شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۱:۱۶Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واحد مسکونی»

خبرگزاری فارس   ۵۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات وزارت راه و شهرسازی، خط اعتباری مسکن مهر در دولت دهم با مبلغ 45 هزار میلیارد تومان کار خود آغاز کرد. تا انتهای دولت دهم 39 هزار میلیارد تومان از 45 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده، معادل 86 درصد از مبلغ مذکور در قالب تسهیلات ساخت مسکن به خانوارهای فاقد واحد مسکونی داده شد.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
زمانی گفت: طرح تامین سه هزار و 500 واحد مسکونی ویژه مددجویان و اقشار آسیب پذیر در فارس صد در صد پیشرفت داشته است.
قدس آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همدان - استاندار همدان از بازسازی 20 هزار واحد مسکونی در استان بعد از وقوع سیل چند سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - یک هزار و 260 مین واحد مسکونی محرومان استان مرکزی روز جمعه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و جمعی از مسئولان به صورت ویدئوکنفرانس بهره برداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
3 هزار و 150 واحد مسکونی تا کنون برای خانواده های نیازمند در کهگیلویه و بویراحمد ساخته شده است.
هفتاد هزارمین واحد طرح مسکن محرومان همزمان با 1200 واحد مسکونی مددجویان با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان برنامه و بودجه در استان گیلان به بهره برداری رسید
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی گفت: از مجموع 430 هزار واحد مسکونی روستایی استان، تاکنون 152 هزار واحد، معادل 35 درصد، در قالب طرحها و برنامه های مختلف مقاوم سازی شده و یا در حال بهسازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پروژه ساخت 69 واحد مسکونی و حمام و سرویس بهداشتی توسط حوزه مقاومت شهدای دهنو فتح المبین و 3 پروژه آبرسانی کلنگ زنی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۰    
گروه استان ها- استاندار کرمانشاه با اینکه در زلزله کرمانشاه برخلاف تصور برخی مهاجرت معکوس رخ داد، گفت: در جریان زلزله در مجموع 13 هزار واحد اضافه شامل 6000 واحد روستایی و 7000 واحد شهری ساخته شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تعداد واحد مسکن محرومین ساخته شده در گیلان در طی سالیان گذشته گفت: ر اساس آمار 223 واحد مسکونی در استان گیلان مرمت و تعمیر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه استان گیلان با اشاره به مرمت 223 واحد مسکونی روستایی در گیلان توسط سپاه گفت: ساخت 140 واحد جدید مسکن محرومان را در دستور کار داریم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: از سال 84 تا کنون 31 هزار واحد مسکونی روستایی ایلام مقاوم سازی شده که از این تعداد 14 هزار واحد مربوط به دولت یازدهم و دوازدهم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- استاندار خوزستان گفت: طبق تفاهم نامه بین بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه 180 هزار واحد مسکونی در خوزستان مقاوم سازی، بازسازی و یا ساخته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۴    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان از افتتاح 800 واحد مسکونی در شهرستان مسجدسلیمان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- امروز حدود 1000 واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به محرومان استان خراسان شمالی تحویل داده شد اما با این حساب باز هم کمبود 30 هزار واحدی مسکن در استان علاج نشد.
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با اشاره به ساخت بیش از 140 هزار واحد مسکونی برای محرومان، گفت: 10 هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار به صورت بلاعوض و تسهیلات با سود کم برای این بخش تخصیص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز در مراسمی با حضور ویدئو کنفرانسی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، هزار و هفتصدمین واحد مسکونی احداثی برای محرومان استان کرمانشاه به بهره برداری رسید.
رییس سازمان برنامه و بودجه، با بیان اینکه تا پایان سال 140هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته می شود، عنوان کرد: در این راستا 4000میلیارد تومان وام بلاعوض و 6400میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه چهار درصد اختصاص یافته است که سازمان برنامه و بودجه این اعتبار را تامین می کند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
طی ویدئو کنفرانسی که با حضور محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و جمعی از مسوولین استانی برگزار شد هزار و هفتصدمین واحد مسکونی محرومین ایلام به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۵۷    
نوبخت از احداث 140 هزار واحد مسکونی محرومین در کشور با بیش از 10 هزار میلیارد تومان اعتبار خبر داد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به برنامه دولت سیزدهم برای ساخت سالانه یک میلیون مسکن، گفت: این برنامه با توجه به ظرفیت های داخلی به راحتی عملیاتی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-3500 واحد مسکونی محرومین در فارس با حضور ویدئو کنفرانسی محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور،استاندار فارس و تعدادی از مدیران ارشد استان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
هشتصد واحد مسکن محرومان هرمزگان در ارتباط تصویری با محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۴    
شهرکرد- ایرنا-42 هزار و 500مین مسکن روستایی مقاوم سازی شده در چهارمحال و بختیاری و سه هزار و 420مین واحد مسکونی محرومان این استان روز جمعه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از 3 هزار و 500 واحد مسکونی اقشار کم درآمد و مقاوم سازی شده در استان خراسان جنوبی، همزمان با سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۶    
ایسنا/گیلان رئیس کمیته امداد، از احداث بیش از 50 هزار واحد محرومین طی دو سال گذشته خبر داد که با حمایت های معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه دنبال شده است و اضافه کرد: این اقدام بی سابقه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی 3 هزار و 500 واحد مسکونی در استان برای اقشار کم درآمد را افتتاح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۴    
گروه استان ها معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: 83 هزار واحد مسکونی در ایلام تسهیلات ناشی از سیل و زلزله دریافت کرده اند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز جمعه با حضور علی بیگ زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی در مراسم افتتاح طرح مسکن محرومین کشور 1000 واحد مسکونی در استان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون عمرانی استانداری ایلام گفت: تسهیلات بازسازی و نوسازی 83 هزار واحد مسکونی آسیب دیده از سیل و زلزله این استان در دولت تدبیر و امید، پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها_ در مراسمی با حضور استاندار خراسان جنوبی و به یاد رئیس فقید بنیاد مسکن کشور بهره برداری از 8 هزارمین واحد مسکن محرومین و اقشار کم درآمد و 40 هزار و ششصدمین واحد طرح ویژه مسکن روستایی استان خراسان جنوبی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
طی ویدئو کنفرانسی که با حضور محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و جمعی از مسوولین استانی برگزار شد هزار و هفتصد واحد مسکونی محرومین ایلام به بهره برداری رسید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۲    
فرمانده سپاه گچساران گفت: در حال حاضر پنج واحد مسکونی در سی سخت تا مرحله اجرای سقف توسط نیروهای جهادی گچساران پیش رفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها آئین بهره برداری از هزار و هفتصدمین واحد مسکونی محرومین در استان ایلام با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۷    
بختیاری از احداث 50 هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد طی دو سال اخیر با حمایت های دولت خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- آیین بهره برداری از 282 هزار و 500 مین واحد مسکونی شهری و روستایی نوسازی و مقاوم سازی شده در استان کرمان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رشت- رئیس کمیته امداد کشور با تأکید بر اینکه به دنبال خانه دار کردن همه محرومان و نیازمندان هستیم، گفت: ساخت حدود 50 هزار واحد مسکن طی دو سال گذشته بی سابقه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون بنیاد مسکن، با بیان اینکه با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به روستاییان طی چند سال اخیر بیش از دو میلیون واحد از پنج میلیون و 300 هزار واحد ساخته شده است، افزود: همچنین 500 هزار واحد مسکونی را بازسازی کردیم.
احمدعلی موهبتی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه سیستان و بلوچستان اظهارداشت: نقش آفرینی بنیاد مسکن در حاشیه نشینی زاهدان، چابهار و اخیرا در زابل از اقدامات بسیار خوب و بی بدیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این استان بوده که نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشتند. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم به واسطه عملکرد غیرقابل دفاع دولت روحانی با تقاضای انباشته و گرانی سرسام آور مسکن، برای تولید سالانه 1.5 میلیون واحد مسکونی با چالش های سختی رو به رو است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا این ساختمان دارای 2 واحد تجاری به مساحت 140 مترمربع و کاربری تجاری – مسکونی به ارزش حدود 70 میلیارد ریال است که توسط محمد فرج پور باسمنجی به این مرکز نیکوکاری اهدا شد. این ساختمان در شهرک مرزداران تبریز دارای 2 واحد مسکونی به متراژ 112 مترمربع است. خرید [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به آغاز عملیات اجرایی متروی پردیس توسط قرارگاه خاتم الانبیاء طی روزهای آینده، گفت: ساخت باقی واحدهای مسکن مهر نیز تا پایان سال به اتمام رسیده و با تحویل به متقاضیان، پرونده مسکن مهر پردیس بسته شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
دولت سیزدهم به واسطه عملکرد غیرقابل دفاع دولت روحانی با تقاضای انباشته و گرانی سرسام آور مسکن، برای تولید سالانه 1.5 میلیون واحد مسکونی با چالش های سختی رو به روست.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: در راستای اجرایی کردن اصل نخست اقداماتی نظیر تامین مسکن فرهنگیان، اعطای وام و تسهیلات، تقویت تعاونی های مصرف و مسکن، افزایش قدرت خرید، بیمه و درمان، امور رفاهی و شفافیت مالی در دستورکار این معاونت قرار گرفت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: با همکاری وزارت راه و شهرسازی، در 31 استان کشور و 251 شهر، زمین مورد نیاز برای 43 هزار و 775 واحد مسکونی معلمان تأمین شده است و 25 هزار فرهنگی واجد شرایط مسکن، در مرحله افتتاح حساب، واریز وجه، تکمیل موجودی و اتصال به پروژه ها هستند.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۶۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پرونده مسکن مهر به زودی بسته می شود، گفت: عمده واحدهای مسکن مهر در دولت تدبیر و امید احداث شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۷    
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار کلاله در شرق استان گلستان گفت که حدود 50 منزل مسکونی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان براثر بالا آمدن آب رودخانه "آق سو" و جاری شدن سیلاب ناشی از بارش های رگباری و نقطه ای شدید باران چهارشنبه شب و بامداد امروز پنجشنبه دچار آبرفتگی شدند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدالله فتحی در نشست سیاست های اقتصادی پیشنهادی به دولت دهم از نگاه اقتصاد اسلامی، درباره بحران مسکن در سال جاری و اولویت ها و راهکار های این بحران اظهار داشت: بیش از 30 درصد خانوار ها با حدود 8 میلیون نفر در کشور مستاجرند. همچنین بیش از 2.5 میلیون واحد مسکونی در شهر ها خالی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - مدیر مرکز فرهنگی مذهبی مدینه النبی شیراز از طبخ و توزیع 5 هزار پرس غذای گرم و تحویل دوازدهمین واحد مسکونی خیرساز به مناسبت عید غدیر در شیراز خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۶    
زنجان- هادی نژاد، دبیر ستاد اجرایی فرمان امام در زنجان گفت: در ایام کرونا 35 واحد مسکونی ویژه محرومان استان توسط این ستاد احداث و بازسازی شده است.