شنبه ۲۰ خردادساعت ۲۱:۳۴Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی پست»

خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۹    
به گزارش خبر خودرو، معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست گفت: بخش قابل توجهی از نشانی هایی که روی مرسولات درج می شود دقیق نیست.
به دنبال باقی ماندن بخشی از کارت های سوخت در شرکت پست، به تازگی مدیر عامل این شرکت نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است و مهمترین دلیل آن را نقص نشانی و تغییر آدرس گیرندگان عنوان کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست گفت: بخش قابل توجهی از نشانی هایی که روی مرسولات درج می شود دقیق نیست.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران گفت:درحال حاضر کمتر از 10 درصد کارت ها در باجه های معطله پست است که مهمترین دلیل آن نقص نشانی و تغییر آدرس گیرندگان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۳۰    
لیائی با بیان اینکه زیرساخت بسیاری از دفاتر پست شهرها و روستاهای کوچک از ظرفیت وقف بهره گرفته است، گفت: در شرکت ملی پست آمادگی داریم تا شرکت های دانش بنیان پستی را جهت ارائه بهترین خدمات پستی به هم وطنانمان به سازمان اوقاف و امور خیریه معرفی کنیم تا مورد حمایت قرار گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۰    
معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست گفت: دستگاه های مختلفی در رساندن کارت سوخت به دست مردم تاثیر گذار هستند، شرکت ملی پست حلقه پایان فرایند پیشخوان ارتباط با مردم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۹:۲۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ارائه خدمات با کیفیت به عنوان هدف نهایی باید در اولویت شرکت ملی پست باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۶:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
طی چند روز گذشته خبری مبنی بر باقی ماندن حجم زیادی از کارت های سوخت در شرکت ملی پست منتشر شد که معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست می گوید چند موضوع در این زمینه موثر بوده است و می توان به نشانی اشتباه و مسئله پرداخت اشاره کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۳    
️در حاشیه بازدید جمال میرزایی مدیرعامل گروه صنعتی بارز از نخستین نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته مشکلات توزیع محصولات بارز با حضور محمود لیائی مدیرعامل شرکت ملی پست بررسی شد. ️
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مرکز نوآوری فینوداد و شرکت ملی پست باهدف نقش آفرینی مؤثر در اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور، در حاشیه نخستین نمایشگاه صنعت پست به امضا رسید.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۱    
در این مقاله خواهید خواند که چطور می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت شرکت ملی پست مدارک گم شده خود را پیدا کنید و تحویل بگیرید. یکی از دردسرهای همیشگی ما پیدا کردن مدارکی است که جایی جا گذاشته ایم، از ما دزدیده شده یا به هر دلیلی گمشان کرده ایم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد- هانیه تقی زاده : نخستین دوره نمایشگاه پست و تجارت الکترونیک که از 8 خرداد در محل مصلای تهران آغاز شد و میزبان علاقه مندان حوزه تجارت الکترونیک و شرکت های فعال در صنعت لجستیک بود، سرانجام روز پنج شنبه به کار خود پایان داد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه شرکت ملی پست در اقتصاد دیجیتال و تجارت الکترونیک مسوولیت بزرگی دارد، از مدیران این شرکت خواست تا برای افزایش کیفیت ارائه خدمات به مردم تلاش کنند.
بانک ملی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، علیرضا ماهیار عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران در این مراسم حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان و گسترش زیست بوم ایجاد شده در شرکت فینوداد (شرکت فناوران نوآور سداد) و مرکز نوآوری پست را از مهم ترین اهداف این تفاهم برشمرد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست از تشکیل دبیرخانه دائمی نمایشگاه صنعت پست خبرداد و گفت: سال آینده این رویداد در آستانه روز جهانی پست یعنی 17 مهرماه 1403 برگزار خواهد شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست؛ آیین اختتامیه نمایشگاه صنعت پست، لجستیک، تجارت الکترونیک و صنایع پستی امروز 11 خرداد 1402 با حضور رضا تقی پور نماینده مجلس شورای اسلامی؛معاونان وزاری ارتباطات و راه و شهرسازی برگزار شد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۰    
مدیر عامل شرکت ملی پست گفت: هدف از برگزاری نمایشگاه پست استفاده از ظرفیت دانش بنیان ها برای رفع کمبود ها و خلاء های موجود در این صنعت است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شرکت ملی پست ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شیرمردی درباره مفاد تفاهم نامه با شرکت ملی پست گفت: مرسولات پستی را با کمک پرتودهی آلودگی زدایی می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس تفاهم نامه همکاری شرکت ملی پست با ایدرو، از ظرفیت های ایدرو برای تجهیز ناوگان حمل ونقل، آموزش های تخصصی و نیازهای زیرساختی شرکت ملی پست استفاده خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سداد و شرکت ملی پست برای تجهیز ابزار و سرویس های پرداختی پستی به امضای مدیران عامل شرکت پست و شرکت پرداخت الکترونیک سداد رسید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سمنان، محسن نظری با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی پست اکسپو با همکاری شرکت ملی پست ایران و در بخش های تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۸    
دستگاه هوشمند توزین یکی از محصولات جدید شرکت پست است که به همت دانش بنیان ها تولید و در نمایشگاه صنعت پست به نمایش درآمده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی پست و شرکت دانش بنیان جابار در حاشیه برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت پست، تفاهم نامه همکاری امضا کردند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و همراه اول در زمینه سامانه هوشمند مدیریت ناوگان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۵   + ۶۲ سایت دیگر  
همکاری همراه اول و شرکت ملی پست برای پیاده سازی سامانه هوشمند مدیریت ناوگان پستی با محوریت خودروی متصل، وارد فاز جدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۴    
رئیس مرکز نوآوری شرکت ملی پست گفت: با افتتاح مرکز ملی نوآوری پست در پایتخت 400 شرکت دانش بنیان زیر نظر این مرکز حمایت می شوند.
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۸    
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه افتتاح نخستین نمایشگاه صنعت پست کشور در پاسخ به اینکه بخش خصوصی چالش هایی در عرصه پست دارد و چه امکانات خاصی برای بخش های خصوصی نوپا در نظر گرفته شده به خبرنگار ایفنا، گفت: شرکت ملی پست از ابتدای دولت ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان ملی استاندارد ایران، تفاهمنامه مذکور در راستای اجرای قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد کشور و سند تحول دولت مردمی سیزدهم تنظیم و به امضای احسان ساده معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران و محمود لیائی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۰    
وزیر ارتباطات گفت: ما به دنبال این هستیم که از ظرفیت های فناوری های جدید برای هوشمندسازی لُجستیک در کشور و مخصوصاً شرکت ملی پست استفاده بکنیم که بتوانند خدمات باکیفیت تری را به مردم عزیزمان ارائه بدهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نمایشگاه صنعت پست، لجستیک، تجارت الکترونیک و صنایع وابسته با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ معاون وزیر صمت؛ مدیرعامل شرکت ملی پست و جمعی از مسئولان وزارت ارتباطات و سایر سازمانها و شرکتهای خصوصی افتتاح شد .
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، عیسی زارع پور امروز (دوشنبه) در مراسم افتتاح نخستین همایش و نمایشگاه بین المللی صنعت پست در مصلی تهران افزود: بحث اقتصاد دیجیتال و کسب و کارهای الکترونیکی در کشور ما به سرعت پیش رفته است و 98 درصد از پول های ما به شکل الکترونیکی جا به جا می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۶    
مرکز مبادله و لجستیک مرسولات پستی جنوب شرق کشور باهدف تقویت زیر ساخت های شبکه پستی کشور و افزایش سرعت، دقت و کیفیت فرایندهای پستی در زاهدان به مساحت 4500 مترمربع به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۷    
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست از حضور 50 شرکت دانش بنیان در نمایشگاه صنعت پست خبر داد و گفت: تجارت الکترونیک و لجستیک هوشمند باعث گسترش و افزایش راندمان خدمات پستی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مرکز مبادله و لجستیک مرسولات پستی جنوب شرق کشور به دست مدیرعامل شرکت ملی پست و با حضور محمد احمدی؛ معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل و چند تن از مدیران استانی افتتاح شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۰    
مرکز نوآوری شرکت ملی پست با حضور محمد لیائی مدیر عامل شرکت پست و محمد احسان خرامیدرئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات در محل موزه ملی ارتباطات افتتاح شد.
سلام نو / آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اولین نمایشگاه صنعت پست کشور از فردا 8 تا 11 خردادماه 1402 در محل شبستان مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت پست درباره کلاهبرداری از طریق ارسال پیامک جعلی لینک دار با نام ماموران پست هشدار داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست موفق به کسب تندیس و لوح سپاس ستاره ملی روابط عمومی برای سومین دوره متوالی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خدمت احراز نشانی، خدمتی است برای احراز یا عدم احراز اقامت اشخاص حقیقی یا حقوقی در مکانی که به پست اعلام نموده اند. تمامی فرایند های مربوط به احراز نشانی الکترونیکی بوده و مستند فیزیکی ارائه و یا اخذ نمی گردد و تنها لازم است موزع برای احراز اقامت افراد در مکان اعلام شده، به آنجا مراجعه نماید.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مهدی چمن زاد؛ عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست گفت: تجهیز و نوسازی شبکه پستی به ابزار نوین و فناورانه می تواند در تسهیل و سرعت خدمت به مردم موثر باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون فنی شرکت ملی پست با بیان اینکه نمی توانیم بگوییم وضعیت و حال صنعت پست در کشورمان خوب است چراکه این صنعت متاثر از شرایط اقتصادی است، گفت: موضوع توسعه هوش مصنوعی و فناوری های تحول آفرین به عنوان یکی از ابزارهای کارآمد برای توسعه و بهره وری مورد توجه است که از این جهت نفوذ این فناوری ها در حوزه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست، با صدور پیامی فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت روز جهانی "ارتباطات " و روز ملی "روابط عمومی " را بر فعالان پرتلاش این عرصه تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست اعلام کرد که در جریان برگزاری نمایشگاه صنعت پست، تاریخچه پست از زمان هخامنشیان تاکنون در قالب تونل تاریخ روایت می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در بخش مجازی نمایشگاه کتاب، با قبول 220 هزار مرسوله توسط شرکت ملی پست حدود نیم میلیون جلد کتاب به فروش رفته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، طی سالهای گذشته روش های گوناگونی برای حمایت از پلتفرم های داخلی مانند وام های پنج میلیارد تومانی، پهنای باند مناسب، ارائه فضای هم مکانی به صورت رایگان و کاهش تعرفه مصرف دیتا به یک سوم تعرفه اینترنت درنظر گرفته شد ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
صنعت ماشین: مدیرعامل شرکت ملی پست از مصوبه شورای عالی ترافیک برای تجهیز ناوگان موتوری موزعین به موتور های برقی در 20 استان خبر داد و گفت: بعد از تهران و مشهد، طی توافقی با شهرداری اصفهان؛ موتورسیکلت های برقی به زودی در اختیار پستچی ها قرار می گیرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور فعال دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دفتر ارتباطات واموربین الملل شرکت ملی پست اعلام کرد، توانمندسازی کشور های کمتر توسعه یافته از طریق فناوری اطلاعات و ارتباطات ، به عنوان شعار امسال اتحادیه جهانی ارتباطات برگزیده شد.