چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۸:۴۲Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اداره راه و شهرسازی»

خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبر روز ، صبح امروز جلسه کمیته فنی طرح جامع شهر در دبیرخانه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به خاطر شرایط حاد شیوع ویروس کرونا در دفتر شهردار مرکزی با حضور پیمان مولایی شهردار مسجدسلیمان و حامد جلیلی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مسجد سلیمان و با پیگیری های علیرضا ورناصری نماینده ی ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۲    
معاون مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان و رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از آغاز ثبت اطلاعات ملکی و سکونتی در سامانه ملی املاک و اسکان کشور خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 1000مترمربع از اراضی ملی شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 2 میلیارد تومان خبرداد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۴   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: مالکین واحدهای مسکونی اطلاعات املاک تحت مالکیت خود ظرف مدت 2 روز مهلت دارند در سامانه املاک و اسکان کشور درج کنند
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان رودبار جنوب از پیشرفت فیزیکی حدود 70 درصدی 23 کیلومتراز بزرگراه رودبار جنوب- ایرانشهر خبر داد و گفت: با تامین منابع مالی مورد نیاز حدود 5000 میلیارد ریال این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فاریاب ضمن اعلام تخصیص اعتبار 200 میلیارد ریالی برای قطعه اول بزرگراه جیرفت – فاریاب – زیارتعلی به طول 14.5 کیلومتر از آماده بودن این پروژه برای پوشش آسفالت خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر از اختصاص 16 قطعه زمین به ارزش بالغ بر 93 میلیارد ریال برای اقشار ویژه این شهرستان خبرداد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نائین با بیان اینکه 75 کیلومتر از جاده طریق الرضا تا کنون به بهره بردای رسیده است گفت: به جز محور نائین- انارک-خور-طبس موسوم به جاده طریق الرضا، که 256 کیلومتر آن در حوزه استحفاظی استان اصفهان قراردارد تمامی راههای اصلی منتهی به شهر نائین به صورت چهارخطه است.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی طالقان از آزاد سازی بیش از سه هزار متر مربع از اراضی دولت در شهرستان طالقان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد از رفع تصرف 150 مترمربع از اراضی ملی در شهر بجستان، خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: 20هزار متر مربع اراضی در حریم شهر لایبید تحصیل شد و ضمن تحویل 274 فقره سند مسکن مهر شاهین شهر به مالکان آنان، بیش از 80 درصد اسکلت سازه پروژه 312 واحدی باقیمانده از طرح مسکن مهر این شهرستان تکمیل شده است.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۵    
به گزارش کازرون نما؛ علی مظفری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کازرون طی بازدید از تونل محرم کازرون به همراه نکویی بخش رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان و میرشکاری فرد مدیر دفتر نماینده مردم کازرون و کوه چنار، مراحل انجام کار این پروژه را مورد بررسی و بازبینی قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی میامی گفت: 250 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان از ابتدای فروردین امسال تا نیمه نخست اسفند تیغ کشی و تسطیح شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل گفت: تکمیل و تحویل پروژه های راهسازی در این شهرستان نیازمند تامین اعتبار است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد و بجستان از انجام یک عملیات رفع تصرف اراضی ملی به میزان 500 مترمربع در شهرستان گناباد خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد از تعیین تکلیف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان گناباد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهرود گفت: محور شاهرود - آزادشهر در محدوده گردنه خوش ییلاق به علت بارش برف بسته شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سبزوار از انجام یک مورد عملیات رفع تصرف اراضی ملی به میزان 500 مترمربع خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی سبزوار گفت: ثبت نام 419 نفر در طرح اقدام ملی مسکن سبزوار با پرداخت آورده اولیه 400 میلیون ریالی نهایی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۲۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی با غملک گفت: پروژه جاده ابوالعباس در این شهرستان جهت تکمیل و آسفالت شروع به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی تویسرکان علت تاخیر پروژه چهارخطه تویسرکان به کنگاور را مشکلات اقتصادی و تملک دانست و گفت: این پروژه 32 کیلومتر و سه قطعه اجرایی و قطعه چهارم هم در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی دامغان گفت: ثبت نام 153 نفر در طرح اقدام ملی مسکن با پرداخت آورده اولیه 400 میلیون ریالی نهایی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، در این نشست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، معاونین مدیرکل راه و شهرسازی، بخشدار مرکزی، شهردار قرچک، عضو شورای اسلامی شهر و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیز حضور داشتند.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان برخوار ضمن بیان اقدامات این اداره در سال جهش تولید از اخذ بیش از 200 سند تک برگ اراضی ملی شهرستان و تبدیل اسناد دفترچه ای 14 هکتار اراضی دولتی برخوار به سند تک برگ خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طالقان گفت: یک قطعه زمین از اراضی دولت در شهرستان طالقان رفع تصرف و به اراضی دولت باز گردانده شد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۶    
بخشدار مرکزی پیشوا از جاده ارتباطی روستای سرگل به تیغاب بازدید کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی پیشوا به همراه صادقی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان و دهیار ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: با توجه به اهمیت مرمت و حفظ آثار تاریخی و میراث فرهنگی به خصوص در منطقه کاشان خانه تاریخی محتشمیان به صورت مزایده به فروش گذاشته می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۹    
معاون مدیر کل و رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از آزادسازی 26 هزار متر مربع اراضی ملی شهر برزک گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از کلنگ زنی بخش پایانی محور بزرگراهی بادرود کاشان به طول 8 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 330 میلیارد ریال خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۷    
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از برگزاری جلسه با حضور رئیس املاک و بانک زمین، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کبودراهنگ و مسئولین ثبت اسناد استان و شهرستان خبر داد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی این شهرستان روز سه شنبه در آیین بهره برداری از آن اظهار داشت: برای خرید و راه اندازی این دستگاه یک میلیارد و 600 میلیون تومان هزینه شد تا کانون دقیق وقوع زلزله را در زمانی کوتاه به مرکز مدیریت بحران ارسال کند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان بستان آباد از آزادسازی 3000 مترمربع اراضی ملی دراین شهرستان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اهر- رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اهر گفت: پروژه ارتقای جاده کمربندی اهر- مشگین شهر به بزرگراه کلنگ زنی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی مهاباد گفت: به مناسبت دهه فجر 14 کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور واقع در ارومیه_ مهاباد_ میاندوآب، به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی سقز گفت: شهرستان سقز با بیش از 5 هزار متقاضی برای طرح ملی مسکن دومین شهرستان پر متقاضی در کردستان است.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: در حال حاضر عملیات احداث باند دوم در دو محور شهرستان کاشان کاشان-برزک و بادرود-کاشان با سرعت در دست اجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی مهاباد گفت: مهلت تکمیل موجودی برای کارگران و بازنشستگان این شهرستان در سامانه جامع اقدام ملی مسکن تا 7 بهمن ماه تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رئیس اداره راه وشهرسازی میامی گفت : راه های ارتباطی بخش کالپوش که به علت بارش برف و کولاک شدید روزگذشته مسدود شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۰    
شاهرود - ایرنا - رئیس اداره راه وشهرسازی میامی گفت : بارش برف و کولاک شدید ، راه های روستایی بخش کالپوش میامی را مسدود کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۷    
مهاباد- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی پیرانشهر گفت: تردد در جاده مرزی تمرچین پیرانشهر در جنوب آذربایجان غربی به علت بارش برف و کولاک بسیار شدید بدون بستن زنجیرچرخ امکانپذیر نیست.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل از وقوع یک فقره تصرف و رفع فوری آن در زمینی به مساحت 20 هکتار خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی مهاباد گفت: از یک هزار و 720 نفر متقاضی تایید شده طرح مسکن ملی، 968 نفر برای واریز وجه اقدام کردند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، عباس آزاد بخت دادستان نهاوند به همراه رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای، رئیس اداره راه و شهرسازی و رئیس پلیس راه نهاوند از جاده های مواصلاتی نهاوند بازدید کردند. این بازدید با توجه به نارضایتی و شکایات متعدد مردم از وضعیت جاده های فرعی و اصلی نهاوند انجام شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر، با اشاره به مشکلات ساخت و ساز در این شهرستان بر لزوم بازنگری مصوبات تسهیلات ساخت مسکن در شهرها تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی مهاباد از آغاز ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۰    
گروه استان ها - رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان با بیان اینکه عملیات اجرایی کنارگذر کاشان پس از هشت سال از سر گرفته شد، گفت: بیش از 100 هکتار اراضی ملی کاشان به ارزش 160 میلیارد تومان از دست متصرفان آزاد شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نجف آباد خبرداد: ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای نجف آباد و جوزدان همزمان با 13 شهر دیگر استان، از روز پنج شنبه 18 دیماه 1399 شروع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شوشتر گفت: رفع تصرف 47 هزار و 700 متر مربع از زمین های ملی در این شهرستان طی 3 ماه اخیر انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی مهاباد گفت: دور سوم ثبت نام مسکن ملی امروز پنج شنبه 18 دی در مهاباد آغاز شد.