یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۴:۴۶Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر جهاد کشاورزی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵۰ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی قائم شهر گفت: برداشت مکانیزه برنج در شالیزار های قائمشهر آغاز شد.
ایسنا   ۵۵ دقیقه پیش    
ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی مرودشت گفت: از اول شهریور ماه تحویل کودهای شیمیایی یارانه دار بر اساس حواله الکترونیکی صادره از سامانه پایش مواد کودی انجام می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اردبیل _ ایرنا _ مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: 35 درصد از مجموع مرغداری های راه اندازی شده این شهرستان غیرفعال بوده و تولید در این واحدها متوقف است.
سلام مرودشت   ۱ ساعت پیش    
معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: از اول شهریور ماه تحویل کودهای شیمیایی یارانه دار بر اساس حواله الکترونیکی صادره از سامانه پایش مواد کودی صورت می گیرد ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شادگان گفت: آب مورد نیاز مزارع کشاورزی روستاهای پایین دست شهرستان شادگان روز یکشنبه از سد مارون رهاسازی شد.
سید محسن نصیرایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: سه تن عسل بهاره در شهرستان درمیان تولید شده است. وی افزود: پیش بینی می شود امسال در شهرستان به ازای هر کلنی زنبورعسل موجود7کیلوگرم عسل تولید شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهادکشاورزی اردل، از رفع تداخلات در بیش از 880 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی بردسکن گفت: 28 هزار و 850 هکتار سطح زیرکشت محصولات باغی و زراعی بردسکن است و فقط 20 درصد محصولات کشاورزی بردسکن زیرپوشش بیمه قرار دارند.
اخبار ملکان   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهادکشاورزی ملکان از بی مهری کمیته برنامه ریزی نسبت به طرح ها و پروژه های بخش کشاورزی این شهرستان در بودجه استانی سال 1400 انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی بابل گفت: 140 هکتار اراضی این شهرستان به توتستان نوغان اختصاص دارد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان داراب از تولید یک میلیون و 700 هزار نشاء در گلخانه های این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی لارستان فارس گفت: بارش های سیل آسا ، توفان و صاعقه ظرف 10 روز گذشته بر اساس برآورد اولیه رقمی افزون بر 63 میلیارد ریال به بخش های مختلف زراعت، باغ ها و دام و طیور در این شهرستان خسارت وارد کرد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل از آغاز برداشت محصول با ارزش کلزا در مزارع شهرستان اردبیل خبر داد.
تابناک ایلام   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی چرداول گفت: با رهاسازی آب، حیات به رودخانه چرداول برگشته است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر جهاد کشاورزی شادگان گفت: در تنش آبی که اکنون با آن مواجه هستیم حدود 7 هزار و 500 نفر نخل در شادگان تلف شده اند و اگر شرایط تامین آب مناسب نباشد باید گفت که همه نخیلات شادگان در معرض نابودی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی نقده گفت: 420 هزار قطعه جوجه یک روزه در تیرماه امسال در واحد های پرورش مرغ گوشتی شهرستان نقده جوجه ریزی شده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
خمین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی محلات گفت: 11 هزار و 908 متر مربع امسال به وسعت گلخانه های این شهرستان افزود شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی اردل، از لایروبی ومرمت کانال ها وسربند های آسیب دیده کشاورزی در سیل اخیر در میانکوه با اعتبار دولتی جهاد کشاورزی خبر داد.
مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: تولید آرد در کارخانه آرد این شهرستان به نصف کاهش یافته است.
مدیر جهاد کشاورزی فنوج گفت: بیش از 50 درصد نشای انواع صیفی جات مورد نیاز شهرستان در گلخانه های سنتی منطقه توسط کشاورزان تولید می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گراش فارس گفت: امسال سطح زیر کشت محصول کنجد در این شهرستان با انجام روش های مکانیزه بیش از 6 درصد نسبت به سال زراعی گذشته افزایش یافت.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی قصرشیرین از صادرات 221هزار و 613 تن انواع محصولات کشاورزی شامل میوه و تره بار در سه ماه سپری شده از سال جاری از مرزهای این شهرستان به عراق خبر داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی جوین در استان خراسان رضوی گفت: در سال زراعی جاری 28 هزار تن گندم از کشتزارهای این شهرستان برداشت شده که 22 هزار تن کمتر از میزان تولید پارسال آن بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان خمینی شهر گفت: حدود 800 تن آلبالو از باغ های شهرستان خمینی شهر برداشت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نیکشهر گفت: از نیمه دوم خرداد ماه برداشت خرما با ارقام زودرس خرما شامل ارقام کتومی، شکری و نگال در شهرستان آغاز و کار برداشت خرما با ارقام دیررس هلیله و حصاب در اوایل مهرماه به اتمام می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: همزمان با فصل برداشت عسل پیش بینی می شود 15 تن عسل در این شهرستان مرزی شرق خراسان رضوی تولید شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۱    
بررسی مشکلات طرحهای راکد صنعتی در بخش دام و طیور توسط مهندس بدرزاده مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی به همراه رئیس اداره بهبود تولیدات دامی جهت هماهنگی برای بازدید قریب الوقع استاندار و مساعدت ایشان درجهت رفع موانع موجود و فعال سازی این نوع طرحها و سایر طرحهای مشابه و ایجاد اشتغال پایدار .
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد بیان داشت: بیش از 300 واحد گلخانه در نجف آباد فعال است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از وقوع فرسایش بادی روستاهای دهستان شوراب این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوئین زهرا گفت: طی روزهای تعطیل هفته گذشته سه مورد ساخت و ساز و تغییر کاربری غیرمجاز توسط گشت های نظارتی امور اراضی بوئین زهرا شناسایی و از ادامه ساخت و ساز ممانعت شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه شمالی از آغاز برداشت برنج در شالیزارهای این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بدره از برداشت انگور در 32 هکتار از باغات این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان داراب گفت: برای اولین بار نهال های آناناس، پاپایا و گوآوا در محیط یک گلخانه در این شهرستان به صورت آزمایشی کشت شده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گراش گفت: کاشت کنجد در اراضی این شهرستان از اواسط تیر ماه آغاز شده است و تا اواخر مرداد ماه نیز ادامه دارد که پیش بینی می شود سطح زیر کشت آن به 350 هکتار برسد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز گفت: تغییر کاربری در حوزه اراضی کشاورزی وجود ندارد مگر آنکه از کمیسیون ِ تبصره یک ماده یک امور اراضی برای کارگاه های تولیدی، مجوز دریافت کنند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوار گفت: یک باغ انگور با رقم تجاری "ترکمن 4" برای اولین بار در این شهرستان به بار نشسته و محصول آن برداشت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی اردبیل گفت: عملیات برداشت دانه روغنی کلزا از سطح 400 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان آغاز شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۰    
ایسنا/همدان مدیر جهاد کشاورزی اسدآباد از کاهش 60 درصدی سطح زیر کشت گوجه فرنگی امسال این شهرستان به نسبت سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر جهاد کشاورزی بروجرد از برداشت سالانه 10 هزار تن سیب گلاب در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۸    
ایسنا/زنجان مدیر جهادکشاورزی سلطانیه گفت: کشاورزان این شهرستان از پیشگامان تولید بذر سیب زمینی در زنجان هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۶    
مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر گفت: از آغاز برداشت بامیه تا کنون افزون بر یک هزار و 300 تن محصول از اراضی این شهرستان برداشت شده است.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود امسال 450 تن عسل در زنبورستان های شهرستان کرمانشاه تولید شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ریگان گفت: گرمای بی سابقه در شهرستان موجب خشکیدگی خوشه های خرما و ریزش این محصول شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از برگزاری نشست ستاد خرید گندم شهرستان شهرکرد خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: از آغاز برداشت بامیه تا کنون افزون بر یک هزار و 300 تن محصول از اراضی این شهرستان برداشت و روانه بازار مصرف شده است.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: طرح بهره برداری کوتاه مدت زراعت چوب با استفاده از نهال صنوبر سازگار با شرایط جوی منطقه در این شهرستان اجرا می شود. به گزارش خلخالیم به نقل از ایرنا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: در حال حاضر شهرستان کازرون با فعالیت 29 واحد سردخانه زیر صفر برای نگهداری خرما و رطب، رتبه نخست در استان فارس را دارد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی آبدانان گفت: سطح باغات شهرستان آبدانان حدود 300 هکتار است که سالانه 800 تن تولید محصولات باغی در شهرستان تولید و روانه بازارهای مصرف می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کوار- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوار از برداشت اولین محصول انگور تجاری نوع ترکمن 4 از تاکستانهای این شهرستان خبر داد.