سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۱:۴۸Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادان متجاهر»

خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت:امروز مرکز توانمندسازی معتادان متجاهر در استان اصفهان افتتاح شد و همه دستگاه های مربوطه باید خود را ملزم به حمایت از این مرکز بدانند.
دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان با بیان اینکه اعتیاد ریشه در بسیاری از جرائم و آسیب های اجتماعی دارد، گفت: یکی از عوامل افزایش سرقت های خرد معتادان متجاهر هستند.
به منظور کاهش آسیب های اجتماعی، دو مرکز نگهداری معتادان متجاهر با عنوان مرکز جامع توانمندسازی در اصفهان گشایش یافت.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان بازیابی اعتماد عمومی مردم به افراد معتاد را ضروری دانست و گفت: قسمت پایانی توانمندسازی معتادان متجاهر و کارتن خواب امروز در جامعه ناتمام است، در واقع صیانت از این افراد حلقه مفقوده ای است که باید به آن اهمیت داده شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
روح الله ابوطالبی در بیست ویکمین گپ وگفت مدیران شهری با رسانه اظهار داشت : به مسئله کارتن خواب ها، معتادان متجاهر و متکدیان بعنوان یک معضل مهم شهری اشاره کرد .
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: در یک سال گذشته نخستین کمپ ماده 16 با ظرفیت 200 نفری برای جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر آغاز به کار کرد که در بهبود و ساماندهی آن ها نقش مهمی دارد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان از ساماندهی حدود 350 کارتن خواب در این کلان شهر در یک ماه و نیم اخیر خبر داد و گفت: بیشتر این افراد معتادان متجاهر بودند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۵۳    
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: 350 نفر از کارتن خوابان و معتادان متجاهر در یک و نیم ماه گذشته جمع آوری و ساماندهی شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: کارتن خواب ها، معتادان متجاهر و متکدیان بیشتر در منطقه 14 شهرداری و مناطق حاشیه شهر هستند و به ندرت در مناطق 2 و 3 و مرکز شهر به صورت روزانه دیده می شوند،
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: کمپ معتادان متجاهر باغ فدک با ظرفیت نگهداری بیش از 700 نفر از هجدهم بهمن امسال از سوی سردار اسکندر مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۸    
ایسنا/خراسان شمالی معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی خراسان شمالی گفت: متاسفانه 70 درصد از بهبود یافتگان معتادان متجاهر در این استان به سوی مصرف مواد مخدر باز می گردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان، با اعلام اینکه کارتن خواب ها، معتادان متجاهر و متکدیان بیشتر در منطقه 14 شهرداری و مناطق حاشیه شهر هستند و به ندرت در مناطق 2 و 3 و مرکز شهر به صورت روزانه دیده می شوند ...
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری در مطلبی از عملکرد شهرداری تهران و عمل نکردن به وعده هایی که زاکانی داده بود، انتقاد کرده و به کنایه نوشته: چرا از وظیفه خود شانه خالی می کنید؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مرحله دیگری از طرح تخریب پاتوق معتادان متجاهر در منطقه 15 شهرداری تهران آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در این بسته خبری از جمع آوری بزرگترین پاتوق معتادان متجاهر در شوش تا آغاز فاز اجرایی مرکز داده های شیراز به مناسبت دهه فجر و تولید 138 هزار تن آسفالت در کارخانه آسفالت کرج را بخوانید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد از تصویب لایحه مشارکت شهرداری مشهد در تأمین زیرساخت های لازم برای نگهداری و سامان دهی معتادان متجاهر در شصت وپنجمین جلسه علنی شورای این شهر خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه 15 از تخریب ملک سه طبقه رها شده ناایمن در شوش که تبدیل به بزرگترین پاتوق معتادان متجاهر شده بود، خبر داد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سابق تهران، در آیین تکریم و معارفه رئیس پلیس پایتخت به بیان اقدامات خود در فرماندهی انتظامی پایتخت پرداخت و گفت: سعی کردیم که امنیت نظام را در تهران بزرگ برقرار کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: لازم است به منظور ساماندهی وضعیت معتادان متجاهر بخشی از درآمد ستاد مبارزه با مواد مخدر برای ساماندهی این مهم اختصاص داده شود و در این راستا تمامی دستگاه های اجرایی مسئولیت دارند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور همراه با مسئولان قضایی و اجرایی استان قزوین از مرکز ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر استان بازدید کردند. خبرگزاری میزان – معاون قضایی دادستان کل کشور همراه با مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز دادستانی کل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۵    
به منظور اجرای مصوبات شورای پیشگیری از وقوع جرم، بانوان معتاد متجاهر از سطح شهرستان زرند جمع آوری می شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۵    
وجود استوک فروش ها و خریداران ضایعاتی، معتادان متجاهر را به محله توس کشانده است. در برخی از این استوک فروش ها به جای پول به فروشندگان ضایعاتی، مواد مخدر می دهند ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کُنگره های طراحی شده در دل بناها سال های متمادی منبعی ارزشمند برای زمین های کشاورزی بوده است و اکنون که باید مکانی برای بازدید گردشگران داخلی و خارجی باشد، به پاتوقی برای معتادان متجاهر تبدیل شده؛ این حکایت بیشتر کبوترخانه های فلاورجان است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۲:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
عامل جنایت در پاتوق معتادان بعد از دستگیری به ارتکاب قتل اعتراف کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد_رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری از جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهر شهرکرد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۳    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری از جمع آوری معتادان متجاهر در شهرکرد خبر داد.
نبأپرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۳:۵۴    
به گزارش نبأپرس از رباط کریم ، امید احمدی روز دوشنبه در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان اظهار داشت: برای جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر همه دستگاه های مرتبط باید همکاری کنند و طرح ساماندهی از مرحله جمع آوری تا درمان و بازگشت به جامعه و اشتغال آنان باید به صورت سازمان یافته و با حمایت های ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان بابیان اینکه پاکسازی مناطق آلوده از معتادان متجاهر در دستور کار است، گفت: 52 معتاد متجاهر به مراکز بازپروری استان فرستاده شدند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری درخصوص ایجاد قرارگاه پلیس در محله شوش و هرندی توضیح داد. احمد احمدی صدر در گفت وگو با پانا درخصوص ایجاد قرارگاه پلیس در محله شوش و هرندی گفت: پلیس پیشنهاد داده است که یک قرارگاه در شوش هرندی ایجاد می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: معتادان متجاهر از سطح استان جمع آوری شوند و برای درمان به مجتمع حرفه آموزی و کار درمانی انتقال می یابند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دادستان تهران به صورت شبانه از منطقه شوش و هرندی و گرمخانه های جنوب تهران بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مجمع یاریگران زندگی در پی کاهش شدید سرما در تهران و بیم از دست رفتن جان بی خانمان هایی که بخشی از آنها، معتادان متجاهر هستند، در 14 نقطه تهران، 14 اتوبوس گرم قرار داد تا پناهی برای معتادان متجاهر باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار فردیس با اشاره به اینکه باید کارتن خوابی و معتادان متجاهر به عنوان یک معضل اجتماعی در فردیس بررسی و ساماندهی شوند، گفت: سه گرمخانه در شهرستان فردیس آماده ارائه خدمات به 150 نفر را دارد، یکی از گرمخانه ها مختص بانوان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 تهران از استقرار قرارگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر در محله شهید هرندی با هدف برخورد قاطع با فروشندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۹    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور استان کرمان گفت:جمع آوری معتادین متجاهر از سطح شهر و برخورد جدی با سارقان اموال مردم از مهمترین مطالبه مردم است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دادیار حقوق عامه دادگاه عمومی و انقلاب زاهدان از جمع آوری و انتقال معتادان متجاهر و کارتن خواب به گرمخانه های زاهدان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مشهد مقدس گفت: در روز های سرد مشهد مساجد، حسینیه ها و اداره کل بهزیستی خراسان رضوی همکاری خوبی با شهرداری داشتند. در کنار این شهرداری چند سالن ورزشی را برای اسکان کارتن خواب ها و معتادان متجاهر در نظر گرفت و طی این شب ها بیش از 1000 کارتن خواب جمع آوری و اسکان شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱    
محمدی فلاح با اشاره به اینکه شرایط اسکان برای افراد بی سرپناه و معتادان متجاهر در البرز فراهم است گفت: مراگز گذری کاهش آسیب و مراکز سرپناه شبانه با نظارت بهزیستی در خدمت افراد بی خانمان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدرتهران بزرگ از روند اقدامات مشترک با شهرداری منطقه 12 درخصوص استقرار قرارگاه پلیس در محله شهید هرندی با هدف برخورد قاطع با فروشندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر بازدید کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
25 هزار تخت برای مراکز ماده 16 در استان تهران ایجاد شده است/ معتادان متجاهری که جمع آوری می شوند دوباره در مدت کوتاهی در خیابان رها می شوند
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین سیستان وبلوچستان ؛ ابوالفضل احمد زاده در بازدید از گرمخانه های شهرداری زاهدان افزود: در چند روز گذشته با توجه به کاهش شدید دما کارتن خواب ها در گرم خانه ها اسکان داده شدند . ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۲۱:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران (پانا)- شهردار منطقه 12 از تداوم طرح زمستان گرم و اضافه شدن گرمخانه های سیار به این طرح، برای خدمات دهی به آسیب دیدگان اجتماعی در شب های سرد برفی تهران خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۸    
ایسنا/گلستان مدیرکل بهزیستی استان گلستان از ساماندهی کارتن خواب ها، افراد بی سرپناه، کودکان کار خیابانی و معتادان متجاهر در سطح استان خبر داد.
سرپرست معاونت پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در راه اندازی مراکز ماده 16 نیازسنجی ضروری است و معتاد باید حتما متجاهر واقعی باشد، گفت: در برخی از مراکز ماده 16 به دلیل رایگان بودن نگهداری معتادان متجاهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: اشتغالزایی یکی از اهداف دولت، پس از درمان معتادان متجاهر است که در جهت آن تلاش می کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۴    
امروز پنج شنبه 22 دی ماه دکتر مجتبی عبداللهی استاندار و رییس قرارگاه اجتماعی استان البرز از کمپ ماده 16 ( نگهداری معتادان متجاهر ) تحت نظارت بهزیستی استان البرز واقع در ماهدشت کرج بازدید کرد.
آنا / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از جمع آوری تعداد 1508 معتاد متجاهر از ابتدای سال 1401 تا کنون در شرق استان تهران خبر داد.
شفاف   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: تعامل با گروه معتادان متجاهر نیاز به تدوین شیوه نامه های رفتاری بسیار پیچیده دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: رسالت اصلی شهرداری تهران در ساماندهی معتادان متجاهر، باید بر درمان متمرکز باشد.