چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۲:۵۵Oct 2020 21

جدیدترین‌های «شرکت ملی پست»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۵:۱۵    
سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست ایران گفت: درخواست تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی شرکت ملی پست از سوی این شرکت در حال پیگیری است و به محض رسیدن به نتیجه مطلوب وضعیت کارکنان اطلاع رسانی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: نخستین جمعه بازار دائمی تمبر ایران در موزه پست و ارتباطات، از جمعه دوم آبان ماه آغاز به کار می کند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست درباره آمار مبتلایان شرکت پست به بیماری کرونا توضیحاتی داد. رمضانعلی سبحانی فر در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سوالی مبنی بر آمار جانباختگان کارکنان شرکت پست بر اثر بیماری کرونا اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران گفت: روزانه مرسولات زیادی توسط شرکت های خصوصی و باربری از کشور خارج می شود که نظارت بر این مرسولات حتی درون استانی و درون شهری هم باید توسط شرکت ملی پست ساماندهی شود.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: همکارانی که صندوق پالایشی یکم را خریداری نکرده اند، می توانند تسهیلات ضروری 50 میلیون ریالی را از پست بانک دریافت کنند.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رمضانعلی سبحانی فر مدیر عامل شرکت ملی پست با حضور در منطقه پستی شمال شرق استان تهران و بازدید از واحد های ستادی و اجرایی این منطقه پستی، بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و موازین بهداشتی در مراکز پستی تأکید کرد . ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۹    
جشنواره ملی کاریکاتور نقش پست در مبارزه با ویروس کرونا چند روزی است که توسط شرکت ملی پست در حال برگزاریست و آثار شرکت شده در آن نیز برای تماشای عموم مردم در موزه ارتباطات کشور قرار داده شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
جلسه معرفی ظرفیت ها و زیر ساخت های پست استان اصفهان و شرکت ملی پست در حوزه مشاغل خانگی و توسعه آن از طریق سرویس تجارت الکترونیک با حضور دکتر قادری عضو هیات مدیره بصورت مجازی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۶    
ایسنا/اصفهان عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران گفت: برای ارائه امکانات به کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی و دسترسی آنها به کل بازارهای کشور، سرویس شتابدهی پست را تعریف کردیم و همان گونه که به یک غول تجارت الکترونیک همانند دیجی کالا سرویس ارائه می دهد ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تفاهمنامه همکاری ویژه نمایشگاه کتاب مجازی امضاء می کنند.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به جای آدرس و کدپستی تنها شماره موبایل تان را در بخش گیرنده / فرستنده بنویسید صندوق الکترونیکی پست یا همان طرح ملی صاپست پس از یک سال اجرای آزمایشی در نهایت روز جهانی پست رونمایی شد و به عنوان سرویس جدید شرکت ملی پست آغاز به کار کرد ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۳    
معاون وزیر ارتباطات، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: تمبر، برند پست است و در راستای فراهم کردن شرایط مطلوب برای تقویت و احیای آن تمام تلاش خود را خواهیم کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: بزرگ ترین مرکز تجزیه پست بعد از تهران در استان اصفهان فعالیت دارد. مدیرکل پست استان به مناسبت روز جهانی پست در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شرکت ملی پست اولین پست در دنیا بود که به پاس خدمات کادر درمان تمبر مدافعان سلامت را منتشر کرد گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۰    
گروه استان ها- نشست خبری مدیرکل پست استان اصفهان با هدف اعلام اقدامات شرکت ملی پست و پست استان اصفهان در جلوگیری از اپیدمی ویروس کرونا برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۱    
ارومیه- ایرنا- عضو هیات مدیره شرکت ملی پست ایران با اشاره به تغییر استراتژی این شرکت با هدف تنوع بخشیدن به بازار و خدمات، گفت: برنامه نوین کسب و کار این شرکت با همین رویکرد طراحی شده و به تصویب وزارت ارتباطات رسیده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_مدیرکل پست استان اصفهان با اشاره به پروژه های کلان شرکت ملی پست گفت: پروژه" جی نف" از پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی بوده که قرار است 9 آذر سال جاری به بهره برداری برسد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با حضور مهندس عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز و با نمایندگی مهندس فرزین مدیرکل پست استان البرز به امضاء رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با ریس کل گمرک کشور گفت: در سال جهش تولید و ضرورت رونق تولید در کشور، نیاز است تا همکاری های پست و گمرک بیش از پیش گسترش یابد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رمضانعلی سبحانی فر در گفت وگو با میزان، درخصوص این موضوع که کاهش سهمیه وانت بارهای پست باعث افزایش نرخ خدمات پستی شده است یا خیر؟ گفت: در مبحث نرخ خدمات پستی ما هیچگونه افزایش نرخ و تغییر قیمت نداشته ایم. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سبحانی فر، مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: محدودیت های کرونایی در ارسال محموله های خارجی روز به روز درحال برطرف شدن است و هم اکنون روزانه پنج تن مرسوله به خارج کشور ارسال می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – امروز طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست و جمعی دیگر از مسئولان، درب قدیمی موزه پست و ارتباطات پس از 37 سال بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی پست نخستین نمایشگاه های ورقه های پستی و اقلام فیلاتلیک ، پست در آیینه مطبوعات ، کاریکاتورهای پستی ، پست در گذرزمان و سوخت نگاری روی کاغذ را در موزه پست و ارتباطات افتتاح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در قدیمی موزه پست و ارتباطات پس از 37 سال صبح امروز طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست و جمعی دیگر از مسئولان بازگشایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله شاهچراغی گفت: شغل متصدیان توزیع شرکت ملی پست در چارچوب مشاغل سخت و زیان آور قرار گیرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان - اولین نمایشگاه ورقه های پستی و فیلاتلیک ایران با حضور رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست در موزه ارتباطات افتتاح شد. این برنامه با برنامه نقالی شروع شد و در ادامه در خصوص افتتاح این نمایشگاه که به صورت تخصصی برای اولین بار در ایران صورت گرفته است گفته شد این نمایشگاه هم از ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشستی با مدیران شرکت ملی پست، موفقیت این شرکت را در عبور از بحران شیوع ویروس کرونا، وابسته به حفظ سلامت نیروهای خود دانست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه تعرفه قیمت های پست ثابت می ماند، گفت: باتوجه به جا به جایی سالانه 300 میلیون مرسوله و برای تسریع در زمان رسیدن محموله ها، قطارهای پستی راه اندازی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل شرکت پست گفت در دوران کرونا 30 درصد از ترافیک پستی کشور به خریدهای اینترنتی اختصاص داشت. سبحانی فر در ادامه با اشاره به تکمیل 80 درصدی کدگذاری پروژه جی نف و بهره برداری طی یک سال و نیم آینده از این پروژه گفت ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۰    
مدیرعامل شرکت ملی پست اظهار کرد: قوانین پستی مبتنی بر این است که کالا به دو بخش بار و بسته و امانات تقسیم می شود. بخش بار که بالای 50 کیلو تعریف می شود، به سازمان حمل و نقل راهداری بر می گردد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: پراکندگی در ارایه خدمات پستی و متمرکز نبودن ارایه دهندگان این خدمات زیر یک چتر، از دلایل عدم توسعه شبکه پستی در کشور است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان - رمضانعلی سبحانی فر امروز در یک نشست خبری که به مناسبت روز جهانی پست به صورت حضوری و برخط (آنلاین)، برگزار شد ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی و همچنین عرض تبریک به مناسبت روز جهانی پست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به ظرفیت پست برای انجام هرچه بیشتر خدمات به صورت غیرحضوری گفت: در حال حاضر روزی پنج تن بسته و امانات را به خارج از کشور ارسال می کنیم که این روند در حال افزایش است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران: هیچ برنامه ای برای افزایش هزینه های پستی نداریم، اما مطالبات ما از دولت باید پرداخت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران: نبود فرهنگ سازی مناسب در زمینه استفاده از صنعت پست و زیاد بودن پراکندگی خدمت از مهم ترین دلایل توسعه نیافتگی پست در ایران است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست درباره اقدامات این شرکت در دوران کرونا گفت: 30 درصد ترافیک پستی را خریدهای اینترنتی انجام می دهد که نیازی به مراجعه حضوری افراد ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شرکت ملی پست روزانه حداقل پنج تن بسته و امانات را به خارج از کشور ارسال می کند.
شارا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
رمضانعلی سبحانی فر طی حکمی حسن عمیدی را به سمت مدیر کل دفتر ارتباطات، دفتر مدیرعامل و امور استان ها منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه فرهنگ استفاده از خدمات پستی در کشور صورت نگرفته است، گفت: ساماندهی بخش بار درون شهری و برون شهری یکی از اولویت های شرکت ملی پست است که می تواند از عملکرد جزیره ای محصولات در کل کشور جلوگیری کند.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه 30 درصد مرسولات این شرکت مربوط خریدهای اینترنتی است، گفت: بسیاری از فعالیت های دستگاه های اجرایی به نیابت از آن ها توسط پست انجام می شود که در زمینه صرفه جویی وقت و هزینه، موضوعی قابل توجه به شمار می آید. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست و به نقل از [...]
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مهدی مقصودی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه شرکت ملی پست علاوه بر دستگاه دولتی و خدماتی یک بنگاه کسب و کار است اظهار کرد: این مرسوله های پستی در سالجاری عمدتا راهی کشور های امریکا، چین، ژاپن، سوئد، آلمان، هندوستان، انگلیس، تایلند، کره جنوبی و استرالیا ارسال شده [...]
آی سی تی پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ICTPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع مدیران شرکت ملی پست گفت: پست باید با برنامه ریزی مدون، ضمن تقویت فرهنگ سازمانی و همراه کردن کارکنان با اجرای طرح تحول، به این تغییر رویکرد شتاب بیشتری بخشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی پست ایران از تخفیف 30 درصدی سرویس پست پیشتاز برای ارسال محصولات صنایع دستی، به منظور جهش فروش صنایع دستی خبر داد.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پست استان اصفهان گفت: شیوع ویروس کرونا خدمات تجارت الکترونیک و خرید و فروش اینترنتی را بیش از 140 درصد افزایش داده است. حمید باقری صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره پست در فرمانداری اردستان ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۴    
معاون وزیر ارتباطات، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: با واگذاری آن دسته از خدمات دستگاه های اجرایی و حضوری به صورت نیابتی به پست، باید از مراجعه حضوری مردم (که موجب اتلاف وقت و هزینه می شود) خودداری شود.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
1399/07/09 13 Views طی مراسمی با حضور رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست و سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، پویش ملی همبازی با هدف کمک به دانش آموزان بی بضاعت آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، سبحانی فر در آیین آغاز این پویش گفت: یکی از وظایف و مسئولیت [...]
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: بیش از هزار باجه پست در سراسر کشور و 8 کامیون سیار در میادین تهران آماده دریافت کمک های مومنانه مردم در پویش همبازی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: پویش مردمی" ایران همدل– همبازی" با همکاری کمیته امداد و شرکت ملی پست از نهم لغایت یازدهم مهرماه هم زمان با سراسر کشور در استان یزد اجرا می شود.
ایرانگرد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه شرکت پست و وزارت میراث فرهنگی دوشنبه 7 مهر در محل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به امضای پویا محمودیان معاون صنایع دستی این وزارتخانه و رمضان علی سبحانی فر معاون وزیر و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران رسید و طرفین درباره تقویت همکاری ها با هدف حمایت ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: آماده ایم تا ارائه خدمات نیابتی در روستاها را گسترش دهیم.