یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۴:۱۴Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واحد مسکونی»

تازه ترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فارس: اخیرا عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در یکی از برنامه های تلویزیونی با اشاره به پروژه ساخت 4 میلیون واحد مسکونی تحت عنوان مسکن مهر اشاره کرد و گفت : جنبه های مثبت پروژه مسکن مهر، صاحب خانه کردن مردم بود، اما نباید اثر تورم ناشی از ساخت این پروژه نادیده گرفته شود . ...
تفاهمنامه تأمین زمین ساخت هزار واحد مسکونی برای ایثارگران بین استانداری مازندران و بنیاد شهید کشور امضا شد.
روزانه نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان از اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت 10 هزار واحد مسکن محرومان در قالب تفاهم نامه با کمیته امداد خبر داد. به گزارش روزانه نیوز سیدپرویز فتاح در مراسم امضای تفاهم نامه سه جانبه ساخت 10 هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان با مشارکت کمیته امداد ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرج - رئیس سازمان آتش نشانی کرج گفت: انفجار گاز در یک واحد مسکونی در این شهر دو مصدوم به جا گذاشت.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه های تأمین زمین 3000 واحد مسکونی، ایجاد 1000 شغل برای ایثارگران و ساماندهی گلزارهای مطهر شهدا در سفر معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان مازندران به امضا رسید.
کیهان   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه ساخت10 هزار واحد مسکن برای محرومان در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت به امضای رؤسای بنیاد مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی(ره) رسید.
شبکه خبر   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی ایران گفت: حدود 30 میلیون واحد مسکونی شهری و روستایی کشور در سال 1400 تحت پوشش بیمه حوادث طبیعی قرار می گیرند.
تازه ترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فارس: سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در مراسم امضای تفاهم نامه سه جانبه کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن برای ساخت 10 هزار واحد مسکن ویژه مددجویان با تبریک دهه فجر و سالروز ورود امام راحل به میهن اسلامی ...
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
طرح مسکن ملی با هدف کمک به خانه دار شدن دهک های پایین درآمدی و جایگزین مسکن مهر مطرح شد. اما به نظر نمی رسد این طرح بتواند به اهداف متصور دست یابد.
آنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: از ابتدای سال 1400، 30 میلیون واحد مسکونی شهری و روستایی کشور به صورت اجباری تحت پوشش بیمه همگانی حوادث قرار می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: امروز بر اثر نشت گاز شهری و انفجار واحد مسکونی در شهرک خاتم کرج دو نفر مصدوم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - تفاهمنامه ساخت یک هزار و 100 واحد مسکونی برای جانبازان و ایثارگران روز شنبه در حاشیه نشست شورای اداری مازندران توسط استاندار این استان و معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و ایثارگران کشور امضاء شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۸    
ایسنا/گلستان مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: در طوفان پنجشنبه هفته گذشته در مجموع 600 واحد مسکونی در استان دچار آسیب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت که همزمان با دهه فجر امسال مشعل گاز بیش از سه هزار واحد مسکونی در 34 روستای ییلاقی استان روشن می شود.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه در و پنجره و نما: پروژه مسکن مهر یکی از بزرگ ترین پروژه های عمرانی خاورمیانه است که بخشی از تجهیز این پروژه با همکاری شرکت بین المللی کوزو و شرکت بزرگ هافمن صورت گرفته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) با اشاره به تلاش مجموعه متبوع خود برای ساخت 60 هزار خانه در مناطق محروم و کم برخوردار گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) وظیفه ساخت صد هزار واحد مسکونی را در قالب طرح اقدام ملی مسکن بر عهده گرفته که عمده زمین های آن هم متعلق به خود ستاد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۴    
گروه استان ها - مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان گفت: تندباد 129 کیلومتری روز پنج شنبه هفته گذشته به 600 واحد مسکونی شهری و روستایی خسارت زده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای بین کمیته امداد و بنیاد مستضعفان، جهت ساخت ده هزار واحد مسکونی برای محرومان به امضا رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل بنیاد مسکن گلستان از خسارت باران و طوفان به 600 واحد مسکونی در استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بیش از سه هزار واحد مسکونی مقاوم سازی شده به همراه پروژه های مسکونی همزمان با دهه فجر در استان تحویل متقاضیان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از بهره برداری 3 هزار و 113 منزل مسکونی برای مددجویان در دهه مبارک فجر امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جویبار گفت که تندباد و بارندگی شدید پنجشنبه هفته پیش به 50 واحد مسکونی در این شهرستان خسارت وارد کرد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بیان کرد: 10 هزار واحد مسکونی با کیفیت و مقاوم طبق تفاهم نامه ی امروز برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد با همکاری بنیاد مستضعفان احداث می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس کل بیمه مرکزی اظهار داشت: از سال آینده 30 میلیون واحد مسکونی در کشور به صورت اجباری تحت پوشش این بیمه قرار می گیرند و به عبارتی دیگر تمام واحدهای مسکونی متصل به شبکه بیمه می شوند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه سه جانبه ساخت 10هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان ساکن در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت، میان کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن به امضا رسید.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در حال حاضر 110 هزار واحد مسکونی ویژه افراد کم برخوردار و اقشار محروم کشور در حال ساخت است و تاکنون 35 هزار واحد تحویل متقاضیان شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرماندار شهرستان مرزی هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان گفت: 14هزار و 896 واحد مسکونی تاکنون در این شهرستان به طور رایگان بیمه حوادث شدند.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مستضعفان، جهت ساخت ده هزار واحد مسکونی برای محرومین در شهرها و روستاهای دارای جمعیت زیر 25 هزار با حضور مرتضی بختیاری و پرویز فتاح برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مهندسی ساختمان کمیته امداد گفت: 10 هزار واحد مسکونی با اولویت مناطق روستایی ساخته می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ظفری؛ مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان از پیش بینی تکمیل ساخت 120 واحد در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهرک بهشتی همدان خبر داد و گفت: اگر با همین آهنگ و سرعت در مسیر ساخت این 120 واحد مسکونی حرکت کنیم سال 1400 اقدامات اجرایی آن ها به پایان می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در تفاهم نامه ای برنامه 10 هزار واحد مسکونی را مشترک با کمیته امداد به مدت دو سال شروع می کنیم.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : مراسم امضای تفاهم نامه مشترک ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای محرومین در روستا ها و شهر های زیر 25 هزار نفر با حضور سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان صبح امروز شنبه چهارم بهمن ماه سال جاری در سالن همایش های کمیته امداد برگزار شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۲    
بانک مسکن به منطور کمک به خانواده ا برای بازسازی و تعمیرات واحد مسکونی شان اقدام به پرداخت وام 40 میلوینی مسکن به متقاضیان وام جعاله می کند. وام 40 میلوینی تعمیرات بانک مسکن که بازپرداخت آن 60 ماهه می باشد، اقساطی معادل 1 میلیون تومان دارند ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
سید مرتضی بختیاری روز شنبه در حاشیه امضا تفاهم نامه ساخت مشترک 10 هزار واحد مسکونی برای محرومان و نیازمندان روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر افزود: بنیاد مستضعفان علاوه بر این مبلغ در حوزه کرونایی نیز کمک های خوبی داشته و قرار است در ساخت این 10 هزار واحد نیز مبلغ 500 میلیارد [...]
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۱    
فرماندار هیرمند گفت: تا کنون 14هزارو 896 واحد مسکونی به صورت رایگان بیمه حوادث شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فتاح گفت: تاکنون نزدیک به 10 هزار واحد مسکونی برای معلولان احداث و تحویل داده شده است و 3هزار مسکن نیز در حال ساخت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بر اساس تفاهمنامه مشترک با کمیته امداد، 10هزار واحد مسکونی برای محرومان در روستاها و شهرهای زیر 25هزار نفر طی دو سال احداث می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بختیاری گفت: 10 هزار واحد مسکونی برای محرومین روستا ها و شهر های کشور که جمعیت آن ها زیر 25 هزار نفر است با مشارکت بنیاد مستضعفان ساخته می شود.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش گفت: در فاز بندی های تعریف شده در پروژه مسکن ملی در جزیره کیش، فاز یک حدود 5 هزار متر مربع طراحی شده بود که ما پیشنهاد دادیم آن را به 8 هزار متر مربع افزایش دهیم ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۶    
در مراسمی با حضور عابدین داغمه چی فرمانده سپاه، محمد رضوی نیا مسئول بسیج سازندگی ، جواد بسطامی رییس اداره بهزیستی شهرستان چالوس ، محمد کیاکجوری شهردار شهر هچیرود و اعضای شورای شهر این شهر ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با یک حساب سرانگشتی می توانیم بگوییم که در پایتخت حدود یک میلیون پارسل ساختمان و به طور میانگین حدود 4 میلیون واحد مسکونی و غیرمسکونی وجود دارد. بخشی از این ساختمان ها تازه ساز هستند و در دسته ساختمان هایی قرار می گیرد که بعد از اجرای ضوابط مقررات ملی ساختمان ساخته شده اند که هم در زمان صدور ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۲:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: با مشارکت کمیته امداد، بنیاد مسکن و بسیج سازندگی استان قم 21 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان قم ساخته خواهد شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه جهادی امام رضا (ع ) کشور گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 114 مسکن مددجویی در مناطق کم برخوردار پنج استان مرزی کشور احداث و تحویل نیازمندان داده شده است. ...
کلنگ ساخت 240 واحد تعاونی مسکونی برای کارکنان اداره تعاون، کار و رفاعی اجتماعی استان قم در سفر معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بلوار امام رضا قم به زمین زده شد .
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه با گلایه از مسوولان اجرایی خراسان رضوی در به تاخیر افتادن ساخت واحدهای مسکونی حاشیه شهر مشهد از آنان خواست با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هر چه سریعتر نسبت به تامین زمین و ساخت 2 هزار واحد مسکونی ویژه اقشار کم درآمد در حاشیه مشهد اقدام کنند. ...
سراج24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن کشور از ساخت 10 هزار واحد مسکونی دیگر ویژه نیازمندان در خراسان رضوی خبر داد.
شیوا بیان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۵    
اردبیل- بیله سوار- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بیله سوار گفت: تعداد سهمیه مسکن محرومین شهرستان بیله سوار، 275 واحد است که تاکنون عقد قرارداد برای 190 واحد مسکونی انجام شده و روند احداث آن نیز ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: عملیات اجرایی ساخت 500 واحد مسکونی در چارچوب طرح ملی مسکن در شهرستان مهریز آغاز شد که طبق مقررات به متقاضیان دارای شرایط لازم واگذار می شود.