شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۰۸Oct 2020 24

جدیدترین‌های «فرمانده مرزبانی»

فرمانده مرزبانی ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت مرزها از تشدید لایه های امنیتی در شمال غرب کشور خبر داد.
باشت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خوزستان گفت: یکی از عاملان به شهادت رساندن دو تن از مرزبانان دشت آزادگان در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی ناجا از الحاق 4 فروند شناور عملیاتی کلاس حیدر و خلیج فارس به ناوگان شناوری مرزبانی بوشهر خبر داد و گفت: این شناورها با توان داخلی نیروهای وزرات دفاع به صورت بومی ساخته و تحویل مرزبانی نیروی انتظامی شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رزمایش آرامش و امنیت در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی با نام مرزبانی، ایثار و جوانمردی، همگامی با مرزنشینان با حضور سردار گودرزی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی، در آب های ساحلی بوشهر برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۰    
گروه استان ها-فرمانده مرزبانی کردستان گفت: اقتدار و صلابت نیروهای نظامی، مرزبانی و امنیتی در 227 کیلومتر مرز مشترک استان با کشور عراق سبب ایجاد امنیت پایدار شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از بوشهر ، عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در نشست با فرمانده مرزبانی ناجا با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت روز مرزبانی ، اظهار داشت: این استان در عرصه مبارزه با موادافیونی از جایگاه ممتازی برخوردار است. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۱۷    
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از ارومیه ، امروز به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا ، سرهنگ جلیل وحیدی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی با سردار یحیی حسین خانی، فرمانده مرزبانی استان دیدار و گفت وگو کرد. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از بوشهر ، در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی، اقتدار و توانمندی نیروهای مرزبانی در رزمایشی تحت عنوان آرامش و امنیت در پهنه آبهای نیلگون خلیج فارس در بوشهر به نمایش درآمد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان و کشف 635 کیلوگرم انواع موادمخدر طی دو عملیات متفاوت توسط مرزداران استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: با تامین و تزریق اعتبارات مورد نیاز، کیفیت پایش تصویری مرزهای کشور بهبود می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده مرزبانی ناجا با قدردانی از مرزنشینان گفت: مرزنشینان غیور در کنار نیروهای مرزبانی نباید به تعدادی سودجو که قصد ضربه زدن به اقتصاد کشور را دارند اجازه عرض اندام بدهند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۹    
کرمانشاه/قلم: فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا در دیدار با خانواده شهدا گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا موجب ارتقای روحیه مرزداران برای خدمت به مردم می گردد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از نامگذاری یکی از بلوارهای کلان شهر کرمانشاه و نصب تابلوی یادمان بلوار شهدای مرزبانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: تا سال1400، طرح کامل رصد مرز های خراسان رضوی به صورت هوشمند به پایان می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۹    
اردبیل - ایرنا - فرمانده مرزبانی استان اردبیل گفت: با تلاش مرزبانان غیور امنیت کامل در مرزهای این استان برقرار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: هوشمندسازی پایش مرز ها و استفاده از سامانه های الکترونیکی و اپتیکی در اولویت این فرماندهی قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- با حضور فرمانده مرزبانی ناجا و همزمان با هفته نیروی انتظامی؛ یگان های شناوری مرزبانی بوشهر، هرمزگان و خوزستان در رزمایش آرامش و امنیت، توانمندی خود در حراست و حفاظت از مرزهای دریایی خلیج فارس را به نمایش گذاشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه تعدادی از بهترین همرزمان و همکاران ما در مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ به فیض ارزشمند شهادت نائل آمدند، گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون شاهد افزایش کشفیات 69 درصدی مواد مخدر در مرزهای کشور بودیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به کشف 70 تن مواد مخدر در 7 ماه امسال گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا چندین تریلیون ریال کالای قاچاق کالا در مرزهای کشور کشف و ضبط شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: در هفت ماه گذشته با تلاش نیروهای مرزبانی 70 تن مواد مخدر و چندین تریلیون ریال کالای قاچاق در مرزهای کشور کشف و ضبط شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- در ششمین روز از گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و همزمان با روز مرزبان، ایثار و مرزنشینان با حضور فرمانده مرزبانی ناجا و استاندار بوشهر چهار فروند شناور نیمه سنگین و تندرو با هدف تامین امنیت دریایی به ناوگان عملیاتی بوشهر الحاق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
چهار فروند شناور کلاس حیدر و خلیج فارس با حضور فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به ناوگان شناوری مرزبانی استان بوشهر ملحق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۳۵    
سردار گودرزی گفت: فرزندان این سرزمین با بهره مندی از تجهیزات نظامی تولید داخل، امنیتی پایدار و ثابت در مرز ها ایجاد کرده اند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۲    
کرمانشاه/قلم: فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از کشف مقادیری کالا و مهار احشام قاچاق در نوار مرزی این استان خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تبریز- امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مناطق مرزی آذربایجان شرقی در شهرستان مرزی خداآفرین حضور یافت. به گزارش شیعه پرس، در بازدید میدانی فرمانده نیروی زمینی ارتش، فرمانداران جلفا و خداآفرین ...
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - سرهنگ فردین پیری جانشین فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی که سابقه سرپرستی فرماندهی مرزبانی را نیز داشت بر اثر کرونا درگذشت. شیوع ویروس منحوس کرونا از دی ماه سال گذشته از کشور چین آغاز شد و به تدریج بیشتر کشورهای دنیا را آلوده کرد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از درگیری مرزبانان با قاچاقچیان سوخت و شهادت یک نفراز مرزبانان پایگاه دریابانی میناب به نام ستوانسوم "محمد احمدی سکل" در این درگیری خبر داد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: در درگیری مرزبانان پایگاه دریابانی میناب در سواحل گروگ با قاچاقچیان سوخت یکی از مرزبانان این شهرستان به نام ستوان سوم محمد احمدی سکل به درجه رفیع شهادت نائل آمد؛ شناور مهاجم از محل متواری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در پیامی درگذشت سرهنگ فردین پیری، جانشین فرمانده مرزبانی استان را تسلیت گفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر اینکه مسئولیت مرزها بر عهده مرزبانان نیروی انتظامی است و مرزبانان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر هستند، گفت :همکاری و هماهنگی بین مرزبانان دو کشور می بایست اساسی، کاربردی و جدی باشد و با تبادل اطلاعاتی با این پدیده شوم مبارزه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۶۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از درگیری مرزبانان با قاچاقچیان در آب های شهرستان میناب و شهادت یک مرزبانان در این درگیری خبر داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۴    
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از رشت ، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی ناجا امروز در مراسم آیین رونمایی از الحاق شناور 60 تنی کلاس حیدر به ناوگان شناوری مرزبانی استان گیلان، ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه کولبر مجازمورد حمایت مرزبانی است،گفت: اگر اقدام کولبران قانونی و در چارچوب وظایف باشد مرزبانی امنیت آن ها را بر عهده خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در استان های شمالی کشور تراکم جمعیت به لحاظ مواهب الهی وجود دارد لذا نیروی انتظامی جمهوری اسلامی به ویژه مرزبانی در تلاش است به نحو مطلوب قدرت اقتصادی را در منطقه افزایش دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
انزلی- فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به تشدید امنیت و اقتدار پایدار در دریای خزر، گفت: هوشمند سازی مرزها در دستور کار قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده مرزبانی ناجا گفت: نیروهای مرزبانی چشمان بیدار حاکمیت و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و امروز می توانیم به مردم این امید را بدهیم که امنیت پایدار و ثابتی در مرزها وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
انزلی- شناور 60 فوتی کلاس حیدر امروز با حضور فرمانده مرزبانی ناجا در انزلی رونمایی و به ناوگان مرزبانی گیلان الحاق شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
انزلی- فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه به کسی اجازه تجاوز به مرزهای خشکی و دریایی را نمی دهیم، گفت: در آینده نزدیک از سامانه هوشمند کنترل شناورهای متفرقه بهره برداری خواهیم کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
انزلی- شناور کلاس حیدر نخستین شناور تولید ملی با حضور فرمانده مرزبانی ناجا به ناوگان شناوری مرزبانی استان گیلان ملحق شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به همراه جمعی از مسئولان سپاه با فرماندهان نیروی انتظامی و مرزبانی دیدار کردند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۷    
فرمانده مرزبانی استان ایلام از کشف 111 راس دام قاچاق در مرز های استان ایلام خبر داد و گفت: در این ارتباط دو قاچاقچی دستگیر شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۷    
فرمانده مرزبانی ناجا: لیستی از کولبران با همکاری وزارتخانه ها و نهاد های مربوطه تهیه شود. با مشخص شدن کولبران واقعی که ساکن نقاط مرزی هستند، به آن ها اجازه کولبری از مسیر های قانونی و اصلی داده خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: برای ارتقای ایمنی ناخدا و سرنشینان، تمام شناورهای صیادی استان بوشهر به سامانه هوشمند "ردیاب" مجهز می شوند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت: طی یک هفته گذشته در دو عملیات جداگانه تعداد 186 راس احشام قاچاق در مرز دهلران کشف و ضبط شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۷    
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: لیستی از کولبران با همکاری وزارتخانه ها و نهاد های مربوطه تهیه شود تا با مشخص شدن کولبران واقعی، اجازه کولبری از مسیر های قانونی و اصلی به آنان داده شود.