چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۱:۴۴Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد مخدر»

راه امروز   ۴۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
روز گذشته وزیر کشور در نشستی درباره مبارزه با مواد مخدر، گفت: ادعای شفافیت بانک های جهانی در مقابله با پول شویی ادعایی نادرست است، زیرا مگر می شود اقتصاد پررونقی درخصوص مواد مخدر وجود داشته باشد و ادعای شفافیت بانک ها بشود، اما جلوی پول شویی مواد مخدر گرفته نشود .
برترین ها   ۱ ساعت پیش    
برترین ها: کیت میدلتون، همسر 39 ساله شاهزاده ویلیام روز گذشته از انجمن حامی Forwardtrust که به افراد معتاد به مواد مخدر و الکل کمک می کند در لندن بازدید کرد.
آفتاب نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برنامه نشست تخصصی برنامه تحول راهبردی مبارزه با مواد مخدر با حضور وزیر کشور برگزار شد.
12 هزار و 880 خرده فروش موادمخدر از ابتدای سال تاکنون دستگیر شده اند و 830 کیلو مواد نیز کشف شده است. سرهنگ جلیل موقوفه ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، در این باره گفت: پلیس پیشگیری در زیرمجموعه های مختلف به شکل شبانه روزی خدمات مختلفی را به مردم ارایه می دهد ...
کیهان   ۳ ساعت پیش    
گفت: وزیر کشور گفته است اعضای FATF خودشان قاچاقچی و پولشو هستند. گفتم: احسنت ! گردش پولی تجارت سیاه مواد مخدر در سال به ده ها میلیارد دلار می رسد. این مبالغ فوق نجومی از طریق بانک های بزرگ اروپایی و آمریکایی منتقل می شوند. اینهمه پول را که با چمدان و کیسه گونی جا به جا نمی کنند! ...
بیش از 44 کیلو مواد مخدر در نی ریز کشف شد
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا نسبت به شایعه خرید و فروش مخدر های کروکودیل یا تمساح در کشور واکنش نشان داد.
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کشور همسایه بحث ترانزیت مواد مخدر را به ایران نسبت داده بود، گفت: این موضوع را هیچ کس تایید نمی کند و بر اساس آمارهای رسمی 90 درصد کشفیات به مواد مخدر را جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد و این اتهام را هم کشوری مطرح می کند که کمتر از یک درصد کشفیات ایران را ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
مدیر کل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: 70 درصد کشفیات مواد مخدر با اقدامات اطلاعاتی صورت می گیرد و 72 درصد کشفیات نیز در شرق کشور انجام می شود.
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع روسیه گفت: مسکو و تهران می توانند در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر و ممانعت از ظهور گروهک تروریستی داعش در کشورهای همسایه همکاری کنند.
گیتی آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تشییع پیکر پاک شهیدان "حسین بهراد نصر" و "مرتضی هدایت زاده" در "رشت" پیکر پاک شهیدان سرتیپ دوم"حسین بهراد نصر" و ستوانسوم "مرتضی هدایت زاده" فردا در سالن شهدا ناجا رشت تشییع خواهد شد. ...
گیتی آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شهادت دو پلیس مبارزه با مواد مخدر در گیلان سرهنگ حسین بهراد نصر و مرتضی هدایت زاده دو پلیس وظیفه شناس مبارزه با مواد مخدر گیلان بامداد امروز در شلمان لنگرود بر اثر حادثه رانندگی در تعقیب و گریز قاچاقچیان مواد مخدر و هنگام ماموریت به شهادت رسیدند.
گلستان ما   ۹ ساعت پیش    
فرماندار کلاله گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون؛112 پرونده قضایی در کلاله تشکیل و 47 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 564 عدد قرص مخدر غیر مجاز توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شده است.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: اگر خدایی نکرده می خواستیم بر روی رفت و آمد مواد مخدر چشم ببندیم امروز در اروپا یکی از جوانان سالم نمی ماند.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: درباره استقرار طالبان در افغانستان و تأثیر آن بر مبارزه با مواد مخدر توسط جمهوری اسلامی ایران سه سناریو درنظر گرفتیم.
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: با اصلاح قوانین ضربه به بنیان های مالی قاچاقچیان به 14 هزار میلیارد تومان رسیده است که افزایش 678 درصدی نشان می دهد.
انتخاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وحیدی، وزیر کشور گفت: آقایانی که FATF را درست کردند، و ادعا می کنند که همه سیستم های بانکی تخت کنترل ماست چرا مانع اقتصاد مواد مخدر نمی شوند؟ ما حق داریم بدبین باشیم. کسانی که این اقتصاد را اداره می کنند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر دفاع روسیه بیان داشت که قاچاق مواد مخدر و داعش تهدیدهای اصلی در افغانستان باقی می مانند.
ایسکا نیوز: وزیر کشور ایران اظهار داشت: اظهارات رئیس جمهور آذربایجان نه با حُسن همجواری سازگار است و نه با یک سیاست ورزی درست تطابق دارد، یک نوع بحران آفرینی است. ...
با تلاش شبانه روزی پلیس 9 باند مواد مخدر در شهرستان گچساران متلاشی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان خاتم گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، بیش از چهار کیلوگرم تریاک در این شهرستان کشف شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران - ایرنا -احمد وحیدی روز سه شنبه در نشست تخصصی روند برنامه تحول راهبردی مبارزه با مواد مخدر و بررسی تحولات کشور افغانستان و پیامدهای آن در عرصه مبارزه، موضوع مواد مخدر از مسایل پرچالش جهانی عنوان کرد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: تکذیب وجود شامپوی تریاک در بازار ایران توسط رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا.
موج   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بر اساس آمار سازمان ملل، 90 درصد کشفیات تریاک جهان، 72 درصد مرفین جهان و 20درصد هروئین جهان مربوط به جمهوری اسلامی است.
دیار میرزا   ۱۰ ساعت پیش    
جمعی از مسئولان شهرستان لنگرود در منزل شهید مرتضی هدایت زاده مامور مبارزه با مواد مخدر گیلان که روز گذشته در تعقیب و گریز با قاچاقچیان مواد مخدر خودروی آنها دچار سانحه شده و به شهادت رسیده بود، حضور یافتند.
ثلاث   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ثلاث- رئیس کل دادگستری بوشهر از کشف 990 کیلوگرم مواد مخدر در این استان خبر داد و گفت: در این خصوص دو متهم دستگیر شدند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۳   + ۴۶ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: ساعت 4 بامداد یکشنبه 25 مهر مرد جوانی هراسان با اورژانس تماس گرفت و در حالی که درخواست کمک می کرد گفت: فکر می کنم دوستم حمید شیشه کشیده چون دچار توهم شده و حالش خیلی بد است او تمام خانه مرا به هم ریخته است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان - عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار داشت: در پی ارجاع چندین فقره شکایت و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از مواد فروشان سابقه دار جنوب تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: وضعیت شیوع مصرف مواد مخدر در جمعیت عمومی 5.4 درصد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۹    
خاطره ای از فرزند شهید مدافع وطن ناصر بشنام که 23 تیرماه 1400 بر اثر درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به همراه دو همرزمش در کهنوج کرمان به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
وحیدی اظهارات رئیس جمهور آذربایجان در موضوع مبارزه با مواد مخدر را نوعی بحران آفرینی تلقی کرد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی محمدیان اظهار داشت: شب گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در یکی از محورهای مواصلاتی استان موضوع را پیگیری کرده و شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - فرماندار گچساران گفت: 615 کیلو و 971 گرم انواع مواد مخدر با اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده، امسال در این شهرستان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: آقایانی که FATF را درست کرده و می گویند ناظر بر فعالیت بانک های بین المللی هستند و کشورهای زیادی در دنیا به آن پیوسته اند چرا مانعی برای گردش مالی مواد مخدر ایجاد نمی کنند؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران در عالی ترین سطح مبارزه با مواد مخدر قرار دارد و از چند دهه گذشته، همه موازین حقوقی و بشری خود را برای مقابله با این بلای خانمانسوز بکار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضائی دادستان کشور با اشاره به کشفیات مواد مخدر توسط جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر به روی قاچاق مواد مخدر از کشور چشم ببندیم، در اروپا و آمریکا جوان سالم باقی نمی ماند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۹    
کمیته امداد استان زنجان در حوزه پیشگیری ومبارزه با مواد مخدر وارتقاء سطح آگاهی خانواده های عزیز تحت حمایت از پیامدهای مخرب این پدیده شوم اجتماعی ودرراستای برنامه های توانمندسازی فکری وفرهنگی خدمات متنوعی به جامعه هدف ارائه می دهد
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: از ابتدای سال تاکنون 12 هزار و 880 نفر از خرده فروشان موادمخدر دستگیر، 24 هزار و 700 معتاد متجاهر جمع آوری، 830 کیلو مواد مخدر کشف و 550 اراذل و اوباش دستگیر شده اند.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایران آنلاین-افزایش 68 درصدی دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در ایلام : : جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام از افزایش 68 درصدی دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در ایلام طی سال جاری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدولف گفت: چالش موادمخدر سالهاست که بشریت را تهدید می کند و جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم مبارزه با قاچاق موادمخدر و شایسته قدردانی است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: براساس آمار های رسمی سازمان ملل 90 درصد کشفیات تریاک، 72 درصد مورفین و 20 درصد هروئین در جهان مربوط به فعالیت مبارزه با موادمخدر جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 81 کیلو حشیش در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: در این رابطه 4 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از مشکلات مهم کشور در بعد آسیب های اجتماعی مواد مخدر است، مقام معظم رهبری حداقل سه بار شخصا جلسه ای را با حضور مقامات و مسئولین اداره کردند که موضوع آن مواد مخدر بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در دیدار با وزیر دادگستری عراق گفت: انتظار داریم میان دو کشور ارتباطات بیشتری در زمینه برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر داشته باشیم و به محض اینکه فردی در مرزهای عراق به خاطر حمل مواد مخدر دستگیر شد به ایران اعلام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد از کشف 165 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو 405 در جاده ارتباطی یاسوج - اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه آمریکا در موضوع توسعه قاچاق مواد مخدر متهم است، اما بازخواست هم نمی شود؛ گفت: ایران در جایگاه نخست مبارزه با مواد مخدر است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه اقتصاد مواد مخدر از جمله اقتصادهای مهم در دنیاست، گفت: به راحتی و به سادگی این اقتصاد توسط افرادی که از آن منتفع می شوند کنار گذاشته نخواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در یک عملیات منسجم سربازان گمنام امام زمان(عج) در شرق استان باند انتقال قاچاق مواد مخدر در بم متلاشی و حدود یک ونیم تن مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وحیدی گفت:نزدیک به 30 برابر پس از ورود آمریکایی ها جریان مواد مخدر در افغانستان رشد کرد.