یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۳:۰۶Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لغزندگی جاده»

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خوزستان با اشاره به بارش باران در اکثر محور های مواصلاتی استان به رانندگان در خصوص لغزندگی جاده ها هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان با اشاره به بارش باران و لغزندگی جاده های این استان گفت: تردد در محورهای مواصلاتی برقرار است.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه استان ایلام با اشاره به لغزندگی جاده ها در پی بارش باران گفت: رانندگان با احتیاط کامل رانندگی کرده و از سفرهای غیر ضرور پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: با نفوذ سامانه بارشی از یکشنبه تا سه شنبه ورزش بادشدید، برف و کولاک مورد انتظار بوده و احتمال آبگرفتگی معابر، لغزندگی جاده ها و ریزش سنگ در مناطق کوهستانی وجود دارد.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که جاده چالوس تا زمان ایمن سازی کامل بازگشایی نخواهدشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به بازگشایی محور کندوان، گفت: شاهد لغزندگی سطح جاده ها با توجه به ریزش برف و باران هستیم.
کارشناس سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران در نیمه شرقی کشور که موجب لغزندگی جاده ها، کاهش دید، طغیان رودخانه ها، کولاک برف، صاعقه، رانش زمین، ریزش سنگ می شود، هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
گردنه شهمیرزاد _ کیاسر که از بامداد امروز به علت بارش شدید برف بسته شده بود بازگشایی شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۹    
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: هم اکنون وضعیت تردد در باند شمالی آزادراه های استان نیمه سنگین است و در برخی نقاط با سرما، کاهش دید و در گردنه ها به ویژه گردنه آزادراه و جاده قدیم کوهین با لغزندگی جاده مواجه هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی اعلام کرد: هم اکنون 6 محور خراسان جنوبی لغزنده است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق، بارش تگرگ، وزش باد شدید موقت در خراسان رضوی و خراسان جنوبی هشدار داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شدت بارش ها در حد هشدار نارنجی فردا در نیمه غربی کشور و بلندی ها و دامنه های البرز پیش بینی شده است که این شرایط سبب بالا آمدن آب رودخانه ها و مسیل ها، کاهش دید، لغزندگی جاده ها می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: باتوجه به ورود سامانه بارشی به استان و بارش شدید در روز پنجشنبه هشدار نارنجی هواشناسی صادر شده و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، لغزندگی جاده و کاهش دید افقی و اصابت صاعقه وجود دارد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال لغزندگی جاده ها و طغیان رودخانه ها براثر بارش برف و باران در شش استان طی امروز (22 اسفند) هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال لغزندگی جاده ها و طغیان رودخانه ها براثر بارش برف و باران در شش استان طی امروز (22 اسفند) هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی که در استان فعال و سبب بارش های رگباری در مناطق مختلف استان شده، لغزندگی جاده ها را در پی داشته است.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام هشدار لغزندگی جاده ها، کاهش دید و کولاک برف در استان های پربارش از رگبار باران، رعدو برق و وزش باد در تهران و بیشتر استان های کشور خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام تداوم بارش ها تا آخر هفته در استان های مرکزی و غربی کشور، گفت: در شرق کشور نیز مخاطراتی مانند آب گرفتگی معابر و بالا آمدن سطح رودخانه ها و مسیل ها، لغزندگی جاده ها، کاهش دید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز از بارش برف در جاده کرج - چالوس خبرداد و از مسافران خواست قبل از سفراز وضعیت راه ها مطلع شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۲۱    
بارش باران در برخی محورهای خراسان رضوی سبب لغزندگی جاده ها شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۷    
به گزارش خبرخودرو، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در خصوص خطر لغزندگی جاده ها با تداوم سامانه بارشی در نواحی کوهستانی این استان هشدار داد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درپی پیش بینی بارش برف و باران در 4 استان هشدار سطح زرد صادر کرد و چ بر ضرورت آمادگی دستگاه های اجرایی و امدادی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل مدیریت بحران استان تهران درباره خطر لغزندگی جاده ها در نواحی کوهستانی استان هشدار داد و گفت: توصیه مدیریت بحران اتخاذ تمهیدات لازم جهت تردد در این نواحی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیریت بحران لرستان نسبت به بارش برف،باد و کولاک و لغزندگی جاده ها هشدارسطح نارنجی اعلام کرد.
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر در بیشتر استان ها و وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و احتمال کاهش کیفیت هوا در 24 استان هشدار داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد: اکنون در جاده کرج - چالوس در محدوده کندوان شاهد بارش برف و در سایر محور و آزادراه ها بارش به صورت باران است. وی اضافه کرد: مسافران با توجه به بارش و لغزندگی سطح محور، قبل از سفر ازوضعیت راه ها مطلع شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راه البرز از بارش خفیف برف و لغزندگی جاده در محور کرج - چالوس خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زردرنگ از ادامه فعالیت سامانه بارشی، رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ طی روز پنجشنبه (11 اسفند) در هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: باتوجه به کاهش دید و لغزندگی جاده های شمال استان، از مردم به ویژه مسافران جاده های شمالی استان درخواست می کنم سرعت مطمئنه را رعایت و با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از بارش پراکنده برف در جاده کرج- چالوس خبرداد و گفت: اکنون سطح این محور کوهستانی لغزنده و خطر ساز است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش برف و باران و لغزندگی جاده ها و کولاک برف و سقوط بهمن در 21 استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا بااشاره به لغزندگی جاده ها از هموطنان خواست که حتی المقدور از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: در تمام مسیرهای استان بارش باران و لغزندگی سطح جاده گزارش شده و مسیر درگز- قوچان نیز به دلیل کولاک برف همچنان مسدود است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۷    
رئیس مرکز مدیریت راه های استان اصفهان گفت: هم اکنون محورهای شهرستان های سمت جنوب، غرب و جنوب غربی استان درگیر بارش شدید و کولاک هستند و قطعاً در این شرایط، لغزندگی جاده ها را خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
اراک- رئیس پلیس راه استان مرکزی گفت: بارش برف سنگین در جاده های استان مرکزی موجب مسدود کردن کنارگذر شمالی اراک شده است.
آناج   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: بارش برف روز گذشته موجب بسته شدن راه ارتباطی 10 روستا و لغزندگی جاده های استان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- جانشین مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره به بارش برف و برودت هوا در تمام نقاط استان، گفت: لغزندگی جاده ها سبب کندی در تردد خودروها در راه های درون و برون شهری شده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس / سرهنگ مختار پناهی افزود: در آزادراه های تهران- قم، قم- اراک و قم - کاشان شاهد بارش برف هستیم و رانندگان باید احتیاط کافی هنگام تردد در این مسیرها داشته باشند. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان و بارش برف در تمامی محورها، با توجه به لغزندگی جاده ها، گفت: باوجود بارش برف در برخی از محورها، ترافیک در تمامی مسیرهای جاده ای بازو تردد با سهولت در حال انجام است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۱    
به علت بارش سنگین برف، برودت هوا و لغزندگی جاده ها همه کلاس های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی همدان از ساعت 13 تعطیل شد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان از لغزندگی سطح جاده ها و مه شدید صبحگاهی در اغلب محورهای همدان خبر داد. حسین بشری بیان کرد: با توجه به هشدارهای صادره از سوی هواشناسی استان همدان در زمینه بارش برف ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۴    
ایسنا/قزوین رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: همراه داشتن زنجیرچرخ در شرایط بارش برف و لغزندگی جاده الزامی است و همکاران ما به منظور حفظ ایمنی هموطنان از تردد خودروهای فاقد زنجیر جلوگیری خواهند کرد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان با اشاره به ادامه بارش برف و برودت هوا تا فردا در استان گفت: به دلیل لغزندگی جاده ها تردد در گردنه های استان زنجان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
در پی بارش شدید برف از ساعات آغازین صبح امروز در استان قزوین و لغزندگی جاده ها، رانندگان از سفر های غیر ضروری خودداری کرده و حتما تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: برخی جاده های استان به دلیل بارش برف شب گذشته لغزنده است و رانندگان باید با دقت زیاد و رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: در حال حاضر سطح اغلب جاده های برون شهری استان لغزنده است و در این شرایط رانندگان برای پیشگیری از بروز هر گونه سانحه ای باید با سرعت مطمئنه حرکت کنند.