دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۸:۲۰Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نامزدهای»

خبرگزاری تسنیم   ۹ دقیقه پیش    
نامزدهای انتخاباتی در حال ورود به سازمان صدا و سیما برای آغاز مناظرات هستند.
صدای بورس   ۱۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
با آغاز ماراتن چهاردهمین دوره ریاست جمهوری توجه افکار عمومی به برنامه ها و سخنان نامزدهای انتخاباتی است تا ببینید اولویت های کشور از نظر آن ها چیست و چه برنامه ای برای توجه به این اولویت ها دارند ...
فرارو   ۳۸ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم ایجاد وحدت در بین کاندیداهای جبهه انقلاب اسلامی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: با نامزدهای جبهه انقلاب به صورت تلفنی و حضوری صحبت کردیم که اراده وحدت و هم افزایی و یکی بودن در همه آنان نهفته است و باید این اتفاق مبارک رخ دهد. ...
ایرنا   ۵۶ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخستین مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری امروز دوشنبه 28 خرداد، همزمان با شبکه های داخلی، بصورت زنده و مستقیم به روی آنتن جام جم می رود.
ایرنا   ۵۹ دقیقه پیش    
ورامین- ایرنا- با نزدیک شدن به روز انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، روسای ستادهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری در شهرستان ورامین انتخاب و معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۵۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی طی نامه ای به نامزدهای انتخاباتِ ریاست جمهوری، از آنها برای حضور در این پارک و پاسخ به سوالات فعالان صنایع خلاق و فرهنگی دعوت کرد.
موج   ۱ ساعت پیش    
یکی از مهمترین بخش های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی، حضور در مناظرات تلویزیونی است که ضمن آنکه امکانی برای بیان برنامه هایشان است، فرصتی برای نشان دادن نقطه ضعف های رقیب به مخاطبان نیز است. در این همین راستا گزارش مذکور به پیشینه برگزاری این مناظرات اشاره کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری چهاردهمدهم تا ساعاتی دیگر در استودیوی محل مناظرات در رسانه ملی آغاز می شود.
تیتر برتر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی پورمحمدی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در توئیتر نوشت: آرمان خواهی، نقطه مشترکِ نامزدهای سبز و قرمز در این انتخابات است. اما رییس جمهور صرفاً در موقعیت یک شخص آرمان خواه نیست. او در عین حال که موظف به حفظ آرمان هاست، در جایگاه عمل است. ...
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اولین برنامه مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری امشب از ساعت 20 تا 24 برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه کرج از آمادگی این ستاد برای برپایی همایش های انتخاباتی برای نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شبکه اختصاصی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در بستر تلوبیون این روزها تبدیل به بلندگوی نامزدها در فضای مجازی شده است.
الف   ۱ ساعت پیش    
نخستین دور از مناظره های انتخاباتی تا ساعاتی دیگر از تلویزیون پخش خواهد شد و نامزدهای چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در پیشگاه مردم به بحث و جدل درباره مسایل مختلف خواهند پرداخت.
شیوه مالیات ستانی همواره مورد توجه آحاد جامعه قرار دارد زیرا بخشی از درآمد آنها را در شرایط تورمی امروز کاهش می دهد. اینکه مالیات چگونه و از چه قشری اخذ شود تا به عدالت نزدیک تر باشد، ظرافت هایی دارد که در نگاه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید آن را جستجو کرد.
صدای بورس   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که جمعه هفته آینده (هشتم تیرماه) برگزار می شود، هریک از نامزدها از طُرق مختلف همچون حضور در برنامه های مختلف تلویزیونی، میزگردهای تخصصی، گفت وگوهای رادیویی، استفاده از صفحات مجازی و... به بیان دیدگاه های خود در موضوعات مختلف اقتصادی می پردازند.
عصر همدان   ۱ ساعت پیش    
در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، نشست تخصصی با عنوان تحلیل پویش های رسانه ای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با حضور سردبیر هفته نامه صبح صادق، برگزار خواهد شد.
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید قربان، نامزدهای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران با آیت الله موحدی کرمانی، رئیس مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.
دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما در حالی به جزئیات مناظره امروز اشاره دارد که چند ساعت دیگر قرار است نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بر سر مسائل اقتصادی با هم به بحث بپردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
رئیس رسانه ملی خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری گفته: در صورت تخلف انتخاباتی در مناظره ها، کمیسیون تبلیغات به آن ورود می کند.
نخستین مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری امشب از ساعت 20 تا 24 برگزار می شود.
موج   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه نامزدهای جبهه انقلاب باید با درک شرایط حساس کشور برای ادامه یافتن راه شهید رییسی عزیز در جهت رسیدن به وحدت و وفاق تلاش کنند،گفت: باید این تلاش به نقطه ای برسد که انقلاب با رییس جمهوری در طراز شهید رییسی به پیش رود.
نماینده   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: تخریب و دوقطبی سازی توسط نامزدهای انتخابات بازی در پازل دشمن است و مردم این گونه رفتارها را برنمی تابند.
صراط نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز (دوشنبه) همزمان با عید سعید قربان مسعود پزشکیان، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی زاده هاشمی و محمدباقر قالیباف 6 نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران با آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی، رئیس مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.
دولت چهاردهم برای موفقیت در عرصه اقتصادی چه مسیری را باید طی کند؟ آیا واکنش بازارها نسبت به انتخاب هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری متفاوت خواهد بود؟
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
داده های توییتر نشان می دهد که روز 27 خرداد که یک روز پیش از برگزاری اولین مناظره انتخاباتی است، بیش از 46 هزار توییت با حدود 60 هزار ریتوییت و 414 هزار لایک راجع به انتخابات و نامزدهای انتخاباتی منتشر شده است.
جهت پرس   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با آغاز ماراتن چهاردهمین دوره ریاست جمهوری توجه افکار عمومی به برنامه ها و سخنان نامزدهای انتخاباتی است تا ببینید اولویت های کشور از نظر آن ها چیست و چه برنامه ای برای توجه به این اولویت ها دارند ...
تیتر برتر   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
، در اولین برنامه تلویزیونی روز پنجم سعید جلیلی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حضور در برنامه میزگرد سیاسی گفت: مصطفی پورمحمدی در برنامه صف اول گفت: سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در برنامه میزگرد فرهنگی گفت: علیرضا زاکانی در برنامه گفت و گوی ویژه خبری گفت: ...
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
درباره ورزش ایران واقعیات تلخی وجود دارد که باید صریح و صادقانه آنها را با نامزدهای ریاست جمهوری در میان بگذاریم.
واکنش تند روحانی به سخنان نامزدهای انتخابات علیه برجام را بخوانید و ببینید او چه دستاوردهایی را برای برجام برمی شمارد.
منجیل خبر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جبرئیل ملکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در جریان انقلابی به رای مردم اعتقاد واقعی داریم و مبنای این اعتقاد هم مبنای فقهی و کلامی است در همه ادوار گذشته هم رأی مردم تعیین کننده و سرنوشت ساز بوده و هست. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
شهر ری - ایرنا - روستای ستاد نامزدهای انتخاباتی دوره چهاردهم ریاست جمهوری در شهرستان ری در جنوب استان تهران مشخص شدند.
عضو فراکسیون مستقلان مجلس دوازدهم از جلسه مشترک اعضای این فراکسیون با قالیباف و سایر نامزدهای ریاست جمهوری خبر داد.
الف   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با داغ تر شدن تنور تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، این سوال در اذهان عمومی ایجاد شده است که نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری چه کسانی را به عنوان نمایندگان اقتصادی خود برای پیش برد اهدافشان انتخاب کرده اند و این افراد انتخاب شده چه عملکردی در زمینه اقتصادی داشته اند؟
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
محمدرضا میرشمسی، رئیس ستاد انتخاباتی امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، با حضور در استودیو خبر ایسنا به بررسی کارنامه، برنامه و دیدگاه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از زاویه دانشگاه و نگاه دانشجویی پرداخت ...
همزمان با عید سعید قربان، نامزدهای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران با آیت الله موحدی کرمانی، رئیس مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.
خرداد نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سرویس گوگل ترندز با تحلیل رفتار کاربران ایرانی در جست وجوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، اطلاعات جالبی را آشکار کرده است. تحلیل این اطلاعات می تواند دیدگاهی در مورد توجه فعلی کاربران اینترنتی به نامزدهای شش گانه ارائه دهد. ...
اینتیتر   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایلنا، در بخشی از این اطلاعیه آمده است : اگرچه مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی به حق از مطالبات اکثریت مردم کشورمان است، اما در کنار آن بسیاری علاوه بر مطالبات اقتصادی، مسائل فرهنگی جامعه را نیز مورد نظر قرار می دهند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا- رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند گفت:مسئولان ستادهای انتخابات مجاز به نصب پوستر و آثار تبلیغاتی در محل های مجاز بمنظور بهتر شدن فضای انتخاباتی هستند.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مسیحیان ارامنه شمال کشور در مجلس گفت: با توجه به هزینه های بالای تامین مسکن و نقش پر رنگی که هزینه های مرتبط با این حوزه در معیشت خانواده ها دارد، دیدگاه و سیاست مدیریت بازار مسکن رئیس جمهور آینده، برای مردم بسیار حائز اهمیت است.
روز پلاس   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به همین مناسبت برخی نکات مطرح شده در بیانات رهبر انقلاب درباره اخلاق رقابت و مناظره بین نامزدهای انتخاباتی در این اطلاع نگاشت مرور شده است.
افکار نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
نخستین مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری امشب از ساعت 20 تا 24 برگزار می شود.
در راستای فضای تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری، پنج مناظره چهار ساعته از شبکه یک سیما پخش خواهد شد که اولین مناظره امروز (دوشنبه 28 خرداد) از ساعت 20 تا 24 با حضور 6 کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات برگزار خواهد شد.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس با اشاره به ضرورت اجماع نامزدهای جبهه انقلاب، گفت: جبهه انقلاب برای اجماع حرکت را شروع کرده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۴ ساعت پیش    
برای بررسی برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حوزه سیاست خارجی با ابوالفضل ظهره وند نماینده مجلس شورای اسلامی به گفتگو نشستیم.
رهیاب   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت دزفول گفت: توصیه به همه مردم برای انتخاب رئیس جمهور اصلح و با برنامه این است که برنامه ها، مناظره ها و نشست های مختلف نامزدهای ریاست جمهوری را دنبال کنند.
نخستین مناظره شش نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه دوشنبه (28 خرداد ماه) پخش می شود.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ متن توصیه انتخاباتی رهبری که مهدی فضائلی آن را در حساب شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس بازنشر داده، به این شرح است: توصیه انتخاباتی(3) رهبر انقلاب: ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه با اشاره به وضعیت انتخابات ایران و نظرات نامزدهای انتخابات در حوزه سیاست خارجی ایران تاکید کرد که افراد حاضر در صحنه نمی توانند نسبت به موضوع رابطه با آمریکا بی تفاوت باشند.
دیار میرزا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
روسای قانونی اصلی ستاد محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی و مسعود پزشکیان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در 17 شهرستان گیلان معرفی شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، روسای قانونی اصلی ستاد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در 17 شهرستان به ستاد انتخابات گیلان معرفی شدند. ...