چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۳:۳۷Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزیر راه و شهرسازی»

در حاشیه برگزاری دومین کمیته مشترک حمل ونقل بین المللی جاده ای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه، امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با مدیرکل حمل و نقل جاده ای وزارت حمل ونقل جمهوری عربی سوریه و هیئت همراه دیدار و گفت و گو کرد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون بازسازی وزارت راه و شهرسازی گفت: عملیات بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان دنا به دلیل مشکلات مالی و تسهیلاتی کند است.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان متناسب با شعار امسال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها در فرآیند تخلیه و بارگیری و نگهداری کالا، هرگونه حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان برای تسهیل در فرآیند واردات و صادرات کالا را در دستور کار خود قرار داده است.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۰۵    
براساس قانون مالیات بر خانه های خالی، همه سرپرستان خانوار باید اطلاعات محل سکونت خود را در سامانه کد یکتا ثبت کنند. عدم ثبت اطلاعات هم جرایمی مثل حذف یارانه و محروم شدن از خدمات بانکی دارد. اما سوالی که مطرح می شود این است که مستاجران هم مشمول این جریمه می شوند یا نه؟ ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید راه و شهرسازی استان خراسان شمالی با حضور مسئولان کشوری و استانی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد .
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در تشریح اقدامات این مجموعه در سال 99 ازاقداماتی نظیر هزینه 4 هزار میلیارد تومان در بخش آماده سازی و تأمین زیرساخت سایت های مسکن مهر خبر داد. ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت اطلاعات مالکان در سامانه املاک و اسکان آغاز شده است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, معاون وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تمام خانوار ملزم هستند اطلاعات و آدرس محل سکونت خود را ثبت کنند بنابراین هیچ خانواده ای نمی تواند با اطلاعات هویتی مشابه در دو محل، سکونت داشته باشد چراکه قطعا یکی از این واحدها خالی از سکنه حساب می شود و مشمول مالیات بر خانه های خالی خواهد شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی اخیرا معاون بنیاد مسکن از افزایش 79 درصدی قیمت طرح ملی مسکن خبر داده که معاون وزیر راه این موضوع را تکذیب کرد. پیش تر اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد از اصابت تعدیل در جهت افزایش قیمت این طرح خبر داده بود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، سعید شیرکوند معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور به همراه رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی، خطیبی و کاغذلو فرمانداران قرچک و ورامین، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک، معاون عمرانی فرماندار ...
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی از بلااستفاده ماندن یک چهارم ظرفیت پلاک های مسکونی سراسری کشور به صورت زمین خبر داد و گفت: در بافت ...
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۰۱    
به گزارش دریافتی کازرون نما؛ مهندس امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با هدف رسیدگی و راه اندازی پروژه های عمرانی و جاده ای شهرستان های کازرون و کوهچنار، به منطقه سفر کرده، به همراه دکتر فریدون عباسی نماینده مردم کازرون و کوه چنار و جمعی از مسوولین کشوری ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
داریوش امانی گفت: با بهره برداری از چهار مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی استان فارس با حضور داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، استان فارس در رتبه اول تعداد مجتمع های خدماتی رفاهی بهره برداری شده کشور قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هر مالیاتی که از خانه های بدون سکه اخذ شود به صندوق ملی مسکن می رود و به پرداخت تسهیلات برای مسکن گروه های کم درآمد اختصاص می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: همکاری 19 دستگاه با سامانه املاک و اسکان در قانون مجلس پیش بینی شده و امتناع این دستگاه ها برای ارائه اطلاعات به سامانه املاک و اسکان جرم انگاری نیز شده است.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری از شرکت های هواپیمایی خواست نسبت به برقراری پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی (ره) اقدام کنند. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ تورج دهقانی زنگنه ...
اقتصاد آنلاین / خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
محمود زاده گفت: بر اساس قانون تمام سرپرستان خانوار چه مالک و چه مستاجر موظف به ثبت نام در سامانه املاک و اسکان هستند.
خبرگزاری ایرنا: وزیر راه و شهرسازی گفت: همه مالکان از فردا اطلاعات مربوط به واحد مسکونی خود را باید در سامانه املاک و اسکان ثبت کنند تا یکبار دیگر وضعیت خانه های خالی مشخص شود. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
محمود محمود زاده در گفت وگو با میزان، با اشاره به آغاز به کار سامانه املاک و اسکان اظهار کرد: از امروز به مدت 2 ماه ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار اعم از شهری، روستایی، مالک و مستأجر با مراجعه به سامانه اسکان و املاک http://amlak.mrud ...
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از راه آهن رشت- انزلی گفت: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی زیرسازی این محور ریلی مهم در کریدور شمال- جنوب کشور به 63 درصد رسیده است و تمام تلاش ما این است که در سالجاری آماده بهره برداری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام تمامی مالکان شهری و روستایی در سامانه املاک و اسکان از ساعت 8 صبح امروز آغاز شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: یارانه سرپرستان خانوار مستاجر و مالک که از فردا مشخصات محل سکونت و یا املاک تحت مالکیت خود را در سامانه املاک و اسکان ثبت نکنند قطع خواهد شد و از همه خدمات بانکی و دولتی نیز محروم می شود!
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال مجلس شورای اسلامی پنج هزار میلیارد تومان اعتبار برای راه های روستایی کشور مصوب کرد که 2هزار و 500 میلیارد تومان از این اعتبار برای مطالبات مانده پیمانکاران و مابقی نیز برای آسفالت راه های روستایی در نظر گرفته شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۳۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اعضای انجمن خیرین راه و ترابری در راستای افزایش تعاملات فی مابین دیدار و تبادل نظر کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: یک پست اسکله از مرحله سوم طرح توسعه بندرشهید رجایی به طول 400 متر و پسکرانه آن تا پایان خرداد امسال تکمیل و به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از برنامه ریزی برای رفع نقاط حادثه خیز خبر داد و گفت: راه های جاده ای و شریانی توسعه می یابند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: یک پست اسکله از مرحله سوم طرح توسعه بندرشهید رجایی به طول 400 متر و پسکرانه آن تا پایان خرداد امسال تکمیل و به بهره برداری می رسد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اگر افراد نسبت به ثبت اطلاعات ملک خود اقدام نکنند یا اینکه اطلاعات ناقص درج شود، شامل جرایم مالیاتی خواهند شد،گفت: ضرایب مالیاتی انچنان بالا است که دیگر خالی نگه داشتن واحدها برای مالکان نمی صرفد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مشکلات حوزه راهداری، کمبود اعتبارات و قیر را از مشکلات عمده این حوزه برشمرد و گفت: این موضوع، وضعیت راه های کشور را تحت تاثیر قرار داده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: درخواست تمدید وام ودیعه مسکن در سال جاری به ستاد ملی کرونا ارسال کردیم تا این وام در سال 1400 تمدید شود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی آزاد راه اراک- خرم آباد را یکی از پروژه های جهش تولید در بخش آزاد راهی توصیف کرد که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز، در سال 1400 به بهره برداری می رسد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تکمیل و تحویل هفت پروژه بیمارستانی از برنامه های اصلی سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی در نیمه اول امسال است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: تمرکز اصلی مجموعه ستاد و سایر شرکت های تابعه در سال جاری باید به نتیجه رساندن برنامه ها بوده و از آغاز طرح های جدید مگر به ضرورت پرهیز شود. ...
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در حالی که برخی فکر می کنند شرکت های هواپیمایی عامل ورود کرونا به کشور هستند، اما تا کنون فقط 16 نیروی کادر پرواز در همه ایرلاین ها به کرونا مبتلا شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی در این خصوص گفت: اخذ مالیات از خانه های خالی برای شهرهای بالای 100 هزار نفر جمعیت است. بدین معنا شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت و روستاها اگر خانه خالی از سکنه باشد مشمول مالیات نیست.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام الزام ثبت اطلاعات سکونتی در سامانه ملی املاک از 19 فروردین، گفت: خانه های روستایی مشمول پرداخت مالیات نمی شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۶۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام الزام ثبت اطلاعات سکونتی در سامانه ملی املاک از 19 فروردین، گفت: خانه های روستایی مشمول پرداخت مالیات نمی شوند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در دیدارمعاون عمرانی استاندار به همراه مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی با آیت الله تلخابی نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان، وضعیت بازآفرینی بافت های تاریخی، ناکارآمد و فرسوده استان و همچنین طرح توسعه آستان مقدس امامزاده حسین مورد بررسی قرار گرفت.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۲:۵۶   + ۷۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: معاون دفتر اقتصادی وزارت راه و شهرسازی گفت: امسال میزان افزایش اجاره بها در تهران 25 درصد، کلانشهر ها 20 درصد و سایر شهر ها 15 درصد است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تأمین زیرساخت و خدمات پشتیبانی محله اسماعیل آباد قم و بافت مسکونی توسط وزارت راه و شهرسازی انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص ثبت اطلاعات در سامانه ملی املاک و اسکان توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از ساماندهی محله اسماعیل آباد قم و همچنین پروژه امامزاده چهل اختران بر اساس مصوبات و طرح های جدید خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: فرماندار اردستان گفت: شرایط ساخت 420 واحد مسکونی طرح کریمان با پیگیری های به عمل آمده در این شهرستان فراهم شد. حمیدرضا تاملی در نخستین نشست شورای اداری اردستان در سال 1400 افزود: با اقدام های صورت گرفته و همکاری اداره کل راه و شهرسازی اصفهان زمین مورد نیاز در شهرهای اردستان ...
معاون وزیر راه و شهرسازی از الزام مالکان برای تمدید قراردادهای اجاره مسکن طی امسال بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد پرداخت وام ودیعه مسکن را به ستاد ملی مقابله با کرونا داده ایم و جزئیات آن تا پایان هفته مشخص می شود. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تعدادی از مسافران ترکیه ای در کشور ما حضور دارند و تعدادی از ایرانی ها هم در کشور ترکیه حضور دارند که بالاخره باید به کشور برگردند و نمی توان همه پروازهای ترکیه را به ناگاه کاملا متوقف کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان هفته جاری سقف مجاز برای نرخ اجاره واحدهای مسکونی تعیین و اعلام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تعدادی از مسافران ترکیه ای در کشور ما حضور دارند و تعدادی از ایرانی ها هم در کشور ترکیه حضور دارند که بالاخره باید به کشور برگردند و نمی توان همه پروازهای ترکیه را بناگاه کاملا متوقف کرد.