سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۸:۳۵Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعاون روستایی»

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: اتحادیه ها، تشکل ها و شبکه های تحت پوشش آنها باید به چشم انداز واحدی در راستای نیل به اهداف و جایگاه آرمانی خود دست یابند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای ملی زعفران گفت: طبق پیشنهاد سازمان تعاون روستایی برای خرید زعفران مازاد نرخ حداقل و حداکثر زعفران 11 تا 13 میلیون تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی بروجرد گفت: 10 تن برنج تنظیم بازار با قیمت مصوب بین روستاهای این شهرستان توسط تشکل های تعاون روستایی توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر تعاون خراسان رضوی گفت: شبکه تعاون روستایی این استان هفت هزار و 363 تن انواع بذر جو و گندم را بین کشاورزان توزیع کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: قیمت زعفران بالا خواهد رفت، بنابراین کشاورزان عجله نکنند و به میزان نیاز در بازار و یا در بازار حمایتی عرضه داشته باشند. زعفران را نگه دارند، زیرا قیمت زعفران در حال حاضر بالاتر از چیزی است که در بازار عرضه می شود.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
غلامرضا شریعتی گفت: با وجود اینکه بارش ها نسبت به سال قبل کاهش پیدا کرده بود اما با برنامه ریزی توانستیم سطح زیرکشت تابستانه را 20 درصد افزایش دهیم.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۷    
مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس گفت: با عرضه محصولات دارای گواهی سلامت مشکلی نداریم و در صورت تامین جایگاه توسط شهرداری و شورای شهر؛ سورت، بسته بندی و توزیع محصولات سالم را در این جایگاه ها انجام می دهیم.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۹    
مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی از خرید چهار هزار و 949 کیلو گرم زعفران کشاورزان این استان به صورت حمایتی از سوی دولت خبر داد. مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی از خرید چهار هزار و 949 کیلو گرم زعفران کشاورزان این استان به صورت حمایتی از سوی دولت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: چهار هزار و 949 کیلو گرم زعفران کشاورزان خراسان رضوی به صورت حمایتی از سوی دولت خریداری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون بازرگانی سازمان تعاون روستایی خراسان شمالی از خرید حمایتی یک هزار و 300 کیلوگرم زعفران از ابتدای ماه جاری تاکنون خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۵۰ سایت دیگر  
معاملات گواهی سپرده خرما پس از انجام اقدامات لازم و پذیرش نخستین انبار به زودی در بورس کالای ایران راه اندازی می شود که خرمای مضافتی بم شروع کننده این معاملات در بورس کالا است.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
باوجود اینکه یک ماه از اعلام نرخ تعیین شده برای کشمش می گذرد جز ورود دلالان، هیچ اقدامی صورت نگرفته است و همین موضوع سبب برآشفته شدن کشاورزان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۲    
مشهد- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: چهار هزار و 949 کیلو گرم زعفران کشاورزان این استان به صورت حمایتی از سوی دولت خریداری شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۵    
مدیر تعاون روستایی طبس با بیان اینکه 890 تُن کود شیمیایی بین کشاورزان این شهرستان توزیع شده است، گفت: طی هشت ماه اخیر هزار و 500 تُن نهاده دامی نیز بین کشاورزان و دامداران طبس با قیمت مصوب دولتی توزیع کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی با اشاره به آغاز خرید حمایتی زعفران در استان، گفت: تاکنون 200 کیلوگرم زعفران خشک از کشاورزان استان به صورت حمایتی خریداری شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی با اشاره به خرید حمایتی 200 کیلوگرم زعفران از کشاورزان استان گفت: بیشترین خرید از کشاورزان قاینی صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه تعاونی ها و تشکل ها سازمان مرکزی تعاون روستایی ضمن اشاره به اینکه "کشاورز کارت"در فصولی که مخارج کشاورزان زیاد است کمک رسان خواهد بود، به اهمیت کشاورزی قراردادی و رفع مشکلات کشاورزان با اجرایی شدن آن اشاره کرد.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۴۹    
َشهرام رحمانی مدیر کل تعاون روستایی استان با حضور در دفتر طاهری فرماندار تاکستان با وی دیدار و گفتگو نمود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی گفت: تاکنون 200 کیلوگرم زعفران خشک از کشاورزان استان به صورت حمایتی خریداری شده است و این روند تا پایان آذر ماه ادامه دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۷    
اسدپور از همکاری مشترک تعاون روستایی هرمزگان با دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس جهت ارتقا بخش کشاورزی تشکل های روستایی و کشاورزی تحت پوشش این شبکه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۰    
مسوول تعاون روستایی بهمئی از پیش بینی توزیع یک میلون و 700 هزار لیتر نفت سفید در بهمئی تا پایان فصل سرما خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار این استان، از ابتدای امسال هزار و 834 تن کالاهای مشمول طرح تنظیم بازار در روستاهای این استان توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تایباد- رئیس اداره تعاون روستایی تایباد گفت: از صبح شنبه 24 آبان تا ظهر پنجشنبه 29 آبان ماه، 618 کیلوگرم زعفران به ارزش 70 میلیارد ریال از کشاورزان تایبادی خریداری شده است.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی ریاست محترم هیات مدیره ومدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، آقای مهندس عباس جعفرپور به سمت سرپرست مدیریت تعاون روستایی استان گیلان منصوب گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس تفاهم نامه ای، مدل جدیدی از تعامل کشاورز، تعاون روستایی و شرکت دانش بنیان شکل گرفته که مطابق آن، تعاون روستایی به عنوان تامین کننده، نهاده تولید را در اختیار بهره بردار قرار داده و شرکت دانش بنیان نیز استفاده و کاربرد به موقع و کافی آن را کنترل می کند به نحوی که منجر به ارتقای تولید شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 88 هزار تن انواع کود شیمیایی یارانه دار برای مصرف در این استان خریداری و بین کشاورزان توزیع شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
لرستان- بیرانوند، مدیرجهاد کشاورزی خرم آباد گفت: سازمان تعاون روستایی لرستان خرید تضمینی زعفران را در دستور کار قرار داده است و پیش بینی می شود 550 کیلوگرم تولید زعفران داشته باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار چالدران گفت: 25 تن برنج و 16 تن مرغ منجمد به قیمت تعاونی توسط تعاون روستایی و فروشگاههای زنجیره ای در چالدران توزیع خواهد شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نیشابور ( پانا)- با پیگیری های صورت گرفته توسط نمایندگان مردم نیشابور،فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی و قول مسئولان تعاون روستایی کار خرید حمایتی زعفران علاوه بر 6 مرکز اعلام شده در استان خراسان رضوی در نیشابور نیز انجام می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: علیرغم تحریم های ظالمانه علیه کشور، بخش کشاورزی با تلاش همه جانبه عوامل دست اندرکار همچنان به طور متعالی پویا است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم، مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی، رئیس سازمان تعاون روستایی و مدیر عامل تعاونی های تولید در راستای دستورالعمل های نظارتی و بمنظور هماهنگی و برنامه ریزی درخصوص مسائل مربوط به کارگزاران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون روستایی بهمئی گفت: بیش از 400 هزار لیتر نفت سفید در مناطق روستایی بهمئی توزیع شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۴۳    
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، بعداز ظهر امروز سه شنبه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان دامپزشکی کشور و رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ...
میوه به رغم فراوانی بیش از اندازه قیمت های بسیار گرانی دارد و با وجود قول های مسئولان قیمت ها پایین نمی آید؛ قیمت گوجه فرنگی هم که تولید مازاد در کشور دارد همچنان در اوج است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل تعاون روستایی خوزستان گفت: امسال تعاون روستایی استان برنامه ای برای خرید توافقی یا حمایتی شلتوک از شالی کاران خوزستانی ندارد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان تعاون روستایی کهگیلویه وبویراحمد رتبه اول بالاترین واریزی درآمدهای تکلیفی در سال 99در بین تعاونی کشور را کسب کرد و مورد تقدیر سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیر تعاون روستایی استان بوشهر گفت: در راستای تنظیم بازار گوجه فرنگی در تهران محصول خارج فصل تولید این استان با قیمت هر کیلوگرم 11 هزار تومان به میدان میوه و تره بار پایتخت ارسال شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۷    
رضا محمدحسینی گفت: سازمان تعاون روستای کرمان این آمادگی را دارد تا محصولات مورد نظر و گوجه فرنگی را از مبادی تهیه کند تا در مرکز استان به صورت عمده و خرده فروشی در شهرستان ها، عرضه صورت گیرد.
مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی بر ضرورت تکمیل احداث انبار 250 تنی سورت و بسته بندی محصولات کشاورزی ارس تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون روستایی بهبهان گفت: امسال بیش از 5 میلیون و 630 هزار لیتر سوخت بین روستاییان شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با اشاره به آغاز توزیع گوجه فرنگی با قیمت هر کیلوگرم 11 هزار تومان، گفت: با عرضه این محصول در 6 میدان میوه و تره بار شهرداری تهران، قیمت این محصول روند کاهشی یافته ست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: امسال 15 هزار و 638 تن آرد روستایی در استان توزیع شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱    
معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: گوجه فرنگی عرضه شده توسط تعاون روستایی با وجود کیفیت بالا هر کیلو 11 هزار تومان توزیع می شود و محدودیتی در میزان توزیع نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: یک تن و 132 کیلو گرم زعفران کشاورزان این استان در قالب خرید حمایتی از سوی دولت خریداری شد.
معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از شروع توزیع گوجه فرنگی با کیفیت به قیمت هر کیلوگرم 11 هزارتومان در سه میدان میوه و تره بار شهر تهران از امروز (پنجشنبه) خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که کشاورزان نسبت به بالا رفتن قیمت انواع کود و سم اعتراض دارند، رئیس بنیاد ملی گندمکاران از عدم کمبود در بازار خبر داد. عطاالله هاشمی درباره گرانی نهاده های کشاورزی گفت: ما در تامین و ذخیره کود هیچ مشکلی نداریم اما چون هزینه تمام شده آن بالاست کشاورزان استقبال نمی کنند ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: تعداد مراکز خرید حمایتی محصول زعفران در این استان به 10 مرکز افزایش یافت. ایرج ناصری مقدم افزود: خرید محصول از 6 مرکز خرید در شهرستان های مشهد، تربت حیدریه، گناباد، تربت جام، سبزوار و کاشمر به 10 مرکز افزایش یافت. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۷   + ۷۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: از جنوب کشور گوجه فرنگی های درجه یک خریداری کردیم و قرار است این گوجه فرنگی ها در میادین میوه و تره بار توزیع و با قیمت هرکیلو 11 هزارتومان به دست مصرف کننده برسد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۴    
مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: هدف از ایجاد روستابازار، عرضه محصولات از مزرعه به سفره خانوارها و حذف واسطه ها است. مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: هدف از ایجاد روستابازار، عرضه محصولات از مزرعه به سفره خانوارها و حذف واسطه ها است.