پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۰:۳۹Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادان متجاهر»

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از اجرای طرح جمع آوری خرده فروشان و معتادان متجاهر در همدان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی اسلام آباد غرب گفت: از 15 روز ابتدایی سال جاری 40 نفر از معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر در این شهرستان جمع آوری و دستگیر شده اند.
فرمانداری مبارکه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۱    
فرماندار مبارکه در این جلسه گفت : اردوگاه کرامت با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و جمع آوری معتادان متجاهر و درمان و مهارت آموزی، صیانت و سالم سازی این افراد راه اندازی شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در ایام نوروز موجب کاهش سرقت در استان شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
جانشین انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری 76 نفر از معتادان متجاهر و خرده فروش های مواد مخدر در اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اصفهان گفت: استان اصفهان بر اساس آمارها و مراجعه معتادان به مراکز MMT حدود 100 هزار نفر معتاد قطعی دارد که بین 5 تا 8 درصد آنها تقریباً متجاهر هستند.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین عنوان شد: طرح جامع جمع آوری معتادان متجاهر با تمام توان در حال اجرا بوده و این طرح توسط نیروی انتظامی به خوبی محقق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری و جمع آوری 25 خرده فروش موادمخدر و معتاد متجاهر در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۵    
صفری از جمع آوری 510 معتاد در خوزستان در طرح نوروزی امسال خبر داد و گفت: این افراد به مدت 2 ماه در اردوگاه معتادان متجاهر نگهداری می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۱    
ایسنا/اصفهان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با اشاره به جمع آوری یک هزار معتاد متجاهر در روزهای پایانی سال گذشته، گفت: در حال حاضر تنها 2 مرکز نگهداری معتادان متجاهر با ظرفیت 450 نفر در استان داریم که به خاطر شرایط کرونا باید با نیمی از ظرفیت فعالیت کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر اینکه مقابله، درمان و پیشگیری سه راهبرد اصلی در مبارزه با مواد مخدر است، گفت: 15 اردوگاه ترک اعتیاد راه اندازی شده و 80 درصد معتادان متجاهر ساماندهی شده اند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ایلام گفت:مبارزه بی امان با سوداگران مرگ نیز یکی دیگر از اقدامات خوب پلیس استان در ایام نوروز بود که در اجرای این ماموریت ها، بیش از 31 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد و 92 نفر از سوداگران مرگ و معتادان متجاهر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اشاره به عملکرد این سازمان در سال 99 گفت: 28 هزار معتاد کد یکتای منحصر به فرد گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۰    
فردای کرمان – گروه جامعه: مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان این که طبق تحقیقات 78 درصد معتادان متجاهر پس از جمع آوری و نگهداری در مراکز ترک اعتیاد دوباره در چرخه ی ماده ی 16 قرار می گیرند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون امور اجتماعی و شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز گفت: 217 نفر از معتادان متجاهر در طرح نوروزی این سازمان از سطح شهر اهواز جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد تحویل شدند.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۲    
آرتنا: برنامه "گفت و گوی اجتماعی" با موضوع معتادان متجاهر و با حضور دکتر عیسی کاکویی (استاد دانشگاه، کارشناس مواد مخدر و دکتری شیمی) از شبکه رادیویی گفت و گو به روی آنتن رفت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در سال 99 پدیده وجود کارتن خواب ها و معتادان متجاهر در حواشی شهر وجود داشت که امیدواریم اولویت رسیدگی در سال جاری برای تمام مسئولان استان در این خصوص به وجود آمده و در کنار سایر دغدغه ها، به این مسئولیت نیز توجه شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرید براتی سده مدیرکل توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور، از توزیع بیش از 3 میلیون ماسک در پاتو قها ومراکز کاهش آسیب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر در ملایر خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار البرز از آماده سازی دو اردوگاه نگهداری معتادان متجاهر (ماده 16 ) دراین استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج - استاندار البرز از راه اندازی اولین کمپ معتادان متجاهر (ماده 16) در این استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیشگیری بهزیستی خراسان رضوی از پرداخت نشدن یارانه های سال 99 مراکز ترک اعتیاد اجباری و مراکز نگهداری موقت معتادان متجاهر خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۷    
رئیس اداره نظارت در رفع تخلفات شهری شهرداری قم با بیان اینکه امسال نصب چادر توسط مسافران در شهر و اطراف مسجد جمکران نداشتیم و این موضوع به خوبی کنترل شد، گفت: در موضوع جمع آوری متکدیان، کارتن خواب ها و معتادان متجاهر هم تلاش شد شهر عاری از هرگونه از ناهنجاری آسیب های اجتماعی باشد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سردار حسین رحیمی صبح امروز با حضور در قرارگاه نوروزی در جمع فرماندهان، مسئولان، معاونان و روسای پلیس های تخصصی و فرماندهان انتظامی که با رعایت پروتکل های بهداشتی در ستاد پلیس تهران بزرگ برگزار شده بود به تامین امنیت عمومی شهروندان که از وظایف ذاتی پلیس است، تاکید کرد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۶    
محمد انارکی محمدی با بیان اینکه تعداد 400 نفر از معتادان متجاهر در کمپ ها نگهداری می شوند، گفت: هم اکنون تعداد 539 نفر از معتادان متجاهر جمع آوری شدند که در مرکز ماده 16 بهزیستی 585 نفر، در مرکز ماده 16 وابسته به سپاه تعداد 110 نفر ...
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رمضان روحانی،عضو شورای معتمدین حاشیه شهر مشهد: 120 هزار حاشیه نشین، مرکز درمانی ندارند و پس از گذشت 5 سال، زمین 5 هکتاری که برای ساخت بیمارستان اختصاص داده شده به محل تجمع معتادان متجاهر و کارتن خواب ها شده است و کلنگ مسئولان چیزی جز محلی برای رویش علف هرز و مکان مصرف مواد مخدر برجای نگذاشته است و ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اشرافیت اطلاعاتی کاملی بر عناصر ضدانقلاب و اشرار داریم، گفت: 48 ساعته معتادان متجاهر را جمع آوری می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه بسیاری از سرقت های خرد توسط معتادان متجاهر انجام می شود، گفت: متجاهران باید از سطح شهر جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور نحوه ارائه خدمات مراکز کاهش آسیب در ایام نوروز را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد گفت: در طرح ضربتی یک روز 25 معتاد از سطح شهر پارس آباد جمع آوری شدند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ علی سلیم پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جمع آوری این معتادان در اجرای طرح ساماندهی افراد آسیب دیده در استان البرز انجام شد. وی اضافه کرد که طرح جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر با جدیت در سال جدید استمرار می یابد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۳:۵۱    
جانشین انتظامی فهرج گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر قبل از نوروز در فهرج اجرا و معتادان پس از پالایش به مرکز ترک اعتیاد بم اعزام می شوند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از تداوم طرح جمع آوری معتادان متجاهر در ایام نوروز سال 1400 خبر داد. مصطفی هادیزاده با بیان اینکه در حال حاضر 14 هزار مددجو در مراکز ماده 16 نگهداری و درمان می شوند ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدباقر سلگی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مدت یاد شده دستگیری معتادان متجاهر و کارتن خواب افزایش 2 درصدی، شناسایی و انهدام باندهای تهیه و توزیع موادمخدر پنج درصد افزایش و دستگیری معتادان و توزیع کنندگان موادمخدر 2 درصد افزایش داشته است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج از صدور دستور پلمب ضایعاتی های محوطه پارک شهید ایرانی کرج خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سه شنبه 26 اسفندماه با حضور قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار خوزستان و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در استانداری خوزستان برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
امروز در طرح اقتدار با اراذل و اوباش برخورد و در طرح ظفر معتادان متجاهر هم جمع آوری شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشان از اخذ مجوز احداث تنها مرکز نگهداری معتادان متجاهر شمال استان اصفهان در کاشان صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب زنجان گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، طرح جمع آوری معتادان متجاهر در سطح این استان با موفقیت به مرحله اجرا درآمد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۵    
به گزارش خبرگزاری ایسنا سرهنگ"عبدالعلی روانبخش" امروز در نشست بررسی وضعیت و عملکرد مرکز ماده 16 کرمان با موضوع نگهداری معتادان متجاهر در مراکز درمانی اظهار کرد: حدود 90 درصد سرقت های خرد در استان کرمان توسط معتادان متجاهر انجام می شود.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اردوگاه ماده 42 کبوترخان برای پذیرش دو هزار معتاد متجاهر تجهیز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۶    
موحد گفت:استان کرمان بعد از انقلاب پویا ترین استان در مبارزه با مواد مخدر است که به عنوان نماد مبارزه باید به جهان معرفی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: معتادان متجاهر جمع آوری شده در استان زنجان که در کمپ ها هستند تا 15 فروردین 1400 آزاد نخواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان، گفت: در حوزه مقابله با پدیده مواد مخدر، بحث وارد آوردن ضربه به بنیان های اقتصادی قاچاقچیان و ساماندهی معتادان متجاهر در اولویت است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
افتتاح اردوگاه معتادان متجاهر حسن آباد معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: اردوگاه نگهداری و درمان معتادان متجاهر واقع در منطقه حسن آباد فردا دوشنبه افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از آمادگی کامل و صد درصدی پلیس کرمانشاه برای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در ایام نوروز 1400 خبر داد و گفت: هر تصمیمی که در حوزه کاری انتظامی اتخاذ شود همکاران ما به صورت کامل آن را اجرایی خواهند کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان عمومی و انقلاب کرمان با اشاره به اینکه ساماندهی معتادان متجاهر به عنوان یکی از وظایف حاکمیت باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد، گفت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
طی مراسمی مرکز نگه داری، درمان و کاهش آسیب معتادان متجاهر شماره یک مشهد با هدف کاهش آسیب های اجتماعی به بهره برداری رسید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت:کمپ نگهداری معتادان متجاهر در دو فاز پیش بینی شده است که در ابتدا امکان نگهداری و درمان 500 نفر و در آینده تا سه هزار نفر را دارد که فکر می کنم می تواند کمک ویژه ای به جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهر مشهد و کمک به آن ها برای شروع یک زندگی سالم و جدید کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: با افتتاح مرکز نگهداری درمان و کاهش آسیب معتادان متجاهر شماره یک مشهد ظرفیت نگهداری این افراد در سطح استان به 3100 نفر خواهد رسید و این میزان در سال 1400 نیز به 8800 نفر افزایش خواهد یافت.