دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۲۳:۰۵Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صحن علنی مجلس»

یک عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه قرار است در جلسه فردا با حضور مسئولان وزارت صنعت و بانک مرکزی جمع بندی لازم در خصوص اصلاحات طرح واردات خودرو صورت گیرد، گفت: اگر فردا به جمع بندی برسیم طرح برای تصویب در دستور کار صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت.
ایران آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
صحن علنی مجلس شورای اسلامی طی روز گذشته، شاهد طرح بحث نمایندگان و موافقت و مخالفت با موضوع بررسی لایحه رتبه بندی معلمان بود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه همشهری نوشت: بالاخره روز گذشته نمایندگان مجلس دل به دریا زدند و تصمیم گرفتند که تکلیف لایحه رتبه بندی معلمان را که چند ماه است مسکوت مانده ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کوچکی نژاد از موافقت نمایندگان مجلس با بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی فرهنگیان خبر داد و گفت: لایحه رتبه بندی این هفته در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می گیرد و کمبود اعتبارات دولت هم خللی در اجرای آن ایجاد نمی کند .
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۸    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 25 مهر ماه با حضور اکثریت نمایندگان و به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
جی پلاس؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اولویت دادن به بررسی لایحه رتبه بندی معلمان و فرهنگیان موافقت کردند. در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، لایحه رتبه بندی معلمان و فرهنگیان در دستور کار قرار گرفت و نمایندگان با 168 رای موافق ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
طرح واردات خودرو با ایرادات شورای نگهبان برای چندمین بار به کمیسیون صنایع و معادن مجلس برگشت داده شده و مقرر است این کمیسیون با رفع ابهامات وارد شده شورای نگهبان طرح مذکور را برای تصویب نهایی به صحن علنی مجلس ارائه کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - درخواست در اولویت قرار گرفتن لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس قرار گرفت. احمد امیرآبادی فراهانی پیرو این موضوع در مجلس گفت ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح شفافیت آرای نمایندگان، جزء برنامه هایی است که قرار است تا یک ماه آینده در صحن علنی مجلس مطرح شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:مصوبه ای تحت عنوان محرمانه بودن یا نبودن فهرست اموال مسؤولان در صحن علنی مجلس تصویب نشده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مجلس طرح رتبه بندی معلمان بدون نوبت یکشنبه این هفته مورخه 25 مهرماه در صحن علنی مجلس بررسی و تصویب خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: طرح تسری فوق العاده خاص سازمان زندان ها به کارکنان اداری قوه قضاییه به زودی در صحن علنی مجلس بررسی می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طرح شفافیت آرای نمایندگان و بررسی و رای گیری درباره درخواست تحقیق و تفحص از سازمان بورس در دستور کار هفته آینده مجلس شورای اسلامی قرار دارد. طبق اعلام مجلس، دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی از تاریخ (یکشنبه 25 مهرماه) تا (چهارشنبه 28 مهرماه) به شرح زیر است: ...
اقتصاد آنلاین / خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در صحن علنی روز یکشنبه هفته آتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۰    
عضو کمیسیون عمران مجلس درباره اصول حاکم بر طرح اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان توضیحاتی ارائه کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۲۰    
تبریز(پانا)- شامگاه روز گذشته معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در جمع شورای معاونین و روساء نواحی تبریز از بررسی خارج از نوبت لایحه رتبه بندی معلمان روز یکشنبه 25 مهر در صحن علنی مجلس خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه طرح جمعیت تنها دو بار بین مجلس و دولت رفته و برگشته، گفت: برخی افراد این طرح را نقد می کنند که توصیه می کنیم ابتدا طرح را ببینند بعد نقد کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۴۷    
مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات امروز گزارش تفریغ بودجه سال 99 را در صحن علنی مجلس قرائت کرد؛ گزارشی که عملکرد مالی دولت روحانی در آخرین سال فعالیتش را تشریح می کند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور به عنوان سی و دومین گزارش تفریغ بودجه پس از انقلاب اسلامی، مستند به (اصل 55) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و (ماده 219) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، توسط مهرداد بذرپاش رییس این دیوان در صحن علنی مجلس قرائت شد. ...
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۵    
سید روح الله نیک خواه گفت: در آخرین جلسه 17 مصوبه مطرح و قابلیت پیگیری در راستای اجرایی شدن مطرح شد که 12 مصوبه آن در داخل استان امکان حل شدن داشت و 5 مصوبه که در داخل استان قابلیت حل نداشت به نمایندگان استان جهت مطرح شدن در صحن علنی مجلس برای نوشتن قانون جدید ارائه شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
جلسه علنی امروز چهارشنبه 21 مهر ماه با حضور اکثریت نمایندگان و به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد./ عرفان کوچاری
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان کلیات طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار را به تصویب رساندند. به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین، در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه(24 شهریور) مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش کمیسیون جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل چهل و چهارم قانون اساسی در مورد طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
کلیات لایحه رتبه بندی معلمان چندی پیش در صحن علنی مجلس به تصویب رسید و بارها در کمیسیون آموزش هم بررسی شده است و گزارش نهایی آن هم به هیات رئیسه تقدیم شده است
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبر آنلاین: عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با توجه به طولانی شدن بررسی طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار، اولویت رسیدگی به لایحه رتبه بندی در جلسه امروز قرار نگرفت، ولی طبق وعده رئیس مجلس روز یکشنبه هفته آتی این لایحه در صحن مجلس بررسی خواهد شد. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: طرح اصلاح قانون مبارزه با اخلال گران در نظام اقتصادی به مجلس تقدیم شد؛ این طرح در کمیسیون قضایی نهایی شده است و در دستور صحن علنی مجلس است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجایی گفت که یکشنبه هفته آینده لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون ویژه جهش تولید برای ارائه طرح مرتبط با رفع موانع مشاغل و برخی ناعدالتی ها تشکر کرد و گفت: 6 جلسه صحن علنی مجلس برای بررسی این موضوع اختصاص پیدا کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در صحن علنی مجلس نسبت به وضعیت نگران کننده فرونشست در اصفهان هشدار داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۰    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رئیس قوه مقننه آغاز شد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه شرق در گزارشی به اصرار نمایندگان مجلس یازدهم برای تقابل با روحانی و ظریف پرداخته است. در بخشی از این گزارش آمده: * مجلس یازدهمی ها که چشمان خود را بر مشکلات عدیده اقتصادی کشور بسته اند، روز گذشته در صحن علنی مجلس بار دیگر بر طبل محاکمه روحانی کوبیدند. ...
خبرآنلاین: بر اساس گزارش تفریغ بودجه سال 1399 بالغ بر 65درصد مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی از ثبت نامه در سامانه مالیاتی کشور خودداری کرده اند و فرار مالیاتی دارند. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی 20 مهر 1400 به شرح زیر می باشد: - سیدموسی موسوی نماینده مردم لامرد و مهر - مهدی طغیانی نماینده مردم اصفهان - حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر ...
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛؛ سید محمد موحد در نطق امروز خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با قدردانی از آیت الله دکتر رئیسی برای سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: امیدوارم مصوبات سفر بزودی اجرایی شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اسحاقی گفت: اگر یکبار به طور عملی با شخصیت های حقیقی و حقوقی و با افرادی که با بی قانونی اتفاقات نامبارکی را رقم می زنند، برخورد شود و به رؤسای جمهور و معاونان اول متخلف لباس زندان بر تن کنیم، این نابسامانی های موجود را شاهد نخواهیم بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۱    
با اعلام نایب رئیس مجلس، جلسه صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به کار خود پایان داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور را در صحن علنی مجلس قرائت کرد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج،اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح شفافیت آرا نمایندگان در نوبت رسیدگی در صحن علنی مجلس قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس به کمیسیون برنامه و بودجه ماموریت داد که ظرف 3 ماه، گزارشی در مورد تفریغ بودجه 1399 به صحن علنی مجلس ارائه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات خلاصه گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کشور را در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آنچه در جریان بحث های دامنه دار تصویب این طرح جنجالی، بر حجم ابهامات و نگرانی کاربران و بخش قابل توجهی از افکارعمومی افزود، تشکیل کمیسیون مشترک و تعیین تکلیف طرح در این کمیسیون به جای صحن علنی مجلس بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۶    
مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور را در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۱    
صحن علنی امروز مجلس با حضور دو سوم نمایندگان و ریاست قالیباف آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور را در صحن علنی مجلس قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رئیس قوه مقننه آغاز شد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۰    
جوکار تصریح کرد: آنچه که امروز از صدر تا ذیل در حوزه تصمیم گیری و تصمیم سازی در کشور در کمیته ها و کمیسیون های مختلف اتفاق می افتد؛ اگر به اطلاع مردم رسیده شود، جلوی رانت گرفته می شود.