چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۱:۱۵Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اداره راه و شهرسازی»

صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۷    
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زرند گفت: دهانه های 71 دستگاه پل آبرو با اجرای خاکریز حائل در بزرگراه زرند - کرمان ایمن سازی شد.
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی رفسنجان از تامین 278 هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در این شهرستان خبر داد.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه ساماندهی انبارهای خرید و فروش ضایعات با حضور حمیدرضا محمدی فشاکی فرماندار شهرستان لنجان ، معاونین فرمانداری ، نماینده فراجا ، رئیس اداره راه و شهرسازی ، صمت ، اتاق اصناف و شهرداران شهرستان در فرمانداری لنجان برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رفسنجان از آسفالت 24 کیلومتر فاز اول محور رفسنجان _ نوق از ابتدای سال جدید خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان با اشاره به اختصاص 51 هکتار اراضی دولتی ویژه فاز دوم طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان گفت: تفاهم نامه مطالعه و طراحی این فاز از طرح نهضت ملی با انتخاب شهرداری کاشان به عنوان کارگزار دولت منعقد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی تیران و کرون از آغاز طرح نهضت ملی مسکن با احداث 470 واحد مسکونی در این شهرستان خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۲۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اختصاص 10 هکتار از اراضی دولتی برای ایجاد پارکینگ نوروزی و ایام گلابگیری در شهرستان کاشان خبرداد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۵۶    
در نشست مشترک مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی با حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده بردسکن و کاشمر در مجلس شورای اسلامی و رئیس اداره راه و شهرسازی بردسکن موانع، گلوگاه ها و مشکلات شهرستان های بردسکن و کاشمر مطرح و بررسی شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی تیران و کرون از آغاز ساخت 470 واحد طرح نهضت ملی مسکن شهرستان تیران و کرون خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: با دقت و هوشیاری عوامل یگان حفاظت اراضی استان اصفهان، دو هزار مترمربع از اراضی ملی و دولتی این شهرستان به بیت المال بازگردانده شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی دماوند از پیگیری ها، تعامل و همراهی دادگستری رودهن در بزرگترین رفع تصرف اراضی ملی کشور تقدیر کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۱    
در پی صدور اسناد اراضی ملی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند از اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان تقدیر کرد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر از اخذ اسناد تک برگی و تثبیت مالکیت دولت بر روی 35 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی سرپزست راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد،رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لنده منصوب شد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: طولانی شدن صدور مجوزها سبب کندی اجرای طرح نهضت ملی مسکن می شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون از تحویل بیش از 16 هزار مترمربع زمین به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان برای احداث 170 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۶    
به گزارش راک نیوز،طی حکمی از سوی محمد راستا مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد،اسماعیل خادمی به عنوان سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان چرام منصوب شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا از تعیین تکلیف عرصه ساختمان های احداثی در اراضی دولتی تصرفی شهرک ترک آباد شهرضا خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اختصاص 30 هکتار اراضی دولتی کاشان به حوزه ورزش این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نجف آباد با اشاره به واجد شرایط بودن 234 نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن شهر علویجه گفت: 117 قطعه زمین برای اجرای این طرح تامین و به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تحویل شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون از تامین و واگذاری 50 پلاک مسکونی برای ساخت 100 واحد مسکونی ویژه فرهنگیان در طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مرزی سراوان از توزیع 600 تن قیر رایگان به شهرداری برای آسفالت برخی معابر خاکی محدوده مسکن مهر این شهرستان در سالجاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شیروان گفت: با همکاری قرارگاه امام حسن( ع) در حدود 17 هکتار زمین، 600 واحد ویلایی برای دهک های 1 تا 3 احداث خواهد شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خلخال از تحویل10هکتار اراضی دولتی به بنیاد مسکن جهت اجرای طرح ملی نهضت مسکن شهرستان خلخال خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۵۴    
رئیس اداره راه و شهرسازی غرب استان تهران از برپایی غرفه دستاوردهای این اداره به مناسبت چهل و چهارمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی در محل فرمانداری شهرستان شهریار خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: برای ساخت یک هزار و 460 واحد طرح نهضت ملی مسکن کاشان، زمین رایگان دولتی، اخذ مجوز، آماده سازی و پیگیری مرحله ای پرداخت تسهیلات بانک های عامل انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه وشهرسازی کاشان گفت: برای ساخت 1460 واحد ساختمان ، زمین رایگان دولتی ، اخذمجوز، آماده سازی وپیگیری مرحله ای پرداخت تسهیلات بانکهای عامل ، آورده مناسب دولت محترم برای متقاضیان واجدشرایط مسکن ملی انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان میرجاوه گفت: این اداره به منظور تحقق اهداف چهار ساله این شهرستان در طرح نهضت ملی مسکن 60 هکتار زمین را برای ساخت 137 واحد مسکونی ویلایی تامین کردهاست.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از الحاق 64 هکتار اراضی یه محدوده شهرهای این شهرستان در جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
صبح خرد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۳:۵۳    
مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت به رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران را تسلیت گفت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ضمنا مراسم بزرگداشت و سومین و هفتمین روز درگذشت رئیس فقید اداره راه و شهرسازی گچساران امروز 5 شنبه از ساعت 17 تا 22 شب روز جمعه در حسینیه امام جعفر صادق (ع) واقع در فلکه الله شرکت نفت برگزار می شود
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از تکمیل بیش از 7 کیلومتر محور کاشان - برزک - ورکان به صورت دو بانده با اعتبار 50 میلیارد تومان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا از اخذ اسناد تک برگی و تثبیت مالکیت دولت بر روی 630 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نجف آباد گفت: در راستای اجرای مواد 10 و 12 قانون جهش تولید مسکن، اراضی مازاد سایر دستگاه های اجرایی شناسایی و مکاتبات مربوطه جهت بازپس گیری این اراضی که حدود 730 هکتار می باشد در دستور کار قرار گرفته است.
رئیس اداره راه و شهرسازی نهاوند از رفع تصرف یک قطعه زمین دولتی به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون تومان در این شهر خبر داد .
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۳    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان برخوار از آسفالت معابر بافت فرسوده شهرهای این شهرستان با اختصاص 400 تن قیر رایگان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی پیرانشهر گفت: ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده در این شهرستان طی امسال بیش از 30 میلیارد ریال برآورد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان با بیان اینکه 6900 مترمربع از اراضی ملی در کاشان رفع تصرف شد، گفت: ارزش ریالی اراضی به 81میلیارد ریال می رسد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۹    
رئیس اداره راه و شهرسازی پردیس از دور جدید مذاکرات با نمایندگان وزارت صنعت و معدن و تجارت در راستای ساماندهی تعدادی از متقاضیان تعاونی های 33 گانه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اصفهان از اخذ هزار و 17 فقره سند تک برگ و تثبیت مالکیت دولت روی 452 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اصفهان از اخذ یکهزار و 17 فقره سند تک برگ و تثبیت مالکیت دولت بر روی 452 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اخذ سند تک برگی برای بیش از چهار هزار و 800 هکتار از اراضی دولتی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مهرستان گفت: در حال حاضر 488 واحد ویلایی طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان با متوسط پیشرفت فیزیکی حدود 50 درصد در حال ساخت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۴    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی نطنز گفت: 5 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه مسقف کردن بازار سنتی نطنز اختصاص یافت.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خوروبیابانک از واگذاری 323 پلاک مسکونی برای رفع مشکل مسکن اقشار مختلف این شهرستان خبر داد و گفت: با تلاش های بعمل آمده 300 فقره سند تک برگ اراضی دولتی شهرستان خورو بیابانک اخذ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی رفسنجان گفت: برنامه کلی راه و شهرسازی در پایان امسال و سال های آینده الحاق محدوده 270 هکتاری اراضی دولتی است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مبارکه با اشاره به اینکه طرح جامع شهر مبارکه در دست بازنگری است گفت: جلسات کمیته کارشناسی آن به پایان رسیده و در مرحله تصویب قرار دارد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون گفت: با پیگیری های بعمل آمده 700 برگ سند مالکیت طرح تفکیکی سایت 50 هکتاری بهارستانِ تیران اخذ شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا از پیشرفت فیزیکی 48 درصدی 378 واحد از طرح نهضت ملی مسکن سروستان شهرضا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان جغتای از تامین اراضی نهضت ملی مسکن در قالب ویلایی و تخصیص اراضی خبر داد.