پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۳۶May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سلطانیه»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۷    
جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با هدف هم افزایی ظرفیت های موجود در پیشگیری از آسیب ها و معظلات فرهنگی و اجتماعی شهرستان در محل مجتمع فرهنگی و هنری ولیعصر (عج) شهرستان سلطانیه برگزار گردید
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۶    
ایسنا/زنجان بنا به درخواست استانداری زنجان و موافقت وزیر کشور، شهرداری سلطانیه به درجه 6 ارتقاء یافت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به منظور نظارت دوره ای بر تولیدات جوجه یک روزه مزارع بوقلمون گوشتی استان، طرح نمونه برداری از کارخانجات جوجه کشی استان انجام گردید .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۸    
ایسنا/زنجان امام جمعه سلطانیه گفت: دشمن صهیونیستی گفته بعد از رئیسی یک نفسی می کشیم، اما با انتخاب رئیس جمهوری که راه شهید رئیسی را ادامه دهد، دشمن مأیوس خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه سلطانیه گفت: شهید آیت الله رئیسی به خاطر جریان سازی هایی که در ولایت مداری و مردم داری، خدمت خالصانه و جهادی داشت، به تنهایی یک امت بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت: فتح خرمشهر، بیش از اینکه فتح یک خاک باشد، فتح ارزش ها و نماد خودباوری و مظهر مقاومت و ایستادگی است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۲    
زنجان-مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه سلطانیه اخلاق مداری ر یکی از ویژگی های بارز شهید رئیسی عنوان کرد.
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سلطانیه در سال 1403به ریاست حجت الاسلام حسینی نسب امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سلطانیه و با حضور موسوی معاون فرماندار و سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۳    
مصطفی نظری معاون سلامت رییس اداره دامپزشکی شهرستان سلطانیه از آغاز اجرای طرح واکسیناسیون رایگان بروسلوز ( تب مالت ) در بره و بزغاله خبر داد و گفت: این طرح از اردیبهشت ماه سال جاری آغازشده و تا پایان فصل تابستان پیش بینی می شود نزدیک به 20 هزار راس دام علیه بیماری تب مالت واکسینه شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرماندار سلطانیه گفت: تکمیل پروژه های ناتمام و احیای واحدهای تولیدی راکد از بارزترین خدمات دولت سیزدهم در سلطانیه است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان امام جمعه سلطانیه گفت: احیای ارزش های اسلام و انقلاب که نقطه عطف آنها، ولایتمداری و مردمداری بود، از اعمال صالح رئیس جمهور شهید است. آیت الله رئیسی در دوران ریاست جمهوری به این موضوعات پایبند بود و همین ها او را محبوب ملت ایران کرده است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۴    
زنجان- فرماندار سلطانیه گفت: توسعه فرهنگی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از اولویت های شهرستان سلطانیه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۰    
فرماندار سلطانیه گفت: طی 2 سال گذشته 6 میلیارد ریال برای مطالعات احیای چمن گنبد سلطانیه هزینه شد تا از خشک شدن این اثر تاریخی پیشگیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان امام جمعه سلطانیه هجرت امام رضا (ع) به ایران را جزو تاریخ پرافتخار کشور دانست و گفت: گسترش تشیع و آغاز شبکه سازی عظیم شیعیان از برکات حضور امام رضا (ع) در ایران است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۵    
همزمان با دهه مبارک کرامت مراکز فرهنگی هنری شماره 1، 3، گرماب، کانون زبان ایران واحد زنجان، سلطانیه و کتابخانه سیار روستایی زنجان با حضور مربیان کانون در تعدادی از مدارس و نیز برگزاری مشترک جشن های دهه کرامت با نهادها و سازمان های مختلف با استقبال گسترده ای مخاطبان همراه بوده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۳    
مراسم جشن دهه کرامت ویژه دختران با حضور سید جعفر موسوی معاون فرماندار، رضا باقری بخشدار باغ حلی و سایر مسئولین با سخنرانی حجت الاسلام رسول کریمی مسئول تربیت سپاه شهرستان در محل باشگاه غدیر گوزلدره شهرستان سلطانیه با اجرای برنامه های شاد و مفرح برگزار شد
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان زنجان، همزمان با دهه مبارک کرامت مراکز فرهنگی هنری شماره 1، 3، گرماب، کانون زبان ایران واحد زنجان، سلطانیه و کتابخانه سیار روستایی زنجان با حضور مربیان کانون در تعدادی از مدارس و نیز برگزاری مشترک جشن های دهه کرامت با نهادها و سازمان های مختلف با استقبال ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۳    
به مناسبت بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه با همکاری بنیاد ایران شناسی با اجرای برنامه نقالی شاهنامه و شاهنامه خوانی وسخنرانی موضوعی و در تربت خانه گنبد سلطانیه به مناسبت آغاز هفته میراث فرهنگی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه سلطانیه گفت: درس آزادی خرمشهر، مقاومت است و مقاومت موجب عقب نشینی دشمن می شود و عملیات وعده صادق در تنبیه رژیم صهیونیستی و عملیات طوفان الاقصی خرمشهر های جدیدی است که به دشمن شکست های دیگری تحمیل کرده است.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
منتخب مردم شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه با جمعی از جامعه ایثارگری شهرستان ابهر دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۰    
به مناسبت هفته میراث فرهنگی، مسابقه عکاسی سلفی کودکان با گنبد سلطانیه تنها اثر ثبت جهانی استان زنجان برگزار می شود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سلطانیه گفت: طی دو ماه گذشته 500 شاخه گاردریل با هدف ارتقای ایمنی کاربران جاده ای در محورهای تحت پوشش نصب و تعمیر شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرپایگاه میراث جهانی گنبدسلطانیه گفت: به مناسبت بزرگداشت روز ملی حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان و ادب فارسی با همکاری پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه و بنیاد ایران شناسی استان زنجان در تربت خانه گنبد سلطانیه برگزار خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۶    
دکتر اصغر حاج علی اکبری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان روز شنبه با همراهی دکتر قاسمی معاون امور هنری و سینمایی و اوجاقلو مدیر حراست به شهرستان سلطانیه سفر کردند.
جشن بزرگ ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر با حضور مهندس براتی فرماندار محترم،حاج آقا حسینی نسب امام جمعه معزز سلطانیه،مسئولین ادارات شهرستان با اجرای برنامه های شاد و سرگرم کننده با استقبال گسترده دختران نونهال و نوجوان در محل سالن علامه حلی شهرستان سلطانیه برگزار شد
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شاه در سفر بازگشت با مسیری سیر که هنگام رفتن از سلطانیه به اوجان طی کرده بود، تفاوت داشت. بیشتر افراد سپاه در دسته جات مختلف از مسیر های مختلف مستقیماً از اوجان به تهران بازگشتند ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۰    
سلطانیه (پانا) - مدیر آموزش و پرورش منطقه سلطانیه از برگزاری نمایشگاه توانمندی های مدارس شهرستان در سالن تختی خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، صفحه توئیتر میراث فرهنگی زنجان، تصویری از گنبد سلطانیه منتشر کرد:
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان- امام جمعه سلطانیه جنگ غزه را به مثابه یک جنایت همه جانبه علیه مردم فلسطین عنوان کرد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سلطانیه گفت: همزمان با میلاد با سعادت حضرت معصومه(س احادیث و شعر رضوی با حضور جمعی از خوشنویسان در سلطانیه کتابت می شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان -فرمانده سپاه ناحیه سلطانیه گفت: همزمان با هفته بسیج سازندگی دو واحد تولیدی بوجاری و بسته بندی محصولات کشاورزی و واحد فرآوری و بسته بندی محصول زیتون در شهرستان سلطانیه افتتاح خواهد شد.
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سلطانیه در سال جدید به ریاست حجت الاسلام حسینی نسب امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سلطانیه برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۴    
نخستین سالگرد شهادت سرگرد مهدی هادی از شهدای والامقام شهرستان سلطانیه برگزار می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سلطانیه گفت: طی بازرسی های کارشناسان اداره دامپزشکی، 35 کیلوگرم گوشت قرمز غیر قابل مصرف در یکی از رستوران های شهرستان سلطانیه کشف و معدوم شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۰    
عمارت کاخ سلیمانیه در بین سالهای 1224 و 1227 هجری قمری به دستور فتحعلی شاه قاجار در یکی از منزلگاه های حد فاصل تهران و چمنگاه سلطانیه زنجان در ییلاق خوش آب و هوای کرج ساخته و بعدها به نام پسرش سلیمان میرزا حاکم منطقه کرج سلیمانیه نام گذاری شد.
با تلاش 10 نفر از کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سلطانیه و با استفاده از دو دستگاه خودرو، تفرجگاه شاه بلاغی پاکسازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان امام جمعه سلطانیه گفت: امام صادق (ع) هم مجاهد و امام جهاد تبیین بود و هم مجاهدانی را در عرصه های مختلف تربیت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه سلطانیه گفت: معلمان به نقش خود در هویت سازی دانش آموزان توجه کنند و مسئله ایمان و امید را در آنها تقویت و دانش آموزان را به اسلام و ارزش ها و آرمان ها متوجه کنند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۵    
مدیرپایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه، از تشکیل اولین جلسه هیئت راهبردی ایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه به منظور بررسی های تخصصی و کارشناسی پروژه پلان مدیریت مجموعه، پلان مدیریت بحران و بررسی برنامه های عمرانی و فرهنگی در سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
گنبد سلطانیه از آثار ملی ایران است که در فهرست جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است. این بنا از آثار مهم معماری ایرانی و اسلامی به شمار می رود و دومین گنبد بزرگ آجری جهان بعد از گنبد کلیسای جامع فلورانس (سانتا ماریا دل فیوره ) است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان احد داداشی، عضو شورای اسلامی شهر سلطانیه درگذشت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرماندار سلطانیه گفت: توسعه فرهنگی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از مهم ترین برنامه ها و اولویت هاست و تحصیل بالاترین مراتب دانش و تفکر، از دریچه کتاب می گذرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، اصغر اسماعیلی گفت: بخشی از پروژه های بهسازی و توسعه در کریدورهای اصلی زنجان - بیجار، زنجان - دندی - تخت سلیمان، زنجان - بناب، منجیل، سه راهی سلطانیه به قیدار و همدان و همچنین بهسازی کلور به درام از حوزه شهرستان طارم است که امسال با جدیت بیشتری دنبال می شود. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده منتخب شهرستان های ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل پست زنجان استان گفت: با تکمیل پروژه جی نف و رفع مشکل آدرس اماکن، گامی اساسی در توسعه خدمات شهری و روستایی برداشته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: نصب سامانه ثبت تخلفات در جاده سلطانیه-خدابنده- همدان با هزینه بالغ بر 80 میلیارد ریال آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سلطانیه از آغاز طرح مایه کوبی علیه بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک خبر داد.