یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۸:۴۶May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اداره راه و شهرسازی»

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قلعه گنج در حاشیه بازدید معاون ساخت و توسعه راه های اداره راه و شهرسازی جنوب کرمان از قطعه یک بزرگراه قلعه گنج- کهنوج گفت: 4کیلومتر از باند دوم بزرگراه قلعه گنج – کهنوج آماده آسفالت است
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نایین گفت: با تلاش و پیگیری های بعمل آمده واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در شهر نایین به صورت 2 واحدی حیاط دار و در شهر انارک به صورت یک طبقه حیاط دار ساخته می شود.
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان چادگان گفت: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، در حال حاضر تهیه نقشه های طولی و عرضی 10 هکتار زمین الحاق شده به محدوده شهر رزوه در دست اقدام است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۸    
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ علی گلشاهی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر با اشاره به ضرورت نوسازی بافت های فرسوده اظهار کرد: وجود بناهای ناپایدار در بافت های فرسوده جان ساکنان را تهدید می کند، بنابراین نوسازی فرصتی است که می توان از آن بهره برد و به تولید مسکن رسید. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۸    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه و شاندیز از رفع تصرف و خلع ید اراضی دولتی به متراژ حدود 2100 مترمربع این شهرستان به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون تومان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: اجرای سه مورد حکم قضایی با همکاری نیروی انتظامی موجب خلع ید متصرفان از 46 هزار و 43 مترمربع از زمین های متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران شد که ارزش تقریبی آن 4600 میلیارد ریال است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۳    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سمیرم گفت: در مرحله اول اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر حنا، به 212 متقاضی واجد شرایط در مجموع زمینی به مساحت 20 هکتار، به صورت ویلایی واگذار شده است که هم اکنون در مرحله زیرسازی زمین است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قلعه گنج در حاشیه بازدید از مراحل ساخت بزرگراه قلعه گنج – کهنوج به همراه رئیس اداه برق قلعه گنج از تسریع در جابه جایی تیر برق در مسیر باند دوم این بزرگراه خبر داد.
دیار جنوب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی دشتستان گفت : تکمیل شدن سامانه املاک و اسکان مستلزم همکاری سازمانهای دولتی و دیگر نهادهای مرتبط می باشد. زهرا هوائی رئیس اداره راه و شهرسازی دشتستان گفت؛سامانه املاک و اسکان به اندازه تامین مسکن اهمیت دارد ...
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی از رئیس اداره ارئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان خمین به جهت زحمات بی شائبه و موثر در راستای حسن انجام کار با اهدای لوحی تقدیر کرد.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نایین گفت: به منظور تأمین زمین طرح نهضت ملی مسکن، بیش از 50 هکتار به شهرهای نایین، بافران و انارک الحاق شد و این خبر خوش مسکن برای اهالی شهرستان نایین است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سمیرم گفت: در جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن، پروژه تفکیکی 50 هکتار زمین طرح نهضت ملی در شهرستان سمیرم در مرحله اجرا قرار دارد.
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان رودبار جنوب از امکان صدور سند برای زمین 54 هکتاری رودبار جنوب در قالب طرح نهضت ملی مسکن خبر داد
مکران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۲    
مهندس حامد پروانه رئیس اداره راه و شهرسازی منوجان گفت: در کمیته فنی کمیسیون ماده پنج جنوب کرمان، طرح آماده سازی زمین های نهضت ملی منوجان به مساحت 83 هکتار توسط مشاور ارائه و مصوب شد و سپس جهت تصویب نهایی به کمیسیون استان ارسال ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نایین از تخصیص زمین به بیش از 980 متقاضی طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان خبر داد و گفت: ساخت واحدها به صورت آپارتمانی، گروه ساخت (2 طبقه ویلایی) و انفرادی (ویلایی) انجام می شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نایین گفت: تا کنون زمین رایگان به 103 خانوار مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و 4 فرزند زیر 20 سال در این شهرستان اختصاص یافته که 78 نفر آنان تاریخ تولد فرزند سوم به بعدشان پس از 24 مهرماه 1400 بوده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان گفت: قرارداد واگذاری زمین به 141 خانوار واجد شرایط جوانی جمعیت در شهرستان دهاقان تحویل داده شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان با بیان اینکه طرح تفصیلی شهر دهاقان، پارسال ابلاغ شده است، گفت: طرح تفصیلی شهر گلشن در مرحله برگزاری جلسات کمیته کارشناسی و کمیسیون ماده 5 است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مهریز گفت: همزمان با برگزاری جشن زیر سایه خورشید قرعه کشی 889 قطعه زمین طرح نهضت ملی مسکن شهرستان مهریز برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نائین گفت: در راستای تامین زمین طرح نهضت ملی مسکن، بیش از 50 هکتار به شهرهای نایین، بافران و انارک الحاق شد و این خبر خوش مسکن برای اهالی شهرستان نایین است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های غرب گلستان گفت: بر اساس بازدیدهای مستمر کارگروه تنظیم و کنترل بازار املاک و مستغلات گلستان از بنگاه های مشاور املاک در سطح استان، یک واحد صنفی متخلف در شهر بندر ترکمن پلمب شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: در حال حاضر بیش از 3 هزار و 100 متقاضی طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان حائز شرایط فعال هستند و تا کنون بالغ بر 2 هزار و 200 نفر تأیید نهایی شدند.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه 108 واحدی طرح نهضت ملی مسکن دهاقان به 90 درصد رسید.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۴    
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: تکمیل بخشی از پروژه کنارگذر کاشان و آران و بیدگل به طول 13 کیلومتر با اعتبار 400 میلیارد ریال با همت شهرداری کاشان و اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان به صورت مشارکتی آغاز شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فلاورجان گفت: طرح تفصیلی شهرهای ابریشم و فلاورجان در مرحله ابلاغ قرار دارد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان گفت: آماده سازی 60 هکتار زمین الحاق شده برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان دهاقان، تا کنون 70 درصد پیشرفت داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: محور کاشان به برزک، ورکان و موته یکی از محورهای حادثه خیز کشور است که اجرای کامل ایمن سازی برای ساخت باند دوم این مسیر نیازمند 5000 میلیارد ریال اعتبار است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تفتان گفت: سند تک برگی تمام اراضی دولتی این شهرستان به نام دولت اخذ شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نهاوند گفت: سه پروژه نهضت ملی مسکن شهرستان نهاوند از 45 تا 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قوچان از رفع تصرف و خلع ید اراضی دولتی به متراژ حدود 30 هزار مترمربع این شهرستان به ارزش 45 میلیارد ریال خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فلاورجان از در حال اجرا بودن پروژه تکمیل کمربندی جنوب غرب اصفهان و پل آبنیل خبر داد و گفت: این پروژه برای تکمیل به بیش از 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر گفت: زمین به بیش از 100 متقاضی حائز شرایط طرح نهضت ملی مسکن فریدونشهر اختصاص یافت.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فلاورجان گفت: در حال حاضر بیش از 680 خانوار برای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و 4 فرزند زیر 20 سال در این شهرستان ثبت نام کرده اند.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر گفت: تا کنون بیش از 290 متقاضی جوانی جمعیت و چهار فرزند زیر 20 سال در شهرستان فریدونشهر تایید نهایی شدند.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون از اختصاص زمین به افزون بر 100 خانوار حائز شرایط جوانی جمعیت و چهار فرزند زیر 20 سال در این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فلاورجان گفت: پروژه تکمیل احداث ورودی و خروجی کمربندی پیربکران و زیرگذر خوانسارک 58 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
دیار جنوب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی دشتستان گفت : فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن ممنوع و غیر قانونی است. به گزارش دیارجنوب ، زهرا هوائی رئیس اداره راه و شهرسازی دشتستان گفت؛فردی که در سامانه نهضت ملی مسکن نام نویسی می کند صرفا" یک تقاضاست و هیچ حقوق مالکانه ای در این فرآیند وجود ندارد. ...
رئیس اداره راه و شهرسازی هندیجان از برگزاری آیین انتخاب و تخصیص 280 واحد نهضت ملی مسکن در شهرستان هندیجان به متقاضیان این طرح خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کهنوج از بررسی بیش از120 پروند متقاضیان باحضور معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهر سازی جنوب کرمان در اداره راه و شهرسازی کهنوج خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۱:۰۷    
با حکم مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان، طیبه الهی فر به عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی آبادان منصوب شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: 2 هزار واحد با تصویب کمیسیون ماده پنج استان به ظرفیت پروژه های نهضت ملی مسکن دزفول اضافه شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ کریم طیاری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان اظهار کرد: برای طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان حدود 2 هزار و 500 نفر اقدام به ثبت نام کردند که پس از بررسی و پالایش های لازم 1 هزار و 400 متقاضی واجد شرایط شناخته شدند. ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: تفاهم نامه برای آماده سازی حدود 14 هکتار زمین ویژه طرح نهضت ملی مسکن رضوانشهر منعقد شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های آزادشهر و رامیان گفت: بر اساس برنامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی مبنی بر نظارت بر بازار مسکن توسط کارگروه تنظیم بازار املاک و مستغلات، از بنگاه های مشاور املاک شهرستان آزادشهر بازرسی شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر رضوانشهر، پروژه 260 واحدی در قالب گروه ساخت تعریف و در مرحله صدور پروانه ساخت است.
دومین جلسه شورای مسکن شهرستان دشتستان به ریاست فرماندار، معاون عمرانی فرمانداری، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان و سایر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فیروزکوه از رفع تصرف 4 هکتار از اراضی ویان در شهرستان فیروزکوه طی روز جاری خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ سعید کاشفی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون اظهار کرد: تعداد کل متقاضیان ثبت نامی شهر عسگران در طرح نهضت ملی مسکن بیش از 180 نفر بوده است که از این تعداد با بررسی های بعمل آمده، 71 متقاضی تأیید نهایی شده اند. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ سعید کاشفی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون اظهار کرد: در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در رضوانشهر، در فاز اول، تأمین و تخصیص زمین معادل 20 پلاک مسکونی برای متقاضیان این شهر و برخی متقاضیان ساکن در روستاهای بخش مرکزی صورت گرفته است. ...