شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۸:۱۰Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزیر راه و شهرسازی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۷    
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: از مهر ماه سال گذشته میزان صدور پروانه های ساختمانی در کشور رشد 233 درصدی داشته است.
شارا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، طی حکمی جلال مختاری را به عنوان سرپرست روابط عمومی راه آهن منصوب کرد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از بازار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با حضور در شبکه خبر سیما در برنامه صف اول با عنوان برنامه های حمایتی دولت در حوزه نوسازی بافت های فرسوده به تشریح برنامه های پیش رو پرداخت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت باز آفرینی شهری گفت: فرآیند اجرای طرح تهاتر خانه های واقع در بافت فرسوده با زمین یا واحد مسکونی نوساز از دوماه آینده ابلاغ خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: سهمیه قیر رایگان سال 1401 در 4 بخش 25 درصدی تأمین شد و تا روزهای پایانی سال گذشته تمامی اعتبارات آن را دریافت کردیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از راه آهن جمهوری اسلامی ایران، در بخشی از متن حکم خطاب به مختاری آمده است: نظر به تعهد، تخصص و سوابق جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پرونده مسکن مهر تا تابستان امسال که شامل حدود 20 هزار واحد می شود بسته خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با حضور در استانداری همدان با علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان دیدار و گفت و گو کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل راه آهن در نخستین جلسه شورای مدیران راه آهن در سال 1402 از تشکیل ستادی به منظور تحول گام به گام در بخشهای مختلف راه آهن در آینده نزدیک خبر داد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، علی نبیان اظهار داشت: در مجموع 16 پروژه در حوزه های سلامت، عمومی و قضایی، ورزشی و فرهنگی جزو پروژه های مصوبات سفر رییس جمهوری بود که با ابلاغ آنها و تخصیص بودجه، اجرای این پروژه ها سرعت می گیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: میزان بافت های فرسوده درکشور به یک میلیون و 400 هزار واحد رسیده که تهران واصفهان رکورد دار هستند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای آمار سفرهای نوروزی را اعلام کرد. برای اطلاع از میزان سفرهای نوروزی به این گزارش مراجعه کنید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، محمد آئینی اظهار داشت: از محل اعتبارات اشتغال زایی تبصره 18 سال1401 ، در قالب وجوه اداره شده معادل 2 هزار و 565 میلیاردتومان در اختیار بانک مسکن قرار داده شد و آن بانک نیز به همان میزان از محل منابع داخلی خود برای پرداخت تسهیلات نوسازی مسکن تامین و ...
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای در اولین روز فعالیت رسمی ادارات، به مناسبت عید باستانی نوروز با کارکنان این سازمان دیدار و گفتگو کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در یک هفته گذشته از 137 مورد اراضی دولتی در شهرهای مختلف رفع تعرض شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ایمنی و امنیت در پروازها اصل اساسی و اولویت ما است که در این بخش به هیچ عنوان کوتاه نخواهیم آمد.
معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش 59 درصدی تردد در محورهای مواصاتی اردبیل از 24 اسفند گذشته تا سوم فروردین سال نو خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه سرانه های خدمات زیربنایی و روبنایی اعم از فرهنگی، آموزشی، انتظامی، بهداشت و درمان، ورزشی در محدوده های سکونتگاه های غیررسمی و بافت های فرسوده پایین تر از حد متوسط نقاط توسعه یافته همان شهر هستند، نوساری مسکن را از اولویت های اصلی بازآفرینی شهری برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:متوسط سن ناوگان حمل و نقل کشور بالای 25 سال است که برای نوسازی در این بخش تدابیری اندیشیده شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از افزایش 11 درصدی میزان تردد خوردوها در راه های ارتباطی کشور در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی در اردبیل از رشد 11 درصدی سفر های نوروزی در کشور خبرداد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد رفع 887 نقطه حادثه خیز در جاده های کشور به تازگی با نصب تابلوهای هشداری و عملیات عمرانی آغاز شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: تولید 200 هزار واحد مسکونی در قالب نوسازی بافت های فرسوده در سال جدید هدف گذاری شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی از موافقت سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت 1200 میلیاردتومان تسهیلات تکمیل پروژه های بیمارستانی و ورزشی سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی در سال 1402 خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه تا 28 اسفند، یک میلیون و 900 هزار مسافر از طریق حمل و نقل عمومی جاده ای جا به جا شده اند، از افزایش 25 درصدی این میزان سفر نسبت به مدت مشابه سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تولید مسکن با عرضه زمین، تنها بخشی است که می تواند همزمان رشد اقتصادی را افزایش دهد و زمینه کاهش تورم را فراهم کند، در حقیقت فعال شدن این بخش به قیچی شدن فقر در کشور ختم خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیام تبریک سال 1402، تاکید کرد: این سازمان در سال پیش رو نیز راهبردها و سیاست های اجرایی سه مولفه کارکردی توسعه، تجهیز و تامین زیرساختهای بندری و دریایی را با جدیت دنبال خواهد کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۳۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی در ساعات پایانی آخرین روز سال 1401 از نحوه خدمات رسانی به مسافران نوروزی در ترمینال غرب و فرودگاه مهرآباد بازدید کرد.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت در پیامی این عید را به همه هموطنان تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اتمام مسکن مهر در سال جدید با جدیت دنبال و پیگیری خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت بلیت هواپیما در نوروز افزایش نمی یابد، مردم هرگونه تخلف در این زمینه را از سازمان هواپیمایی پیگیری کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با اهدای لوح تقدیر به مدیر کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی به پاس تلاش در ارتقای کیفیت پروژه های عمرانی استان از وی تقدیر کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شرکت بازآفرینی شهری با تشکیل هرچه بیشتر حلقه های اندیشه ورزی، مرجع علمی در حوزه نوسازی بافت های فرسوده خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی از انجام نهضت بهسازی و آسفالت معابر محلات هدف بازآفرینی شهری در 400 شهر طی سال 1401 خبر داد و گفت: در برنامه است تا طی 3 سال آتی در محلات فرسوده و ناکارآمد مشکلی تحت عنوان معابر خاکی وجود نداشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
پردیس- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: این 10 هزار واحد پس از تکمیل نهایی در فروردین ماه 1402 تحویل متقاضیان شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت 10 هزار کیلومتر خط ریلی در دست اقدام است که 3 هزار و 300 کیلومتر آن شروع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تمامی فازهای مسکن مهر پردیس و منابع مورد نیاز برای حوزه خدمات شهری، رفت و روب و نگهداشت شهر به شهرداری تحویل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از ایجاد یک میانبر ریلی بین راه آهن ناحیه شمال غرب با راه آهن غرب کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۴    
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی پروژه قطعه 7 راه آهن بیجار - زنجان - قروه به طول 17:3 کیلومتر
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بیجار- عملیات اجرایی قطعه هفت راه آهن بیجار - زنجان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: رکورد حمل مسافر در راه آهن مربوط به سال 89 با عدد 28 میلیون و 810 هزار مسافر بود اما امسال رکورد جابه جایی مسافر در راه آهن شکسته شد و در روز 24 اسفند 1401 به عدد 29 میلیون نفر جابه جایی مسافر رسیدیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۳۴   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: با افتتاح 293کیلومتر از آزادراه های کشور در پنج پروژه اولویت دار می توان سال 1402 را سال شکوفایی آزادراه های کشور نامید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
صالحی، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در سال 1401 با عبور از رکورد 29 میلیون نفر مسافر یک رکورد جدیدی برای تاریح بیش از 100 ساله را ثبت کرده ایم.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: علاوه بر سه بسته تشویقی سال جاری، زمینه ی بسته تشویقی دیگری در بودجه سال آینده فراهم شده که انتظار می رود شهرداری ها برای ترغیب مردم و سازندگان، صدور پروانه ساخت در بافت فرسوده را تسریع کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در سال 1401 با عبور از رکورد 29 میلیون نفر مسافر یک رکورد جدیدی برای تاریح بیش از 100 ساله را ثبت کرده ایم و باوجود افزایش عملیات مسافری که 42 درصد رشد داشته و جابه جایی مسافر 20 درصد از تأخیر ها کاهش یافته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت راه و شهرسازی، نشست هم اندیشی شهرداران 65 شهر بزرگ و 45 سازمان های عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ها با موضوع سیاست های نوسازی مسکن با رویکرد بازآفرینی با حضور محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و شهرداران و ...
سازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مشکلات مسکن مهر خوزستان با نصف کشور برابری می کند.
با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی و استاندار خوزستان نشست مشترک قرارگاه ملی مسکن و شورای مسکن خوزستان در اهواز برگزار شد.