دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۳:۳۱Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت ملی پست»

اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در جلسه هئیت دولت، پیشنهاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر خرید 400 دستگاه خودروی وانت کارا و وانت پراید (151) توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با هدف تسریع و تسهیل هرچه بیشتر در ارایه خدمات پستی مناسب، به تصویب اعضای دولت رسید.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران گفت: با راه اندازی سامانه روستابازار و فراهم آوردن امکان فروش صنایع دستی و تولیدات روستاییان در این بازار، کسب و کار ساکنان روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته رونق می یابد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر اطلاعات و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: در مرکز شماره 2 تجزیه و مبادلات پست کشور، هر ساعت یک هزار و 500 بسته پستی تجزیه و آماده ره سپاری می شود.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم افتتاحیه نخستین مرکز هوشمند سازی پست خواستار هماهنگی بیشتر شرکت ملی پست با تحول دیجیتال شد. به گزارش خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی پست اعلام کرد: این شرکت آماده است تا کمک های مردمی به زلزله زدگان سی سخت را در همه دفاتر سراسر کشور دریافت و رایگان به مقصد انتقال دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر این که پست باید خود را با تحولات دیجیتال همراه کند، گفت: تمبر میراث پست است، از شرکت ملی پست می خواهم تمبر را به بسته های پستی برگردانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۱    
دومین مرکز تجزیه و مبادلات شرکت ملی پست، امروز با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات افتتاح شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران گفت: پنج مرکز دیگر هوشمند تجزبه و مبادلات پست در دستور کار ما قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: حقوق کارکنان و به ویژه کارگران شرکت ملی پست در یکی دو سال اخیر سه برابر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات: شرکت ملی پست نیازمند تحول دیجیتال در درون خودش است و با روش های سنتی نمی توان خدمات ارائه کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه پست یکی از زیرساخت های اصلی تحول دیجیتال است، گفت:خود پست هم چاره ای ندارد جز اینکه درون خودش یک تحول دیجیتال را تجربه کند، زیرا با شیوه های سنتی نمی شود خدمات الکترونیکی را ارائه داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پردازش هوشمند مرسولات شرکت ملی پست با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز بکار کرد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت ارتباطات در بازدید از اداره کل پست خراسان رضوی گفت: ظرفیت زیادی برای توسعه کسب و کارهای استارت آپی وجود دارد که این ظرفیت ها باید مورد استفاده قرار گیرد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، در 10 روز نمایشگاه مجازی کتاب تهران 809 هزار و 276 مرسوله کتاب را برای مشتری های نمایشگاه مجازی کتاب تهران ارسال کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان شرکت ملی پست و شرکت مهندسی آب و فاضلاب با هدف تبادل اطلاعات بانک های اطلاعاتی مکان محور، منعقد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: وجود یک هزار و 200 دفتر پستی و بیش از دو هزار دفاتر خدمات ارتباطی روستایی ظرفیت خوبی است که می توانند درخواست های خدمات آب و فاضلاب را سریعتر در اختیار مردم قرار دهند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست بیان داشت: شرکت آبفا می تواند از ظرفیت 1200 دفتر پستی و 2000 دفتر ICT روستایی در سطح کشور استفاده کند و مشترکین بدون مراجعه به اداره آبفا نسبت به درخواست هایی در زمینه کنتور، قطعی و وصلی آب اطلاعات کسب کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محسن وطن پرست در گفت وگو با میزان، با اشاره به تغییر شکل فعالیت شرکت ملی پست با توسعه شبکه های اجتماعی در سال های اخیر اظهار کرد: گرایش مردم به خرید و فروش اینترنتی افزایش یافته و سلیقه مشتریان از ارسال نامه های کاغذی برای احوالپرسی به ارسال بسته و امانت تغییر پیدا کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۵    
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران درباره جزئیات طرح ابتکاری بازار روستا توضیحاتی را ارائه کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حمید خرمی رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان استان قم از رمضان علی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به خاطر تلاش های مجدانه و قابل تقدیر شرکت پست در ایام برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل پست خراسان جنوبی گفت: براساس ارزیابی دفتر مدیریت عملکرد شرکت ملی پست ایران در 10 ماه امسال، اداره کل پست استان اولین بار رتبه نخست عملکردی را بین ادارات کل استان های کشور و مناطق پستی تهران کسب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
با انعقاد تفاهم نامه بین شرکت ملی پست و سازمان نقشه برداری، از ظرفیت های مشترک دو سازمان برای خدمات رسانی بیشتر به مردم استفاده می شود.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیرعامل، امور استان ها و ارتباطات شرکت ملی پست از تشریح بایدها و نبایدهای همکاری پست با بخش خصوصی در سلسله نشست های چهارشنبه های استارت آپی خبر داد. ...
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: شبکه توزیع گسترده و مویرگی پست، ظرفیت زیادی برای ارایه خدمات اجرایی به نیابت از بانک ها در سراسر کشور دارد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست ...
اقتصاد آنلاین / همت خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۵۲ سایت دیگر  
به منظور افزایش سرعت و کیفیت خدمات به مشتریان بانک، مدیران عامل بانک دی و شرکت ملی پست ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بابک افروز، مدیرکل بازار یابی و توسعه کسب و کار شرکت ملی پست، اعلام کرد پایان مهلت مقرر برای جمع آوری مرسوله های نمایشگاه مجازی کتاب، به معنای پایان تعهد شرکت ملی پست نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست با اشاره به راه اندازی نخستین پست، موزه و مدرسه ، اظهار کرد: فضای آموزشی اختصاص یافته در این مجموعه، می تواند در اختیار استارت آپ ها قرار گرفته و پست را به زیرساخت دیجیتال تبدیل کند.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی شهردار رشت امروز (شنبه 18 بهمن) در مراسم افتتاح “نخستین پست موزه مدرسه کشور” که با حضور رمضانعلی سبحانی فر معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت – ایرنا- رییس موزه ارتباطات و اماکن تاریخی شرکت ملی پست ایران از بازگرداندن اشیای قدیمی پستی و فیلاتلیکی Philatelic متعلق به گیلان که از دوره های مختلف از ایران خارج شده اند ، به موزه پست رشت خبر داد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه قدمت پست در کشور به دوران هخامنشی برمی گردد، گفت: پست موزه ها بیانگر هویت و فرهنگ مردمان کشور هستند اما امروزه متأسفانه در بیان این فرهنگ غفلت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- نخستین "پست، موزه، مدرسه" جهان با حضور رمضانعلی سبحانی فر معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل شرکت ملی پست و معاون استاندار گیلان و جمعی از مدیران استان در رشت افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس موزه ارتباطات ایران از افتتاح فاز اول طرح پست موزه مدرسه جهان در رشت در روز شنبه -18 بهمن ماه - با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۰    
معاون وزیر ارتباطات، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: توسعه زیرساخت های اصلی شبکه مبادلاتی خدمات پایه پستی، بخشی از برنامه ها و پروژه های پست است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: تغییر نگاه و باورهای سنتی جامعه نسبت به جایگاه و نقش زنان در مناسبات مختلف اجتماعی و افزایش سهم شان از پست های مدیریتی، بر عهده خود بانوان است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: پست استان ظرفیت های مغفول مانده زیادی دارد که باید این ظرفیت ها شناسایی شده و در راستای تقویت شبکه به ویژه افزایش ترافیک و درآمد، به کار گرفته شود.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد ناظری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا، تفاهم نامه ای بین شرکت ملی پست و نمایشگاه بین المللی کتاب منعقد و مقرر شد مردم با مراجعه به سایت چاپخانه ها و موسسات تالیف، کتاب مورد نیاز خود را درخواست دهند. وی ادامه داد: آمار کتاب های درخواستی توسط [...]
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۲    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، رمضانعلی سبحانی فر معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست در پاسخ به سوالی مبنی بر جلوگیری شرکت پست از ارسال و واردات مرسولات قاچاق اظهار کرد: در 2 بخش بسته های پستی ما گرفته می شود ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ناشران حاضر در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران تا روز شنبه (18 بهمن ماه) فرصت دارند کتاب های خریداران را به شرکت ملی پست ایران تحویل دهند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۰    
معاون وزیر ارتباطات، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: 67 درصد از کل تجارت الکترونیک توسط شرکت های پستی انجام می شود؛ که سهم شرکت ملی پست 43 درصد از کل است.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات پس از شنیدن گزارش برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران 99 از مدیرعامل و کارکنان شرکت ملی پست قدردانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۰    
رمضانعلی سبحانی فر، معاون وزیر ارتباطات و رئیس شرکت ملی پست از باشگاه خبرنگاران جوان بازدید کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : نخستین نمایشگاه مجازی کتاب، قرار بود به مدت هفت روز و از اول تا ششم بهمن ماه امسال دایر باشد، اما با دو بار تمدید، مدت زمان بازدید و خرید از این نمایشگاه به 11 روز رسید تا اینکه امشب ساعت 24 به پایان برسد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
ناشران حاضر در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران تا روز سه شنبه (14 بهمن ماه) فرصت دارند کتاب های خریداران را به شرکت ملی پست ایران تحویل دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست درباره چالش های نمایشگاه مجازی کتاب توضیحاتی را ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۰    
سید عباس صالحی در آخرین روزهای نمایشگاه مجازی کتاب از مشارکت فعال شرکت ملی پست برای انتقال مرسولات تشکر کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۵۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تشکر وزیر از شرکت پست و عبور از یک میلیون جلد کتاب فروخته شده، مهم ترین رویدادهای روز نهم نمایشگاه مجازی کتاب تهران بود. نهمین روز نمایشگاه مجازی کتاب تهران، یکی از بهترین روزهای این نمایشگاه بود که با درصد بالای تحویل کتاب ها از طریق پست ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی با تقدیر از همکاری صمیمانه شرکت ملی پست در جریان نمایشگاه مجازی کتاب، نوشت: دسترسی سریع و سالم خریداران به مرسوله ها، سهم مهمی در اطمینان به نمایشگاه مجازی دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۹    
ترابی که مقطع دکترای رشته کارآفرینی را طی می کند سمت مدیرکل دفتر روابط عمومی شرکت ملی پست و مدیرل روابط عمومی بانک صنعت و معدن را در کارنامه خود دارا است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست از خرید بیش از 400 هزار کتاب در نمایشگاه مجازی خبر داد و اعلام کرد 25 درصد خریدها تحویل شده وباقی سفارش ها نیز در بازه های زمانی که برای خریداران مشخص شده، ارسال می شود.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
عصر خودرو- پیش از پایان سال 99 نیز بخش نخست موتورسیکلت های برقی بومی با همکاری معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران و ستاد فناوری های حوزه فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری، تحویل شرکت ملی پست می شود.