یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۶:۳۵Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعاون روستایی»

جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تعاونی روستایی جنوب کرمان از آغاز ارسال پیاز به نهادهای حمایتی خبر داد و تعیین تکلیف نهایی محصول پیاز را که در مراکز خرید نگهداری می شوند، مستلزم دستور سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور دانست. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان-با آغاز ماه مبارک رمضان، غرفه عرضه مستقیم خرما استان سیستان و بلوچستان در تهران با هدف حمایت از تعاونی های کشاورزی، حذف واسطه ها، جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت خرما و تنظیم بازار راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر تعاون روستایی هرمزگان از خرید تضمینی بیش از 24 هزار تن پیاز با هدف حمایت از تولید کنندگان و حفظ زنجیره تامین محصولات کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- مدیر تعاون روستایی استان خوزستان گفت: 50 هزار تن گندم از سوی تعاون روستایی در حال خریداری از کشاورزان این استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی گیلان گفت: شبکه تعاونی و تولید تحت نظارت مدیریت تعاون روستایی استان سال گذشته 46 هزار و 500 تن انواع کودهای شیمیایی پایه تکلیفی و غیرتکلیفی بین کشاورزان توزیع کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شوشتر - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی شوشتر گفت: هشت مرکز تعاون روستایی کار خرید تضمینی گندم مازاد بر مصرف کشاوزان را به صورت شبانه روزی در این شهرستان انجام می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
تعاون روستایی استان کرمانشاه سال گذشته بیش از 2 هزار و 650 پروانه نظام صنفی کشاورزی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر تعاون روستایی کردستان از توزیع خرمای مضافتی به صورت عمده و خرده توسط اتحادیه تعاونی های روستایی در تمامی شهرستان های استان خبر داد و گفت: این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خوزستان از خرید تضمینی بیش از 11 هزار تن گندم از کشاورزان استان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۰    
مدیر تعاون روستایی سیستان و بلوچستان گفت: با آغاز ماه مبارک رمضان غرفه عرضه مستقیم خرمای سیستان و بلوچستان در شهر تهران راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی گیلان گفت: حدود 144هزار تن آرد توسط شبکه تعاونی های روستایی استان طی سال گذشته توزیع شد.
برترین ها / خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در حالی که قیمت هر بسته 700 گرمی خرمای رطب در مبدا تولید 11.5 هزار تومان است، در بازار 30 تا 50 هزار تومان به فروش می رسد. در حالی که قیمت هر بسته 700 گرمی خرمای رطب در مبدا تولید بوشهر 11 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان از خرید تضمینی 12 هزار و 700 تن محصول پیاز توسط این سازمان در هفت شهرستان جنوبی استان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان بوشهر با اشاره به برداشت 164هزار تن خرما در این استان گفت: کمبود نقدینگی، ضعف صنایع تبدیلی و بسته بندی از بزرگ ترین مشکلات این حوزه است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۴    
محصولات کشاورزی جنوب کرمان به دلیل کمبود کامیون های حمل بار روی زمین مانده و تعاون روستایی این منطقه برای حمایت از کشاورزان منطقه و جلوگیری از تلف شدن محصولات اقدام به خرید تضمینی پیاز کرده و بخشی از آن را به صورت رایگان در اختیار نهادهای حمایتی قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه گفت: 114 هزار تن انواع نهاده های کشاورزی و دامی در سال 99 بین کشاورزان و تولید کنندگان توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شبکه تعاونی های روستایی استان کرمانشاه سال گذشته 114 هزار تن انواع نهاده های کشاورزی و دامی در استان توزیع کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۴۱ سایت دیگر  
معاونت بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی از خرید تضمینی 23 هزار تن پیاز مازاد در کشور خبر داد و گفت: خرید تضمینی پیاز با هدف تنظیم بازار این محصول، حمایت از کشاورزان در حال انجام است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۰    
سید داود علوی فرد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان امیدیه گفت: در روزهای اخیر با بازدیدها و نظارت هایی که از مراکز خرید صورت گرفته است با همت و همکاری مسئولان تعاون روستایی سعی بر این شد تا خرید تضمینی این محصولات با نرخ اعلام شده با شروع برداشت آغاز شود. علوی فرد افزود: سه مرکز [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: پارسال 130 هزار و 91 تن انواع کود شیمیایی یارانه دار بین کشاورزان این استان توزیع شد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های تولید روستایی گفت: عرضه مستقیم محصولات کشاورزی با هدف درآمدزایی برای کشاورزان و زنان خانه دار روستایی و ایجاد برنامه دیجی بازار روستایی در دستور کار این اتحادیه است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- معاون فنی تعاون روستایی کشور گفت: یکی از نیازهای اساسی در راستای فرآوری محصولات کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد، راه اندازی کارخانه رب گوجه است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خوزستان از آغاز خرید محصول استراتژیک گندم توسط شبکه تعاون روستایی در استان خوزستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون روستایی مهریز از توزیع 27 هزار کیلو گرم کالای اساسی و تنظیم بازار به ارزش 65 میلیارد ریال طی سال گذشته در این شهرستان خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۵    
برای راه اندازی مجدد کارخانه شهدناب من تاکید دارم که ملکی فروخته شود و خود سازمان تعاون روستایی این کارخانه را به صورت قسطی خریداری کند و اگر مسئله حل نشد در شورای مرکزی مطرح و سرمایه گذار جدید پیدا کنیم اما اولویت اول تامین اعتبار از خود استان صورت گیرد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته مدیرعامل اتحادیه تعاونیهای تولید روستایی برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی با هدف درآمدزایی برای کشاورزان وزنان خانه دار روستایی، ایجاد برنامه دیجی بازار روستایی در دستور کار است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- معاون تعاون روستایی استان قزوین گفت: بیش از 46 هزار تن انواع کود در استان قزوین تامین و توزیع شد.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر کارگروه رفع موانع تولید شهرستان به ریاست آقای صفری فرماندار و با حضور آقای حاج عابدی مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان و ادارات مرتبط در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارگردید ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۰    
مرتضی معتمد بیان کرد: هدف از سفر امروز،این بود که از نزدیک وضعیت تشکل ها؛ اتحادیه وسازمان را بررسی کنیم و بازدید و استعداد سنجی این تشکل ها که چطور می شود و با چه پروژه ای می شود سرمایه گذاری را انجام بدهیم ودر حوزه زیرساخت ها بتوانیم کاری انجام بدهیم.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی معتمد معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کشور به شهرستان چرام سفر و با مشکلات و ظرفیت های تعاون روستایی این شهرستان آشنا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۱    
رئیس اداره تعاون روستایی رامشیر گفت: مراکز خرید گندم و کلزا در این شهرستان بازگشایی و خرید این محصولات آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی ایران گفت: 80 درصد تولیدات محصولات کشاورزی درکشور از سوی تعاونی های تولید، روستایی و کشاورزی اعم از دامداران، گاوداران، مرغداران، مرغ تخم گذار و دام سبک تولید و وارد چرخه مصرف و صادرات می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: 70 درصد از اتحادیه ها و تشکل های وابسته و تحت نظارت در سطح شهرستان های استان فعال هستند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۲۰    
مدیر تعاون روستایی استان آذربایجان شرقی از تعیین تکلیف 40 شرکت تعاونی غیرفعال تحت پوشش تعاون روستایی استان آذربایجان شرقی خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس: به نقل از روابط عمومی سازمان تعاون روستایی کشور، مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور درباره برنامه های این اتحادیه برای رفع موانع تولید و استفاده از ظرفیت ها گفت: در سال جدید بر روی دو محور اصلی بازاریابی و کمک به عرضه دام و گوشت گوسفندی در سطح کشور و تکمیل زنجیره پشم فعالیت خواهیم کرد. ...
مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان گفت: اتحادیه تعاونی های تولیدی روستایی در حوزه بیمه روستاییان وعشایر تلاش کنند تا روستاییان از خدمات ارزشمند صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
آیین آغاز خرید دانه روغنی کلزا توسط تعاون روستایی خوزستان با حضور مدیر تعاون روستایی خوزستان، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان و هیئت همراه در شرکت تعاون روستایی امید شهرستان اهواز برگزار شد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۱    
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، این کارخانه که گفته می شود تنها واحد صنایع تبدیلی استان کهگیلویه و بویراحمد است به دلیل پاره ای از مشکلات داخلی شرکت حدود ده سال است که در حالت تعطیل است. ...
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۱    
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، مرتضی معتمد که بار اصلی سازمان تعاون روستایی کشور را به دوش می کشد در سفر امروزش به یاسوج کلیدواژه هایی را رو کرد که قدرت الله ویسی را یک مدیر پیگیر و دلسوز برای کشاورزی این استان معرفی می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی جنوب استان کرمان از توزیع 36 میلیون و 958 ھزار لیتر انواع مواد سوختی توسط شبکه تعاون روستایی طی سال گذشته خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خواستار سرمایه گذاری تعاون روستایی کشور در استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۵    
معاون فنی و بازرگانی تعاون روستایی کشور از شهر زلزله زده سی سخت و ساختمان های اداری تعاون روستایی این شهر بازدید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و سازمان تعاون روستایی استان اصفهان، به منظور توسعه زمینه همکاری های مشترک، بهره مندی از ظرفیت های موجود و افزایش تعاملات دوجانبه امضا شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۰    
معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کشور از برخی از املاک تعاون روستایی استان در شهر یاسوج بازدید کرد. برخی از این املاک در متراژ 34 هکتار در بهترین مناطق شهر یاسوج در منطقه گلستان واقع شده اما تاکنون بی استفاده و راکد مانده اند ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کشور از بازارچه تعاون روستایی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد: کاهش قیمت تخم مرغ که برای تولیدکنندگان مشکلاتی به وجود آورده است با خرید تضمینی و همچنین صادرات حل می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۶    
نصف جهان: تفاهمنامه همکاری کمیته امداد و سازمان تعاون روستایی استان اصفهان به منظور توسعه زمینه همکاری های مشترک، بهره مندی از ظرفیت های موجود و افزایش تعاملات دوجانبه امضا شد. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام ؛مدیر تعاون روستایی استان ایلام از آغاز عملیات خرید تضمینی کلزا توسط شبکه تحت پوشش خبر داد. مدیر تعاون روستایی استان ایلام گفت: عملیات خرید دانه روغنی کلزا از اواسط ماه جاری با قیمت هر کیلو گرم به مبلغ 11 هزار و 550 تومان شروع شده است. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته بیش از 130 هزار تن انواع نهاده دامی شامل جو دامی، کنسانتره، سبوس، کنجاله سویا و ذرت دانه ای در استان تأمین و توزیع شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: واحدهای منتخب فروشگاهی و صنفی در ماه رمضان محل عرضه کالاهای پرمصرف این ماه با تخفیف پنج تا 10 درصدی است براین اساس شهرداری، اتاق اصناف و سازمان تعاون روستایی طی توافق با یکدیگر مراکز صنفی و فروشگاهی منتخب خود را برای عرضه این کالاها مشخص می کند ...