چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۸:۰۸Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزیر راه و شهرسازی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از کاهش 33 درصدی تردد وسایل نقلیه شخصی در جاده های کشور از اول آذرماه تا ساعت 24 دیشب خبر داد.
فرمانداری برخوار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار جلسه بررسی پروژه جاده پیامبر اعظم با حضور دکتر خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی، آقای حاجی نماینده مردم شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی در محل دفتر فرماندار شهرستان برگزار گردید. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه اندازی مجدد خط تولید لکوموتیو داخلی پس از 10 سال، گفت: زنجیره کاملی برای حمایت واقعی و پایدار از تولید داخل صنعت ریلی داریم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه اندازی مجدد خط تولید لکوموتیو داخلی پس از 10 سال، گفت: زنجیره کاملی برای حمایت واقعی و پایدار از تولید داخل صنعت ریلی داریم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تابناک نوشت : معاون وزیر راه و شهرسازی در مسیر رشت - قزوین بر اثر سانحه رانندگی به شدت آسیب دید. محمد جعفر علیزاده در مسیر بازگشت به تهران هنگام رانندگی در منطقه کوهین واقع در محور رشت – قزوین به دلیل خواب آلودگی از مسیر خارج و خودروی وی واژگون شد ...
با هدف اعمال نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در جابه جایی مسافران با ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای، شرایط و ضوابط استعلام وضعیت سلامت مسافران این ناوگان ابلاغ شد.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
واژگونی خودروی معاون وزیر راه در جاده رشت-قزوین سبب آسیب دیدگی شدید وی شد. عصر کاسپین/ محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی صبح امروز حدود ساعت 5:00 صبح به دلیل خواب آلودگی در جاده رشت به قزوین در حال برگشت به تهران دچار سانحه و واژگونی خودرو شد و به شدت آسیب دید. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ ایسنا نوشت: تا پایان آبان ماه 158 هزار و 296 نفر از متقاضیان واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن در سراسر کشور در بانک مسکن اقدام به افتتاح حساب کرده و حدود 100 هزار نفر بخش هایی یا همه قسمت اول آورده نقدی حدود 40 میلیون تومان را واریز کرده اند ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری در نامه ای به 6 استاندار مصوبه اخیر این شورا در خصوص تهیه و تدقیق نقشه گسل های شهری و حاشیه 30 کیلومتری آن و تعیین حرائم آن ها را به آن ها اعلام کرد. ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، عزیزاله شهبازی روز دوشنبه در نشستی به صورت ویدئو کنفرانس که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، افزود: تصویب مدل مفهومی تعارضات حوضه آبریز به ویژه درشهرستان طالقان از جمله موضوعات مهم در این زمینه است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها بر اثر تصادف در مسیر گیلان دچار سانحه شد.
حال عمومی معاون وزیر راه و شهرسازی که صبح شنبه در محور رشت – قزوین دچار سانحه رانندگی شده بود خوب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – رییس مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: خودروی حامل محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی در قزوین دچار سانحه واژگونی شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان راهداری استان تهران، محمد جعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی کشور به خاطر خواب آلودگی راننده، در مسیر رشت-قزوین دچار سانحه شدید رانندگی و با اورژانس هوایی به بیمارستان منتقل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۴۹   + ۵۹ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی در مسیر رشت _ قزوین در اثر سانحه رانندگی به شدت آسیب دید.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
همدان- خبرنگار کیهان: معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: امسال یک مرحله از تخصیص اعتبارات تبصره 18 با اعتباری حدود 300 میلیارد تومان برای اجرای طرح های بازآفرینی در سراسر کشور به طور کامل جذب شد و منتظر مرحله بعدی این اعتبارات هستیم. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد راستاد درباره توسعه بندر چابهار و فرآیندی که برای آن طی می شود، تصریح کرد: ما به دنبال این هستیم که از حداکثر ظرفیت ترانزیت بین کشور های ساحلی اقیانوس هند و آسیای میانه و افغانستان از طریق بندر چابهار بهره ببریم و حتی می ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه در شرف افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شرق صدرا بازدید کرد.
شرکت راه آهن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن در جلسه کمیته دائمی پیشگیری از بیماری های واگیر شرکت راه آهن، با تاکید بر اولویت این شرکت در حفظ سلامتی کارکنان، خواستار تداوم رعایت تمامی شیوه نامه بهداشتی از سوی مدیران و همکاران شد. ...
اقتصاد ایران: رامسر- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با تصویب مجلس شورای اسلامی در روزهای آتی قیر رایگان به شهرداری ها اختصاص خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به رفع گره های کور توسعه ای در استان، گفت: سکونت گاه های غیررسمی غرب مازندران ساماندهی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امیدواریم کشتیرانی جمهوری اسلامی به عنوان ناوگان ملی و با توجه به اینکه سهم عمده جابه جایی کانتینر را دراختیار دارد، به گونه ای عمل کند، تا صاحبان کالا دغدغه ای از نظر کرایه حمل نداشته باشند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۶۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: کارگزاران طرح اقدام ملی مسکن؛ ادارات کل راه و شهرسازی استان ها، شهرهای جدید و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تا پایان آذرماه فرصت دارند، اطلاع رسانی را کامل کنند تا در ستاد وزارتخانه بعد از پایان آذرماه، بتوانیم ظرفیت های خالی را شناسایی و برای آنها جایگزین انتخاب کنیم. ...
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۰    
پیام تبریک رئیس سازمان هواشناسی کشور به مناسبت هفته بسیج دکتر سحر تاجبخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور طی پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش نویس تفاهمنامه ساخت مسکن برای خبرنگاران به امضا رسیده و آماده دریافت تعداد افراد تحت پوشش هر استان و شهر از سوی وزارت ارشاد هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز طرح مطالعاتی محور شهداد - نهبندان که بر اثر سیل سال 98تخریب شده بود، خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۵۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش نویس تفاهم نامه ساخت مسکن برای خبرنگاران به امضا رسیده و آماده دریافت تعداد افراد تحت پوشش هر استان و شهر از سوی وزارت ارشاد هستیم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کاهش 50 درصدی درآمد بخش هوایی کشور معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: عمده درآمدهای فرودگاه های کشور از پروازهای بین المللی است که با شیوع کرونا 50 درصد کاهش یافت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی کشور در بازدید از پایانه مرزی تمرچین گفت: انتظار داریم عملیات اتمام این پروژه روند سریعتری به خود بگیرد.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: طول آزادراه های تحت بهره برداری کشور تا پایان کار دولت دوازدهم به بیش از سه هزار کیلومتر افزایش خواهد یافت.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: عمده درآمدهای فرودگاه های کشور از پروازهای بین المللی است که با شیوع کرونا 50 درصد کاهش یافت.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: عمده درآمدهای فرودگاه های کشور از پروازهای بین المللی است که با شیوع کرونا 50 درصد کاهش یافت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اگر شرایط بهداشتی اجازه دهد آذرماه در برخی استانها امکان ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن فراهم می شود گفت: سند واحدهای اقدام ملی به نام متقاضی اولیه صادر می شود و خریداران از این بابت به دردسر می افتند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: با افتتاح این پروژه ترافیک از اصفهان جمع شده و به بیرون از اصفهان منتقل می شود و از نظر زیست محیطی نیز برای اصفهان بسیار اهمیت دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: افتتاح آزاد راه شرق اصفهان به کاهش ترافیک مرکز کشور کمک خواهد کرد و مسافران حدود 80 دقیقه کاهش زمان سفر خواهند داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه آزادراه شرق اصفهان 35 کیلومتر طول مسیر را کوتاه می کند و برای شرق اصفهان عامل تحول اقتصادی خواهد بود، گفت: هدفگذاری ما برای اتمام قطعه سوم آزادراه شرق اصفهان پایان تابستان سال آینده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی تکمیل 9 آزادراه را در سال جاری و سال آینده اولویت گذاری کرده است، گفت: قطعه سوم آزادراه شرق اصفهان به طول 30 کیلومتر، در سال 1400 تکمیل خواهد شد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۲    
آن گونه که محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی گفته است، با اولویت پروژه های نیمه تمام، در کلانشهرها به سازندگان در قالب طرح اقدام ملی مسکن اما بدون قرمز شدن فرم ج ، تسهیلات 100 میلیون تومانی به ازای هر واحد دریافت پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: توسعه زیرساخت های حمل و نقل مناطق مرزی برای ارتقای شاخص های تجارت بین الملل در اولویت این شرکت قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: آزادراه شرق اصفهان حلقه گمشده کریدور شمال جنوب کشور است که خوشبختانه اکنون در آستانه افتتاح و بهره برداری قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه امکان سفر بیماران مبتلا به کرونا با هواپیما و قطار پس از گذار از دوران قرنطینه میسر است، گفت: مبتلایان به کرونا که تست آنها مثبت و کد ملی آنها در سامانه وزارت بهداشت ثبت شده است، تا 14 روز امکان سفر با هواپیما، قطار و اتوبوس ندارند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مبتلایان به کرونا که تست آنها مثبت و کد ملی آنها در سامانه وزارت بهداشت ثبت شده است، تا 14 روز امکان سفر با هواپیما، قطار و اتوبوس ندارند و برای آنها بلیت صادر نمی شود. ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در جدیدترین گفت و گویش اظهار کرده: داده های حمل و نقلی نشان می دهد خانم ها نسبت به آقایان در رانندگی منضبط تر و بیشتر مقید به قواعد هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ابعاد مثبت توسعه اقتصادی آزادراه ها از اشتغال زایی تا رفاه اجتماعی، ایجاد مزیت های رقابتی در شبکه ترانزیت کشور با توسعه آزادراه ها و نقش آزادراه ها در اصول پدافند غیرعامل و امکان حفظ شریان های ارتباطی در صورت ساقط شدن معابر موازی ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا ، جزئیات محدودیت های جدید کرونایی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با حضور حسین قاسمی دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا و شهرام آدم نژاد معاون وزیر راه و شهرسازی مورد بررسی قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۲:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در کلانشهرها این فرصت را با اولویت پروژه های نیمه تمام برای سازندگان ایجاد کردیم تا بدون قرمز شدن فرم ج بتوانند در قالب طرح اقدام ملی مسکن تسهیلات 100 میلیون تومانی به ازای هر واحود دریافت کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- سیما نیک رفتار : معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت: بهره برداری از آزادراه تبریز سهند موجب تعادل بخشی بازار مسکن در منطقه به ویژه در کلان شهر تبریز می شود.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از اتصال ریلی ایران به افغانستان (خواف- هرات) در آذرماه امسال خبر داد و گفت: ارزش روز این پروژه بیش از 2 هزار و 500 میلیارد تومان است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:امروز 11 پروژه توسعه ای در بندر انزلی داریم که چهار پروژه آن، سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارزش 80 میلیارد تومان است به گزارش جهان اقتصاد به نقل از فارس، محمد راستاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از فرصت های مهم تبادلات بازرگانی کشورهای آسیای میانه ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی درباره قطار سریع السیر تهران- اصفهان گفت: چینی ها به دلیل شیوع ویروس کرونا این پروژه را متوقف و کشور را ترک کرده بودند اما در حال حاضر چینی ها برگشته اند و این پروژه از مسیر اصفهان به قم پیشرفت فیزیکی 20 درصدی دارد و قطعه قم - تهران هم بعدا ساخته می شود.