پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۲۶Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبگرفتگی معابر»

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی به کشور نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها در مناطق پربارش هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های برف و باران در این استان شدت می گیرد و احتمال جاری شدن رواناب و آبگرفتگی معابر نیز وجود دارد.
سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در14 استان و نیز ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرستان های دیلم، گناوه و بوشهر اواخر دیشب و اوایل بامداد امروز شاهد بارش باران بودند. بارش باران باعث آبگرفتگی معابر در گناوه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - بارش های تندری و رگباری که از غروب پنجشنبه در استان البرز آغاز شده ، آبگرفتگی معابر شهری از جمله در کلانشهر کرج را در پی داشته است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۱    
به گزارش خبر روز ، امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز، با شروع بارش های جوی، آبگرفتگی معابر و احتمال وقوع تصادفات رانندگی و سایر حوادث ، آتش نشانان در حال آماده باش قرار گرفتند. مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این باره اظهار داشت؛ ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مهدی صابری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان از روز چهارشنبه، احتمال سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها وجود دارد. رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی بیان کرد: آبگرفتگی معابر شهری، سیلابی شدن رودخانه ها، لغزندگی و کاهش [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۸    
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی به این استان از صبح روز پنجشنبه، نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و آبگرفتگی معابر عمومی در مناطق مختلف هشدار داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس:عباس حلوایی زاده با اشاره به ادامه بررسی میدانی و رفع آبگرفتگی های معابر اظهار داشت: پروژه لوله گذاری بلوار محتشم کاشانی به همین منظور در دستور کار منطقه شهرداری قرار دارد که طول لوله گذاری این طرح 1500 متر است و نوع لوله طراحی شده در این پروژه 1200 میلی متر است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از اجرای چند پروژه لوله گذاری جهت جمع آوری آب های سطحی و رفع مشکل آبگرفتگی معابر و خیابان های قم با اعتباری بالغ بر 61 میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۹   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور، نسبت به فعالیت سامانه بارشی و احتمال وقوع سیلاب و آب گرفتگی معابر 3 استان طی دوشنبه هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی در اطلاعیه ای نسبت به بارش متناوب باران و برف، طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل و آبگرفتگی معابر در این استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۱    
هواشناسی مازندران درباره بارش باران، کاهش شدید دما، بالا آمدن آب رودخانه ها و آبگرفتگی معابر استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۸    
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی به این استان از روز پنجشنبه، نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها و آبگرفتگی معابر عمومی بویژه در مناطق غربی این استان هشدار داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
طرح امداد و نجات زمستانه 1400 از امروز با استفاده توان عملیاتی هلال احمر استان با مشارکت دستگاه های همکار و دخیل در طرح امدادونجات زمستانه آغاز شد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۵۰    
ایرنا- یاسوج- بارش باران طی 24 ساعت گذشته در یاسوج هم مردم را خوشحال کرد و هم عبور و مرور را در برخی معابر با مشکل مواجه کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۰    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: نیروهای سازمان آتش نشانی در پی بارش شدید باران صبح امروز عملیات گسترده در جهت رفع پس زدگی آب و شکستگی خطوط فاضلاب در سطح شهر را اجرایی کردند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۱۱    
آبگرفتگی معابر شهر خرم آباد با هر بارندگی اسباب زحمت شهروندان را فراهم می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۶:۴۸    
اهواز - ایرنا - بارش 84 میلیمتری باران روز یکشنبه 30 آبان باعث آبگرفتگی معابر شهرک علم الهدی ، چشمه سوزنگر ، مسکن مهر ، کوی نیرو و برخی مناطق شهری و روستایی شوشتر شد. عکس: ایمان صادقی حسنوند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد: با توجه به آغاز مجدد بارندگی ها در استان از دوشنبه شب، احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن رواناب، به ویژه در مناطق جنوبی استان دور از انتظار نیست.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران و برف طی امروز تا جمعه در 21 استان خبر و نسیت به بارش های سیل آسا، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها در 9 استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار شوشتر گفت: آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی این شهرستان فروکش کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
عیسی زاده برخی ساخت و ساز ها را دلیل انحراف فاضلاب دزفول و مشکل آبگرفتگی معابر و منازل دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۶    
معابر هندیجان پس از بارندگی پاییز دچار آبگرفتگی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۲:۱۱    
اهواز - ایرنا - بارش 81 میلیمتری باران در شوشتر در روز یکشنبه باعث آبگرفتگی معابر و منازل در برخی مناطق شهری و روستایی شد. عکس: ایمان صادقی حسنوند
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۲:۱۰    
معابر و خیابان های دزفول در پی بارش شدید باران دچار آبگرفتگی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۱:۱۰    
گروه استان ها- پس از بارش های اخیر باران ، آبگرفتگی معابر و خیابان ها موجب بروز مشکلات فراوانی برای اهالی شهر رامشیر در استان خوزستان شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بارش باران از روز گذشته در خوزستان آغاز شده و این بارش ها منجر به آبگرفتگی معابر و خانه ها در برخی شهرستان های استان مانند دزفول و شوشتر شده است که نیروهای شهرداری، آتش نشانی و جمعیت هلال احمر در حال امداد رسانی و رفع مشکلات هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۲    
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: با توجه به افزایش فعالیت سامانه بارشی از امشب تا فردا بعدازظهر، احتمال آبگرفتگی معابر و به دنبال آن بارش برف و کولاک و اختلال در تردد در گردنه ها و مناطق سردسیر استان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بارش شدید باران موجب وقوع سیل و آبگرفتگی معابر در برخی شهرهای خوزستان شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از رفع آبگرفتگی های شوشتر و دزفول در پی بارندگی های بامداد امروز خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۲    
نبود جدول کشی مناسب در شهرک پیام مخابرات یاسوج مردم این منطقه را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است که با اولین بارش ها شاهد آبگرفتگی معابر مشکلات زیاد در تردد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۵    
اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها، کولاک برف و کاهش دید هشدار داد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ این بارندگی که هواشناسی صفی آباد دزفول پیش بینی کرده بود. میزان بارش در سطح شهر دزفول 40 میلیمتر رسید و این بار نیز باعث آبگرفتگی معابر و ایجاد ترافیک در برخی خیابان ها شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در پی فعالیت یک سامانه بارشی از شب گذشته در دزفول، معابر و خیابان های این شهر دچار آبگرفتگی شد و رفت وآمد شهروندان با اختلالاتی مواجه گردید. بر اساس اعلام هواشناسی صفی آباد دزفول تاکنون در سطح این شهر 40 میلیمتر باران باریده است و فعالیت این سامانه تا اواخر وقت فردا ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: نیروها و تجهیزات این سازمان در پی احتمال بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر این شهرستان در حالت آماده باش قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر اعلام کرد: سامانه بارشی که امروز وارد استان شده است، فردا و پس فردا در دیلم، گناوه، بوشهر و دشتستان تقویت می شود و احتمال آبگرفتگی معابر، وقوع صاعقه و وزش تندباد وجود دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
علاوه بر شناسایی و اصلاح این نقطه ها، پمپ های اضافه نصب و پمپ های معیوب موجود اصلاح شده است که با این اقدام ها، امیدوار هستیم که مشکل آبگرفتگی معابر اهواز در بارندگی امسال کاهش یابد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی از بعدازظهر امروز به کشور و تداوم بارش ها تا اواسط هفته جاری خبر داد و اعلام کرد: احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، آبگرفتگی معابر و در نواحی مستعد بارش تگرگ وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی از امروز به چهارمحال و بختیاری آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها پیش بینی می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۶    
بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 24 ساعت آینده در جنوب شرق وزش باد و در ارتفاعات کرمان، نیمه جنوبی فارس و غرب هرمزگان رگبار پراکنده پیش بینی شده و برای سایر مناطق جو آرام و پایداری انتظار می رود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
افزایش سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، پدیده مه، لغزندگی و کاهش دید در جاده های کوهستانی و در نواحی مستعد بارش تگرگ احتمال تاخیر در پروازها پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست بررسی و رفع مشکل آبگرفتگی معابر شهر یزد با حضور مسئولان مرتبط برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۶۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی به کشور نسبت به احتمال وقوع سیلاب، آبگرفتگی معابر و بارش تگرگ در 18 استان هشدار صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی به فارس بارش باران در شهرستان لامرد در جنوب استان فارس آغاز و موجب آبگرفتگی معابر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: 75 اکیپ مجهز و آموزش دیده، آماده مقابله با آبگرفتگی و یخ زدگی معابر اصفهان هستند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در ساری شاهد وزش باد شدید و شکستن شیشه برخی ساختمان ها در اثر شدت وزش باد و آبگرفتگی معابر بودیم به طوریکه عبور و مرور را با مشکل مواجه کرد.