شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۳:۰۶Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره راه و شهرسازی»

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشمر از انجام دو مورد عملیات رفع تصرف اراضی ملی به میزان 2 هزار مترمربع و ارزش تقریبی 24 میلیارد ریال خبر داد.
تیتر برتر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در فرآیند ادواری ارزیابی عملکرد کمی و کیفی ادارات کل راه و شهرسازی کشور نسبت به برنامه اجرایی ابلاغی در شش ماهه نخست سالجاری، اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در مقایسه با سایر ادارات همتراز توانست رتبه نخست کشوری را کسب کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۱۵    
گروه استان ها- رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دلفان گفت: تاکنون ثبت نام حدود هزار و 200 نفر تایید شده است و 220 نفر نیز وجه خود را واریز کرده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۰۴    
سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان تویسرکان عنوان کرد: در جلسه و بازدیدی که با حضور فرماندار و سایر مدیران ذیربط این شهرستان از پل ترمیانک انجام گرفت مشکل لایروبی این پل بررسی و دستوراتی برای حل سریعتر آن به دستگاه متولی داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۰    
ازدحام جمعیت در اداره راه و شهرسازی شهرستان کرمانشاه در این روزهای کرونایی سوژه شهروندخبرنگار ما شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان با اشاره به اقدام های صورت گرفته در زمینه تکمیل دوبانده کردن جاده کاشان- بادرود گفت: تکمیل این طرح نیازمند 200 میلیارد ریال اعتبار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: چهار هزار و 300 نفر در طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان ثبت نام کرده اند که برای یک هزارو 300 نفر آنها پرونده تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۰۸    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان پردیس گفت: با اجرای یک حکم 14 هزار مترمربع اراضی دولتی با ارزش 140 میلیارد ریال از ید متصرفان خارج شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
این مراسم به صورت همزمان در سراسر کشور، صبحگاه روز پنج شنبه مورخ 99/8/1 در سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان و با حضور مسئولین ارشد استانداری و مسعود بیات منش، مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان زنجان برگزار گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۳۶    
گروه استان ها - رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان ضمن اشاره به آزادسازی 13هزار هکتار از اراضی دولتی شهر کامو کاشان گفت: ارزش اراضی آزاد شده 27 میلیارد ریال است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: 13 هزار و 500 مترمربع زمین در این شهرستان به صورت فوری با هوشیاری و تلاش کارکنان یگان حفاظت اراضی استان اصفهان رفع تصرف شد.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون مدیر کل و رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از 13 هزار و 500 مترمربع اراضی ملی شهرستان کاشان در کامو رفع تصرف شدو
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۹    
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 150 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 2 هزار و 250 میلیارد ریال خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اسدآباد گفت: نداشتن سند تک برگی یکی از عمده مشکلات مسکن مهر سه جانبه شهرستان بوده که تاکنون برای این واحدهای سه جانبه مسکن مهر شهرستان سند تک برگی صادر نشده است.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره راه و شهرسازی کاشان در نامه ای به مسئولان استانی خواستار رسیدگی فوری در مقیاس ملی به نمای خانه تاریخی بروجردی ها شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۰    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس اداره راه و شهرسازی ماکو گفت: زمین اختصاصی برای طرح ملی مسکن در بیش از سه نقطه از شهر ماکو و بازرگان خواهد بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی گرمی از رفع تصرف 5 هکتار از اراضی دولتی در محدوده و حریم شهر گرمی خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۶    
با صدور حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان ، مهرداد مراد حاصلی به عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان رزن منصوب شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۱    
کاشان - آراسته؛ رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از افزایش 6 برابری سهمیه کاشان در طرح ملی اقدام مسکن خبر داد.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۳    
جلسه نماینده مردم محترم لنجان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان در اداره راه و شهرسازی لنجان برای بررسی روند پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن شهرهای شهرستان و موارد مرتبط با حوزه راه و شهرسازی و بازدید میدانی از پروژه های شهرستان
عصر شرق   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۲    
پروژه بزرگ بلوار یادگار امام که در بخش شمالی شهرک مهک شهر دماوند قرار دارد، از پشت بیمارستان سوم شعبان ادامه می یابد و در محل تقاطع اداره راه و شهرسازی به بلوار شهید بهشتی متصل خواهد شد تا در این صورت حجم بار ترافیکی قابل توجهی در این منطقه کاهش یابد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پروژه عمرانی بازسازی و تعریض پل دوم محور کلاله به مراوه تپه توسط پیمانکار اداره راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از رفع تصرف چهار هزار و 740 مترمربع از اراضی دولتی در کاشان با اجرای حکم قطعی چهار پرونده قضایی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی ایذه گفت: عملیات آسفالت مسیر حادثه خیز از محور ایذه به سمت باغملک آغاز شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۸    
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان سبزوار از انجام یک عملیات رفع تصرف اراضی ملی به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۷    
ایسنا/زنجان رئیس اداره راه و شهرسازی خدابنده گفت: 21 هکتار از زمین های اراضی ملی قیدار برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان تحویل این اداره می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۳    
اصفهان- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی سمیرم گفت: احداث جاده از محله کوشک به محله قلعه در این شهر با مشکلاتی روبرو شده و پیمانکار اخطار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - فرماندار آوج گفت: با استقرار اداره راه و شهرسازی یکی که از مطالبات مهم و دیرینه مردم این شهرستان محقق شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۳    
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان قوچان از خلع ید و رفع تصرف 2 هزار و 272 متر مربع از اراضی ملی در شهرستان قوچان به ارزش تقریبی 22 میلیارد ریال خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۹    
رئیس اداره راه و شهرسازی خدابنده با توجه به اینکه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن درشهر قیدار در فاز 2 و 3 ( پیامکی) صورت گرفته است، گفت: دراین مرحله از ثبت نام تا به امروز یک هزار و 610 نفر از این شهر در سامانه طرح اقدام ملی مسکن(tem.mrud.ir) نام نویسی کرده اند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: تعریض مسیر گردنه اسدآباد از سوی اداره راه و شهرسازی و اجرای حفاظ بتنی برای ارتقای ایمنی و نصب روشنایی این محور از سوی اداره راهداری همدان از برنامه های اصلی در راستای ارتقای ایمنی مسیر گردنه اسدآباد است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۶    
رییس اداره راه و شهرسازی اهر با اشاره به اینکه از زمان شروع ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن، یک هزار و 650 متقاضی از این شهرستان در سه مرحله جداگانه نام نویسی کرده اند، گفت: 60 درصد ثبت نام کننده ها فاقد شرایط هستند.
اهر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۸    
رییس اداره راه و شهرسازی اهر با اشاره به اینکه از زمان شروع ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن، یک هزار و 650 متقاضی از این شهرستان در سه مرحله جداگانه نام نویسی کرده اند، گفت: 60 درصد ثبت نام کننده ها فاقد شرایط هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان قوچان از خلع ید و رفع تصرف 2 هزار و 272 متر مربع از اراضی ملی در شهرستان قوچان به ارزش تقریبی 22 میلیارد ریال خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اهر- رئیس اداره راه و شهرسازی اهر از ثبت نام 1650 متقاضی در طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان خبر داد، گفت: 887 واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان اهر احداث می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۶    
گروه استان ها- رئیس اداره راه و شهرسازی نطنز گفت: طرح اقدام ملی مسکن در نظنز به دلیل عدم تامین اراضی مسکونی به مرحله بعدی موکول شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی ایرانشهر گفت: بیش از یکهزار و 150 نفر برای طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان نام نویسی کرده اند که پالایش متقاضیان با توجه به شرایط اعلامی درحال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پارک علم و فناوری با انتقاد از عدم همکاری ها و حمایت از پارک علم و فناوری گفت: اداره راه و شهرسازی زمین مورد نیاز ما را علی رغم اینکه دولتی هستیم تامین نمی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: به زودی با حضور مسئولان اوقاف، شهرداری، منابع طبیعی و اداره راه و شهرسازی تکلیف زمین های حصه مشخص می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۳    
معاون مدیر کل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از انجام مطالعات احداث باند دوم محور کاشان- برزک توسط هلی شات و پرواز هوایی به منظور نقشه برداری خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۱    
اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال متن زیر به مطلب اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری برای دهدشت در عمل هیچ این پایگاه خبری پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۲    
گروه استان ها - رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان ضمن اشاره به ثبت نام قطعی یک هزار و 800 متقاضی کاشان در طرح اقدام ملی مسکن گفت: مشکلی برای واگذاری زمین در قالب طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه وشهرسازی تربت حیدریه از رفع تصرف بیش از هزار مترمربع از اراضی دولتی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۲    
سرپرست اداره راه و شهرسازی کاشان گفت:نقطه حادثه خیز و پر تصادف سه راهی چنار در محور کاشان به اردهال به همت اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان ایمن سازی شد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۱:۰۱    
عضو شورای اسلامی زرین شهر گفت: با بیان اینکه مسئله مسکن از ابرمباحثی است که مدیریت آن بخشی نیست، یاداور شد: بسیاری از حوزه ها در مبحث مسکن وظایفی را بر عهده دارند که باید در تعاملی چندجانبه و از نزدیک با مدیریت شهری و همچنین اداره راه و شهرسازی که مسئولیت تخصصی در این زمینه دارد ...
با صدور حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان ، مهدی سلگی به عنوان سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان نهاوند منصوب شد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سیدحسین میرشفیع، معاون و مشاور ویژه وزیر راه و شهرسازی در ستاد خوزستان به همراه دکتر علی عیدی وندی معاون ساخت و توسعه اداره کل راه و شهرسازی، مهندس نامداری، مهندس پناهی معاونت مسکن، مهندس دهبان زاده مدیر املاک استان، مهندس موسوی مشاور مدیرکل راه و شهرسازی ...
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۶    
دو اداره راه و شهرسازی و اداره کل حمل و نقل جاده ای به دو اداره مسکن و شهرسازی و اداره کل راه و ترابری تفکیک می شوند.