یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۲:۳۵Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگران»

اکو فارس   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اکوفارس: دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران درباره بیکاری کارگران با شیوع کرونا گفت کارگران زیادی بودند که در هتل ها, تالارهای پذیرایی, برگزاری مراسم ختم فعالیت داشتند, شاید اینگونه تصور شود که اشتغال آنها حاشیه ای بوده اند اما تعداد این دسته از کارگران بسیار زیاد بود.
وانا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط از جمله کارگران، بازنشستگان،مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام کرده اند تا 30 دی ماه خواهد بود.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
افزایش نرخ ارز 17 هزار و 500 تومانی نیاز کارگران و بازنشستگان به افزایش 600 درصدی دستمزد دارد که باید در بودجه اشاره و مصوب گردد، تا شورایعالی کار براساس آن تصمیم قانونی اتخاذ نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
معاون اداری وپیشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: کارگران از اقشار و تلاشگران جامعه هستند که به طور ویژه مورد توجه قرار نمی گیرند.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاظم فرج اللهی با انجام محاسباتی دقیق نشان می دهد که صد درصد افزایش دستمزد، فقط ده درصد قیمت تمام شده کالاها و خدمات را افزایش می دهد.
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش    
اقتصادنیوز : مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط از جمله کارگران، بازنشستگان،مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام کرده اند تا 30 دی ماه خواهد بود.
تازه نیوز   ۴ ساعت پیش    
مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط از جمله کارگران، بازنشستگان،مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام کرده اند تا 30 دی ماه خواهد بود.
برترین ها / ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مهلت واریز آورده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن برای متقاضیان دارای شرایط از جمله کارگران، بازنشستگان،مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار که پیش از این ثبت نام کرده اند تا 30 دی ماه خواهد بود. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کارفرمایی گفت: پرداخت حق و حقوق مصوب شورای عالی کار به کارگران ربطی به بیمه بودن یا نبودن کارگر ندارد. وحید حاجی زاده کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کارفرمایی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی بر انجام تست کرونا از نانوا و کارگران نانوایی در معرض خطر این استان تاکید کرد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۸    
*سهامداران و کارگران محترم مجموعه ارزشمند تولیدی پلی اکریل ایران*
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سید حسن هاشمی اظهار داشت: مدت 10 سال است که کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی، چشم شان را به وعده های دولت ها دوخته و همسان سازی حقوق را بعنوان کلید اصلی حل مشکلات معیشتی خود دانسته و تمامی خواسته های شان را به تحقق این وعده محدود کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کافرمایی درباره محاسبه عیدی و پاداش کارگران برای سال 99 توضیحاتی داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای طلب دو میلیون یورویی شستا از فدراسیون فوتبال، ابعاد تازه ای پیدا کرده است. فدراسیون فوتبال توانایی پرداخت قرض خود را ندارد و شستا نیز برای احقاق حقوق کارگران عقب نشینی نمی کند. حالا سازمان بازرسی و دیوان محاسبات به عنوان بازوی نظارتی مجلس شورای اسلامی وارد میدان شده اند.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بانک رفاه کارگران به منظور انتخاب نام مناسب برای برخی محصولات خود و یکی از شرکت های تابعه، از صاحب نظران دعوت به مشارکت می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۳    
به گزارش پارسینه، پس از شیوع کرونا در کشور، بسیاری از کسب و کار ها تعطیل و کارگران و کارفرمایان خانه نشین شدند. براساس اعلام وزارت تعاون، 2میلیون و 200 هزار بنگاه در بحث کرونا آسیب جدی دیدند و حدود یک میلیون و 200 هزار بنگاه کد بیمه ای داشتند و از طریق بانک اطلاعاتی سازمان تأمین اجتماعی قابل ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱    
به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تیم دو و میدانی کارگران استان کرمانشاه با ترکیب 11 بازیکن به مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی استان خوزستان اعزام می شوند. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
کارگران خط تولید فولاد مبارکه در نامه ای سرگشاده به نماینده مردم فلاورجان در مجلس، اظهارات اخیر وی را درباره کاهش خط تولید، مغرضانه و سیاسی عنوان کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی گفت: قطع ناگهانی برق صنایع تولیدی باعث بیکاری کارگران و سردرگمی کارفرمایان می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۳    
گرگان - ایرنا - ساده انگاری کرونا و کاهش رعایت شیوه نامه های بهداشتی، وضعیت شیوع بیماری کووید 19 در برخی مناطق از جمله شهرهای غربی گلستان را خطرناک و نگران کننده کرده و در این میان انگشت اتهام شیوع بیشتر این بیماری در بندرگز و کردکوی به سمت کارگران فصلی نشانه رفته است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه - بانک رفاه کارگران دستورالعمل اجرایی ماده (6) اصلاحی قانون صدور چک و مهلت اجرای برخی از موارد آن را ابلاغ کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، به استناد نامه مدیریت کل مقررات، مجوزه های بانکی و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی ج.ا ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۲    
دبیر انجمن صنفی کارگران خراسان رضوی گفت: با تعیین مزد منطقه ای مخالفیم. حداقل حقوق کارگر طبق ماده 41 قانون کار تعیین شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: به منظور پایش سلامتی کارگران بازرسی های لازم از واحدهای تولیدی و صنعتی استان توسط بازرسان این اداره کل انجام می شود.
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سید علی آقازاده استاندار مرکزی در سفر به شهرستان ساوه و دیدار با اعضای خانه کارگر، گفت: در ماههای اخیر شاهد چند مورد تجمع کارگری برای پیگیری مطالبات و حقوق در سطح استان بودیم که برای رفع این مشکلات در تعامل با کارفرمایان از راه مسالمت آمیز و گفت و گو تلاش می کنیم.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی جوایز دوره نخست “طرح امتیازی راه رفاه” باشگاه مشتریان بانک رفاه کارگران برگزار و اسامی برندگان اعلام شد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این بانک در راستای پیاده سازی استراتژی مشتری محوری، ایجاد محیط صمیمی برای اعضاء، شناسایی نیازهای مشتریان ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کارگران هپکو از تعلل در تسویه یا تهاتر بدهی ها انتقاد دارند.
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین افتتاح و بهره برداری سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی کارگران ایوانکی از آغاز طرح استعدادیابی فرزندان کارگران در رشته های ورزشی خبر داد.
راهکارهای توسعه استان کهگیلویه و بویر احمد در نشست مشترک محمد شریعتمداری، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه، نماینده ولی فقیه و امام جمعه ، معاونین و زارتخانه، روسای سازمان های تابعه ، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ...
بانک رفاه کارگران دستورالعمل اجرایی ماده (6) اصلاحی قانون صدور چک و مهلت اجرای برخی از موارد آن را ابلاغ کرد.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۴    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مراسم اولین دوره قرعه کشی طرح” امید رفاه” بانک رفاه کارگران با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد این بانک برگزار و اسامی نفرات برتر اعلام شد. ...
سیمان خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۰    
به گزارش سیمان خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان ایلام، روز چهارشنبه 24 دی ماه سال جاری سید محمد یاراحمدیان ریاست هیات مدیره مجمع عالی کارگران ایران و عضو سابق هیات امنا تامین اجتماعی کشور با مهندس حمیدرضا سارانی مدیرعامل شرکت سیمان ایلام دیدارو به خاطر پیگیری مطالبات کارگران و تلاش برای بقای ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک مدیرکل تأمین اجتماعی هرمزگان با هیئت مدیره کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی این استان برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
حسن فروزان فرد در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، افزود: هر سیاستگذاری و تصمیم گیری درباره صندوق ها و از جمله، بازنشستگی زودهنگام باید با مشارکت کارفرمایان و کارگران و نظرخواهی از آنان باشد و دولت یا مجلس نباید تصمیمی را بدون کسب نظر نمایندگان کارگری و کارفرمایی، اتخاذ و اجرایی کنند ...
رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور گفت: تلاش کارگران در شرایط تحریم و کرونا، به عنوان جهادگران خط مقدم تولید ستودنی است.
ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی سفر به استان سمنان از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سمنان بازدید کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۳    
اعتراضات گسترده کارگران و بازنشستگان جامعه ناشی از ناگواری معیشتی است بدون انجام هیچ محاسبه ای مشخص است که سال 99 چه بلایی بر سر سفره کارگران آورده و سبد معیشت تا چه اندازه گران شده است؛ این واقعیت را هرکسی که در این کشور زندگی می کند و خرید می رود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور با اشاره به اینکه ترمیم دستمزد مطالبه قدیمی کارگران است گفت:دولت به خاطر ضعف های خود در مقابل کارفرمایان, از آنها حمایت می کند تا وصول مطالبات کارفرمایان از سوی دولت به حداقل برسد.
برترین ها / صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۶۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: براساس ماده واحده قانون کار که در پایان شهریور ماه سال 1370 اصلاح شد، تمام کارگاه های مشمول قانون کار مکلفند به هر یک از کارگران خود به نسبت یک سال کار معادل 60 روز آخرین مزد پایه، به عنوان عیدی و پاداش بپردازندف به شرطی که از سه برابر حداقل مزد کارگران فراتر نرود. ...
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، تامین مسکن مناسب برای ایرانی ها وظیفه دولت هاست. اصل 31 قانون اساسی می گوید: داشتن مسکن متناسب با نیاز، حق هر فرد و خانواده ایرانی است ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تمام کارگران امسال بین 3 میلیون و 820 هزار تا 5 میلیون و 731 هزار تومان عیدی خواهند گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
برای سال آینده تمام کارگران مشمول قانون کار بین 3 میلیون و 820 هزار تومان تا 5میلیون و 730 هزار تومان عیدی خواهند گرفت. پرداخت عیدی کارگران از بهمن ماه شروع می شود.
اقتصاد آنلاین / کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه مشاغل زیادی در کرونا آسیب دیدند و کارگران بسیاری در حوزه خدمات شغل خود را از دست دادند گفت: عمده بیکاری کارگران در حوزه هتل ها و گردشگری بوده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
تمام کارگران مشمول قانون کار بین 3 میلیون و 820 هزار تا 5 میلیون و 731 هزار تومان عیدی خواهند گرفت.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حداقل عیدی کارگران در پایان سال 99 معادل 3 میلیون و 820 هزار تومان و حداکثر عیدی نیز معادل 5 میلیون و 731 هزار تومان است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم اولین دوره قرعه کشی طرح" امید رفاه" بانک رفاه کارگران با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد این بانک برگزار و اسامی نفرات برتر اعلام شد. ...
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران بر اساس بخشنامه بانک مرکزی ج.ا.ا. از راه اندازی سامانه ثبت درخواست تعیین وضعیت حساب های مازاد اشخاص حقیقی به صورت برخط خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
چرخ صنایع کشور با گاز می چرخد و نان کارگران آنها به برق وصل است؛ برقی که این روزها بدون برنامه ریزی قطع می شود.