جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۰:۴۳Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزیر راه و شهرسازی»

55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: گردنه های ورودی به تونل البرز برف گیر نیستند و طول آن باعث شد است تا مردم در یک ایمنی کامل بدون برخورد با برف و کولاک مسیر خود را به مازندران طی کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تونل البرز واقع در آزادراه تهران شمال زیر خط برف ساخته شده و منجر می شود که دیگر مسافرانی که مقصد آن ها مازندران است گرفتار برف و کولاک نشوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: با افتتاح تونل البرز که از شنبه در دسترس مردم قرار خواهد گرفت، 20 دقیقه از سفر مردم در مسیر کرج – چالوس در حالت عادی و 45 دقیقه تا دو ساعت در پیک ترافیک کاسته خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۷    
تونل آزادراه تهران به شمال همزمان با عید سعید غدیر خم با حضور استاندار البرز و معاون وزیر راه و شهرسازی به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح و بهره برداری از خط دوم ریلی زنجان-قزوین و بافق-زرین شهر در مجموع به طول 288 کیلومتر گفت: پروژه های خط دوم، سه دستاورد مهم برای شبکه ریلی دارند که شامل ارتقای ایمنی، افزایش ظرفیت حمل بار و در نهایت افزایش سرعت سیر و زمان سیر قطارهاست.
شرکت راه آهن   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
خط دوم راه آهن قزوین زنجان و بافق زرین شهر با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدیوکنفرانس به بهره برداری رسید به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید رسولی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استانها- مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه از بهره برداری پنج پروژه آزادراهی با پیشرفت فیزیکی 85 درصد به طول315کیلومتر تا پایان سال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تعداد 5 پروژه آزادراهی با پیشرفت متوسط 85 درصد و طول 315 کیلومتر هم تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی در آیین گشایش تونل البرز اعلام شد: این تونل منطقه 2 آزادراه تهران- شمال و ابتدای منطقه سه این آزادراه را به یکدیگر متصل می کند. ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: فردا پنجشنبه تونل البرز به طول 6.5 کیلومتر طولانی ترین تونل جاده ایران و همچنین طولانی ترین آزادراهی در جنوب غرب آسیا به بهره برداری و طول این تونل با مسیرهای دسترسی به 9 کیلومتر می رسد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تونل البرز به طول 6.5 کیلومتر طولانی ترین تونل جاده کشور و همچنین طولانی ترین آزادراهی در جنوب غرب آسیا محسوب می شود که طول این تونل با مسیرهای دسترسی به 9 کیلومتر می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هفته جاری 3 پروژه ریلی افتتاح می شود، گفت: قرارداد سرمایه گذاری خط آهن شلمچه-بصره منعقد شد و اراضی تجهیز کارگاه در منطقه آزاد اروند به مساحت 4 0 هکتار در اختیار سرمایه گذار قرار داده شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: هنوز تجربه کلاهبرداری های عمده ای که در قالب پروژه های بزرگ در شهر تهران اتفاق افتاد و هزاران خانواده درگیر آن هستند، فراموش نشده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به ثبت جهانی راه آهن سراسری ایران، از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در صنعت گردشکری ریلی و تبدیل ایستگاه های متروک مسیر به بوم گردی و هتل دعوت و اعلام حمایت کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اینکه بعضا عنوان می شود به دلیل رشد قیمت مصالح ساختمانی، هزینه تمام شده واحدهای اقدام ملی مسکن میلیاردی شده شانتاژهای برخی دلالان است که می خواهند امتیاز واحدها را ارزان از مردم بخرند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۱:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که هشت پروژه ریلی در سال جاری در اولویت قرار دارند که با افتتاح آن ها 825 کیلومتر به راه آهن ایران افزوده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز در چهل و چهارمین جلسه میراث جهانی یونسکو در کشور چین، میراث صنعتی راه آهن سراسری ایران در لیست میراث جهانی پذیرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در چهل و چهارمین جلسه میراث جهانی یونسکو، پرونده میراث صنعتی راه آهن سراسر ایران در فهرست میراث جهانی قرار گرفت و به ثبت جهانی رسید.
مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در پیامی درگذشت علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
آیین افتتاح کتابخانه عمومی شادروان محمد شاهین فر گلبهار با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و معاون هماهنگی امورعمرانی استاندری خراسان رضوی برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۷۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از 399 محله تهران در 250 محله اصلا معامله ای انجام نمی شود گفت: حتما اگر تلاطمی در بازارهای موازی ایجاد شود، اثراتش در بازار مسکن کمتر خواهد بود و ثبات از واکنشهای فعلی این بازار قابل انتظار است.
شرکت راه آهن   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهر سازی و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی گفت: با تلاش همکاران فنی راه آهن شش واگن قطار باری که از خط خارج شده بود به روی خط هدایت و تا ساعت دیگر این مسیر بازگشایی و سیر ایمن قطارها در این مسیر از سر گرفته خواهد شد. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۵۳ سایت دیگر  
ایسنا: قطعی برق کارخانجات، کاهش عرضه سیمان و افزایش قیمت از حدود 35 هزار تومان به 70 تا 100 هزار تومان به شکل تعطیلی بسیاری از کارگاه های ساختمانی بخش خصوصی و طرح اقدام ملی مسکن بروز پیدا کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۰    
گروه استان ها - با حضور نمایندگان مردم اردبیل در مجلس، معاونان وزیر راه و شهرسازی و استاندار اردبیل، از ایستگاه راه آهن اردبیل و پروژه های مهم استان بازدید به عمل آمد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون وزیر راه و شهرسازی کشور به همراه نمایندگان مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی از پروژه ایستگاه راه آهن اردبیل بازدید کردند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، صبح امروز در نشست مشترک نیکزاد، بدری، و موسوی با خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی که با همراهی استاندار اردبیل و جمعی از مسوولان دستگاه های مربوطه استانی در محل محوطه کارگاهی ایستگاه راه آهن اردبیل برگزار شد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم بهره برداری از 321 کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در کشور گفت: در حال حاضر طول شبکه بزرگراهی کشور 20 هزار کیلومتر است.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی، سامانه املاک و اسکان برای بارگذاری اطلاعات سکونتی خانوارها در حال به روزرسانی است و اگر نیاز به هماهنگی با دیگر دستگاهها نداشته باشد اواسط هفته آینده راه اندازی می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - احداث تونل تاراز ، برای اتصال استان های خوزستان و چهارمحال بختیاری از طریق اندیکا، روز سه شنبه با حضور خیراله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مسوولان استانی آغاز شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۱    
پس از پیگیری یکسال اخیر حاج عبداله ایزدپناه نماینده مردم شریف ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی و دیدارهای متعدد با وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی سرانجام پروژه آزاد راه ایذه به لردگان فردا سه شنبه کلنگ زنی خواهد شد.
خبر درگذشت مرحوم محمود حلیمی بلوچی همکار راهدار تلاشگر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی که در حین خدمت و فعالیت در محور تربت جام-صالح آباد دچار سانحه شد و جان به جان آفرین تسلیم کرد، موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل 97 درصدی تونل البرز واقع در منطقه دوم آزادراه تهران- شمال خبر داد و گفت: این تونل جاده ای به طول6.5 کیلومتر به همراه جاده های دسترسی به آن به طول 9.5 کیلومتر به زودی افتتاح خواهد شد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
18 آبان ماه سال 98 معاون وزیر راه و شهرسازی در اولین نشست خبری خود بعد از تکیه زدن بر صندلی معاونت مسکن و ساختمان با تشریح جزییات ثبت نام طرح ملی مسکن اعلام کرد:قیمت ساخت به صورت قیمت تمام شده در اختیار مردم قرار می گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر 20 هزار کیلومتر بزرگراه در کشور داریم و برای تکمیل کریدورهای بزرگراهی باید 12هزار و 500 کیلومتر بزرگراه دیگر ساخته شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اشاره به اجرای طرح های توسعه ای در بنادر کشور گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر از 250 میلیون تن در سال به 285 میلیون تن افزایش می یابد.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تلاش دولت برای کاهش قیمت تمام شده مسکن ملی، گفت: قیمت مسکن ملی تغییری نداشته است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی با تأکید بر اینکه ناوگان کشتیرانی کانتینری امروز به دنبال استفاده از کشتی های بزرگ است، ادامه داد: بنادری می توانند در این حوزه فعال باشند که قابلیت پذیرش این کشتی های بزرگ را داشته باشند ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۹    
معاون وزیر راه و شهرسازی با سفر به استان مرکزی از روند ساخت بیمارستان 144 تختخوابی خمین بازدید کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا_ معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وجود 220 هزار کیلومتر راه ارتباطی در کشور، گفت: به طور میانگین سالانه 600 میلیون تردد ، روزانه یک میلیون و 600 هزار تردد در محورهای مواصلاتی شامل راههای اصلی و شریانی داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 90 درصد جابجایی بار و مسافر کشور از طریق شبکه جاده ای است از رشد 1.6 برابری طول شبکه بزرگ راهی کشور خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام وزارت راه و شهرسازی، محمد راستاد در آیین بهره برداری از طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی در بخش های حمل و نقل که با دستور رییس جمهوری به افتتاح رسید، گفت: توسعه پایانه کانتینری بندر شهید رجایی که امروز آماده افتتاح است، از دی ماه 96 آغاز شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیرساخت های حمل ونقل کشور از افتتاح 321 کیلومتر بزرگراه در 17 استان کشور خبر داد و گفت: طول بزرگراه های کشور در هشت سال گذشته و در دولت تدبیر و امید 1.6 برابر بیشتر شد.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سفارش ساخت 83 فروند انواع ناوگان مورد نیاز سازمان بنادر به سازندگان داخلی در تاریخ صنایع دریایی کشور بی نظیر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۶    
ساوه - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر پربارترین، کارآمدترین و موثرترین شبکه حمل و نقل کشور مربوط به حمل و نقل جاده ای است و 90 درصد فعالیت جابجایی بار و مسافر از این طریق انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: کنار گذر ساوه ارتباط ترافیکی شمال به غرب این شهرستان را تسهیل می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با بهره برداری از مسیر 20 کیلومتری کنارگذر شهر ساوه، تردد و بار ترافیکی بین استان های قزوین و همدان از این مسیر به ویژه برای کامیون ها تسهیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به وجود آزاد راه ساوه - همدان برنامه ای برای چهارخطه کردن محور قدیم وجود ندارد اما صرفا ایمن سازی راه و کنترل ترافیک صورت خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان حمل و نقل جاده ای کشور گفت: بیش از 14 هزار و 200 میلیارد تومان پروژه در حوزه راهداری در کشور به بهره برداری رسید.
معاون وزیر راه و شهرسازی در آیین بهره برداری از طرح های ملی وزارت راه و شهرسازی با فرمان رییس جمهور از افتتاح و بهره برداری از 16 پروژه دریایی و بندری به ارزش 3 هزار میلیاردتومان در ماه های پایانی دولت دوازدهم خبر داد.