یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۴۲Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبگرفتگی معابر»

انتخاب   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: با ورود یک سامانه بارشی قوی به استان از امشب، احتمال سیلاب و آبگرفتگی معابر در شمال غرب، مرکز و جنوب استان فارس وجود دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
گروه های جهادی در جریان آبگرفتگی معابر مناطق شهر های اهواز، بندر امام خمینی (ره) و شهر چمران در کنار مردم بوده اند.
بعد از بارش باران کوچه های روستای شریفیه در استان خوزستان دچار آبگرفتگی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس شورای اسلامی شهرقدس گفت: با اجرای پروژه هدایت آبهای سطحی معضل 30 ساله آبگرفتگی معابر قدس مرتفع گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر کرمانشاه، آبگرفتگی معابر در فصل بارش را یکی از معضلات اصلی کلانشهر کرمانشاه دانست و گفت: برای رفع این معضل نیاز به صدها میلیارد تومان بودجه است که با مشکلات مالی فعلی تامین آن سخت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۲    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بر اساس یافته های نقشه پیش یابی هوا سامانه جدید بارشی از امروز (شنبه) در این استان فعال می شود که حجم و دامنه بارش ها سنگین پیش بینی شده و احتمال آبگرفتگی معابر و کندی در تردد وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - شکوهی پور، مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از پیش بینی بارندگی شدید و آبگرفتگی معابر در استان بوشهر خبر داد و گفت: بارندگی ها از امشب شدت می گیرد و تا روز دوشنبه ادامه دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از وضعیت نامناسب مردم خوزستان در پی بارندگی های اخیر، گفت: رئیس جمهور در جریان این اتفاق نه تنها با مردم همدلی نکرد بلکه دستوری هم جهت رسیدگی به مشکلات نداد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اگرچه مسئولان از 2 سال گذشته وقوع سیل و آبگرفتگی معابر استان خوزستان را محتمل می دانند اما اقدامی برای لایروبی و ایجاد سیستم فاضلاب نکردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از شهروندان بندر امام خمینی ره ، از آبگرفتگی معابر و اماکن مسکونی و تجاری این شهر در بارندگی های اخیر به شدت انتقاد کرده و خواهان ورود دستگاه های قضایی و بازرسی خارج از استان جهت شناسایی و برخورد قانونی با سهل انگاران این فاجعه شدند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۵    
هشدار آبگرفتگی معابر ، سیلاب و کولاک برف در 27 استان و آغاز سومین هفته محدودیت های هوشمند کرونایی از شنبه مهمترین عناوین این بخش خبری است.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
ضیائیان گفت: فردا در مناطق سردسیر و ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی بارش پراکنده برف پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۱    
بعد از آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی در اهواز، ماهشهر، بندر امام خمینی و چمران جهادی ها به میدان مقابله با سیل آمدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: آبگرفتگی معابر باعث شده وسایل زندگی مردم بندر امام و ماهشهر از بین برود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۲    
حاجتی با بیان اینکه همچنان شاهد آبگرفتگی معابر در اهواز هستیم گفت: شهردار اهواز و همه شهرداران مناطق به همراه معاونان خود در چنین شرایطی باید به مردم پاسخگو باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
بارندگی های شدید چند روز اخیر در اهواز علاوه بر آبگرفتگی معابر و ورود آب به برخی منازل در کوی علوی و منطقه کمپلو باعث تخریب اسباب و اثاثیه منازل شد. گروه های جهادی مردمی ،بسیج و نیروی انتظامی برای امداد رسانی، جابجایی، تخلیه لوازم و توزیع ملزومات اولیه وارد عمل شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
پس از بارش باران در اوایل هفته جاری اهواز، ماهشهر، بندرامام خمینی و چمران بشدت درگیر آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی شدند، اما پس از گذشت پنج روز از این بارش بندر امام خمینی همچنان درگیر با آبگرفتگی ها است.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، سازمان برنامه و بودجه کشور، محمدباقر نوبخت در نامه ای به تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به او ماموریت داد تا از شهر های خوزستان که دچار سیل شده اند بازدید کرده و گزارش آن را به سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه دهد. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۱:۰۷    
باشگاه خبرنگاران جوان- اهواز- بارندگی های شدید روزهای گذشته در اهواز علاوه بر آبگرفتگی معابر و ورود آب به برخی منازل در کوی علوی و منطقه کمپولو باعث تخریب اسباب و اثاثیه منازل شد. به علت شدت حادثه مردم و گروه های جهادی برای امدادرسانی وارد عمل شدند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
موسوی با اشاره به آبگرفتگی معابر و منازل مردم اهواز و ماهشهر گفت: شرکت ملی حفاری ایران تمام دستگاه های فنی و لجستیک خود را جهت کمک به جمع آوری آب های سطحی آماده کرده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۳    
مجتبی یوسفی درباره بارندگی های اخیر اهواز و خوزستان گفت: بخشی از این سوء مدیریت ها را مسئولان باید پاسخ دهند.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سامانه بارشی که وارد استان بوشهر شده است، از شنبه تا دوشنبه تقویت می شود و آبگرفتگی معابر، تلاطم خلیج فارس، وقوع صاعقه و حتی تگرگ را به دنبال خواهد داشت. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس، نامه مجمع نمایندگان خوزستان درخصوص لزوم تسریع در رفع معضل آبگرفتگی شهر ها و روستا های این استان که باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی شده را قرائت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۸    
هواشناسی استان بوشهر با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان از امروز درباره آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها از اواخر روز شنبه تا اوایل روز دوشنبه آینده هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری باران همراه با احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها از عصر امروز در مناطق مختلف خراسان رضوی آغاز می شود و تا روز جمعه ادامه دارد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بارندگی های شدید دو روز گذشته در اهواز علاوه بر آبگرفتگی معابر و ورود آب به برخی منازل در کوی علوی و منطقه کمپولو باعث تخریب اسباب و اثاثیه منازل شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان به بارش چندروز اخیر و آبگرفتگی معابر و ایجاد شرایط سخت کاری در واحدهای عملیاتی و نظارتی منطقه اشاره کرد و افزود: کارکنان این منطقه باوجود بارش چند روز اخیر و آبگرفتگی معابر ,بی وقفه و مستمر عملیات سوخترسانی به جایگاه ها را به شکل مطلوب انجام می دهند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- فرماندار اهواز با اشاره به تلاش ادارات برای رفع مشکل آبگرفتگی معابر دراین شهر، گفت: تمهیدات ویژه با بسیج و تقویت نیروها برای دفع آب های سطحی و پس زدگی فاضلاب در اهواز اندیشیده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ادارات دولتی بندرامام به دنبال آبگرفتگی معابر و منازل شهروندان، برای چهارمین روز متوالی تعطیل اعلام شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت دو روز از بارندگی شدید در اهواز برخی مناطق این شهر همچنان درگیر معضلات آبگرفتگی معابر و منازل خود هستند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بارندگی های شدید هفته گذشته در استان خوزستان، آبگرفتگی معابر شهری در شهرهای اهواز، کارون، آبادان، خرمشهر، شادگان، رامهرمز، رامشیر، ماهشهر و ایذه را به همراه داشته است. وضعیت خوزستان موجب انتقاد شهروندان در فضای مجازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سامانه بارشی که از روز پنجشنبه هفته گذشته وارد خوزستان شده بود شامگاه شنبه با افزایش بارش ها موجب آبگرفتگی معابر بندر امام خمینی (ره) شد. بندر امام خمینی (ره) با 160 میلیمتر بارندگی بیشترین بارش را در خوزستان داشته است.عکاس:حمیدرضا ترابی فرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آبگرفتگی معابر عمومی ،سیلابی شدن مسیل ها و وطغیان آب رودخانه از مخاطرات این سامانه بارشی خواهد بود
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۱    
آبگرفتگی معابر و منازل در برخی مناطق استان خوزستان در حالی چهارمین روز خود را پشت سر می گذارد که مردم با مشکلات عدیده ای روبه رو هستند و خسارات سنگینی به آنها به ویژه در مناطق محروم وارد شده است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار رشت از عدم همکاری و تعامل دستگاه های دولتی با مجموعه مدیریت شهری در ایجاد زیرساخت های تاسیساتی شهر انتقاد کرد و گفت: مشکلاتی همچون آبگرفتگی معابر در پی بارش های شدید باران و بروز مشکلاتی برای شهروندان ناشی از عدم هماهنگی بین دستگاهی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان مسیل ها در نقاط مستعد استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از چهارشنبه شب به تدریج بارش ها در خراسان رضوی آغاز شده که در ابتدا به شکل رگباری و همراه با آبگرفتگی معابر خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی نسبت به نفوذ و گسترش سامانه ناپایدار جوی از عصر فردا چهارشنبه 12آذرماه و آبگرفتگی معابر در برخی مناطق استان هشدار داد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
براساس پیش بینی هواشناسی از امروز تا ابتدای هفته آینده سامانه بارشی در کشور فعال می شود که به دلیل شدت بارش ها احتمال آبگرفتگی معابر و انسداد راه های روستایی وجود دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۷    
شادگان - ( پانا) - معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوزستان ساعت 1 بامداد از آخرین وضعیت آبگرفتگی معابر شهر شادگان بازدید کرد. امید صبری پور ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از ساعات اولیه آغاز بارش در خوزستان، همچون گذشته با هدف خدمت رسانی به مردم و دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات ناشی از آبگرفتگی معابر درون شهری اهواز پای کار آمده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها بیش از 48 ساعت از آبگرفتگی معابر ، خیابان ها و نفوذ آب به منازل بندر امام خمینی(ره) که قطب صنعتی و اقتصاد کشور است می گذرد، اما تاکنون به دلیل نبود زیرساخت های دفع آب های سطحی و فاضلاب مناسب، آب فروکش نکرده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۶    
بارندگی شدید در خوزستان، داستان تکراری آبگرفتگی معابر شهری و سرریز فاضلاب را در برخی شهر های خوزستان دوباره به میان آورده است. در اهواز، مشابه حادثه آبگرفتگی آذر ماه پارسال تکرار شده و گزارش ها از آبگرفتگی محله های خشایار، فرحانی، کوی علوی ،کیان، کوی انقلاب، باغ شیخ، کیانپارس، کوی فرهنگیان ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور خبر و نسبت به آبگرفتگی معابر 3 استان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور خبر و نسبت به آبگرفتگی معابر 3 استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: بارندگی در روز چهارشنبه در نیمه جنوبی و نواحی شرقی استان از شدت بیشتری برخوردار است به طوریکه با با آبگرفتگی معابر عمومی و جاری شدن رواناب همراه می شود
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه جامعه: طی سال های اخیر بسیار شاهد بوده ایم که پس از بارش باران حتی بارش های اندک در برخی از استان های ایران ازجمله استان خوزستان و به ویژه شهر اهواز سیلاب شهری و آبگرفتگی معابر رخ داده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
طبق روال هر ساله بعد از بارندگی شدید در شهرستان اهواز، شاهد آبگرفتگی معابر و نفوذ مخلوطی از آب و فاضلاب به منازل مسکونی اهوازی ها هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بخشدار بندرامام خمینی گفت: کلیه ادارات دولتی و بانک های شهر بندرامام خمینی استان خوزستان به استثنای ادارات خدمات رسان در روز سه شنبه 11 آذر به دلیل آبگرفتگی معابر تعطیل شدند.