پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۴۳Oct 2020 22

جدیدترین‌های «بهسازی»

خبرگزاری فارس   ۲۷ دقیقه پیش    
استاندار کردستان گفت: 20 درصد از اعتبارات متمرکز استان در طول 3 سال گذشته به توسعه و بهسازی راه های روستایی اختصاص پیدا کرده است.
رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شهری شورای اسلامی شهر کرج از تصویب طرح دو فوریتی ساماندهی و بهسازی ترمینال های کرج خبر داد و گفت: ترمینال های کرج با اعتبار 60 میلیارد ریال بهسازی می شوند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیأت علمی گروه زمین شناسی دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد گفت: هدف از راه اندازی رشته گوهرشناسی کاربردی و کانی های صنعتی، راه اندازی کارگاه های تجربی نیست، بلکه مباحث تخصصی تری در این حوزه از جمله فرآوری در مقیاس علمی، بهسازی و اکتشاف گوهرسنگ ها است.
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: تعویض و نوسازی خطوط لوله ورودی و خروجی تعدادی از مخازن پایانه نفتی خارک با توجه به قدمت و فرسودگی و عمر بالا در دست اجراست.
وزارت آموزش و پرورش   ۴ ساعت پیش    
سلطانی در نشست خبری با موضوع هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار کرد:امسال در حوزه تربیت بدنی و سلامت استان نزدیک به 200 معلم به تیم سلامت مدارس اضافه خواهدشد. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
قم - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم گفت: از سال 1384 تاکنون، هفت هزار و 650 واحد روستایی در این استان بهسازی و مقاوم سازی و پایان کار اخذ شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۶    
دانش آموزان جهادگر بسیجی امسال 72 مدرسه را در خراسان جنوبی بهسازی کردند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ساخت مسکن حداقلی حدود 60 متر در روستا، دست کم 120 میلیون تومان هزینه دارد و واقعیت این است که تسهیلات 50 میلیون تومانی کافی نیست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
طی تفاهم نامه ای بین سپاه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران مقرر شد 500 واحد مسکونی در سطح روستاهای استان تهران بهسازی و بازسازی شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۷    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از میان پلاک های ستاره دار، 218 خانه تاریخی اصفهان نیاز به بازسازی دارد که با همت سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اصفهان 100 خانه در حال مرمت و احیاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تاسیسات آبرسانی 13 شهر و روستا در بخش قره پشتلو از توابع شهرستان زنجان بهسازی و ایمن سازی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۲    
مدیر منطقه 2 شهرداری قدس با ارائه گزارش عملکردی، اقدامات عمرانی دفتر فنی منطقه 2 شامل زیرسازی، لکه گیری، آسفالت، اجرای کفپوش و بهسازی هدایت آب های سطحی را در 6 ماهه سال جاری تشریح کرد.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از مرمت و بهسازی چراغ های تونل های محور هراز با هدف افزایش ایمن سازی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۶    
فرماندار دشت آزادگان از تداوم عملیات بهسازی و آسفالت معابر در روستا های بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۲    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از امضای تفاهم نامه برای بهسازی و آسفالت 250 کیلومتر راه روستایی استان بین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، استانداری مازندران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خبر داد ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تاخیر در تصویب طرح ویژه راهبردی توسعه پایدار و یکپارچه جزایر جنوب کشور، در رقابت با کشورهای همسایه بیشتر نمودار می شود اما توجه به این ظرفیت های زیست محیطی و اقتصادیِ خدادای در یک سال گذشته به نحوی تسریع یافته که در قسمت های مختلف از جمله توجه به تجهیز بنادر تجاری جنوب ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد شهردار میبد از آغاز عملیات دروازه تاریخی راسته بازار شارستان این شهر در راستای ایجاد تفکر بهسازی و باز زنده سازی شهری و احترام به ارزش های نهفته در بافت های تاریخی و ارزشمند خبر داد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۳    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ضمن گرامیداشت هفته دولت، گفت: از تعداد 36 پروژه، 26 طرح مربوط به بهسازی و ساماندهی کالبد روستا می شود که با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان به انجام رسیده و شامل اقداماتی با عنوان زیرسازی، تعریض و تخریب، جدول گذاری، اجرای عملیات آسفالت است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۵    
نظری گفت: طرح آسفالت معابر و خیابان های شهر جهرم توسط 2 اکیپ آسفالت ریزی در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۵    
در شهرستان کمتر توسعه یافته شفت، 23 راه روستایی نیازمند بهسازی و روکش آسفالت است اما علیرغم تزریق اعتبارات از منابع ملی، استانی و حتی شهرستانی، این حوزه با کمترین پیشرفت مواجه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۱    
خرم آباد- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان از بسته شدن محور خرم آباد- پلدختر به منظور انجام عملیات بهسازی این مسیر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون امور فنی وزیر بنایی شهرداری بجنورد گفت: براساس بررسی های کارشناسی پنج هزار میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی آسفالت معابر شهری این شهر گردشگری نیاز است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس اداره بهسازی عشایر خراسان شمالی گفت: کوچ پاییزه عشایر به مناطق قشلاقی نواحی گرمسیری این استان و نیز استان گلستان در چند روز اخیر آغاز شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۰    
همدان- مدیر منطقه چهار شهرداری همدان گفت: با توجه به مشکلات عمده رفت و آمد در کوی منوچهری و وجود کوچه های متعدد خاکی و فرسودگی آسفالت معابر، بهسازی و ترمیم این معابر در اولویت های شهرداری منطقه چهار قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون و در قالب طرح سراسری لکه گیری و روکش آسفالت محورهای شریانی، 157 کیلومتر از راه های شریانی استان بهسازی و آسفالت شده است.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، عبدالله جلالی از محل حادثه و تعمیر شیرآلات خط 1400 رینگ غربی قم بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه تعمیرات، بهسازی و بازسازی آن قرار گرفت. ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از ایرنا، عباس شرفی روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: این مسیر در منطقه چم حیدر (کیلومتر 45) و گاوزرده معمولان (کیلومتر 60) به دلیل انجام عملیات انفجاری، ترانشه برداری و بازسازی تا اطلاع ثانوی مسدود شد ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری برناازلرستان ؛ شرفی در گفتگوبا رسانه ها ،اظهار کرد: در ادامه عملیات بهسازی و تعریض محور خرم آباد_ پلدختر فردا سه شنبه 29 مهر دو انفجار در مقاطع گاوزرده معمولان و چم حیدر انجام می گردد که انفجار اول صبح در پیچ گاوزرده صورت می [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس اداره بهسازی امور تولید اداره کل عشایر چهارمحال و بختیاری گفت:. 200 تن انواع گیاهان دارویی در چهارمحال و بختیاری توسط عشایر برداشت شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۵    
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس از بهسازی و آسفالت راه های روستایی شهرستان پیرانشهر و سردشت در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بعد از مطرح شدن حواشی جدی در خصوص ابهامات تخصیص120 میلیاردی خرید و بهسازی یک ساختمان خاص از حساب خاص لزوم ورود دیوان محاسبات بیش از پیش ضروری است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۵    
مرصاد نیوز: فرماندار اسلام آبادغرب از آغاز پروژه بهسازی و روکش آسفالت راه های روستایی حومه شمالی اسلام آبادغرب خبر داد.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری منطقه چهار توانست با همت جهادی و در راستای حل مشکلات شهروندی و ترافیکی، کوچه های خاکی و فرسوده کوی منوچهری را بهسازی و ترمیم کند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه4 تهران از مرمت و بازسازی زمین چمن های مصنوعی خبر داد و گفت: به منظور حفظ سرانه های ورزشی منطقه4 ، زمین های چمن مصنوعی فرسوده محلات بیست گانه مرمت می شوند.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، زندگی شهری همیشه قوانین مخصوص به خودش را دارد که اگر رعایت نشود، موجی از مشکلاتبه زندگی شهرنشینان وارد می شود؛ حتی قوانین زندگی در یک شهر کوچک با شهر بزرگ تر متفاوت است و هرچه به سمت شهرهای بزرگ تر پیش می رویم با قوانین بیشتری روبه رو می شویم که اگر بی اعتنا از کنار آن ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از امضاء تفاهم نامه با مشارکت هزار و هفتصد میلیارد ریالی جهت بهسازی و آسفالت 250 کیلومتر راه روستایی بین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان خبر داد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آبفا جهت آبرسانی در برخی از کوچه های سطح شهر بوشهر اقدام به حفاری کرد. رییس آب و فاضلاب شهرستان بوشهر برای چندمین بار به پایگاه خبری سپاس قول داد که حفاری ها در سطح شهرستان بوشهر در کمترین زمان انجام خواهد شد که این وعده به صورت شمارش معکوس پیگیری خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۳    
شهردار تبریز با اشاره به اختصاص 12 میلیارد ریال اعتبار برای طرح مرمت و بهسازی مجموعه تاریخی دو کمال گفت: این طرح 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خوزپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از شوشتر، حسین پنبه دانه پور فرماندار شوشتر گفت: روند بهسازی و آسفالت خیابان های روستایی بخش شعیبیه این شهرستان با سرعت مطلوبی درحال پیشرفت بوده و هم اکنون عملیات آماده سازی خیابان های روستای فارسیه برای آسفالت ریزی هستند. ...
بانکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش بانکی به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، اکبری در این نشست گفت: بانک مهر ایران توجه ویژه ای به محیط زیست دارد و از این جهت شهر تهران نیز اهمیت بالایی دارد. این تفاهم نامه اتفاق مبارکی است و بانک تسهیلات قرض الحسنه و ارزان قیمت را به فعالان حوزه حمل و نقل پرداخت می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
لنگرود- فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه توجه به فعالیت های کانون پرورش فکری آینده بهتر برای کشور تضمین می کند، گفت: 120 میلیون تومان اعتبار برای بهسازی و تجهیز این مرکز اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز با اشاره به اختصاص 12 میلیارد ریال اعتبار برای طرح مرمت و بهسازی مجموعه تاریخی دو کمال گفت: این طرح 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- شهردار تبریز با اشاره به اختصاص 12 میلیارد ریال اعتبار برای طرح مرمت و بهسازی مجموعه تاریخی دو کمال گفت: طرح 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور درباره تأمین و خرید تجهیزات آموزشی برای نابینایان توضیحاتی داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - همدان- مجید ملکیان : شهرداری منطقه یک همدان سال گذشته برای جلوگیری از ایجاد بحران، هزار متر از قنات ها و رودخانه های سطح این منطقه را لایروبی و مرمت کرد که خوشبختانه به رغم بارش های سال گذشته شاهد مشکلی در این زمینه نبودیم ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۷    
در این بسته خبری از نحوه کفن و دفن فوت شدگان کرونا در خرم آباد تا بهسازی سقف بازارهای سنتی آمل و تجهیز و آماده سازی ایستگاه پلیس راهوار صفادشت را بخوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت آبفای قم با توجه به اجرای عملیات اصلاح شبکه و بهسازی اتصالات خطوط انتقال، قطعی و افت فشار آب از ساعت 19 فردا در مناطق 2، 3، 6 و 7 آغاز می شود و تا 72 ساعت ادامه دارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
حمیدرضا سهرابی، مدیر کل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، با اشاره به آمار مرتبط با تعداد واحدهای مسکونی روستایی ساخته شده توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از ابتدای سال 84 تاکنون بیش از 2 میلیون 300 هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
28 هزار متر مربع از معابر منطقه15 با توزیع آسفالت مکانیزه و دستی از ابتدای امسال بهسازی شد.