چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۴۴May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان جهاد کشاورزی»

دانا   ۱۹ دقیقه پیش    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قم از کشت گیاه سورگوم دانه ای و علوفه ای در قم خبرداد و گفت: با توجه به شرایط جهانی و کمبود کشت ذرت کشت سورگوم دانه ای و علوفه ای در قم با توجه به سازگاری این محصول با آب و هوای قم در حال انجام است.
ایرنا   ۳۶ دقیقه پیش    
ایلام - ایرنا - دومین استارتاپ کشاورزی با عنوان رویداد استارت آپ کشاورزی با همکاری پارک علم و فناوری و سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام برگزار می شود.
به منظور بررسی طرح های سازمان جهاد کشاورزی استان درخصوص تسهیلات موضوع بند (الف) تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 کل کشور، اولین جلسه کارشناسی در سالجاری با حضور سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی ...
خبرگزاری فارس   ۴۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از فعالیت 600 واحد مرغداری در استان خبرداد و گفت: نیاز روزانه قم به تخم مرغ 50 تن است اما به همت تولیدکنندگان در روز حدود 250 تن تخم مرغ تولید می شود و روزانه حدود 200 تن تخم مرغ به استان های دیگر صادر می شود.
ایسنا   ۵۰ دقیقه پیش    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در خصوص شایعات افزایش قیمت برنج و گوشت قرمز، اظهار کرد: مردم نگران نباشند؛ این اقلام افزایش قیمت نخواهد داشت و برای رفع نگرانی مردم از امروز 950 تن برنج تنظیم بازار کم کم به بازار تزریق خواهد شد.
ایسنا   ۵۶ دقیقه پیش    
ایسنا/سمنان سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از تسهیلات 2 میلیاردی ارزان قیمت برای حمایت از دامداران این استان خبر داد و گفت: دامداران استان سمنان برای دریافت تسهیلات حمایتی ویژه اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها باید در سامانه سیتا ثبت نام کنند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
سنندج- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: خرید تضمینی گوشت مرغ در راستای حمایت از مرغداران استان با قیمت 52 هزار تومان آغاز شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از خرید مرغ های مازاد در این استان از سوی شرکت پشتیبانی برای جلوگیری از متضرر شدن مرغدارها خبر داد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت: 90مرکز خرید گندم در گلستان به مرور و متناسب با برداشت گندم و با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان بازگشایی میگردد وگندم استان از نظر کیفت رتبه یک کشوری را دارد.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تا پایان سال جاری برای اشتغالزایی برای پنج هزار نفر در بخش کشاورزی این استان پیش بینی و هدفگذاری شده است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/همدان مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از وجود 442 واحد صنایع تبدیلی و غذایی دارای پروانه در این استان خبر داد.
ایانا   ۳ ساعت پیش    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: حوزه امنیت غذایی در کشور به قرارگاه جهاد تبیین نیاز دارد و جهاد تبیین باید در همه ابعاد بخش کشاورزی در حرکت باشد.
موج   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ در مقایسه با روز های گذشته در استان خبر داد.
مرصاد   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه گفت: در طرح "کاروان ترویج بهره وری کشاورزی" بیش از 300 محقق و کارشناس حضور دارند که روزانه حدود 2 هزار کشاورز کرمانشاهی یافته های علمی فرا می گیرند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- کارشناس مسوول گیاهان دارویی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: قزوین به یکی از قطب های جدید تولید گیاه دارویی زیره در کشور تبدیل شده است.
عصر اترک   ۴ ساعت پیش    
بر اساس اعلام سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی، کشت برنج در 30 روستا و در 800 قطعه زمین انجام می شود و بیشترین میزان کشت این محصول در شهرستان مانه و سملقان انجام می شود که رقم طارم دم سیاه است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: طی بازدیدهای نظارتی و با مشاهده تخلفاتی چون تعطیلی و عدم عرضه نان، پایین بودن وزن نان، پخت نانهایی خارج از آنچه در پروانه فعالیت درج شده، نبود آرد در واحد برای پخت و عرضه نان به قیمت بالاتر، 2 نانوایی در شهر زنجان پلمب شد.
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- عموزاده، رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: در حال حاضر قیمت مرغ در ایلام تا 44 هزار تومان کاهش پیدا کرده است.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: براساس پیش بینی ها 160 هزار تن سیب زمینی در گلستان برداشت خواهد شد و کشاورزان برای اینکه متضرر نشوند بهتر است عجله ای در برداشت مخصول نداشته باشند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در زمان حاضر 100 تیم نظارتی در این استان روزانه بالغ بر هزار مورد بازرسی از اصناف و مراکز عرضه کالا انجام می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: روزانه 50 تن مرغ مازاد بر مصرف استان خریداری، کشتار، انجماد و ذخیره سازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۰    
ایسنا/مازندران رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از پیش بینی تولید 150 هزار تن گندم در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: فراوانی کالا های اساسی در استان مطلوب است، اما مردم باید به اندازه خرید کنند.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۰    
ملخ مراکشی یکی از آفت هایی است که مشکلاتی را برای کشاورزی استان بویژه متطقه رودبار ایجاد نموده است. عصر کاسپین/ در همین راستا برای از بین بردن این آفت، سازمان جهاد کشاورزی استان پیشنهاد برگزاری جلسه ای با شرکتهای مستقر در پارک علم وفناوری گیلان که محصول مرتبط مقابله با این آفت دارند، نمود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان جهادکشاورزی خوزستان گفت: هدف گذاری و برنامه مصوب توسعه گلخانه ها، پارسال در خوزستان 50 هکتار بود ولی با استقبال متقاضیان و کشاورزان ، سطح توسعه گلخانه های استان به 58 هکتار رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: پیش بینی می شود بیش از 700 تن گل محمدی از باغ های استان برداشت شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۵    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان در مورد وضعیت گوشت مرغ و تخم مرغ در بازار توضیحاتی داد. حسین ایراندوست اظهار کرد: مرغ به فراوانی در بازار وجود دارد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۰    
گروه استان ها- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: هیچ گونه کمبودی در مورد کالاهای اساسی و مواد پروتئینی استان وجود ندارد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی یادداشتی را به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی منتشر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۱    
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با توجه به برنامه ریزی های معاونت زراعت وزارت متبوع در خصوص توسعه کشت ذرت، برنامه ریزی برای کشت ذرت در 24 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان آغاز شده است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۲    
رئیس سازمان جهادکشاورزی در پیامی، فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: امسال 35 هزار تن به ظرفیت صنایع تکمیلی و تبدیلی استان افزوده می شود که فراوری محصولات کشاورزی به 887 هزار تن افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- کارشناس مسئول زنبورداری و کرم ابریشم سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: چهار هزار نهال توت برای پرورش کرم ابریشم بین نوغانداران استان اردبیل برای پرورش کرم ابریشم توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اعلام کرد: با توجه به حجم بالای تولید و توزیع روزانه گوشت مرغ در این استان میانگین قیمت عرضه از نرخ تعیین شده کمتر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی خوزستان از پایان عملیات برداشت دانه روغنی کلزا در خوزستان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مشکلی در تامین کالاهای اساسی در استان وجود ندارد، گفت: کالای اساسی به اندازه کافی در استان ذخیره سازی شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی ایلام از صدور دامدار کارت در استان خبر داد و گفت: دامدار کارت، خدماتی جدید به دامداران در راستای افزایش تولیدات دامی و حمایت از دامداران عشایر و روستائیان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار کرد: عادلانه سازی نظام یارانه ای باعث شد ارز 4200 تومانی بنا به شرایط خاص اقتصادی جامعه حذف شود چراکه بیشترین سود حاصل از آن به واردکننده ها اختصاص می یافت و از طرفی قاچاق کالاهای اساسی مانند جوجه یک روزه، دام، روغن، آرد و.. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ذخایر کالاهای اساسی مربوط به جهاد کشاورزی مانند برنج، روغن، شکر، آرد و مواد لبنیاتی در استان وجود دارد و کمبودی در این موارد نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 14هزار و 818 تن گوشت مرغ پارسال تاکنون در استان تولید و روانه بازار مصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۰    
ایسنا/اصفهان معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: طی چند روز گذشته مردم در هجمه به بازار، نیازهای خود را تأمین کردند و به نوعی تب خرید مردم فروکش کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان یزد با اشاره به پایان طرح مبارزه با آفت سن گندم گفت: کار مبارزه با این آفت در سطح سه هزار و 500 هکتار از مزارع گندم و جو استان انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا- رییس سازمان جهادکشاورزی و رییس قرارگاه امنیت غذایی چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون کالاهای اساسی و استراتژیک در استان به میزان کافی ذخیره سازی شده است و مشکلی در تامین کالاهای اساسی وجود ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته تاکنون در این استان14هزار و 818 تن گوشت مرغ تولید و روانه بازار مصرف شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان روابط عمومی برتر در بین روابط عمومی های ادارات تابعه سازمان جهاد کشاورزی انتخاب شد. ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با ارسال یک یادداشت بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالین این حوزه خصوصا خانواده بزرگ روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی این استان تبریک گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شورای مرکزی تشکل بسیج دانشجویی استان کردستان نشستی با موضوع تغییر شیوه پرداخت ارز تریجیحی با معاون سیاسی امنیتی اجتماعی و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کردستان، رئیس سازمان جهادکشاورزی و فرماندار شهرستان سنندج برگزار کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس طیور و نوغانداری سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان از توزیع 300 جعبه تخم نوغان در استان اصفهان خبرداد.
خلیج فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از تسنیم؛ معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر براساس اقلیم و شرایط جغرافیایی موجود یکی از مناطق مستعد برای پرورش شترمرغ است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قزوین؛ بازدید مهندس رسولی و مهندس راه انجام به منظور سنجش ظرفیت های ذخیره سازی انبارهای سازمانی استان قزوین؛ ...