دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۶:۱۲Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

وزارت نیرو (news.moe.gov.ir)

  ۳۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان از خودکفایی بیش از 70 درصد در ساخت داخل سیستم سانتریفیوژ توربین بخار نیروگاه بندرعباس خبر داد.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساتکاب گفت: با اجرای طرح گلخانه تاریک در بخش کشاورزی که بیشترین مصرف آب را دارد ...
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نام موسسسه تحقیقات آب در لیست مراجع استعلام معتبر برای ثبت اختراعات درج شد.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای سنندج گفت: در سال جاری بیش از 23 هزار و 600 متر شبکه آب و افزون بر 20 هزار و 300 متر نیز در شبکه فاضلاب اصلاح و توسعه انجام شده است.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: بیش از 200 قطعه و تجهیزات نیروگاهی طی یک ماه گذشته به دست متخصصان بومی در این نیروگاه بازسازی شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
20 پروژه صنعت آب و برق در 6 استان کشور با سرمایه گذاری 580.3 میلیارد تومان فردا سه شنبه با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو و در قالب چهل و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری می رسد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا با اشاره به تولید 979 میلیون و 692 هزار کیلووات ساعت انرژی این نیروگاه در بهمن امسال، از رشد 32 درصدی تولید برق در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، به دولت اجازه دادند تا با فروش اموال و دارایی های خود تا سقف 300 هزار میلیارد ریال نسبت به اجرای طرح های نوسازی و بازسازی نیروگاه ها و تاسیسات فرسوده شبکه برق اقدام کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی از آغاز دوباره پرداخت تسهیلات ارزی به سرمایه گذاران نیروگاهی خبر داد و گفت: دولت مخالف صادرات برق توسط بخش خصوصی نیست ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح هما (هوشمندسازی مرکز اتفاقات) به عنوان یکی از طرح های تحول توزیع در شرکت توانیر، طی سال جاری در شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد به اجرا درآمده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: مراسم اختتامیه جشنواره ملی عکس آب با نگاهی به آینده روز چهارشنبه 13 اسفند سال جاری همزمان با روز ملی آب، در ساختمان ستادی وزارت نیرو برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از تخفیف 100 درصدی برق برای 118 هزار مشترک استان اردبیل از اول آبان ماه سال جاری تاکنون و در قالب طرح برق امید خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر تحقیقات، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی شرکت آب منطقه ای اصفهان از برگزاری سومین همایش سالانه گردشگری محور توسعه پایدار اصفهان با محوریت جاذبه های آبی از ساعت 8:30 سه شنبه، 12 اسفندماه ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تولید برق در نیروگاه اصفهان طی 11 ماه گذشته 7 درصد افزایش یافت.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمار سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق، طی بهمن سال جاری 86 میلیون کیلووات ساعت انرژی تولید شده از نیروگاه های تجدید پذیر به شبکه سراسری برق کشور تزریق شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون گفت: 3.4 میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی طی 11 ماهه امسال در نیروگاه های بیستون و اسلام آباد غرب تولید شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور توزیع نیروی برق شهرستان زابل گفت: وزش باد شدید طی چند روز اخیر در این شهرستان باعث خسارت 600 میلیون ریالی به شبکه توزیع برق شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای منطقه 6 تهران گفت: از آغاز سال تاکنون بیش از 43 هزار و 400 متر از خطوط انتقال و شبکه توزیع آب و جمع آوری و دفع فاضلاب شهری و روستایی جنوب تهران و شهرستان ری بازسازی شده است.
  ۷ ساعت پیش    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خواف گفت: نیاز آبی شهر مرزی خواف با حفر یک حلقه چاه با دبی 17 لیتر برثانیه و اجرای 5 کیلومتر خط انتقال تامین شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۹   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به دریافت ضمانتنامه بانکی استفاده از وام 1.2 میلیارد یورویی دولت روسیه، گفت: پروژه نیروگاه 1400 مگاواتی سیریک با وام یک میلیارد و 200 میلیون یورویی فدراسیون روسیه اکنون در مرحله ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی از بررسی برنامه های سازگاری با کم آبی استان های اردبیل ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا گفت: رویکرد و نگرش این سازمان به پروژه های ساخت و سازی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و نگاه دولتی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به آغاز فعالیت 15 شرکت در زمان حاضر در سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سه طرح سازوکاری شرکت مدیریت شبکه برق ایران شامل ایجاد بازار میان روزی برق، بومی سازی سیستم سنجش انرژی (کنتورهای بازار برق) و راه اندازی مرکز پایش شبکه ICT صنعت برق امروز با حضور وزیر نیرو رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو گفت: تعارض منافع لزوما مساوی با فساد اداری نیست، اما از این نظر اهمیت دارد که از طریق آن می توان زمینه های ورود فساد در سازمان را شناسایی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب از کاهش 14000 مگاوات ساعت انرژی در مصرف صنایع بزرگ منطقه غرب کشور در زمستان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی گفت: تا پایان سال بیش از 230 میلیون دلار حواله صرف بازپرداخت منابع سرمایه گذارانی می شود که واحدهای بخار نیروگاه های سیکل ترکیبی را از طریق قراردادهای بیع ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: امروز صنعت برق در بالاترین سطح بهره وری قرار دارد؛ چرا که با راه اندازی سامانه های مختلف ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزیر نیرو با تشریح اقدام های صورت گرفته در چارچوب بورس انرژی گفت: تاکنون عرضه و فروش 759 هزار و 600 برگه گواهی ظرفیت معادل حدود 760 مگاوات به مبلغ 7 هزار و 617 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا از امضای قرارداد 30 سد تا پایان دولت دوازدهم در چارچوب موضوع گردشگری سدها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: کارگزاران دولت در وزارت نیرو اصلی ترین وظیفه خود را ایجاد تحول در ساز و کارها دیده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
35 طرح "ساز و کاری" صنعت آب و برق با حضور وزیر نیرو در قالب چهل و سومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آبفای منطقه 2 شهر تهران از نصب تابلوهای راهنمایی ایستگاه های برداشت اضطراری آب در خیابان های محدوده زیرپوشش این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
نخستین مجموعه گردشگری آبی استان مازندران در محیط پیرامونی سد صلاح الدین کلا با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو و در قالب هفته چهل و سوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
میزان تولید برق نیروگاه گازی ری در 11 ماه گذشته با افزایش 5 درصدی تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته به حدود دو میلیارد کیلووات ساعت رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
بر اساس آخرین گزارش وزارت نیرو، تا دوم اسفند امسال میزان ذخایر آب در مخزن سدهای کشور به 27 میلیارد و 330 میلیون مترمکعب رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران، از نوسازی 17 کیلومتر شبکه توزیع آب این منطقه از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو بر لزوم توسعه آداب، اخلاق و فرهنگ مصرف بهینه به سایر عرصه ها و نهادینه سازی فرهنگ صحیح مصرف به عنوان یک کار اخلاقی و غیرقابل بازگشت در جامعه تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: در حال حاضر 4.3 درصد به تعداد مشترکان کم مصرف و 2.4 درصد به مشترکان خوش مصرف افزوده شده و 6 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب تربت جام گفت: تمام روستاهای بالای 20 خانوار خارج از پوشش در این شهرستان از آب شرب بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: خط اضطراری طرح سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ اوایل سال آینده افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۰    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان با اشاره به اقدامات انجام شده، استفاده ازکابل های خودنگهدار در جهت کاهش سرقت از تجهیزات صنعت برق را موثر دانست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰    
مدیر امور آبفای بانه گفت: پروژه آبرسانی به روستاهای عباس آباد، ولی آباد، منیجلان و کوخان این شهرستان با 75 درصد پیشرفت در حال اجراست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: در حوزه کشف رود اجازه ساخته شدن بند جدیدی داده نمی شود و با آب فروشی های غیرمجاز برخورد خواهد شد .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: سه پست برق GIS در تابستان پیش رو در اهواز وارد مدار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
پروژه ترمیم نقاط تخریب شده کانال اصلی منطقه شرق شبکه آبیاری "دز" موسوم به E2 پس از 10 روز کار مداوم به اتمام رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق گفت: اشتراکات فراوان ایران و عراق در بخش های اجتماعی، مذهبی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
میزان تولید برق نیروگاه شهید سلیمانی کرمان از ابتدای سال تاکنون با افزایش 11.36 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 9 میلیارد و 670 میلیون کیلووات ساعت رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان، بیشترین کاهش حجم منابع آب زیرزمینی را در محدوده مطالعاتی کوهدشت و رومشکان اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای سمنان، از تهیه استاندارد مدیریت ریسک پایایی شبکه سراسری برق ایران در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۰    
مدیر امور توزیع برق جنوب سنندج از اصلاح و بهینه سازی سلول های معیوب و فرسوده 20 کیلوولت پست فشار متوسط زمینی با هدف بالا بردن ضریب ایمنی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه شهید بهشتی لوشان گفت: بیش از یک میلیارد و 457 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در 11 ماهه امسال توسط این نیروگاه تولید و در اختیار شبکه سراسری برق قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: قانون آب در حال تدوین است و امید داریم تا پایان سال به دولت تقدیم شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران، آلمان و افغانستان در زمینه توسعه انرژی های تجدیدپذیر و تولید انرژی پاک در مناطق مرزی مستعد همکاری می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب نیشابور گفت: 164 لیتر برثانیه به ظرفیت تامین آب شرب این شهرستان افزوده شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه راه اندازی و استقرار کارخانه نوآوری نیرو با موضوعات آب، برق و انرژی در چارچوب زیست بوم نوآوری نیرو در موسسه تحقیقات آب امضا شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سامانه ساخت داخل تحریک ژنراتور(اکسایتر) واحد بخاری مولد برق 320 مگاواتی نیروگاه اصفهان برای اولین بار توسط متخصصان داخلی نصب و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
قرارداد پژوهشی برآورد سطوح زیر کشت اراضی دیم حوضه های آبریز کشور با استفاده از تصاویر ماهواره ای به کارفرمایی دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو با مؤسسه تحقیقات آب منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از واگذاری 16 هزار انشعاب برق به متقاضیان در استان طی 11 ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دو طرح حفاظت هوشمند راداری و الکتریکی در تاسیسات آب شهرهای زنجان، ابهر و خرمدره افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر تجهیزات و منابع مالی و توسعه مشارکت شرکت فاضلاب تهران از فروش پساب تصفیه خانه های فاضلاب جنوب و غرب تهران به روش بیع متقابل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای کردستان گفت: مشترکانی که در ماه کمتر از 5 مترمکعب (5 هزار لیتر) آب مصرف کنند از مزایای طرح آب امید بهره مند شده و قبض آب بهای آنها رایگان خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با احداث یک دستگاه ترانسفورماتور توزیع 100 کیلوولت آمپر در روستای گمیچی شهرستان اسکو، افت ولتاژ مشترکان این روستا رفع شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از صدور اولین سند تک برگی بستر رودخانه (رودخانه باروداب نهاوند)، در استان همدان به عنوان یک اقدام قانونی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۵۹ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت، تعرفه آب، برق و گاز مشترکان کم مصرف خانوارهای محروم را رایگان کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مولدهای نیروگاه سیکل ترکیبی یزد 3 میلیارد و 289 میلیون کیلووات ساعت انرژی برق تولید کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نیروگاه های تحت پوشش شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی در بهمن سال جاری بیش از 738 میلیون کیلووات برق تولید و تحویل شبکه سراسری داده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیرکارگروه ملی سازگاری با کم آبی، از تصویب کلیات برنامه های سازگاری با کم آبی استان فارس در شصت و پنجمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۰    
در این مراسم، وزیر نیرو از دستگاه های برتر در سطح ملی، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت تولید نیروی برق حرارتی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
گزارش مدیریت منابع آب ایران نشان می دهد از ابتدای دولت یازدهم تاکنون 50 سد ملی با حجم مخزن 5 هزار و 801 میلیون مترمکعب و آب قابل تنظیم سالانه 5 هزار و 328 میلیون مترمکعب به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: با ایجاد سد گتوند توانستیم دشت خوزستان را از سیلاب مهلک سال 98 نجات بدهیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت: تمامی شبکه های برق استان به رغم بارش برف و وزش باد شدید پایدار است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
همه دولت های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نسبت به توسعه زیرساخت های روستایی اهتمام داشته اند اما بدیهی است که با رشد توانمندی ها، تغییر اولویت ها و ارتقای سطح مطالبات و همچنین ظرفیت ارائه خدمات ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز، از بومی سازی 82 قطعه تخصصی و تجهیزات موردنیاز واحد های تولیدی 5 و 6 این نیروگاه با تلاش متخصصان داخلی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون استاندار تهران گفت: با توجه به مصرف بی رویه و تداوم برداشت غیرمجاز از منابع آب زیرزمینی، تهران در معرض خطرات ناشی از کم آبی و فرونشست قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با افتتاح 256 پروژه تامین آب آشامیدنی روستایی در سطح 9 استان کشور که در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران و با اعتبار حدود 340 میلیارد تومان توسط وزیر نیرو صورت گرفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا با اشاره به تلاش ایران برای استفاده بهینه از منابع انرژی های فسیلی و ارتقای میزان بهره برداری از منابع متنوع انرژی های تجدیدپذیر در راستای توسعه اهداف توسعه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان مشارکت در ویرایش لایحه قانون آب برای دریافت نظرات و پیشنهادات متخصصان و صاحب نظران حوزه آب درباره این قانون تا بیستم اسفندماه جاری تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو با تقدیر از دستگاه های برتر وزارت نیرو در جشنواره شهید رجایی، بر ضرورت توسعه برنامه شایسته گزینی مدیران و مدیریت تعارض منافع در مجموعه صنعت آب و برق تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
12 پروژه آبرسانی روستایی در استان چهارمحال و بختیاری با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی گفت: 140 دستگاه استخراج رمز ارز از آذر امسال در استان کشف شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: بند انحراف آب کشاورزی کماچال در شهرستان آستانه اشرفیه آماده بهره برداری است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات فاضلاب شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران از پوشش 73 درصدی شبکه جمع آوری بهداشتی فاضلاب در این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: امروز برای ما روشن است که مدیریت تامین آب با احداث سازه های بزرگ تامین و انتقال در مرحله بعد ازمدیریت تقاضای آب در حوضه های آبریز قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب از فعال بودن سه پروژه نیروگاه مقیاس کوچک در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه پایداری کمی و کیفی خدمات یکپارچه در شهرها و روستاهای استان گلستان در سال 1400 با حضور ویدئو کنفرانسی معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و مدیران عامل شرکت های آب ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۰    
عملیات اجرایی 18 پروژه آبرسانی روستایی در شهرستان راز و جرگلان با حضور مسئولان استان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب خواف گفت: 19 روستا در این شهرستان تحت پوشش عملیات آبرسانی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
طرح آبرسانی به 57 روستای هرمزگان، در مراسمی با حضور وزیر نیرو از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس و با حضور استاندار هرمزگان در چهل و دومین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اهمیت آبرسانی روستایی گفت: جمعیت روستایی در سراسر جهان جمعیتی مولد است و خدمت رسانی به این جمعیت و حفظ آنها در روستاها یکی از اولویت های تمام سیستم های حکمرانی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
39 طرح آبرسانی به روستاهای استان آذربایجان شرقی در قالب هفته چهل و دوم پویش#هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون به 11 هزار و 763 روستا با جمعیتی بیش از 8.5 میلیون نفر آبرسانی انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
پروژه بزرگ آبرسانی به 25 روستای استان یزد با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد و 704 میلیون تومان با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر نیرو در قالب چهل و دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
طرح های آبرسانی به 256 روستا در 9 استان کشور با سرمایه گذاری 339.8 میلیارد تومان، با دستور وزیر نیرو و در قالب چهل و دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر حمایت از ساخت داخل و توسعه صادرات ساتکاب گفت: با تجاری سازی محصولات سامانه شبیه سازی سخت افزاری شبکه برق، رله و سیستم های حفاظت، اندازه گیری و پایش شبکه ، علاوه بر صرفه جویی ارزی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو در پیامی به مناسبت 5 اسفندماه - روز "مهندس" – با تبریک این روز به تمام مهندسان خانواده بزرگ صنعت آب و برق در سراسر کشور، این تلاشگران را قهرمانان بلامنازع جنگ تمام عیار اقتصادی خواند.
مشاهده نتایج بیشتر...