شنبه ۱۲ اسفندساعت ۱۹:۲۶Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعاون روستایی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: خرید تضمینی سیب زمینی با قیمت توافقی توسط تعاون روستایی نهایی شده است.
شعار سال   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
حسین شیرزاد مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت که این شرکت در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی با توجه به روند افزایش تولید جوجه ریزی ، مبادرت به خرید 15 هزار تن خرید مرغ منجمد کرده است ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل تعاون روستایی ایلام گفت: 10 نقطه از شهر ایلام برای توزیع میوه شب عید مکان یابی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی از سورت، حمل و ذخیره سازی پرتقال شب عید در استان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۷    
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اردبیل گفت: خرید تضمینی سیب زمینی با قیمت توافقی توسط تعاون روستایی نهایی شده و نگرانی های کشاورزان در خصوص فروش محصولات خود برطرف شد.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۶    
ایوب فصاحت گفت: طی هفته های اخیر جلسات متعددی پیرامون پیگیری خرید سیب زمینی انجام شد.همچنین بنابر رایزنی های صورت گرفته با صادرکنندگان و اتحادیه ها پس از شناسایی بازارهای هدف، محصولات صادر می شوند. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ساری- خبرنگار کیهان: ارسال مرکبات ذخیره شده مازندران برای توزیع در شب عید به دیگر استان ها، آغاز شد. مدیر تعاون روستایی مازندران گفت: قرارداد تامین بیش از 2هزار و 200 تن پرتقال شب عید برای 12 استان کشور منعقد شد و این مرکبات در حال ارسال به دیگر استان هاست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تعاون روستایی خراسان جنوبی، از آغاز امسال حدود 2 هزار میلیارد تومان محصولات کشاورزی روستائیان استان را خریداری کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: طی مکاتباتی که با وزیر جهاد کشاورزی داشتیم به دنبال مجوز برای خرید تضمینی سیب زمینی هستیم زیرا تولید موجود بیش از ظرفیت بازارهای داخل و صادراتی است.
مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان از پرداخت 20 میلیارد ریال تسهیلات به اتحادیه تعاون روستایی استان جهت خرید 106 تن میوه شب عید خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۷    
مدیرکل تعاون روستایی استان ایلام گفت: 375 تن میوه شب عید شامل 250 پرتغال و 125 تن سیب قرمز و زرد تهیه و خریداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل تعاون روستایی استان ایلام با بیان اینکه 10 نقطه از شهر ایلام برای توزیع میوه شب عید، مکان یابی شده است، گفت: از 20 اسفند توزیع میوه های شب عید آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: امسال 20 هزار تن سیب و پرتقال برای تنظیم بازار از سوی سازمان پیش بینی و ذخیره شده و در صورت نیاز توزیع می شود.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: مرکبات استان شب عید از طریق سازمان تعاون روستایی در مراکز و میادین شهری کشور عرضه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ساری- سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: مرکبات استان شب عید از طریق سازمان تعاون روستایی در مراکز و میادین شهری کشور عرضه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - در راستای تنظیم بازار شب عید سال 1403 استان کرمانشاه 300 تُن میوه توسط اداره تعاون روستایی استان خریداری و در حال انتقال به سردخانه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- مدیر کل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهل غرفه برای توزیع میوه شب عید در استان پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان 150 تن سیب و 150 تن پرتقال والنسیا در استان ذخیره و تا قبل از ماه مبارک رمضان توزیع میوه شب عید انجام می گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران گفت: پرتقال و سیب در انبارهای تعاون روستایی استان مازندران ذخیره سازی شد و مشکلی در توزیع شب عید وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 40 هزار تن آرد توسط شبکه تعاون روستایی استان فارس توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان سمنان گفت: ذخیره سازی میوه شب عید و خرما ویژه ماه مبارک رمضان در سردخانه های استان سمنان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون روستایی بر ضرورت تامین و توزیع به موقع کالای اساسی و میوه شب عید در استان تاکید کرد.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۵:۵۴    
جهاد کشاورزی نجف آباد: در راستای تنظیم بازار، 15 تن گوشت منجمد گوساله توسط اتحادیه تعاون روستایی شهرستان به قیمت هر کیلو 315 هزار تومان در سطح شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل تعاون روستایی ایلام گفت: 375 تن میوه شب عید در استان ایلام توسط سازمان تعاون روستایی توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تعاون روستایی استان اصفهان گفت:1700 تن سیب وپرتقال از میوه های شب عید در استان اصفهان ذخیره سازی شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
ساری- مومنی، سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران از آغاز خرید توافقی برنج توسط تعاون روستایی در استان خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: اگر احساس کنیم که قیمت میوه رو به افزایش است، توزیع را از 10 اسفند شروع خواهیم کرد و قیمت میوه هایی که عرضه می شود نسبت به بازار 15 درصد تخفیف دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون روستایی لرستان از توزیع اقلام اساسی در غرفه های عرضه مستقیم کالا از 20 اسفند خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۳:۱۴    
مدیرکل تعاون روستایی ایلام گفت: ما همواره پس از دوران دفاع مقدس در جنگ هستیم و تنها عرضه جنگ تغییر یافته است و حضور حداکثری در انتخابات موجب اقتدار بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: اکنون خرما ماه مبارک رمضان و میوه شب عید تامین است و هیچ کمبودی در این زمینه ها نداریم و به زودی با قیمت های مناسب در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای عرضه خواهد شد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۹    
ایرج صفایی روز شنبه در در جمع خبرنگاران افزود: به منظور خدمات رسانی به روستاییان و کشاورزان و بر اساس وظایف ذاتی محوله به شبکه تعاونی های روستایی این شبکه مردم نهاد در سطح روستاها و گاهی در سطح شهرها اقدام به توزیع کالاهای اساسی می نماید. وی با اشاره به نقش تعاونی های روستایی [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمان_مدیر تعاون روستایی استان کرمان از خرید 800 تن سیب درختی و پرتقال برای شب عید خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تعاون روستایی لرستان گفت: هزار و 50 تن گوشت مرغ و میوه مورد نیاز عید نوروز و ماه مبارک رمضان در استان ذخیره سازی شده است.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تعاون روستایی گفت: حدود 20 هزار تن میوه برای شب عید جهت توزیع آماده و حدود 900 تن خرما هم برای ماه رمضان تأمین کردیم. به گزارش ایسنا، ایوب فصاحت با بیان اینکه امسال حدود 20 هزار تن میوه برای شب عید برای توزیع آماده و برای استان ها ارسال شده و در انبارها نیز ذخیره شده است ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از ایجاد ذخایر احتیاطی برای میوه شب عید و خرما برای ماه مبارک رمضان علاوه بر تامین این محصولات برای ایام پایانی سال خبر داد . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از تعاونی های روستایی خواست تا برنامه محور حرکت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۷    
ایسنا/فارس به اعتقاد مدیرسازمان تعاون روستایی استان فارس اگر فرهنگ تعاون رشد نکند، بخش سرمایه داری، فرصت های اقتصادی را شکار می کند و قشر ضعیف، نقشی در تولید و ارزش افزوده نخواهد داشت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۷    
معاون وزیر جهاد کشاورزی و سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در خصوص توزیع میوه شب عید توضیحاتی ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تعاون روستایی گفت: اتحادیه های مرتبط با خرما وظیفه تنظیم بازار داخل را بر عهده نگرفته اند و تا زمانی که تعهدی از طرف این اتحادیه ها و صادرکنندگان برای تامین بازار داخلی به معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی داده نشود بعید به نظر می رسد که عوارض صادراتی خرما لغو شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ عبداله موموندی مدیرکل دفتر ترویج دانش و فناوری کشاورزی در این نشست توجه به صرفه جویی و افزایش بهره وری آب در کشور را امری اجتناب ناپذیر خوانده و بر لزوم ادامه فعالیت های آموزشی و ترویجی در قالب وظایف جاری مدیران هماهنگی ترویج ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: میوه شب عید و خرما ماه مبارک رمضان برای تثبیت قیمت ها در بازار تامین است و هیچ کمبودی در این زمینه ها نداریم.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی از ذخیره سازی 200 تن میوه و 13 تن خرما برای نوروز 1403 و ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- مدیر تعاون روستایی گلستان گفت: بازار گوشت قرمز این استان با توزیع 100 تُن گوشت منجمد وارداتی که از چند روز قبل آغاز شده است متعادل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-مدیر کل تعاون روستایی فارس گفت: ثبت نام در طرح کشت قراردادی با مشارکت 32 هزار و 500 کشاورز در فارس به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- مدیر تعاون روستایی گلستان گفت: 63 هزار و 500 هکتار از زمین های کشاورزی این استان با مباشرت دستگاه ها به ویژه اداره کل غله و خدمات بازرگانی گلستان زیرپوشش کشت قراردادی گندم، کلزا و جو رفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیر تعاون روستایی قم با اشاره به تامین و تدارک میوه مورد نیاز شب عید، گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان، مقدار قابل توجهی سیب، پرتقال و خرما برای مدیریت بازار قم در ایام پایانی سال، ماه مبارک رمضان و تعطیلات سال نو خریداری و ذخیره سازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر تعاون روستایی شهرستان اراک گفت: یک هزار و 390 تُن کالای اساسی و اقلام تنظیم بازار توسط این تعاونی در 2 سال نخست فعالیت دولت سیزدهم توزیع شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان کردستان از خریداری و تأمین 450 تن میوه شب عید و بازار در سطح استان خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون روستایی استان البرز گفت: خرید بالغ بر 9 هزار تن از کشاورزان در مرکز خرید گندم احمدآباد از جمله فعالیت ها بوده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن ملی خرمای ایران گفت: اکنون محصول خرما در فروشگاه های زنجیره ای و سایر خرده فروشی ها تأمین است، حتی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران یک هزار تن خرما برای ماه مبارک رمضان تأمین کرده است که کفاف نیاز بازار را می دهد.