پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۰۵Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بروجرد»

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: در جریان سفر ریاست محترم جمهور به لرستان، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان پلدختر حضور خواهد یافت.
تمدن لر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیادمسکن استان لرستان دربازدیداز روندمقاوم سازی واحدهای مسکونی دهگاه شهرستان بروجردگفت:82درصد از واحدهای مسکونی این روستامقاوم سازی شده است. ...
برترین ها / رکنا   ۴۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: ماجرای کلیپ دردآورِ آزار و اذیت معلم بروجردی ( مشاهده ویدئو ) که در طی این چند روز در فضای مجازی منتشر شد را از زبان خود معلم بشنویم. چند نکته در این مصاحبه وجود داشت: ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد گفت: موتور محرکه کشور دانشجویان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر پیش روی ریاست جمهوری به لرستان باید توجه ویژه ای به حوزه زنان و خانواده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - فاطمه زن میان سال کم بینایی است که می خواهد صدایش را به رییس جمهوری برساند همسرش هم نابینا و با یک فرزند به دنبال راهی است تا حتی به صورت پاره وقت در جایی مشغول به کار شود.
یافته   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گودرزی در تذکر شفاهی: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار عضو مجمع نمایندگان استان لرستان مواردی را برای پیگیری در سفر آتی رئیس جمهور و هیأت همراه به این استان مطرح کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۶    
بروجرد - ایرنا - نماینده مردم بروجرد در محلس شورای اسلامی گفت: منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان در محل شهرک صنعتی شماره 2 واقع در بخش اشترینان این شهرستان احداث می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۵    
آیین چمر عنوان نمایشی است از گروه تئاتر شهرآشوب بروجرد که در بیستمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی ایران حضور دارد و به معرفی آیین ها و سنت های استان لرستان در مراسم مختلف مانند شادی و عزا می پردازد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۷    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی بروجرد گفت: 900 زن سرپرست خانوار از نظر دریافت مستمری، موارد اجتماعی و مشاوره ای تحت حمایت این نهاد قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - شهردار بروجرد گفت: بدهی این دستگاه خدمات رسان شهری 100 میلیارد تومان است در حالیکه هم اکنون تنها 2 میلیون تومان موجودی دارد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۵    
پناهی گفت: 180 مرکز درمانی در بروجرد خدمات درمانی به بیمه شدگان سلامت ارائه می دهند.
بانک ملی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت نورد کاران بروجرد فعال در زمینه ساخت فلزات اساسی قیمتی و فلزات غیرآهنی، بیش ترین سهم از تسهیلات بانک ملی ایران را در میان سایر واحدهای تولیدی استان به خود اختصاص داده و با دریافت 250 میلیارد ریال تسهیلات ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۳    
اخیرا ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که تعدادی از دانش آموزان مدرسه ای در بروجرد علاوه بر اذیت و آزار معلم خود، وی را مورد ضرب و شتم قرار می دهند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دالوند گفت: اکیپ های نظارتی، بازار شب یلدا را در بروجرد رصد می کنند.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در چند روز اخیر ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که تعدادی از دانش آموزان مدرسه ای در بروجرد علاوه بر اذیت و آزار یک معلم وی را مورد ضرب و شتم و کتک زدن قرار می دهند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۳    
مدیر درآمدهای عمومی شهرداری بروجرد گفت: برون سپاری وصول مطالبات شهرداری به دلیل لزوم تأمین منابع مالی کافی برای شهرداری بروجرد جهت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و احقاق حقوق شهرداری عملیاتی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۴    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بروجرد گفت: این سازمان طی روزهای اخیر اقداماتی جهت ارائه خدمات بهتر و سریع تر به شهروندان انجام داده است.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان در دیدار با رئیس هیات اسکواش لرستان از رفع مشکلات خانه اسکواش خرم اباد وبروجرد وبرگزاری تورنمنت بین المللی جام فلک الافلاک در آینده نزدیک خبر داد. مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از پیگیری برای رفع مشکلات خانه اسکواش شهرستان های خرم آباد و بروجرد خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۴    
بروجرد - ایرنا - نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: 600 تن قیر رایگان برای آسفالت معابر مناطق حاشیه نشین شهر بروجرد تخصیص داده شدکه جذب آن نقش مهمی در نوسازی این مناطق دارد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
در روز های گذشته فیلمی از اذیت و آزار یک معلم توسط دانش آموزان در فضای مجازی منتشر و با واکنش های بسیاری مواجه شده است. به گفته مدیرکل پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش این فیلم جدید نیست و مربوط به حدود 5 سال قبل در یکی از مدارس مختلط روستا های شهرستان بروجرد است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
در روزهای گذشته فیلمی از اذیت و آزار یک معلم توسط دانش آموزان در فضای مجازی منتشر و با واکنش های بسیاری مواجه شده است.به گفته مدیرکل پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش این فیلم جدید نیست و مربوط به حدود 5 سال قبل در یکی از مدارس مختلط روستاهای شهرستان بروجرد است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۷    
بروجرد - ایرنا - رییس دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره) گفت: 16آذر نماد روحیه و نیروی خروشان جنبش های دانشجویی و مظهر ایثار، از خودگذشتگی، پایداری، استقلال و آزادی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۲    
عضو دبیرخانه برگزاری جشنواره تلاوت های مجلسی نوجوانان لرستان با اشاره به اینکه مرحله نهایی این جشنواره به میزبانی بروجرد برگزار می شود، گفت: قاریان زیر 17 سال تا 30 آذرماه جاری مهلت دارند با ارسال تلاوت سه دقیقه ای در این جشنواره شرکت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد از ثبت نام قریب 20 هزار نفر برای اقدام ملی و نهضت ملی مسکن در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۷:۵۲    
ایسنا/لرستان مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: طرح جهش تولید در بیش از هشت هزار هکتار دیم زارهای شهرستان انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۷:۵۲    
ایسنا/لرستان رئیس اداره بهزیستی بروجرد گفت: بیش از 7000 نفر تحت پوشش بهزیستی شهرستان قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نخستین اتاق آکوستیک آموزش وپرورش استثنایی لرستان در مدرسه احیاء بروجرد افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۷:۴۹    
ایسنا/لرستان مدیر آموزش وپرورش بروجرد گفت: سواد و سلامت محور توسعه است.
یافته   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : فرهنگی هنری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بروجرد در خصوص فیلم منتشر شده از اذیت و آزار یک معلم توضیحاتی داد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: پس از اینکه سفر رئیس جمهور به لرستان در هفته گذشته لغو شده بود مقرر شده که پنجشنبه هفته جاری به لرستان سفر کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۱    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد از آموزش ضمن خدمت کارکنان سازمان خبر داد و گفت: این سازمان آموزش مستمر و حین خدمت پرسنل خود را با هدف آشنایی، به روزرسانی، ارتقای اطلاعات و دانش فنی کارکنان در دستور کار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: بارش برف از بامداد امروز در این شهرستان آغاز شده اما باتوجه به عملیات تیم های برفروبی، تردد در جاده های اصلی این حوزه برقرار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: تحول و تنوع دو واژه مهم در سند تحول بنیادین است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۳    
شهردار بروجرد گفت: فرش های گل با استفاده از گل های بنفشه در ضلع شمالی پل پیامبر اعظم (ص) نقش بسته است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی گفت: بیش از 1.5 میلیارد تومان کمک مومنانه توسط هیات های مذهبی شهرستان بروجرد توزیع شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۲    
رکنا: سرپرست انتظامی بروجرد، از کشف مقادیری کالای قاچاق در یک واحد صنفی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس سازمان تبلیغات اسلامی بروجرد گفت: 100 ویژه برنامه مختلف فرهنگی همزمان با دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در سطح مدارس و تشکل های دینی این شهرستان برگزار می شود.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ثقلینی گفت: در راستای افزایش پوشش گیاهی، کوهنوردان بروجرد در ارتفاعات، بذر می کارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد خواستار احیای کارخانه ها و کارگاه های تعطیل این شهرستان و رسیدگی به معیشت کارگران به عنوان اولویت های سفر رییس جمهوری به لرستان شد .
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نساجی بروجرد با رشد 107 درصدی نسبت به مهرماه، هشتمین ماه سال را با فروش خوب 47 میلیارد تومانی به اتمام رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی لرستان گفت: کتابخانه حضرت مهدی(عج) خرم آباد و کتابخانه باهنر شهرستان بروجرد طی هفته جاری افتتاح می شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۸    
اصالت پور گفت: همزمان با روزهای نخست شیوع ویروس کرونا کارگاه تولید ماسک بچه های مسجد با هدف کمک به مردم و نیازمندان در شهرستان بروجرد راه اندازی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: نمایندگان طی نامه ای از رئیس جمهور خواسته اند تا مصوبه افزایش پذیرش دانشجوی پزشکی را اجرایی کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس از تهیه نامه ای از سوی نمایندگان به رئیس جمهور جهت حمایت از افزایش پذیرش دانشجویان پزشکی به مدت 5 سال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۷    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی بروجرد گفت: 2 هزار و 200 معلول ساکن در مناطق روستایی این شهرستان شناسایی شده و تحت پوشش حمایت های مستمری یا خدمات توانبخشی قرار گرفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۷:۱۷    
بروجرد - ایرنا - تالاب بیشه دالان بروجرد به دلیل کاهش بارندگی و تغییر کاربری زمین های اطراف، خشک شده است که می توان با استفاده از فرصت بارش های پاییزی و هدایت رواناب ها، تا حدودی نسبت به آبگیری و احیای آن اقدام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: 14 درصد شهروندان واجد شرایط تزریق واکسن کرونا در این شهرستان تاکنون به پایگاه های بهداشتی و مراکز تجمیع واکسیناسیون مراجعه نکرده اند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فلاح گفت: روند مناسب سازی معابر برای معلولان در بروجرد، کُند است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۹    
شهردار بروجرد گفت: عملیات آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح شهر بروجرد با هدف بهبود وضعیت تردد خودروها و ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری در حال اجرا است.