شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۱:۴۴Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزیر راه و شهرسازی»

بویر نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: طی حکمی از سوی مهندس ارسلان مالکی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن کشور ،امیرضا خوش آئین به عنوان مدیرکل دفتر امورحقوقی و قراردادها سازمان ملی زمین و مسکن منصوب شد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۳:۲۷   + ۵۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: سعید چلندی مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، گفت: از (24 اسفند) تا (17 فروردین) سه هزار و 994 پرواز از این فرودگاه به 60 نقطه جهان انجام شده است. معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: این تعداد پرواز بر عهده 34 شرکت هواپیمایی خارجی و 14 شرکت ایرانی بوده است. وی [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی بازدید از روند ساخت و ساز سایت 377 هکتاری پردیس زندگی یزد صورت گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: خوشبختانه با استفاده از سامانه خودنویس توانستیم حق الزحمه های اجاره مسکن را کاهش دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: استفاده از ظرفیت های مردمی 37 هزار هکتار از اراضی را به پروژه های نهضت ملی مسکن اختصاص داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با ساخت و بهره برداری از 242 کیلومتر آزادراه شاهد رشد 3 برابری ساخت و بهره برداری پروژه های عمرانی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اجرای طرح کلید به کلید و کلید به زمین در نوسازی بافت های فرسوده تنها با مشارکت مردم امکان پذیر خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر، از تلاش های شبانه روزی دست اندرکاران و خادمان اجرای طرح سفرهای دریایی نوروز 1403، که با ایجاد زیرساخت های لازم و نظارت های مستمر امدادی و پشتیبانی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: همزمان با تامین 38 هزار هکتاری اراضی در نهضت ملی مسکن پرداخت تسهیلات مشارکت مردم را افزایش می دهد.
به گزارش خبرنگار شرکت بازآفرینی شهری ایران در این مراسم محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران از سالها زحمات، تلاش ها، خدمات و اقدامات موثر و ماندگار مجید روستا در مناصب و مسوولیت های مختلف بویژه عضویت در هیات مدیره شرکت تشکر و قدردانی کرد. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۰:۴۷    
در حالی که به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی در نوروز سال جاری تعداد سفرهای جاده ای 2 درصد کاهش یافته است، میزان تلفات جاده ای 2.8 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه رویکرد اصلی امسال این سازمان مشارکت و تفکر جمعی است، و گفت: لازمه پیشرفت و دستیابی به اهداف مورد نظر در سازمان با استفاده از ظرفیت های موجود و تلاش مضاعف امکان پذیر خواهد بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، ضمن عذرخواهی از مردم شریف ایران درخصوص تخلف مالی صورت گرفته در یکی از بنادر استان خوزستان، جزئیات بیشتری از این موضوع بیان کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده میزان تاخیر در سفر های ریلی در مقصد 25 دقیقه و در مبدا زیر یک دقیقه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: 6 میلیون و 500 هزار تردد دریایی در نوروز 1403 انجام شده که در این بازه زمانی 34 سانحه دریایی رخ داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: با توجه به نظارت هایی که داشته ایم با 18 آژانس و شرکت هواپیمایی در پرواز های نوروزی برخورد جدی داشته ایم.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان هواشناسی پیش بینی کرد که در استان هایی مانند ایلام، اردبیل، قزوین و تهران شرایط جوی به ویژه طی چهارشنبه و پنجشنبه مساعد نیست.
معاون وزیر راه و شهرسازی از برنامه افزایش قیمت بلیت هواپیما، اتوبوس و قطار خبر داد و گفت: تامین 150 میلیون دلار واردات اتوبوس به مشکل خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 108 میلیارد تومان توسط یکی از کارمندان تابعه بندر امام خمینی اختلاس شده بود که در حال پیگیری برای بازگرداندن این مبلغ هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تردد 530 میلیون وسیله نقلیه در بازه زمانی 24 اسفند تا 15 فروردین ماه ثبت شده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال صندلی بیزنس هم به صورت مصوب قیمت گذاری خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بیشترین سفرها در بازه نوروز از طریق خودروهای شخصی انجام شد، گفت: در مجموع در این بازه 530 میلیون تردد در کشور اتفاق افتاده و روزانه 120 میلیون لیتر بنزین مصرف شد که 1.6 نسبت به سال گذشته افزایش داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به 102 هزار تصادف رانندگی در ایام نوروز امسال، گفت: تصادفات رانندگی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 2.4درصد افزایش یافت.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کمال هادیان فر معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از 24 اسفند تا 17 فروردین بیش از 18 میلیون نفر از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کردند که در این بین 828 نفر در اثر تصادفات فوت کردند .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از 24 اسفند تا 17 فروردین بیش از 18 میلیون نفر از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کردند که در این بین 828 نفر در اثر تصادفات فوت کردند .
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سال گذشته یک میلیون و ششصد هزار تن ترانزیت ریلی انجام شد که برنامه داریم برای امسال این عدد را به بالای دو میلیون تن برسانیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای اولین بار در مدت سه ماه 8 هزار واگن باری در مدت 3 ماه به سیستم ترمز مجهز و عیب یابی شدند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
علیرضا جعفری معاون سابق وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن منصوب شد. به گزارش تسنیم، طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک مسکن، علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن منصوب شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۱    
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: امکان ساخت سازه های مقاوم در برابر زلزله در بافت های کوچک متراژ وجود ندارد و در همین راستا باید موانع بر سر راه مالکان با استفاده از ظرفیت های مردمی برداشته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات اجرایی ساخت 2 میلیون و 400 هزار واحد نهضت ملی مسکن در 37 هزار هکتار آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ایران و عراق ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه روابط تجاری و ترانزیتی دارند و باید هرچه سریع تر این ظرفیت ها را در صنعت کشتیرانی و دریایی به کار گیرند.
به گزارش خبرنگار شرکت بازآفرینی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد آئینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در ابتدای نشست از فضائلی همچون رحمت، مغفرت و برکت فراوان در دهه آخر ماه مبارک رمضان مواردی بیان داشت و در ادامه گفت: سال 1403 ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال در کنار تکمیل و تحویل 6 بیمارستان و سه ورزشگاه، ساخت 6 بیمارستان و یک ورزشگاه دیگر نیز توسط سازمان آغاز می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با همکاری و مشارکت مردم زمین خواری در استان های چهارمحال و بختیاری، البرز، گیلان، قم و زنجان به صفر رسیده است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی : در مقایسه عملیات نوروزی امسال نسبت به سال گذشته رشد 7 درصدی در جابجایی مسافر و نشست و برخاست پروازها را شاهد هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با همکاری و مشارکت مردم زمین خواری در استان های چهارمحال و بختیاری، البرز، گیلان، قم و زنجان به صفر رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مالکی، معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه امسال تولید مسکن افزایش خواهد داشت گفت: استفاده از تمام ظرفیت ها مثل واگذاری اراضی بازار مسکن را به سمت تولید و در نتیجه رونق هدایت کند.
مدیر عامل سازمان بازآفرینی کشور از تلاش گسترده و الزامات قانونی در زمینه کاهش فرایند صدور پروانه مسکن در ایران خبرداد و گفت: وقتی که شش ماه صدور پروانه کاهش می یابد حداقل پانزده درصد بازه سرمایه گذاری برای سازنده افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی از تشکیل کارگروه مشارکت و انبوه سازی و برگزاری نخستین نشست این کارگروه در سازمان ملی زمین و مسکن با هدف مشارکت مردم در تولید انبوه مسکن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال در نوسازی 250 هزار واحد فرسوده در کشور از ظرفیت های مردمی استفاده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با راه اندازی سامانه خودنویس از بهمن ماه سال گذشته انحصارزدایی از بازار اجاره امکان پذیر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: روند ساخت و اجرای دو میلیون پروژه های نهضت ملی مسکن با مشارکت مردم دو برابر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: فلسطین محور وحدت جهان اسلام و قدس در آستانه آزادی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آئینی، معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بسته های تشویقی دولت فرصت طلایی بازآفرینی شهری است گفت: تولید مسکن در بافت فرسوده بهتر از نهضت ملی مسکن است.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن اعلام رشد دو درصدی نشست و برخاست پروازها در فرودگاه های تحت مالکیت این شرکت از 24 اسفند سال گذشته تا 13 فروردین ماه، از انجام 16 هزار و 22 پرواز طی این مدت خبر داد. ...
معاون وزیر راه و شهرسازی از برنامه نوسازی حداقل 150 هزار واحد در سال جدید خبر داد و گفت: حداکثر زمان صدور پروانه در برنامه هفتم توسعه 3 ماه است. به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: طبق برنامه هفتم مدت زمان صدور پروانه های ساختمانی باید به سه ماه کاهش یابد که امسال با مشارکت مردم و همکاری شهرداری در بافت های فرسوده اجرایی می شود.