پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۳۹Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

وزارت نیرو (news.moe.gov.ir)

  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه طرح ملی دانش آموزی نجات آب "داناب" و طرح گسترش سواد آبی در سال تحصیلی1402 - 14010 بین شرکت آب منطقه ای و اداره کل آموزش و پرورش استان یزد امضا شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
پرونده سال آبی 1401– 1400 با کاهش 18 تا 24 درصدی بارندگی و افزایش 1.1 درجه ای میانگین دمای هوای کشور نسبت به میانگین بلندمدت بسته شد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب البرز از افزایش ظرفیت 33 درصدی تصفیه خانه آب شماره یک کرج با استفاده از تجهیزات جدید و فیلترهای سرامیکی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان از تأمین آب 26 روستای کهمان شمالی در قالب طرح جهاد آبرسانی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۳    
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از سرقت 260 هزار مترمکعب آب در این استان طی سال جاری خبر داد و گفت: افراد متخلف ملزم به پرداخت 84 میلیارد ریال غرامت و جریمه شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: انجام کامل و به موقع تعمیرات نیروگاهی، موجب شد بالای 98 درصد آمادگی نیروگاه ها را در زمان پیک تابستان امسال داشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری نیروگاه بندرعباس از تولید 3 میلیارد و 120 میلیون کیلووات ساعت انرژی طی شش ماه گذشته در این نیروگاه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون از رشد 11 درصدی تولید برق، طی نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون، از رشد 10 درصدی تولید برق در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل با تولید بیش از 2.1 میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در این نیروگاه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مؤسسه تحقیقات آب وزارت نیرو برای این هفته وقوع بارش در برخی حوضه های آبریز کشور را پیش بینی و اعلام کرد: هفته آینده حوضه آبریز دریای خزر بالاترین میزان بارش را خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه طرشت از تولید 29.218 هزار مگاوات ساعت برق در شهریورماه 1401 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مسئول گروه جهاد آبرسانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی اعلام کرد: 85 پروژه تامین آب روستایی به همت افراد خیر و نیکوکار در این استان عملیاتی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل شرکت توانیر، معاون جدید تحقیقات و منابع انسانی این شرکت منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از برخورداری اهالی 321 روستای این استان از آب شرب پایدار تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: به دلیل وقوع خشکسالی پیاپی و کاهش بارندگی ها، سال آبی 1401-1400 با کسری مخزن 89 میلیون متر مکعبی نسبت به سال آبی قبل پایان یافت و سال آبی جدید را با مجموع ذخایر ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: عملیات اجرایی خط بای پس(گذرگاه فرعی) آبرسانی به همدان به طول 16.8 کیلومتر با موفقیت آزمایش و با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استان، به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
صنعت آب و برق کشور در مراسم پرشور راهپیمایی اربعین حسینی با تمام قوا به میدان آمد تا با جان و دل و هر آنچه در توان دارد خدمتگذار زائران دیار عشق باشد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
چهاردهمین دوره مسابقات سراسری بدمینتون و هشتمین دوره مسابقات سراسری شطرنج بانوان وزارت نیرو پس از سه روز رقابت در زنجان به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه عدم آورد رودخانه هیرمند، ماندِ آب و تشکیل لایه های حرارتی باعث کاهش کمیت و کیفیت آب چاه نیمه ها شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تابستان 1401 درحالی تمام می شود که برخلاف انتظارات و پیش بینی ها، امسال حتی یک دقیقه هم خاموشی در بخش خانگی رخ نداد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات آب برای هفته جاری وقوع بارش در برخی حوضه های آبریز کشور را پیش بینی و اعلام کرد: در هفته نخست سال آبی جدید حوضه آبریز دریای خزر بارش بیشتری دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۷۸ سایت دیگر  
وزیر نیرو پس از دیدار با وزرای انرژی و کشاورزی ترکیه، از تشکیل کمیته دائمی برای بررسی مسائل رودخانه ارس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون مخابرات و پشتیبانی فنی شرکت مدیریت شبکه برق ایران از ارتقای قابلیت اطمینان و دسترسی شبکه ICT صنعت برق به بالای 99.995 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در جمع کشاورزان و بهره بردارن رودخانه الند در آذربایجان غربی گفت: عزم راسخ و اهتمام وزارت نیرو بر تامین آب شرب و کشاورزی است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که تنها دو روز به آغاز سال زراعی جدید یعنی 1402-1401 باقی مانده باید دید وزارت جهاد کشاورزی اجرای برنامه الگوی کشت را طبق قولی که داده بود ابلاغ خواهد کرد؟
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای مازندران گفت: عملیات بازسازی و احیای قنات منصوری در روستای دارابکلای ساری با هدف بازگرداندن این قنات قدیمی به چرخه مدیریت آب کشاورزی منطقه آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از اتمام پروژه های آبرسانی به 184 روستای استان با جمعیتی بالغ بر 52 هزار و 226 نفر در دولت سیزدهم خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای یزد گفت:در شش ماهه نخست سال جاری با توجه به محدودیت منابع آب، خط اول انتقال به صورت پیوسته جهت تامین آب شرب استان در مدار بهره برداری بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر راهبری و نظارت بر انتقال و توزیع برق وزارت نیرو با اشاره به اقدامات انجام شده برای ابرپروژه آبرسانی غدیر، از اجرای 3 پروژه برقی برای عملیاتی کردن این پروژه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه ارائه اطلاعات مصرف انرژی به تفکیک واحدهای صنعتی و معدنی بین وزارت صمت و وزات نیرو به امضا رسید.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت نیرو در تابستان امسال تلاش کرد با مدیریت بار مصرف برق در بخش های مختلف، امکان تأمین برق پایدار را برای تمامی مشترکان فراهم کند؛ تلاشی که علاوه بر جلوگیری از قطع برق در بخش خانگی ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو برای دیدار با مقامات ترکیه فردا پنجشبه به آنکارا پایتخت این کشور سفر می کند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حقوقی شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران گفت: لایحه حفاظت از رودخانه ها و کاهش خطرات سیل در مراحل انتهایی تأیید و تصویب هیئت وزیران برای ارسال به مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی با اشاره به شروع 107 هزار مگاوات برنامه تعمیرات نیروگاه های حرارتی کشور ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مولد کرافت شماره 12 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد در کمتر از 8 ساعت به مدار تولید بازگشت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۵۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان تهران در اطلاعیه ای با اشاره به هشدارهای سازمان هواشناسی کشور مبنی بر کاهش چشمگیر بارش ها در پاییز امسال، از شهروندان تهرانی درخواست کرد با رعایت شیوه های مدیریت مصرف ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اجرائی رئیس جمهور در جریان سفر نظارتی خود به استان بوشهر، از سد دالکی دشتستان بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی ایران به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار و اعلام شد تا پایان سال 1403، آب مورد نیاز صنایع و معادن به استان اصفهان خواهد رسید.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
انجمن کارفرمایان صنعت سیمان در نامه ای به علی اکبر محرابیان وزیر نیرو، تعامل مثبت و سازنده در تأمین برق کارخانه های سیمان را عامل ثبات و تعادل تولید بازار سیمان در تابستان امسال ذکر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: به منظور کاهش وابستگی تأمین آب شرب منطقه سیستان به آب های مرزی، توسعه زیرساخت های موجود و بررسی منابع آبی جدید در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
تامین پایدار برق صنایع کشور سبب شده تا شاهد روند افزایش شاخص تولید صنعتی کشور باشیم و افزایش 6.7 درصد در این شاخص طی مرداد 1401 اتفاق بیفتد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در احکامی جداگانه اعضای کمیته مدیریت بحران و پدافندغیرعامل این شرکت را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
وزارت نیرو در راستای بهره مندی از ظرفیت نخبگان صنعت آب و برق به منظور تدریس دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان، برای سومین بار فراخوان داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان سنقروکلیایی از آغاز عملیات اجرایی پروژه اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شهرهای سنقر و سطر خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه بیش از 3000 نفر از مزایای آن بهره مند می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان های آق قلا و گمیشان، از اخذ 10 سند برای رودخانه گرگانرود در محدوده شهرستان گمیشان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر راهبری و نظارت بر انتقال و توزیع برق وزارت نیرو با اشاره به پیاده سازی نظام صلاحیت حرفه ای در صنعت برق، از پیش بینی مشوق های مالی و غیرمالی قابل توجه برای کارکنان این صنعت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از آغاز تعمیرات نیمه اساسی واحد یک 320 مگاواتی بخار این نیروگاه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دومین واحد بخار 160 مگاواتی نیروگاه سیکل ترکیبی فردوسی با حجم سرمایه گذاری 4 هزار میلیارد تومانی گروه مپنا به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: با موافقت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مجوز افزایش ظرفیت تولید آب کوخرد و چاله گریند شهرستان بستک صادر شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: مشترکان برق خانگی این استان با مشارکت در طرح های مدیریت مصرف برق توانستند از 50 میلیارد و 95 میلیون ریال پاداش بهره مند شوند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رسیدن شاخص آمادگی تولید نیروگاه های حرارتی به 98 درصد یکی از رکوردهای صنعت برق در تابستان امسال بود که این امر زمینه تامین برق پایدار را فراهم کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و توسعه فضای کسب و کار انرژی ساتبا با اشاره به صرفه جویی 700 مگاواتی انرژی برق از طریق اصلاح سیستم روشنایی معابر شهری ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
برنامه های مدیریت مصرف که امسال تابستان از سوی وزارت نیرو اجرایی شد علاوه بر آنکه پاداش های خوبی برای مشترکان به همراه داشت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو گفت: امسال آب و برق پایدار در مرزها ایجاد کردیم که هم برای مردم منطقه بماند و هم در سال های آینده قابل استفاده برای زائران باشد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 1.3 درصدی میزان مصرف برق در ساعات پیک بار روزانه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و از مردم خواست تا با تداوم همراهی با صنعت برق ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: بیش از 400 نیروی عملیاتی این شرکت با حضور در 200 موکب و 1100 غرفه ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با بیان اینکه مصرف برق این استان در تابستان سال جاری به نسبت سال گذشته رشد 7 درصدی داشته است، گفت: با اجرای کامل برنامه های مدیریت مصرف و همراهی مشترکان ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: ترانسفورماتور حادثه دیده پست 230 به 33 کیلوولت اصلی شوش در کمتر از 10 روز جایگزین و وارد مدار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که اتحادیه اروپا بنا دارد در راستای مدیریت بحران انرژی در فصل زمستان، بسته حمایتی جامعی را در کشورهای عضو به مرحله اجرا بگذارد و برای گاز وارداتی از روسیه محدودیت قیمتی وضع کند ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق مردم ایتالیا در حال برنامه ریزی برای کاهش هزینه ها در ماه های آینده هستند تا بتوانند قبض های فزاینده انرژی را بپردازند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر گفت: قرارداد نصب 4.5 میلیون کنتور هوشمند برای مشترکان پرمصرف امضا شده و این طرح اکنون در دست اجرا قرار دارد که بر اساس آن می توان با ارزیابی مصرف نسبت به قطع برق مشترکان پرمصرف اقدام ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کشور با تقدیر و تشکر از همه دست اندرکاران برگزاری راهپیمایی اربعین حسینی، گفت: مدیریت خیلی خوبی انجام شد و بحمدالله مشکلی در تامین آب و برق زائران نداشتیم.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب نور و رویان از عملیات اجرای خط انتقال و اصلاح تاسیسات در راستای رفع مشکل کمبود آب 4300 خانوار چمستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی بیش از هشت هزار و 500 نفر از پرسنل نیروگاه های حرارتی سراسر کشور مشغول به کار هستند تا در این ایام خللی در تولید ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: با اقدامات انجام شده توسط مدیران جهادی و استاندار کرمانشاه هم اکنون شرایط بسیار خوبی از نظر حمل و نقل و زیرساخت ها در مرز رسمی خسروی برای تردد زائران حاکم است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حال و هوای دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران پس از گذشت یک سال از استقرار دولت سیزدهم، حاکی از حرکتی خلاقانه برای توسعه با چاشنی دانش بنیان است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان کرمانشاه و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گفت: شرکت های صنعت آب و برق استان با تامین آب و برق مواکب و مسیر راهپیمایی اربعین حسینی به ارائه خدمات به زوار ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو از پایانه مرزی خسروی و نحوه خدمات رسانی صنعت آب و برق این استان به زائران اباعبدالله الحسین(ع) بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو در ادامه سفر خود به استان کرمانشاه، از سد قشلاق، کبوترلانه و زمکان در این استان بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت طرح های تجدیدپذیر ساتبا با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته، گفت: مقرر شد در سال اول یکصد و 10 هزار در سال اول نیروگاه انشعابی احداث شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس ایجاد ساختار جدید بخش آب کشور و تاکید ویژه بر لزوم توجه به مطالعات پیدایش و توجیهی طرح ها دستورالعمل بررسی و تصویب مطالعات طرح ها با نگاه به حوضه های آبریز از سوی وزیر نیرو به شرکت های زیر ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
طی احکام جداگانه ای از سوی محمد جوانبخت، معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، رئیس و اعضای کمیته حمایت علمی آب منصوب شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون آبرسانی سیار نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 92 درصد کاهش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو پس از پایان سفر خود به استان کردستان، برای بازدید از طرح های آبی، با استقبال استاندار وارد کرمانشاه شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو از برنامه ریزی برای احداث دو تصفیه خانه آب در شهرستان بیجار از محل سد سیازاخ برای شهر بیجار و روستاهای اطراف و یک تصفیه خانه آب در منطقه چنگ الماس برای شهر پیرتاج و 23 روستای حومه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به لزوم بازنگری در قوانین آب کشور، از تدوین لایحه های حفاظت از رودخانه ها و کاهش خطرات سیل و اصلاح ماده 45 قانون توزیع عادلانه آب خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و نظارت بر امنیت شبکه برق کشور با اشاره به 92 درصد واحدهای صنعتی کشور بدون محدودیت در تابستان گفت: امسال با اجرای اقدامات برنامه ریزی شده ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۲    
استاندار زنجان از اجرای 1000 میلیارد ریال پروژه فاضلاب در شهر زنجان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو در ادامه سفرهای استانی خود وارد شهرستان بیجار در استان کردستان شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر ایمنی شرکت توانیر گفت: بکارگیری تکنولوژی نوین و ایمن در صنعت برق امری مهم و ضروری است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پژوهش، فناوری و نوآوری ساتبا گفت: برآورد های ما نشان می دهد انرژی خورشیدی در کشور ایران سهم ویژه ای دارد و مجبور هستیم چه از روی علاقه و چه از روی اجبار به سمت انرژی های تجدیدپذیر حرکت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه اصفهان گفت: این نیروگاه با قدمت بیش از نیم قرن به عنوان دومین نیروگاه بخاری احداث شده در کشور تامین کننده 11 درصد برق استان است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان کرمانشاه و مدیرعامل شرکت آبفای استان به خدمات رسانی شرکت های صنعت آب و برق به زائران اربعین حسینی اشاره کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
دومین نشست تخصصی با موضوع بهره وری برق، برنامه ها، ابزارهای حمایتی و قانونی در محل دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: عملیات لوله گذاری طرح آبرسانی بلند مدت به همدان، پایان یافته است و با نصب شیرآلات، اتصالات و الکترو پمپ ها، فاز نخست این طرح بهره برداری می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه نیرو گفت: در وزارت نیرو و پژوهشگاه نیرو به دنبال ایجاد بازارسازی و بازاریابی برای تمام پارک های فناوری فعال در زمینه آب و برق هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان ضمن تشریح آخرین وضعیت منابع آبی این استان گفت: دبی چشمه های انتخابی حوضه کرخه و کارون در این استان کاهش چشمگیری داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز گفت: در راستای اصلاح و بهینه سازی شبکه برق جهت تردد و خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی از مرز مهران، سرویس و نگهداری زیرساخت های برق ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این شرکت 188 میلیارد و 800 میلیون تومان تا پایان مردادماه امسال از مشترکان خانگی، عمومی(اداری)، تجاری، صنعتی و کشاورزی طلبکار است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: تیم خدماتی و پشتیبانی خادمان این شرکت برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی(ع) با تجهیزات کامل عازم پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: از سال گذشته تاکنون، 670 پروژه با اعتباری بیش از 1360 میلیارد ریال جهت تقویت ولتاژ برق در مناطق مختلف این استان به بهره برداری رسیده یا در دست اجرا است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
در راستای حمایت از بخش خصوصی و به منظور پوشش هزینه های بخش تولید و افزایش انگیزه برای سرمایه گذاری در صنعت نیروگاهی و تولید برق، سقف قیمت انرژی در بازار عمده فروشی برق ایران افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ساتبا از فعالیت پنج نیروگاه زیست توده در کشور خبر داد و گفت: علاوه بر فعالیت این نیروگاه ها، چهار نیروگاه زیست توده در حوزه تجدیدپذیرها نیز درحال ساخت است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: پرسنل این شرکت در قالب 2 گروه فنی با تجهیزات مورد نیاز اعلام شده، جهت استقرار در شهر نجف اشرف عراق اعزام شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه ری با اشاره با افزایش پنج درصدی ظرفیت این مجموعه در پیک تابستان امسال، گفت: پوسته بلیدرینگ توربین گازی نیروگاه ری برای نخستین بار در کشور به کمک یک شرکت دانش بنیان ساخته شد و به بهره ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهره وری انرژی سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری برق ایران گفت: الکتروموتور 20 میلیون کولر آبی در کشور در بازه 4 ساله تعویض می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر قراردادها، پیگیری مطالبات و نظارت بر مصرف صندوق توسعه ملی گفت: ریال مانایی روشی جدیدی است که صندوق توسعه ملی رونمایی کرده و می تواند مورد استفاده فعالان بخش انرژی های تجدید پذیر قرارگیرد.
مشاهده نتایج بیشتر...