پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۲۵Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهسازی»

ایسنا   ۴ ساعت پیش    
معاون نظارت و پایش حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به معضلات زیست محیطی شهر تهران بر ضرورت تخصیص اعتبارات نوسازی و بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و توسعه سامانه حمل و نقل عمومی به منظور کاهش استفاده ازسوخت های فسیلی و در نتیجه کاهش آلودگی هوا توسط شورای ششم تاکید کرد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر قزوین گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی قزوین فرسوده است و شهروندان کمتر از آن استفاده می کنند، روند جایگزینی ناوگان جدید با قدیم کند پیش می رود که می توان با مصوبه این امر را تسهیل کرد.
ایتنا   ۱۰ ساعت پیش    
دانش علمی و فنی در کنار تجربه ی اجرایی، مدیریتی و قراردادی، تیم فنی مهندسی “ایستاسازه” را به گروهی قابل اعتماد، جهت واگذاری کلیه مراحل برنامه ریزی، طراحی ...
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با تشریح جزییاتی از پروژه تعمیرات اساسی ابنیه و تاسیسات بندر شهید رجایی و شهرک های مسکونی تابعه آن، گفت: پست های برق و زیرساخت های شبکه توزیع در حال اصلاح و بهسازی است و تصفیه خانه قدیم بندر نیز پس از گذشت 15 سال، نیمه نخست سال1400 راه اندازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۳    
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری بجنورد گفت: معابر خیابان طالقانی غربی و کوچه های منتهی به آن از جمله افق ، رسالت و فرهادی بهسازی می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۲    
رشت- ایرنا - شوراهای شهر و روستا به عنوان فرصت و بستری برای رفع مسائل و مشکلات و آبادانی و بهسازی هر منطقه، در گیلان پس از چند دهه فعالیت و در آستانه ششمین دوره، هنوز با فلسفه وجودی و آرمان های خود فاصله بسیار دارند اما مردم امیدوارند که این شوراها در دوره پیش رو به واقعیت وجودی خود بازگردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری حسن آباد سنندج از آسفالت 6 هزار مترمربع از معابر و محلات ناحیه منفصل شهری حسن آباد در کوچه های بافت قدیم خبر داد و گفت: این معابر با 700 تن آسفالت، بهسازی شد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار و رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه گیلان با تأکید بر اینکه باید مصرف بهینه و منصفانه اعتبارات، مدنظر مدیران باشد، گفت: دقت نظر نسبت به بهسازی بناها و سازه های در معرض خطر و مناطق رانشی، باید در اولویت قرار گیرد تا از میزان آسیب های احتمالی در مواقع بحرانی کاسته شود. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: مجوزهای لازم برای تامین آب شرب و صنعت یزد و کرمان صادر شده و یزدی ها نگران این موضوع نباشند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، هیئت وزیران به منظور افزایش ایمنی و سرعت در جابه جایی بار و مسافر در فرودگاه بین المللی مهرآباد، به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به نمایندگی از وزارت راه و شهرسازی اجازه داد با حفظ مالکیت دولت، برای تأمین مالی هزینه های اجرای پروژه تکمیل، راه اندازی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۱    
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: مسیر دسترسی به دره شیرز کوهدشت به عنوان یک میراث طبیعی _تفریحی بهسازی شود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نمین گفت: با بهسازی راه روستایی سروآباد، پلازیر پیله رود، راه دسترسی 13 روستا به مرکز شهرستان نمین 12 کیلومتر کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- معاون فنی و عمران شهردار قزوین گفت: در چهارسال گذشته 644 هزار مربع از معابر این شهر با هدف تسهیل در رفت و آمد شهروندان بهسازی و روکش آسفالت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر توزیع برق شهرستان کوار گفت: با وجود مشکلات و تنگناهای اقتصادی، با تلاش جهادی، اقدامات تاثیرگذاری طی دو سال گذشته در بهسازی و ساماندهی روشنایی معابر روستاها و مناطق کم برخوردار این شهرستان انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: بهسازی آزادراه زنجان – تبریز در انتظار اعتبار 100 میلیارد تومانی است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تا پایان عمر خدمت دولت تدبیر و امید، 917 کیلومتر بزرگراه و راه اصلی احداث و بهسازی خواهد شد. دولت تدبیر و امید در هشت سال گذشته، دستاوردهای بیشماری در حوزه حمل ونقل زمینی داشته است که از آن جمله می توان به توسعه بزرگراه های کشور اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
اهر- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: بهسازی و معرفی بقعه شیخ شهاب الدین اهری در دستور کار است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در هم اندیشی مدیران ستاد و صف این بانک، اظهار داشت: به جهت ارائه خدمات مطلوبتر و با کیفیت تر به هموطنان گرامی، طرح آمایش و توسعه شبکه شعب این بانک در سال 1400 اجرایی می شود. به گزارش پیام فوری، ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۶    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: سرمایه گذار بخش خصوصی با قراردادی بالغ بر دو میلیارد و 225 میلیون تومان، عملیات ساماندهی و بهسازی میدان میوه و تره بار را آغاز می کند.
در سفر وزیر بهداشت به استان مرکزی، 26 پروژه آموزشی، پژوهشی، بهداشتی و درمانی استان مرکزی که با اعتباری بالغ بر 145 میلیارد تومان ساخته و بهسازی شده، در بیست و نهمین آیین پویش ره سلامت به طور همزمان از طریق ویدیوکنفرانس افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی همایش ملی "بازشناسی چالش های رشد اقتصادی در ایران؛ تبیین موانع تولید و بهسازی راهبردها و سیاست ها" را برگزار می کند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مهتاب باقرزاده: آبنمای موزیکال بوستان ملت پس از چند سال خاموشی با رفع مشکل تأسیسات برق، بهسازی و تامین زیرساخت های مورد نیاز روز یکشنبه با حضور شهروندان مجدد به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۱۵    
طرح های پژوهشی در امر بهسازی محیط های یادگیری مجازی از سوی ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی حمایت می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: ایجاد ترافیک و از بین رفتن زیرساخت ها از مشکلات اساسی همدان است که باید هرچه سریعتر مرتفع شود.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در جریان بازدید مدیر ایمنی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از موارد ابلاغ شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری برای شروع پروژه بهسازی باند 29 چپ فرودگاه مهرآباد بر عملکرد این فرودگاه صحه گذاشته شد. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در بازدید از فرودگاه مهرآباد بر تسریع در برطرف کردن موانع و شروع پروژه بهسازی باند 29 چپ تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، در این بازدید، سیاوش امیرمکری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: طرح بهسازی بافت با ارزش روستای قلعه شهرستان زنجان با پیشرفت فیزیکی 75 درصد اجرا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عدم اصلاح هندسی تقاطع در جاده های شریانی با محورهای روستایی و تخریب روکش اسفالت راه های روستایی این روزها هزینه های جانی و مالی زیادی را به مردم استان قزوین تحمیل می کند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
طرح زیباسازی، بازسازی و بهسازی نرده های ترافیکی رفوژهای میانی بلوارهای سطح شهر با حضور رئیس سازمان، معاونت وکارشناسان سیما و منظر، نماینده معاونت امور زیر بنایی و ترافیک شهری و تیم مشاوره ای متخصص مورد بررسی قرارگرفت.
رئیس اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی مازندران از آغاز اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه های روستای شریعت کلا به طول 1200 متر با اعتباری افزون بر 5 میلیارد ریال در قالب طرح ملی ابرار خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کنفرانس ملی بازشناسی چالش های رشد اقتصادی در ایران؛ تبیین موانع تولید و بهسازی راهبردها و سیاست ها در روزهای 11 و 12 بهمن ماه 1400 برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان از افزایش تسهیلات بهسازی مسکن روستایی به یکصد میلیون تومان و با بازپرداخت 20 ساله خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۷    
گرگان- فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: 150 واحد مسکونی در سال جاری با مشارکت سپاه و کمیته امداد، ساخت، بهسازی و نوسازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران، از پیشرفت 70 درصدی طرح به راه (بهسازی معابر پیاده رو و احداث مسیرهای دوچرخه) در محور آزادی- دماوند خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 19 از اجرای اقدامات ترافیکی و عمرانی در راستای بهسازی ایستگاه های مترو محدوده این منطقه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۹    
شهردار شیراز گفت: طی دهه های گذشته در اطراف آرامگاه سعدی شاهد وجود انواع آسیب های شهری و اجتماعی بودیم که شایسته جایگاه جهانی شیخ مصلح الدین سعدی و قدمت این محله نبود و از این رو عملیات بهسازی آن را آغاز کردیم.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۴    
دولت جو بایدن برای سال 2022 بودجه ده ها میلیارد دلاری را برای بهسازی ساختار فناوری اطلاعات این کشور در حوزه های امنیت سایبری اختصاص داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، حمیدرضا سهرابی اظهار کرد: سقف وام بهسازی مسکن روستایی 50 میلیون تومان بود که با پیشنهاد بنیاد مسکن و تصویب هیئت دولت به 100 میلیون تومان افزایش یافت. وی با بیان این که کارمزد این وام 5 درصد است، افزود: بازپرداخت وام 100 میلیون تومانی 20 ساله است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی گفت: 430 میلیون تومان اعتبار برای بهسازی زیرساخت ها و مسیرهای عشایری این شهرستان در سال جاری تخصیص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای مهاباد گفت: عملیات بهسازی و آسفالت راه های 21 روستای این شهرستان در قالب 68 کیلومتر در دست اجراست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اجرای فاز نخست طرح بهسازی لرزه ای نسبی ساختمان های مسکونی خبر داد.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، پیام جوادیان با اشاره به اجرای عملیات بهسازی فضای سبز بلوار خلیج فارس حدفاصل میدان ولیعصر(عج) تا میدان بقیه الله اظهار داشت ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۷    
عملیات fod walk باند 29 راست فرودگاه مهرآباد به منظور پاکسازی از وجود هرگونه جسم خارجی انجام شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، این عملیات، بخشی از اقدامات پیش زمینه ای به منظور بهره برداری از باند 29 راست و شروع بهسازی باند 29 چپ بود که در قالب کار تیمی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۲    
اصفهان-ایرنا-نیاز به 120میلیارد ریال برای مقابله با بیماری سالک، بهسازی افزون بر26هزار مسکن روستایی در استان،صرفه جویی 170میلیارد تومانی در هزینه مدیریت شهری اصفهان و گفت و گوی برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با صدا و سیما از جمله مهمترین خبرهای اصفهان در هفته گذشته بود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۲    
در راستای بررسی تجهیزات و امکانات و ابنیه دانشکده فنی و حرفه ای امام خمینی شهرستان علی آباد کتول، جمالی فرماندار با همراهی زمانی معاون اداری و مالی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گلستان و مسئولین دانشکده فنی و حرفه ای ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری کهریزک مناسب سازی معابر شهر کهریزک را از اولویت های حوزه فنی و عمران مدیریت شهرداری کهریزک برشمرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مجید قربانی رنانی گفت: تمام فعالیت های شهرداری باید با اصول خلاقانه و نوآوری و زیباسازی انجام شود تا موجبات آرامش بصری شهروندان شود که در این راستا بسیاری از بلوارها بهسازی شده که در راستای زیباسازی، گلکاری و نورپردازی می بایست اقدامات تکمیلی انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۱    
امسال 43 کیلومتر از راه های 20 روستای چالدران بهسازی و آسفالت ریزی می شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۱:۳۵    
پل خمام رود در بخش سنگر که محل اتصال بیش از هشت روستا بوده در بدترین شرایط فنی و عمرانی اتصال این روستاها را برعهده داشته و سالانه جان افراد زیادی را گرفته که امروز بعد از سال ها چشم انتظاری وعده بهسازی پل خمام رود به نتیجه رسید.