جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۶:۰۳Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مگس»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مگس میوه مدیترانه ای از آغاز برداشت مرکبات تاکنون 500 میلیون تومان به باغداران مازندرانی خسارت وارد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۱۱    
طرح مبارزه با آفت مگس مدیترانه ای در 800هکتار از باغات شهرستان تفت اجرایی شد.
برترین خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۴۰    
معاون فرماندار شهرستان محمودآباد گفت: اطلاع رسانی، آموزش و ترویج باغداران باید مورد توجه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قرار گیرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مرم تهران در مجلس گفت: رفتار رئیس جمهور فرانسه در حمایت از هتاکان و توهین کنندگان به ساحت پیامبر اکرم(ص) را محکوم می کنیم و می گویم: ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست_ عِرض خود می بری و زحمت ما می داری .
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۳۲    
کاربران شبکه های اجتماعی به فراخوان مگس های سایبری در عربستان و امارات برای تحریم کالاهای ترکیه ای واکنش نشان دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۱    
از ابتدای اجرای طرح کنترل و مبارزه با آفت مگس زیتون در سطح 210 هکتار از باغات زیتون شهرستان طارم مبارزه بر علیه این آفت انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مبارزه با مگس مدیترانه ای در سطح دو هزار و 500 هکتار از باغات میوه خرمالو و انار استان اصفهان در حال انجام است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۳:۳۰    
برترین ها: خیلی از ما ونوس مگس خوار را می شناسیم، گیاهی با برگ های خاردار سبز و سرخ که وقتی حشره ٔ بیچاره ای روی آن می نشیند بسته می شود و آن را به دام می اندازد. دنیای گیاهان گوشت خوار وسیع تر از این است. دیوید دوری، کارشناس گیاهان شگفت انگیز، مجموعه ای از گیاهان خود را نشان می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان عنبرآباد گفت: کشاورزان برای کنترل و جلوگیری از خسارت آفت مگس مدیترانه ای، بایستی درصورت امکان میوه ها را زود برداشت و به سردخانه منتقل یا به بازار عرضه کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۷    
حق نما گلستان بابیان اینکه مگس مدیترانه ای در باغات می تواند 50 تا 90 درصد خسارت ایجاد کند، گفت: کشاورزان با توصیه های کارشناسان نسبت به مقابله با این آفت اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: درحال حاضر شرایط باغ های مرکبات مازندران در بحث کنترل آفت مگس میوه نسبتا مطلوب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - معاون جهاد کشاورزی اردکان گفت: کنترل آفت مگس مدیترانه ای به دلیل زادآوری بالا، پیچیدگی خاص خود را دارد و اگر اقدام به موقع برای مبارزه با آن صورت نگیرد خسارت زیادی به باغ های شهرستان وارد می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه سه هزار هکتار از باغ های کرمان گرفتار مگس مدیترانه ای است گفت: این آفت قادر است به میوه 300 گونه گیاه گرمسیری و سردسیری خسارت وارد کند.
سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۰۹    
شاید جالب باشد که بدانید به انسان ها با گروه خونی O علاقه زیادی دارند
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهربابک گفت: در مناطق بنه یکه و جوزم این شهرستان به منظور ردیابی آفت قرنطینه ای مگس میوه مدیترانه ای تعدادی تله فرمونی در درختان میزبان آفت انواع آلو، انجیر و... نصب شد که خوشبختانه موردی مشاهده نشده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون رئیس جمهوری آمریکا فاش ساخت در زمان مناظره اش با کامالا هریس در هفتم اکتبر از حضور مگسی که در شبکه های اجتماعی مشهور شد اطلاعی نداشته است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نیکولاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا در یک برنامه زنده، مگس روی سر مایک پنس در مناظره انتخاباتی آمریکا را به تمسخر گرفت.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: ستاد انتخاباتی جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا این هفته با بهره برداری مالی از یکی از لحظات جنجالی مناظره معاونان دونالد ترامپ و بایدن توانست از قِبَل فروش 35 هزار مگس کش آن هم ظرف تنها چند ساعت، 350 هزار دلار کسب درآمد کند. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: جیم کری که اخیرا در برنامه Saturday Night Live/ پخش زنده شنبه شب نقش جو بایدن را بازی می کند، در برنامه دیشب معمای مگس روی سر مایک پنس را به شکلی خارق العاده حل کرد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ آیا تا به حال به لکه های ریز در در میدان دید خود توجه کرده اید و فکر کرده اید اینها چه چیزهایی هستند؟ به آنها مگس پران یا لکه های شناور چشم گفته می شود، نقاطی هستند که در میدان دید فرد مشاهده می شوند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
فارس : در جریان مناظره مایک پنس و کامالا هریس ، چشم مایک پنس و یک مگس به موضوعات داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل شد و بیشتر از اصل موضوع مناظره خبرساز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - محقق مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی هرمزگان از خسارت سفید بالک ها یا مگس های سفید به محصولات سبزی و صیفی هرمزگان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حوزه استحفاظی قصردشت از کنترل و مبارزه با آفت مگس میوه مدیترانه ای در باغ های قصردشت خبرداد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مناظره‫های ریاست جمهوری در آمریکا ابعاد پیچیده‫ای به خود گرفته است. هر چند اتفاقات جالب توجه در این نوع از اردوکشی‫ها کم نیستند. از استفادهه از الفاظ زشت در مناظره تا نشستن مگس بر روی سر معاون رئیس جمهوری در منتظره با هیل همه توجه رسانه‫ها را به خود جلب کرده است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مگسی که در حین مناظره انتخاباتی روی سر مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا نشست، کمکی 350 هزار دلاری به کارزار جو بایدن، رقیب انتخاباتی ترامپ به بار آورد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۲۰    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. رونمایی از محصول جدید خواننده معروف نشستن مگس روی سر پنس خبرساز شد حمله شیر به نگهبان باغ وحش آشنایی با آشپزخانه های تک رنگ بهبودیافتگان کرونا چه مواد غذایی مصرف کنند؟ نرگس محمدی از زندان آزاد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۰    
10 دروغ پنس در مناظره، آزادی قاتل جورج فلوید به قید وثیقه، ادعای ترامپ درباره ارائه واکسن کرونا تا قبل از انتخابات و نشستن یک مگس بر روی سر مایک پنس در جریان مناظره معاونان نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته آمریکا بودند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۱    
همشهری آنلاین: نخستین مناظره انتخاباتی مایک پنس، معاون دانلد ترامپ با کامالا هریس، معاون جوزف بایدن بامداد امروز پنجشنبه در دانشگاه یوتا برگزار شد و یک مگس سمج با دو دقیقه و سه ثانیه ماندن روی آنتن رکورد حضور حیوان های زنده را در مناظره های تلویزیونی شکست.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهبازی، استاندار البرز گفت: تهران و البرز در یک مجموعه در نظر گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
توئیت جو بایدن، نماینده حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در مورد مگس روی سر مایک پنس، معاون دونالد ترامپ واکنش کاربران آمریکایی در توئیتر را به همراه داشت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۹    
نشستن مگس روی سر مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا در جریان مناظره دیشب سوژه کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که نشستن مگس روی سر مایک پنس، در جریان مناظره با رقیب دموکراتش با حواشی زیادی در میان کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شد، جو بایدن با انتشار عکسی از خود که مگس کش در دست دارد در صفحه توئیتر خود نوشت 5 دلار برای مگس کش کمک کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – حضور یک میهمان ناخوانده، یک مگس بزرگ، در محل مناظره معاونان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا و نشستن آن روی موهای سفید و کم پشت مایک پنس معاون دونالد ترامپ، باعث جلب توجه بخشی از رسانه های آمریکا و جهان شد بطوری که بجای پرداختن به محتوای مناظره ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۰    
مناظره بین ترامپ و بایدن که بیشتر شبیه نمایش تنش بود در حالی برگزار شد که در آن مباحث جدی مطرح نشد اما مناظره بین معاونان از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۵۳   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاونان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در بخشی از مناظره خود درباره ایران اظهارنظر کردند. مناظره معاونان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا میان کاملا هریس و مایک پنس برگزار شد. محورهای این مناظره و موضع هر یک از نامزدها در زیر آمده است. ویروس کرونا ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: نشستن یک مگس روی سر مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا در جریان مناظره وی با قیب دموکراتش، واکنش های زیادی به دنبال داشته است. کمپین جو بایدن کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با انتشار عکسی از وی با یک مگس کش، خواهان کمک مالی پنج دلاری به کمپین شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست یک مگس بر روی سر مایک پنس در جریان مناظره وی با کامالا هریس سوژه رسانه های اجتماعی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۷:۰۰    
نشست یک مگس بر روی سر مایک پنس در جریان مناظره وی با کامالا هریس سوژه رسانه های اجتماعی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۱    
مرغ مگس خوار روباتیک با سرعت و دقت بالایی در جنگل پرواز کرده و اطلاعات متفاوتی را جمع آوری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کاهش نسبی دما شرایط بسیار مناسبی برای افزایش جمعیت آفت مگس زیتون به وجود آورده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی مازندران از ردیابی مگس میوه مدیترانه ای در 71 هزار و 652 هکتار از باغ های مازندران در نیمه اول امسال خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۰    
کتاب پرواز با بال مگس به قلم حجت الاسلام سیدعلی اصغر علوی توس نشر معارف منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۵    
باغداران با رعایت کردن اصول مبارزه با مگس مدیترانه ای می توانند از خسارت این آفت بر محصول جلوگیری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۲    
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران: باغداران با رعایت کردن اصول مبارزه با مگس مدیترانه ای می توانند از خسارت این آفت بر محصول جلوگیری کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : در عکسی شگفت انگیز که از جانب یک عکاس منتشر شده است، یک پرنده که به نظر می رسد عینک آفتابی دارد دیده می شود، در حالی که سعی در گرفتن مگس با منقار دارد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
با فعالیت 32 ایستگاه پیش آگاهی مگس زیتون در طارم، جمعیت آفت مگس زیتون بسیار پایین است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی بابل از شناسایی و ردیابی آفت مگس میوه درباغ های این شهرستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- شیخ علی، کارشناس مسئول واحد گیاه پزشکی مدیریت حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان از آغاز عملیات مبارزه با مگس میوه مدیترانه ای در شهرستان های اصفهان، خمینی شهر، کاشان، برخوار و شهرضا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ساری گفت: مگس میوه مدیترانه ای در سه هزار و 710 هکتار از باغ های ساری ردیابی شد.