یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۵:۱۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره راه و شهرسازی»

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیشابور از رفع تصرف و خلع ید اراضی دولتی این شهرستان به ارزش 48 میلیارد ریال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
زنجان- خواجه ای، مدیرکل بنیاد مسکن زنجان گفت: این نهاد 278 قطعه زمین از اداره راه و شهرسازی برای احداث یک هزار و 904 واحد مسکونی در زمینه اجرای طرح نهضت ملی مسکن تحویل گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۸    
معاون مسکن و ساختمان اداره راه و شهرسازی خوزستان از انبوه سازان به مشارکت در طرح نهضت ملی مسکن در استان خوزستان دعوت کرد.
رئیس اداره راه و شهرسازی دزفول گفت: 2 هزار مترمربع زمین برای احداث کلانتری در کوی مهرشهر دزفول تامین و برای احداث آماده تحویل به فراجا شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
نایین (پانا) - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نایین گفت مطابق با آیین نامه ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به خانواده هایی که فرزند سوم به بعدشان، پس از 24 مهرماه 1400 متولد شده باشند، در صورت واجد شرایط بودن زمین تعلق می گیرد. ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان از انعقاد قرارداد 59 قطعه زمین برای واگذاری به متقاضیان قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دهاقان از تخصیص زمین به 107 نفر از مشمولین قانون جوانی جمعیت و 650 نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان خبر داد.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۱    
جلسه هماهنگی و ارائه طرح ویژه حفاظت و احیای بافت تاریخی-فرهنگی شهر نایین با حضور فرماندار شهرستان نایین، اعضای شورای شهر، ، رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، رییس اداره راه و شهرسازی ، کارشناس شهرداری و مشاور طرح برای ارائه طرح ویژه در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد. ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
با اینکه هنوز 140 هزار واحد از مسکن مهر تکمیل نشده، اداره راه و شهرسازی فرایند مسکن ملی را آغاز کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره راه وشهرسازی مریوان از انجام یک مورد رفع تصرف و قلع و قمع متصرفین اراضی ملی در این شهر به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال در طول هفته جاری خبرداد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره راه و شهرسازی استان تهران (جنوب غرب) با ارسال پیامکی عجیب به متقاضیان نهضت ملی مسکن به آنها هشدار حذف از این طرح ملی را تا 20 مهرماه 1402 داد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
اداره راه و شهرسازی استان تهران (جنوب غرب) با ارسال پیامکی عجیب به متقاضیان نهضت ملی مسکن به آنها هشدار حذف از این طرح ملی را تا 20 مهرماه 1402 داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان از انجام چهارمین مرحله قرعه کشی طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شهرستان دشتستان به ریاست فرماندار، معاونین سیاسی و امور عمرانی فرمانداری و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرای شهرستان و با حضور متقاضیان خبر داد .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
اداره راه و شهرسازی استان تهران (جنوب غرب) با ارسال پیامکی عجیب به متقاضیان نهضت ملی مسکن به آنها هشدار حذف از این طرح ملی را تا 20 مهرماه 1402 داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
لامرد - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لامرد گفت: 113 قطعه زمین رایگان به مشمولان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در لامرد اهدا خواهد شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفر به شهرستان کاشان، آمادگی این سازمان برای تامین زمین در صورت نیاز کارکنان و کارگران صنایع این شهرستان به مسکن را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان از آماده سازی و انعقاد قرارداد 59 قطعه زمین برای واگذاری به متقاضیان قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نطنز گفت: در سفر مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به شهرستان نطنز، موضوع تامین زمین برای توسعه شهر و متقاضیان آتی مسکن مورد تاکید قرار گرفت.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: در سفر مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به این شهرستان در رابطه با توسعه مسکن شهرستان کاشان تصمیم گیری و همچنین مقرر شد برای سرانه شهری و توسعه صنایع، زمین هایی واگذار شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان گفت:در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، 41 قطعه زمین ویلایی به حائزین شرایط این طرح در شهرستان گلپایگان تخصیص یافته است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان از پیشرفت فیزیکی 70 درصدی کمربندی وانشان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اخذ سند تک برگ 4.8 هکتار از اراضی ملی شهرستان کاشان در شهرهای قمصر و نیاسر خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان گفت: در اجرای طرح نهضت ملی مسکن شهرستان گلپایگان، 57 هزار مترمربع زمین برای احداث 690 واحد بصورت گروه ساخت تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز با صدور پیامی، کسب مقام برتر در شاخص های ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی استان توسط اداره کل راه و شهرسازی استان البرز را به همه کارمندان تلاشگر و خدوم اداره راه و شهرسازی تبریک گفت.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۵    
فرماندار ویژه لارستان از رییس جدید اداره راه و شهرسازی لارستان خواست تا بطور مستمر پیگیر موضوعات راههای مواصلاتی و مسکن باشد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، در...
سیرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان اسکو از آغاز روند اجرایی تامین زمین برای واگذاری به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای اسکو و ایلخچی خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه و شاندیز از رفع تصرف و خلع ید اراضی دولتی این شهرستان به ارزش 50 میلیارد تومان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: امسال 24 هکتار از اراضی ملی و دولتی شهرستان کاشان به ارزش 34 میلیارد تومان با اجرای احکام قضایی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۴۹    
فرازنده رفت و مریمی رئیس اداره راه و شهرسازی اوز شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از اوز امروز، در جلسه نهضت ملی مسکن شهرستان اوز که با حضور...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: با الحاق یک هزار و 300 قطعه زمین با ظرفیت 2 هزار و 600 واحد و همچنین اعطای تسهیلات به مردم در راستای قانون جوانی جمعیت، به خانوار های دارای سه فرزند و بیشتر، زمین رایگان اهدا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی مراغه گفت: پس از بازدید اخیر معاون وزیر راه و شهرسازی از طرح آزادراه مراغه – هشترود عملیات اجرایی در این طرح سرعت گرفت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه و شاندیز از خلع ید و رفع تصرف اراضی ملی به مساحت 300 متر مربع بالغ بر 900 میلیون تومان در شهرستان طرقبه و شاندیز خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان های ابهر، خرمدره وسلطانیه گفت: در شهر هیدج به لحاظ تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن مشکلی نداریم و یک سایت 17 هکتاری که در مالکیت دولت بود تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شده شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از آغاز عملیات نقشه برداری از 7.6 هکتار اراضی ملی شهرهای قمصر و نیاسر جهت ثبت در سامانه شمیم خبر داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی طی سفر به جنوب کرمان با کارکنان اداره راه و شهرسازی این استان دیدار و بر پیگیری برای رفع مشکلات و دغدغه های آنان تاکید کرد.
رئیس اداره راه و شهرسازی گنبد کاووس گفت: عملیات آماده سازی پروژه 210 واحدی نگارستان گنبد کاووس در زمینی به متراژ 20 هزار متر مربع و در هفت بلوک آغاز شده است.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لنجان جلسه بررسی اراضی اختلافی شهر چمگردان با حضور حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان ، کیانی نماینده اداره راه و شهرسازی استان ، پوربافرانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چمگردان در فرمانداری لنجان برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خوانسار گفت: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، پیشرفت طرح 106 واحدی سونقان خوانسار به 80 درصد رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نایین با تاکید بر برخورد قانونی با واسطه های معاملات مسکن در نایین گفت: مشکلات زمین و مسکن شهرستان نایین با اقدامات و پیگیری های انجام شده بزودی حل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دماوند- رئیس اداره راه و شهرسازی دماوند از رفع تصرف 24 هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان در پلاک جیلارد خبر داد.
با حضور معاون مسکن و ساختمان اداره راه و شهرسازی استان و رئیس شورای هماهنگی و اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی و کارشناسان مربوطه از پروژه 600 واحدی باغمیشه بازدید بعمل آمد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بستان آباد از رفع تصرف اراضی ملی در شهرستان بستان آباد خبر داد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس اداره راه و شهرسازی اصفهان گفت: 500 مشاور املاک در بازرسی بیش از 5 هزار مشاور املاک در استان اصفهان پلمب شده است. به گزارش خبرنگار مهر ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۵    
گچساران - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: 9 طرح عمرانی با چهار هزار و 200 میلیارد ریال اعتبار در جاده های اصلی و فرعی این شهرستان در دست اجراست.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان با اشاره به الحاق 51 هکتار زمین به محدوده شهری کاشان گفت: این میزان زمین برای ساخت 3 هزار و 400 واحد در فاز دوم طرح نهضت ملی مسکن کاشان پیش بینی شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خوانسار گفت: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن الحاق 30 هکتار اراضی دولتی به محدوده قانونی شهری شهرستان خوانسار و تغییر کاربری آن انجام شد.