جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۱:۱۸Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

وزارت نیرو (news.moe.gov.ir)

  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۵۹ سایت دیگر  
با هماهنگی وزارتخانه های نیرو و صمت، کارخانجات سیمانی که از روز گذشته سیمان خود را در بازار عرضه و باعث تعدیل و کاهش حباب قیمتی شدند، در اولویت رفع محدودیت های برقی قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به افزایش دما، کمبود تولید انرژی و لزوم مدیریت بهینه مصرف انرژی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، از کاهش 50 درصدی مصرف برق ادارات در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۴۹    
مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون گفت: بیش از 1.1 میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی طی چهار ماهه اول امسال در نیروگاه بیستون تولید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون گفت: از ابتدای سال تا پایان تیر ماه، بیش از 171 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه گازی اسلام آباد غرب تولید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
واحد G15 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد پس از انجام بازدید 4000 ساعته و تعمیرات اضطراری به شبکه سراسری برق کشور متصل و به چرخه تولید بازگشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان فارس، از کاهش 30 مگاواتی بار مصرف برق در ادارات و اصناف استان فارس همزمان با اجرای طرح شهید عباسپور در روز اجرای این رزمایش سراسری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رزمایش سراسری پایش و رصد مدیریت مصرف برق کشور با محوریت مصارف ادارات، اصناف، کسبه و جلب مشارکت مشترکان خانگی (طرح شهید عباسپور) با حضور بیش از 13 هزار نیروی عملیاتی برقی و بسیجی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال افزایش بی سابقه مصرف برق در کشور و به منظور جلوگیری از قطع برق شهر تهران، تفاهمنامه همکاری بین شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه محمد رسول الله(ص) امضا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مجری طرح پست های انتقال شرکت برق منطقه ای خراسان گفت: نخستین پست 132.20 کیلوولت GIS تک ترانسفورماتور در شرکت برق منطقه ای خراسان احداث شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر بازار برق شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: طی یک ماه گذشته در نیروگاه سیکل ترکیبی گیلان 767 هزار و 923 مگاوات ساعت انرژی برق تولید شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نیروگاه افق ماهشهر گفت: این نیروگاه سیکل ترکیبی با تولید 358 هزار 752 مگاوات ساعت در تیرماه امسال مجموع تولید خود در چهار ماهه سال جاری را به یک میلیون و 196 هزار و 454 مگاوات ساعت رساند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تعداد 700 پمپ غیرمجاز آب در منطقه "براآن" و "کراج" در راستای اجرای طرح پایش و شناسایی پمپ های غیرمجاز در استان اصفهان کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دانشیار دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی در یاداشتی با اشاره به مشکلات مربوط به کم آبی در استان خوزستان به تشریح دلایل آن و ارائه راه حلهایی برای مواجهه با آن ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
بنفشه زهرایی، دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تولید خالص انرژی نیروگاه شهیدسلیمی نکا در چهار ماه اخیر، با 11 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به حدود 3 میلیارد و 842 میلیون و 501 هزار کیلووات ساعت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر مطالعات پایه شرکت آب منطقه ای گلستان، از کاهش حدود 22 درصدی ذخیره آبخوان های استان نسبت به آمار دوره بلندمدت خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تولید خالص نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان با 8.5 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل، به 700 هزار مگاوات ساعت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز، از افزایش 7 درصدی تولید برق در این نیروگاه طی چهار ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آب فاضلاب مازندران، از آغاز بهره برداری آزمایشگاه میکروبی، شیمیایی و فیزیکی آب در امور آبفای بابلسر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
با بهره برداری از 14 پروژه تامین آب در نیشابور 320 لیتر برثانیه از کسری آب مناطق شهری و روستایی این شهرستان جبران شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
پنج مرجع عالیقدر تقلید در پاسخ به استفتای وزارت نیرو از ایشان در خصوص مصرف آب و برق اعلام نظر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا از تولید یک میلیارد و 165 میلیون و 814 هزار کیلووات ساعت انرژی طی تیرماه امسال در نیروگاه شهید سلیمی نکا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: خشکسالی واقعیت کشور بوده ولی انتظارات به وجود آمده فراتر از واقعیت ها و پتانسیل واقعی کشور است. باید بپذیریم که پتانسیل آبی کشور محدودتر از انتظارات است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با اتمام حفر و تجهیز دو حلقه چاه تا پایان ماه جاری، 27 لیتر بر ثانیه به منابع تامین آب شرب شهرستان آزادشهر اضافه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در پی بارندگی های اخیر، حدود 2.2 میلیون متر مکعب ورودی آب به سد کوثر صورت گرفته و حجم کنونی مخزن این سد به 488 میلیون مترمکعب رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
میزان تولید برق نیروگاه شهید بهشتی لوشان از ابتدای سال تا پایان تیرماه سال جاری به 531 میلیون کیلووات ساعت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
استان خوزستان در سال های گذشته با بحران شدید کم آبی رو به رو بوده است. از عوامل کم آبی می توان به تغییرات اقلیمی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت، تعیین صلاحیت و کنترل پروژه ساتبا از احداث و بهره برداری از فاز اول نخستین نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 423 کیلووات روی کانال پساب خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل توزیع نیروی برق شمال کرمان، از کاهش 50 درصدی سرقت سیم و شبکه توزیع در شمال استان با همکاری نیروی انتظامی در دو ماهه اخیر نسبت به ماه های قبل خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه طرشت، از افزایش 2 درصدی تولید خالص این نیروگاه نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
برق 210 اداره دولتی و نهاد عمومی پرمصرف در مناطق تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به دلیل عدم رعایت تعدیل مصرف انرژی برق قطع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل از اتمام عملیات بازسازی و ترمیم خط انتقال آب خام از منطقه جعفرآباد(ایستگاه پمپاژ عزیزکندی) به تصفیه خانه آب شرب شهرگرمی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تفاهمنامه بنیاد برکت و آبفای خوزستان به منظور آبرسانی به 702 روستای دارای تنش آبی با حضور آیت الله موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان امضا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
میزان تولید برق نیروگاه یزد از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 25 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مجری تامین برق مراکز استخراج رمز ارزها در توانیر گفت: دستگاه های استخراج رمز ارز غیرمجاز جمع آوری شده با سوء استفاده از یارانه حامل های انرژی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شیر پروانه ای 60 اینچ خروجی پمپ آب خنک کن واحدهای نیروگاهی، با همت متخصصان بومی در نیروگاه بندرعباس طراحی و ساخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با توجه به اخطاریه اداره کل هواشناسی و ورود سامانه ناپایدار بارشی به استان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
12دستگاه سامانه خورشیدی به عشایر بخش دستگردان و دیهوک شهرستان طبس تحویل داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اشاره به شرایط ویژه هفته ابتدایی مرداد، بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت های مدیریت بار شبکه تاکید کرد و گفت: ظرفیت کامل مولدهای برق اضطراری ادارات فعال شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کارکنان نیروگاه نکا با اجرای یک طرح ابتکاری موفق به صرفه جویی بیش از یک میلیون لیتر آب در واحدهای بخار نیروگاه در هر شبانه روز شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
میزان تولید برق واحدهای سیزده گانه نیروگاه شهید رجایی قزوین در تیرماه امسال به بیش از یک میلیارد و 227 میلیون کیلووات ساعت رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه کرمان بر مدیریت مصرف انرژی برق توسط مردم و دولت تاکید کرد و گفت: مدیریت مصرف نیازمند یک تغییر و تدوین ساز و کار جدی از سوی دولت است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۱۸   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: برق 100 اداره و سازمان پرمصرف این استان به دلیل عدم رعایت مصوبات ابلاغی در خصوص ضرورت کاهش مصرف برق (50 درصد کاهش مصرف برق در ساعت اداری و 90 درصد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: قطع برق مجتمع تجاری علاءالدین به دلیل مصرف بالای برق و عدم همکاری در مدیریت بار و در راستای تامین برق مشترکان خانگی و مراکز حساس به ویژه بیمارستان ها و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
در جلسه هماهنگی جهت برگزاری رزمایش پایش و رصد مدیریت مصرف برق با همکاری بسیج که به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: کارگروه ویژه ای برای تعیین اولویت ها و اجرای طرح های مهم آب و فاضلاب در استان خوزستان تشکیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
شرکت های توانیر و صنایع قطعات الکترونیک ایران به منظور توسعه فناوری های تجهیزات هوشمند بر مبنای اینترنت اشیاء تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مشکل قطعی و افت فشار آب شهر سمیرم با در مدار قرار گرفتن سه حلقه چاه کمکی برطرف شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۱۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: از ابتدای تیرماه برای 200 هزار مشترک بدمصرف و پرمصرف تهرانی یعنی مشترکانی که بیش از دو برابر الگو (30 مترمکعب) ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری گفت: با همراهی مردم و انعقاد 5800 تفاهمنامه همکاری با مشترکان بخش های کشاورزی، صنعتی، ادارات، جایگاه های سوخت CNG و مولدهای خود تامین ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
به منظور جلوگیری از بروز خاموشی در هفته جاری، تشدید برخورد با ادارات و دستگاه های اجرایی پرمصرف پایتخت در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
میزان تولید برق نیروگاه گازی ری طی تیر ماه امسال به حدود 315 میلیون کیلووات ساعت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون راهبری شبکه برق ایران گفت: ماموریت اصلی شرکت مدیریت شبکه برق ایران حفظ و استمرار تامین برق بوده که استمرار و توازن بین تولید و مصرف برق در کشور مستلزم همکاری و همراهی همه جانبه در بخش های ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۱۸   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: صادرات برق در حداقل میزان ممکن قرار دارد، در حالی که میزان واردات برق در کشور بیش از 500 مگاوات است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
استان خوزستان در سال های گذشته با بحران شدید کم آبی رو به رو بود. عوامل مختلفی در این زمینه تاثیرگذار بودند که از نمونه های آن به تغییرات اقلیمی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
به دنبال تداوم گرمای هوا و پیش بینی افزایش قابل ملاحظه مصرف برق به ویژه در هفته جاری، تمامی مجتمع های تجاری پایتخت موظف هستند میزان مصرف برق خود را به منظور جلوگیری از بروز خاموشی، کاهش دهند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
از مجموع چهار میلیون و 570 هزار قبض آب بهای صادر شده در اصفهان طی شش ماهه اخیر، 370 هزار قبض مشمول معافیت پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
️نیروگاه حرارتی اصفهان تا پایان تیرماه سال جاری بیش از 766 میلیون کیلووات ساعت، انرژی الکتریکی تولید و به شبکه سراسری برق کشور انتقال داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: بر اساس آخرین آمار در مراکز غیرمجاز تاکنون 201 هزار و 637 ماینر غیرمجاز کشف شده است که حدود 584 مگاوات معادل چهار نیروگاه گازی، برق مصرف می کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: همدان با توجه به کمبود بارندگی وارد محدودیت آبی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف 131 دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش 60 میلیارد ریال در یک منزل مسکونی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با کشف 5 هزار دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز، از مصرف 6 مگاوات انرژی برق جلوگیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: بارش در ایران یک سوم میانگین بارش جهانی است یعنی بارش جهانی به طور متوسط 750 میلی متر و در ایران 250 میلی متر بوده که آن هم در هر سال متغیر است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه شهید مفتح گفت: نیروگاه شهید مفتح با تکیه بر همت و تلاش کارکنان خود با ظرفیت کامل در خدمت شبکه برق کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از خالی بودن 80 درصد ظرفیت سدهای استان خبر داد و گفت: روند کاهش نزولات جوی روند خشکسالی همچنان در استان ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت مهندسی و برنامه ریزی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان گفت: انرژی تولیدی نیروگاه بندرعباس در چهار ماهه اول سال 1400 از مرز یک میلیارد و 742 میلیون و 556 هزار کیلووات ساعت برق گذشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۲۸   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان، خبر انتقال آب آشامیدنی از سدهای خوزستان به عراق، کویت و یا هر کشور دیگری را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان ساتبا و معاون وزیر نیرو گفت: در دولت های یازدهم و دوازدهم با جهش پنج برابری تولید برق تجدیدپذیر در کشور روبرو بوده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار بوشهر در مراسم بهره برداری از سد ارغون و آغاز آبگیری سد خاییز، بر ضرورت ادامه روند پروژه های سد سازی در استان بوشهر تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از موافقت وزارت نیرو با تخصیص یک میلیارد و 132 میلیون متر مکعب آب دریا جهت ساماندهی طرح های بخش کشاورزی بدون نیاز به نمک زدایی و با رعایت ضوابط و استانداردهای مربوطه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر سامانه ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در مناطق دارای تنش آبی استان اصفهان، با استفاده از 438 دستگاه تانکر آبرسانی، حدود سه میلیون و 540 هزار لیتر آب طی تیرماه توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در آیینی با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و وزیر نیرو، آبگیری سد خاییز دشتستان آغاز و سد ارغون دشتستان به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه در طول هشت سال فعالیت دولت تدبیر و امید کارهای بسیار مهم و ارزشمندی در حوزه های مختلف از جمله تامین برق، حل مشکل آب و فاضلاب شهرهای مختلف استان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به تصویب و اجرای برنامه جامع سازگاری با کم آبی در استان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری آخرین برنامه پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، بهره برداری از سه نیروگاه برق با ظرفیت 19.76 مگاوات و سرمایه گذاری 160 میلیارد تومان در استان فارس آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: امروز پنجاه و هفتمین سد مخزنی ملی در دولت تدبیر و امید عملیات اجرایی آن به انتها می رسد که از این رقم 25 سد در دولت یازدهم و 32 سد در دولت دوازدهم یعنی 30 درصد این عملکرد در دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه ای تهران، از کاهش 381 میلیون متر مکعبی حجم آب سدهای پنجگانه استان تهران نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در مراسمی به دستور رئیس جمهور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس و با حضور استاندار و نمایندگان مردم در مجلس ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
در هفته چهاردهم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال 1400 تصفیه خانه آب شرب و خط انتقال برای آبرسانی به شهرهای بابل و بابلسر با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور وارد مدار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از شناسایی هشت هزار و 440 دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) از سال 1398 تا پایان تیر ماه 1400 در شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
9 پروژه صنعت آب و برق در 13 استان کشور با اعتبار 2382 میلیارد تومان در هفته چهاردهم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور رئیس جمهور و وزیر نیرو از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در هفته چهاردهم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، 13 نیروگاه تجدیدپذیر با مجموع ظرفیت 29.6 مگاوات را در 9 استان کشور از طریق ویدئو کنفرانس به طور همزمان افتتاح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب قوچان با اشاره به اینکه تنها 126 روستای این شهرستان تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب قرار دارند، گفت: متأسفانه از این تعداد 65 روستا(حدود 52 درصد) در حالت بحرانی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق جنوب غرب کشور از رکورد شکنی پیاپی مصرف برق در سه روز آخر تیرماه 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۸    
15 حلقه چاه غیرمجاز آب در تورانه باخرز توسط امور منابع آب شهرستان تربت جام مسدود شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۸   + ۵۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ طی اطلاعیه ای، جدول زمان بندی خاموشی های احتمالی برق پایتخت، ویژه مدیریت اضطراری بار را از دوم لغایت ششم مردادماه 1400 منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از صدور مجوز اولیه شیرین سازی 32 میلیون متر مکعب از آب دریا برای شرب در گلستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: هم اکنون 90 میلیون متر مکعب آب در پشت سدهای استان ذخیره شده که نسبت به میانگین بلندمدت 32 درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای استان ایلام از رفع مشکل تنش آبی شهر چوار با بهسازی چشمه مورت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور استان خوزستان را استانی مهم، استراتژیک و تعیین کننده توصیف و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که از این استان بعنوان قلب تپنده ایران یاد کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار گفت: با اجرای 38 کیلومتر شبکه، پوشش طرح فاضلاب در این شهر به 96 درصد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
طی احکامی جداگانه از سوی "محمدحسن متولی زاده" مدیرعامل شرکت توانیر، مدیرعامل جدید شرکت مدیریت شبکه برق ایران و معاون انتقال و تجارت خارجی توانیر منصوب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدعلی بنی هاشمی، عضو هیئت علمی و رئیس وقت موسسه آب دانشگاه تهران و متولی مطالعات علاج بخشی سد گتوند
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق جنوب شهرستان کرج از کشف تعداد 37 دستگاه رمز ارز دیجیتال غیرمجاز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به اینکه در پنج سال گذشته حدود 2 هزار و 400 چاه فاقد پروانه در استان تعیین تکلیف شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: بر اساس جریان اندازه گیری شده در مسیرهای اصلی ورودی به تالاب هورالعظیم، دبی آب به بیش از 36 مترمکعب در ثانیه افزایش پیدا کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
استان بوشهر طی یکی دو روز گذشته بارش های خوبی را در بحبوبه گرما و شرجی های طاقت فرسا تجربه کرد، به طوری که علاوه بر شادی مردم و زدودن گرد و غبار از چهره این استان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: طوفان شدید و بارندگی های پراکنده هفته گذشته تاکنون در این استان 24 میلیارد تومان خسارت به شبکه توزیع برق این منطقه وارد کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...