جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۵:۴۸Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت شغلی»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۵    
آبیاتی، توجه و بها دادن به کانون های مساجد برتر را سبب پیشرفت کار فهما دانست وگفت:انتظار می رود برای ایجاد انگیزه در بچه های مساجد امنیت شغلی و بیمه برای منتخبین فهمای کشور فراهم شود.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه شرکت های پیمانکاری به کارگران ظلم می کنند گفت:یکی از موضوعاتی که نیاز است در دولت آینده اصلاح شود بحث تبصره 2ماده 7قانون کار است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۲:۳۴    
به گزارش خانه سینما به عنوان نهاد صنفی سینماگران کشور مطرح بوده؛ از جمله اهداف اصلی تشکیل خانه سینما حفظ و صیانت از حقوق مادی و معنوی دست اندرکاران حرفه ای تولید ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام کارگری اصلاح قراردادهای کار را از اولویتهای دولت رئیسی در حوزه روابط کار برشمرد و بر ضرورت برقراری امنیت شغلی کارگران و رفع هرگونه تبعیض در قراردادهای کار تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۴    
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: در راستای افزایش وابستگی شغلی آتش نشانان اقدامات لازم برای امنیت شغلی، ایجاد وحدت رویه در پرداخت ها، ضروری است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۷:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
از سال 1375 که دیوان عدالت اداری با صدور دادنامه ی 179 به قانونی بودن قراردادهای موقت در کارهای مستمر رای داد، قانون کار و مفاد حمایتی این قانون هم بی اثر شد. امنیت شغلی درست از همان زمان بر باد رفت و مهر سکوت از همان زمان بر لبان کارگران زده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور درباره درخواست وزیرکار از رئیس جمهور برای افزایش 50درصدی فوق العاده شاغلان وزارت کار گفت: عدم امنیت شغلی ، عقب ماندگی مزدی ،کاهش قدرت خرید مشکلات کارگرانی است که هیچ کس به فکر آنها نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۵    
ویدا جوان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، انتظارها و توقعات خود از رئیس جمهور آینده را در گفت وگو با برنا مطرح کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ،هنرمندان به عنوان ستون های فرهنگی کشور در حفظ و ارتقای هنر این مرز و بوم تاکنون نقش موثری داشته اند، ولی در ایام کرونا هنر از رونق افتاد، مورد بی مهری قرار گرفت و هنرمندان را با مشکلات مختلفی مواجه کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
فعال کارگری با اشاره به مشکلات کارگران در مناطق آزاد گفت: آسیب به کارگران با انعقاد قراردادهای کوتاه مدت (عدم امنیت شغلی) و اخراج بدون دلیل مهمترین آسیب کارگران در مناطق آزاد و ویژه است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون شوراهای اسلامی کار سراسر کشور با انتشار بیانیه ای از وزیر کار به دلیل ارسال نامه درخواست تجدیدنظر در دادنامه شماره 179 به رئیس دیوان عدالت اداری تقدیر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده کارگران در هیات امنای سازمان تامین اجتماعی به همراه روسای انجمن های صنفی وابسته به کارگران ساختمانی سراسر کشور، با انتشار بیانیه ای به طرح هایی که اخیرا توسط اتاق بازرگانی و نمایندگان مجلس در جهت تضعیف سازمان تامین اجتماعی و معیشت کارگران و از میان رفتن امنیت شغلی آن ها به دولت آینده و.. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران درباره قراردادهای کاری کارگران گفت: نبود امنیت شغلی و امضای قراردادهای کاری نامطمئن باعث افزایش استرس و افسردگی در نیروی کار کشور می شود و بهره وری را نیز به شدت تحت تاثیر خود قرار می دهد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۲    
با وجود قرار گرفتن خبرنگاری در رده مشاغل سخت، اما جایگاه حقوقی این شغل همواره با چالش هایی روبرو است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴    
جهانگیری با اظهار امیدواری نسبت به رسیدگی به وضعیت زنان آسیب پذیر در دولت آینده گفت: بهتر است قوانین متناسب با شرایط شغلی زنان سرپرست خانوار تسهیل شود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از ایجاد ضمانت اجرای قانون مرخصی زایمان 9 ماهه در طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
برهان آرش درباره مطالبه صنفی کارکنان کشور اظهار داشت: تفاوت و اختلاف فاحش میان کارگران و کارمندان نه تنها غیرمنصفانه است بلکه سبب افزایش شکاف طبقاتی نیز می شود. اگر رسیدگی به تبعیض ها در دستور کار دولت قرار گیرد یکی از آرزوهای دیرین کارگران برآورده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- رییس کمیته بانوان کانون عالی انجمن صنفی کارگری زنان، گفت: مهمترین مطالبه کارگران از رییس جمهوری آینده امنیت شغلی، اصلاح قانون کار، حمایت از کارگران غیررسمی و ایجاد تشکل های کارگری مهمترین مطالبه جامعه چند 10 میلیونی از رییس جمهوری آینده است.
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تامین امنیت شغلی کارگران پاکبان یکی از برنامه های اصلی من در شورای شهر رشت است / عملکرد شورای پنجم در مبلمان شهری بسیار ضعیف بوده / تاکنون نیم متر مبلمان شهری در شهررشت ایجاد نشده نشست خبری محمد رضا خاکسار، با اصحاب رسانه صبح امروز برگزار شد. ...
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت قراردادهای سالانه شهرداری تهران حس امنیت شغلی را از کارکنان گرفته است. ای کاش نظام استخدامی شهرداری تهران به گونه ای بود که هیچ یک از کارکنان دغدغه ای به عنوان امنیت شغلی نداشتند. ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۴    
در انتخابات ریاست جمهوری به منظور حفظ کیان خانواده بزرگ کارگران ، ایجاد امنیت شغلی ، تحرک و پویایی صنعت ، تولید و خدمات از آیت الله رئیسی حمایت می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۴۸    
قزوین - ایرنا - مهار تورم و تامین امنیت شغلی در کنار توجه به بهبود وضعیت بیمه ای و افزایش دستمزد از مهم ترین مطالبات و توقع کارگران و نمایندگان جامعه کارگری استان قزوین از رئیس جمهور و دولت آینده به شمار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۱:۵۶    
کارگران کشور امنیت شغلی و بهبود وضعیت معیشت کارگری را از رئیس جمهور آینده خواستار هستند.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: بیش از 90 درصد نیروی کار مبتنی بر قراردادهای موقت یکی دوماهه است و دولت نباید نسبت به قراردادهای موقت کارگران بی تفاوت باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دولت آینده باید ایجاد شغل، رضایت شغلی و امنیت شغلی را با هم در نظر بگیرد و مسئولیت آن را طبق قانون اساسی مد نظر داشته باشد و به آن عمل کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: آمادگی جسمانی آتش نشانان موجب می شود تا عملیات های آتش نشانی بهتر انجام و خسارت در محل حادثه کمتر شود؛ از این رو باید تجهیزات و امنیت شغلی آتش نشانان تامین شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای عالی کار با بیان اینکه به دلیل عدم اجرای قانون کار، معیشت و امنیت شغلی کارگران از بین رفته است، گفت: دولت سیزدهم برای کمک به طبقه کارگر باید اجرای قانون کار را در اولویت قرار دهد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محسن رضایی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در رابطه با اداره روستاها در حساب توییتری خود نوشت: 75 دستگاه دولتی و حاکمیتی در امر اداره یک روستا دخالت بی جا می کنند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی استان کردستان اظهار داشت: امنیت شغلی مهم ترین خواسته گروه های کارگری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۶:۴۸    
مریم کاظمی کارگردان و بازیگر تئاتر که نمایش هایی چون رام کردن زن سرکش ، دیوها و آدم ها و خوابگرد ها را روی صحنه برده با اشاره به بحران شغلی که در عرصه تئاتر به دلیل شیوع ویروس کرونا به وجود آمده از ایجاد رانت در این شرایط هشدار داد و تأکید کرد که ایده هایی چون تئاتر خیابانی که از گذشته نیز وجود ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۲    
نماینده مردم کهنوج در مجلس گفت: امنیت شغلی، بیمه وحقوق معین دغدغه ای اصلی معلمان جهادی و زحمت کش است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۳    
عیدعلی کریمی گفت: مطالبه اصلی ما از دولت سیزدهم ، تامین امنیت شغلی کارگران، اجرای کامل قانون کار، عدم تغییر قانون بازنشستگی و سخت زیان آور، کاهش فاصله طبقاتی، کاهش تورم، برطرف سازی مشکلات حوزه درمانی، ایجاد اشتغال مولد و دائم برای جوانان و زنان، افزایش حقوق باز نشستگان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیته دستمزد کانون عالی شورای اسلامی کار با اشاره به اینکه امنیت شغلی و مسکن دغدغه اصلی کارگران است گفت:کارگران با وجود اینکه از دستمزد واقعی دور هستند اما باز هم مالیات پرداخت می کنند.
روزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۱   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، محسن حاجی میرزایی در جمع فرهنگیان استان سمنان اظهار کرد: در خصوص نیروی انسانی نکته اساسی این است که در درجه اول بتوانیم به نیروی باکیفیت دست پیدا کنیم و دسترسی به معلمان با قابلیت، از حقوق دانش آموزان است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
حسین حبیبی در نامه ای به تمام کاندیداهای ریاست جمهوری مطالبات جامعه کارگری را بیان کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس هیات مدیره کانون کارگران ساختمانی کشور گفت:اصلاح قرارداهای موقت در صدر مطالبات جدی جامعه کارگری استان مرکزی است که امنیت شغلی این جامعه هدف را تضمین می کند و در انتخابات پیش رو این قشر آن را از رئیس جمهوری آتی انتظار دارند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
این عضو کمیته دستمزد کشور ادامه داد: ما معتقدیم که قانون مشکل ندارد بلکه دولت ها آن را اجرا نکردند و اگر ماده 41 قانون کار به درستی اجرا می شد، کارگران مشکل معیشتی نداشتند ...
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۰    
فعال کارگری درباره انتظارات جامعه کارگری گفت:امنیت شغلی ، معیشت ، حذف شرکتهای پیمانکاری کارگری و بهبود وضعیت مستمری بگیران از اولویتهای دولت آینده است.
روزانه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۱    
رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران گفت: مطالبات جامعه کارگری در راستای امنیت شغلی است و اگر امنیت شغلی نیروی کار حفظ شود می توان بسیاری از مشکلات آن ها را مرتفع کرد و شاهد افزایش رونق تولید در چرخه اقتصاد بود. ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۵    
نایب رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی کشور معتقد است موضوع پراهمیت تأمین معیشت خانوار کارگری و همچنین مبحث امنیت شغلی که در حال حاضر شامل حال کارگران نمی شود، از جمله مسائل بسیار مهم و درخواست جامعه کارگری از دولت آینده است. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۷    
باتوجه به تصویب قانون کار از سال 1369 و اجرایی نشدن ماده هفت این قانون مشکلات بسیاری برای جامعه کارگری به وجود آمد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شورای اسلامی کار گفت: اجرا نشدن ماده 7 قانون کار موجب از بین رفتن امنیت شغلی کارگران شده است.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۰۵    
رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شورای اسلامی کار گفت: اجرا نشدن ماده 7 قانون کار موجب از بین رفتن امنیت شغلی کارگران شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
یک مقام کارگری توجه به موضوع مسکن، معیشت، امنیت شغلی و قراردادهای کارگران، مستمری و حقوق بازنشستگان و پرداخت مطالبات تامین اجتماعی را از اولویتهای دولت آینده برشمرد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
امنیت شغلی و بیمه هنرمندان معضلی دیرینه است که در دوران کرونا بیش از هر زمان دیگری نمود پیدا کرد. در سال های اخیر به واسطه شکل گیری صندوق اعتباری هنر، معضل بیمه تا حدودی رفع و رجوع شد ولی همین بیمه هم حکایت کاچی به از هیچی است زیرا بیمه ای که به هنرمندان تعلق گرفته، کمترین خدمات را ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اول مجلس حل چالش های امنیت شغلی را در گرو حمایت از تولید و اشتغازا دانست و گفت:دغدغه هایی همچون امنیت شغلی،مسکن،افزایش قدرت خرید مردم و اجرای درست اصل 44 باید مورد توجه قرارگیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران کوره پزخانه های استان تهران گفت: امنیت شغلی یکی از خواسته های اصلی گروه های کارگری است که بسیاری از مولفه های روابط کار را تحت تاثیر قرار می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان گفت: قرادادهای موقت برای همه ی کارگران مشکلاتی را به وجود آورده و این مشکل برای کارگران پیمانکاری چندین برابر است. آن ها باید همیشه نگران این باشند که با تغییر پیمانکار حقوق و مطالباتشان نادیده گرفته شود و حتی اخراج شوند.
نیک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نیک نیوز: علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان این که دولت آقای رئیسی دولت مردمی خواهد بود و مردمی ترین قشر کارگران هستند، گفت: آقای رئیسی برای کارگران اولویت قائل خواهد بود. ...