سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۵:۰۴Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن های صنفی کارگران»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران با اشاره به هزینه سبد معیشت کارگران گفت: از دولت انتظار داریم هر چه سریعتر جلسه شورای عالی کار را برگزار کند تا برای دستمزد 1400 تصمیم گیری شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه رقم 6 میلیون و 895 هزار تومانی که به عنوان هزینه ماهانه معیشت کارگران اعلام شده غیر از هزینه های مسکن و اجاره بها و درمان است و تنها بخش خوراکی ها را شامل می شود ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۶    
ابویی، دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: مرکز آمار ایران خط فقر را 9 میلیون و 200 هزار تومان اعلام کرده است. امیدواریم در جلسه امروز کمیته دستمزد شورای عالی کار رقم سبد معیشتی کارگران نهایی شود و حداقل های زندگی یک کارگر برای زندگی آبرومند تامین شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه مرکز آمار ایران خط فقط را 9 میلیون و 200 هزار تومان اعلام کرده است، گفت: امیدواریم در جلسه امروز کمیته دستمزد شورای عالی کار رقم سبد معیشتی کارگران نهایی شود و حداقل های زندگی یک کارگر برای زندگی آبرومند تامین شود.
امروز کمیته دستمزد جلسه ای دیگر درباره عدد و رقم سبد معیشت را برگزار می کند, نمایندگان کارگران امید دارند که در جلسه امروز عددو رقم نهایی شود تا بتوانند از هفته آینده در جلسه رسمی شورای عالی کار دستمزد سال آینده کارگران را بررسی و تعیین کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران معتقد است در شرایطی که افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی متاثر از قانون کار و شورای عالی کار است چرا نباید عیدی آنها کارگری محاسبه شود؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه دولت به وظیفه خود که نقش بی طرف در تعیین دستمزد است توجه ندارد گفت: در حالی که یک ماه به پایان سال باقی مانده است، دولت و کارفرمایان در تعیین هزینه سبد معیشت تعلل می کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هادی ابوی در گفت وگو با میزان، با اشاره به سفر اخیر رئیس قوه قضاییه به عراق بیان کرد: طرح تشکیل نهاد واحد قضایی میان ایران و عراق از سوی آیت الله رئیسی در راستای تسهیل گری در اقتصاد کشور است که می تواند به افزایش صادرات و تبادلات تجاری منجر شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اعلام موضع نسبت به پیشنهاد افزایش 35 درصدی حداقل مزد 1400، از متولیان و دست اندرکاران تعیین دستمزد خواست تا هزینه زندگی یک خانوار کارگری که می توانند با آن یک ماه را بگذارنند، اعلام کنند.
اقتصاد آنلاین / کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه به دنبال این هستیم که بخشنامه معاونت حقوقی دولت از سوی دیوان عدالت ابطال شود گفت: حوزه روابط کار با این بخشنامه به هم می ریزد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: تفاهم نامه همکاری مشترک و سه جانبه فی مابین این اداره کل، سازمان نظام مهندسی ساختمان و انجمن های صنفی کارگران و استادکاران استان امضا شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: روز گذشته (چهاردهم بهمن)، جلسه ای میان میکاییل صدیقی (رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی استان کردستان) با عمر اسماعیل (رئیس سندیکای کارگران واستادکاران ساختمانی شهر زاخو در کردستان عراق) برگزار شد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به فاصله بین حداقل دستمزد و معیشت کارگران گفت: در شرایطی که قیمت بسیاری از اقلام مصرفی و خوراکی تغییر کرده نمی توانیم بگوییم هزینه های زندگی کارگران کمتر شده است ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به فاصله بین حداقل دستمزد و معیشت کارگران گفت: در شرایطی که قیمت بسیاری از اقلام مصرفی و خوراکی تغییر کرده نمی توانیم بگوییم هزینه های زندگی کارگران کمتر شده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بازرس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی استان تهران از انتظار حدود 7 هزار کارگر ساختمانی این استان برای قرار گرفتن تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سربازرس انجمن های صنفی کارگران ساختمانی بومهن، رودهن و پردیس، گفت: با وجود اینکه 1500 کارگر ساختمانی این سه شهرستان بیمه ندارند و تایید سربازرس برای 750 نفر از این کارگران صادر و به شعبه تامین اجتماعی مرتبط ارسال شده است، اما سهمیه ای برای این حوزه اختصاص نیافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی خراسان جنوبی گفت: از مرداد ماه سال جاری تاکنون 700 کارگر ساختمانی چشم انتظار پوشش بیمه ای هستند که به دلیل سهمیه بندی ها پشت خط مانده اند.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی ، اجتماعی و امور استانهای سازمان تامین اجتماعی با رئیس و اعضای هیات مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران دیدار نمود .
اکو فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اکوفارس: دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران درباره بیکاری کارگران با شیوع کرونا گفت کارگران زیادی بودند که در هتل ها, تالارهای پذیرایی, برگزاری مراسم ختم فعالیت داشتند, شاید اینگونه تصور شود که اشتغال آنها حاشیه ای بوده اند اما تعداد این دسته از کارگران بسیار زیاد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه مشاغل زیادی در کرونا آسیب دیدند و کارگران بسیاری در حوزه خدمات شغل خود را از دست دادند گفت: عمده بیکاری کارگران در حوزه هتل ها و گردشگری بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه دولت همواره مدافع حقوق کارفرمایان بوده است، گفت: تورمی که امسال شاهد بودیم، کارفرماها را داراتر و سرمایه دارتر کرده است و کارگران را فقیرتر.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی روسای انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان اصفهان، امروز (پنجشنبه/18 دی) به میزبانی خانه کارگر شهرضا و انجمن صنفی این شهرستان برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران اسامی منتخبان هیات مدیره و بازرسان کانون انجمن های صنفی کارگران استان تهران را بدین شرح اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۲۶    
گروه استان ها- رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران استان قزوین گفت: استدلال غلط دولت مبنی بر اینکه افزایش نرخ دستمزد کارگران، در طول زمان منجر به افزایش تورم در کشور می شود، بر نظام اقتصادی داخلی حاکم شده و اثرات سوء این تصمیم بر کشور سایه انداخته است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
هادی ابوی، دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران می گوید: تا زمانی که دستمزد به کارگران قدرت خرید ندهد نمی تواند هزینه های زندگی آن ها را جبران کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی استان قزوین از انتظار حدود 3 هزار کارگر ساختمانی این استان برای قرار گرفتن تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی خبر داد و از توقف بیمه کارگران ساختمانی این شهرستان در سال جاری انتقاد کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران درباره تاکید نمایندگان مجلس بر افزایش 40 درصدی حقوق کارگران در سال آینده نیز، گفت:حقوق کارگران دو برابر شود و 100 درصد هم افزایش پیدا کند باز هم جوابگوی هزینه های معیشت کارگران نیست ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۰:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران محاسبه تورم اقلام حیاتی و اساسی سبد معیشت کارگران را در تعیین دستمزد سال آینده خواستار شد و گفت: تا وقتی که دستمزد به کارگران قدرت خرید ندهد نمی تواند هزینه های زندگی آنها را جبران کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران با انتشار بیانیه ای که خطاب به اعضای هیات داوری سازمان خصوصی سازی تنظیم شده است، از آنها خواست که برای فسخ واگذاری نیشکر هفت تپه اقدام کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران نسبت به بازگشت مالکیت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به دولت اظهار امیدواری کرد و یادآور شد که هیات داوری سازمان خصوصی سازی مسئولیت اخلاقی دارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
هادی ابوی بر لزوم پرداخت عیدی و پاداش کارگران تا قبل از پایان سال تاکید کرد و از کارفرمایان خواست در حد توان پرداخت عیدی کارگرانشان را به روزهای پایانی سال موکول نکنند تا کارگران از این طریق اقلام و مایحتاج مورد نیاز را تهیه کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران درباره حداقل دستمزد کارگران گفت: پیش بینی افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان دولت در بودجه به این معنی نیست که کارگران هم الزاما باید 25 درصد افزایش حقوق داشته باشند ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۴:۵۱    
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه حداقل دستمزد کارگران در شورای عالی کار تعیین می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه حداقل دستمزد کارگران در شورای عالی کار تعیین می شود، تاکید کرد: پیش بینی افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان دولت در بودجه به این معنی نیست که کارگران هم الزاما باید 25 درصد افزایش حقوق داشته باشند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی شهر تهران خطاب به سازمان ها و نهادهای حمایتی خواستار اختصاص سبد کالا برای بهبود وضعیت معیشتی 140 هزار کارگر ساختمانی شهر تهران شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۱    
گروه استان ها- رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران استان قزوین گفت: دستمزدی که کارگران دریافت می کنند بیش از 30 درصد هزینه های زندگی آنان را تأمین نمی کند و به همین سبب کارگران با مشکلات متعددی در حوزه معیشت و اقتصاد خانواده روبرو هستند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران می گوید با فراهم شدن امکان پرداخت غیرحضوری غرامت دستمزد ایام کرونا، کارگران دیگر نگران از دست دادن شغل خود به دلیل ابتلا به کرونا نخواهند بود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران از کمیسیون اجتماعی و فراکسیون کارگری مجلس خواست تا در راستای تعیین دستمزد عادلانه برای کارگران، در جهت اصلاح ماده 41 قانون کار، تغییر ترکیب اعضای شورای عالی کار و الزام اعتبار امضای گروه کارگری در صورتجلسه دستمزد گام بردارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران معتقد است حتی اگر حقوق کارگران در سال آینده صد درصد هم افزایش یابد جوابگوی هزینه های معیشت خانوارهای کارگری نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور گفت: کارگران دو چالش اساسی دارند که یکی از آن ها امنیت شغلی و دیگری معیشت بوده که این دو چالش همچنان باقی مانده است ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به عدم ترمیم دستمزد کارگران در نیمه دوم سال گفت: تعیین دستمزد به این دلیل در سالهای اخیر دچار چالش شده که برداشتهای متفاوتی از ماده 41 قانون کار وجود داشته و اجازه اجرای صحیح قانون را نداده است.