یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۴۴Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واحد مسکونی»

دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : در شروع دولت سیزدهم وعده ساخت 4 میلیون واحد مسکونی از طرف دولت داده شد. وعده ای که بعد از گذشت یک سال و نیم هنوز در هاله ای از ابهام است ...
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در سال 1399 تفاهم نامه ساخت 20 هزار واحد مسکونی در استان تهران بین انبوه سازان و وزارت راه و شهرسازی امضا شد که این تفاهم نامه در دولت دوازدهم اجرایی نشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
همزمان با هفته بسیج، به همت بسیج سازندگی سپاه شاهرود یک واحد مسکونی در روستای دیزِج تحویل خانواده نیازمند شد.
تابناک آذربایجان غربی   ۵ ساعت پیش    
480 واحد مسکونی تخریب شده در زلزله 5 و 4 دهم ریشتری 13 مهر در شهرستان خوی در دست احداث و نوسازی هستند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: 496 واحد مسکونی آسیب دیده در این استان به طور کامل بازسازی شده است.
مجتمع مسکونی آبان با دارا بودن 88 واحد مسکونی تا پایان سال 1401 در جزیره کیش به بهره برداری می رسد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۱    
فعالان ساختمانی و اجاره نشینان بعد از ناکامی مکرر دولت ها در تنظیم مناسب بخش مسکن طی این سال ها، اکنون به تغییر اوضاع به واسطه انتخاب قریب الوقوع وزیر جدید امیدوار هستند. یکی از مهمترین چالش های پیش رو در بخش عرضه مسکن به ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی بازمی گردد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اکبر نیکزاد گفت: یک میلیون و 600 هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم در برنامه ساخت بنیاد قرار دارد که از این تعداد عملیات ساختمانی 320 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آغاز شده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مهدی هدایت در برنامه روی خط اقتصاد رادیو اقتصاد افزود: امروز تفاهم نامه ای بین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شهرداری تهران در ادامه مصوبات قرارگاه جهادی مسکن شهر تهران به امضا رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران ضمن اعلام کسری یک میلیون واحد مسکونی در تهران، گفت: نوسازی بافت های فرسوده در مناطق 9 تا 16 تهران به عنوان پر مخاطره ترین مناطق بافت فرسوده تهران ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: خودمالکین استان تاکنون برای ساخت 822 واحد مسکونی با ثبت نامه در سامانه "ثمن" درخواست استفاده از تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن را کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: خودمالکین استان تاکنون برای ساخت 822 واحد مسکونی با ثبت نام در سامانه "ثمن" درخواست استفاده از تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن داشته اند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دولت سیزدهم ماموریت ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال برای چهار سال متوالی را در دستور کار قرار داده است؛ اما کارنامه یک ساله اجرای این برنامه، عملکرد مطلوب و موفقی را نشان نمی دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۶    
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: در راستای تخریب و نوسازی ساختمان های قدیمی در محدوده بافت فرسوده 139 واحد مسکونی با اعتبار 400 میلیارد ریال در سطح شهرستان شهرکرد از محل ستاد بازآفرینی تخریب و نوسازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین گفت: طی دو سال گذشته، 42 صندوق قرض الحسنه بسیج در ورامین تشکیل، 148 سری جهیزیه در بین زوجین جوان توزیع و 24 واحد مسکونی برای محرومین با کمک بسیج سازندگی ساخته شده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام کرد که ساخت یک میلیون و 600 هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم از سوی بنیاد مسکن برنامه ریزی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تعهد ساخت یک میلیون و 600 هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم توسط بنیان مسکن خبر داد و گفت: در حال حاضر به ساخت 320 هزار واحد رسیدیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست بانک توسعه تعاون گفت: به ازای هر واحد مسکونی 450 میلیون تومان در تهران با بازپرداخت 10 ساله برای تفاهم نامه ها و بازپرداخت 20 ساله برای طرح ملی جهش مسکن، تسهیلات پرداخت می شود البته همه بانک ها مکلفند 20 درصد از تسهیلات خود را به بخش مسکن بپردازند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- دستغیبی مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر از تامین زمین ساخت 36 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان بوشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۵    
عملیات ساخت 20 واحد مسکونی سازمانی پزشکان متخصص در شهرستان فارسان آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان – 285 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد با حضور رئیس کمیته امداد به متقاضیان تحویل شد.
در حال حاضر 19 هزار و 879 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در مناطق شهری و روستایی استان سیستان و بلوچستان با پیشرفت فیزیکی مطلوب حدود 40 درصد در دست ساخت است که پیش بینی می شود تا پایان سالجاری حدود 5 هزار واحد آن آماده بهره برداری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۲    
به مالکان چهارمحال و بختیاری که واحد مسکونی آن ها در سیل کاملا تخریب شده است حدود سه میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی از اجرای سقف 15 واحد مسکونی در مناطق زلزله روستایی شهرستان خوی خبر داد و گفت: کار اجرایی ساخت مسکان روستایی با سرعت در حال انجام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۶    
مهدی شهر- معاون عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه دو هزار و 351 مهدی شهری برای مسکن ملی تقاضا دادند، گفت: تنها 227 نفر از این بین واریز وجه داشته و 70 واحد مسکونی نیز تحویل شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: در شهر جدید پردیس تا عید حداقل 20 هزار واحد مسکونی آماده تحویل است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مسئول گروه جهادی سیدالشهدا(علیه السلام) شهرستان ابرکوه از مرمت و ساخت دو واحد مسکونی در این شهرستان در قالب دومین رزمایش جهادگران فاطمی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گرگان : مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: 2950 واحد مسکونی برای محرومان و نیازمندان در روستاهای استان در قالب طرح ها و تفاهم نامه های مشترک بنیاد با دستگاه های حمایتی مختلف در حال ساخت است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۲    
به مناسبت هفته بسیج و با حضور هاشمی معاون اجرایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، ابراهیم پور فرمانده سپاه نوشهر و جمعی از مسئولین و فرماندهان دفاع مقدس دو واحد مسکونی مددجوی کمیته امداد در بخش کجور نوشهر امروز به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - معاون وزیر دفاع گفت: وزارت دفاع با استفاده از فناوری های جدید توانایی ساخت برج های 11 طبقه با 66 واحد مسکونی را طی 6 ماه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۳    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: عملیات اجرایی ساخت همه پنج هزار واحد مسکونی آسیب دیده از سیل سال 99 بندر امام خمینی(ره) در حال انجام است و 150 میلیون تومان وام دیگر نیز در حال پرداخت است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۷    
بر اساس اعلام بانک مسکن سقف تسهیلات اعطایی ایثارگران به ازای هر واحد مسکونی در شهرهای با جمعیت بیش از یک میلیون نفر 400 میلیون تومان، در مراکز استان ها 400 میلیون تومان، سایر شهرستان ها 300 میلیون تومان و در روستاها 250 میلیون تومان اعلام شده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه نوشهر گفت: گلزار شهدای شهر کجور و روستای چورَن و دو واحد مسکونی در روستای فیروزکلای بخش کجور به مناسبت هفته بسیج بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- همزمان با هفته بسیج، سه کارگاه اشتغالزایی شامل 2 کارگاه مرواربافی و یک تعاونی فرش و 2 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد و نیازمندان، با حضور فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان و فرمانده سپاه ناحیه ملایر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در حوزه ساخت مسکن در روستای آهنگران 28 واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی در حال ساخت است و برخی از آنها پیشرفت های قابل توجه ای دارند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به دنبال اجرای تفاهم نامه منعقد شده با شهرداری تهران، پنج هزار واحد مسکونی با مشارکت تعاونی های مسکن محلات شهر تهران نوسازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نوسازی پنج هزار واحد مسکونی در بافت های فرسوده تهران با استفاده از ظرفیت تعاونی های مسکن خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزار و 155 واحد مسکونی در سیل مانسون که در تابستان سال جاری رخ داد، دچار خسارت شدند.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار تهران در آیین انعقاد تفاهم نامه مشترک بین شهرداری و وزارت کار گفت: در تهران یک میلیون خانه کم داریم و بهترین مکان تبدیل بافت های فرسوده به خانه های ایمن است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری میان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شهرداری تهران، 5000 واحد مسکونی در بافت های فرسوده تهران، توسط تعاونی های محلات مورد به سازی و نوسازی قرار خواهند گرفت.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: در اراضی 560، 27، 22 و 17 هکتاری و سایر پروژه های در حال احداث طرح نهضت ملی مسکن قم افزون بر 42 هزار واحد مسکونی با سطوح مختلف پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر یک هزار و 159 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان سراوان در قالب هشت پروژه با پیشرفت فیزیکی مطلوب در دست ساخت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در تفاهم نامه ای که با شهرداری تهران منعقد شده 5 هزار واحد مسکونی فرسوده توسط شرکت تعاونی نوسازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۰    
بجنورد- ایرنا- مسوول بسیج سازندگی سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: این نهاد حمایتی 50 واحد مسکونی با اعتبار 11 میلیارد تومان احداث و در هفته بسیج امسال ( 29 آبان تا پنجم آذرماه) به محرومان این استان تحویل داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران - ایران پرس: از سال قبل قرارگاه جهادی مسکن را در تهران راه اندازی کردیم، تاکنون بالغ بر 400 هزار واحد برای ساخت تفاهم شده است که سالانه 180 هزار واحد برای تهران است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۸۴ سایت دیگر  
بانک مسکن از افزایش سقف فردی وام خرید و ساخت مسکن ایثارگران خبر داد. اوایل مهرماه امسال هیئت وزیران افزاریش سقف وام مسکن ایثارگران را تصویب کرده بود. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی شهردار تهران گفت: از سال قبل قرارگاه جهادی مسکن را در تهران راه اندازی کردیم و تا الان بالغ بر 400 هزار واحد تفاهم کردیم که بخشی از آن شروع شده است ...
طلا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: هزینه ساخت هر واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن با مدیریت دولت در تامین مصالح و استفاده از روش انبوه سازی متری 6.5 میلیون تومان است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زاکانی گفت: شهرداری تهران با سازمان تأمین اجتماعی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرماندهی انتظامی کل کشور برای ساخت به ترتیب 10 هزار، 15 هزار، 20 هزار و هشت هزار و سی صد واحد مسکونی تفاهم نامه منعقد کرد.