جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۰۰Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر جهاد کشاورزی»

روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۵    
شهرستان برخوار با تولید سالانه 400 تن تخمه آفتابگردان بزرگترین تولید کننده این محصول در استان اصفهان است. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان برخوار گفت:سطح زیر کشت این محصول در سین، هوایی و جعفر آباد سالانه 200 هکتار است که 5 رقم بومی در فصل بهار کشت و پاییز از آن ها برداشت می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک گفت: 29 هزار و 249 کلنی زنبور عسل متعلق به 188 زنبور دار در شهرستان شهربابک وجود دارد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گراش با اشاره به اینکه کار کشت گندم در این شهرستان از اواسط آبان ماه آغاز شده، گفت: پیش بینی می شود تا پایان آذر ماه 2500 هکتار از اراضی به کشت این محصول اختصاص یابد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: مروجین این مدیریت به منظور برگزاری کلاس آموزشی و ترویجی پرورش زنبور عسل به روستای جیدرزار از توابع بخش کامفیروز این شهرستان عزیمت و در ارتفاعات صعب العبور بهشت گمشده 15 کیلومتر پیاده روی کردند.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آباده گفت: کاشت 24 هزار و صد هکتار گندم و جو در این شهرستان از اواخر مهره ماه تا اوایل آذر ماه اجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۲    
ایسنا/همدان مدیر جهادکشاورزی شهرستان کبودراهنگ از تولید سالیانه 9700 تن محصولات گلخانه ای در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خاش گفت: برداشت محصول هویج از سطح 50 هکتار از زمین های زراعی خاش آغاز شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۸    
مدیر جهاد کشاورزی زرآباد در جنوب سیستان و بلوچستان از برداشت ملون (خربزه) در سطح 100 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد وگفت: پیش بینی می شود یک هزار و 800 تن از این محصول برداشت و به بازار مصرف عرضه شود.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۴۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون از پایان کشت چغند قند پائیزه در این شهرستان خبر داد و گفت: با کاشت 500 هکتار چغندر قند پائیزه در این شهرستان برنامه کشت این محصول در سال جاری 100 درصد محقق شد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوار گفت: بالغ بر 133 میلیارد ریال از تسهیلات بند الف تبصره 18 قانون بودجه کشور از محل اعتبارات سال 1400 که معادل 95 درصد اعتبار تخصیصی است، توسط بهره برداران این شهرستان جذب شد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آباده گفت: بیش از 1800 تن انار از سطح 150 هکتار از باغ های این شهرستان برداشت و راهی بازار مصرف کشور شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مشهد از پایان برداشت پیاز در سطح 820 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان مشهد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی جوین گفت: همزمان با فصل پاییز 13هزار و 500 قطعه بچه ماهی در مزارع پرورش ماهی این شهرستان خراسان رضوی رهاسازی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۴    
مدیرجهادکشاورزی شهرستان بدره با اشاره به آغاز برداشت زعفران در شهرستان بدره، گفت: پیش بینی می شود 8 کیلوگرم زعفران در این شهرستان برداشت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱    
جهرم- مدیر جهاد کشاورزی جهرم گفت: پیش بینی می شود سطحی بالغ بر 3 هزار و 500 هکتار از مزارع شهرستان جهرم به کشت گندم اختصاص یابد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۵    
مدیر جهادکشاورزی چرداول گفت: در سال زراعی جاری حدود 20 هکتار از اراضی این شهرستان به کشت گلرنگ اختصاص یابد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چرداول گفت: دوره آموزشی ترویجی برای دانشجویان رشته دامپزشکی در محل گاوداری نیمه صنعتی و صنعتی حوزه آسمان آباد شهرستان چرداول برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز گفت: پروژه مرمت کانال انتقال آب روستای شترک از توابع این شهرستان تکمیل و به به بهره برداری رسید.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دهلران از آغاز طرح جهش تولید دیمزارهای این شهرستان در سال زراعی جاری خبر داد
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرآباد از برداشت ملون از ابتدای آذرماه در سطح 100 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان خبر داد و پیش بینی کرد: حدود 1800 تن ملون تولید و بتدریج به بازار مصرف عرضه شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۵۶    
مدیر جهاد کشاورزی تفتان، گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون، 5 مزرعه پرورش شتر مرغ در حوزه استحفاظی این شهرستان در سیستان و بلوچستان راه اندازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر جهاد کشاورزی بروجرد از تولید 4300 تُن گردو در شهرستان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آباده گفت: عملیات برداشت از سطح 27هکتار مزارع زعفران این شهرستان در اوایل آذر ماه به پایان رسیده و 80کیلوگرم محصول خشک تولید شده است
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از تولید سالیانه 4000 ملکه زنبورعسل در این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیضا گفت: عملیات ساخت کانال آبرسان روستای هزار به طول 1155 متر به اتمام رسید و بهره برداری از آن آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر جهاد کشاورزی شوش گفت: در قالب کشت پاییزه امسال 72 هزار هکتار از اراضی شهرستان به زیر کشت می روند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نطنز از برداشت 3000 تن محصول از باغات منطقه خبر داد و گفت: "بادزدگی" علت کاهش 60 درصدی برداشت "به" از باغات نطنز است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۰    
مدیر جهاد کشاورزی جویبار از پرداخت 22 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به متقاضیان جویباری خبر داد.
سلام مرودشت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت برای برگزاری کلاس آموزشی ترویجی به بهره برداران زنبور عسل در روستای جیدرزار از توابع بخش کامفیروز این شهرستان 15 کیلومتر از مناطق صعب العبور ارتفاعات بهشت گمشده پیاده روی کردند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر جهاد کشاورزی تفتان، گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون، 5 مزرعه پرورش شتر مرغ در حوزه استحفاظی این شهرستان در سیستان و بلوچستان راه اندازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از قلع و قمع 17 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی بمپور بااشاره به پایان برداشت چای ترش گفت: امسال کشاورزان این شهرستان 15 هکتار از زمین های کشاوری خود را به کشت این گیاه دارویی اختصاص دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی گلوگاه از تولید 48 تن قارچ دکمه ای در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۰:۲۷    
مدیر جهاد کشاورزی قصرشیرین گفت : برداشت خیار از سطح 24 واحد گلخانه ای فعال در این شهرستان مرزی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی هشترود از کشت نخود پاییزه در 5500 هکتار از زمین های کشاورزی هشترود خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد- مدیر جهاد کشاورزی بروجرد، گفت: پیش بینی می شود که امسال 40 کیلوگرم زغفران در این شهرستان تولید شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - رستمی؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نائین گفت: در سال جاری، 45 هکتار از زمین های کشاورزی نایین زیر کشت زعفران است که میزان برداشت آن حدود 270 کیلوگرم پیش بینی شده است.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۰۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا به مشکلات جداول کشاورزی و همچنین کمبود آب در روستای بادنگان علیاء پرداخت و گفت: از تغییر الگوی کشت در حوزه کشاورزی حمایت می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۷:۰۰    
مدیر جهاد کشاورزی بجستان گفت: امسال میزان برداشت انار در این شهرستان با 25 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به حدود 15 هزار تن رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل از اجرای طرح جهش تولید در دیمزارهای این شهرستان برای دومین سال متوالی خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بهشهر از کشت علوفه در 4 هزار و 500 هکتار مزارع این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آوج گفت: حدود 10 هکتار از مزارع کشاورزی این شهرستان در سال زراعی جاری به زیر کشت گیاه دانه روغنی گلرنگ رفته است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرمشهر گفت: طرح گندم بنیان در بیش از 3 هزار هکتار از مزارع خرمشهر اجرا می شود
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبادان گفت: دوره آموزشی ضد عفونی و بوجاری گندم در شهرستان آبادان برگزار شد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیرجان گفت: جهت اجرای طرح توانمندسازی زنان روستایی و عشایری بر اساس زنجیره ارزش گیاهان دارویی و در راستای اجرای طرح سبزیکاری ویژه زنان روستایی که از سال 98 با هدف ایجاد باغچه های خانگی و استفاده بهینه از فضای حیاط منازل روستایی، تغذیه سالم و کمک به اقتصاد خانوار روستایی ...
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان استهبان از سفر یک روزه محمد هادی ایمانیه استاندار فارس به این شهرستان خبر داد و گفت: در این سفر دو طرح صنایع کشاورزی بازدید و مسائل و مشکلات این بخش پیگیری شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر با بیان اینکه کشت محصولات پاییزه تا اواخر آذرماه ادامه دارد، گفت: تاکنون 6 هزار هکتار گندم کشت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر جهاد کشاورزی قائمشهر از پیش بینی تولید 460 هزار تن انواع نارنگی و پرتقال در باغات مرکبات این شهرستان خبر داد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی سربیشه گفت: کشت دانه روغنی کاملینا در شهرستان سربیشه به صورت آزمایشی در سال زراعی جاری در سطح 0.5 هکتار انجام گرفته و پیش بینی می شود در حدود 700 گیلوگرم برداشت شود. ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی مسجدسلیمان گفت: در سال جاری 252 تن عسل در شهرستان تولید شده است. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ، به نقل از ایسنا؛ آبتین طاهری در خصوص تولیدات عسل شهرستان اظهار کرد: بر اساس آمارگیری ها در سال جاری 252 تن عسل در شهرستان تولید شده است. ...