شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۲:۵۷Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اداره راه و شهرسازی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۱۵    
گروه استان ها- رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دلفان گفت: تاکنون ثبت نام حدود هزار و 200 نفر تایید شده است و 220 نفر نیز وجه خود را واریز کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان با اشاره به اقدام های صورت گرفته در زمینه تکمیل دوبانده کردن جاده کاشان- بادرود گفت: تکمیل این طرح نیازمند 200 میلیارد ریال اعتبار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: چهار هزار و 300 نفر در طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان ثبت نام کرده اند که برای یک هزارو 300 نفر آن ها پرونده تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۰۸    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان پردیس گفت: با اجرای یک حکم 14 هزار مترمربع اراضی دولتی با ارزش 140 میلیارد ریال از ید متصرفان خارج شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۳۶    
گروه استان ها - رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان ضمن اشاره به آزادسازی 13هزار هکتار از اراضی دولتی شهر کامو کاشان گفت: ارزش اراضی آزاد شده 27 میلیارد ریال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: 13 هزار و 500 مترمربع زمین در این شهرستان به صورت فوری با هوشیاری و تلاش کارکنان یگان حفاظت اراضی استان اصفهان رفع تصرف شد.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون مدیر کل و رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از 13 هزار و 500 مترمربع اراضی ملی شهرستان کاشان در کامو رفع تصرف شدو
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اسدآباد گفت: نداشتن سند تک برگی یکی از عمده مشکلات مسکن مهر سه جانبه شهرستان بوده که تاکنون برای این واحدهای سه جانبه مسکن مهر شهرستان سند تک برگی صادر نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۰    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس اداره راه و شهرسازی ماکو گفت: زمین اختصاصی برای طرح ملی مسکن در بیش از سه نقطه از شهر ماکو و بازرگان خواهد بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی گرمی از رفع تصرف 5 هکتار از اراضی دولتی در محدوده و حریم شهر گرمی خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۶    
با صدور حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان ، مهرداد مراد حاصلی به عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رزن منصوب شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۱    
کاشان - آراسته؛ رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از افزایش 6 برابری سهمیه کاشان در طرح ملی اقدام مسکن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی ایذه از آغاز عملیات آسفالت محور حادثه خیز ایذه به سمت باغملک با اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از رفع تصرف چهار هزار و 740 مترمربع از اراضی دولتی در کاشان با اجرای حکم قطعی چهار پرونده قضایی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۷    
ایسنا/زنجان رئیس اداره راه و شهرسازی خدابنده گفت: 21 هکتار از زمین های اراضی ملی قیدار برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان تحویل این اداره می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۹    
رئیس اداره راه و شهرسازی خدابنده با توجه به اینکه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن درشهر قیدار در فاز 2 و 3 ( پیامکی) صورت گرفته است، گفت: دراین مرحله از ثبت نام تا به امروز یک هزار و 610 نفر از این شهر در سامانه طرح اقدام ملی مسکن(tem.mrud.ir) نام نویسی کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اهر- رئیس اداره راه و شهرسازی اهر از ثبت نام 1650 متقاضی در طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان خبر داد، گفت: 887 واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان اهر احداث می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۶    
گروه استان ها- رئیس اداره راه و شهرسازی نطنز گفت: طرح اقدام ملی مسکن در نظنز به دلیل عدم تامین اراضی مسکونی به مرحله بعدی موکول شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۳    
معاون مدیر کل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از انجام مطالعات احداث باند دوم محور کاشان- برزک توسط هلی شات و پرواز هوایی به منظور نقشه برداری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۲    
گروه استان ها - رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان ضمن اشاره به ثبت نام قطعی یک هزار و 800 متقاضی کاشان در طرح اقدام ملی مسکن گفت: مشکلی برای واگذاری زمین در قالب طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه وشهرسازی تربت حیدریه از رفع تصرف بیش از هزار مترمربع از اراضی دولتی این شهرستان خبر داد.
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس: مهندس سیدحسین میرشفیع، معاون و مشاور ویژه وزیر راه و شهرسازی در ستاد خوزستان به همراه دکتر علی عیدی وندی معاون ساخت و توسعه اداره کل راه و شهرسازی، مهندس نامداری، مهندس پناهی معاونت مسکن، مهندس دهبان زاده مدیر املاک استان، مهندس موسوی مشاور مدیرکل راه و شهرسازی ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرسان اصفهان گفت: اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان اصفهان در سال جاری از رشد 35.49 درصدی نسبت به سال گذشته برخوردار است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی گناباد و بجستان از رفع تصرف 800 مترمربع از اراضی ملی شهرستان گناباد به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شوشتر از بازپس گیری 170 هزار مترمربع از زمین های ملی از تیر ماه تا پایان شهریورماه امسال از متصرفان خبر داد.
ساوه نار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ساوه روز شنبه به ایرنا، گفت: مجتمع 384 واحدی شهرک علوی به عنوان اولین پروژه استان مرکزی است که به طور عملیاتی کار ساخت آنها آغاز شد. ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نهاوند خبر داد: تمام واحدهای مسکن مهر شهرهای زیر صد هزار نفر که شامل شهر نهاوند است، تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۶:۵۲    
کرمان - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی ریگان گفت: عملیات بازگشایی راه 32 روستای سیل زده این شهرستان با استقرار چندین دستگاه گریدر، بولدوزر، لودر و کامیون آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۹    
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان با اشاره به رفع تصرف بیش از 15 مورد از اراضی ملی شهرستان گفت: افزون بر 300 میلیارد ریال بازآورده اراضی ملی این اداره به دولت در سال جاری بوده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار گفت: مشکل عدم تکمیل و تحویل برخی بلوک های مسکن مهر با پیگیری قوه قضاییه به زودی حل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نهاوند از اختصاص 21 هزار متر مربع در نهاوند برای اجرای طرح ملی مسکن خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۸    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از تمدید مهلت تکمیل ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه مسکن و طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۶:۵۷    
گروه استان ها - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان ضمن تاکید بر لزوم حفظ اصالت و بافت تاریخی کامو و چوگان گفت: طرح بازآفرینی شهری کامو و چوگان عملیاتی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی ملایر گفت: پروژه 140 واحدی خانه کارگر و 300 واحدی تعاونی مسکن در ملایر در حال اقدام برای مسکن ملی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی تویسرکان از احداث و تحویل 2 هزار و 196 واحد مسکن مهر به متقاضیان در تویسرکان خبر داد و گفت: 809 واحد مسکن مهر تویسرکان در قالب تعاونی و سه جانبه ساخته شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان، گفت: عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن به زودی در شهرهای هفتگانه شهرستان کاشان آغاز می شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان میبد طی حکمی از طرف مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد معرفی شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند گفت: بیش از 176 میلیارد ریال از اراضی و املاک بیت المال دولتی در نهاوند خلع ید شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان از پیشرفت فیزیکی 90 درصدی احداث جاده اردستان به اصفهان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از اختصاص 17 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری پایدار جهت اجرای دو پروژه محلی در کاشان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: بیش از 17 میلیارد ریال در قالب طرح بازآفرینی شهری کاشان اختصاص داده شده است.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از افزایش شش برابری سهمیه کاشان در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از تخصیص یک میلیارد و 770 میلیون تومان به محله خیابان کارگر کاشان در قالب طرح بازآفرینی پایدار شهری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۲    
گچساران- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: یکهزار واحد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید در گچساران احداث و به متقاضیان واگذار شد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
آزادبخت، رئیس اداره راه و شهرسازی کوهدشت گفت: گردنه پای آستان به علت عملیات انفجار و راه شکافی مسدود می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی قروه از رفع تصرف 16 هزارو 500 مترمربع از اراضی ملی در قروه خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: 11 قطعه از زمین های تصرف شده با مساحت نزدیک به 28 هزار مترمربع در این شهرستان آزادسازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۳    
رئیس اداره راه و شهرسازی نیشابور گفت: کمربندی جنوبی نیشابور در مجاورت آزادراه حرم تا حرم است بنابراین از ردیف اعتبار خارج و مقررشد بعد از احداث آزاد راه حرم تاحرم ورودی های نیشابور از آن سمت پیش بینی شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۸:۲۰    
رئیس اداره راه وشهرسازی مرند از بهره برداری راه ارتباطی کندلج به ملایوسف خبر داد.