها به یک هزار و 500 هکتار از مزارع این شهرستان حمله کردند و این آفت به حالت طغیانی درآمده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
محققان هشدار دادند که تعداد قابل توجهی از مردم در معرض خطر سیل ناشی از طغیان دریاچه های یخچالی قرار دارند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۷    
تعطیلی های پایتخت این هفته هم ادامه یافت و با توجه به سه هفته مشابه پیش از آن، عمر این تعطیلی ها به حدود یک ماه رسیده است، طرح ترافیک هم برای دومین هفته متوالی لغو شد تا شاید کمی از طغیان ویروس جهش یافته در پایتخت کم شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها صعب العبور بودن برخی مناطق در کنار کمبود اعتبار سبب شده تا ملخ مراکشی که به مراتع شهرستان طارم ریزش کرده بود علی رغم مباره شیمیایی دوباره طغیان کند و مزارع و باغات این منطقه را تهدید نماید.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از مسدود شدن محورهای ایرانشهر _خیرآباد و ایرانشهر- مهرستان براثر طغیان رودخانه های محلی در جنوب این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: تا پایان هفته جاری شاهد ابرهای همرفتی و رگبار پراکنده در سطح استان به ویژه مناطق غرب و جنوب غرب خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بارندگیهای اخیر در استان کرمان، طغیان رودخانه های فصلی و خسارت به برخی راههای استان را در پی داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی خاش گفت: بارش شدید باران سبب طغیان رودخانه های فصلی و قطع راه ارتباطی خاش به پسکوه سراوان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۷    
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: راه ارتباطی 40 روستای بلوچستان در پی طغیان رودخانه "کاجو" مسدود شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۱    
صادقی فرد معاون فرماندار قصرقند گفت: بر اثر فعالیت سامانه بارش زا در جنوب سیستان و بلوچستان رودخانه بزرگ کاجو در قصرقند پس از 10 ماه طغیان کرده و منجر به قطع راه ارتباط 40روستا به مرکز این شهرستان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس مجلس گفت: تسریع در امر واکسیناسیون همگانی نیز می تواند مکمل برنامه های نظام مراقبت و مدیریت صحیح از پیشگیری طغیان در خیزهای احتمالی بیماری باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سیلاب و طغیان رودخانه های محلی سبب بسته شدن 4 مسیر در استان سیستان و بلوچستان شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی های شدید و طغیان رودخانه ها سبب بسته شدن مسیر های فنوج_ کتیج، قصرقند_ نیکشهر، قصرقند به نیکشهر، ایرانشهر به خیرآباد، ایرانشهر- مهرستان و دلگان - زهکلوت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: چهار مسیر ایرانشهر - مهرستان، ایرانشهر - خیرآباد، فنوج - اسپکه و رمشک- کتیج در جنوب این استان به دلیل وقوع سیل و طغیان رودخانه های فصلی همچنان بسته است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کرونا در همدان به قدری سخت شده است که دیگر از طغیان هم فراتر رفته تا جایی که تمام شهرستان های استان به غیر از تویسرکان که نارنجی است در وضعیت قرمز قرار دارند و آن طور که گفته می شود بالاترین درصد موارد شناسایی شده در پیک چهارم، مربوط به ویروس انگلیسی است. ...