جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۵:۴۲Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادان متجاهر»

فرمانده پایگاه بسیج شهید حسین جوانان سال ها قبل به عنوان یک مبلغ دینی، به عرصه عمل آمده تا گره گشایی کند از مشکلات افراد مستضعف، زنان بی سرپرست، کودکان بدسرپرست و نوجوانانی که تفریحشان تماشای نشئه کردن معتادان متجاهر بود!
سوله ای در منطقه 17 شهرداری تهران چند سالی است علاوه بر اینکه پاتوق معتادان شده، با آلودگی های زیست محیطی معضلاتی را برای اهالی این منطقه ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۲    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در بازدید از محله سنگ سیاه شیراز از پیگیری برای ساماندهی اماکن مخروبه در محله سنگ سیاه خبر داد و بر لزوم اهتمام جدی برای رفع مشکلات این محله و ساماندهی معتادان متجاهر تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران دکتر حسن نژاد در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از اهتمام بهزیستی مازندران برای راه اندازی و فعال نمودن مجدد مرکز نگهداری معتادان متجاهر بر اساس موازین و پروتکل های بهداشتی ابلاغی در استان بر همکاری و مشارکت دیگر نهاد های عضو شورای مبارزه با مواد مخدر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: روزانه 50 معتاد متهاجر از محله سنگ سیاه جمع آوری و ساماندهی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از ساماندهی اماکن مخروبه در محله سنگ سیاه خبر داد و برای رفع مشکلات این محله و ساماندهی معتادان متجاهر تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان اولین مرکز کاهش آسیب معتادین متجاهر در شهرستان سیرجان با حضور دکتر مهتاب حسینی رییس بهزیستی سیرجان ،پیش بین مسئول دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، سهراب بها الدینی فرماندار ویژه سیرجان ، علیرضا محمدی فرمانده آماده و پشتیبانی نداجا ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز در مراسم امضای تفاهم نامه اجرایی یاریگران زنان با رویکرد کاهش تقاضا مواد مخدر، با بیان اینکه 5.4 درصد معتادان کشور بانوان هستند، تصریح کرد: عدد کمی است هرچند اعتیاد یک نفر هم در بین بانوان زیاد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
فاز نخست مرکز ترک اعتیاد ماده 16 با هدف جمع آوری معتادان متجاهر و بازگشت آن ها به اجتماع در شهرستان سیرجان راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۶    
مرکز نگهداری، درمان و اشتغال معتادان متجاهر در سیرجان آغاز بکارکرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه تا پایان آبان ماه 783 معتاد متجاهر در مراکز ماده 16 در سراسر کشور به کرونا مبتلا شده اند، گفت: با تصویب مصوبه کمیته درمان قرار است، تست سریع آنتی ژنی برای غربالگری معتادان متجاهر در اختیار مراکز قرار بگیرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر از اجرای چهارمین طرح جمع آوری معتادان متجاهر و متکدیان در هفته جاری خبر داد و گفت: تمرکز اجرای این طرح پارک تقوی و بلوار بسیج مستضعفین خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: 2500 نفر از معتادان متجاهر در 5 ماه پیش رو، یعنی از آذر ماه امسال، تا فروردین 1400 با محوریت شهرداری و مشارکت بقیه دستگاه ها به صورت موقت ساماندهی می شوند تا پروژه های اصلی ساماندهی این افراد به سرانجام برسد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، در مراسم امضای تفاهم نامه اجرایی یاریگران زنان با رویکرد کاهش تقاضا مواد مخدر، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب به موضوع اعتیاد تاکید داشتند همچنین رییس جمهوری بر موضوع طرح یاریگران زندگی و ساماندهی معتادان متجاهر به ویژه زنان تاکید داشته اند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تنها طلب گفت: آمار دقیقی از تعداد کارتن خواب ها و معتادان متجاهر در مشهد وجود ندارد اما برآورد تعداد معتادان متجاهر جمع آوری شده از سطح شهر مشهد بیش از 9400 نفر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۹    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: طی روزهای آینده با همکاری دستگاه های مربوطه، جمع آوری گسترده ای از معتادان متجاهر، کارتن خواب ها و بی خانمان صورت می گیرد تا در این سرمای سوزناک شاهد اتفاق های دردناک و تلفاتی در این زمینه نباشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۶    
مشهد- ایرنا- مرگ افراد بی خانمان در سوز سرما، بسیار غم انگیز است و شایسته است که با اقدامات ریشه ای موضوع ساماندهی کارتن خوابها و معتادان متجاهر پیگری شود که این مهم در خراسان رضوی نیز در دست اقدام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس شورای شهر مشهد گفت: شورای شهر و شهرداری مشهد در خصوص آسیبهای اجتماعی به ویژه کارتن خوابها و جمع آوری معتادان متجاهر دغدغه مند هستند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران از راه اندازی مراکز جامع درمانی و بازتوانی اعتیاد خبر داد و گفت: قرار است به صورت پایلوت مراکز جامع درمانی و بازتوانی اعتیاد در چند استان از جمله تهران راه اندازی شود که نحوه فعالیت این مراکز بازتوانی معتادان به صورت فرد محور و بدون دارو است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: ساماندهی معتادان متجاهر از سطح کوچه و خیابان ها ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۵۶    
هزار و 500 معتاد متجاهر در لرستان شناسایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: هماهنگی هایی انجام شده تا معتادان متجاهر دارای زخم باز به بیمارستان ها و درمانگاه های دانشگاهی ارجاع شوند و خدمات دریافت کنند اما به هر حال لازم هست که کمک های بیشتری در این زمینه به عمل آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- بعد از بی سامانی چندین ماهه وضعیت معتادین متجاهر و کارتن خوابهای شیراز در پی شیوع کرونا، اکنون رییس کمیسیون سلامت شورای شهر وعده ساماندهی این حوزه را داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به دنیال گزارش فارس مبنی برحضور معتادین و اراذل و اوباش در تپه شیخ سلام سنندج، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تمامی معتادین متجاهر این مکان را جمع آوری کرد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری بهارستان از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر در این شهرستان خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
اعتبار مالی برای اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر و بیماران داوطلب برای گذراندن دوره های درمان با حمایت و دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش اختصاص یافت
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
حضور معتادان و اراذل واوباش در تپه شیخ الاسلام سنندج مانع حضور مردم و خانواده شهدا در این قبرستان شده بود که فرمانده انتظامی استان به نیروهای تحت امر دستور داد در این مکان حضور پیداکرده و در راستای رفع دغدغه مردم به ویژه خانواده معزز شهدا اقدام کنند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۶    
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی در سفر یک روزه به شهرستان سبزوار از مجتمع خدمات بهزیستی، مرکز توانبخشی معلولین، و کمپ معتادان متجاهر بازدید و با سرپرست فرمانداری سبزوار، کارکنان بهزیستی و جمعی از مددجویان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دادستان ورامین گفت: با تأمین اعتبار و تجهیز کمپ اعتیاد ماده 16، معتادان متجاهر در ورامین ساماندهی می شوند تا بهانه جویی در این خصوص نباشد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۹    
سرپرست دادسرای مبارزه با موادمخدر تهران از راه اندازی دو مرکز جدید برای نگهداری معتادان متجاهر زن خبر داد و گفت: با راه اندازی این دو مرکز، مجموع ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر زن به 800 نفر افزایش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دادسرای مبارزه با موادمخدر تهران از راه اندازی دو مرکز جدید برای نگهداری معتادان متجاهر زن خبر داد و گفت: با راه اندازی این دو مرکز، مجموع ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر زن به 800 نفر افزایش می یابد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسوالله (ص) تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع پرس ، درباره فعالیت های سپاه در حوزه اجتماعی و درمان، صیانت و اشتغال معتادین متجاهر اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دادستان کاشان گفت: کاشان یک گرمخانه داشته تا معتادان متجاهر و کارتن خواب ها در آنجا نگهداری شوند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه 60 درصد سرقت های استان توسط معتادان متجاهر انجام می شود، گفت: با همکاری سازمان بهزبستی، اداره کار، کمپین های ترک اعتیاد و آموزش فنی حرفه ای این معتادان در مسیر آموزش مهارت قرار میگیرند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
حسین توکلی کجانی روز سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان ری اظهار داشت: شهرداری ها و دهیاری های شهرستان بایستی در جمعآوری معتادان متجاهر با بهزیستی و نیروی انتظامی همکاری کنند و بخشداران نیز هماهنگی های لازم را در این خصوص انجام دهند ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
چندی پیش در گزارشی مفصل تحت عنوان "شیراز بهشت کارتن خواب ها" به بررسی و لزوم ساماندهی وضعیت کارتن خواب ها، زباله گردها، معتادان متجاهر و افراد بی خانمانی پرداختیم که علاوه بر آلوده کردن معابر و خیابان ها و مخدوش کردن منظر و سیمای شهر شعر و ادب، منشا آسیب های اجتماعی و مخاطرات فراوانی نیز هستند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
جولان بیش از 9 هزار معتاد متجاهر در حاشیه شهر مشهد، فوت 12 درصد معتادان متجاهر در سوانح رانندگی در 5 ماه نخست سال جاری، گودال خوابی معتادان متجاهر در سایه هشدار قرمز کرونا، ابتلای 13 درصد کارتن خواب ها و معتادان متجاهر به هپاتیت c و... اخباری از این قبیل حکایت از یک معضل بزرگ در کلانشهر مشهد دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دادسرای مبارزه با موادمخدر تهران از راه اندازی مرکز نگهداری معتادان متجاهر بین 15 تا 18 سال در هفته جاری خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به آسیب معتادان متجاهر به جامعه از تشکیل کمپ های ویژه و مرکز بازتوانی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - شیوع همه گیری ویروس کرونا و نبود امکانات و تجهیزات مناسب اقامتی و بهداشتی برای نگهداری معتادان متجاهر در اردوگاه های ترک اعتیاد که با نام قانونی " مراکز ماده 16 " شناخته می شوند، باعث تعطیلی این مراکز از اواخر سال گذشته شد و دیگر خبری از بازگشایی آنها نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی گفت: جمع آوری معتادان متجاهر به صورت محله محور، ابتدا به صورت پایلوت در شهرستان اراک و سپس در سایر شهرهای استان مرکزی انجام می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۲:۱۷    
مرحله اول طرح جمع آوری معتادین متجاهرو کارتن خواب ها در شهرستان اسلامشهر انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: 20 هزار و 500 نفر از معتادان متجاهر از ابتدای امسال در مراکز بهزیستی پذیرش شدند که بیش از هزار و 100 نفر از آنها زن هستند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۶    
اولین مرکز نگهداری از معتادانی که دارای زخم باز هستند، راه اندازی شد وی درباره راه اندازی مرکز نگهداری از معتادان متجاهر ی که دارای زخم باز هستند، گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران درباره آخرین وضعیت جمع آوری معتادان متجاهر در استان تهران، توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
هدایت معتادین متجاهر از مسیل های پرخطر رودخانه خشک و انتقال به مراکز ( dic ) بهزیستی توسط عوامل واحد گشت فوریت های اجتماعی این اداره از آغاز بارندگی امسال شروع شده و تا پایان زمستان ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۶    
رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری اهواز گفت: جمع آوری متکدیان، کودکان کار و معتادان متجاهر از بلوارآیت الله بهبهانی انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۷    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری 100 نفر معتاد متجاهر در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی جمع آوری معتادان متجاهر خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۱۰    
با حضور دکتر فرزاد گوهردهی؛ مدیر کل بهزیستی استان مازندران، احمد مظفری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، دکتر رمضانعلی گلچوبی معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی استان و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ...