جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۰۳Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعاون روستایی»

روز پلاس   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: از سامانه های هوشمند در بحث توزیع کالاهای اساسی استفاده خواهیم کرد تا مردم دغدغه معیشت نداشته باشند.
شعار سال   ۶ ساعت پیش    
گوینده خبر می گوید که در شبکه بازرگام است و نوشته که مرغ تمام شده و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی می گوید که تمام نشده است؟ بعد هم توجیه می کند که اگر تمام شده باشد ...
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: توزیع هوشمند به امنیت غذایی کمک می کند و همه 25 قلم کالای اساسی را شامل خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: جزییات عرضه مویرگی اقلام اساسی درب منزل از امروز چهارشنبه (10 آذر)
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قادری فر، مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: از شنبه برخی از شهرهای اقماری کلانشهر تهران نیز به این سامانه توزیع هوشمند اضافه خواهند شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از آغاز عرضه اینترنتی کالا های اساسی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۷    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی با بیان اینکه مشکلات مربوط به توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان به زودی رفع می شود، گفت: توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده انجام خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۸    
گروه استان ها- در حالی در آبان ماه شاهد سفر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان تعاون روستایی ایران به استان بودیم که وعده داده شد ظرف یک هفته قیمت زرشک تعیین و به صورت حمایتی از کشاورز خریداری شود اما با گذشت این مدت هنوز قیمت زرشک مشخص نشده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرارو - قیمت برنج پاکستانی در سامانه بازرگام، 35 درصد (10 هزار تومان) ارزان تر از قیمت های فعلی بازار است. یک شانه تخم مرغ 30 تایی را می شود 25 درصد (15 هزار تومان) زیر قیمت بازار خرید و ارزش مرغ تازه هم در سامانه بازرگام بین 9 تا 14 هزار تومان کمتر از بازار است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرتعاون روستایی استان هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 42 هزار و 800 تن آرد توسط شبکه تعاون روستایی در روستاهای استان توزیع شده است.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
احتساب - با حضور معاون توسعه تعاونی ها، تشکل ها و نظام های بهره داری سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، مشکلات شرکت های تعاونی تولید روستایی و نیز طرح آب های مرزی منطقه آزاد ارس بررسی شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا-مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: اجرای طرح توزیع هوشمند کالای تنظیم بازار در این استان به علت تخصیص نیافتن کالا، هنوز آغاز نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه از آغاز عملیات کشت گیاهان دارویی به میزان 15 هکتار در شرکت تعاونی تولید ازگله واقع در سامانه گرمسیری و رودخانه های غرب این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا - مدیر تعاون روستایی قزوین گفت: توزیع هوشمند کالاهای اساسی در استان با عاملیت تعاون روستایی و با استفاده از ظرفیت استارت آپ ها برنامه ریزی شده و بزودی عملیاتی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی لرستان از ذخیره 700 تن میوه جهت توزیع در شب عید در استان خبر داد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۱    
به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی کهگلویه و بویراحمد، ویسی در این پیام آورده است؛ مجلس شورای اسلامی حاصل ریخته شدن خون هزاران شهیدی است که برای سربلندی نظام مقدس اسلامی ایران از خود گذشتند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با اشاره به فروش اینترنتی کالا های اساسی در پنج کلانشهر کشور گفت: در استان تهران علاوه بر عرضه مرغ منجمد و تخم مرغ با قیمت مصوب، از روز گذشته شکر، روغن و برنج نیز از طریق سامانه بازرگام عرضه می شود.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
برچسب ها سازمان تعاونی روستایی سامانه بازرگان فروش اینترنتی قادری فر کالاهای اساسی مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران برچسب ها
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: از امروز در استان تهران علاوه بر عرضه مرغ منجمد و تخم مرغ با قیمت مصوب، شکر، روغن و برنج نیز از طریق سامانه بازرگام عرضه می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۳    
کسب و کار نیوز- مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از عرضه 3 قلم کالای تنظیم بازاری مهم دیگر شامل برنج، روغن و شکر در سامانه هوشمند توزیع خبر داد. طرح توزیع تخم مرغ و مرغ منجمد با قیمت مصوب از طریق سامانه اینترنتی بازرگام هم به صورت پایلوت در تهران آغاز شده است.
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: از امروز در استان تهران علاوه بر عرضه مرغ منجمد و تخم مرغ با قیمت مصوب، شکر، روغن و برنج نیز از طریق سامانه بازرگان عرضه می شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از عرضه 3 قلم کالای تنظیم بازاری مهم دیگر شامل برنج، روغن و شکر در سامانه هوشمند توزیع خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی البرز اعلام کرد که توزیع هوشمند مرغ و تخم مرغ از طریق سامانه بازرگام در مناطق مختلف استان البرز آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: از امروز در استان تهران علاوه بر عرضه مرغ منجمد و تخم مرغ با قیمت مصوب، شکر، روغن و برنج نیز از طریق سامانه بازرگان عرضه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در مراسمی با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی، رئیس سازمان تعاون روستایی استان، اتحادیه شرکت تعاونی های منابع طبیعی و آبخیزداری افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۷    
گرگان- ایرنا- مدیر تعاون روستایی گلستان از خرید توافقی بیش از هزار و 500 تن وش پنبه از کشاورزان این استان از چهارم شهریور تاکنون خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی گفت: متولی اجرای طرح توزیع اینترنتی کالاهای اساسی، تعاون روستایی استان خواهد بود و این طرح در مرحله اول در شهر مشهد با توزیع مرغ و تخم مرغ خواهد بود و به تدریج در دیگر شهرستان های استان اجرایی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک مدیران تعاون روستایی و پارک علم وفناوری استان گیلان، در پارک مذکور برگزارشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل تعاون روستایی خراسان رضوی از آغاز حدود 2200 هکتار کشت قراردادی گندم در خراسان رضوی خبر داد و گفت: احتمال دارد این میزان به بیش از 10 هزار هکتار نیز افزایش پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مشاور عالی سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: عرضه هوشمند سه قلم کالای اساسی برنج، روغن و شکر برای کنترل بازار این هفته اجرا می شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرسازمان تعاون روستایی آذربایجان غربی با اشاره به فعالیت 70 فروشگاه تعاونی مصرف در سطح استان گفت : نیاز است شبکه و فروشگاه های تعاون روستایی در آذربایجان غربی فعال و احیا شوند.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۷    
فرماندار لنده در دیدار با مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت استقرار اداره تعاون روستایی در این شهرستان تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۰    
مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: طی چند روز آینده تخم مرغ تنظیم بازار در قزوین با استفاده از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان توزیع خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی فارس از سهم 43 درصدی کشت قراردادی گندم توسط شبکه تعاون روستایی استان در سال زراعی جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر تعاون روستایی خراسان شمالی گفت: این مدیریت 254 تن وش پنبه از کشاورزان این استان به صورت توافقی در سال جاری خریداری کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر تعاون روستایی استان البرز اعلام کرد که مسوولیت توزیع میوه تنظیم بازار در شب عید بار دیگر بر عهده تعاون روستایی گذاشته شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۸:۱۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده از نشست هیئت اندیشه ورز بسیج جامعه کشاورزی استان فارس با حضور رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی ، قائم مقام رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی فارس ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۵۱    
معاون سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: به پلتفرم ها تذکر جدی خواهیم داد تا سایر اقلامی که در سامانه هوشمند توزیع می شود با قیمت بازار یکسان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم در بازدید مدیران سازمان تعاون روستایی استان قم از پارک علم و فناوری بر ضرورت هم افزایی واحدهای فناور در توسعه طرح های روستایی تاکید شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت:اگرچه ممکن است توزیع اینترنتی شامل همه مردم نباشد اما از آنجایی که سزای گران فروش نخریدن است این شیوه فروش باعث خواهد شد بازار آرامش را به خود ببیند. اسماعیل قادری فر: ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت:اگرچه ممکن است توزیع اینترنتی شامل همه مردم نباشد اما از آنجایی که سزای گران فروش نخریدن است این شیوه فروش باعث خواهد شد بازار آرامش را به خود ببیند. اسماعیل قادری فر: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه از عدم وجود زیرساخت لازم برای عرضه اینترنتی کالاهای اساسی در کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره تعاون روستایی سبزوار گفت: از ابتدای امسال به منظور حمایت از دامپروران و مرغداران در عبور از بحران خشکسالی 95 هزار و 391 تن انواع نهاده دام و طیور در این شهرستان توزیع شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی گیلان گفت: توزیع کودهای شیمیایی در این استان تنها با حواله الکترونیکی امکان پذیر است و در غیر اینصورت تحویل کود غیرقانونی خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۶    
ابلاغیه وزیر کشاورزی برای خرید میوه شب عید به تعاون روستایی گلستان ارائه شد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، یاسر عبداللهی عابد در نشست با سرپرست تعاون روستایی استان خواستار تلاش جهادی تعاون روستایی در تامین و توزیع نهاده های دامی و کشاورزی شد. وی افزود: در این برهه زمانی تلاش های تعاون روستایی در عرصه اقتصادی ضروری و دارای اهمیت است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس اداره تعاون روستایی شهرستان مسجدسلیمان از خرید و توزیع نهاده های کشاورزی از جمله بذر گندم، کلزا و کود میان کشاورزان خبرداد.
معاون تعان روستایی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از امروز سه قلم کالای برنج، روغن و شکر نیز در سامانه بازارگاه عرضه می شوند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی اصفهان گفت: تاکنون 14 فروشگاه عرضه کالاهای روستاییان با عنوان "روستا بازار" در شهرهای استان راه اندازی شده است که تعداد آنها تا پایان سال جاری به حدود 60 واحد می رسد. ...