جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۳:۳۹Oct 2020 23

جدیدترین‌های «سلطانیه»

موج رسا   ۷ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادغام 2 سازمان تربیت بدنی و ملی جوانان در وزارت ورزش و جوانان، حوزه جوانان را به حاشیه بُرد، گفت: انتظار می رود حوزه جوانان مورد توجه بیشتری قرار گیرد تا شاهد حل شدن بخشی از مشکلات جوانان این سرزمین باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مسعود سلطانی فر در آیین افتتاح 18 پروژه ورزشی استان زنجان در شهرستان سلطانیه که بمناسبت هفته تربیت بدنی صورت گرفت، گفت: آینده کشور درپس تحریم ها روشن است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۱    
زنجان-نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: کرونا باعث کم تحرکی و به خطر افتادن سلامت جامعه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۴    
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به جوانان و حل مشکلات آن ها توجه ویژه وجود داشته باشد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در سفر به استان زنجان پروژه های ورزشی سلطانیه و هیدج را افتتاح کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۲    
محمدرضا رحمن نیا، خواستار مساعدت اداره کل مدیریت بحران جهت اختصاص زمین مناسب برای احداث ایستگاه خودکار شهرستان ایجرود و همچنین تکمیل ایستگاه خودکار سلطانیه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۵    
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: طی 24 ساعت گذشته میزان دمای هوا در 2 منطقه خیرآباد از توابع شهرستان سلطانیه و سجاس در شهرستان خدابنده به 2- و 1- درجه سانتیگراد رسید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۲    
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس در بازدید از گروه صنعتی نیکو گفت: رفع موانع و مشکلات تولید، گامی مهم در راستای افزایش صادرات تولیدات داخلی به کشورهای دیگر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۱    
برداشت سیب زمینی در هزار و 610هکتار از اراضی زراعی شهرستان سلطانیه ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۷    
امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه مردم برای محفوظ ماندن از آسیب دشمنان و خطرات آنها پناهگاهی لازم دارند تا به آن پناه ببرند، گفت: نیروی انتظامی پناهگاه مردم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۵    
زنجان - ایرنا - نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ابهر از فعالترین شهرستان ها در زمینه صنعت و تولید است و داشتن استانی موفق در گرو توسعه متوازن مناطق مختلف آن است که امیدواریم مجمع نمایندگان زنجان بتواند مشکلات همه نقاط استان را رفع کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه از دستگیری 2 سارق منزل و باغات با 3 فقره سرقت در شهرستان سلطانیه خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
دفتر حجت الاسلام شجاعی نماینده مردم شریف ابهر، خرمدره و سلطانیه توضیحاتی در مورد ماجرای جنجالی ماسک منتشر کردند که به شرح زیر است بسم الله الرحمن الرحیم ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۹    
فرمانده سپاه ناحیه سلطانیه از توزیع 110بسته معیشتی بهداشتی همزمان با مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۴    
امام جمعه سلطانیه ولایت فقیه را ولایت رسول الله دانست و با بیان اینکه ولی فقیه محور اتحاد و انسجام است و هر وقت به فرمایشات مقام معظم رهبری عمل شده پیشرفت داشتیم و اما اگر توجه نشده در جا زده ایم، گفت: اتحاد مردم و مسؤولان با مقام معظم رهبری علاج عبور از مشکلات است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه برخی افراد در داخل کشور ماجرای صلح امام حسن(ع) را به سازش با آمریکا نسبت می دهند، گفت: صلح امام حسن(ع) به معنای سازش و تسلیم نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس در خدمت به مردم همدل و یک صدا هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۳    
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مشاهده خلاقیت جوانانه در جهاددانشگاهی زنجان، مایه نشاط و امیدواری است.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از کارگاه های مرمت و پروژه های مرمتی گنبد سلطانیه بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۸    
زنجان-نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس با بیان اینکه یکی از ماموریت های من، مبارزه جدی و بی امان با فساد است، تاکید کرد: حساسیت مدیران نسبت به برخورد با فساد کم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۲    
زنجان - ایرنا - نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس شواهد اتحاد و انسجام حداکثری در گذشته بین نمایندگان استان نبوده و نگاه های بخشی و تنها پیگیری موضوعات مربوط به حوزه انتخابیه به شدت به استان ما آسیب زده و عامل بخش بزرگی از عقب ماندگی آن است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش بر این است دو میلیون نفر از جاماندگان ثبت نام دوره قبل، مشمول سهام عدالت شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۱    
مرمت پشت بام تربت خانه گنبد سلطانیه پایان یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان از پایان عملیات مرمت پشت بام تربت خانه گنبد سلطانیه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۵    
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: هنر باید در خدمت تعالی جامعه باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۷    
زنجان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سلطانیه گفت: بر اساس پیش بینی های انجام شده امسال 23 هزار تن سیب درختی تولید شده در شهرستان سلطانیه وارد بازار مصرف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یک دستگاه کامیون حامل 27 تن گندم قاچاق در شهرستان سلطانیه کشف شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: محمدرضا شجریان در بازدیدی که سال 79 از مجموعه میراث جهانی گنبد سلطانیه داشت، نوشت: من به نوبه خود حاضرم که به هر شکل که ممکن است توجه آگهان را به این آثار که هویت تاریخی و فرهنگی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۱    
فرمانده انتظامی سلطانیه از کشف یکهزار و 450 قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز در شهرستان سلطانیه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ؛ جلسه آموزشی سامانه جدید حمل و نقل و توزیع نهاده های کشاورزی روز گذشته با حضور کارگزاران شهرستان سلطانیه در سالن جلسات شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان برگزار شد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه معتقد است: ضعف مرمت در حوزه میراث فرهنگی پیمانکاری شدن آن است. پیمانکار همانند استادکار دل نمی سوزاند. وقتی استادکار سنگ تراش با دست سنگ تراشی می کند و روح را به آن می دمد، پیمانکار همین کار را با دستگاه لیزر انجام می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۳    
گروه استان ها نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تنش آفرینی آشکار "آمریکا و رژیم صهیونیستی" در مناقشه قره باغ گفت: ارمنستان و آذربایجان سر میز گفت وگو بنشینند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سلطانیه با اشاره به اجرای طرح مقاوم سازی منازل روستایی گفت: در اعطای وام تسهیلات تا حد امکان تسهیل شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۶    
زنجان- ارجمند، مدیرکل میراث فرهنگی زنجان از راه اندازی بازارچه صنایع دستی در داخل محوطه گنبدسلطانیه خبر داد و گفت: در صورت تخصیص اعتبار، نسبت به تکمیل این بازارچه اقدام خواهد شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حسن شجاعی، نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه و عضو مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی با توکل سلیمانی، رئیس اداره محیط زیست شهرستان خرم دره در خصوص وضعیت محیط زیست خرم دره دیدار و گفتگو کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه سلطانیه با تاکید بر اینکه دشمنی اروپا بر خلاف آمریکا با جمهوری اسلامی منافقانه است، گفت: مسئولان نباید آینده کشور را به برجام گره بزنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۲    
زنجان – ایرنا – نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که بخش بزرگی از زندگی انسان با مشکلات و بلاها مواجه است، مکتب شهدا چگونه زیستن را به ما می آموزد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۱    
مدیرجهاد کشاورزی سلطانیه گفت: پیش بینی می شود امسال حدود 8 هزار و600 تن لوبیا از 3هزار و 300هکتار مزارع شهرستان سلطانیه برداشت و روانه بازار شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۹    
نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس خواستار حل مشکلات آب شرب روستاهای سلطانیه از طریق حفر چاه شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ؛ آقای مهندس ادیبان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان از ارسال 90.100 کیلوگرم کود اوره و سولفات پتاسیم به کارگزاری های مجاز در شهرستان سلطانیه جهت توزیع در میا ن کشاورزان خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۲۰    
4 سوداگر و فروشنده موادمخدر در سلطانیه دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۱    
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تخریب ها و حاشیه سازی ها نمی تواند مانع فعالیت انقلابی مجلس یازدهم شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل بنیاد مسکن انقلابی اسلامی استان زنجان گفت: تعداد کل واحدهای مسکونی روستایی شهرستان سلطانیه 6274 واحد بوده که از این تعداد 47 درصد مقاوم سازی شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس گفت: در این نشست مقرر شد، تیم مشترکی با حضور نمایندگان مجلس، ستاد مردمی اربعین و مرکز پژوهش های مجلس الزامات قانونی را برای ترویج و توسعه اربعین حسینی (ع) بررسی و آن را تبدیل به طرح کرده تا در مجلس بررسی و تصویب شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
افشاری از یک فقره آتش سوزی در روستای چپدرق شهرستان سلطانیه خبر داد و گفت: 26 هکتار از اراضی شهرستان سلطانیه دچار حریق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۵    
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی هوا اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: طی 24 ساعت گذشته خیرآباد از توابع شهرستان سلطانیه با دمای سه درجه سانتیگراد بالای صفر، دومین ایستگاه خنک کشور به ثبت رسید.