سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۹:۰۷Oct 2020 20

جدیدترین‌های «لاهیجان»

گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس استانی: در خبرها آماده است که یونس محمودی فرماندار لاهیجان در دیدار با هیلاری بارچوک استاندار استان بومت کشور کنیا و جمعی از فعالان اقتصادی این استان خواستار گسترش مناسبات اقتصادی-تجاری در خصوص صادرات چای لاهیجان به کنیا شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۹    
بازدید هیاتی از کشور کنیا در سازمان چای کشور و دیدار با رئیس سازمان چای وتبادل این کشور در خصوص صنعت چای با حضور فرماندار و معاون استاندار گیلان در لاهیجان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - رئیس اداره اوقاف شهرستان های لاهیجان و سیاهکل گفت: در یک سال گذشته از محل درآمد موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان لاهیجان، بیش از 30 میلیارد ریال در این شهرستان هزینه شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵    
کارگاه بررسی فیزیولوژیک و تعیین جنسیت ماهیان خاویاری با هدف آشنایی بیشتر با روش های متداول تعیین جنسیت ماهیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
لاهیجان – ایرنا - رییس تامین اجتماعی شهرستان لنگرود گفت : در شش ماهه نخست امسال تعهداتی بالغ بر 100 میلیارد تومان شامل انواع مستمری، کمک هزینه و غرامت دستمزد در این شهرستان پرداخت شده است.
با مردم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
یونس محمودی در دیدار با هیلاری بارچوک استاندار استان بومت کشور کنیا اظهار داشت: شهرستان لاهیجان و استان گیلان جزو معدود شهرستان ها و استان های کشور ایران هستند که صنعت چای در آن رونق دارد از همین رو خواستار تعمیق و گسترش مناسبات اقتصادی-تجاری در خصوص صادرات چای لاهیجان به کنیا هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۹    
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در شهرستان لاهیجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار ، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان، اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان شهردار و روسای ادارت و کمیته ورزشهای هوایی، رزمی نیروی انتظامی استان گیلان برگزار شد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۴    
به مناسبت هفته جهانی دراماتراپی کارگاه نمایش درمانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - رئیس سازمان چای کشور اظهار داشت: از ابتدای اردیبهشت ماه با آغاز فصل برداشت برگ سبز چای تا کنون در مجموع 126 هزار و 628 تن برگ سبز چای از چایکاران خریداری شده است.
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین دکتر سراجی رئیس پژوهشکده چای موسسه تحقیقات علوم باغبانی کشور در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سلیمانی امام جمعه شهرستان لاهیجان در دفتر امام جمعه دیدار کرده و نشست صمیمانه و تخصصی داشتند ...
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۰    
رشت – آژانس خبری ریحان- مدیر پزشکی انتقال خون گیلان گفت: پایگاه های انتقال خون رشت و لاهیجان امروز شنبه در سالروز شهادت امام رضا (ع) آماده خونگیری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیر پزشکی انتقال خون گیلان گفت: پایگاه های انتقال خون رشت و لاهیجان امروز شنبه در سالروز شهادت امام رضا (ع) آماده خونگیری است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان های لاهیجان و سیاهکل از 3 میلیارد تومان وقف توسط خیرین لاهیجان طی یکسال اخیر خبر داد.
رسول فرخی میکال نماینده شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل طی دیداری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان با اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان به گپ و گفت نشست.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
30 هزار گرم مواد مخدر از نوع روانگردان شیشه در بازرسی از یک دستگاه پیکان وانت که در مسیر لاهیجان به رشت در حال حرکت بود کشف و ضبط شد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون محیط زیست دریایی، تالاب ها و سواحل کشور در بازدید از تالاب بین المللی شادگان گفت : پروژه تامین حق آبه تالاب شادگان از رودخانه کارون موجب احیای بخشی از این تالاب شده است . ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان موفق به کسب مقام دوم بین 222 انجمن علمی دانشجویی سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی شد.
به منظور گسترش همکاری های مشترک، قرارداد خواهرخواندگی میان دو شهر لاهیجان و سیلهت امضاء می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در چارچوب دیپلماسی شهری، یوسف قیامتیون، شهردار لاهیجان و چودری، شهردار سیلهِت بنگلادش در یک گفت وگوی وبیناری با یکدیگر دیدار کردند. ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ مجید رفیع پرهیزکار مربی والیبال شهرستان لاهیجان و دبیر اسبق هیات والیبال این شهرستان در گفتگویی با تدبیر شرق در خصوص عملکرد هیات والیبال شهرستان لاهیجان و همچنین هیات والیبال استان گیلان در سالهای اخیر اظهار داشت: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۹    
لاهیجان - ایرنا - سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از برنامه ریزی برای اجرای طرح پزشک خانواده شهری نخست بصورت پایلوت در لاهیجان خبر داد.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کاشف اسرار-معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان از تعطیلی موقت موزه تاریخ چای لاهیجان به دلیل انجام تعمیرات خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با گله مندی از نبود کارهای تحقیقاتی در استان گفت: در حوزه رودبار، دیلمان، رودسر، آستانه اشرفیه و لاهیجان دارای ظرفیت خوبی به لحاظ پرورش و تولید زیتون ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از صحت عمل و رد رشوه 20 میلیون ریالی ماموران پاسگاه انتظامی لیالستان شهرستان لاهیجان خبر داد.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشف اسرار-فراخوان باز طراحی میدان انتظام لاهیجان با ملزومات و اهمیت طراحی : توجه به اهمیت ورودی شهر،هماهنگی با زمینه های معماری، فرهنگی، تاریخی و نمادهای شهر ،توجه به دید اثر در شب و نور پردازی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۶    
آب آشامیدنی مناطق روستایی 3 شهرستان آستانه اشرفیه، لاهیجان و لنگرود با افت فشار و یا قطعی مواجه خواهد شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۳۳    
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از رشت، پدر شهید مجید خجسته از شهرستان لاهیجان امروز دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - فرماندار لاهیجان، اتخاذ سیاست های پیشگیرانه را اولویت کاری مدیران دانست و گفت: کاهش آسیب های روحی، جسمی و طبیعی با رویکرد پیشگیرانه سیاست دولت است، از این رو همه مدیران شهرستان باید اولویت خود را بر این مبنا قرار دهند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گیل خبر/ به نقل از حرف تازه، انتشار تصاویری از نگه داشتن چتر توسط احمدی بخشدار مرکزی سیاهکل برای نماینده لاهیجان و سیاهکل که نماینده معین شهرستان آستانه اشرفیه نیز می باشد در فضای مجازی سوژه شده و مورد بحث قرار گرفت. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۴    
متولی فرهنگ و هنر شهرستان لاهیجان به مناسبت روز جهانی کودک به دیدار نویسنده نوجوان "طلای سبز گیلان" رفت و از او تقدیر کرد.
مسابقه نقاشی "تو تنها نیستی" با همکاری پویش صورتی لاهیجان برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵    
کارگاه آموزش قصه گویی برای برگزیدگان اولین مسابقه قصه گویی مجازی لاهیجان "فرزندان ایرانیم" چهاردهم مهرماه برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵    
هنرمندان نمایش شهرستان لاهیجان با اجرای دو نمایش مجازی در هفته کودک به استقبال روز جهانی کودک رفتند.
با مردم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۷    
مدیر باشگاه کوهنوردی و دوچرخه سواری باران لاهیجان گفت: اعضا تیم دره نوردی چاکرود کنیون باشگاه موفق به ایمن سازی مسیر دره نوردان دره اصلی چاکرود و نصب کارگاه های جدید شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یادواره 20 شهید دوران دفاع مقدس لاهیجان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن ورزشی قاضی محله برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان گفت: کشور در بخش آموزش و ترویج کشاورزی با چالش های متعددی روبه رو است ؛ چراکه یافته های نوین دانشگاهی در زمین توسط کشاورز پیاده نمی شود و علم در دانشگاه ها می ماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - گروه سازنده سریال تلویزیونی افرا ، به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مشترک مجید مولایی و محمدکامبیز دارابی این روزها در لاهیجان، مشغول ضبط هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۳:۱۸    
مدیرکل بهزیستی استان گیلان در پی درگذشت شادروان غلامعلی قربانی مدیر آسایشگاه سالمندان لاهیجان پیام تسلیت صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - 5 هزار پرس غذای گرم در شب و روز اربعین به صورت بسته بندی بهداشتی بین نیازمندان شهرستان لاهیجان توزیع گردید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عادل مصدقی معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، اظهار کرد: بر اثر بارش های پراکنده و ریزش کوه، محور هراز محدوده لاهیجان استان مازندران از شب گذشته مسدود شده بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۷    
"نشد مسافر بشم ..." کاری از سید ایمان عباسی هنرمند جوان اهل شهرستان لاهیجان است که به مناسبت اربعین حسینی ساخته شده است.
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
لاهیجان – آژانس خبری ریحان – فرماندار شهرستان سیاهکل اظهار داشت: اجرای طرح های سرمایه گذاری با محوریت بوم گردی، مشاغل خانگی و توسعه کشاورزی از جمله دستاوردهای دولت دوازدهم است که بستر مناسبی را برای توسعه روستاها به وجود آورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر پزشکی انتقال خون گیلان گفت: دو پایگاه انتقال خون استان در رشت و لاهیجان امروز "پنجشنبه" همزمان با اربعین حسینی برای خونگیری (ع) از عزاداران اباعبدالله (ع) فعال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا- رئیس سازمان چای کشور گفت: تا نیمه مهر ماه سال جاری در دو استان گیلان و مازندران 27 هزار و 316 تن چای خشک توسط کارخانه های چای تولید و به بازار عرضه شده است.
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
لاهیجان – آژانس خبری ریحان – فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف 133 قلم شیء عتیقه مربوط به هزاره اول قبل از میلاد و دوره اشکانیان در شهرستان لاهیجان خبر داد.