یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۰:۳۲Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهسازی»

ایرنا   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک-ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شازند گفت: 750 واحد مسکونی این شهرستان در سیل سال گذشته آسیب دیدند که عملیات بهسازی و بازسازی 681 واحد به اتمام رسیده و بازسازی بقیه واحدها نیز در حال انجام است.
ایرنا   ۴۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- تمدن های باستانی، سابقه ای دیرینه در طول تاریخ دارند؛ بین النهرین، مصر، چین، یونان، روم و دیگر تمدن ها به ویژه ایران که هر یک شکلی از توسعه جوامع انسانی را در این کره خاکی، یادآور و معرفی می کنند.
همشهری   ۱ ساعت پیش    
با تعریف پروژه های توانمندسازی در محله ها و نیز پروژه های بهسازی و زیست محیطی می توان در تهران 1400 به سمن ها قدرت بیشتری داد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رئیس اداره حمل ونقل کالای اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: سال آتی عملیات زیرسازی و بهسازی پایانه بار اردبیل انجام می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد که امسال سه میلیون و 500 هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی این شهر بهسازی و آسفالت شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۳    
شهردار شیراز از بهسازی فضای شهری پیاده راه و رفوژ وسط بلوار هفت تنان (ورودی دروازه قرآن) خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- چند روزی هست که برخی از خیابان ها و میادین شهر یزد به زیر عملیات بهسازی یا آسفالت رفته که باید از شهرداری و کارگران تلاشگر آن قدردانی کرد اما نکته قابل اشاره اینکه انتخاب زمان برای این عملیات عمرانی، مناسب نبوده است.
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۳    
شهردار اوشان، فشم، میگون گفت: عملیات لکه و گیری و بهسازی پایین محل فشم به دستور مدیریت شهری و با همت واحد عمرانی شهرداری درحال انجام است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آیین افتتاح از 2500 واحد مسکن محرومان، بهره برداری از کارخانه تولید کننده ورق های سیمانی و فاز اول تعریض محور بندرترکمن_کردکوی با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و هادی حق شناس استاندار گلستان برگزار شد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سی امین نشست کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد، ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص تجربیات فنی طرح بهسازی معابر، گزارشی از دستاوردهای عمرانی شهرداری تهران ارائه شد.
فاز اول تعریض و بهسازی محور بندرترکمن کردکوی با حضور معاون اول رییس جمهور افتتاح شد. دکتر اسحاق جهانگیری در جریان سفر به استان گلستان فاز اول تعریض و بهسازی محوربندر ترکمن کردکوی که به طول 10 کیلومتر و به اعتبار 360 میلیارد ریال آماده شده است را افتتاح کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بندرترکمن- فاز اول تعریض و بهسازی محور بندرترکمن- کردکوی با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پدرام از نوسازی و بهسازی ساختمان های موجود در بافت فرسوده با همکاری وزارت راه و شهرسازی و شهرداری ها خبر داد و گفت: طرح های بازآفرینی شهری در بافت فرسوده 30 شهر گیلان اجرایی می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اخبار منتخب کلانشهرهای ایران را هر هفته در بسته خبری همشهری آنلاین با عنوان کلانشهرها در چهار گوشه ایران می خوانیم. بهره برداری از پروژه آفتاب در اصفهان، ایمن سازی تقاطع ملاصدرا در قزوین، بهسازی اطراف آرامگاه سعدی، افتتاح مسیر 24 متری شهدای بارنج، خروج کارخانه آلاینده از محدوده شیراز و.. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۰    
شهردار شیراز گفت: از عملیات بهسازی در اطراف آرامگاه سعدی بازدید داشتم. آرامگاه سعدی برای گردشگران داخلی و خارجی دارای جایگاه ممتازی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زیرسازی و آسفالت خیابان های شهر به منظور بهسازی و تسهیل در تردد شهروندان در حال اجرا است
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۳    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان از عملیات بهسازی و آمادسازی پارک ها و بوستان ها برای سال جدید خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ورامین- استاندار تهران گفت: عملیات ترمیم و بهسازی جاده چرمشهر طی 10 روز آینده آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - شهردار منطقه 20 تهران _ شهرری با بیان اینکه طرح های تعریف شده توسعه محلی بیشتر مبتنی بر بهسازی فضاهای عمومی محله، احداث و تقویت کاربری های خدمات محله ای در 90 عنوان طراحی و پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی سرپل ذهاب گفت: جاده های فرعی و نقاط حادثه خیز این شهرستان با یک میلیارد و 700 میلیون تومان اصلاح و بهسازی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: شهرداری ها نسبت به بهسازی محیط های مستعد شیوع پشه آئدس اقدام کنند. این پشه در بندر کنگ مشاهده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۶    
شهردار منطقه یک کرمان، از آغاز بهسازی و زیباسازی میدان حضرت ابوالفضل (ع) شهر کرمان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه 3 اهواز گفت: عملیات تعمیر، تجهیز و بهسازی سرویس های بهداشتی در این منطقه به منظور استقبال از نوروز 1400 آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا - عملیات نوسازی و بهسازی سبزه میدان شهر قزوین از سوی شهرداری در کنار حفاظت از میراث تاریخی و فرهنگی و سازگار کردن آن با ساختارهای توسعه پایدار شهری آغاز شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور و نماینده ویژه معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، با هدف بررسی میزان خسارات وارده به مددجویان ساکن در روستاهای بخش پادنای سمیرم و اقدام عاجل در رفع مشکلات حاصل، از روستاهای همجوار با کانون زلزله سی سخت بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۸    
ایسنا/همدان جواب مسئولان کبودراهنگ در انتقادات مردمی اینگونه است: زمستان شرایط مناسبی برای ترمیم و تعریض راه ها نیست، فروردین ادارات نیمه تعطیل است، خرداد درخواست اعتبار برای راه های شهرستان داده شده اما هنوز تخصیص نیافته، شهریور اعتبارات داه شده که کافی نیست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۱    
هزار و 260 واحد مسکونی نیازمند نوسازی و 3500 واحد نیازمند بهسازی و ترمیم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- حدود 400 کیلومتر راه در مناطق عشایری شهرستان سبزوار وجود دارد که امسال اغلب این راه ها مرمت و بهسازی شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
این دیدار در اداره کل بهزیستی استان و با حضور دکتر مرادی مدیرکل بهزیستی استان،سرهنگ نظری نماینده قرارگاه خاتم الانبیا و محسن مظلومی معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان صورت گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۵    
رئیس سازمان بسیج سازندگی می گوید: در حاشیه نشینی برای کاهش آسیب ها به احداث فاضلاب، پارک و مرمت سازی و بهسازی پرداخته می شود، در این راستا در حاشیه شهر ها برای انجام هر پروژه ای آمادگی داریم
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۴    
اتحاد خبر:شهردار سعدآباد از آغاز عملیات اجرایی اصلاح و بهسازی بلوارهای سطح شهر در آینده ای نزدیک خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس گفت: تکلیف طرح راهبردی توس را روش کنید تا شهرداری بتواند پاسخگوی مردم باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نادری با اشاره به برودت هوای منطقه و سختی زندگی در چادر ، گفت: با دستور رئیس ستاد حضرت امام (ره)، 100 کانکس برای اسکان موقت به سی سخت ارسال شد که در اختیار مردم قرار می گیرد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
نادر نجد روز سه شنبه در جلسه شورای ترافیک مراغه افزود: ترمیم و بهسازی آسفالت برخی خیابان های شهر به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است. وی ادامه داد: آسفالت برخی جاده های روستایی و روشنایی برخی از نقاط در جاده های اصلی این شهرستان هم به بهسازی نیاز دارد و این در حالی است که علائم هشداردهنده و [...]
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۱    
اردبیل - قصابی، سرپرست اداره کل فرودگاه های اردبیل گفت: تمام سعی و تلاش ما بر افزایش تعداد پروازهای فرودگاه اردبیل است که در این زمینه در تلاش هستیم تا به تمامی اهداف خود در این راستا جامه عمل بپوشانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در طول 7 سال گذشته تنها 45 درصد از تکلیف خود در زمینه نوسازی و بهسازی بافت فرسوده را عملیاتی کرده و به مرحله عقد قرارداد رسانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان بافق گفت: سالن ایثار نیاز به ساخت رختکن، سرویس بهداشتی، سیم کشی جدید، گاز رسانی و همچنین تامین گرمایشی و سرمایشی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۵    
معاون عمرانی فرمانداری ایذه از بهسازی راه های روستایی در این شهرستان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۵    
بعداز نهاد مهم خانواده، آموزش و پرورش نخستین و مهم ترین و گسترده ترین نهاد است و نباید از نقش آموزش و پرورش و دستاوردهای ارزشمند آن بعد از انقلاب غافل شویم. ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سی امین نشست کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور، روز چهارشنبه ششم اسفندماه سال 1399 ضمن گردهمایی معاونان فنی و عمرانی کلانشهرها از طریق ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای راز و جرگلان گفت: 65 کیلومتر از راه روستاهای قره آقاچ ، قره قانلو ، گنبدلی ، اشرفدره ، بویاخلی ، ییلاق و آلمادوشن این شهرستان مرزی در حال بهسازی و احداث است.
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج هزار و 560 واحد مسکونی در مناطق زلزله زده کهگیلویه و بویراحمد نیازمند نوسازی و بهسازی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور تامین منابع لازم برای بهسازی روستاها و تهیه و اجرای طرح های هادی روستایی به دولت اجازه داده اند به میزان 20 هزار میلیارد ریال از طریق انتشار، فروش و واگذاری اوراق خزانه اسلامی در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۱    
اصغر گونجی،مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین گفت: تعداد روستاهای مقاوم سازی شده استان قزوین 52هزار واحد است و سهمیه استان در طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی در سال جاری شامل چهار هزار واحد است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۳    
عبدالحمید پناهی به بازرسی ها از خانه های آُسیب دیده ناشی از زلزله اشاره کرد و گفت: در خصوص بازسازی و بهسازی خانه ها از تک تک خانه ها بازید و نیازهای آنها درخصوص بهسازی و بازسازی رسیدگی می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۰    
سرپرست اداره کل فرودگاه های اردبیل از تکمیل و بهره برداری پروژه بهسازی باند فرودگاه اردبیل تا پایان اردیبهشت سال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای شهر مشهد گفت: می بایست تکلیف منطقه توس و طرح راهبردی محدوده منفصل توس واقع در حاشیه شمال شرقی این کلانشهر هرچه سریعتر مشخص شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس هیات هندبال اصفهان گفت: بهسازی و تجهیز سالن هندبال شهید سجادی اصفهان (واقع در خیابان باغ گلدسته) به عنوان پایگاه اصلی این رشته در استان در دستور کار هیات قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز از بهسازی و بازسازی آرامستان تاریخی دارالسلام خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۳    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی گفت: به مناسبت هفته تأسیس کانون های فرهنگی تربیتی برنامه های فرهنگی و هنری در بستر فضای مجازی انجام می گیرد. ...