جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۱۸Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واحد مسکونی»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: همزمان با مراسم افتتاح متروی پرند، 4هزار واحد مسکونی با حضور رئیس جمهور در مهرماه به افتتاح خواهد رسید و پرونده واحدهای مسکن مهر در شهر جدید پرند بسته خواهد شد.
سلام نو / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وی افزود: همچنین 1300 واحد درخواست تسهیلات در سامانه تسهیلات بافت فرسوده ثبت شد که 1039 واحد انعقاد قرارداد و پرداخت انجام شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: 303 هزار واحد مسکونی ناپایدار در بافت های فرسوده این استان شناسایی شده است که رقم بالایی در سطح کشور به شمار می رود.
تهران نیوز   ۸ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: در شهرستان پردیس تعداد 19 هزار واحد مسکن مهر باقی مانده و تا پایان سال 1402 تعداد 12 هزار واحد آن تحویل متقاضیان می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: برای برخی از متقاضیانی که بیش از 10 سال در انتظار تحویل واحد مسکونی خود هستند در آینده نزدیک این انتظار به پایان می رسد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس؛ مجتمع مسکونی سازمانی شهید "سید فقیر حسینی" با اعتباری بالغ بر 48میلیارد ریال در مساحت 420 متر مربع در چهار واحد مسکونی با حضور سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام و مسئولان در شهر اسدیه به بهره برداری رسید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 150 هزار واحد مسکن در بافت فرسوده سراسر شهرهای کشور در حال احداث است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: سامان دهی بازار املاک و اجاره و همچنین نظارت بر بنگاه های مشاور املاک را از دیگر موارد مورد بررسی دولت است و در تلاشیم سوداگری در بخش مسکن به صفر برسد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش در مراسم افتتاح 10 هزار واحد مسکن مهر اظهار کرد: افتتاح 10 هزار واحد مسکونی اقدام بسیار بزرگی چه به لحاظ منابع مالی و چه زحمات مربوطه است. وی افزود: از روز اولی که به وزارت راه و شهرسازی آمدم یکی از اولویت های وزارتخانه اتمام واحد های مسکن مهر نیمه تمام بوده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن خیران مسکن ساز کشور از ساخت و تحویل یک هزار و 100 واحد مسکونی ویژه نیازمندان و محرومان خبر داد و گفت: تا پایان امسال این میزان به یک هزار و 700 واحد مسکونی افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
پردیس- 10 هزار واحد مسکونی در پردیس با حضور وزیر راه و شهر سازی به متقاضیان تحویل داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی طرح آسفالت و بهسازی جاده روستای میغان افتتاح و ساخت 928 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شاهرود آغاز شد.
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: سامان دهی بازار املاک و اجاره و همچنین نظارت بر بنگاه های مشاور املاک را از دیگر موارد مورد بررسی دولت است و در تلاشیم سوداگری در بخش مسکن به صفر برسد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بندر ماهشهر از افتتاح و بهره برداری 25 واحد مسکونی محرومین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، 10 هزار واحد مسکونی به همراه تعدادی پروژه های خدمات عمومی در شهر جدید پردیس افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس گفت: از 19 هزار و 721 واحد باقی مانده از طرح مسکن مهر 7 هزار واحد مسکونی تا پایان پاییز تحویل متقاضیان خواهد شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی به منظور افتتاح 10هزار واحد مسکن مهر و پروژه های عمرانی و روبنایی وارد شهر پردیس شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: 110 واحد مسکونی در مناطق روستایی استان طی سال جاری تکمیل و به مددجویان تحت حمایت تحویل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد علوی گفت: برای ساخت 600 واحد مسکونی برای محرومین برنامه ریزی شده است که از این تعداد حدود 100 واحد به صورت کامل تحویل و مابقی تا خرداد سال آینده به بهره برداری می رسند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۸    
شاهرود- جلالی، فرماندار شاهرود از کلنگ زنی مجموعه شهرک مسکونی شهید سلیمانی این شهرستان در زمینی به مساحت 110 هزار متر مربع خبر داد و گفت: 928 واحد مسکونی در این مجموعه ساخته می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۱    
سردار زهرایی گفت: افتخار ما این است که امثال شهید عجمیان ، شهید علی وردی و شهید بامدی که از شهدای مدافع امنیت سال گذشته هستند سرگروه جهادی ما هستند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۶۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از بانک مسکن، تاکیدات دو ماه گذشته از سوی رئیس جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی برای سرعت دادن به پروژه نهضت ملی مسکن و توجه بانک ها به موضوع پرداخت تسهیلات به نهضت ملی مسکن نشان می دهد که این پروژه تا چه حد حائز اهمیت است و برای اتمام آن باید تمام بانک ها در کنار دولت ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از انعقاد تفاهم نامه های جداگانه با گروه های صنعتی ایران خودرو و رادیاتور ایران برای تامین مسکن کارگران و کارکنان ساکن استان البرز این دو مجموعه صنعتی در قالب سیاست صنعت شهرها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در ششمین روز از هفته دفاع مقدس، 15 واحد مسکونی ویژه نیازمندان در پاتاوه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان قزوین از ساخت 40 واحد مسکونی برای مددجویان از محل زکات در حسن آباد شهرستان البرز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا گفت: از مجموع تفاهم نامه ای که با کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان عباس آباد منعقد شد مقرر شد 27و احد مسکونی ساخته و تحویل نیاز مندان شود که تاکنون 23 واحد به بهره برداری رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: احداث 25 هزار واحد در طرح نهضت ملی مسکن در استان شروع شده و به صورت میانگین 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۸۰ سایت دیگر  
بر اساس قرارداد جدید شرکت ملی گاز ایران با یکی از شرکت های بیمه و در ادامه طرح بیمه مشترکان گاز طبیعی، همه مشترکان خانگی - تجاری در کشور، در برابر حوادث ناشی از گاز بیمه شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، صورت های مالی شرکت های دولتی در 5 سال اخیر نشان می دهد که دو بانک دولتی بیشترین نیروی انسانی را در میان شرکت های دولتی دارند و نام دو بانک دولتی نیز در میان 10شرکت بزرگ از نظر تعداد کارکنان قرار دارد ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه 940 هزار واحد مسکونی در کشور منتظر دریافت تسهیلات است، گفت: تنها 26 درصد تسهیلات مسکن در خراسان شمالی پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: تاکنون 50 هزار و 71 واحد مسکونی با استفاده از تسهیلات مسکن روستایی در استان مقاوم سازی شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۶:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
هم میهن نوشت:یکی از وعده های پرسروصدای دولت، ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال بود؛ وعده ای که نه تنها محقق نشده است، بلکه هیچ گاه هم محقق نخواهد شد، از ابتدا نادرست و غیرعملی بودن آن روشن بود، ولی چون اصرار دارند آن را انجام دهند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: اجرای 24 هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن استان در دست اجرا است که به طور میانگین 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: 60 هزار واحد مسکونی باید در قالب نهضت ملی مسکن در چهار سال در استان سمنان احداث شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه طرح بیمه مشترکان گاز طبیعی، همه مشترکان خانگی- تجاری در کشور، در برابر حوادث ناشی از گاز بیمه شدند. به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مسلم رحمانی، مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به مندرجات این قرارداد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
ملارد- 1000 لیتر مشروبات الکلی طی حکمی از سوی دادستانی ملارد از یک واحد مسکونی در این شهرستان کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بیش از 8 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان درخصوص پرداخت تسهیلات تعیین تکلیف نشده بودند، گفت: این مشکل برطرف و تمامی واحد ها تعیین تکلیف شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد پیشرفت فیزیکی عملیات ساخت 13 هزار واحد مسکونی در شهر یاسوج را 15 تا 40 درصد اعلام کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر خبراز افتتاح وبهره برداری از 5واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد دراین شهرستان داد.
در سال دوم جهش تولید مسکن (از شهریور1401 تا شهریور1402) بانک ها باید 458هزارمیلیارد تومان از تسهیلات خود را به پروژه نهضت ملی مسکن اختصاص می دادند اما ظاهرا این اتفاق نیفتاده است. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آستارا گفت: پلیس این شهرستان با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی یک خانم 35ساله شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ عبدالعلی شعبانی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت ...
حافظ نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سردار بوعلی گفت: سال گذشته مرمت یک هزار واحد مسکونی با اعتبار هر واحد صد میلیون تومان در دستور کار قرار گرفت که اکنون 700 واحد آن به اتمام رسیده و 300 واحد باقی مانده درحال مرمت است و خبر خوش اینکه هزار واحد دیگر نیز در این طرح پیش بینی شده است.
سلام نو / جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون بازسازی بنیاد مسکن از واریز وام 350 میلیون تومانی قرض الحسنه و 80 میلیون تومانی بلاعوض به این خانوارها خبر داد.
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی اعلام کرد: تعدادی از منازل مسکونی روستای قزلجه میدان بستان آباد، روستای کندرود و جانقور در تبریز و روستاهای ستوت و کقالق اهر شب گذشته دچار سیلاب و آبگرفتگی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: کمیته امداد استان تا کنون برای ساخت 5 هزار و 500 واحد مسکونی اقدام کرده که از این تعداد 2 هزار و 400 واحد را تحویل و مابقی مسکن به زودی به اتمام خواهد رسید.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تاریخ تولد فرزند سوم و بیشتر برای بهره مندی از زمین یا واحد مسکونی در طرح جوانی جمعیت از 24 آبان 1400 به 24 مهر 1400 تغییر یافت.
ندای گیلان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 1220 واحد مسکونی، تجاری شهری و روستایی در سیل آستارا آسیب دیده است.