شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۳۰Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبگرفتگی معابر»

آوای رشت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شعاع مشرق، به نقل از صداوسیما ، محمد دادرس با اشاره به اینکه ازعصر امروز سامانه بارشی وارد گیلان می شود گفت: با ورود این سامانه بارشی دمای هوای گیلان 5 تا 10 درجه کاهش می یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۱:۲۰    
گرگان - ایرنا - هواشناسی گلستان پیش بینی کرد که با آغاز فعالیت سامانه بارشی، گلستان از فردا جمعه تا یکشنبه بارشی می شود و در این مدت آبگرفتگی معابر شهری دور از انتظار نیست.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یکی از دوربین های مداربسته در خیابان های فلوریدای آمریکا لحظات وقوع طوفان و آبگرفتگی معابر را ضبط کرده است. این تصاویر را به صورت تایم لپس در این ویدیو مشاهده می کنید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۱    
داداشی از ورود سامانه ناپایدار و بارشی به استان گلستان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با فعالیت این سامانه احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از احتمال آبگرفتگی معابر و بروز طوفان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - بارش شدید باران در رامسر غربی ترین شهرستان استان مازندران موجب آبگرفتگی برخی معابر و خیابان های این شهر شده و مشکلاتی را برای رفت و آمد و عبور و مرور مردم بوجود آورد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به این استان از اواخر وقت روز یکشنبه نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق مختلف هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش هشت تا 14 درجه ای متوسط دمای هوای استان به دنبال صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد و گفت: این سامانه بارشی تا صبح دوشنبه فعال است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک، احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و آبگرفتگی معابر به صورت محلی هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک، احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها و آبگرفتگی معابر به صورت محلی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری از رگبار و وزش باد نسبتا شدید تا شدید برای این استان از دوشنبه بعدازظهر به بعد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان طبق اعلام رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان، با توجه به نوع بارش های تابستانی، آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها در برخی مناطق دور از انتظار نیست.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مقامات ایتالیا اعلام کردند که دست کم هشت نفر بر اثر بارندگی های شدید و وقوع سیل در مارکه ، منطقه مرکزی این کشور جان خود را از دست داده اند. به گزارش خبرگزاری ایسنا، مقامات ایتالیا همچنین اعلام کردند که چهار تن دیگر نیز همچنان مفقود هستند و عملیات جست وجو ادامه دارد ...
آوای رشت   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
محمد دادرس، مدیرکل هواشناسی گیلان بیان کرد که: دمای هوا با ورود این سامانه بارشی به گیلان، 5 تا 10 درجه سلسیوس کاهش می یابد. وی افزود: این هوای بارشی اواخر وقت روز جمعه از گیلان خارج می شود. مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها در این مدت دور از انتظار نیست. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه هایی نسبت به فعالیت سامانه بارشی، کاهش محسوس دما، سیلاب ناگهانی و آبگرفتگی معابر در 9 استان کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه هایی نسبت به فعالیت سامانه بارشی، کاهش محسوس دما، سیلاب ناگهانی و آبگرفتگی معابر در 9 استان کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به استان و هشدار سطح نارنجی، گفت: احتمال بارش های رگباری و آبگرفتگی معابر از فردا در استان گلستان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۰    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی گلستان از تقویت سامانه بارشی از جمعه شب در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۰    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی گلستان از تقویت سامانه بارشی از جمعه شب در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار جوی از فردا(پنج شنبه 16 شهریور) در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان: هوای گیلان از عصر امروز 8 تا 12 درجه خنک می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
از اواسط هفته آینده شاهد وقوع بارش های قابل توجهی در استان های گیلان و مازندران خواهیم بود که احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر عمومی را در این نقاط به وجود خواهد آورد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مناطق شهرداری پایتخت از شناسایی نقاط حادثه خیز شهر تهران برای مقابله با آبگرفتگی معابر و مدیریت سیلاب های احتمالی در صورت وقوع بارش های پاییزی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون امور مناطق شهرداری پایتخت از شناسایی نقاط حادثه خیز شهر تهران برای آبگرفتگی معابر و مدیریت سیلاب های احتمالی در صورت وقوع بارش های پاییزی خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سال های سال است که سیل بند شمالی شهر لنده نقش مهمی در انحراف مسیل ها داشته است اما متاسفانه بخش شمالی این سیل بند هنوز ساماندهی نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۹:۵۰    
همزمان با گرمای شدید هوا در برخی مناطق انگلیس، بارش سیل آسای باران سبب آبگرفتگی معابر و مسدود شدن برخی ایستگاه های قطار از جمله در مرکز و شرق پایتخت این کشور شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج_ بارش شدید باران باعث وقوع سیل و آبگرفتگی معابر در برخی مناطق شهرستان گچساران شد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
داره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش های رگباری، وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش های رگباری، وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد. به گزارش ایسنا، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است:رشد ابرهای همرفتی و بارش های رگباری و رعدوبرق ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است:رشد ابرهای همرفتی و بارش های رگباری و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی در مناطق مستعد احتمال تگرگ به ویژه در ساعات عصر و شب در دامنه و ارتفاعات شمال استان تهران ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸    
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش های رگباری، وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد.
برترین ها / روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید به ویژه در نیمه غربی و جنوبی استان، رگبار و رعدوبرق در ارتفاعات استان به ویژه در ارتفاعات شرقی و فیروزکوه در روز پنج شنبه ( 24 شهریورماه) هشدار صادر کرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۴۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش های رگباری، وزش باد شدید، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها هشدار داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بارش باران باعث سیل و آبگرفتگی معابر در کشوری شد که بسیاری از روزهای سال بارانی است.
کارشناس سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر در آذربایجان غربی و سیستان و بلوچستان از روند کاهش دما در تهران و بیشتر مناطق کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۹    
ایسنا/اردبیل شهردار اردبیل گفت: امسال برای حل مشکل آبگرفتگی قسمتی از معابر 20 میلیارد تومان هزینه خواهیم کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران در 15 اردیبهشت و 13 اسفند سال 1365 سیلاب و آبگرفتگی معابر را تجربه کرد. این بارندگی ها ی شدید یک ساعته در معابر سیل به راه انداخت و خسارات درون شهری و در برخی نقاط حومه تهران پدید آورد. در تصاویر روز عکس هایی از سیل تهران در دهه 60 را ببینید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۵۰    
اصفهان - جاری شدن سیلاب در نجف آباد باعث آبگرفتگی معابر و خیابانهای این شهر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری از آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیل ها در استان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران با اعلام وضعیت نارنجی درخصوص احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها، آبگرفتگی معابر و جاری شدن آب در مسیل ها برای امروز هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بارش های همرفتی و ناگهانی عصر و شامگاه چهارشنبه در مناطق مختلف بویژه غرب استان به ایجاد روان آب و آبگرفتگی معابر و تعدادی از منازل منجر شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری از جاری شدن رواناب، آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها در استان خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی به استان خبرداد و گفت: آبگرفتگی معابر عمومی و بالا آمدن آب رودخانه ها و وزش باد از پیامدهای این سامانه بارشی در گلستان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان فارس با انتشار اطلاعیه ای نسبت به رشد ابرهای همرفتی همراه با رگبار پراکنده باران، رعدو برق، وزش باد شدید موقتی، آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان آب و گردو خاک در برخی نقاط استان همچون نواحی شمال، شمال غربی، غرب و برخی نقاط مرکزی هشدار سطح نارنجی اعلام کرد.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: احتمال آبگرفتگی موقتی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل های فصلی و اصابت صاعقه در سطح استان دور از انتظار نخواهد بود.
مهرنما فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۱    
بارندگی باران امروز در شهر مصیری شهرستان رستم باعث آبگرفتگی معابر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی از روز شنبه به استان خبرداد و گفت: رگبار و رعدوبرق، آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها از پیامدهای این سامانه خواهد بود.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز بارش ها از ظهر امروز در گیلان و احتمال آبگرفتگی معابر گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی یک سامانه بارشی از ظهر امروز وارد گیلان می شود و دمای هوای استان 3 تا 6 درجه کاهش می یابد.