سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۸:۲۴Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده مرزبانی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوی اسلامی گفت که وظیفه این یگان نظامی و مرزی، استیفای حقوق دولت و مرزنشینان است و برای رسیدن به این هدف، دورترین نقاط مرزی بدون چشمداشت از سوی مرزبانان پاسداری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی کشور گفت: ساماندهی شناور های دریایی در 2 هزار و 800 کیلومتر مرز دریایی کشور جزو اولویت های ماست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی انتظامی کشور با تاکید بر اینکه همرزمانم در سخت ترین شرایط جوی و جغرافیایی با رشادت و مجاهدت از مرزهای ایران اسلامی پاسداری می کنند، گفت: مرزهای کشور عزیزمان سند شرف، عزت و افتخار کشور است و بر همگان وظیفه است که از آن دفاع کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۴    
گروه استان ها فرمانده مرزبانی استان کردستان گفت: مرزبانانی در سخت ترین شرایط آب و هوایی و در این زمستان سرد به صورت شبانه روزی مشغول حفظ و دفاع از امنیت و آرامش مردم هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۰    
کتاب شاهین زبیدات خاطرات سردار احمدعلی گودرزی از دوران دفاع مقدس است که توسط مهدی زارع تالیف و انتشارات سوره مهر راهی بازار نشر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده مرزبانی استان بوشهر با اشاره به اینکه فعالیت شناور سنتی لنج در زمینه تجاری و صیادی منوط به داشتن ملوانان بومی استان دانست و گفت: خروج شناور لنج از اسکله های استان بوشهر با ملوانان غیربومی ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جانشین فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف مقادیر قابل توجهی پول نقد توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد در مرز دوغارون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۹    
گروه استان ها - فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف 308 هزار لیتر سوخت قاچاق در استان خبر داد و گفت: این میزان کشف سوخت قاچاق در 9 ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 70 درصد افزایش دارد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: با توجه به مصوبه شورای تامین، از اول بهمن از فعالیت شناور هایی که ملوانان آن ها غیر بومی باشد، جلوگیری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده مرزبانی استان بوشهرگفت: با توجه به مصوبه شورای تأمین استان بوشهر از فعالیت شناورهایی که ملوانان آن غیر بومی باشد جلوگیری به عمل می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۷    
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: رمز پیروزی و موفقیت نیروهای مسلح پیروی و حمایت از ولایت فقیه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: یک فروند لنج حامل بیش از 68 هزار و 200 لیتر گازوئیل قاچاق در آب های جزیره قشم کشف و توقیف شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۷:۵۶    
ایران پرس: در حاشیه برگزاری رزمایش دریایی باراکودا- 11 در آبهای کراچی، سردار سرتیپ پاسدار احمد علی گودرزی فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با دریابان امین فواد بیگ مدیر کل آژانس امنیت دریایی پاکستان دیدار و در خصوص راه کارهای توسعه همکاری های دوجانبه گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- اسلام آباد- هیات جمهوری اسلامی ایران به ریاست سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی روز پنجشنبه از فاز عملیاتی رزمایش امداد و نجات موسوم به "باراکودا-11" در دریای عرب به میزبانی آژانس امنیت دریایی پاکستان بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور بر لزوم تقویت همکاری متقابل ایران و پاکستان برای امنیت پایدار مرزهای مشترک تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - هیات مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به ریاست سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی روز پنجشنبه از فاز عملیاتی رزمایش امداد و نجات موسوم به "باراکودا-11" در دریای عرب به میزبانی آژانس امنیت دریایی پاکستان بازدید کرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - فرمانده مرزبانی کشورمان با ابراز اطمینان از آرامش و امنیت در مرزهای مشترک آبی جمهوری اسلامی ایران با پاکستان، گفت: مقابله با مخلان امنیت با قوت تمام ادامه دارد و مصمم هستیم تا نوار مرزی را از محیط امنیتی به سمت توسعه و رفاه اقتصادی هدایت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا- سردار "احمدعلی گودرزی" فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با دریابان"میرزا فواد امین بیگ"مدیرکل آژانس امنیت دریایی پاکستان با اشاره به مرزهای مشترک دریایی دوکشور، بر لزوم افزایش همکاری ها، تبادل اطلاعات و اجرای سازوکاری بر پایه اصول برابرو منافع مشترک تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و مدیرکل آژانس امنیت دریایی پاکستان آخرین تحولات مرتبط با همکاری های دوجانبه در حوزه دریا و مدیریت مرزی را بررسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: سه شناور حامل 36 میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر ریگ توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۱    
سردار احمد علی گودرزی فرمانده مرزبانی انتظامی کشورمان برای شرکت در یک رزمایش دریایی به پاکستان سفر کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سردار احمد علی گودرزی فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با هدف تقویت همکاری های دوجانبه با پاکستان و حضور در رزمایش بین المللی جستجو و نجات بامداد چهارشنبه وارد شهر کراچی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۲:۵۶    
جانشین فرمانده مرزبانی استان ایلام از مهار 500 راس احشام به ارزش 15 میلیارد ریال در هنگ مرزی دهلران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به دعوت مدیرکل آژانس امنیت دریایی پاکستان با هدف تقویت همکاری های دوجانبه به شهر بندری کراچی سفر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف کالاهای قاچاق در آب های استان خبر داد و گفت: مأموران مرزبانی استان بوشهر از یک شناور محموله قاچاق کفش ورزشی و مواد بهداشتی آرایشی به ارزش 4.7 میلیارد تومان کشف کردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۴    
فرمانده مرزبانی استان اردبیل و رئیس اداره بنیاد شهرستان پارس آباد از خانواده شهید رامین سروی دیدار و تجلیل کردند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقش بی بدیل مرزبانان در مقابله و مبارزه با کالای قاچاق بی نظیر است، گفت: مرز فرصتی مناسب برای کارآفرینی قانونمند است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: 47 میلیارد ریال کالای قاچاق از یک فروند شناور در بندر عامری کشف شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: باند دزدان دریایی که اقدام به سرقت از کشتی های لنگرگاه بندرعباس می کردند به همت مرزبانان پایگاه دریابانی بندرعباس شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
بندرعباس - فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: اعضای باندی که اقدام به سرقت از کشتی های واقع در لنگرگاه بندرعباس می کردند توسط مرزبانان پایگاه دریابانی بندرعباس متلاشی شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- سردار "کیاست سپهری" فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه در طی پیامی انتصاب شایسته سردار "بهمن امیری مقدم" به عنوان استاندار جدید استان کرمانشاه را تبریک گفت.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی بیان کرد: این مقدار کالای قاچاق از 60 قاچاقچی کشف شده است که پس از دستگیری تحویل مراجع قضایی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی انتظامی کشور حراست از نوار مرزی و حفظ حریم کشور را از بالاترین ارزش ها دانست و گفت: مرزهای جمهوری اسلامی به برکت وجود مرزبانان رشید ایران اسلامی از امنیتی با ثبات در منطقه برخوردار است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۶    
فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف 3 شناور باری و کشف محموله 150 میلیاردی قاچاق توسط مرزبانان ماهشهری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف 50 میلیارد ریال کالای قاچاق در آب های استان خبر داد و گفت: در این رابطه با توقیف 3 شناور در خلیج فارس انواع قطعات خودرو، لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: سه فروند شناور حامل قاچاق در آب های استان بوشهر توقیف شد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، ظهر امروز همزمان با سالروز شهادت بانونی دوعالم، حضرت فاطمه زهرا(س) پیکر مطهر شهید گمنام پس از بدرقه باشکوه مردم ولایتمدار استان اردبیل در پادگان آموزشی مرزبانی شهید مدنی اصلاندوز آرام گرفت. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۴    
سردار "کیاست سپهری" فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از کشف مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق توسط مرزداران هوشیار و تلاشگر هنگ مرزی "پاوه" خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۷    
یادواره شهدای مرزبانی استان آذربایجان شرقی با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، فرمانده مرزبانی ناجا، فرمانده سپاه عاشورا، فرمانده انتظامی استان، فرمانده مرزبانی استان، مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان، شهردار تبریز و سایر مسئولان امروز (چهارشنبه) در مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: سربازان ولایت در مرزبانی نیروی انتظامی مردانه و با وجود دوری از خانواده های خود، مقتدرانه از تمامی مرزهای جمهوری اسلامی حفاظت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- فرمانده مرزبانی کشور با تاکید بر اهمیت آذربایجان برای ایران اسلامی، گفت: نام آذربایجان همواره احساس قدرت و صلابت برای ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امروز امنیت پایدار کشور را مدیون شهدایی هستیم که در مرزهایمان جانفشانی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی انتظامی کشور در دیدار با جانباز سید محمد موسوی گفت: خدمت به خانواده شهدا و جانبازان وظیفه دینی و اسلامی است که می تواند فرهنگ جهاد و ایثار را در جامعه نهادینه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی کشور از آذربایجان به عنوان مایه قدرت و اطمینان خاطر به ویژه در بین نیروهای مسلح یاد کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس نه با یک کشور به نام عراق و رژیم بعث که با 44 کشور مختلف و مستکبران و ظالمان دنیا از بلوک شرق و غرب به طور مستقیم و غیرمستقیم جنگیدیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۶    
فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی گفت: استان ما 40 شهید در مسیر تأمین امنیت مرزهای کشور تقدیم کرده است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: مرزبانان قشم در بازرسی از یک لنج حامل سوخت قاچاق، 18 هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق کشف کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی گفت: مرزبانان هنگ مرزی سردشت موفق شدند 14 هزار و 256 عدد انواع قرص را کشف و ضبط کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 60 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل در شهرمرزی ساحل میناب خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی گفت: برابر اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر فعالیت قاچاقچیان منطقه در امر قاچاق یک قلاده شیر، انسداد نوار مرزی و پوشش خلاء های مرزی در دستور کار مرزداران هنگ مرزی سردشت قرار گرفت.