شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۱:۰۰Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵۵ دقیقه پیش    
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام بیش از 185 طرح اشتغال زا در شهرستان خانمیرزا اجرا کرده است.
رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از تحقق اشتغال برای هزار و 702 نفر در بخش کشاورزی استان خبر داد.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: باید صحت سنجی اطلاعات اشتغال در پایان سال در سامانه رصد مدنظر قرار گیرد.
معاون اقتصادی استاندار مرکزی در نشست شورای اشتغال استان گفت: پرداخت تسهیلات اشتغال در استان مرکزی تسریع و تسهیل می شود.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش    
طرح ملی پویش یکی از مهمترین طرح های دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تحقق آموزش عالی اشتغال آفرین است. در این طرح علاوه بر فراهم کردن نیروی مورد نیاز صنعت، به دغدغه اشتغال دانشجویان هم پاسخ داده خواهد شد.
یکی از مهمترین مزایای بازیافت کاغذ، افتتاح کارخانه های بازیافت کاغذ و تولید محصولات بازیافتی است. با افتتاح کارخانه ها می توانید تعداد افراد بیشتری را به عنوان پرسنل استخدام نموده و اشتغال زایی انجام داد. ...
بسیج   ۵ ساعت پیش    
قاسم نرگسی کارآفرینی از دیار ایوان استان ایلام است که در عرصه فرآوری لبنیات به صورت کاملاً مکانیزه فعال است و زمینه اشتغال بیش از 260 نفر را به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم کرده است.
جماران   ۶ ساعت پیش    
حسن طایی معاون اسبق توسعه کار آفرینی و اشتغال وزارت کار در نشست رونمایی از کتاب اندیشه بی خانمان گفت: در این کتاب این سوال مطرح می شود که چرا در کشوری که بزرگترین اندیشمندان و دانشمندان و حکما را داشته است علوم انسانی و به طور کلی علوم در آن منقطع بوده و شکل نگرفته و تبدیل به مکتب نشده است و ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: این استان در زمینه تولید و اشتغال جایگاه مطلوبی در کشور دارد و وظیفه خطیر همه دستگاه ها کمک به حفظ این رتبه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی همدان از اجرای طرح آباد آموزش دانشجویان برای اشتغال در استان خبر داد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: خواسته اصلی ما در استان، توسعه اشتغال و کاهش نرخ بیکاری است.
دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان مرکزی گفت: امسال باید 11 هزار شغل در استان ایجاد می شد که با اعتبارات پرداخت شده در بخش های مختلف تاکنون 16 هزار شغل در استان ایجاد شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان تات؛ محمد رضا حاجی رضا در جمع شماری از کشاورزان استان قم، بیان داشت: با وجود محدودیت های موجود در حوزه تامین منابع آبی و تنش های محیطی، تمام تلاش خود را برای افزایش سطح تولید و اشتغال بخش کشاورزی استان به کار گرفتیم. ...
اقتصاد ایران: مدیرعامل گروه سایپا با اشاره به اهمیت رونق تولید و اشتغال از نمایندگان مجلس دوازدهم خواست تا در افزایش تولید و کنترل تورم تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - اجرای طرح زراعت چوب به منظور کنترل چشمه های ریزگرد و ایجاد اشتغال در سطح 26 هزار هکتار از اراضی شهرستان کارون آغاز شد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بهبود اشتغال و پرداخت دستمزد به زندانیان می تواند گام مهمی در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان ها باشد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون اروپا کمک های مالی خود به آژانس امداد و اشتغال آوارگان فلسطینی را از سر گرفت.
صبح امروز مهران کریمیان مدیرکل بهزیستی استان خوزستان بمنظور پیگیری پرداخت تسهیلات اشتغال تبصره 18 با اسماعیل یوسفی مدیریت شعب بانک ملی استان دیدار و گفتگو کرد.
ایسکانیوز   ۸ ساعت پیش    
دومین رویداد موضوعی صدرای دانشگاه آزاد با شعار نمایشگاه اشتغال همزمان با تحصیل در واحد تهران مرکزی برگزار شد. 29 شرکت حوزه علوم انسانی برای جذب دانشجویان در این رویداد حضور داشتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۸ ساعت پیش    
صبح امروز مهران کریمیان مدیرکل بهزیستی استان خوزستان بمنظور پیگیری پرداخت تسهیلات اشتغال تبصره 18 با عبدالرحیم کیوانی مدیریت شعب بانک ملت استان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: توسعه و تقویت زنجیره تولید در بخش صنعت و معدن اشتغال مولد و رو به جلویی را به همراه دارد.
فردا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه معاونت جوانان تسهیلاتی را در حوزه اشتغال ارائه می کند، در خصوص جزییات این وام ها توضیحاتی ارائه کرد.
اتاق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر محمد مهدی برادران روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مجلس در حوزه اقتصاد بسیار اثر گذار است، چه در حوزه ثبات بخشی در اقتصاد و چه در حوزه تولید ملی، لذا صنعت گران نمایندگانی که خودشان به تولید ملی باور داشته باشند را انتخاب کردند. ...
اتاق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از ناصر چمنی در گفت وگو با ایسنا، در ارزیابی تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار اظهار کرد: حل موضوع کارآفرینی و حذف موانعی که طی سالهای گذشته در جریان اخذ مجوز کسب و کارها به وجود می آمد باعث شده بود که دریافت مجوز سالها طول بکشد و این امر بسیاری از تولیدکنندگان و کارآفرینان را ...
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 2 هزار پروانه اشتغال برای رانندگان صادر و تمدید شد.