جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۸:۲۷Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان جهاد کشاورزی»

ایانا   ۱۲ دقیقه پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با ارسال یادداشتی هفتم بهمن ماه سالروز تاسیس سازمان امور اراضی کشور را تبریک گفت و تصریح کرد: سنددار کردن و حفظ کاربری اراضی کشاورزی از مأموریت های اصلی امور اراضی است که به طور جدی آن را دنبال می کنیم.
مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام از افزایش گشت های مشترک با همکاری اداره صمت و سازمان جهاد کشاورزی برای کنترل بازار شب عید خبر داد.
تمدن لر   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
براساس ارزیابی های انجام شده بر روی مستندات ارائه شده مدیریت های آب و خاک و امورفنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی سراسر کشور پنج استان ، آذربایجان شرقی ،سیستان و بلوچستان،چهارمحال و بختیاری ،لرستان و فارس در برگزاری روز جهانی خاک موفق به کسب رتبه برتر شدند. ...
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون تولیدکنندگان بخش کشاورزی بیشترین فشارهای اقتصادی را تحمل می کنند بنابراین پایداری تولید و اصلاح الگوی کشت نیازمند توجه جدی مسئولان است از این رو باید در بودجه 1402 نگاه ویژه ای به نیازهای این بخش شود.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
شهرکرد_رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش بینی ها در لایحه بودجه 1402 مغایر با توقعاتی است که امروزه در حوزه اشتغال و تولید تصاعدی از بخش کشاورزی انتظار می رود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: سهم بخش کشاورزی و دامپروری از تسهیلات بانکی بالغ بر 24 هزار میلیارد ریال بوده که بخشی از آن اختصاص یافته و باقی مانده آن تا پایان سال انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه سطح گلخانه های استان را در حال حاضر 70 هکتار اعلام کرد و گفت : از این میزان 16 هکتار در سال جاری احداث شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: دهه فجر امسال 56 پروژه کشاورزی با اعتبار 186 میلیارد تومان در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۲    
به گزارش راک نیوز،سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در محکومیت پارلمان اروپا بیانیه ای صادر کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۱۱    
مهرداد مرادمند رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل منابع طبیعی استان، واگذاری زمین برای احداث بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گرفت تا از این پروژه حمایت ویژه ای صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: بالغ بر 106 هزار هکتار از اراضی کشاورزی مستعد استان اردبیل تحت پوشش سامانه نوین آبیاری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۴    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای اجرای رفع تداخلات تاکنون، در حدود 109 هزار و 610 هکتار از اراضی کشاورزی در استان تاکنون رفع تداخل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۴    
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه تعداد سه شهرک گلخانه ای با مساحت 120 هکتار درسطح استان درحال ساخت است، گفت: در حال حاضر دو مجتمع گلخانه ای در مجموع با سطح 35 هکتار با کشت محصولات سبزی و سیفی، گل و گیاه زینتی و توت فرنگی فعالیت می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایران اکونومیست از سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، جبرئیل برادری با بیان اینکه برنج خارجی (هندی، پاکستانی و تایلندی) در حال توزیع است، گفت: با هدف تنظیم بازار خانوار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری قیمت انواع گوشت قرمز منجمد تنظیم بازار در استان را اعلام کرد و گفت: تا امروز 48 هزار و 499 کیلوگرم گوشت قرمز منجمد در بین فروشگاه های سراسر استان توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر باغبانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: سطح زیرکشت درختان سیب استان با احتساب درختان پراکنده 7719 هکتار است که از این تعداد 7319 هکتار بارور و 400 هکتار غیربارور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 95 درصد از اراضی گندم آبی این استان تحت پوشش کشت قراردادی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران: دهه فجر امسال 56 طرح کشاورزی با اعتبار 156 میلیارد تومان در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم : عضو ستاد مدیریت بحران استان قزوین با اشاره به تدوام یخبندان گفت: خطر سرمازدگی همچنان واحدهای گلخانه ای، دام و طیور استان قزوین را تهدید می کند و سازمان جهاد کشاورزی باید در این حوزه تمهیدات ویژه ای را اتخاذ کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: 48 هزار لیتر کود بذرمال فسفر و روی به طور رایگان بین کشاورزان طرح جهش تولید در دیمزار ها توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: برای اجرای سامانه های نوین آبیاری در استان از ابتدای امسال 59 میلیارد تومان هزینه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت : از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون، 134 هزار هکتار از مزارع استان در قالب اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها تحت پوشش صندوق بیمه کشاورزی قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: اتاق فکر کشاورزی باید با همراهی سازمان جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی در قالب شورای مشورتی با هدف پیشبرد اهداف بخش خصوصی در این استان تشکیل شود.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۶    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت : در هر هکتار از اراضی استان مقدار 7 کیلوگرم زعفران کشت می شود . به گزارش تمدن لر، سید عماد شاهرخی با اعلام این خبر گفت : با توجه به کیفیت بالای کشت زعفران لرستان در استان در هر هکتار 7 کیلوگرم زعفران کشت میشود . ...
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مراسم افتتاح برخط یکصد خانه محیط زیست لرستان باحضورئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، مرادی معاون آموزش ومشارکتهای مردی سازمان حفاظت محیط زیست، مدیر کل دفتر مشارکت های اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست، مدیر کل محیط زیست لرستان برگزار شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: 19.8 درصد اشتغال زایی کشاورزی کشور و هشت درصد تولید گوشت قرمز کشور در خراسان رضوی انجام می شود و این استان آمادگی لازم برای همکاری با کشور عراق در این زمینه را دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از توزیع بیش از 2 هزار تن گوشت قرمز منجمد به منظور تنظیم بازار در سطح استان تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۲    
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: این استان آمادگی لازم برای همکاری با کشور عراق برای صادرات محصولات کشاورزی را دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از افتتاح و بهره برداری 64 پروژه زیربنایی و تولیدی در بخش کشاورزی استان با اعتباری بالغ بر 19 هزار و 871 میلیارد ریال خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از تولید سالانه 30 هزار تن محصولات گلخانه ای در سمنان خبر داد و با اشاره به مزایای توسعه کشت گلخانه ای گفت: گلخانه ها 10 برابر فضای باز آب کمتر مصرف می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: بهینه مصرف کردن سموم می تواند کشاورزی را متحول کند و کیفی سازی سموم تولیدی و مصرف بهینه آن در مزارع کشاورزی ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر نظارت و بازرسی بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 385 تن گوشت قرمز منجمد در استان توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: میوه شب عید در این استان باید با کیفیت و قیمت مناسب خریداری شود که بتواند رضایت مصرف کننده را فراهم سازد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
1401-11-05 11:28 به گزارش فاخته، محمد نژادزاده در گفت و گو با ایسنا، در خصوص صادرات دام زنده اظهار کرد: بر اساس بخشنامه وزارت جهادکشاورزی صادرات دام زنده (سبک و سنگین) از بنادر و بازارچه های مرزی خوزستان تا اطلاع بعدی ممنوع است. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۱    
نشست بررسی طرح فناورانه مبارزه غیرسمی با آفات کشاورزی با حضور متخصصین سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران و جهاد دانشگاهی کشور و مازندران، امروز پنجم بهمن ماه در اداره کل جهاد کشاورزی مازندران، برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۶    
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: اطلاعات اراضی کشاورزی و بهره برداران استان برای مدیریت بیشتر باید در سامانه پهنه بندی ثبت شود.
زرک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد - رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان بر لزوم توجه به بیمه محصولات کشاورزی برای جلوگیری از خسارات احتمالی در این استان تأکید کرد. به گزارش پایگاه خبری زرک ، سید عماد شاهرخی امروز سه شنبه در جلسه هم اندیشی بیمه محصولات کشاورزی لرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری: از سامانه پهپاد برای مبارزه با آفات از جمله سِن گندم در دیم زار ها استفاده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان از کاهش 10هزار تومانی قیمت مرغ نسبت به قیمت مصوب در استان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۳    
مشاور رئیس سازمان و رئیس گروه توسعه پایدار و امور فناوری سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از اعلام فراخوانی در راستای اجرای طرح های پژوهشی مورد نیاز این سازمان در سال 1401 برای همکاری با مراکز پژوهشی، دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان : عناصر مورد نیاز مصرف کنندگان باید مورد توجه تولیدکنندگان قرار بگیرد بدین معنا که علاوه بر کمیت باید به کیفیت گندم تولید شده اهمیت داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ترویج و بهره برداری سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه گفت : از ابتدای سالجاری تاکنون 644 دوره آموزشی برای 9037 بهره بردار بخش کشاورزی در استان برگزار شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: توسعه پوشش بیمه ای در بخش کشاورزی دیگر مستحب نیست بلکه آن را واجب می دانیم ولی این امر نیازمند فرهنگ سازی و اعتمادسازی است.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در بازدید از کشتارگاه شهرستان ری از مشارکت اتحادیه تولیدکنندگان دام سبک و سنگین در تامین دام زنده جهت کشتار در کشتارگاه های استان تهران و انتقال بدون واسطه به سازمان میادین میوه و تره بار خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دفتر معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با بیان اینکه اخیراً پرداخت تسهیلات بند ب تبصره 16 به درخواست دوگانه سوز کردن نانوایی ها در استان ابلاغ شد، گفت: این تسهیلات در اختیار واحدهای نانوایی ای که در سامانه معرفی شده، ثبت نام کنند اختصاص داده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 11 تن شکر بین زنبورداران مسجدسلیمان توزیع شد. معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از پیش بینی تولید 3 هزار و 200 تن عسل در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان بر به کارگیری همه ظرفیت ها برای خرید مرغ مازاد تولیدی در استان تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 900 طرح کشاورزی،تولیدی ،عمرانی و خدماتی در مناطق روستایی و عشایری با حضور مسوولان کشوری و استانی به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: بیش از 2 هزار تن گوشت قرمز منجمد از طریق سامانه هوشمند در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای استان تهران توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تمهیدات لازم برای تامین میوه شب عید با قیمت و کیفیت مناسب اتخاذ شده است.