جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۱۰Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره راه و شهرسازی»

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۸    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر از روند اجرای عملیات احداث مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان در حاشیه سیاهرود با اعتباری بالغ بر 108 میلیارد ریال خبر داد .
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۹    
سرپرست اداره راه و شهرسازی تهران بزرگ از آزادسازی اراضی ملی منطقه فشم شمیرانات به ارزش 280 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی سیرجان گفت: عده ای از اشخاص سودجو و فرصت طلب اقدام به تصرف 40 هزار و 700 مترمربع از اراضی ملی و دولتی شهر سیرجان به ارزش 47 میلیارد ریال در روستای فخر آباد واقع در حاشیه شهر کردند که با هوشیاری مسوولان رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره راه و شهرسازی بروجرد گفت: همزمان با سفر رییس جمهوری به لرستان عملیات ساخت 2 هزار و 700 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی برای این شهرستان آغاز می شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا از تکمیل و بهره برداری راسته آهنگران بازار تاریخی شهرضا تا پایان سال خبر داد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، استاندار قم در جلسه شورای اقامه نماز استان که با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه بی مهری ها به مسکن مهر در خوزستان، اهالی مسکن مهر هندیجان جنوبی هم از وضعیت معابر و آسفالت نشدن آن ها ناراضی بوده و می گویند: در فصل بارش باران، گل و لای مانع رفت و آمد می شود ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بابل از بهره برداری از فاز دوم تعریض محور آمل – بابل قدیم در محدوده شهرستان آمل بطول یک کیلومتر با عرض 9 متر خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عارف سهرابی رئیس اداره راه و شهرسازی بوکان به سمت ریاست اداره بازآفرینی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غریی منصوب شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه،مه ولات و زاوه گفت: تاکنون هزار و 464 نفر از این شهرستان در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که پس از بررسی پرونده این افراد و در صورت احراز صلاحیت در نوبت دریافت مسکن قرار می گیرند.
رئیس اداره راه و شهرسازی بندرامام از رفع تصرف 15 قطعه زمین دولتی به ارزش 12میلیارد تومان در این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه،مه ولات و زاوه گفت:تاکنون هزار و 464 نفر از این شهرستان در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که پس از بررسی پرونده این افراد و در صورت احراز صلاحیت در نوبت دریافت مسکن قرار می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فردوس گفت: هزار و 950 نفر در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان فردوس ثبت نام کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار خرم آباد گفت: سرانه فضای سبزخرم آباد درحال حاضر 147 هکتار است، در حالی که بر اساس ضوابط اداره راه و شهرسازی باید 340 هکتار فضای سبز اجتماعی یعنی پارک های محله ای و منطقه ای در خرم آباد وجود داشته باشد.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر، نکا و گلوگاه از اجرای عملیات نصب نیوجرسی بلوک مفصلی (جداکننده) محور نکا- نیروگاه و محور بهشهر– زاغمرز توسط اداره کل راه و شهرسازی مازندران خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۷:۲۳    
به گزارش خبرنگارخبرگزاری علم و فناوری لرستان-صبح چهارشنبه سوم آذر ماه،سعید فتوحی شهردار خرم آباددر مراسم افتتاح سه پارک محلی،با حضور اعضای شورای شهر خرم آباد،مهردادویسکرمی نماینده مجلس شورای اسلامی وجمعی ازمسئولین ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، علیرضا شهبازی نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند در جلسه شورای شهر نهاوند حضور یافت. در این جلسه که سلگی سرپرست اداره راه و شهرسازی و آقای محمد رسول بت فریب به عنوان سرمایه گذار بخش خصوصی نیز حضور داشتند، احداث مسکن در قالب طرح ملی مسکن مورد برّرسی قرار گرفت ...
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مهندس حامد دائمی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان باتفاق مهندس بهمن بابایی، معاون امور مسکن شهری با مهندس ماکان پدرام، مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اهالی مسکن مهر بندر امام خمینی از وضعیت زیر ساخت ها، فضای سبز، فاضلاب، امنیت، آسفالت معابر و نظایر آن ناراضی بوده و سرعت اجرای پروژه ها را کُند می دانند؛ این در حالی است که رئیس اداره راه و شهرسازی بندر امام خمینی علت تاخیر در اجرای پروژه ها را کمبود نقدینگی می داند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی سیرجان گفت :2 هزارو 750 هزار مترمربع از اراضی شهری سیرجان رفع تصرف شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند از رفع تصرف فوری دو هکتار از اراضی ملی به ارزش 2 هزار میلیارد ریال خبر داد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۵    
به گزارش هه وال موکریان ، در جریان بازدید شورای اسلامی شهر و دیگر کارشناسان عمران و املاک این شهرداری از املاک تحت اختیار شهرداری در محدوده ی تفرجگاه عمومی کیوه ره ش ضمن شناسایی املاک و اراضی ملّی تصرف شده بر معرفی متصرفین به مراجع قانونی تاکید شد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۴    
رئیس اداره راه و شهرسازی پردیس از رفع تصرف1800 مترمربع از پلاک مرغوب طاهر آباد در این منطقه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۸    
معاون فرماندار فاروج گفت: به اداره راه و شهرسازی شهرستان برای ارائه گزارش از روند اجرای طرح کنار گذر فاروج با توجه به گذشت دو ماه از طی شدن روند اداری کارهای آن، 10 روز مهلت داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره راه و شهرسازی خلخال گفت: تاکنون هزار و 380 نفر از مردم این شهر اقدام به ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان خراسان شمالی گفت: مرحله دوم توسعه شبکه شتاب نگاری خراسان شمالی در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی استان قرار گرفت و در 7محل انتخاب و دستگاه های شتاب نگار نصب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۵    
ایسنا/زنجان رئیس اداره راه و شهرسازی خدابنده گفت: نبود زمین دولتی مهم ترین چالش پیش روی ساخت مسکن های حمایتی در قیدار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی تربت حیدریه گفت: تاکنون 2 هزار و 163 نفر از این شهرستان در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که پس از بررسی پرونده این افراد واحدهای آماده شده مسکن مهر به آنان واگذار می شود.
خوزپرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس ، پس از ابلاغ طرح جامع شهر مسجدسلیمان در سال 85 ، طی سالهای گذشته هیچگونه بازنگری در آن صورت نگرفت که با پیگیری علیرضا ورناصری طرح تفصیلی شهری پس از اخذ مصوبات لازم از شورای عالی معماری و شهرسازی در اسفندماه 99 در دستور کار اداره راه و شهرسازی شهرستان مسجدسلیمان قرار گرفت که با همت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی ملایر گفت که تاکنون 2 هزار و 519 نفر از این شهرستان در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند که 16 نفر از آنها 30 میلیون تومان و 538 نفر 40 میلیون تومان واریز وجه داشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی سیرجان گفت: 24 هزار مترمربع از زمین های ملی این شهرستان به ارزش 240 میلیارد ریال از چنگ سودجویان زمین خوار خارج و رفع تصرف شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شوشتر از رفع تصرف 20 هکتار از اراضی دولتی به ارزش 400 میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۶    
با صدور حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران احمد کردانی به سمت رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان محمودآباد - نور منصوب شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
متاسفانه در روزهای اخیر خبرهایی بدون منبع موثق توسط افراد بی اطلاع در رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر نامعتبر بودن مدرک تحصیلی آقای سید مهدی هاشمی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۶    
معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی زابل گفت: متقاضیان طرح جهش تولید مسکن شهرستان زابل هم اکنون می توانند ثبت نام کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۰    
کارشناس مسکن اداره راه وشهرسازی خراسان رضوی گفت: مستأجران واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن حتما قول نامه هولوگرام دار برای ارائه به سایت و بانک داشته باشند.
رئیس اداره نظام مهندسی، مقررات ملی و کنترل ساختمان اداره راه و شهرسازی زنجان، گفت: طی سال گذشته بیش از یک هزار و 350 انواع پروانه اشتغال به کار مهندسی در حوزه ساختمان صادر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لامرد از آمادگی این اداره برای فصل سرد سال خبر داد و گفت: کیفیت جاده های شهرستان لامرد بهبود می یابد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۴    
مدیر اداره راه و شهرسازی شهرستان فاروج گفت: با نصب دستگاه شتاب نگار برخط در شهر تیتکانلو، تعداد آن در شهرستان فاروج به دو دستگاه رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۰:۳۶    
رییس اداره راه وشهرسازی رفسنجان گفت: 4450متر مربع از اراضی ملی شهرستان رفسنجان رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۹    
یزد - ایرنا - رییس اداره راه و شهرسازی تفت گفت: سهمیه مرکز این شهرستان برای ساخت نهضت ملی مسکن 400 واحد در نظر گرفته شد که زمین ساخت این تعداد واحدها به صورت آپارتمانی فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پیامک اداره راه وشهرسازی زنجان اشتباهی به متقاضیان ارسال شده است.
وزارت راه و شهرسازی از ثبت نام 632هزار نفر در سامانه نهضت ملی مسکن (ثمن) طی بازه زمانی 28مهر تا 9آبان ماه1400 خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره راه و شهرسازی شهرستان شیروان، از نصب و اتصال دو ایستگاه شتاب نگار در شهرداری قوشخانه و لوجلی این شهرستان به شبکه شتاب نگار کشور خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال انتشار خبری از سوی رئیس شورای شهر کاشان مبنی بر تهاتر مطالبات راه و شهرسازی، معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان به این خبر واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از رفع تصرف 3265 مترمربع اراضی دولتی در قمصر کاشان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ریس اداره راه و شهرسازی چادگان گفت: برنامه ریزی های لازم جهت تامین زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن در طرح جهش تولید مسکن انجام شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضا ابراهیم پور با بیان اینکه با پیگیری اداره راه و شهرسازی شهرستان فاروج 2 دستگاه شتابنگار در شهرفاروج و شهر تیتکانلو نصب و راه اندازی شد، گفت: شبکه های لرزه نگاری و شتاب نگاری مهم ترین ابزار ثبت و مطالعه زمین لرزه ها است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۳:۰۳    
مدیر کل راه و شهرسازی کردستان در ابلاغی حجت اله شریفی را به سمت سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان قروه منصوب کرد .