دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۸:۳۸May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرماندهی مرزبانی»

بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی فراجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی درگیری مرزی نیروهای طالبان با مرزبانان ایران در منطقه ساسولی حوزه هنگ مرزی زابل، یک نفر از مرزبانان غیور شهید و دو نفر دیگر مجروح شده اند.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۲:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به دنبال درگیری مرزی ایران و افغانستان مقام های دو کشور تفاهم کردند هیات حقیقت یاب مشترکی فردا به منطقه اعزام شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: فرماندهی مرزبانی فراجا با تأیید خبر شهادت یکی از مرزبانان کشورمان در جریان درگیری مرزی با نیروهای طالبان اعلام کرد در این درگیری که با آتش پرحجم مرزبانان همراه بود تلفات شدیدی نیز به افراد تحت امر طالبان وارد شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی فراجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی درگیری مرزی نیروهای طالبان با مرزبانان ایران در منطقه ساسولی حوزه هنگ مرزی زابل ، یک نفر از مرزبانان غیور شهید و 2 نفر دیگر مجروح شدند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
کانال صابرین نیوز از رسانه نزدیک به نهادهای انقلابی و نظامی از شهادت مرزبان جمهوری اسلامی ایران در درگیری با طالبان خبر داد. تکمیلی: خبرگزاری مهر: معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۵۳ سایت دیگر  
فرماندهی مرزبانی فراجا با تأیید خبر شهادت یکی از مرزبانان کشورمان در جریان درگیری مرزی با نیرو های طالبان اعلام کرد: در این درگیری که با آتش پرحجم مرزبانان همراه بود تلفات شدیدی نیز به افراد تحت امر طالبان وارد شده است.
برترین ها / ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۱۵۴ سایت دیگر  
نیروهای طالبان بدون رعایت حسن همجواری اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل و راهداری سیستان و بلوچستان خبر داد که در درگیری امروز با طالبان یک مرزبان ایرانی به شهادت رسید.
عبدالنافع تکور سخنگوی وزارت کشور طالبان با انتشار توئیتی به جزئیات درگیری مرزی این گروه با مرزبانان ایرانی پرداخت.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
کانال صابرین نیوز از رسانه نزدیک به نهادهای انقلابی و نظامی از شهادت مرزبان جمهوری اسلامی ایران در درگیری با طالبان خبر داد. تکمیلی: خبرگزاری مهر: معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان اعلام کرد طی درگیری پیش از ظهر امروز نیروهای طالبان و مرزبانان ایرانی در منطقه ماککی مرز مشترک ایران و افغانستان یکی از مرزبانان ایران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کانال صابرین نیوز از رسانه نزدیک به نهادهای انقلابی و نظامی از شهادت مرزبان جمهوری اسلامی ایران در درگیری با طالبان خبر داد. تکمیلی: خبرگزاری مهر: معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش تازه نیوز و به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان، طی درگیری پیش از ظهر امروز نیروهای طالبان و مرزبانان ایرانی در منطقه ماککی مرز مشترک ایران و افغانستان یکی از مرزبانان ایران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۹۰ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شهادت مظلومانه مرزبانان در هنگ مرزی سراوان قلب مردم ایران را به درد آورد ...
سوان قربانعلی پیری هنگام درگیری با قاچاقچیان مسلح و در راستای تامین امنیت مرزهای جنوب شرقی کشور در زابل به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار رضایی با بیان اینکه هیچ کشوری در دنیا به اندازه جمهوری اسلامی ایران دارای تهدید نیست، گفت: می طلبد همواره و در همه حال آمادگی های لازم را در کنترل و مراقبت از مرزها داشته باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۲:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان از شهادت سروان قربانعلی پیری در راستای تامین امنیت مرزهای جنوب شرقی کشور در منطقه سیستان خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا_فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی بندرجاسک 2 لنج حامل یک تُن ماهی قاچاق را توقیف کردند. به گزارش شفقنا از فرماندهی مرزبانی هرمزگان ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرماندهی مرزبانی فراجا گفت: با هرگونه قانون شکنی و تجاوز به مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی مرزبانی فراجا از درگیری مسلحانه مرزداران استان سیستان و بلوچستان با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی مرزبانی فراجا: مرزبانان پس از کمین هدفمند، تعدادی افراد مسلح و قاچاقچی مواد مخدر که از سمت خاک کشور مقابل قصد ورود به خاک کشور جمهوری اسلامی ایران را داشتند مشاهده و با اقدام تاکتیکی با آنها به صورت مسلحانه درگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا گفت:طی 48 ساعت گذشته همکاران ما در فرماندهی مرزبانی فراجا توانستند چندین باند قاچاق موادمخدر را منهدم و بیش از چهار تن انواع مواد مخدر را کشف نمایند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده فراجا با تأکید بر توجه به راهبردهای فرماندهی مرزبانی فراجا، گفت: مرزبانی در تحقق شعار سال 1402 نقش اساسی و تاثیرگذار دارد که برای این امر باید مبارزه قاطع با قانون شکنان و قاچاقچیان باید در دستورکار قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی جانشین فرماندهی مرزبانی آذربایجان غربی از ناکام ماندن قاچاقچیان دارو با تلاش شبانه روزی مرزبانان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۳    
سرهنگ مسعود پرکاس فرمانده مبارزه با مواد مخدر مرزبانی هرمزگان بود که به شهادت رسید.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از شهادت رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان طی درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سرهنگ مسعود پرکاس رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر در مرز های آبی هرمزگان به شهادت رسید.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از رکنا ، سرتیپ دوم بهادر اسماعیلی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اعلام این خبر گفت: عصر امروز مرزبانان مبارزه با موادمخدر فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان در آب های خلیج فارس با یک باند اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر درگیر و در این درگیری سرهنگ مسعود پرکاس رئیس اداره مبارزه با ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار بهادر اسماعیلی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان به همراه جانشین، رئیس عقیدتی سیاسی، حفاظت اطلاعات تعدادی از معاونان این فرماندهی با حضور در منزل مرزبان شهید سرهنگ مسعود پرکاس رئیس اداره مبارزه باموادمخدر فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان خبر شهادت این مدافع وطن را به خانواده وی اطلاع دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۱:۱۶   + ۵۴ سایت دیگر  
سرهنگ شهید مسعود پرکاس رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر در مرز های آبی هرمزگان به شهادت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- جانشین فرماندهی مرزبانی فراجا گفت: ارتقا آمادگی عملیاتی، افزایش توان رزم مرزبانان از اولویت مرزبانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - جانشین فرماندهی مرزبانی استان آذربایجان غربی از کشف 594 راس احشام قاچاق توسط مرزبانان هنگ ارومیه و پیرانشهر خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی مرزبانی فراجا با اشاره به آسیب های ناشی از ورود کالای قاچاق به اقتصاد ملی و اشتغال بیان کرد: جلوگیری از ورود کالای قاچاق وظیفه همه دستگاه ها است و مرزبانی از همه توان خود برای مقابله با کالای قاچاق بهره خواهد برد. ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ به نقل از روابط عمومی فرماندهی مرزبانی و دریابانی خوزستان، سردار لطفعلی پاکباز روز پنجشنبه افزود: ماموران دریابانی در جریان گشت دریایی و کنترل آبهای ساحلی خوزستان به 6 فروند شناور در حال حرکت به سمت بنادر خوزستان مشکوک شدند و آنان را توقیف کردند. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۴    
با حضور جانشین فرماندهی مرزبانی کل کشور، مراسم پیش اجلاسیه کنگره ملی بزرگداشت 3400 شهید اردبیل در شهرستان بیله سوار برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- جانشین فرماندهی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت: امنیت مرزها بسیار مهم و ارزشمند است و مرزداران با جانفشانی خود امنیت و ثبات مرزی را تضمین می کنند.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از کشف مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق توسط مرزداران هنگ پاوه و قصرشیرین خبر داد. سردار “کیاست سپهری” در گفت و گو با خبرنگار طلوع کرمانشاه اظهار داشت ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۷    
سرپرست اداره املاک و بانک زمین و حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی گلستان از موقعیت سنجی اراضی مراوه تپه برای احداث هنگ مرزی در این شهرستان خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان گفت: با هوشیاری ماموران دریابانی از خروج محموله برزنتی سوخت 30هزار لیتری گازوییل که در آبهای ماهشهر شناور بود، جلوگیری شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی مرزبانی استان بوشهر اعلام کرد: خروج شناورهای تفریحی وصیادی از اسکله های این استان تا خوب شدن وضعیت آب وهوایی ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- جانشین فرماندهی مرزبانی گلستان از اجرای طرح مردم یاری و ویزیت رایگان مرزنشینان و مسافران نوروزی توسط گروهان بهداری رزمی هنگ مرزی اترک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- جانشین فرماندهی مرزبانی فراجا گفت: مبارزه جدی با قاچاق از اولویت های مرزبانی در سال جدید است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۰۳    
جانشین فرماندهی مرزبانی و دریابانی خوزستان از کشف یک مشک برزنتی حاوی 40 هزار لیتر سوخت(گازوییل) قاچاق در سواحل ماهشهر خبر داد. سرهنگ منصور رضا عزیزی افزود: در راستای طرح مبارزه با قاچاق مواد سوختی پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت به وسیله مشک های برزنتی در سواحل بندر ماهشهر ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی مرزبانی استان از کشف یک مشک برزنتی حاوی 40 هزار لیتر سوخت قاچاق در سواحل ماهشهر خبر داد. سرهنگ منصور رضا عزیزی چهارشنبه اظهارکرد: روز گذشته و در راستای طرح مبارزه با قاچاق مواد سوختی و پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت بوسیله مشک های برزنتی در سواحل آبهای شمال خلیج ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر گفت: مسافرین نوروزی در ساحل وشناورهای تفریحی به تذکرات مرزبانان توجه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون عملیات فرماندهی مرزبانی فراجا، گفت: قرارگاه مقداد فرماندهی مرزبانی انتظامی کشور ویژه نوروز 1402 و ماه مبارک رمضان با ضرورت رصد و مدیریت وقایع و رویداد های مرزی تشکیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جانشین فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی از کشف 253 بسته مواد مخدر آب بندی شده در مرز دوغارون خبر داد.
باریش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی مرزبانی آذربایجان غربی از کشف محموله گوشی های قاچاق به همراه متعلقات در مرز رازی خوی خبر داد و گفت: این محموله شامل 11 دستگاه گوشی خارجی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فرماندهی مرزبانی ایران و عراق امروز نشستی را درخصوص کنترل مرز ها در سلیمانیه برگزار کردند.