چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۵۹Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبگرفتگی معابر»

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده در برخی نقاط شرق و شمال شرق کشور به ویژه زابل و خراسان جنوبی وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۴    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان با اعلام صدور هشدار نارنجی در قزوین اعلام کرد: در مدت استقرار این سامانه بارشی احتمال برخورد صاعقه، شکسته شدن شاخه درختان، آبگرفتگی معابر و مسیل ها و رودخانه ها وجود دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۴   + ۵۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید 5روزه در 24 استان خبر داد و نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلاب ناگهانی در 19 استان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - باران تابستانی صحنه های زشت و زیبایی در سنندج خلق کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امواج بارشی که وارد آذربایجان غربی شده است تا پایان هفته طی بعد از ظهر در استان فعال است و رگبارهای متناوب باران، باد و رعد و برق را به دنبال خواهد داشت ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، ایرنا نوشت: در پی تشدید فعالیت سامانه بارشی که با رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت در نقاط مختلف کشور به ویژه استان های شمال و شمال شرقی همراه بود طغیان رودخانه ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۵    
داستان آبگرفتگی شهر تبریز سال هاست که همچنان به قوت خود باقی است و ظاهراً ارگانهای مربوطه همچون شهرداری در مواقع بروز این آبگرفتگی ها به یاد راه چاره می افتند که این خود جای بسی تأمل دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
داستان آبگرفتگی شهر تبریز سال هاست که همچنان به قوت خود باقی است و ظاهراً ارگانهای مربوطه همچون شهرداری در مواقع بروز این آبگرفتگی ها به یاد راه چاره می افتند که این خود جای بسی تأمل دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
در روستای آرگون بخش خداجو هم جاری شدن سیلاب باعث خسارت به اراضی کشاورزی و راه های روستایی شده و بارش ها در سراب و شبستر نیز موجب آبگرفتگی معابر عمومی و منازل مسکونی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۴۲    
رئیس آبیاری شهرستان مشگین شهر گفت: سیلاب در دامنه سبلان باعث قطعی آب شرب و آبگرفتگی معابر و راه های دسترسی در بالادست شهرستان مشگین شهر شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مهدی صابری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امواج بارشی همچنان در 2 روز آینده طی بعد از ظهر در استان فعال هستند و روزهای یکشنبه و دوشنبه رگبارهای متناب باران، باد و رعد و برق خواهیم داشت. وی با بیان اینکه احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها در استان همچنان وجود [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: احتمال آبگرفتگی معابر ، سیلابی شدن رودخانه ها ، آسیب به تاسیسات مرتفع و کم استحکام شهری و روستایی در اثر وزش باد وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ناپایداری ها طی روز یکشنبه در اردبیل از شدت بیشتری برخوردار خواهند بود و بارش تگرگ، وقوع صاعقه، آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی در نواحی مستعد استان دور از انتظار نخواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا رحمان نیا به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: آسمان استان صاف تا قسمتی ابری بوده که در بعدازظهر بر میزان پوشش ابرها در استان افزوده می شود و باران مناطق مختلف استان را فرا می گیرد و احتمال سیلابی شدن رودخانه و آبگرفتگی معابر وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۲۱    
کرج - بارش شدید باران در کرج موجب آبگرفتگی معابر در این شهر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی در اطلاعیه ای نسبت به احتمال رعد و برق، وقوع رگبار، طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل و آبگرفتگی معابر در این استان هشدار داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان گفت:در پی بارندگی شدید روز گذشته و آبگرفتگی معابر شهری و روستایی، به 27 خانوار امدادرسانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران درباره جاری شدن روان آب، آبگرفتگی معابر و احتمال وقوع سیلاب در مناطق مستعد استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
باتقویت سامانه بارشی ، احتمال آبگرفتگی معابر و بالاآمدن آب رودخانه و سیلاب ناگهانی مورد انتظار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بررسی نقشه ها بیانگر احتمال رعد و برق، وقوع رگبار، طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل و آبگرفتگی معابر در روز سه شنبه تا پایان هفته جاری است که لازم است شهروندان از تردد در اتفاعات و مسیل ها خودداری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران برای روزهای پایانی هفته جاری بارش رگباری باران و وزش بادهای شدید همراه با کاهش دما در اغلب مناطق استان پیش بینی کرد و نسبت به آبگرفتگی معابر و بالا آمدن سطح رودخانه ها هشدار داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
طغیان رودخانه ها، جاری شدن روان آب در مسیل ها، آبگرفتگی معابر عمومی، برخورد صاعقه، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، تاخیر و یا احتمال لغو پروازها در چنین شرایطی دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۷    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به نفوذ سامانه پرفشار از سمت اروپا و تقویت جریانات مرطوب و خنک شمالی به این استان نسبت به آبگرفتگی معابر و وقوع سیلاب و کاهش 10 درجه ای دما در گلستان هشدار داد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بارش های رگباری موسمی در دومین روز از مردادماه 1400 بخشهای زیادی از لارستان را پوشش داد و موجب طراوت هوا و آبگرفتگی معابر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۱    
شیراز-ایرنا- وزش باد و بارش تابستانه سه ساعته روز شنبه در شهر جهرم باعث آبگرفتگی گسترده معابر و شکستن درختان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس با اشاره به سیل و آبگرفتگی معابر و منازل هفت شهرستان در فارس، گفت: یازده تیم امدادی از جمعیت استان به مناطق درگیر سیل و آبگرفتگی اعزام شدند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۳    
ساعتی پیش بارش شدید باران سبب آبگرفتگی و سختی تردد در برخی معابر از جمله معابر بسنجان در نزدیکی شهر یاسوج شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۳۸    
برچسب ها آبگرفتگی معابر دانستنی آنلاین رگبار باران سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به رگبار و وزش باد شدید در 8 استان نسبت به آبگرفتگی معابر و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به رگبار و وزش باد شدید در 8 استان نسبت به آبگرفتگی معابر و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری احتمال آب گرفتگی معابرو بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی تا پایان هفته دور از انتظار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آسمان بوشهر در آخرین روز های نخستین ماه تابستان بارانی شد. بارش رگبار باران در برخی نقاط آبگرفتگی معابر را در پی داشت.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -به دنبال بارندگی شدید امروز و روز گذشته در سیرجان و مناطق اطراف و به دنبال شکسته شدن سیل بند خاکی در منطقه عین البقر و آبگرفتگی معابر؛ عملیات امدادی شرکت گل گهر برای رفع مشکلات به وجود آمده برای روستاییان آن منطقه آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۴    
فرماندار گچساران گفت: باد و باران شدید باعث آبگرفتگی معابر شهری این شهرستان شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۴۲    
بر اثر بارندگی عصر امروز در عسلویه ، تعداد زیادی از شهروندان از آبگرفتگی منازل خود خبر دادند. .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- بارندگی شدید در شهرستان کازرون عصر یکشنبه موجب آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب شد و مشکلاتی در عبور و مرور در خیابان های شهر ابجاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۱    
بارش ها ی امروز در فارس برخی رودخانه ها را پرآب و در برخی مناطق نیز سبب آبگرفتگی معابر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی، بارش های رگباری و وزش باد شدید هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۳    
سنندج - ایرنا - بارش شدید باران شامگاه جمعه 25 تیرماه در بانه، باعث آبگرفتگی معابر عمومی و غافلگیری مردم این شهر شد. (عکس از زینب طلایی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۶    
ایرنا - چابهار - وزش باد شدید در بامداد امروز (پنجشنبه) ساعتی باعث خاموشی چابهار شد اما لحظاتی بعد بارش بارانی کم سابقه اگرچه موجب آبگرفتگی معابر و برخی خانه ها شد اما طرواتِ بعد از باران، لبخند را بر چهره اهالی این شهر خصوصا کودکان و نوجوانان نشاند. عکس: کمیل بهشتیان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بنا بر اعلام هواشناسی هرمزگان، با فعالیت سامانه مونسونی از امروز بارش باران در ارتفاعات شرقی، شمالی و غربی استان باعث آبگرفتگی معابر عمومی، طغیان رودخانه های فصلی و سیلابی شدن مسیل ها در این مناطق می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۱    
ورود سامانه بارشی از امشب به استان و احتمال آبگرفتگی معابر، پیش بینی کارشناسان هواشناسی استان است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: مترو نیویورک غرق شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: تا شنبه هفته آینده در بعضی ساعات وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک، پاره ای نقاط به ویژه در ارتفاعات استان رگبار پراکنده و رعد و برق مورد انتظار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی از احتمال وقوع سیلاب ناگهانی و آبگرفتگی معابر در گلستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با توصیف این امواج ناپایدار افزود: رگبار باران و در نقاط مستعد بارش تگرگ و وزش تند باد و سیلابی شدن رودخانه ها از خواص این امواج ناپایدار است. وی اضافه کرد: مناطق شمالی و مرکز استان را این موج پوشش می دهد و آبگرفتگی معابر در کنار [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بارش سنگین باران و آبگرفتگی معابر در پایتخت اسکاتلند عبور مرور افراد و خودرو ها را با مشکلات جدی مواجه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از بارش های رگباری با احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل های این استان در نخستین روز هفته جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار آزادشهر گفت که کارشناسان دستگاه های متولی درحال برآورد میزان دقیق خسارت بارش شدید و رگباری باران شب گذشته، سیل، آبگرفتگی معابر و برخی واحدهای مسکونی مناطق شهری این شهرستان هستند.