یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۵۱Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادان متجاهر»

روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
صادق رشیدی فرد* - محله فرحزاد اکنون جزئی از منطقه 5 و 2 شهرداری تهران است که با توجه به رودخانه دائمی فرحزاد ، باغ های خوش آب و هوا و رستوران های زیاد ، محلی برای تهران گردی و صرف غذا به شمار می آید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۲    
مدیرکل بهزیستی فارس گفت: در جریان جمع آوری معتادان متجاهر، حرف کارشناسی شنیده نمی شود و هر کسی ساز خود را می زند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در شهرستان آبیک از 22 بهمن ماه به مدت سه ماه در آبیک اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۰    
شیراز- ایرنا- مدیر کل بهزیستی استان فارس گفت: استراتژی فعلی در خصوص ساماندهی معتادان متجاهر نیازمند تغییر است و باید از درمان به سمت پیشگیری برویم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۵    
مدیرکل بهزیستی استان فارس گفت: جمع آوری معتادان متجاهر مطالبه ضروری است که تمامی دستگاه ها برای سامان دهی آن مکلف شده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۷    
محکم گفت: از سال 91 که طرح تجمیع معتادان متجاهر آغاز شد از ابتدا با آن مخالف بودم چرا که امکان ندارد یک سری معتاد را که به این سبک زندگی عادت کرده اند را یکجا جمع کنیم و امید به بهبود آنان داشته باشیم، تنها راه درمان نگهدارنده، این افراد است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۷    
کرمی با یادآوری این مطلب که در بحث توانمندسازی واشتغال معتادان متجاهر گام بر می داریم، گفت: یک هزار و 578 نفر معتاد متجاهر تاکنوندر فارس جمع آوری شده اند و از این تعداد تعداد 300 نفر غیربومی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۲    
گروه استان ها -دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: موظف هستیم تا دهه فجر یعنی 10 بهمن ماه تمامی معتادان متجاهر در استان فارس جمع آوری شوند و در مراکز تحت مدیریت بهزیستی ساماندهی شوند و مسیر درمان را طی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۵    
طرح جامع جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در استان فارس در حال اجرا است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس اعلام کرد که تا 10 بهمن ماه امسال کُل معتادان متجاهر این استان ساماندهی خواهند شد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۰    
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آوج با حضور رحمانی دبیر شورای هماهنگی استان ، اعضاء ونمایندگان دستگاههای عضو شورای شهرستان به ریاست فرماندار آوج در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شهرداری تهران پیش بینی کرده است که سال آینده ساماندهی و توانمندسازی 5 هزار معتاد متجاهر،4 هزار و 800 کودک کار، 2 هزار متکدی و افراد بی خانمان و بی سرپناه را دنبال کند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: در شرایطی که حدود چهار ماه است شهرداری تهران با تحدید مراکز کاهش آسیب اعتیاد و تهدید معتادان متجاهر حاضر در محله های پرآسیب پایتخت، تلاش دارد که به پاکسازی محلاتی مانند شوش و هرندی بپردازد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نظری بااعلام اینکه جمع آوری معتادان در دره فرحزاد به زودی به پایان می رسد، گفت: از پلیس قول گرفتیم این افراد را در گرمخانه های زنان و مردان دره فرحزاد و مرکز سرپناه بهزیستی جذب کند.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۰    
نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان به ریاست طاهر خانی فرماندارو رئیس شورای هماهنگی شهرستان وباحضور رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در سالن جلسات فرمانداری تاکستان برگزار شد .
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۰    
مرتضی محمدپور | شهرآرانیوز؛ برای همه رانندگانی که مسیر تردد خود را از بزرگراه کمربندی مشهد انتخاب می کنند، مشاهده افرادی که با لباس های ژنده و مندرس در فضای سبز میانی بزرگراه حضور دارند، ممکن است امری بدیهی و بی اهمیت باشد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۹    
رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: ساماندهی معتادان متجاهر در این شهر نیازمند همکاری و عزم جدی مسئولان متولی این شهرستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۶    
فرمانده انتظامی شهرستان یزد از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی شهر از معتادان متجاهر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نگهداری از افراد مبتلا در مراکز ترک اعتیاد، یکی از سیاست های کلی دولت ها، در مبارزه با شیوع اعتیاد و کاهش آمار معتادان است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی_فرهنگی فرماندهی ناجا با بیان اینکه در ایران حدود 4 میلیون معتاد داریم، گفت: بر اساس اعلام پزشکی قانونی، سالیانه 4500 نفر بر اثر سوءمصرف مواد مخدر جان خود را از دست می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۹    
گروه استان ها- فرماندار اراک با بیان اینکه طرح جمع آوری معتادان متجاهر در اراک اجرا می شود گفت: هنوز یک مرکز برای جمع آوری کامل معتادان در استان مرکزی وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان گفت: جمع آوری معتادان متجاهر، اقدام ارزشمند و درخور توجهی بود که با همکاری تمامی دستگاه ها و ارگان های ذی ربط به خصوص دستگاه قضایی در استان انجام شد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: پارلمان بهشت نشین ها حالا میزبان مهدی چمران 80 ساله است. رئیس شورایی که برای چهارمین بار بعد از سه دوره نامتوالی دوباره پایش به ساختمان زمردی رنگ خیابان بهشت باز شده است. چمران حالا بر صندلی ای تکیه زده که تا همین چند ماه پیش در قبضه اصلاح طلبان بود ...
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار همدان گفت : همه دستگاههای اجرایی و تشکلهای مردمی باید برای پیشگیری از اعتیاد برنامه داشته باشند و از ظرفیت های موجود بطورکامل استفاده کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۷:۰۲    
شهردار تهران گفت: ساماندهی معتادان متجاهر تا این لحظه فوق العاده نتیجه بخش بوده و اقدامات همچنان استمرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: خدمات بازپروری معتادان متجاهر کمپ های ماده 16 قانون اصلاح مبارزه با مواد مخدر(نگهداری معتادان خیابانی و بی سرپناه ) لازم است که به شکل متوازن در استان توزیع شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: مجموعه باغ فدک در دو فاز تا اوایل سال آینده برای نگهداری معتادان متجاهر به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۷    
اصفهان - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: ظرفیت مراکز نگهداری معتادان متجاهر در استان با راه اندازی پایگاه فدک افزایش می یابد و به حدود یکهزار نفر می رسد.
رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محله رضویه به خاطر شرایط محیطی و نزدیکی به گرمخانه خاوران به قطب معتادین این منطقه تبدیل شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان استفاده از تمامی ظرفیت ها برای اجرای مطلوب طرح ساماندهی و صیانت از معتادان متجاهر را مورد تأکید قرار داد و گفت: بایستی شرایط برای توزیع مواد مخدر در گیلان، ناامن شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شهرکرد گفت: پنج معتاد متجاهر در این شهرستان جمع آوری شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری راه اندازی کمپ نگهداری معتادان متجاهر و آزمایش تشخیص موادمخدر در استان را از ضروریات دانست و گفت: عموما پیشگیری کم هزینه تر از درمان است، بنابراین بحث مبارزه و مقابله با موادمخدر باید به صورت محله محور پیگیری شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فرارو: مقامات طالبان اغلب معتادان به مواد مخدر را جمع آوری می کنند و به زور به مراکز بازپروری می برند که ظرفیت آن ها بیش از حد است. افغان های بی خانمان معتاد به مواد مخدر زیر پل ها جمع می شوند تا مواد مصرف کنند و غالباً توسط طالبان جمع آوری شده و پس از ضرب و شتم به زور به مراکز درمانی منتقل می ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان استفاده از تمامی ظرفیت ها برای اجرای مطلوب طرح ساماندهی و صیانت از معتادان متجاهر را مورد تأکید قرار داد و گفت: بایستی شرایط برای توزیع مواد مخدر در گیلان، ناامن شود.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران درخصوص بالا بردن توان و وسعت امکانات برای سامان دادن به افراد بی خانمان در پایتخت به میزان گفت: در برنامه مسوولان شهری تهران قطعا توسعه ظرفیت های مربوط به اسکان افراد بی خانمان وجود دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران گفت که در نشست مجمع تهران با وزیر کشور، استاندار تهران و رییس شورای شهر تهران تفاهمی برای جمع آوری معتادین متجاهر و انتقال به اردوگاه های مشخص با هدف مهارت آموزی و درمان و همچنین افزایش مدت ماندگاری معتادین در این اردوگاه ها به حداقل یکسال طبق مصوبه ستاد ملی مقابله ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۱    
سرپرست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی البرز گفت: دستگاه های دیگر هم در زمینه جمع آوری معتادان متجاهر پای کار بیایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان در اتاق خبر درباره جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر توضیح داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در حوزه درمان گفت: طی دو سال گذشته بر اساس توافق ستاد با سازمان بسیج مستضعفین و به همت سپاه استان ها، مراکزی برای نگهداری و درمان معتادین متجاهر راه اندازی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۵    
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: کارگروه ساماندهی معتادان متجاهر را با مشارکت سازمان بهزیستی، ستاد مبارزه با مواد مخدر و دستگاه های اقتصادی در استان قزوین ایجاد می کنیم تا دستگاه ها به این موضوع ورود جدی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - استاندار قزوین نبود کمپ های ماده 16 جهت نگهداری و ساماندهی معتادان متجاهر در استان را چالش برانگیز دانست و با اشاره به ضرورت راه اندازی این کمپ ها، گفت: دستگاه های متولی از جمله بهزیستی، هلال احمر، شهرداری و برنامه و بودجه برای راه اندازی این مکان ها در استان باید تلاش کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: تامین هزینه نگهداری و درمان معتادان متجاهر از سوی خیرین بهترین نذر برای نجات انسانهای گرفتار دام اعتیاد و کاهش آسیب های اجتماعی است.
رییس سازمان بهزیستی از وجود 60 هزار معتاد متجاهر در کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ماده 80 تصریح کرده همه دستگاه های عمومی وظیفه مدیریت جمع آوری معتادان متجاهر را دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
اولین جلسه کارگروه قرارگاه کاهش آسیب های اجتماعی منطقه ای با عنوان ساماندهی معتادان متجاهر با حضور مدیران شهری شهرری به میزبانی شهرداری منطقه 20 برگزار شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۳    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از اجرای طرح پاکسازی پارک های مرکزاستان از سارقان ومعتادان متجاهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از اجرای طرح پاکسازی پارک های مرکز استان از سارقان و معتادان متجاهر خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: پس از شناسایی پاتوق ها و محلات تجمع معتادان متجاهر و کارتن خواب و پرخطر، مراکز مذکور در جهت ارائه خدمات کاهش آسیب ایجاد می شوند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 از افزایش ایمنی و ساماندهی نقاط بی دفاع و کم برخوردار این منطقه با همکاری دستگاه های متولی خبر داد و گفت: محله های کم برخوردار منطقه 4 در اولویت اجرای این طرح قرار دارند. ...