یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۴:۱۸Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بافت فرسوده»

اعتبار نوین   ۷ ساعت پیش    
بافت فرسوده – کنتور برق – بنزین – گرجستان – دختر مجرم – اوپک – عرب – روپیه هند – قنادی شیرینی – کیک قنادی
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عشایری، معاون سابق وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مساله اصلی بازسازی بافت فرسوده صرفا مساله مسکن نیست گفت: کشورهای آمریکا، فرانسه و انگلیس با روش مسکن استیجاری عمومی مشکل بازسازی بافت فرسوده را حل کرده اند اما در ایران این روش مخالفان زیادی دارد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
از سال 1395 تاکنون 65 میلیارد تومان از عوارض بافت فرسوده در این منطقه دریافت نشده است. این مساله تحت عنوان بسته های تشویقی در حوزه شهرسازی شهرداری تهران ابلاغ شده و شهروندان توانستند با این بسته ها پروانه ساختمانی دریافت و نسبت به نوسازی ملک اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۷:۳۹    
گچساران - ایرنا - اگرچه واژه حاشیه نشینی همیشه یادآور خانه های غیرایمن و سیمای نازیبای سکونتگاه های اطراف شهرهاست اما حاشیه نشینان خوش نشین لقبی مناسب برای ساکنان بافت فرسوده تازه احیا شده اطراف شهر دوگنبدان مرکز شهرستان نفت خیز گچساران است.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۱:۱۳    
سیگار – کنتور برق – سوخت بنزین – کارگر – مسکن – بافت فرسوده – فوتبال – ترکیه – ایران – شامپو – ترکیه
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۰:۵۱    
بافت فرسوده
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، از برگزاری نشست های مکرر برای پیگیری مصوبات بازدیدهای میدانی کمیسیون عمران خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون عمران مجلس در 6 ماه اخیر از استان های مختلف کشور از جمله استان خوزستان، سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: 315 هکتار از شهر در قالب بافت تاریخی در شورای عالی معماری و شهرسازی مصوب شده که یک اشکال جدی در این موضوع وجود دارد که مانع از نوسازی بافت های فرسوده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۰    
اصفهان- ایرنا- کاهش مراجعات کرونایی به اورژانس اصفهان، شناساندن نقش تمدن ساز اصفهان به جهانیان و نوسازی بافت فرسوده با پرداخت تسهیلات از جمله مهمترین تیتر صفحه نخست روزنامه های پنجشنبه چاپ اصفهان است.
برترین ها / جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
در لایحه پیشنهادی بودجه سال 1400، دولت پیشنهاد داده تا دستگاه های تابعه وزارت راه و شهرسازی تا سقف 5000 میلیارد تومان برای طرح های مسکنی و نوسازی بافت های فرسوده هزینه کند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۶    
روند کُند نوسازی بافت های فرسوده طی سال های اخیر باعث شده تا پیشنهادی از سوی وزارت راه و شهرسازی به دولت ارائه شود تا سقف تسهیلات نوسازی بافت فرسوده افزایش یابد اما غافل از اینکه گره بافت فرسوده با افزایش سقف تسهیلات باز نخواهد شدو بافت فرسوده در حال بیشتر شدن است!
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
10هزار میلیارد ریال از اوراق اسلامی به بازآفرینی شهری بافت فرسوده پیرامون حرم مطهر امام رضا، حضرت معصومه، حضرت عبدالعظیم حسنی و حضرت احمد بن موسی تعلق می یابد که تضمین بازپرداخت اصل و سود این اوراق تا 25 درصد بر عهده دولت و مابقی بر عهده شهرداری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۵    
اصفهان- ایرنا- تب کرونا در اصفهان یک درجه پایین آمد، نوسازی بافت فرسوده با پرداخت تسهیلات بانکی و افزایش 26 درصدی بارش باران در استان از جمله مهمترین تیتر صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه چاپ اصفهان است.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی به دولت پیشنهاد داده تا سقف تسهیلات نوسازی بافت فرسوده در کلانشهرها 150 و وام ودیعه مسکن 60 میلیون تومان شود.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار دوگنبدان گفت:پس از محلات لبنان، کیامرثی، سادات، رادک و پس از آنها آبگرمو، باغ فردوس و سه راهی، اکنون تسهیلات بافت فرسوده به دیگر مناطق شهر نیز تعلق خواهد گرفت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حسین بابایی روز دوشنبه در این باره اظهار داشت: در این سفر از طرح های در دست اقدام بازدید و طرح های جدیدی در حوزه بازآفرینی شهری ملایر تعریف شد. وی افزود: در راستای اجرای طرح های موضوعی، مطالعات بافت فرسوده ملایر در سال 1387 و مطالعات اولیه در محدوده 173 هکتار آغاز شد که برای 20 هکتار [...]
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: این کمیسیون اولویت های کاری خود را به صورت مجزا در چهار اجلاسیه مجلس یازدهم و بر اساس اولویت های کشور در حوزه عمران تعیین کرد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 22 درباره روند شکل گیری این منطقه، بافت فرسوده و کاهش بارگذاری جمعیتی این منطقه در طرح تفصیلی ویژه توضیح داد.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تسهیلات بانکی جهت نوسازی بافت های فرسوده در شهرهای استان اصفهان پرداخت می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تغییر در برخی پهنه ها و تعریف طرحهای تشویقی ویژه برای نوسازی بافت فرسوده در طرح تفصیلی منطقه 17 باید انجام شود.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۲    
اشتغال زنان در کارخانه تلویزیون – میراث موزه – اشتغال در کارخانه لباسشویی – بافت فرسوده – نان تافتون – حراج جمعه یا جمعه سیاه – صرافی دلار – استخر آبدرمانی –
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
https://etebarenovin.ir/172586
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۹    
سازمان بسیج مهندسین خوزستان 140 خانه شناسایی شده توسط بسیج سازندگی در بافت فرسوده و منطقه کم برخوردار شهرستان اهواز چندباب خانه جهت تعمیر و تکمیل کارهای ساختمانی تحویل گرفت .
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک مسکن از انعقاد 15 هزار و 115 قرارداد تسهیلاتی برای متقاضیان ساکن بافت فرسوده جهت نوسازی املاک طی 20 ماه گذشته خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، جانمایی ناصحیح تیرهای برق در گذر را یکی از مشکلات نفوذناپذیری در بافت های فرسوده پایتخت عنوان کرد و از جابجایی 1200 اصله تیر برق معارض در این بافت ها خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دکتر بهرام سرمست استاندار قم در حاشیه بازدید پروژه های عمرانی شهری بافت فرسوده، مناطق کم برخوردار و سکونت گاه های غیررسمی استان قم با اشاره به ضرورت تسریع در رفع مشکلات و موانع در مناطق کمتر برخوردار گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۸    
بجنورد- ایرنا- شهردار منطقه یک بجنورد گفت: ساکنان و سازندگان برای ساخت و ساز در بافت فرسوده هسته مرکزی این شهر بسته های تشویقی دریافت می کنند.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت با ماکان پدرام مدیرکل راه و شهرسازی گیلان دیدار و در موضوعات مختلف شهری به گفتگو پرداختند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
حدود 123 پروژه توسعه محلی در نواحی هفت گانه منطقه 15 با رویکرد مردم محوری اجرا می شود. شهردار منطقه15 دراین باره گفت: 37پروژه در فاز نخست و 86 پروژه در فاز دوم با مجموع اعتباری بالغ بر 57 میلیارد تومان با هدف جلب مشارکت و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان به تأیید و تصویب نهایی رسیده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: مجموع بافت های فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی در سطح استان 9364 هکتار است که یک میلیون و 510 هزار نفر در این بافت ها ساکن هستند.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
احد رسولی گفت: در حال حاضر بالای 784 هکتار بافت فرسوده در کرج داریم که جمعا با دیگر سکونت گاه ها به 1200 هکتار می رسد، این موضوع به همراه املاک قولنامه ای به یک معضل بزرگ تبدیل شده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
همدان- خبرنگار کیهان: معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: امسال یک مرحله از تخصیص اعتبارات تبصره 18 با اعتباری حدود 300 میلیارد تومان برای اجرای طرح های بازآفرینی در سراسر کشور به طور کامل جذب شد و منتظر مرحله بعدی این اعتبارات هستیم. ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهر بیست/ استاندار قم و شهردار قم از بافت فرسوده و سکونت های غیررسمی منطقه شش شهر قم بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج - عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: در این شهر بیش از یک هزار و 200 هکتار بافت فرسوده و ناپایدار شامل بافت های درون میانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
طی سه سال گذشته، بهسازی معابر در محلات محرومی چون سعدی انجام شده اما برای ارتقا کیفیت محله ها و معابر بافت فرسوده، سرمایه گذاری شهرداری شیراز یک ضرورت جدی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۱    
گروه جهادی شهید مدافع حرم سید حمید تقوی فر سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن خوزستان از 140 خانه شناسایی شده توسط بسیج سازندگی در بافت فرسوده و منطقه کم برخوردار شهرستان اهواز چندباب خانه جهت تعمیر و تکمیل کارهای ساختمانی تحویل گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی شیروان گفت: 13.5 درصد مردم این شهر خراسان شمالی، معادل 16 هزار و 372 نفر در بافت فرسوده سکونت دارند.
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
به نظر می رسد وزارت راه و شهرسازی با توجه بیش از حد به طرح اقدام ملی مسکن، سایر بخش های مهم در ساخت و ساز از جمله نوسازی بافت های فرسوده را به فراموشی سپرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۱    
توجه ویژه به بافت فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی در سطح شهر ها از برنامه مهم وزارت راه و شهرسازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شهردار بندرعباس گفت: اگر برخوردهای قانونی به درستی و به موقع انجام نشود، دستگاه های مسئول و نظارتی شهرداری را زیر سوال می برند. اگرچه قصوری در نوع برخورد مأموران ما صورت گرفته اما باید به تصرف غیرقانونی هم توجه کرد و آن را نیز مدنظر داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: به 3000 واحد مسکونی در بافت فرسوده و ناایمن در استان کرمانشاه فراخوان داده شده که واحد جدید بسازند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: سال گذشته 8 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت در حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی و بافت فرسوده به شهرهای بزرگ اختصاص داده شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: با الکترونیکی کردن دریافت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده و اتصال به سامانه تسهیلات بانک مسکن، مراجعه حضوری متقاضیان به یک مرحله کاهش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
شفیعی گفت: با توجه به افزایش قیمت ساخت مسکن، به دولت پیشنهاد داده ایم میزان تسهیلات 9 درصدی نوسازی بافت فرسوده تا 3 برابر افزایش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان سمنان گفت: مناطق مسکن مهر و بافت فرسوده در مناطق شهری استان در قالب محله های اسلامی شناسایی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: با هدف جلوگیری از شیوع کرونا، درخواست، تشکیل پرونده تا اخذ تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده به صورت الکترونیکی انجام می شود.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
با وجود تلاش ها برای احیای بافت های ناکارآمد شهری در هرمزگان این استان دارای 2 هزار و 391 هکتار بافت فرسوده و سکونتگاه غیررسمی است که بیشترین سهم به میزان 43 درصد به شهر بندرعباس تعلق دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
با هدف جلوگیری از شیوع کرونا، درخواست، تشکیل پرونده تا اخذ تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده به صورت الکترونیکی انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران از تمهیدات جدید برای متقاضیان دریافت تسهیلات نوسازی با همکاری بانک عامل بخش مسکن با توجه به شیوع ویروس کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در حادثه ای جدید در بافت های فرسوده شهر تهران، ریزش آوار محل گودبرداری شده در خیابان شهید رجایی در جنوب شرقی پایتخت 3 مصدوم داشت.