شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۹:۲۲Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره راه و شهرسازی»

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان برخوار گفت: پروژه 63 واحدی شهر دولت آباد در حال اجرای تاسیسات و نازک کاری بوده همچنین پروژه 81 واحدی این شهر نیز در مرحله نارک کاری است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا گفت: اولین پروژه طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان شهرضا با 85 درصد پیشرفت فیزیکی، در حال اجراست.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان سرعت بخشی به روند اجرایی پروژه های عمرانی در سطح شهرستان را اولویت این اداره دانست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون مسکن اداره راه و شهرسازی خوزستان از واگذاری 3هزار و 500 قطعه زمین در قالب طرح جوانی جمعیت به متقاضیان خبر داد و گفت: در آینده نزدیک حدود چهارهزار قطعه زمین دیگر نیز به متقاضیان اختصاص می یابد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی علی آباد کتول گفت: برای اولین بار در کشور، کلاس های آموزشی تخصصی برای مشاورین املاک با هدف کنترل و تنظیم بازار املاک و مستغلات استان، در شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شوشتر گفت: پروژه آماده سازی و روکش آسفالت معابر مسکن مهر شوشتر بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین ، اخبار کوتاه از گوشه کنار استان را مطالعه می کنید. احیای 150 واحد مسکونی متوقف شده در بوئین زهرا رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بوئین زهرا گفت: 150 واحد مسکونی در قالب خودمالکی ِ نهضت ملی مسکن با نام پروژه میلاد در حال تکمیل است. ...
رییس اداره راه و شهرسازی هندیجان از برگزاری آیین تخصیص 126 قطعه زمین به متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شهرستان هندیجان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه گفت: حدود 200 پرچم در محورهای مواصلاتی شهرستان گناوه با همکاری اداره راه و شهرسازی به مناسبت ماه محرم نصب شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی شهر گفت: پیشرفت پروژه 43 واحد مسکونی خوزان که در بافت فرسوده شهر خمینی شهر در حال اجرا است به 80 درصد رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی هندیجان از برگزاری آیین تخصیص 126 قطعه زمین به متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون مسکن اداره راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تسهیلات ودیعه مسکن با نرخ 21 درصد توسط همه بانک ها پرداخت می شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خمینی شهر گفت: تکمیل تقاطع همسطح جاده کمربندی خمینی شهر به سمت شاهین شهر در حال پیگیری است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بوئین زهرا گفت: 150 واحد مسکونی در قالب خودمالکی ِ نهضت ملی مسکن با نام پروژه میلاد(تعاونی مسکن کارکنان دولت) که در دولت قبل به طور کامل متوقف شده بود، با نگاه مثبت دولت شهید رئیسی در حال تکمیل است.
رئیس اداره راه و شهرسازی اسکو از پایان انتظار ساکنان سایت مسکن مهر اسکو جهت نصب آسانسور خبر داد.
سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان اسکو از برگزاری جلسه بررسی و جمع بندی نحوه اجرای انشعابات و تکمیل زیرساخت ها در سایت نهضت ملی مسکن شهر اسکو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بوئین زهرا گفت: 636 واحد مسکن ملی بوئین زهرا تا پایان سال به مردم تحویل داده می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان پاسخ به سوالات پر تکرار متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن بوشهر به صورت حضوری و غیر حضوری خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۱    
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان آغاجاری از اختصاص پروژه به 67 متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس اداره راه و شهرسازی خرمشهر گفت: 120 واحد مسکن مهر نیمه تمام در شهرستان تکمیل می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۰:۴۴    
رئیس اداره راه و شهرسازی مریوان ازآغاز به کار و ازسرگیری عملیات آماده سازی و آسفالت خیابان ساحلی فاز یک و دو شهرک بهاران در این شهر خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان از پیشرفت 30 درصدی طرح آماده سازی گذر فاز 1 مجموعه 23 هکتاری جوانی جمعیت شهر برازجان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۸:۴۶    
جلسه هم اندیشی تامین و تهیه مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی اسلامشهر با حضور تقی پور معاون اداره راه وشهرسازی استان تهران، اسدالهی کارشناس اداره راه و شهرسازی شهرستان اسلامشهر، جعفریان رئیس اداره بهزیستی و کارشناس واحد مسکن در محل دفتر ریاست این اداره تشکیل شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز؛ سید امیرحسین زرگری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان در خصوص وضعیت پروژه راهسازی این شهرستان اظهار کرد: قرارداد احداث پل زیرگذر راه آهن در محور اردستان- اصفهان، در اسفند 1402 با پیمانکار امضا شده و این پل در حال احداث است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: خانواده های واجد شرایط مسکن در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که از این شهرستان در سایت ثبت نام کرده اند به 1800 نفر رسیده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نطنز گفت: در حال حاضر تخصیص پروژه برای 149 خانوار مشمول جوانی جمعیت در شهرستان نطنز انجام شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نطنز گفت: در حال حاضر افزون بر یک هزار و 100 متقاضی طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان تایید نهایی و برای بیش از 900 نفر تخصیص پروژه انجام شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فلاورجان گفت: در پویش امامت و ولایت، زمین رایگان به 60 خانوار مشمول جوانی جمعیت در این شهرستان اعطا شد.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی خدابنده گفت: عملیات پروژه تعریض و بهسازی محور سلطانیه-قیدار-کبودرآهنگ در چهار قطعه در شهرستان خدابنده در حال اجراست.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: 125 قطعه زمین در فاز نخست اجرای طرح جوانی جمعیت در شهرستان کاشان تأمین شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان از در حال احداث بودن پل زیرگذر راه آهن در محور اردستان- اصفهان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: در اجرای طرح های حمایتی مسکن در شهرهای اقماری شهرستان کاشان (6 شهر)، زمین مورد نیاز تأمین شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان از پیشرفت فیزیکی بیش از 85 درصد دیوار حفاظتی مسیل (آبراهه) مجموعه نهضت ملی مسکن شهر برازجان خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان گفت: در اجرای طرح های حمایتی مسکن، زمین های الحاق شده در شهرستان اردستان درحال آماده سازی است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان گفت: در پویش امامت و ولایت زمین به 28 خانوار حائز شرایط جوانی جمعیت در این شهرستان اعطا و قرارداد واگذاری تحویل داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - رییس اداره راه و شهرسازی اندیمشک گفت: طرح 220 واحد طرح نهضت ملی مسکن اندیمشک حدود 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و روند تکمیل این واحدها به سرعت در حال انجام است.
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان خمین گفت: در شهرستان خمین حدود 19 هکتار زمین جهت توسعه پروژه نهضت ملی مسکن برای احداث 854 واحد مسکن که شناسایی شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اندیمشک گفت: پروژه 220 واحد طرح نهضت ملی مسکن اندیمشک حدود 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان اندیمشک گفت: پروژه 220 واحد طرح نهضت ملی مسکن اندیمشک حدود 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: پیشرفت فیزیکی اجرای فاز اول طرح نهضت ملی مسکن در شهر کاشان به 75 درصد رسید.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان گفت: در سال 1402 قرارداد واگذاری 59 قطعه زمین رایگان به خانوارهایی که فرزند سوم به بعدشان پس از 24 مهرماه 1400 متولد شدند، تحویل شد و قطعات ویلایی به 26 خانواده دارای 4 فرزند زیر 20 سال اختصاص یافت.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون با اشاره به ثبت نام حدود 600 خانوار برای طرح جوانی جمعیت در این شهرستان گفت: تامین زمین در شهرها و بخشی از روستاهای شهرستان تیران و کرون انجام شده که پس از تصویب طرح های تفکیکی، اراضی تخصیص می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان آبادان گفت: 350 نفر اول متقاضیان واجد شرایط جوانی جمعیت در این شهرستان زمین رایگان دریافت کردند.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون با اشاره به نبود اراضی دولتی مناسب جهت اجرای طرح های حمایتی مسکن در شهر عسگران گفت: قطعه زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع خریداری شده که طرح تفکیکی آن به همراه تغییر کاربری جهت تصویب در دستورکار کمیسیون ماده 5 قرار دارد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه ساخت، تعریض و ایمن سازی باند دوم و دهانه دوم پل بزرگ نوش آباد به بیش از 70 درصد رسید.
دیار جنوب   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
زهرا هوائی،رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان در آستانه اربعین فراق شهید جمهور دکتر رئیسی و دیگر شهدای راه خدمت برخی خدمات ماندگار دوره سه ساله دولت سیزدهم در حوزه راه و شهرسازی دشتستان را به شرح ذیل گزارش نمود.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل از افتتاح مدرسه 6 کلاسه امام علی (ع) در منطقه یحیی آباد این شهرستان خبر داد.