شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۳۱Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبگرفتگی معابر»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش برف و باران در کشور همچنین کاهش محسوس دما و احتمال آبگرفتگی معابر هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ با اشاره به نفوذ و فعالیت سامانه بارشی آورده است: بارش باران و برف، وزش باد، کاهش محسوس دما، در گردنه ها و نواحی کوهستانی کولاک برف و مه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر از ورود سامانه بارشی به استان از روز شنبه آینده به استان خبر داد و با صدور هشدار سطح زرد نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در برخی نقاط استان هشدار داد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش برف و باران در کشور همچنین کاهش محسوس دما و احتمال آبگرفتگی معابر هشدار داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۳    
به گزارش زیرنویس، سازمان هواشناسی نسبت به بارش برف و باران در کشور همچنین کاهش محسوس دما و احتمال آبگرفتگی معابر هشدار داد. به گزارش ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ با اشاره به نفوذ و فعالیت سامانه بارشی آورده است: بارش باران و برف، وزش باد، کاهش محسوس دما، در گردنه ها و نواحی [...]
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در کشور، از بارش باران و برف، وزش باد و کاهش محسوس دما از روز جمعه تا دوشنبه هفته آینده خبر داد و اعلام کرد: احتمال آبگرفتگی، جاری شدن روان آب، مه آلودگی، وزش باد و کولاک برف و یخ زنی سطح جاده ها وجود دارد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وقوع سیل در منطقه کوشک بویراحمد جان کودک 12 ساله را گرفت. به گزارش گروه استان های حیات ؛ از روز پنجشنبه با ورود سامانه بارشی به جو کهگیلویه و بوبراحمد، بارش هایی سنگین در استان شکل گرفت. در مناطق مختلف استان، بارش ها سبب آبگرفتگی معابر و وقوع سیلاب شد. ...
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۱    
سازمان هواشناسی با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران، وزش باد و کولاک برف و مه در گردنه ها و نواحی کوهستانی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و یخ زدگی جاده ها هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۵۶    
استاندار کهگیلویه وبویراحمد از وضعیت آبگرفتگی معابر شهری و طغیان رودخانه بشار مرکز استان بازدید کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران، وزش باد و کولاک برف و مه در گردنه ها و نواحی کوهستانی، نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و یخ زدگی جاده ها هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۶    
سازمان هواشناسی با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران، وزش باد و کولاک برف و مه در گردنه ها و نواحی کوهستانی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و یخ زدگی جاده ها هشدار داد.
سازمان هواشناسی با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران، وزش باد و کولاک برف و مه در گردنه ها و نواحی کوهستانی نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و یخ زدگی جاده ها هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۰    
بارش باران و برف موجب طغیان رودخانه بازفت و آبگرفتگی معابر و مسیل ها در چهارمحال و بختیاری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
میمه - بارش باران باعث آبگرفتگی معابر و روان آب در سطح شهر میمه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر خدمات شهری شهرداری همدان ازرفع آبگرفتگی معابر همزمان با عملیات برف روبی و یخ زدایی خبر داد و گفت: با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران، از چند روز گذشته لایروبی رودخانه ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۸    
مشهد- از اوایل صبح شنبه بارش باران در مشهد آغاز و باعث آبگرفتگی معابر شده است.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۲    
بارش باران و آبگرفتگی معابر و خیابان های سطح شهر پیرانشهر شرمندگی خیابان های این شهر را حکایت می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۷:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بر همین اساس نسبت به احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها، آبگرفتگی معابر عمومی، مه آلودگی و کاهش دید در جاده های کوهستانی هشدار داده می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در این راستا نسبت به احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها ، آبگرفتگی معابر عمومی، مه آلودگی و کاهش دید در جاده های کوهستانی هشدار داده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۳:۰۸    
میزان بارش باران در نواحی کوهپایه ای استان گلستان در شهرستان های علی آبادکتول تا کلاله در حدود 90 میلی متر و میزان بارش برف در ارتفاعات را 40 سانتی متر پیش بینی می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد از ریزش در برخی جاده های استان و افزایش شدت بارش ها طی امشب خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۹    
بارشها سیلابی شدن رودخانه و مسیل ها و آبگرفتگی معابر شد و خساراتی را هم به دنبال داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
تداوم بارش ها در استان کهگیلویه و بویراحمد موجب آب گرفتگی معابر در برخی از شهرهای این استان بخصوص یاسوج، مرکز این استان شده است. بارش ها از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد و موجب اختلال در رفت و آمد و مشکلاتی برای مردم شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
از شب گذشته تاکنون در شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد بارش شدید نزولات آسمانی آغاز شده و همچنان ادامه دارد. در شهرستان لنده نیز بارش شدید باران سبب آبگرفتگی معابر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بارش برف و باران و وزش باد در 20 استان و کاهش دما نسبت به بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و آبگرفتگی معابر عمومی و کاهش دید در جاده های کوهستانی هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بارش باران های اخیر در یاسوج باعث آب گرفتگی شدید برخی معابر این شهر شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۷    
ایلام-بارش باران و جاری شدن سیلاب باعث آبگرفتگی معابر شهر دره شهر در جنوب استان ایلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر اعلام کرد: با تقویت سامانه بارشی از عصر امروز احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلاب در مناطق شمالی و مرکز استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت که بر اساس آخرین اطلاعات و آماری که از فرمانداری های استان دریافت شده تا این لحظه حادثه خاص منتهی به آسیب جدی ناشی از بارش باران نداشته ایم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۲    
در پی بارش باران در همدان برخی از معابر دچار آبگرفتگی شده و تردد خودروها و مردم را سخت کرده بود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۷    
کرمانشاه- در پی بارش باران و آبگرفتگی معابر در شهر کرمانشاه، مجموعه امدادی آتش نشانی کرمانشاه به کمک گرفتاران در آب آمد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۱    
کرمانشاه- بارش شدید باران در بازارچه رسمی شوشمی باعث آبگرفتگی معابر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سامانه بارشی که از دیروز وارد آذربایجان غربی شده، هوای مناطق بیشتر استان را بارانی و برفی کرد. هرچند بارش باران موجب آبگرفتگی معابر مهاباد شد، امام مردم را شادمان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مریوان_بارش شدید باران موجب آبگرفتگی معابر در شهرستان مریوان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- فرماندار کرمانشاه با اشاره به بارش باران در شبانه روز گذشته و هشدار وضعیت قرمز هواشناسی مبنی بر ادامه دار بودن بارش ها تا روز شنبه؛ از آماده باش نیروهای خدمت رسان برای مواجهه با سیلاب و روان آب های سطح شهر، آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- بارش باران شدید که از شامگاه چهارشنبه در شهرستان های جنوب آذربایجان غربی شروع شده، باعث آبگرفتگی معابر شهری و طغیان رودخانه ها در این منطقه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - بارش شدید باران در شهرستان ایوان موجب آبگرفتگی معابر و خیابان های این شهر شده و مشکلاتی را برای رفت و آمد و عبور و مرور مردم به وجود آورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بارش شدید باران که از عصر روز چهارشنبه و در پی ورود یک سامانه قوی بارشی آغاز شده و همچنان ادامه دارد موجب آبگرفتگی برخی از خیابان ها و معابر شهر کرمانشاه شده و مشکلاتی را برای شهروندان بوجود آورده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون هواشناسی لرستان گفت: فعالیت سامانه بارشی اخیر در لرستان مخاطراتی از قبیل اختلال در تردد، لغزندگی سطح جاده ها، سیلابی شدن مسیل ها، ایجاد رواناب و آبگرفتگی معابر را به دنبال دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار میاندوآب با توجه به بارش های دیشب و امروز و آب گرفتگی معابر گفت: اکیپ های شهرداری در آماده باش کامل هستند و با تمام توان و امکانات برای تخلیه آب از محل های دچار آب گرفتگی در سطح شهر تلاش می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به دنبال ورود سامانه بارشی به استان و هشدار سطح قرمز هواشناسی، مناطق مختلف استان از روز گذشته شاهد بارش باران و آبگرفتگی معابر در برخی نقاط بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بارش شدید باران که از شب گذشته در کردستان آغاز شده، باعث سیلابی شدن رودخانه ها و آبرگفتگی معابر شهری و کندی تردد شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان همدان با بیان اینکه بارش باران در همدان تا فردا شب ادامه دارد، گفت: شدت بارش ها را طی ساعاتی از اواخر امشب و فردا در اکثر نقاط استان داریم که موجب آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیرها می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: در پی فعالیت یک سامانه بارشی در آسمان استان، بارش باران از صبح پنجشنبه در بیشتر نقاط آغاز و در این رابطه نسبت به سیلابی شدن و آبگرفتگی معابر در مناطق مختلف استان، هشدار سطح نارنجی صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس مسوول پیش بینی و مدیریت بحران هواشناسی استان زنجان گفت: احتمال آبگرفتگی و لغزندگی معابر و کاهش دید به دلیل مه آلودگی و وقوع کولاک در جاده های کوهستانی استان با فعالیت سامانه بارشی پیش بینی شد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۲    
فرماندار پلدختر با توجه به در پیش بودن سامانه جدید بارشی نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها در این شهرستان هشدار داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیرلرستان ، حمید خادم روز چهارشنبه در جلسه ستاد پیشگیری ...
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به ورود یک سامانه بارشی به استان از فردا گفت: آسمان استان بوشهر بارانی می شود. به گزارش دیارجنوب ، فرج الله شکوهی پور روز چهارشنبه اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری خرمشهراز آماده باش نیرو های خدمات شهری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر در این شهرستان خبرداد.