سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۱:۰۴May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شخصیت های سیاسی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
مقامات، شخصیت های سیاسی و فرهنگی و احزاب کشورهای مختلف جهان با ابراز هم دردی با ملت ایران، مراتب تاسف خود را از شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه شان را اعلام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
مقامات ، شخصیت های سیاسی ، فرهنگی و احزاب کشورهای مختلف جهان ضمن ابراز هم دردی با ملت ایران مراتب تاسف خود را از شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه شان را اعلام کردند .
جمعی از شخصیت های سیاسی و مقامات کشوری و لشکری در پیام های جداگانه ای شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفتند. همچنین مقامات سیاسی کشورهای مختلف و روسای سازمان های بین المللی نیز شهادت ابراهیم رئیسی و هئیت همراه را تسلیت گفتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۷   + ۵۸ سایت دیگر  
جمعی از شخصیت های سیاسی و مقامات کشوری در پیام های جداگانه ای شهادت ابراهیم رئیسی و هیأت همراه او را تسلیت گفتند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
حوادثی از جمله سوانح هوایی عموما در هر نقطه از جهان اتفاق می افتند و در سال های مختلف بسیاری از مقامات، روسای جمهور و سیاستمداران و شخصیت های سیاسی نیز دچار این سوانح شده اند؛ با این حال نکته معمولا مشترک در میان آن ها، کمک رسانی کشورهای همسایه و دوست است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایران اکونومیست ، در پی شهادت سیدالشهدای خدمت آیت الله سیدابراهیم رئیسی، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و هیات همراه ایشان، سران، مقامات ارشد و شخصیت های سیاسی جهان این ضایعه جانسوز را به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران تسلیت گفتند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۶    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی الجزیره به فارسی با انتشار ویدئویی به این موضوع پرداخته است که، تاکنون چه شخصیت های سیاسی بارزی طی سوانح هوایی جان خود را از دست داده اند؟ *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
جمعی از نهادها و شخصیت های سیاسی کشور در پیام های جداگانه شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و همراهان ایشان را تسلیت گفتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
برخی مدیران دستگاه های دولتی و شخصیت های سیاسی و مذهبی استان خوزستان در پی شهادت رئیس جمهور و وزیر امور خارجه و همراهان وی پیامهای تسلیت را بصورت جداگانه صادر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از شخصیت ها و مقامات فعلی و پیشین اقتصادی در پیام های جداگانه ای شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفتند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۰    
انتشار خبر شهادت امیرعبداللهیان با موجی از ابراز تاسف از سوی مقام ها و شخصیت های سیاسی کشورهای مختلف دنبال شد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۲    
رهبران، گروهها، احزاب و شخصیت های سیاسی جهان در پیام های جداگانه، شهادت سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور و حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه آنها را تسلیت گفتند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کشورهای مختلف و برخی شخصیت های سیاسی بین المللی در پیام هایی شهادت رئیس جمهور ایران و همراهانش را تسلیت گفتند.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رهبران، گروهها، احزاب و شخصیت های سیاسی جهان عرب در پیام های جداگانه، شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه آنها را تسلیت گفتند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۰   + ۹۱ سایت دیگر  
شخصیت های سیاسی و مقامات کشوری و لشکری در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه پیام های تسلیتی صادر کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
جمعی از شخصیت های سیاسی و مقامات کشوری و لشکری در پیام های جداگانه ای شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفتند.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از شخصیت های سیاسی و مقامات کشوری و لشکری در پیام های جداگانه ای شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفتند.
دانشگاه عالی دفاع ملی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مرکز ارتباطات و روابط بین الملل دانشگاه عالی دفاع ملی، اجلاس حقوقی جنایات رژیم صهیونیستی و حامیان آن در غزه، روز یکشنبه 30 اردیبهشت در دانشگاه عالی دفاع ملی، با حضور سردار سرتیپ پاسدار دکتر اسماعیل احمدی مقدم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از شخصیت های سیاسی و مقامات کشوری و لشکری در پیام های جداگانه ای شهادت رییس جمهور و همراهانش را تسلیت گفتند.
سلام نو / خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۸   + ۵۲ سایت دیگر  
در پی شهادت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و همراهان در سانحه سقوط هلیکوپتر، سیدحسن خمینی پیام تسلیتی صادر کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایران اکونومیست ، عصر یک شنبه و در شرایطی که ملت ایران خود را برای برگزاری جشن میلاد امام مهربانی ها، حضرت ثامن الحجج (ع) آماده می کرد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: به مناسبت وقوع حادثه برای بالگرد حامل رییس جمهور، چهره های سیاسی از جناح های مختلف واکنش نشان دادند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت وقوع حادثه برای بالگرد حامل رییس جمهور، چهره های سیاسی از جناح های مختلف واکنش نشان دادند .
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس موسسه اطلاعات نوشت: پیام های ابراز نگرانی شخصیت های سیاسی کشور برای رییس جمهور محترم و همراهان و دعا برای سلامتی ایشان، نشان داد که دغدغه ایران ، مرکز مشترک این عزیزان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
برای سلامت رئیسی و تیم همراه وی در کلاس درس تفسیر نهج البلاغه یادگار امام دعای توسل قرائت شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۹    
انتشارات سوره مهر در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 160 عنوان کتاب تازه منتشر کرده است. رضای انقلاب و برای تاریخ می گویم از آثار مهم و جدید در حوزه خاطرات شخصیت های سیاسی و اجتماعی است. کتاب نظریه تاریخی انقلاب اسلامی به بررسی اندیشه متفکران مهم انقلاب اسلامی می پردازد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سومین (نشست گفت وگوهای ایرانی-عربی برای تعامل و همکاری) با سخنرانی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و با حضور اندیشمندان و شخصیت های سیاسی به میزبانی شورای راهبردی روابط خارجی در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سومین نشست گفت وگوهای ایرانی-عربی، برای همکاری و تعامل، عصر یکشنبه ( 23 اردیبهشت 1403) با حضور اندیشمندان و شخصیت های سیاسی به میزبانی شورای راهبردی روابط خارجی در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۱:۱۲    
آیین اختتامیه کنفرانس بین المللی ترجمه مفاهیم قرآن با حضور دبیرکل سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی جهان اسلام(آیسسکو) و جمعی از شخصیت های سیاسی و دینی در پایتخت لیبی برگزار شد.
پایگاه خبری مشهد رخداد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۲    
تقدیر به افتخار سلام فوتسال افغانستان به جام جهانی همایش تقدیر از عملکرد درخشان تیم ملی فوتسال افغانستان در جام ملتهای آسیا و صعود به جام جهانی 2024 توسط بنیاد خیریه و شخصیت ملی، مردمی کشور افغانستان الحاج احمد شاه فقیری ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۶:۴۷    
حمایت برخی از احزاب و شخصیت های سیاسی بریتانیا از جنایات اسرائیل در غزه باعث از دست دادن آرای مسلمانان در انتخابات محلی اخیر شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، فعالیت ستاد انتخابات وزارت کشور برای برگزاری مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز 21 اردیبهشت ماه به صورت منسجم و هماهنگ با 15 استان کشور به صورت فعال دنبال می شود و احزاب ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، فعالیت ستاد انتخابات وزارت کشور برای برگزاری مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز 21 اردیبهشت ماه به صورت منسجم و هماهنگ با 15 استان کشور به صورت فعال دنبال می شود و احزاب ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : شخصیت های مختلف سیاسی ضمن دعوت به مشارکت مردم در دور دوم انتخابات، تلاش دارند ضرورت تشکیل مجلس قوی برای کشور را یادآوری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۱۰    
تهران-ایرنا- گردهمایی بررسی ابعاد عملیات وعده صادق و پاسخ ایران به تجاوزات رژیم صهیونیستی با حضور گروه ها و شخصیت های سیاسی و پژوهشگران عراقی در سفارت تهران در بغداد برگزار شد.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا، در ارزیابی دلایل رد صلاحیت آقای روحانی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری که در جلسه با وزرای دولت خود مطرح کرد، گفت: از آنجایی که نظرات شورای نگهبان درباره صلاحیت افراد مختلف دارای پارامترهای عینی و ملموس برای جامعه نیست، همیشه سوالاتی به وجود می آید ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- استاندار لرستان بر تقویت رویکرد وحدت و یکپارچگی در لرستان تاکید کرد و گفت: انتظار می رود رسانه ها مردم، شخصیت های سیاسی و بزرگان فعال جامعه را به وحدت دعوت کنند و نگارش اهالی رسانه وحدت گرا و یکپارچه باشد چرا که این اصل و اساس کمک به توسعه و پیشرفت جامعه است.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : خبرگزاری مهر – گروه سیاست: همزمان با موج محکومیت برخورد خشن پلیس آمریکا با تجمعات دانشجویی و اساتید دانشگاه در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرماندهان، افسران مستشاران نظامی، دیپلمات ها و شخصیت های سیاسی ترکیه و جهان در آنکارا پایتخت این کشور برگزار شد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۴:۰۴    
مسعود کشمیری شخصیتی بود که یک ریش محرابی داشت و حساسیت شدید نسبت به مسائل شرعی، مقید به نماز اول وقت بود و بسیاری از شخصیت های سیاسی پشت سر او نماز می خواندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور سفرا و شخصیت های سیاسی بیش از 80 کشور جهان و نیز مقامات بلندپایه دفاعی و مدیران اندیشکده های راهبردی روسیه در مسکو برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
در حالی که همه گروه ها، احزاب و شخصیت های سیاسی از اقدام ایران علیه رژیم صهیونیستی حمایت کردند، روز سه شنبه مشاور وزیر کشور طی اظهاراتی به حضور فرضی روحانی و ظریف در جلسه شورای الی امنیت ملی برای حمله به رژیم صهیونیستی پرداخته و گفته؛ یکی از شگفتی ها این بود که احدی از مسئولان، فرماندهان ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۹    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : عملیات موفق وعده صادق نیروهای مسلح کشور با واکنش تعداد زیادی از مقامات کشور فارغ از جناح بندی های سیاسی همراه شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
چگونگی پاسخ ایران به هدف قرار گرفتن کنسولگری اش در دمشق توسط رژیم صهیونیستی، از همان لحظه ای که بر تنبیه متجاوز تأکید شد، بخش عمده ای از سرخط اخبار و تحلیل های رسانه های مختلف عربی و اظهارنظرهای شخصیت های سیاسی و رسانه ای عرب زبان را به خود اختصاص داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۳:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در دیدار عیدانه با جمعی از شخصیت های سیاسی گفت: همه ما می دانیم که اسرائیل یک دولت غاصب است، اسرائیل دولتی است که همه اصول انسانی را نه امروز بلکه در طول 76 سال گذشته زیر پا گذاشته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه 24 فروردین 1403 به امامت آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت در دانشگاه تهران برگزار شد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون رهبران و سازمان های سیاسی و شماری از شخصیت های سیاسی حامی فلسطین با صدور بیانیه های نسبت به شهادت فرزندان اسماعیل هنیه در نوار غزه به دست رژیم صهیونیستی واکنش نشان دادند. ...