چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۹:۲۴Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر جهاد کشاورزی»

هفته نامه نخست   ۲ ساعت پیش    
کارشناسان توصیه های علمی و فنی را به کشاورزان ارایه خواهند کرد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد گفت: کارشناسان مراکز جهاد کشاورزی همکاری لازم را به کشاورزان این شهرستان خواهند داشت و توصیه های فنی و علمی لازم را برای افزایش عملکرد و تولید ارایه خواهند داد.
ساری- مدیر جهاد کشاورزی ساری گفت: میوه شب عید در 12 جایگاه میادین میوه تره بار در شهرستان توزیع می شود.
مدیر جهاد کشاورزی بهشهر از رصد و پایش 22 نانوایی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی سامان گفت:باغداران از خرید نهال بدون شناسه خودداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوسف گفت: در راستای تعیین زمان مناسب مبارزه با آفات دو دستگاه دیتالاگر هواشناسی کشاورزی، در بخش مرکزی و بخش ماژان این شهرستان نصب شد.
جام جم   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، محمدباقر اسفندیاری از تولید 63 هزار 111 کیلوگرم عسل در شهرستان میاندورود خبر داد و گفت: 8 هزار و 98 کلنی زنبور عسل در این شهرستان فعالیت دارد. ...
جام جم   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، غلامرضا قنبری با اشاره نزدیک شدن ماه مبارک رمضان، گفت: برای تنظیم بازار تاکنون 20 تن شکر خانوار در شهرستان بهشهر توزیع شد. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر افزود: 50 تن شکر صنف نیز در این شهرستان درحال خریداری و توزیع است. ...
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سیمرغ- مدیر جهاد کشاورزی سیمرغ از قلع و قمع 15 فقره تغییر کاربری غیرمجاز در مزارع شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار از نخستین خزانه گیری و بذر پاشی رقم طارم هاشمی در 13 هکتار از اراضی شالیزاری این شهرستان خبر داد.
مدیر جهادکشاورزی مهاباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 650 تن کالای اساسی تنظیم بازار با نرخ مصوب دولتی در این شهرستان توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش، این شهرستان را پیشرو در تولید و صادرات محصولات گلخانه ای در استان سیستان و بلوچستان،برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی آبادان از پرداخت 4 میلیارد و 460 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی در آبادان از آغاز امسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت:165 مورد کنترل و نظارت بر روند اجرای طرح های اشتغالزایی در اراضی ملی واگذار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: 107 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای خرید 41 دستگاه ماشین آلات کشاورزی در این شهرستان پرداخت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی کاشان با بیان اینکه الگوی کشت در کاشان هیچ پشتوانه فنی و حقوقی ندارد، گفت: سیاست های فعلی اکثراً تشویقی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جلفا از استحصال خاویار برای اولین بار در شهرستان جلفا خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۰    
فارس_ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از برگزاری 140 ساعت دوره آموزشی متناسب با نیاز کارشناسان این مدیریت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب از پرداخت بالغ بر 107 میلیارد ریال تسهیلات بانکی جهت خرید 41 دستگاه ماشین آلات کشاورزی، در جریان سال جاری خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۰    
فارس_ مدیر جهادکشاورزی شهرستان نی ریز گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق، ماموران پاسگاه انتظامی قطرویه، یک دستگاه تریلی کشنده که حامل تعداد 111 رأس بره بود را متوقف نمودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار از توزیع 255 تن نهاده دامی به دامداران این شهرستان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، محمد هادی زاده با اشاره به تشدید نظارت های واحد بازرسی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد از واحدهای نانوایی این شهرستان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهادکشاورزی راسک گفت: از آغاز فصل کشت پاییزه تاکنون 4 هزار و 75 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان به زیر کشت محصولات زراعی خارج از فصل رفت.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رزن از احداث کانال های آبرسانی و احیاء و مرمت قنوات در رزن خبر داد و گفت: این مهم با اعتباری معادل 55 میلیارد تومان از محل ماده 56 اجرا شده است. به گزارش روزانه نیوز، رضا مهدوی از کسب رتبه اول جهاد کشاورزی رزن در اجرای آبیاری تحت فشار در کشور [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار از آغاز توزیع 8 تن بذر گواهی شده شلتوک برنج به کشاورزان این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شاهرود گفت: 608 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان در کلاته های غربی به سامانه نوین آبیاری مجهز شدند.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۳    
جلسه بررسی وضعیت استمهال تسهیلات خسارت دیدگان بخش کشاورزی به ریاست احمدرضا آصفی معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سمیرم، رضایی کارشناس حوزه کشاورزی و تسهیلات فرمانداری،طایی مدیر جهاد کشاورزی و رحیمی رئیس بانک کشاورزی برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کنارک گفت: بازدیدهای میدانی مستمر وهدفمند از نانوایی های سطح شهرستان کنارک منجر به کشف عرضه خارج از شبکه 20 تن آرد حمایتی گردید
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوشهر از کاهش سطح زیر کشت کاهو در اراضی کشاورزی روستای آبطویل به علت کاهش کیفیت آب های کشاورزی و کاهش بارندگی ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از جوجه ریزی 4 میلیون و 696 هزار قطعه ای در این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کاشان گفت: کشاورزی نوین، رویکردی برای تحول و نوآوری در شیوه های کشاورزی است که به کشاورزان کمک می کند تا ضمن افزایش بهره وری میزان استفاده از منابع طبیعی مانند آب، زمین و انرژی را کاهش دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آوج گفت: بازرسان این مدیریت از 12 واحد صنفی دراین شهرستان بازدید کردند.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، محمد هادی زاده اظهار کرد: پروژه آبیاری کم فشار و خط انتقال آب در روستای خوردونکلا از توابع بخش مرکزی این شهرستان محمودآباد در حال اجراست. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد افزود: این پروژه با اعتبار 22 میلیارد ریال و سهم آورده 10 میلیارد ریال است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرجهادکشاورزی شهرستان تفت: از اولویت های جهادکشاورزی حفظ کاربری و جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۵    
مدیر جهاد کشاورزی میاندورود گفت: تاکنون 5.5 میلیارد تومان اعتبارات مکانیزاسیون کشاورزی در این شهرستان جذب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی نیشابور گفت: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ اراضی کشاورزی و باغی 25 مورد از ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده روستای صومعه شهرستان نیشابور قلع وقمع و به چرخه تولید بازگشت داده شد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی درگزین با بیان اینکه 32 رشته قنات در شهرستان مرمت و لایروبی شده همچنین کانال های کشاورزی در 12 روستا به طول حدودا 6 کیلومتر احداث شده است گفت: این مهم با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان انجام شده است. به گزارش روزانه نیوز، محمود فتحی با اشاره به برنامه های جهاد کشاورزی [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کنارک گفت: بازدیدهای میدانی مستمر و هدفمند از نانوایی های سطح شهرستان کنارک منجر به کشف عرضه خارج از شبکه 20 تن آرد حمایتی شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تنگستان گفت: با توجه به خشکسالی پیش آمده در سال جاری باغداران شهرستان در راستای افزایش عملکرد نخیلات تغذیه اصولی و به موقع را در دستور کار قرار داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: از ابتدای امسال 60 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان شناسایی و اقدامات لازم در این راستا انجام گرفته است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه گفت: در سال جاری این شهرستان توانسته 370 میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات خط 11 مکانیزاسیون اختصاص یافته به استان را جذب کند.
پایگاه خبری یاقوت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کبودراهنگ با اشاره به فعالیت 69 واحد گلخانه ای در کبودراهنگ گفت: این میزان گلخانه در مساحتی حدود 40 هکتار، تولید بیش از 14 هزار تن انواع محصولات سبزی و صیفی و اشتغالزایی مستقیم برای 400 نفر سبب شده کبودراهنگ دومین شهرستان استان از نظر وسعت گلخانه های به بهره برداری رسیده ...
ایانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرین دشت از افتتاح فاز دوم شبکه آبیاری و زهکشی اراضی پایاب سد خسویه در این شهرستان خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی آبادان گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون، 30 هزار و 930 هکتار از اراضی این شهرستان ضد ملخ صحرایی رصد شده است. حسن دشتی نژاد ظهر امروز شنبه در گفت وگویی رسانه ای خبر داد: با توجه به هشدار حمله ملخ صحرایی، چهار گروه پایش در آبادان فعال شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهادکشاورزی فنوج سیستان و بلوچستان گفت: برداشت پیاز خارج از فصل در سطح 70 هکتار از مزارع مناطق هفت دختران، سبیلان،جعفر، بلفتان و دنگیشراتان این شهرستان آغاز شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان از رتبه دوم همدان در تولید قارچ خوراکی و کمپوست در سطح استان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۷    
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، محمدباقر اسفندیاری اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون 22 طرح مشاغل خانگی در شهرستان میاندورود شناسایی و برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی آبادان گفت: احداث شبکه آبیاری موقت با هدف بهبود شرایط آبرسانی به مزارع اروندکنار در حال انجام است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، محمد هادی زاده اظهار کرد: برای رفاه حال شهروندان محمودآبادی، 6 تن مرغ منجمد و 10 تن گوشت قرمز تنظیم بازاری در فروشگاه های معتبر این شهرستان در حال توزیع است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ساری از صدور 205 فقره مجوز شالیکوبی و سورتینگ برنج در این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بمپور میزان برداشت محصول سیب زمینی در هر هکتار را حدود 25 تُن اعلام کرد.