دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۳:۱۴May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر جهاد کشاورزی»

موج   ۲ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی نور گفت: 300 کیلو بذر از طریق کارگزاری ها و با نظارت کارشناسان جهاد کشاورزی در میان سویاکاران نوری توزیع شد.
ایانا   ۹ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جاجرم گفت: خشکسالی شدید وخشک بودن همه چراگاه های حاشیه شهرستان جاجرم، دامداران را با مشکل روبرو کرده است.
ایانا   ۱۹ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک از اجرای طرح ایجاد باغچه های خانگی سبزی سالم ویژه زنان روستایی و عشایری این شهرستان در راستای توانمند سازی و فراهم نمودن زمینه اشتغال برای آن ها خبر داد.
ایسنا   ۳۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهادکشاورزی مراغه از افزایش دو برابری سطح زیر کشت گیاهان دارویی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۳۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهاد کشاورزی مراغه از اجرای 11 مورد قلع و قمع و آزادسازی اراضی کشاورزی در این شهرستان خبر داد.
موج   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندورود گفت: پیش بینی می شود با متوسط عملکرد 12 تن در هر هکتار، یک هزار و 200 تن باقلای سبز از مزارع این شهرستان برداشت شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/همدان مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد با اشاره به در حال اجرا بودن چهارمین سال طرح سرشاخه کاری درختان گردو در این شهرستان گفت: طرح سرشاخه کاری درختان گردو در شهرستان در حال اجرا بوده و تاکنون در همین راستا سهمیه 3000 اصله سرشاخه کاری درختان گردوی امسال شهرستان محقق شده است.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دره شهر از آغاز برداشت خیاربهاره در این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کیار از بازدید کارگروه استانی توسعه باغات دیم در اراضی شیبدار شهرستان کیار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی رامسر از برداشت گیاه دارویی گل گاوزبان در دهستان جنت رودبار این شهرستان خبر داد.
استانداری گلستان   ۲ ساعت پیش    
جلسه شورای کشاورزی شهرستان گالیکش با محوریت ستاد برداشت محصولات پائیزه کشاورزی به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و سایر اعضاء برگزار شد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سیستان و بلوچستان برگزاری جلسه ساماندهی توزیع کودهای شیمیایی و ثبت بهره برداران بخش کشاورزی در سامانه سیاک و پهنه بندی با حضور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و مسئولین پهنه های شهرستان خاش تشکیل گردید.
ایانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی وباغی، مستحدثات 13 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قزوین قلع و قمع شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: در راستای صیانت از اراضی کشاورزی، 13ز مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی قزوین تخریب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردستان با بیان اینکه سطح زیر کشت گندم در شهرستان اردستان هزار هکتار است گفت: پیش بینی می شود در هر هکتار 4 هزار و 500 تن محصول برداشت شود.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زنجان با اشاره به اینکه درسال زراعی جاری کشت های تونلی به دلیل مزایای متعدد با اقبال عمومی مواجه شده است، گفت: این نوع کشت نسبت به سال 1399 بیش از 10 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد که این شهرستان با اختصاص حدود 90 درصد طرح نوغانداری استان البرز، پایلوت اصلی اجرای این طرح در استان شناخته شده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سپیدان از کشت محصول پیاز در سطحی بالغ بر 800 هکتار و در دو بخش مرکزی و همایجان از توابع این شهرستان خبر داد.
دروازه سنگی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کشت محصولات راهبردی مانند دانه های آجیلی آفتابگردان و کدو، چغندر، گندم و گلزا نسبت به مدت مشابه پارسال در شهرستان خوی از رشد 40 درصدی برخوردار است. به گزارش پایگاه خبری دروازه سنگی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی فیروزآباد با اشاره به اینکه متوسط عملکرد کلزا در مزارع این شهرستان 3200 کیلوگرم در هکتار است، گفت: با توجه به ارزیابی انجام شده، پیش بینی می شود امسال بیش از 2700 تن کلزا در این شهرستان تولید شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابل: 155 میلیاردریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی پارسال در این شهرستان جذب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی مهریز گفت: برداشت گل محمدی از 38 هکتار اراضی شهری و بخش مرکزی شهرستان واقع در دهستان میانکوه آغاز شد و به مدت یک ماه ادامه دارد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۲    
مرصاد نیوز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هرسین از ممنوعیت کشت دوم در این شهرستان با توجه به بروز خشکسالی در سال جاری و کاهش شدید منابع آبی جاری وزیر زمینی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارومیه از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی کاربرد پهپاد کشاورزی در مزارع گندم برای آشنایی کشاورزان پیشرو و کارشناسان جهاد کشاورزی، در روستای عربلو بخش باراندوز چای خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بروجن از آغاز برداشت گیاه دارویی گل گاوزبان و مخلصه در این شهرستان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: شهرستان نطنز با 230 هکتار سطح زیر گل محمدی، یکی از قطب های تولید این محصول در استان اصفهان است. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نطنز گفت: پیش بینی می شود امسال از هر هکتار حدود 3 تن گل محمدی برداشت شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرپل ذهاب از آغاز برداشت محصول چغندرقند از مزارع این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز گفت: با اجرای احکام قلع و قمع 10 مورد ساخت و ساز غیر مجاز، حدود سه هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان آزادسازی شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خداآفرین از پیشرفت فیزیکی 70 درصدی پروژه احداث فلوم کانال آبیاری عمومی روستای ساری بیگلو در شهرستان خداآفرین به پیمانکاری شرکت تسنیم سازه آذرآبادگان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۸    
مرصاد نیوز: مدیر جهاد کشاورزی سرپلذهاب از ممنوعیت کشت برنج در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۶    
مدیر جهاد کشاورزی بهاباد: پیوندزنی درختان گردو برای اولین مرتبه درشهرستان بهاباد استان یزد انجام شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جاجرم گفت: سیل روز 16 اردیبهشت به بخش کشاورزی و دامداری جاجرم خسارت 35 میلیارد ریالی وارد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تنکابن گفت: 637 هزار و 510 لیتر سوخت بین واحد های تولیدی کشاورزی تنکابن پارسال توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۳    
مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه گفت: تاکنون 103 هکتار از شالیزار های این شهرستان زیر کشت برنج رفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی خمین گفت: سطح زیر کشت گل محمدی این شهرستان در سال زراعی جاری 12درصد افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهاد کشاورزی اهر از خسارت 107 میلیارد تومانی بارش تگرگ در مزارع و باغات این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت:در پی بارندگی های هفته گذشته در این شهرستان و حوزه رودخانه دامن قنوات منطقه جانی دوباره گرفت و موجب خوشحالی کشاورزان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرجهاد کشاورزی گچساران از کمبود مرغ در بازار این شهرستان خبر داد و گفت: مرغداری های گچساران جوابگوی نیاز شهرستان نیست.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزآباد با اشاره به اینکه متوسط عملکرد کلزا در مزارع این شهرستان حدود 3200 کیلوگرم در هکتار است، گفت: با توجه به ارزیابی ها پیش بینی می شود امسال بیش از 2700 تن کلزا در این شهرستان تولید شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سپیدان گفت: در سال جاری قریب به 95 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به این شهرستان اختصاص یافت.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرین دشت از آغاز کاشت پنبه در سطح 3500 هکتار از اراضی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مریوان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 800 هکتار از مزارع گندم و جو این شهرستان علیه آفت سن مضر غلات ( سن مادر) سمپاشی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی کوهرنگ از برداشت گیاه دارویی گل گاوزبان برای نخستین بار از پنج جریب اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت:در هر هکتار چهار تا پنج هزار بوته گل گاو زبان کشت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی گچساران گفت: برداشت محصول دانه های روغنی کلزا در 875 هکتار از مزارع این شهرستان آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: ظرفیت سردخانه های کرمانشاه تا 300 هزار تن افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی داورزن در استان خراسان رضوی گفت: با پایان فصل برداشت گل محمدی، 185 تن محصول از گلستان های این شهرستان برداشت شد که حدود 70 تن بیشتر از سال گذشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۶:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی مرودشت از آغاز برداشت مکانیزه خاکشیر دیم خبر داد و گفت: پیش بینی می شود بیش از 160 تن خاکشیر تولید و روانه بازار شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۱۸    
دنیای اقتصاد- شیراز - محمد صداقت: مدیر جهادکشاورزی شهرستان نیریز از برداشت 150 تن گل محمدی از گلزارهای این شهرستان خبر داد. علیرضا بصیری افزود: سطح زیرکشت این محصول افزون بر 120 هکتار بارور و 40 هکتار غیربارور است ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز گفت: به دنبال سرمازدگی باغ ها و مزارع این شهرستان در شانزدهم فروردین ماه گذشته مجموع خسارت وارده 488میلیارد و 749میلیون و 500هزار تومان برآورد شده است
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی کازرون از آغاز برداشت گندم در این شهرستان خبر داد و گفت: سطح گندم قابل برداشت در این شهرستان 33 هزار هکتار است.