دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۳:۱۳Oct 2020 26

جدیدترین‌های «مدیر جهاد کشاورزی»

خبرگزاری فارس   ۴۷ دقیقه پیش    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان هوراند از افزایش کاشت و تولید میوه به در این شهرستان خبر داد.
مدیر جهادکشاورزی شهرستان بستان آباد از تولید بالای 15 هزار تُن محصول هویج در این شهرستان خبر داد.
مدیر جهاد کشاورزی رامهرمز گفت: برداشت کنجد از سطح 694 هکتار از اراضی این شهرستان در حال انجام است.
1200 تن عسل مرغوب کنار در شهرستان خنج در جنوب فارس تولید شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مدیر جهاد کشاورزی خنج گفت:1200 تن عسل کنار...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد – ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی بهاباد گفت: 13 هزار قطعه بچه ماهی قزل آلای سردابی در 23 استخر پرورش ماهی شهرستان رهاسازی شد .
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی شهرستان پاکدشت گفت: با تخریب 140 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در بخش شریف آباد پاکدشت، 45 هکتار از اراضی کشاورزی مرغوب شهرستان آزاد شد.
ایانا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید، از رها سازی سه میلیون و 750 هزار زنبور براکون در سطحی بالغ بر 1200 هکتار از مزارع لوبیا و گوجه فرنگی این شهرستان در سال جاری خبر داد.
مرصاد   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان صحنه گفت: پیش بینی کرد امسال 12 هزار تن سیب از باغات صحنه برداشت و روانه بازار مصرف شود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر جهاد کشاورزی اردکان با اشاره به کاهش 30 درصدی برداشت محصول پسته از باغات این شهرستان به علت مخاطرات جوی، پیش بینی کرد که با این وجود امسال بیش از 9000 تن پسته خشک در اردکان تولید شود.
99/08/05 برداشت چغندرقنداز 900 هکتار ازمزارع شهرستان فریدن آغازشد. به گزارش روابط عمومی شهرستان ، مدیرجهادکشاورزی فریدن متوسط برداشت این محصول را 60 تن در هکتار بیان کردو گفت: پیش بینی می شودبیش از 50 هزارتن چغندر قند ازمزارع این شهرستان برداشت وتحویل کارخانه های قند استان شود ...
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی گنبدکاووس گفت: با توجه به کاهش مقدار نهاده های زراعی در حوزه گندم و جو به ویژه گندم توصیه می شود کشاورزان گندم مصرفی خود را نفروشند.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان دهلران با حضور فرماندار دهلران و مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان معرفی شد.
ایانا   ۹ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز از اجرای طرح توسعه پرورش بلدرچین در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: اراضی 2000 هکتاری ماهدشت منتظر تخصیص پساب فاضلاب کرج هستند.
ایانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از تولید گیاه دارویی چای ترش برای اولین بار در این شهرستان خبر داد و گفت: کاشت این محصول در فروردین ماه به صورت نشایی انجام شده است.
ایانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: به منظور بررسی سازگار بودن درخت پائولونیا برای اولین بار نیم هکتار از اراضی این شهرستان به کاشت پائولونیا اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی نهبندان گفت: پیش بینی می شود امسال 11 تن روغن زیتون فرابکر در این شهرستان تولید و 10 میلیارد ریال عاید زیتون کاران شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۰    
مدیر جهاد کشاورزی بندر خمیر گفت: امسال حدود هزار و 200 تن شمام از زمین های کشاورزی روستای تنگ دالان شهرستان بندرخمیر برداشت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود گفت: عملیات برداشت انار از سطح 365 هکتار از باغات شهرستان شاهرود انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- مدیر جهاد کشاورزی دره شهر گفت: برداشت برنج در یک هزار و 200 هکتار از شالیزارهای شهرستان دره شهر آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی فومن: برداشت عسل در شهرستان فومن امسال 5درصد افزایش یافته است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عباس احمدی مدیرجهادکشاورزی دهلران گفت: در 6 سال گذشته بیش از 60 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان دهلران به سیستم های آبیاری مدرن قطره ای و زهکشی مجهز شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیرجان گفت: در سال جاری بیش از 15300 تن پسته در این شهرستان برداشت و در زمان برداشت 85 هزار نفر- روز کارگر در باغات شهرستان مشغول به کار شدند.
سلام مرودشت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۳    
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از پیش بینی کشت 90 هزار هکتار گندم و جو در این شهرستان خبر داد و گفت: کشت گندم از پانزدهم آبان در مرودشت آغاز و تا اوایل آذر ماه ادامه دارد.به گزارش سلام مرودشت، عزیز رحیمی با بیان اینکه بهره برداران معمولا کشت را از دهم آبان ماه آغاز می [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۷    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر جهاد کشاورزی پلدشت گفت: امسال پیش بینی می شود از اراضی این شهرستان بیش از 750 تن کنجد برداشت شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر جهاد کشاورزی صومعه سرا گفت: کشاورزان در برابر مشکلات خود صبور هستند، اما در برابر مشکلات مالی فرزندانشان به خصوص تامین هزینه های ازدواج و تشکلیل خانواده ناچار به فروش زمین می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: با پیگیری های انجام شده از انجام فعالیت افراد غیرمتخصص در امور باغبانی در سطح این شهرستان جلوگیری خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قوچان گفت: حدود 30 درصد انگور قوچان به صورت مستقیم و غیرمستقیم به کشورهای عربی و اروپایی صادر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: هر چند قبل از زمان برداشت محصول زعفران در شهرستان جلساتی برگزار و مقرر شد که محصول کشاورزان با قیمت بالا خریداری شود اما شورای ملی زعفران و تجار همراهی نکردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از کشت جو تاکنون در 100 هکتار از زمین کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دره شهر گفت: با آغاز فصل برداشت برنج از شالیزار های این شهرستان پیش بینی می شود سه هزار تُن برنج سفید تولید شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی کیار، از وجود 5 واحد گلخانه ای فعال در این شهرستان خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عباس قادری، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پیرانشهر در این خصوص به خبرنگار کردپرس گفت: بر اساس آخرین آمار موجود در خصوص تولید عسل از کندوهای پیرانشهر در سال جاری، شاهد کاهش تولید این محصول پرمصرف هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میامی گفت: 2 هزار هکتار از مزارع این شهرستان به کاشت چغندرقند اخصاص یافته است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوئین زهرا گفت : از ابتدای فصل کشت محصولات پاییزه تاکنون ؛ 1120 هکتار از مزارع کشاورزی این شهرستان به زیر کشت کلزا رفته است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر گفت: برداشت شلتوک در سطح پنج هزار و 100 هکتار از شالیزارهای شهرستان خرمشهر آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ملایر گفت: پیش بینی می شود در سال زراعی جاری 25 هزار تُن ذرت علوفه ای از سطح مزارع این شهرستان برداشت شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سنقرکلیایی از اقبال زیاد زارعان این شهرستان به کشت سیب زمینی در سنوات اخیر انتقاد کرد و گفت: باید جلوی کشت بیش از حد از سوی زارعان را بگیریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر جهاد کشاورزی رودبار گفت :بسته بندی مدرن و شیک موجب می شود، ارزش افزوده بالای تولید انار به باغداران برگردد، این در حالیست که این محصول هم اکنون از فقر بسته بندی رنج می برد.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صدا و سیما: مدیر جهادکشاورزی شهرستان نجف آباد گفت: به دلیل کم آبی و خشکسالی در این شهرستان، کشاورزان روستا های فیلور و رحمت آباد، با کرایه زمین در استان های دیگر اقدام به کاشت و برداشت پیاز کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی کاشمر گفت: سالانه 13 هزارتن انار از سطح 720 هکتار از باغات برداشت می شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت : در راستای حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی ، یک بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان قلع و قمع و تخریب شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان نطنز گفت:برداشت به از 874 هکتار باغ های شهرستان نطنز آغاز شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز گفت: عملیات مبارزه با علفهای هرز در مزارع کشاورزی این شهرستان آغاز شده است .
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بم گفت: جلسه دهکده خرما با حضور فرماندار شهرستان و 30 نفر از اعضای دهکده خرما در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بم برگزار شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک گفت: با اجرایی شدن این طرح اطلاعات و آمار دقیق و قابل اطمینان از بخش کشاورزی به صورت هوشمند قابل دسترس برنامه ریزان بخش کشاورزی قرار خواهد گرفت.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فریدونشهر گفت: برداشت محصول سیب زمینی از دو هزار و 300 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان فریدونشهر آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نوشهر گفت: 542 تن کیوی مهر ماه امسال به خارج از کشور صادر شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی دره شهر گفت: از 16 هزار هکتار اراضی کشاورزی قابل کشت این شهرستان، 6 هزار و 500 هکتار به سیستم آبیاری نوین تجهیز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی سمیرم گفت: کنترل و نظارت بهداشتی در زمان شیوع کرونا بر 15 هزار کارگر سیب چین در وسعت حدود 20 هزار هکتار باغ و مزرعه کاری سخت و زمان بر است.