جمعه ۲۸ شهریورساعت ۱۸:۳۸Sep 2020 18

جدیدترین‌های «سازمان جهاد کشاورزی»

 
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر برنامه و بودجه سازمان جهادکشاورزی استان یزد عمده تقاضای تسهیلات کشاورزی در این استان را مربوط به حوزه تولیدات گیاهی، گلخانه ای و کشاورزی نوین ذکر کرد و گفت: در سال گذشته 226 میلیارد ریال تسهیلات در این حوزه به متقاضیان پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: با توجه به ذخیره آب پشت سد به احتمال زیاد تأمین آب از رودخانه برای کشت پاییزه ممکن نیست و این مسأله 30 درصد از سطح زیرکشت استان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
کاشف اسرار   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کاشف اسرار-رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز برداشت زیتون از هشت هزار و 333 هکتار از باغ های شهرستان رودبار خبر داد. به گزارش کاشف اسرار، مسعود الماسی ” با اعلام این خبر ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- با وجود ممنوعیت انبار سیب های زیر درختی توسط سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی به علت بروز مشکلات بهداشتی و ایجاد سیمای ناموزون در جادهای این استان، امسال نیز شاهد انباشت سیب در کنار معابر مهاباد هستیم. عکس از: جمیل آزادمنش
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: استان قزوین رتبه ششم کشور را در تولید بذر گندم و جو به خود اختصاص داده است.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- تاراسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان گفت: توسعه کشت دانه های کلزا و گلرنک به وسعت چهار هزار و 500 هکتار در دستور کار امسال جهاد کشاورزی استان است.
پانا   ۷ ساعت پیش    
رشت ( پانا) - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز کشت دوم محصولات کشاورزی در 135 هزار هکتار از شالیزارهای این استان خبر داد. به گزارش ایرنا ...
بسیج   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر سازمان جهاد کشاورزی بوکان از پرداخت تمام مطالبات گندم کاران بوکانی طی دو هفته گذشته خبر داد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- واحدهای دامداری استان فارس این روزها با مشکلاتی از جمله قیمت تمام شده شیر، قیمت تمام شده گوشت قرمز، چگونگی خرید گوشت از دامداران و کمبود نهاده های دامی روبرو هستند که معاون سازمان جهادکشاورزی فارس گفت حل این موارد در حال پیگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاخ فلاحتی هم اکنون در محوطه سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام قرار گرفته و به موزه کشاورزی نیز تبدیل شده است و در آن وسایل سنگی مختلفی که قدمتشان به قبل از میلاد مسیح می رسد، قرار دارد در حالی که این کاخ تا حدودی ناشناخته است.
رشت – آژانس خبری ریحان – مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز کشت دوم محصولات کشاورزی در 135 هزار هکتار از شالیزارهای این استان خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۳:۵۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: ما پیگیر اجرای فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان هستیم.
زرک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از راه اندازی سامانه هوشمند توزیع کود در این سازمان خبر داد. به گزارش خبرنگار زرک ؛ اسفندیار حسنی مقدم روز پنجشنبه در جلسه تشریحی توزیع کود به صورت هوشمند اظهار داشت ...
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
وقت نیوز - سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی در ارزیابی عملکرد دستگاه های دولتی استان در سال 98، مقام برتر دراجرای شاخص های عمومی و اختصاصی در جشنواره شهید رجایی را کسب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۵۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: 60 هزار نهال گواهی شده ی گردو با تولید بیشتر محصول را در استان همدان برای نخستین بار در کشور پرورش دادیم و توزیع کردیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۳    
بجنورد- ایرنا- معاون امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: برداشت گردو از سطح هزار و 253 هکتار باغ در شهرستان شیروان آغاز شده است که پیش بینی می شود تنها 500 تن محصول برداشت شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی گفت: با تلاش های بی وقفه در سه سال گذشته وحمایت ویژه رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد علی رغم همه نامهربانی های تشکل صنفی سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان بالاخره مشکل فضای تنها هنرستان کشاورزی برای آموزش مطلوب دانش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون مدیریت باغبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از آغاز کشت اولین موسیر در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول مطالعات مدیریت آب وخاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از پیشرفت بیش از 80 درصدی کانال آبیاری و زهکشی آبادی بیان در قیروکارزین خبر داد و گفت: عملیات احداث این کانال اتمام یافته و در آستانه بهره برداری است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ظاهر پورمجاهد روز پنجشنبه در جلسه کارگروه تنظیم بازار اظهار داشت: کمبود تخم مرغ در استان وجود ندارد و باید بر اساس نرخ مصوب عرضه شود و نظارت بر کنترل قیمت این کالا با دقت انجام می شود. وی با اشاره به تعامل صورت گرفته از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان جهادکشاورزی با تشکل ها و [...]
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۱    
قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با اشاره به این که خام فروشی از مهم ترین آفات کشاورزی استان قزوین است گفت: تکمیل زنجیره تولید محصولات کشاورزی اقتصاد محوری را برای استان به همراه دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۸    
زنجان- تاراسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان،گفت: طی سالجاری میزان در آمد زیتون در شهرستان طارم بیش از 160 میلیارد تومان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر امور آب، خاک و فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: شور و سدیمی شدن اراضی کشاورزی استان به ویژه در دشت ها رو به افزایش است که تهدیدی برای این حوزه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: با طرح سرشاخه کاری انگور و گردو تولید محصول تا 25درصد افزایش می یابد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۱    
جهاد کشاورزی مسجدسلیمان به گزارش خبر روز؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان و معاون قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوقی و مجلس شورای اسلامی و هئیت همراه،رئیس و معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی مسجدسلیمان بازدید نمودند ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: به منظور عملیاتی شدن ادبیات زنجیره باید با توجه به بهره برداران مختلف بخش کشاورزی و اقلیم های متفاوت بسته اجرایی داشته باشیم.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۹    
رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: امسال در راستای تامین امنیت غذایی کشور حدود 772 هزار تُن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در این استان به صورت تضمینی خریداری شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان مساحت اراضی زیتون کاری استان زنجان را 21 هزار هکتار اعلام کرد و گفت: در سال 45 هزار تن زیتون در طارم تولید می شود و براساس آخرین آمار زنجان 59 درصد تولید زیتون کشور رادارد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان در سومین جلسه کارگروه تنظیم بازار محصولات دامی جهاد کشاورزی اظهار کرد: امسال این استان سهم 63 هزار و 628 تُنی در نهادهای دام و طیور دارد که تاکنون 26 هزار و 816 تُن از این میزان در بین مرغداران و دامداران توزیع شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت:سرمایه گذاران طرح زنجیره تولید محصولات کشاورزی حمایت می شوند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی در نخستین جلسه کمیته راهبردی نظارت ، رصد و توزیع نهاده های کشاورزی گفت: وزارتخانه با هدف حمایت از فعالان بخش کشاورزی، دامپروری، آبزی پروری و.. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
، مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: در حال حاضر با توجه به میزان مرغ موجود در سالن های مرغداری استان مرکزی و میزان تولید تخم مرغ مشکلی در استان وجود ندارد، به طوری که حتی استان مرکزی 45 درصد مازاد تولید تخم مرغ نیز دارد که به سایر استان ها ارسال می شود
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: شرکت پشتیبانی امور دام استان از آمادگی لازم برای خرید تضمینی گوشت گوساله با قیمت مصوب 72 هزار و 500 تومان برخوردار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی البرز با بیان اینکه البرز 10 درصد از تخم مرغ کشور را تولید می کند، گفت: مقدار زیادی سویا اخیراً از کشور هند خریداری شده اما بارگیری و ارسال آن به تأخیر افتاده و همین باعث کمبود خوراک طیور برای واحدهای مرغ تخمگذار و افت میزان تولید تخم مرغ در ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۳    
مشهد- ایرنا- معاون مدیریت آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی به جریان داشتن بیشتر قناتهای کشور در محدوده این استان اشاره و بیان کرد: خراسان رضوی با شش هزار و 882 رشته قنات، از این لحاظ رتبه نخست را در ایران دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی سمنان با بیان اینکه ایستگاه پرورش و اصلاح نژاد شتر طرود شاهرود به عنوان تنها مرکز فعال در کشور است، گفت: واگذاری ایستگاه پرورش و اصلاح نژاد شتر به بخش خصوصی در دستور کار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین به اجرای طرح سیستم یکپارچه سازی اطلاعات کشاورزی (سیاک) در این استان اشاره کرد و گفت : برنامه ریزی مناسب برای کشت محصولات کشاورزی با اجرای طرح یکپارچه سازی اطلاعات کشاورزی میسر می شود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: میزان تولید انگور در باغات کشور به ازای هر هکتار 13 تن و در شهرستان ملایر 24تن است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی از تشکیل استارتاپ ها به عنوان یک ضرورت نام برد و گفت:برای توسعه و ساماندهی بخش کشاورزی نیاز به تعاونی های تولید و تشکیل زنجیره های تولید داریم.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: 16 فقره تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان گرمسار تخریب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح مشاغل پایدار روستایی در این استان گفت: از این محل در حال حاضر 892 طرح کشاورزی معطل تامین منابع تسهیلات مشاغل پایدار روستایی است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به افزایش 10 درصدی نهاده های دامی در تابستان، گفت: نگرانی برای امنیت غذایی، تامین نهاده ها و تولید محصول وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: برای کشت پاییزه امسال کشاورزان با کمبود کود به ویژه اوره مواجه نیستند و به تدریج این کود در استان توزیع می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۳    
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با بیان اینکه در کمیته های برنامه ریزی استان تنها 12 درصد از اعتبارات به بخش کشاورزی اختصاص یافته، خواستار توجه فرمانداران به این بخش شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۳    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت :با پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی قیمت تضمینی از 46 هزار و 602 ریال در سال زراعی جاری به قیمت بالای 9 هزار تومان در سال زراعی جدید افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: امسال برای تجهیز اراضی کشاورزی این استان به سیستم آبیاری نوین در مرحله اول تخصیص 320 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از رفع تصرف 6 هکتار از اراضی کشاورزی استان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون مدیریت آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: این استان با 6 هزار و 882 رشته قنات بیشترین تعداد کاریز را در کشور دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از سیب زمینی کاران این استان خواست در کیسه گیری محصول عاری از بیماری و آفت دقت کنند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
منصور رضوانی جلال رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در حاشیه بازدید از طرح احداث مجتمع گلخانه ای روستای “علمدار ” نهاوند در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، گفت: توسعه کشت های گلخانه ای ازجمله برنامه های جهاد کشاورزی در سطح استان همدان است و در این زمینه مطالعات زیادی انجام شده است. ...