یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۰:۴۳Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره راه و شهرسازی»

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان های تربت جام و صالح آباد از رفع تصرف 100 مترمربع از اراضی ملی شهرستان تربت جام خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت از نشست مسئولان راه و شهرسازی مازندران برای طرح تعریض جاده چالوس حد فاصل مرزن آباد تا دزدبن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۱۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی قوچان گفت: تعیین تکلیف نهایی مسکن مهر قوچان منوط به راه اندازی تصفیه خانه و سیستم فاضلاب شهری(طرح اگو) است و تا زمانی که این پروژه راه نیفتد نمی توان کاری پیش برد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۳    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شهرضا گفت: بیش از 2.7 هکتار از اراضی این شهرستان برای تامین مسکن محرومین اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی اشنویه گفت: در سال گذشته 35 هکتار از اراضی ملی در این شهرستان به ویژه شهر نالوس پس از شناسایی رفع تصرف و از متخلفان بازپس گیری شده است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبر روز ، صبح امروز جلسه کمیته فنی طرح جامع شهر در دبیرخانه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به خاطر شرایط حاد شیوع ویروس کرونا در دفتر شهردار مرکزی با حضور پیمان مولایی شهردار مسجدسلیمان و حامد جلیلی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مسجد سلیمان و با پیگیری های علیرضا ورناصری نماینده ی ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۲    
معاون مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان و رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از آغاز ثبت اطلاعات ملکی و سکونتی در سامانه ملی املاک و اسکان کشور خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 1000مترمربع از اراضی ملی شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 2 میلیارد تومان خبرداد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۴   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: مالکین واحدهای مسکونی اطلاعات املاک تحت مالکیت خود ظرف مدت 2 روز مهلت دارند در سامانه املاک و اسکان کشور درج کنند
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد طبق یک سنت همیشگی در دیداری سرزده از دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان اینبار از اداره راه و شهرسازی شهرستان بازدید و با رئیس و پرسنل این اداره دیدار و گفتگو نمودند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ماهشهر- دادستان بندر ماهشهر گفت: چهار هزار مترمربع از املاک متعلق به اداره راه و شهرسازی این شهرستان که در سال های گذشته توسط افراد خاصی تصرف شده بود، رفع تصرف شد.
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان رودبار جنوب از پیشرفت فیزیکی حدود 70 درصدی 23 کیلومتراز بزرگراه رودبار جنوب- ایرانشهر خبر داد و گفت: با تامین منابع مالی مورد نیاز حدود 5000 میلیارد ریال این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار اسکو از رفع تصرف 167 هزار مترمربع از اراضی این شهرستان با ارزش ریالی 165 میلیارد ریال از سوی اداره راه و شهرسازی اسکو در یک سال گذشته خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فاریاب ضمن اعلام تخصیص اعتبار 200 میلیارد ریالی برای قطعه اول بزرگراه جیرفت – فاریاب – زیارتعلی به طول 14.5 کیلومتر از آماده بودن این پروژه برای پوشش آسفالت خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونشهر از اختصاص 16 قطعه زمین به ارزش بالغ بر 93 میلیارد ریال برای اقشار ویژه این شهرستان خبرداد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نائین با بیان اینکه 75 کیلومتر از جاده طریق الرضا تا کنون به بهره بردای رسیده است گفت: به جز محور نائین- انارک-خور-طبس موسوم به جاده طریق الرضا، که 256 کیلومتر آن در حوزه استحفاظی استان اصفهان قراردارد تمامی راههای اصلی منتهی به شهر نائین به صورت چهارخطه است.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی طالقان از آزاد سازی بیش از سه هزار متر مربع از اراضی دولت در شهرستان طالقان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۸:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
اخیرا تعدادی شرکت ساختمانی با استفاده از چهره برخی سلبریتی ها و فوتبالیستهای مشهور اقدام به تبلیغات پیش فروش مسکن در فضای مجازی و فضاهای شهری کرده اند ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، به گفته یک منبع آگاه طی اقدام پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، اعضای شبکه فروش غیر قانونی زمین های دولتی در شهرستان گرمی شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۶    
رییس اداره راه و شهرسازی ایرانشهر گفت: بیش از 50 هکتار از اراضی ملی در سطح این شهرستان رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - معاون مدیرکل و رییس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: بیش از 30 هکتار زمین دولتی به ارزش افزون بر 300 میلیارد تومان در سال 1399 با پیگیری این اداره و اجرای حکم های قضایی در شهرهای هفت گانه شهرستان رفع تصرف شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد از رفع تصرف 150 مترمربع از اراضی ملی در شهر بجستان، خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: 20هزار متر مربع اراضی در حریم شهر لایبید تحصیل شد و ضمن تحویل 274 فقره سند مسکن مهر شاهین شهر به مالکان آنان، بیش از 80 درصد اسکلت سازه پروژه 312 واحدی باقیمانده از طرح مسکن مهر این شهرستان تکمیل شده است.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۵    
به گزارش کازرون نما؛ علی مظفری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کازرون طی بازدید از تونل محرم کازرون به همراه نکویی بخش رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان و میرشکاری فرد مدیر دفتر نماینده مردم کازرون و کوه چنار، مراحل انجام کار این پروژه را مورد بررسی و بازبینی قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 50 هکتار از اراضی ملی در راستای مبارزه با پدیده شوم زمین خواری و حاشیه نشینی در سطح این شهرستان رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی میامی گفت: 250 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان از ابتدای فروردین امسال تا نیمه نخست اسفند تیغ کشی و تسطیح شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل گفت: تکمیل و تحویل پروژه های راهسازی در این شهرستان نیازمند تامین اعتبار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس اداره راه وشهرسازی میامی گفت: محورهای روستایی منطقه کالپوش در این شهرستان به دلیل برودت هوا همراه با مه غلیظ لغزنده است و رانندگان باید در این مسیرها نیز با احتیاط و رعایت فاصله طولی تردد کنند.
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۲:۰۶    
امام جمعه خمام با بیان اینکه اداره راه و شهرسازی موافق اصلاح هندسی میدان بوده و اعتبار لازم را پیش بینی نموده، پس اشکال کار کجاست که بعد از گذشت ماه ها هنوز هیچ اقدامی صورت نپذیرفته است. ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۱:۵۹    
جلسه کمیته کار کمیسیون ماده 5، با موضوع پرونده های درخواست تعیین، تغییر و تثبیت کاربری وافزایش ارتفاع و تراکم سازی، به ریاست علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه و رییس کمیته کار کمیسیون ماده 5 شهرستان کاشان و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۶    
القاصی مهر گفت: پلیس در برخورد با افراد سودجو هیچگونه مماشاتی ندارد و دوشادوش اداره راه و شهرسازی با پدیده شوم زمین خواری برخورد خواهد کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد و بجستان از انجام یک عملیات رفع تصرف اراضی ملی به میزان 500 مترمربع در شهرستان گناباد خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۸:۲۶    
اداره راه و شهرسازی کوهدشت لرستان دقایقی قبل از مراسم درخت کاری که توسط چند انجمن محیط زیستی مردم نهاد با همکاری نهاد های مربوطه برنامه ریزی شده بود، با لودر از روی پروژه رد شد و مانع کاشتن صد ها نهال شد!
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد از تعیین تکلیف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان گناباد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی مهاباد گفت: هزار و 380 متقاضی واجد شرایط مسکن ملی در این شهرستان نسبت به پرداخت وجه اولیه این طرح اقدام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهرود گفت: محور شاهرود - آزادشهر در محدوده گردنه خوش ییلاق به علت بارش برف بسته شد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان طیب مدیر اداره منابه طبیعی و آبخیزداری شهرستان هندیجان گفت: با پیگیری های اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هندیجان با همکاری همه جانبه شورای تامین شهرستان و ریاست دادگستری، اطلاعات شهرستان، ستاد فرماندهی نیروی انتظامی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی سبزوار گفت: ثبت نام 419 نفر در طرح اقدام ملی مسکن سبزوار با پرداخت آورده اولیه 400 میلیون ریالی نهایی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۲۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی با غملک گفت: پروژه جاده ابوالعباس در این شهرستان جهت تکمیل و آسفالت شروع به کار کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۴    
به گزارش فرتاک نیوز ازسرابله،ظهر امروزدوشنبه باحضوردکترکرمی معاون عمرانی استاندار ومهندس فتاحی پل ورودی بلوار امام خمینی (ره)واقع درجنب اداره راه وشهرسازی شهرسرابله افتتاح وبه بهره برداری رسید. ...
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشمر از انجام چهار مورد عملیات رفع تصرف اراضی ملی به میزان 107 هزار و 414 مترمربع در شهرستان کاشمر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی تویسرکان علت تاخیر پروژه چهارخطه تویسرکان به کنگاور را مشکلات اقتصادی و تملک دانست و گفت: این پروژه 32 کیلومتر و سه قطعه اجرایی و قطعه چهارم هم در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی دامغان گفت: ثبت نام 153 نفر در طرح اقدام ملی مسکن با پرداخت آورده اولیه 400 میلیون ریالی نهایی شد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رضا خالقی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با تاکید بر این که هیچ سازنده مسکن مهر حق ندارد واحد متقاضیان را به فروش برساند، اظهار کرد: هیچ مجوزی از سوی اداره راه و شهرسازی استان البرز برای این کار صادر نشده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی سرپل ذهاب گفت: جاده های فرعی و نقاط حادثه خیز این شهرستان با یک میلیارد و 700 میلیون تومان اصلاح و بهسازی شده است.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان از کلنگ زنی بخش پایانی محور بزرگراهی بادرود کاشان به طول 8 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 330 میلیارد ریال خبر داد.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار،جلسه ای به منظور بررسی زمین مناسب جهت احداث جایگاه ارائه نفت سفید و گازوئیل جهت ادوات کشاورزی شهرستان خوانسار با حضور مدیر تعاون روستایی شهرستان ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن استان قزوین گفت: فاز اول طرح اقدام ملی مسکن برای شهرهای زیر 100 هزار نفر در استان قزوین همچون آبیک، اقبالیه، تاکستان، محمودآباد نمونه و بیدستان با تأمین زمین از سوی اداره راه و شهرسازی آغاز شد.