دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۲:۰۷Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره راه و شهرسازی»

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۸    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های شرق گلستان با بیان اینکه در شرق استان اجرای طرح نهضت ملی مسکن رو به پیشروی است، گفت: احداث مسکن در شهر کلاله برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن، در مرحله اجرای فوندانسیون قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان از اخذ سند تک برگی برای 73 هکتار از اراضی و املاک شهر محمدی این شهرستان بنام دولت در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس- تعدادی از خانواده های مالباخته که در سال 1386 در یکی از پروژه های مسکن به نام پروژه مسکن مینا ثبت نام و مبالغی به حساب یکی از شرکت های پیمانکاری واریز کرده بودند با تجمع روبروی فرمانداری مسجدسلیمان خواهان تعیین وضعیت خود پس از 14 سال شدند. ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نایین گفت: مطابق با سیاست گذاری های معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان 8000 مترمربع از اراضی دولتی شهر انارک در راستای تامین خدمات در محدوده و حریم شهری واگذار شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا با بیان اینکه شهرهای شهرضا و منظریه دارای طرح جامع مصوب هستند گفت: مراحل تهیه و تصویب طرح تفصیلی این دو شهر در حال حاضر با برگزاری جلسات کمیته کارشناسی در دست اقدام است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در زمین هایی که توسط اداره راه و شهرسازی تعیین شده برای 304 واحد آن زمین تخصیص یافته، 300 واحد در حال اخذ مجوز ها هستند و عملیات اجرایی 130 واحد نیز آغاز شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک از اخذ سند تک برگ برای بیش از 94 هکتار از اراضی و املاک ملی در محدوده و حریم این شهرستان بنام دولت در 6 ماهه اول سالجاری در راستای قانون جهش تولید مسکن خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان سراوان از اجرای عملیات اصلاح و بهسازی معابر محله حاشیه نشین کهنه قلعه این شهرستان با اعتبار بیش از 20 میلیارد ریال خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهین شهر و میمه بیان داشت: طرح تفصیلی شهرهای گز، میمه، وزوان و لایبید در دست تهیه است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لنجان گفت: عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح چرمهین - زمان آباد به اتمام رسیده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خوانسار گفت: طبق مصوبات سفر رئیس جمهور و هیأت دولت به استان اصفهان برای پروژه کنارگذر خوانسار اعتباری به میزان 800 میلیارد ریال در نظر گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد از ثبت نام بیش از 29 هزار نفر برای مسکن ملی در شهرستان خبر داد.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۳    
جلسه تصمیم گیری و بررسی مسائل و موضوعات مرتبط با پروژه مجتمع فرهنگی هنری شهرستان باحضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان،سرپرست و معاون توسعه منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار،رئیس اداره ارشاد شهرستان ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های آزادشهر و رامیان گفت: تا کنون 97 درصد متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در شهر آزادشهر پالایش و تعیین تکلیف شده اند . به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی گلستان ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان با بیان اینکه طول پروژه های راهسازی شهرستان گلپایگان در مجموع 10 کیلومتر است گفت: عملیات زیر سازی کمربندی وانشان در حال اجرا بوده و بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس اداره راه و شهرسازی پیرانشهر گفت: چهار کیلومتر دیگر از قطعه نخست بزرگراه نقده - پیرانشهر - تمرچین در حال آسفالت بوده و در روزهای آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
شهرضا _ رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا گفت: تعداد 378 واحد در قالب نهضت ملی مسکن با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان گفت: با تلاش های بعمل آمده بخشی از واحدهای طرح نهضت ملی مسکن شهرستان دهاقان در حال ساخت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره راه و شهرسازی استان یزد: باید ورودی و خروجی آب در مسیر رودخانه مرکزی یزد کاملا مشخص باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی تیران و کرون گفت: پروژه دو بانده سازی و تعریض جاده تیران به سامان از سه راه رضوانشهر به سمت شهرکرد 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۳۴    
رییس اداره راه و شهرسازی باغملک گفت: برای انجام طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان باغملک ما چند قطعه زمین در مسکن مهر باغملک آماده کردیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۷    
مدیرکل راه وشهرسازی استان مرکزی گفت: با تلاشهای همکاران ما در اداره راه وشهرسازی شهرستان فراهان ومساعدت سازمان ثبت اسناد، اولین سند اراضی مازاد دستگاه اجرایی به میزان 29628 مترمربع ، درراستای اجرای قانون جهش تولید مسکن اخذ شد.
بازدید فرماندار شهرستان از روند برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان،تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی و کارشناس رسمی ماده 27 با همراهی روسای دانشگاه پیام نور و اداره راه و شهرسازی شهرستان در دانشگاه پیام نور مرکز شاهین شهر-روز پنجشنبه 17 شهریور 1401
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اخذ سند تک برگ 17.6 هکتار اراضی ملی نیاسر خبر داد.
ساوه نار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , طی حکمی از سوی سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی ، صالح کربلایی حسنی به عنوان سرپرست معاونت امور عمرانی فرمانداری ویژه ساوه منصوب شد . وی پیش از این ریاست اداره راه و شهرسازی شهرستان ساوه را بر عهده داشت . ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۳    
رئیس اداره راه و شهرسازی مراغه گفت: روند عملیات اجرائی ساخت ساختمان الحاقی و ساختمان آموزشی بیمارستان سینای مراغه سرعت می گیرد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: در آزاد سازی اراضی باید به گونه ای باشد که منافع شهر و ارتش دیده شود. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، وحید نیک روش ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعامل شورا، شهرداری، نیروی دریایی و اداره راه و شهرسازی در جهت توسعه شهر افزایش پیدا می کند. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آیین معارفه سرپرست اداره راه و شهرسازی گچساران با حضور معاون توسعه و منابع انسانی راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد، رئیس حراست راه و شهرسازی استان و جمعی از پرسنل اداره راه وشهرسازی در دفتر مدیریت این اداره برگزار شد
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
باحضور معاون توسعه و منابع انسانی و حراست اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست اداره راه و شهرسازی گچساران در این منصوب شد.
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان های کاشمر، بردسکن و خلیل آباد از آغاز طرح جامع- تفصیلی خلیل آباد خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های غرب استان گلستان گفت: تا کنون بیش از 11 هزار نفر در شهرهای بندرترکمن، بندرگز، کردکوی، گمیشان، نوکنده و سیمین شهر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: بیش از یکهزار و 641 هکتار اراضی شهرهای کاشان، قمصر و نیاسر در سامانه شمیم به ثبت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان-رئیس اداره راه و شهرسازی بهار گفت: بیش از 4 هزار نفر در طرح مسکن ملی در بهار ثبت نام کرده اند.
رئیس اداره راه و شهرسازی بناب از کلنگ زنی فاز اول طرح نهضت ملی مسکن در شهر بناب خبرداد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از کسب رتبه برتر این اداره در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان ایلام خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: اداره راه و شهرسازی زمینی را در بلوار صیاد شیرازی به متراژ 3 هزار مترمربع برای راه اندازی موزه بزرگ خراسان جنوبی در نظر گرفته است.
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان خوی گفت: سفر استاندار آذربایجان غربی شش مصوبه برای این بخش داشته که پیگیری اجرای این مصوبات در اولویت ماست.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۸    
مرتضی نوشادی، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان ؛ اظهار کرد: تا کنون 4هزار و 147 نفر متقاضی طرح مسکن در شهرستان بهار ثبتنام کرده اند که از این آمار 3هزار و 168نفر شهر بهار، 110نفر در شهر صالح آباد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدن و بوئین میاندشت با بیان اینکه تهیه طرح تفصیلی شهر داران به پایان رسیده است گفت: مطالعات و فازبندی پروژه باند دوم داران، بن، شهرکرد اتمام یافته و اجرای پروژه به طور ویژه در حال پیگیری است.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ در حالی که پل کابلی آستانه اشرفیه پس از یک دهه انتظار، با اعتبار 10 میلیاردی اداره راه و شهرسازی و با تملک و تخریب 9 مغازه و زمین در هفته دولت افتتاح شد، در اقدامی عجیب، شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه بابت تملک مغازه هایی که سازمان راهداری خریداری کرده از خودش تقدیر کرد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۵    
سرپرست اداره راه و شهرسازی مرند از انجام قرعه کشی قطعات زمینهای نهضت ملی مسکن شهر کشکسرای خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: عملیات ساخت باند دوم جاده کاشان به سفیدشهر و گشایش دهانه دوم پل راه آهن در محور نوش آباد به کاشان آغاز شده است.
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان مریوان :عملیات اجرایی آسفالت معابر شهرک اوراز مریوان در هفته دولت آغاز شده و هفته آینده نیز تکمیل وبه پایان می رسد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مبارکه گفت: همسو با سیاست گذاری های معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان 6500 مترمربع اراضی دولتی شهرستان مبارکه در راستای تامین خدمات در محدوده و حریم شهری واگذار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بستان آباد - رئیس اداره راه و شهرسازی بستان آباد گفت: برای اولین بار در استان آذربایجان شرقی، واحدهای آماده مسکن ملی در این شهرستان تحویل داده شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان با اشاره به وضعیت اجرایی 11 پروژه راهسازی این شهرستان گفت: روند احداث این پروژه ها با سرعت مطلوب پیش می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
لامرد - رئیس اداره راه و شهرسازی لامرد گفت: کمبود سوخت کارخانه آسفالت و ماشین آلات باعث عدم اتمام کار و افتتاح پروژه راه بریو - اشکنان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرضا گفت: تاکنون 15 هزار و 136 نفر در طرح ملی مسکن در شهرضا ثبت نام کرده اند که از این تعداد 249 نفر در انتظار بررسی و هزار و 187 نفر انصراف و 7 هزار و 350 نفر نیز درخواست آن ها رد شده است و تا تاریخ 27 مرداد ماه 5 هزار و 625 نفر تأیید نهایی شده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۷    
اداره راه و شهرسازی شهرستان مهرستان سیستان و بلوچستان برای دومین سال متوالی دستگاه برتر شهرستان شد و مورد تقدیر فرماندار قرار گرفت.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۷:۲۰    
با پیگیری شهرداری نی ریز و دستور مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس و همکاری مدیر کل راه و شهرسازی، به میزان ده هزار متر مربع زمین برای احداث پارک مسکن مهر تأمین شد که طی روزهای آینده به شهرداری نی ریز تحویل خواهد شد. ...