یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۰۲Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دادستان کل کشور»

روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که عمده وسایل نقلیه ای که در حال حاضر در پارکینگ ها رسوب کرده اند به دلایلی غیر از تخلفات راهنمایی و رانندگی و به دلیل دستور قضایی و ... توقیف شده اند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۶    
دادستان کل کشور با حضور در اراضی چهل بازه مشهد از نزدیک در جریان تحولات اخیر این ناحیه و صاحبان زمین ها قرار گرفت. این بازدید در آبان سال جاری انجام شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور درباره ماجرای اخراج یک دانش آموز دختر از مدرسه دولتی به دلیل پرداخت نکردن شهریه توضیحاتی داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور از تعیین تکلیف حدود 7 هزار خودروی توقیفی در پارکینگ های سراسر کشور طی دو ماه گذشته خبر داد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
موضوع حجاب و حجاب بان ها بار دیگر خبرساز شد. این بار با گزارشی رسانه ای از پشت پرده حضور اصطلاحاً خودجوش، حجاب بان ها در مترو.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی بسیجیان قوه قضائیه با حضور رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه، معاون اول دادستان کل کشور و فرمانده بسیج قوه قضائیه برگزار شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۶    
دادستان کل کشور الکید کرد: صاحبان خودروهای توقیفی به هر دلیلی ممکن است از وجود آن در پارکینگ مطلع نباشد بنابراین ضرورت دارد، مراکز نگهداری و ترخیص خودروهای توقیفی هوشمندسازی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با بیان اینکه صاحبان خودروهای توقیفی به هر دلیلی ممکن است از وجود آن در پارکینگ مطلع نباشد بر ضرورت هوشمندسازی نگهداری و ترخیص خودروهای توقیفی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: هوشمندسازی پارکینگ های نگهداری خودروها برای بارگذاری اطلاعات، تسریع در استعلام و شناسایی مالکان مد نظر باشد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: در رسیدگی های قضایی تلاش می شود بیشترین حمایت از تولید و اشتغال صورت گیرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۲    
معاون قضایی دادستان کل کشور از مجتمع صنعتی و معدنی شهید رضایی نژاد شهرستان اردکان بازدید کرد
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور در سفر بک روزه به شهرستان ابرکوه از چند واحد تولیدی مستقر در شهرستان بازدید کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۶:۰۶    
تصویری از مراسم بزرگداشت همسر محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور منتشر شده که نشان می دهد حسام نواب صفوی در این مراسم حضور دارد.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معدن24:معاون قضایی دادستان کل کشور به همراه دادستان عمومی و انقلاب استان یزد، دادستان شهرستان ابرکوه، فرمانده سپاه ابرکوه و جمعی از مسئولان قضایی استان یزد از شرکت فولاد سرمد ابرکوه بازدید و در جریان فعالیت ها، طرح های توسعه ای و امور اجرایی این شرکت قرار گرفتند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
با دستور دادستان کل کشور و تاکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی در پارکینگ ها، تسریع در این موضوع در دستور کار دادستانی کل کشور قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون قضائی دادستان کل کشور گفت: اجرای 600 کیلومتر خط انتقال آب از عسلویه به شهرستان ابرکوه از اقدامات مؤثر در حوزه انتقال آب به این شهرستان کویری محسوب می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین حسین حسینی اظهار کرد: در پی تاکیدات ریاست قوه قضاییه و دادستان کل کشور مبنی بر تعیین تکلیف فوری خودرو های توقیفی و رسوبی، مسئولین قضایی استان از پارکینگ های خودرو های رسوبی بازدید کرده و ضمن برگزاری جلسات با دادستان های حوزه های قضایی استان ...
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۵۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -معاون قضایی دادستان کل کشور به همراه دادستان عمومی و انقلاب استان یزد، دادستان شهرستان اردکان، مدیر کل بازرسی استان و جمعی از مسولان قضایی استان یزد از مجتمع معدنی چادرملو بازدید و در جریان روند فعالیت ها، طرح ها و برنامه های توسعه این شرکت قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون قضائی دادستان کل کشور گفت: حمایت از مجموعه هایی که در دوران تحریم با تکیه بر توانایی های داخل فعالیت می کنند، از اولویت های قوه قضائیه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه قضاوت جایگاهی حساس و خطیر دارد، گفت: تفهیم اتهام باید دقیق باشد تا فرد متوجه شود چه اشتباهی مرتکب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: استان یزد در زمینه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه پیشتاز است.
محمدباقر الفت: معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه متشکل از اداراتی است که برای استخدام و جذب کارکنان دستگاه قضایی طراحی شده است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ فارس نوشت: مراسم تحلیف کار آموزان قضایی سراسر کشور امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد موحدی آزاد؛ دادستان کل کشور ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه با اشاره به نهایی شدن مراحل اصلاح قانون نقل و انتقال قضات گفت: روند اصلاح قانون نقل و انتقال قضات در مراحل نهایی قرار دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: ما به عنوان مدعی العموم موظف هستیم از محیط زیست به عنوان یکی از مهم ترین مصادیق حقوق عامه صیانت کرده و از تعدی و تجاوز به آن جلوگیری کنیم.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور صبح امروز با حجت الاسلام والمسلمین محمد موحدی آزاد، دادستان کل کشور دیدار کرد. حفاظت از محیط زیست وظیفه حاکمیت و افراد جامعه است ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
دادستان کل کشور از شیوه جمع آوری اقلام توسط ماموران شهرداری انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دادستان کل کشور از تشکیل هیأت مرکزی پیگیری وضعیت اموال بلاتکلیف در دادستانی خبر داد و گفت: یکی از گلایه هایی که مردم دارند موضوع جمع آوری و انباشت اقلام و لوازم مختلف توسط مأموران شهرداری است.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در راستای تأکید دادستان کل کشور مبنی بر ورود دادستان های مراکز استان ها به موضوع تعیین تکلیف اموال مازاد سازمان ها، از تعیین تکلیف 2 هزار میلیارد ریال از اموال شرکت آب منطقه ای استان فارس خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۵    
اراضی چهل بازه مشهد پس از سالها بلاتکلیفی با پیگیری دادستان کل کشور تعیین تکلیف شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-در راستای تأکید دادستان کل کشور مبنی بر ورود دادستان های مراکز استان ها به موضوع تعیین تکلیف اموال مازاد سازمان ها، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از تعیین تکیلف 2 هزار میلیارد ریال از اموال شرکت آب منطقه ای استان فارس خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، در جریان سفر دادستان کل کشور به خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین موحدی با حضور در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با قضات و کارکنان دادسرا دیدار و گفت وگو کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور درباره خودرو های پوسیده در پارکینگ اموال توقیفی توضیح داد.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در بازدید از پارکینگ اموال توقیفی مشهد اظهار کرد: ماشین ها پوسیده اند و فقط فلز شده اند. حجت الاسلام محمد موحدی آزاد، دادستان کل کشور تصریح کرد: ماشین هایی در پارکینگ ها وجود دارد که از سال 69 ترخیص نشده اند! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در جریان بازدید از پارکینگ وسایل نقلیه توقیفی در مشهد گفت: برخی از خودرو های توقیفی از سال1370 در این پارکینگ مانده و اکنون پوسیده و فلز شده اند.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۲:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: بازدید از یکی از انبارهای اموال تملیکی و پارکینگ خودروها نشان داد ماشین هایی در پارکینگ ها وجود دارد که از سال 69 ترخیص نشده اند! این ماشین ها پوسیده اند و فقط فلز شده اند. موتورسیکلت هایی از 10 سال پیش در این انبارها مانده و تعیین تکلیف نشده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با اشاره به بازدید خود از پارکینگ خودروهای توقیفی نیروی انتظامی در مشهد گفت: در این بازدید مشخص شد که برخی خودروها از سال 1369 و 1370 در این پارکینگ نگهداری می شوند و کاملا پوسیده شده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دادستان کل کشور با بیان اینکه ساماندهی توقفگاه ها و خودروهای توقیفی ضروری است، گفت: وضعیت موجود باید بهبود یابد و در تعیین تکلیف خودروهای توقیفی شتاب شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۳    
دادستان کل کشور امروز از دادسرای عمومی انقلاب، چهل بازه و انبارهای تملیکی مشهد بازدید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دادستان کل کشور در جریان سفر به استان خراسان رضوی با حضور در دادسرای عمومی و انقلاب شهر مشهد، ضمن بازدید از شعب دادسرا با مراجعه کنندگان نیز دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در بازدید از انبار های اموال تملیکی استان های خراسان شمالی و رضوی دستورات لازم را درباره تسریع روند تعیین تکلیف کالا های دپو شده ظرف مدت یک ماه صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور برای بررسی مسائل و آخرین وضعیت دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به این شهر سفر کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی گفت: در راستای عمل به تاکیدات و دستورات رئیس قوه قضاییه و همچنین دادستان کل کشور بازدید هایی از پارکینگ های انتظامی و محل های نگهداری اموال توقیفی به عمل آمد و متعاقب آن با برگزاری جلسات متعدد و تصویب مصوباتی بیش از هزار دستگاه موتورسیکلت به صاحبانشان مسترد شد. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۲:۲۷    
دادستان کل کشور گفت: هرگونه تماس با انگیزه همکاری و همنوایی با شبکه های معاند ممنوع بوده و اینگونه اقدامات جرم تلقی شده و قابل تعقیب قضائی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۸:۴۵   + ۷۰ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: هرگونه تماس با انگیزه همکاری و همنوایی با شبکه های معاند ممنوع بوده و اینگونه اقدامات جرم تلقی شده و قابل تعقیب قضائی است.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: تعداد 82 هزار و 708 دستگاه انواع خودرو و 260 هزار و 622 دستگاه انواع موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ های 25 استان کشور نگهداری می شوند و ما پیگیر تعیین تکلیف آنها هستیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دستور اژه ای درمورد جرایم انتخاباتی: محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه در نشست شورای عالی قوه قضائیه به دادستان کل کشور دستور داد تا نسبت به برگزاری مستمر جلسات ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی اهتمام داشته باشند و در همین راستا ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: ضرورت دارد بخش های مربوطه نسبت به ایجاد بستری مناسب و معتمد برای جذب سرمایه های خُرد مردم، اهتمام داشته باشند. رئیس قوه قضاییه به دادستان کل کشور دستور داد تا به برگزاری مستمر جلسات ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی اهتمام داشته باشند و در همین راستا ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
دادستان کل کشور اعلام کرد که تعداد 82 هزار و 708 دستگاه انواع خودرو و 260 هزار و 622 دستگاه انواع موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ های 25 استان کشور نگهداری می شوند و ما پیگیر تعیین تکلیف آنها هستیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۲۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه به دادستان کل کشور دستور داد، تمهیدات پیشگیرانه ای به ویژه در حوزه فضای مجازی و جرایم و تخلفاتی که از این ناحیه در فرایند انتخابات ایجاد می شود، اتخاذ کنند