دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۰۹May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «60 میلیارد ریال»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران انتظامی جاسک یک دستگاه خودروی تویوتا هایلوکس قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در این شهرستان شناسایی و توقیف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا هایلوکس قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در شهرستان جاسک خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از اجرای طرح برق رسانی برای 14 پروژه گردشگری خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۱    
رییس دادگستری هشترود از حصول مصالحه در سه فقره پرونده اختلاف مالی به ارزش 60 میلیارد ریال و آزادی یک زندانی در واحد اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان هشترود خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوسف گفت: تکمیل صحن خدماتی و زیارتی بقعه متبرکه شاه سلیمان علی این شهرستان در گستره چهار هزار و 500 مترمربع نیاز به 60 میلیارد ریال اعتبار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: ماموران این فرماندهی در اقدامی مشترک با مرزبانان چهارمحال بختیاری 60 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندهی مرزبانی استان بوشهر از کشف 60 میلیارد ریال کالای قاچاق در عملیات مشترک با فرماندهی انتظامی چهار محال و بختیاری خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه گفت: در جهت تحقق شعارسال گذشته 60 میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج زرندیه پرداخت و فرصت اشتغال 70 نفر فراهم شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۷    
سرهنگ قنبری گفت: سال گذشته بیش از 60 میلیارد ریال تسهیلات به صورت قرض الحسنه به بیش از 72 نفر کارآفرین بسیجی پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: یک دستگاه خودروی وانت تویوتا قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان سیریک شناسایی و توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۳    
60 میلیارد ریال برای ذخیره سازی آب شرب خواف تخصیص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف یک فروند شناور موتور لنج تجاری متخلف و کشف 60 میلیارد ریال کالای قاچاق در آب های شمالی خلیج همیشه فارس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب خواف گفت: 60 میلیارد ریال برای احداث مخزن ذخیره سازی آب شرب بخش جلگه زوزن این شهرستان در سال جاری تخصیص یافت.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طرقبه شاندیز گفت: بسیج سازندگی شهرستان با کمک به اجرای 5 پروژه عمرانی عام المنفعه در طرقبه شاندیز با هزینه بیش از 60 میلیارد ریال در فعالیت های عمرانی پیشرو است.
لنگه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۱:۲۲    
سردار"علی اکبر جاویدان" از توقیف دو خودرو میلیاردی قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۴۹    
قصرشیرین- ایرنا- بخشدار مرکزی گیلانغرب گفت: 60میلیارد ریال اعتبار طی 2 سال گذشته به منظور اجرای طرح های عمران روستایی در این شهرستان از محل اعتبارات دهیاری ها هزینه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه تریلر حامل 3 هزار و 800 طاقه پارچه خارجی قاچاق به ارزش بیش از 60 میلیارد ریال در شهرستان بروجرد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۷    
گنبدکاووس- ایرنا- مدیر امور برق کلاله گفت: 460 میلیارد ریال در یک سال اخیر برای توسعه زیرساخت های برق این شهرستان هزینه شد که 60 میلیارد ریال آن برای آمادگی گذر از اوج مصرف تابستانه است.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۱    
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف315 هزار و 428 عدد انواع نوشیدنی های قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال انواع نوشیدنی های قاچاق در بازرسی از انبار یک شرکت در شهرستان رشت خبر داد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف315 هزار و 428 عدد انواع نوشیدنی های قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال انواع نوشیدنی های قاچاق در بازرسی از انبار یک شرکت در شهرستان رشت خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف315 هزار و 428 عدد انواع نوشیدنی های قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال انواع نوشیدنی های قاچاق در بازرسی از انبار یک شرکت در شهرستان رشت خبر داد.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – فرمانده انتظامی گیلان از کشف انواع نوشیدنی های قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در بازرسی از انبار یک شرکت در شهرستان رشت خبر داد. این پست 42 بار بازدید شده
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - فرمانده انتظامی گیلان از کشف انواع نوشیدنی های قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در بازرسی از انبار یک شرکت در شهرستان رشت خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حسن محمدحسینی با اعلام این خبر گفت: طبق درخواست های مردمی در ملاقات های انجام شده و میزهای خدمتی که در محلات تشکیل شده است، نوسازی پیاده روهای برخی از محلات در دستور کار اداره عمران مدیریت منطقه قرار گرفته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پرداخت بیش از هزار و 60 میلیارد ریال مطالبات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از توقیف یک دستگاه لندکروز به صورت قاچاق به ارزش تقریبی 60 میلیارد ریال در گمرگ تمرچین با عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی در طول 24 ساعت گذشته، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رئیس اتحادیه صنف طلا، نقره و جواهر مشهد گفت: طلافروشان این کلانشهر برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد 60 میلیارد ریال گلریزان کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۰:۴۵    
شهردار باقرشهر از اختصاص 60 میلیارد ریال اعتبار جهت تأمین روشنایی در خیز بلند عمرانی خبر داد و گفت: در مدیریت شهری نمی توانیم نسبت به مشکلات و نیازهای مردم بی تفاوت باشیم لذا با توجه به کسب درآمدها، پروژه روشنایی معابر شهر و بهسازی معابر در دستور کار قرار گرفت.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
سرویس ایلام - مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: پیش بینی می شود در سال جاری مبلغ 60 میلیارد ریال زکات فطریه از مردم روزه دار استان جمع آوری شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از اختصاص 60 میلیارد ریال اعتبار در قالب طرح قرارگاه شهید آوینی به حوزه فرهنگ و هنر استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف 42 تن و 360 کیلوگرم شیرخشک قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در کنگاور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل 161 هزار و 336 قلم انواع لوازم خارجی قاچاق به ارزش بیش از 60 میلیارد ریال در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل 36 هزار و 440 شعله لامپ قاچاق به ارزش بیش از 60 میلیارد ریال در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نسیم اردبیل_ تعزیرات حکومتی اردبیل مالک خودروی قاچاق را علاوه بر ضبط خودرو به پرداخت 60 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان گفت: یک دستگاه تویوتا لندکروزر قاچاق به ارزش ریالی 60 میلیارد ریال در کرمان توقیف شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- 2 طرح اشتغالزایی حوزه گردشگری و صنایع دستی با اعتباری بیش از 60 میلیارد ریال در شهرستان زرند روز دوشنبه با حضور مسئولان محلی افتتاح شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 20 تن آرد و روغن خوراکی احتکار شده در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: ارزش ریالی کالای احتکار شده 60 میلیارد ریال براورد شده است
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۹    
بندرعباس - ایرنا - باغ وحش مصنوعی ساوانا در بندرعباس به مساحت یک هکتار در ضلع جنوبی بوستان شهید دباغیان قرار دارد که بیش از 64 مجسمه حیوانات از 17 گونه جانوری در اندازه های واقعی و رنگ آمیزی کاملا طبیعی در این باغ وحش قرار گرفته و با همت شهرداری بندرعباس 60 میلیارد ریال برای راه اندازی آن هزینه شده ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند-فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 20 تن آرد و روغن خوراکی احتکار شده در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: ارزش ریالی کالای احتکار شده 60 میلیارد ریال براورد شده است.
تمدن لر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، دکتر علی سوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه بازسازی پایگاه اهدای خون شهید رستمی مقدم 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد واعتبار هزینه شده در این پروژه افزون بر 60 میلیارد ریال است . وی افزود: تلاش می شود این پایگاه تا پایان فروردین ماه به بهره برداری برسد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران رضا امیدی قنبری معاون تربیت بدنی و سلامت استان از مرحله جدید توسعه و تجهیز فضاهای ورزشی خبر داد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از صادرات 18 هزار اصله نهال گردوی گواهی شده به ارزش 60 میلیارد ریال به تاجیکستان خبر داد.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان از انهدام باند قاچاق سوخت و کشف 230 هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در شهرستان فلاورجان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا - خانواده خیر حوزه سلامت، مرحوم "جاجرمی"، چندین دستگاه تجهیزات پیشرفته پزشکی و درمانی به ارزش حدود 60 میلیارد ریال را خریداری و به منظور ارائه خدمات درمانی مطلوب به بیماران، به بیمارستان "واسعی" سبزوار اهدا کردند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۱    
تجهیز و توسعه کتابخانه آینده شهید محسن فخری زاده به عنوان اولین خانه خدمات دیجیتال و خلاقیت کتابخانه های عمومی یکی از اتفاق های خوشایند در حوزه کتاب و کتابخوانی با توجه به تغییر و تحولات فناورانه است که مراکز کتابخانه ای را هم به سمت حذف کتاب های فیزیکی و خدمات تمام الکترونیکی سوق می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
خانواده معلم فقید شهرکرد تکمیل مدرسه ابتدایی 9 کلاسه در شهرکرد را با کمک 60 میلیارد ریال به یاد فرزندشان بر عهده گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور گفت: از مجموع یک هزار و 100 میلیارد ریال اعتبارات استان ها، 60 میلیارد ریال سهم استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که تنها 6 میلیارد ریال آن تخصیص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
60 میلیارد ریال امسال برای رفع تنش آبی مناطق روستایی بخش جلگه زوزن شهرستان خواف خراسان رضوی تخصیص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خواف- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب خواف گفت: 60 میلیارد ریال امسال برای رفع تنش آبی مناطق روستایی بخش "جلگه زوزن" این شهرستان خراسان رضوی تخصیص یافت.