چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۵:۴۴Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

وزارت نیرو (news.moe.gov.ir)

وزارت نیرو 18 آذر 1394 وزارت نیرو 29 اسفند 1397 وزارت نیرو 8 دی 1398 وزارت نیرو 30 اسفند 1399 وزارت نیرو 29 اسفند 1400 وزارت نیرو 29 اسفند 1401 وزارت نیرو 31 فروردین 1402 وزارت نیرو 28 اردیبهشت 1402 وزارت نیرو 31 خرداد 1402 وزارت نیرو 31 تیر 1402 وزارت نیرو 31 مرداد 1402 وزارت نیرو 31 شهریور 1402 وزارت نیرو 30 مهر 1402 وزارت نیرو 30 آبان 1402 وزارت نیرو 30 آذر 1402 وزارت نیرو 30 دی 1402 وزارت نیرو 30 بهمن 1402 وزارت نیرو 1 اسفند 1402 وزارت نیرو 2 اسفند 1402 وزارت نیرو 3 اسفند 1402 وزارت نیرو 4 اسفند 1402 وزارت نیرو 5 اسفند 1402 وزارت نیرو 6 اسفند 1402 وزارت نیرو 7 اسفند 1402 وزارت نیرو 8 اسفند 1402 وزارت نیرو 9 اسفند 1402 
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
خط انتقال 400 کیلوولت سفیدآبه- زاهدان که دچار آسیب شده بود، مجددا به مدار بازگشت.
  ۳۶ دقیقه پیش    
آیین تقدیر از بانوان ورزشکار برگزیده وزارت نیرو با حضور مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: با توجه به گستردگی پروژه های آب در مناطق مختلف نیاز به پیگیری بیشتری در خصوص ابعاداجتماعی اجرای پروژه ها وجود دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده گفت: هم اکنون حدود 18 هزار نفر از شاغلان صنعت آب و برق را بانوان تشکیل می دهند که از این میان 8000 بانوی کارمند از امکانات ورزشی در این صنعت استفاده می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با بیان اینکه میزان نیترات، فلزات سنگین و دیگر پارامترهایی که برای سلامت آب مهم هستند به طور مکرر اندازه گیری می شود ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فنلاند از جمله معدود کشور های جهان است که برنامه ریزی مشخصی برای حذف سوخت فسیلی از چرخه تولید انرژی تا سال 2035 میلادی تنظیم کرده است و دولتمردان این کشور تلاش دارند ضمن به صفر رساندن انتشار گاز های ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منابع آب شهرستان کاشان گفت: 24 هکتار از مساحت بستر و حریم رودخانه های شهرستان کاشان آزادسازی شد.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آبفای کردستان گفت: طرح جهاد آبرسانی به روستاهای کردستان با اعتبار 528 میلیارد تومانی در حال اجرا و تا کنون 47.5 درصد پیشرفت داشته است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: 300 کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی با هدف بهره مندی مشترکان از نعمت آب شرب سالم و کاهش هدر رفت آن در این استان در سال جاری انجام شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون توسعه طرح های شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: نخستین واحد گازی 183 مگاواتی نیروگاه سیکل ترکیبی سبزوار با سرمایه گذاری 70 میلیون یورو به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
مجری طرح اپراتور هوشمند انرژی گفت: استخراج رمزارزها با استفاده از تعرفه های برق یارانه ای اعم از تعرفه برق خانگی، صنعتی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 11 هزار و 694 فقره کنتور معیوب در شهرستان های مختلف استان با کنتورهای سالم تعویض شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در مراسم آغاز دومین رویداد ارزیابی صلاحیت حرفه ای نیروهای پیمانکاری شهرستان های شرق استان فارس گفت: از آنجا که سیمبانان ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه های عملیاتی برق منطقه ای سیستان و بلوچستان با آمادگی کامل در انتظار بازگشایی مسیرها و اجرای عملیات رفع خاموشی خطوط 63 کیلوولت چاهان- نیکشهر و چاهان-بنت هستند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
با تلاش گروه های عملیاتی برق 70 روستای دیگر برف زده استان گیلان به شبکه سراسری بازگشت و تلاش ها برای برق دار کردن 23 روستای بدون برق مانده با توجه به مسدود بودن راه های مواصلاتی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست امور منابع آب شمیرانات از رفع تصرف حدود 1800 متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه نیکنام ده، بخش لواسانات در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حوضه آبریز کارون بزرگ گفت: سامانه مدیریت یکپارچه شبکه های آبیاری و زهکشی پس از ارائه در مدیریت آب کشور می تواند در کلیه شبکه های آبیاری به کارگرفته شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: با وجود شرایط نامساعد جوی و بارش شدید برف در اکثر نقاط استان گیلان، شبکه های انتقال و فوق توزیع برق گیلان از پایداری کامل برخوردارند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس حوضه آبریز سفیدرود بزرگ با اشاره به اجرای شبکه آبیاری و زهکشی 2 هکتاری سد سهند با مشارکت بخش خصوصی گفت: اجرای این طرح علاوه بر اشتغال زایی بالا ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
آمار کولرهای آبی فعال در کشور به حدود 20 میلیون دستگاه می رسد که نزدیک به 12 هزار مگاوات برق معادل 20 درصد کل مصرف برق کشور را در 4 ماه گرم سال به خود اختصاص می دهند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو با اشاره به اعلام آماده باش همه واحدهای عملیاتی توزیع برق سراسر کشور به دلیل برودت هوا، گفت: گروه های تعمیرات ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۴۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت : بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی ورود جبهه های جدید هوای سرد به کشور و کاهش محسوس دما موجب افزایش مصرف برق و گاز شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
شبکه برق استان قزوین به رغم بارش برف سنگین که از دیروز در استان آغاز شده، پایدار است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: در پی بارش برف در این استان 45 گروه عملیاتی و اجرایی صنعت برق در 11 شهرستان استان در آماده باش کامل هستند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی بارش برف سنگین در استان گیلان که منجر به قطع شبکه برق برخی از مناطق شهری و روستایی این استان شده است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از تامین 30 کیلومتر لوله برای نوسازی بخشی از شبکه فرسوده توزیع آب این استان خبرداد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نیروگاه حرارتی اصفهان تا پایان بهمن ماه سال 1402بیش از دو میلیارد و 852میلیون کیلووات ساعت، انرژی الکتریکی تولید و به شبکه سراسری برق کشور انتقال داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان از پایداری بخش عمده شبکه توزیع نیروی برق استان به رغم بارش برف خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد درباره احتمال یخ زدگی کنتور آب در برخی مناطق شهر و استان یزد طی امشب و روزهای آینده هشدار داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به رغم شرایط جوی ناپایدار و بارش برف و باران در اغلب مناطق کشور، شبکه های برق کشور در وضعیت پایدار قرار دارد
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیشرفت خوب پروژه های آبی این استان در دولت سیزدهم گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تحقق 84 درصدی اعتبارات در بخش آب و پیشرفت فیزیکی بیش از 80 درصدی 43 طرح فاضلاب در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر حجم ذخیره آب سد سیازاخ 77 میلیون مترمکعب است، به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
بیش از یک میلیارد کیلووات ساعت انرژی خالص در بهمن ماه امسال از سوی واحدهای در مدار نیروگاه شهید رجایی قزوین تولید و به شبکه سراسری تحویل شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: در جلساتی که با وزارت صمت در خصوص ایستگاه های شارژ خودروهای برقی داشتیم، مقرر شده تا بخش هایی که نیاز به ایستگاه شارژ برقی باشد را تامین کنیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: با توجه به بارش برف در اکثر نقاط کشور و کاهش محسوس دمای هوا، همه باید نسبت به کاهش مصرف برق و گاز اهتمام ورزیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با بیان اینکه نیروگاه های برق آبی آمادگی دارند در تابستان سال 1403 با حداکثر ظرفیت در مدار قرار گیرند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجری طرح آبرسانی به شهرها و روستاهای نوار مرزی استان گلستان گفت: 90 لیتر در ثانیه بر ظرفیت تولید آب شرب شهر گنبد افزوده خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
آمار و اطلاعات مرتبط با ظرفیت نامی و عملی تولید و نیاز مصرف برق کشور نشان می دهد در سال جاری و تا پایان دی ماه، میزان تولید نیروگاه های پراکنده کشور با 11.2 درصد افزایش به 2485 مگاوات رسید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس حوضه آبریز رودخانه ارس گفت: با توجه به حجم رهاسازی ها و اقدامات نرم افزاری انجام شده و به برکت بارش های زمستانه به رغم سه سال پی درپی خشکسالی و بارش های اندک پاییز ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تائید لایحه الحاق یک بند به تبصره (5) قانون بودجه سال 1402 کل کشور از سوی این شورا خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی با بیان اینکه گذرگاه سرویس استعلام الکترونیکی سازمانی در وزارت نیرو راه اندازی شد ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان از اعمال بالغ بر 13 میلیارد ریال پاداش همکاری در صورتحساب مشترکین بخش صنایع در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر از آمادگی این شرکت برای صادارت برق تجدیدپذیر در 8 ماه غیر اوج بار مصرف خبر داد و گفت: هم اکنون تا 2000 مگاوات ظرفیت صادارت برق داریم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: تاکنون به 715 واحد نهضت ملی مسکن در خرم آباد انشعابات آب و فاضلاب واگذار شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدل برنامه ریزی انرژی توسعه یافته در پژوهشگاه نیرو در نشست مشترک با نمایندگان وزارت نفت و سازمان برنامه و بودجه ارایه شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس تاکید کرد:مهندسان طراحان و بنیانگذاران بسترها و زیرساخت های عظیم آب و برق در پهنه ایران اسلامی هستند که با غلبه بر تنگناها و سختی ها ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
چهارمین جلسه از سلسله جلسات نهایی کردن سند راهبرد انرژی کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای 2023 برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منابع آب شهرستان کبودرآهنگ گفت: از سال 1400 تاکنون 622 حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان کبودرآهنگ با حجم آب صرفه جویی شده 13 میلیون متر مکعب مسدود شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از برخورداری شهرهای شازند و آستانه و 11 روستا در این شهرستان از آب سد کمال صالح در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق با اشاره به اینکه یکی از راه های جبران ناترازی برق در کشور احداث نیروگاه تجدیدپذیر است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به همت دولت سیزدهم طرح های کلانی به منظور آبرسانی به مردم سیستان و بلوچستان آغاز شده است، اقدام ویژه ای که می تواند مرهمی بر زخم کهنه کم آبی در این استان پهناور باشد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر در سفر به مشهد مقدس از پست زکریا بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر در بازدید از پست 132 کیلوولت حامد مشهد گفت: این پست که به صورت GIS در هسته مرکزی شهر مشهد احداث شده، طی دو ماه آینده وارد مدار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه نیروگاه های زیست توده ساتبا گفت: مطابق ماده 12 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر، امکان احداث 200 مگاوات نیروگاه زیست توده با تعرفه خرید ارزی و ریالی فراهم می شود که این ظرفیت قرار ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان گفت: با مدیریت بحران پیش آمده، برق عمده ی روستاها مجددا طی چند روز اخیر تامین و چند روستای باقی مانده تا ساعات آینده تامین برق می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: بزرگترین پروژه خط انتقال برق کشور در مسیر صعب العبور ایرانشهر- سراوان به طول 210 کیلومتر به صورت دو مداره در حال اجراست.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون انتقال و تجارت خارجی توانیر در گردهمایی معاونان بهره برداری شرکت های برق منطقه ای بر تسریع در نصب و بهره برداری از 1500 مگاوار خازن در شبکه برق کشور تا قبل از تابستان آینده تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزارت نیرو با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم در جوانگرایی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
پژوهشگاه نیرو و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با هدف توسعه فناوری های مورد نیاز صنعت برق و تجاری سازی آن، با استفاده از زیرساخت های موجود طرفین تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۷۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: بیش از 80 درصد سرمایه گذاری های حوزه برق و بیش از 60 درصد تولید برق کشور مربوط به بخش خصوصی و غیردولتی است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نیروگاه رامین اهواز با تولید 7 میلیون 877 هزار و 791 مگاوات ساعت در 11 ماهه سال جاری توانست در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته میزان تولید خود را 7.41 درصد افزایش دهد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سمینار آموزشی احداث نیروگاه های خورشیدی در صنایع و ادارات با حضور معاون فنی و مهندسی سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا) و جمعی از مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی استان خراسان ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری آبفای کشور در نشست تخصصی بومی سازی عملیات بازسازی شبکه های جمع آوری فاضلاب و انتقال تجارب در استان اصفهان گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نیروگاه شهید رجایی در یازده ماهه امسال با تولید بیش از 11 میلیارد کیلووات ساعت انرژی خالص، نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان 3.82 درصد رشد تولید داشته است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
صد و دومین نشست کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم آبی با حضور اعضای این کمیته و مدیران شرکت آب منطقه ای خوزستان به منظور بررسی عملکرد این استان درخصوص مصوبات کارگروه سازگاری با کم آبی در شرکت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از مصرف 91 درصد از آب های تجدیدپذیر در استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: فرآیند اجرایی رینگ جنوبی 26 کیلومتری آب تبریز دو کیلومتر مانده که به اتمام برسد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
میانگین درصد تبدیل آب به فاضلاب در منازل حدود 70 الی 80 درصد است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
در نشست هم اندیشی نقشه راه آب کشور که در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، ضمن مرور مبانی تدوین نقشه راه، برنامه تأمین نیازهای آبی صنایع در افق آتی تشریح شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
جلسه بررسی وضعیت تامین آب و برنامه های توسعه آبرسانی شهرستان مشهد، با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو با بیان اینکه نیازهای آبی شهرها و استان های مختلف به دقت احصا شده است، گفت: بر این اساس برای هر نقطه، هر یک از شهرستان های کشور و نیز هر کانون جمعیتی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از تولید بیش از پنج میلیارد و 345 میلیون و 295 هزارکیلووات ساعت انرژی در این نیروگاه طی یازده ماه گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس آمار رسمی متوسط میزان مصرف برق صنایع انرژی بر در فصل گرم سال جاری، معادل 90 درصد متوسط میزان برق مصرفی این صنایع در فصل سرد سال بوده است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عملیات اجرایی شبکه آبیاری و زهکشی دشت لیراوی (شبکه چمشیر) در استان بوشهر که آب مورد نیاز آن توسط یک خط انتقال از سد چمشیر تأمین می شود، از سرگرفته شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سومین جشنواره سرآمدان فن آوری و صنعت با ارائه 19 دستاورد تحقیقاتی برتر صنعت برق و تجلیل از مدیران برتر و جهادی و مهندسان سرآمد وزارت نیرو ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد گفت: مشکل قطعی و اُفت فشار آب برخی از محلات مسکونی شهر یاسوج تا ساعاتی دیگر( امشب) مرتفع می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سمینار بررسی چالش های توسعه پایدار زنجیره تامین تولید انرژی الکتریکی صبح فردا، دوم اسفند با حضور مدیران و فعالان ارشد صنعت برق کشور در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق شهرستان دیواندره از پایداری و وصل شدن جریان برق تمام روستای این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، از پروژه های اضطراری تأمین آب مشهد بازدید کردند
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت :استفاده خانواده ها از کولرهای گازی با مصرف برق بیشتر منجر به افزایش مبلغ قبوض صادره می شود که به اقتصاد خانواده لطمه زده و بار شبکه برق کشور را نیز در تابستان به طور قابل ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از مسابقه ملی نمایشی- پیامکی خانواده انرژی با محوریت خانواده کارکنان دستگاه های اجرایی با حضور معاون زنان و امور خانواده رئیس جمهور برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون زنان و امور خانواده رئیس جمهور از راه اندازی کسب و کار بانوان با استفاده از انرژی خورشیدی با همکاری وزارت نیرو خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده به همراه جمعی از مشاوران امور زنان و خانواده دستگاه های اجرایی کشور از مرکز ملی راهبری شبکه برق کشور بازدید کردند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
صنایع باید به سمت تامین نیازهای خود حرکت کنند که بیش از همه تامین برق در اوج اهمیت قرار دارد؛ گویی صنایع راهی جز احداث نیروگاه ندارند که به نسبت نیروگاه های متنوعی را در دست احداث دارند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: رویت پذیری و کنترل پذیری مشترکین دیماندی و سه فاز 100 درصد رویت پذیر بوده و در بخش کشاورزی بیش از 97 درصد و در بخش صنعتی بیش از 72 درصد مشترکین کنترل ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو در سومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت به عنوان مدیر جهادی برتر در میان وزارتخانه های کشور معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
29 درصد از حجم مخازن سدهای استان لرستان پر است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 28 درصد افزایش را نشان می دهد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
برای نخستین بار مقوله آب و مدیریت مصرف در ارزیابی آثار جشنواره بین المللی فیلم فجر راه یافت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت آب منطقه ای گلستان و به منظور تامین بخشی از نیاز آبی اراضی کشاورزی محدوده سد و شبکه وشمگیر، بخشی از آب سدهای بوستان و گلستان رهاسازی می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
امارات، عمان و مراکش در حال انتقال به انرژی پاک و تجدیدپذیر در منطقه عربی هستند، بر اساس گزارشی که در روزهای گذشته توسط Global Energy Monitor (GEM) در ماه های اخیر منتشر شد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به وضعیت مناسب ذخایر آبی برخی سدهای استان آذربایجان غربی گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: انشعاب آب ادارات پر مصرف در صورت بی توجهی به هشدارها و تکرار مصرف بی رویه قطع خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
واحد شماره دو بخار نیروگاه شهید بهشتی لوشان پس از انجام تعمیرات توربین به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با بیان اینکه بیش از 40 درصد مخازن برای ذخیره سازی آب را شرکت آب و نیروی ایران ایجاد کرده است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مجری پروژه ERP شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: از زمان پیاده سازی سامانه جامع ERP (مدیریت برنامه ریزی منابع سازمانی) در این شرکت تاکنون 224 فرآیند مشتمل بر 6 هزار و 20 فرم ورودی و 820 عنوان ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران از پرداخت سه میلیارد تومان جایزه خوش مصرفی به مشترکان آب در پایتخت خبر داد و گفت: شهروندان تهرانی با نصب مخزن ذخیره آب در منازل به کاهش هدررفت آب کمک کردند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات وزیر نیرو گفت: نظام نامه توسعه مدیریت و صلاحیت های مدیریتی به زودی ابلاغ می شود، این نظام نامه تدوین شده و در حال عبور از آخرین مراحل اجرایی است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
استان های گلستان، مازندران، گیلان و آذربایجان شرقی با بارش تجمعی معادل 50 تا 75 میلی متر در هفته جاری پر بارش ترین استان های کشور خواهند بود.
مشاهده نتایج بیشتر...