دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۴:۴۸Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «60 میلیارد ریال»

خبر آنلاین   ۵۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی ترابی رئیس اداره امور بیابان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنانگفت در سال 99 حدود 60 میلیارد ریال از محل صندوق توسعه ملی و درآمد عمومی اعتبار برای عملیات اجرایی مقابله با گردوغبار و فرسایش بادی و بیابانزدایی برای استان سمنان مصوب شد.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
شهردار بابل از احداث شش هزار متر کانال هدایت آب های سطحی در این شهر با اختصاص اعتباری بالغ 60 میلیارد ریال از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۰    
گروه استان ها- عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: جاده خوی به ایواوغلی بخشی از کریدور شرق به غرب آذربایجان غربی به طول 27 کیلومتر بوده که قسمتی از طرح تعریض این محور به بهره برداری رسیده و برای پایان کامل این طرح، اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال تخصیص یافت.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه استان ها – رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک نفرکه به بهانه سرمایه گذاری صنعتی از 15 مال باخته مبلغ 60 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر مهریز گفت: بعد از 12 سال انتظار شهروندان، عملیات اجرایی ساختمان جدید شهرداری مرکز شهرستان با صرف 60 میلیارد ریال بودجه استانی و نیز از محل درآمدهای شهرداری پایان یافت .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر با اختصاص 60 میلیارد ریال اعتبار از محل مسئولیت اجتماعی بالغ بر 2 هزار تبلت به دانش آموزان این منطقه اهدا کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۱    
جیرفت - ایرنا - رییس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تشکیل یازده پرونده تخلف صنفی در بخش انبارها و احتکار کالا به ارزش 60 میلیارد ریال طی یک ماه اخیر در این منطقه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۷    
محمدعلی توکلی گفت: در حوزه بازرسی و نظارت 2 واحد پلمب و 11 پرونده تخلف صنفی به مبلغ بیش از 60 میلیارد ریال در بازرسی از انبارهای جیرفت تشکیل شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۷    
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: 4 میلیون عدد ماسک قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال توسط سازمان اطلاعات سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام کشف و ضبط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مسؤول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان تهران گفت: از ابتدای سال تا کنون 33 هزار بسته معیشتی، 60 میلیارد ریال وجه نقد ، 12هزار بسته لوازم التحریر و 500 دستگاه گوشی هوشمند بین دانش آموزان نیازمند استان تهران و خانواده های آن ها توزیع شده است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک نفر و کشف کلاهبرداری به ارزش 60 میلیارد ریال در شهرستان "خرم آباد" خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با بیان اینکه متقاضیان مسکن ملی در استان، هزار و 60 میلیارد ریال وجه مورد نیاز را واریز کرده اند، گفت: تمام متقاضیان در مرحله نخست ثبت نام باید 400 میلیون ریال واریز کنند تا مراحل ساخت و ساز مسکن ملی در استان آغاز شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل امور عشایری استان سمنان گفت: 60 میلیارد و 920 میلیون ریال تسهیلات به عشایر استان از محل اعتباری مختلف به منظور جهش تولید نیمه نخست امسال پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: 4 میلیون عدد ماسک قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال توسط سازمان اطلاعات سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از اختصاص مبلغ 60 میلیارد ریال به طرح های خود اشتغالی ایثارگران جویای کار در این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: با اختصاص 60 میلیارد ریال به شرکت آب منطقه ای استان برای لایروبی، بازگشایی، ایجاد مسیر انحرافی و پیشگیری از رودخانه ها اقدام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گفت: 16 هزار مترمکعب طرح آبخیزداری در مناطق شمالی این شهرستان با صرف 60 میلیارد ریال اعتبار عملیاتی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۱۵    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: برای سال جاری 285 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که تاکنون 60 میلیارد ریال آن تخصیص یافته است تا روند اجرایی این بیمارستان با سرعت بیشتری ادامه یابد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۴    
به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز ، صندوق سرمایه گذاری باران کارگزاری کشاورزی که از صندوق های سهامی محسوب می شود در هفته گذشته و با توجه به بازدهی منفی 5.6 درصدی شاهد ابطال 60 میلیارد ریال از واحد های سرمایه گذاری خود بوده و به ارزش یک هزار و 671 میلیارد ریال رسیده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فعالان بازار سرمایه مازندران در سومین هفته ماه آبان 840 میلیارد ریال سهم خرید و فروش کردند که 60 میلیارد ریال کمتر از هفته پیش است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها -اردبیل- فرمانده انتظامی استان از رفع تصرف 40 هکتار از اراضی مزروعی شهرستان "گرمی" به ارزش 60 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در 6 ماه نخست امسال میزان خسارت سرقت علائم بیش از 60 میلیارد ریال بوده است، گفت: توانمندی نیروی انتظامی در پیشگیری از وقوع جرم و کاهش سرقت علائم ایمنی در محورهای مواصلاتی استان بسیار تاثیرگذار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام رضا (ع) گفت: با گذشت سه سال از فعالیت این قرارگاه، تاکنون 59 رشته قنات با هزینه ای بالغ بر 60 میلیارد ریال احیاء شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 60 میلیارد ریال اعتبار برای چهار خطه کردن محور ملایر- آورزمان- نهاوند خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - زاهدان - مدیر جهاد کشاورزی دلگان در جنوب غرب سیستان و بلوچستان از مجهز شدن 450 هکتار از زمین های کشاورزی به سامانه آبیاری نوین با اعتبار 60 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دزفول- سرپرست فرمانداری دزفول گفت: دو دستگاه آمبولانس فوق پیشرفته به ارزش 60 میلیارد ریال به بخش های محروم سردشت و شهیون دزفول اختصاص یافت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحسن حمزه لو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح بیمارستانی با نظارت اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از سال 1391 آغاز شده و تاکنون 22 درصد پیشرفت اجرایی دارد. وی بیان کرد: برای سال جاری نیز 285 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که تاکنون 60 میلیارد ریال آن [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: 60 میلیارد ریال امسال برای احیای 2 هزار هکتار از جنگل های استان اختصاص یافت.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها–غرب استان تهران-فرمانده انتظامی استان از کشف 18 هزار قوطی پودر بدنسازی قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در"فردوسیه" شهریار خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۴    
گروه استان ها معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: توجه به کیفیت راه ها و توسعه مسیرهای مواصلاتی از مهمترین زیرساخت های توسعه ای در کشور است به همین دلیل عملیات رفع مشکلات راه های جزیره قشم با 60 میلیارد ریال آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان شمالی گفت: امسال در مجموع حدود 60 میلیارد ریال خدمات عمرانی به جامعه هدف تحت حمایت این نهاد ارائه شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۳۷    
اراک- سنگ بنا و رسالت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مرکزی بر خروج کارخانه ها از رکود و به حرکت در آوردن چرخ صنعت و ایجاد اشتغال و رونق تولید بوده است و هم اکنون این ستاد در نبرد با کرونا نیز خوش درخشیده و با رزمایش های اجرا شده کمی از بار سنگین این ویروس بر شانه های مردم کاسته و مجموعا 60 میلیارد ریال ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مانه و سملقان گفت: 156 فقره وام به مبلغ 60 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان این شهرستان غرب خراسان شمالی در نیمه نخست امسال پرداخت شد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۹    
دکتر دین پرست - معاون محترم وزیر کشور ، نماینده مردم شریف ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ،معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران ،فرماندار و برخی از مدیران استانی از کلینیک دکتر سلطان تویه بازدید و روند تأسیس این مرکز را مورد بررسی قرار دادند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر کرج از تصویب طرح دو فوریتی ساماندهی و بهسازی ترمینال های کرج خبر داد و گفت: ترمینال های کرج با اعتبار 60 میلیارد ریال بهسازی می شوند.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه چهار کرمانشاه گفت: حدود 60 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه پیاده راه "پزشکان" هزینه شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 3 مشهد با شرکت در مراسم افتتاح 3 بوستان در منطقه 3 از افزایش نیم متر مربعی سرانه فضای سبز در این منطقه خبر داد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 60 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه راه ارتباطی کریق - آرموداق اختصاص خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۰    
دو طرح عمرانی ناجا با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در استان قزوین افتتاح شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۴    
صندوق سرمایه گذاری نقش جهان که از انواع صندوق های سهامی محسوب می گردد در هفته گذشته و با جذب 60 میلیارد ریال منابع مالی جدید در قالب صدور واحد های سرمایه گذاری جدید و همچنین با احتساب بازدهی 5 درصدی آن در هفته گذشته به ارزش 14 هزار و 130 میلیارد ریال رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری: با هدف تقویت زیرساخت های صنعت گردشگری 3 طرح بزرگ با 60 میلیارد ریال اعتبار در چالدران اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران منطقه ساری آماده سازی شبکه توزیع این منطقه برای فصل سرما را امری جدی توصیف کرد و گفت: برای تقویت شبکه جهت تاب آوری شرایط نامساعد جوی استان در فصل سرما 60 میلیارد ریال سرمایه گذاری شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
لایحه دو فوریتی بهسازی و بازسازی ترمینال های کرج با اعتبار 60 میلیارد ریال در صحن علنی شورای شهر کرج با اکثریت آرا به تصویب رسید.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از کشف 75 تن آهن آلات قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در شهرستان پارسیان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۴    
تهران- ایرنا- معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش از تخصیص 20 میلیارد ریال اعتبار علاوه بر 40 ریال میلیارد اعتبار ماه های قبل برای مستندسازی املاک وزارت آموزش وپرورش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران از توزیع بیش از 28 هزار بسته معیشتی و 60 میلیارد ریال کمک نقدی توسط فرهنگیان و دانش آموزان بسیجی استان از ابتدای اجرای رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه در سطح استان تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۳۷    
شهرکرد- ایرنا- مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: برای بازسازی پردیس پنج سالنه سبنما بهمن شهرکرد تاکنون 60 میلیارد ریال هزینه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۴    
دومین ترمینال فرآوری پسته در شهرستان تایباد با بیش از 60میلیارد ریال اعتبار راه اندازی شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا آخوندزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان تسهیلات به 250 فقره طرح مختلف از جمله گلخانه، دامداری، کشاورزی، مجسمه سازی، کنسانتره و قالی بافی پرداخت شده است ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عملیات ساخت اولین بیمارستان تخصصی دامپزشکی استان یزد با سرمایه گذاری 60 میلیارد ریال در دانشگاه اردکان آغاز شد.