سه شنبه ۱۲ مهرساعت ۲۳:۴۰Oct 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بروجرد»

ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: تحول اقتصادی بروجرد در اولویت قرار می گیرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بروجرد گفت: دانشگاه در رفع شبهات جامعه کار تخصصی انجام دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد- فرمانده انتظامی بروجرد از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۷    
بروجرد - ایرنا - زنگ جشن عاطفه ها امروز سه شنبه به صورت نمادین در مدرسه شهید فیاض بخش بروجرد با هدف مشارکت در کمک به دانش آموزان نیازمند نواخته شد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گیوه کی گفت: یک میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی در بروجرد پرداخت شده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سیب مهمترین محصول تولیدی باغی در بروجرد محسوب می شود ولی به دلیل اینکه صنایع تبدیلی و سردخانه جوابگوی سیب های تولیدی نیست، بخشی از دسترنج باغداران به یغما می رود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۱۴    
بروجرد - ایرنا - دیدن افرادی که روزانه در بروجرد سرگرم جست و جو در دل سطل های زباله هستند شاید برای همه عادی به نظر برسد اما این مسئله پیش از آنکه بر زیبایی مبلمان شهری خلل جدی وارد کند باید از نظر فرهنگ شهروندی و میزان تولید زباله مورد نقد و بررسی قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۷:۰۵    
ایسنا/لرستان مدیر آموزش وپرورش بروجرد گفت: برپا داشتن نماز، جامعه را به سوی کمال و سعادت رهنمون می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۳    
بروجرد - ایرنا - رییس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بروجرد گفت: چهار روستای ونایی، آق قلاق، دهکرد و کوشکی به عنوان روستاهای منطقه نمونه گردشگری روستایی در شهرستان بروجرد است که قابلیت سرمایه گذاری برای جذب گردشگر را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بروجرد- فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری سوداگران مرگ در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۷    
شهردار بروجرد گفت: بروجرد با همکاری مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری، نمایندگان و کسانی که در کنار مجموعه مدیریت شهری هستند، به یک کارگاه سازندگی تبدیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۸    
بروجرد - ایرنا - بخشدار مرکزی بروجرد گفت: امسال 56 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه، زیرسازی و آسفالت معابر و محورهای ارتباطی روستاهای این شهرستان هزینه شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود معلم در بروجرد مرتفع می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۹:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کمیسیون اجتماعی در مورد شایعه دو تابعیتی بودن وزیر پیشنهادی تعاون از وزارت اطلاعات استعلام کتبی گرفت و وزارت اطلاعات نیز کتبا این شایعه را رد کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نساجی بروجرد نبروج در دوره شش ماهه اول امسال رشد 88 درصدی درآمد ها را گزارش کرد که این افزایش بیشتر به علت افزایش در مقدار فروش محصولات بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۲    
در این بسته خبری از افتتاح شش طرح عمرانی و خدماتی شهرداری بروجرد تا برخورد با انبارداران ضایعات کهریزک و اطفای 86 مورد حریق توسط آتش نشانان شهرداری گناباد را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس بهزیستی بروجرد گفت: امسال 14 میلیارد و 900 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش این نهاد اختصاص یافته و تا کنون 32 نفر وام 80 میلیون تومانی دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - شهردار بروجرد گفت: در راستای ارتقای مبلمان شهری و رفاه شهروندان بروجردی 6 طرح عمرانی و خدماتی افتتاح و به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۳    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره امور عشایر بروجرد گفت: 700 خانوار عشایر شهرستان با فرا رسیدن فصل پاییز به مناطق قشلاقی و گرمسیر استان های ایلام و خوزستان کوچ کردند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ثقلینی گفت: 210 هکتار از اراضی تصرف شده در شهرستان بروجرد، خلع ید شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۸    
در این بسته خبری از خرید 17 میلیارد ریال تجهیزات برای آتش نشانی گنبدکاووس تا آسفالت 350 هزار متر مربع از معابر بروجرد و 445 مورد اطفاء حریق در سال جاری در ورامین را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس بهزیستی بروجرد گفت: 700 مددجوی ناشنوا تحت پوشش بهزیستی هستند، که براساس نیازهای خود از این نهاد حمایتی خدماتی مانند مستمری و یا تجهیزات توانبخشی برخوردار می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: امسال سه وقف جدید شامل حدود 6 هزار هکتار زمین کشاورزی در این شهرستان ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۸    
بروجرد - ایرنا - مدیر موسسه سالمندان حکمت سینا بروجرد گفت: مطالعه کتاب هایی متناسب عاملی برای نشاط و پویایی و ایجاد انگیزه در سالمندان است که امسال در برنامه های هفته سالمند مورد توجه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - شهردار بروجرد گفت: در راستای اجرای طرح نهضت آسفالت در بروجرد از ابتدای سال جاری تا کنون 350 هزار مترمربع از معابر و خیابان های این شهر آسفالت شده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمی گفت: هزار نفر طی 6 ماهه نخست امسال در دوره های آموزشی هلال احمر بروجرد شرکت کردند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۹:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از ستاد خبری سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، اسامی 13 فیلم مستند راه یافته به رقابت این رویداد بین المللی به ترتیب حروف الفبا اعلام شد. آخرین آرزوی سیروس به تهیه کنندگی و کارگردانی سجاد ترابی از تهران ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۵    
حوزه/ امام جمعه بروجرد گفت: مردم مومن و ولایی ایران اسلامی با دانایی و بصیرت، جواب توطئه دشمنان را خواهند داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: ترویج فرهنگ وقف نیازمند فرهنگ سازی، آگاهی بخشی و حمایت است، زیرا امروز در جامعه وقف خاص زیاد انجام می شود اما باید فرهنگ وقف عام در اجتماع توسعه و گسترش پیدا کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و امور اقتصادی استانداری لرستان با اشاره به شروع به کار منطقه ویژه اقتصادی در خرم آباد گفت: در حوزه اقتصادی مجوز ایجاد دو منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد و بروجرد برای لرستان صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۴    
ایسنا/لرستان مدیر آموزش وپرورش بروجرد گفت: جایگاه آموزش وپرورش شهرستان در شان شهر نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان شهردار بروجرد از افتتاح پروژه زیپ لاین در این شهر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۱    
در این بسته خبری از برگزاری مراسم روز آتش نشانی در قرچک تا راه اندازی پروژه زیپ لاین تپه چغای بروجرد و افتتاح دهمین ایستگاه آتش نشانی قزوین در شهرک اندیشه را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۶    
بروجرد - ایرنا - رییس امور عشایر بروجرد گفت: امسال 56 هزار لیتر سوخت فسیلی بین خانوارهای عشایری شهرستان بروجرد توزیع شد که این اقدام علاوه بر رفاه حال عشایر در حفظ محیط زیست هم موثر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۷    
بروجرد - ایرنا- شهردار بروجرد گفت: پروژه زیپ لاین منطقه تفریحی تپه چغای بروجرد راه اندازی و افتتاح شد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
سبحانی نیا گفت: کمبود نیروی انسانی و فضای کافی مهمترین مشکل در آموزش و پرورش بروجرد است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرانشاهی گفت: 20 هزار متر پروژه لکه گیری جاده بروجرد به اراک در حال انجام است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس همایش هیئت شهدای گمنام کانون های فرهنگی هنری مساجد در گلزار شهدای بروجرد برگزار می شود.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، شهید محمد بروجردی از فرماندهان شهید هشت سال دفاع مقدس است که سال 1333 در بروجرد متولد شد. اقدامات تأثیرگذار و شجاعانه وی در جریان نهضت انقلاب اسلامی، از این جوان انقلابی، شخصیتی مبارز و مقاوم ساخت. ...
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان از برگزاری یادواره شهدای کارگر همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس در شهرستانهای خرم آباد ، برروجرد و دورود خبر داد .
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی بروجرد با اشاره به اینکه در شش ماهه اول امسال 13 هزار و 859 بسته مواد غذایی بین خانوارهای نیازمند بروجرد توزیع شده است، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 20 میلیارد و 410 میلیون تومان کمک مؤمنانه در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مدیر موسسه سالمندان فرزانگان حکمت سینا بروجرد گفت: حدود 800 بانوی سالمند عضو این موسسه هستند که در گروه بندی های متعددی با توجه به شرایط اجتماعی و جسمی که دارند، خدمت رسانی می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۴    
بروجرد - ایرنا - رییس بهزیستی بروجرد گفت: مسکن یکی از مشکلات اصلی معلولان است و تا کنون بیش از 700 مددجوی تحت پوشش این نهاد در سامانه طرح نهضت ملی مسکن ملی ثبت نام کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۵    
سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بروجرد گفت: با توجه به فرارسیدن فصل پاییز، سبزپوشان سازمان اقدام به کاشت هزار گلدان گل داوودی و کلم تزئینی در پارک مادر شهر کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۸    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: هفته دفاع مقدس تجلی روحیه ایثار، شهادت طلبی، حق خواهی و ظلم ستیزی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس جهاد کشاورزی بروجرد از برداشت بیش از 72 هزار انواع میوه در شهرستان خبر داد.
وارک نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از طرف دکتر بهرام دلفان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ، دکتر محمد رضا امانتچی متخصص اطفال به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجرد منصوب شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عباس گودرزی، نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی در عصر شعر ملی عطش عشق گفت: دشمنان به دنبال آن هستند که با ایجاد تردید در دل و ذهن مردم، محاسبات ذهنشان را به هم ریخته تا تصمیم و اقدامی که آن ها می خواهند از مردم صادر شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۷:۴۰    
بروجرد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بروجرد گفت: مردم شهرستان بروجرد از ابتدای امسال تا کنون مبلغ 33 میلیارد و 340 میلیون تومان به مددجویان و نیازمندان تحت پوشش این نهاد حمایتی کمک کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بروجرد با تأکید بر لزوم نظارت بر فضای مجازی در سطح کلان و خرد، گفت: با هدف معرفی خدمات دولت، شورای اطلاع رسانی دولت در شهرستان بروجرد تشکیل خواهد شد.